>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE + 2 FREEBETY!<<<

Mistrzostwa świata w siatkówce mężczyzn - Włochy 2010

Status
Zamknięty.
robson-united 7,8K

robson-united

Użytkownik
KUBA - SERBIA
Typ : Kuba @ 1,55 Betclic ⛔1:3
Dla mnie w tym meczu faworyt jest tylko jeden. Już nie wspominam nawet do tych kalkulacji Serbów bo to żałosna sprawa. Czytając różne portale gdzie robiono przegląd prasy serbskiej miejscowi dziennikarze chwalą swoich siatkarzy za to, że przegrywając okazali się jakby zwycięzcami! Nie będe tego nawet komentował...Dzisiaj czeka ich mecz z Kubą. Nie widze dla nich szans z takim podejściem. Pewnie znowu sobie założą, że Kube mogą odpuścic bo przecież wygrają z Meksykiem ...Ale nawet patrząc przez czysto sportowe argumenty to Kubańczycy mają cztery działa, które jeżeli odpalą to serbska drużyna będzie bezsilna. Leon, Leal, Hernandez i Simon takiej siły rażenia w tym turnieju nie ma nikt! A Serbowie mogą postraszyc tylko Milijkovicem, bo reszta zawodników Janic, Kovacevic to takiego potencjału w ataku nie mają. Jedyny atut jaki widze po stronie Serbów to gra w obronie, ale czy po atakach Leona, Leala czy Hernandeza będzie co zbierac? Jeżeli o mnie idzie to ja tutaj widze wygraną Kuby poprostu.
NIEMCY - PORTORYKO
Typ : Powyżej 184,5pkt @ 1,85 Betclic ⛔
W konktekście tego meczu jedyna rzecz, która mi się nasuwa to wyrównane spotkanie. Owszem kursy faworyzują Niemców, ale gładko tego spotkania raczej nie wygrają. Portoryko &quot;lubi&quot; zagrac wyrównany długi set. Liderem bez wątpienia jest Hector Soto. Na przyjęciu Jose i Victor Rivera. W meczu z Rosjanami osiągneli bardzo dobre procenty w tym elemencie, odpowiednio Jose 70%, a Victor 63%. Owszem Rosjanie potraktowali ten mecz nieco ulgowo wystawiając drugą szóstke, ale przecież Poltavskyi czy Volkov kropnąc z zagrywki potrafią. Wielu typerów pewnie zlekceważy taki zespół jak Portoryko bo przecież specjalnych wyników nie osiągali ostatnio. Owszem to i prawda, ale trzeba sobie powiedziec, że Niemcy jakoś specjalnie też nie grają na tym turnieju. Z kalkulujacymi Serbami, którzy pierwszy mecz zagrali chyba na poważnie 0:3, potem baardzo wyrównany bój z Polakami i też porażka 2:3 i wkońcu z Kanadą również zażarta walka w każdym setów ale zwycięstwo 3:0. Dzisiaj jakiejś szybkiej przeprawy bym też nie przewidywał. W 2006r Portoryko zajęło 12msc na MŚ. Tacy gracze jak Soto i Victor Rivera uzcestniczyli w tamtych meczach.
Trzeba sobie też jasno powiedziec, że w tym meczu powinna się rozstrzygnąc rywalizacja o 2msc w tej grupie. No, ale z Włochami też są w stanie powalczyc oba zespoły i napsuc im krwi co nieco. Nawet tie break w tym spotkaniu mnie nie zdziwi prawde mówiąc.
 
marnik 18

marnik

Forum VIP
Cuba - Serbia over 185.5 1.85
Kuba radzi sobie całkiem nieźle na MŚ. Ich odwieczne atrybuty, czyli siła i atak sa po ich stronie. Nie widać specjalnych niesnasek w drużynie, co czasem bywało problemem tej ekipy. W ostatnim czasie zespoły te grały ze sobą dużo spotkań czy to towarzyskich czy o stawkę. Znają się wg mnie na tyle dobrze, że żadna nie ma szans odnieść zwycięstwa w 3 setach. Ja widzę tutaj podobny mecz jak z Brazylia zakończony
najprawdopodobniej w setach na korzyść Kuby.
PR - Niemcy -1,5 1.8
PR robi masę błędów w każdym meczu, bazuje tylko na grze dwóch graczy, co prawda skutecznych, ale na Niemców to wg mnie za mało. Widzę ten mecz tak: PR zrobi swoje pkt atakiem, pewnie ugra 1 seta, kiedy będzie robić mniej błędów. Jednak na przestrzeni całego spotkania konsekwencja Niemców powinna wziąć górę. Powinni spokojnie wykorzystać prezenty od rywali i wygrać.

USA - Czechy
Nie ma co lekceważyć Czechów grają dobrze, ale tez nie przeceniałbym zbytnio ich umiejętności. Wygrali ze słabą ekipa Chin oraz z Bułgarami, którzy nie zaprezentowali sie za dobrze w meczu z nimi. Maja wyrównany skład bez wielkich gwiazd. Szczególnie Tichacek, Stokr oraz Platenik moga się podobać. Mecz dla mnie raczej nie nie do gry. Choc gdybym miał cos zagrac to na USA po 1,45 lub over pkt.

Francja - Argentyna Francja po 1,4 lub over pkt
Francuzi nawet bez Samicy radzą sobie dobrze. Rozuzier spełnia pokładane w nim nadzieje. W każdym meczu dołącza sie do niego inny zawodnik i Francja ma dwa pewne pkt w ataku. Argentyna ma bardzo młody skład który na razie daje sobie bardzo dobrze rade. Graja szybko i skutecznie w ataku. Na pierwszy rzut oka mogłoby sie wydawać ze kursy na Francję za niskie do gry, jednak nie wydaje mi się aby ekipa z Argentyny mogla zagrozić Francuzom. Myślę właśnie, że Francuzom będzie się dobrze grało z Argentyną. Francja również bazuje na szybkości zawodników (środkowi), a nie ich warunkach fizycznych. Obie ekipy dobrze bronią. Mecz może być długi. Jak dla mnie Francja po 1,4 lub over pkt w granicach 182,5

Polska - Brazylia
Brazylia jak to Brazylia niemrawo wchodzi w turniej, żeby potem wygrywać wszystko? Wg mnie nie tym razem. Drobne problemy zdrowotne zawodników oraz sytuacja Marlona na pewno nie sprzyjają zespołowi. Niby nie grają źle ale nie jest to ta Brazylia którą pamiętamy z czasów świetności. Polacy grają dobrze, ale jeżeli spojrzeć w statystyki to gramy bez ataku... Ponadto do tego dochodzi nasz kompleks Brazylii. Wg mnie ten mecz zwycięży Brazylia, ale sam grałbym tutaj over pkt lub + 8,5 pkt na naszych. Moze over 160,5 pkt do dubla.

Rosja - Egipt
Nie ma sie co rozpisywać Rosja powinna spokojnie wygrac ten mecz 3:0 i zapewnić sobie awans. Kursy mnie jednak nie zachęcaja i raczej nie zagram tego meczu.
 
pawoman 3

pawoman

Użytkownik
Kuba - Serbia 2 2.55

Zdaniem bukow faworyt jest jeden i jest nim Kuba :&gt; brane pod uwage zapewne bylo ostatnie spotkanie z Brazylia .. oczywiscie brawa wielkie brawa .. mecz wspanialy jak to niektorzy juz wspomnieli tak powinien wygladac final MŚ .. ale tak naprawde to byl mecz o nic .. obie druzyny poszly na wymiane pelna para .. mysle ze gdyby byl to final to przebieg wygladalby zdecydowanie inaczej ... Kuba w pierwszym spotkaniu na MŚ miala sporo szczescia .. o maly wlos nie przegraliby z Hiszpania ... Co do Serbi .. nie wiemy nic .. jedno spotkanie zagrali z Niemcami gdzie zniszczyli przeciwnika , a dalej juz kalkulacje .. to jedno spotkanie duzo nam nie mowi chodz napewno pokazalo ze jesli Serbi zalezy na wygranej to sa rywalem nie do przejscia .. Moze troche o bilansie miedzy Serbia a Kuba .. a wiec 6 spotkan rozegranych ... 4 wygrane przez Serbie w tym dwa ostatnie z rzedu a wiec moim zdaniem kursy zdecydowanie powinny byc do zblizone do siebie .. +1.5 rowniez do gry

Portoryko - Niemcy 2 1.35
Niemcy z meczu na mecz prezentuja sie coraz lepiej ... nie widze poprostu innego wyniku niz wygrana Niemcow .. moze nawet z -1.5

Polska - Brazylia 2 1.35
Tak wygralismy trzy spotkania natomiast z Brazylia nasz bilans wyglada fatalnie .. i dzisiaj napewno go nie poprawimy typuje 3-0 / 3-1 dla brazyli -1.5 rowniez do gry
 
even 2

even

Użytkownik
Brazil (0) - Poland (2.5) 2 1.30
Brazylia to już nie ta sama paczka co kiedyś, Polska radzi sobie przyzwoicie, obie drużyny nie będą kombinować w tym spotkaniu, zadecyduję po prostu forma, a ta jeżeli nie większa po stronie polaków to napewno na równym poziomie co Brazylii. Zapowiada się długi, wyrównany mecz, może 5 setowy, nie wyobrażam sobie aby podopieczni Bruno Rezende mieliby niemiłosiernie złoić polaków. Seta ugramy, a jak to się potoczy dalej to już zależy tylko od nas.
Points h2h Lucas - Możdzonek 1 1.8
Lucas napewno klasa sama w sobie, przy najważniejszych momentach, to własnie do niego często posyłane są piłki, wysoka skuteczność i nawet naszemu olbrzymiemu środkowemu będzie trudno go zatrzymać. Polacy dość mało grają środkiem, w przeciwieństwie do Brazylijczyków, gdzie sądzę, że przy problemach Vissotto to do niego posyłana będzie znaczna część piłek.
Cuba - Serbia 1 1.62
Kuba w dobrej formie, lepszej dyspozycji, bez żadnych kontuzji, napewno podbudowani, pewni siebie po pięknym zwycięstwie nad Brazylią. Serbia potencjal w ataku tak naprawdę mają zerowy. Żaden z zawodników atakujących nie trafił z formą na te MŚ. Ivan Miljikovic zupełnie mnie nie przekonuje, swoje ataki opiera tylko i wyłącznie na sile, klapki na oczach i hura może wejdzie. Starovic już trochę więcej techniki, ale często się gubi. Nie wspominając o tym, że po drugiej stronie siatki będzie stała 2 metrowa ściana, złożona z zawodników którzy umieją blokować. Środkowi - zdecydowanie plus po stronie Kuby - Simon, gracz posiadający wszystko, opoka drużyny, kapitan. Kuba w moich oczach jest teraz faworytem turnieju, a jeżeli chłopaki będą rozwijać się w takim tempie jak dotychczas, to już niedługo nie będzie na nich mocnych.
Do tego typ na sucho, brak czasu.

USA
- Czech Republic 1 1.45
 
redwitz 6,6K

redwitz

Forum VIP
Portoryko - Niemcy

Niemcy jak na razie prezentują się dobrze, ale bez rewelacji. Brakuje im błysku. Beznadziejny mecz z Serbią, w którym byli strasznie zagubieni. Dobry mecz z Polską. Zwycięstwo 3:0 z Kanadą. W ostatnim spotkaniu Niemcy również nie zagrali rewelacyjnie. Okazali się jednak drużyną dojrzalszą i w najważniejszych momentach to oni zachwowywali zimną krew.
Najważniejszą postacią w reprezentacji Trenera Lozano jest przyjmujący Robert Kromm. Niesamowite warunki fizyczne, bardzo dobry w ataku, bloku i w polu serwisowym. Miewa problemy w przyjęciu. Obok Roberta na przyjeciu powinniśmy ujrzeć Bjorna Andrae. Kapitan reprezentacji Niemiec wzmacnia siłę ataku swojej drużyny. Na pozycji rozgrywającego dwóch równorzędnych zawodników. Trener wyraźnie stawia na Steuerwalda. Jochen Schops to kapitalny zawodnik. W podstawowym składzie wychodzi jednak nowy nabytek Resovii Rzeszów, Gyorgy Grozer. Jeżeli chodzi o Schopsa to podwójne zmiany, w których bierze udział wychodzą przeciętnie. Znacznie lepiej zawodnik czuje się kiedy gra w całym spotkaniu. Przy stanie 20:20 trudno jest wejść w mecz i wykonać kilka dobrych akcji. Czasami takie niuanse decydują o porażkach. Na środku oczywiście para Gunthor - Bohme. Prezentują się jak na razie średnio. Stać ich na więcej. Chociaż może to wynikać z tego, że Steuerwald bardzo często posyła w bój swoich skrzydłowych. Bardzo podoba mi się gra Ferdinanda Tille. Młody chłopak, ale widać, że wie co jest najważniejsze w jego fachu.
Niemcy mogą zaskoczyć w końcu swoją mocną zagrywką. Posiadają również niezły blok, przede wszystkim na skrzydłach gdzie są Kromm, Grozer czy Andrae. Aby myśleć o zwycięstwie trzeba wyeliminować Hectora Soto. Jeden zawodnik meczu nie wygra, ale może swojej drużynie bardzo pomóc.
Grę Portoryko widziałem fragmentami. Przede wszystkim ich atak opiera się na trójce skrzydłowych. Główną armata jest bardzo dobry atakujący Hector Soto. Na przyjęciu Victor Rivera i Jose Rivera. Środek wygląda przeciętnie. Luis Rodriguez powoli powinien schodzić ze sceny. Prezentuje się jeszcze przyzwoicie, ale jest trochę wolny. Drugi ze środkowych Enrique Escalante również nie jest zawodnikiem, który się wyróżnia.
Niemcy @ 1.30 Unibet ✅
Niemcy -1.5 (Sets Handicap) @ 1.65 Unibet ✅
Kuba - Serbia

Króciutko, bo czas mnie goni.
Kuba może się podbać. Bardzo dobrze wyglądają pod względem fizycznym, kondycyjnym. Zagrali z Brazylią naprawdę świetne spotkanie, które stało na bardzo wysokim poziomie. Jak na razie kapitalnie prezentują się: atakujący Fernando Hernandez, przyjmujący Leon i środkowy Simon. Leal spisuje się troszkę gorzej, ale nie ma na co narzekać. Podopieczni Trenera Blackwooda w ataku i w polu serwisowym stawiają oczywiście na potężną siłę. Potrafią również zagrać technicznie, ale rozwiązania siłowe są tutaj w przewadze. W obronie i w przyjęciu bez rewelacji. Nigdy w tych elementach nie byli wybitni. Cały czas robią jednak postępy.
O grze Serbów trudno coś napisać. Świetny mecz z Niemcami, którzy tak jak psiałem byli wyraźnie zagubieni. Później porażka z Kanadą i Polska. Postawy Serbów w tym spotkaniu komentować nie będę. Serbowie mają bardzo dobry skład. Wrócili Ivan Miljkovic i Nikola Grbic, największe gwiazdy ekipy Trenera Kolakovica. Nikola to gracz wielkiego formatu. Potrafi pokierować grę swojej ekipy, świetnie rozumie się z kolegami, bardzo inteligentny zawodnik. Ivan to również genialny zawodnik. Wielka klasa i ogromne doświadczenie. Na środku siatki mamy duet Podrascanin - Stankovic, która bardzo mi się podoba. Na przyjęciu Nikola Kovacevic, który z lewego skrzydła potrafi zrobić cuda. Bojan Janic siłę oczywiście ma, ale często gra technicznie.
Jeżeli Kubańczycy nie spoczną na laurach po zwycięstwie nad Brazylią to powinno być dobrze. Obecnie dysponują największym potencjałem na świecie. Kiedy się rozpędzą bardzo trudno ich powstrzymać. Obawiam się tylko o to, że mogą nie być cierpliwi. Serbia świetnie broni, potrafią również bardzo dobrze czytać grę i blokować. Para środkowych z Maceraty jest bardzo szybka. Go Kuba !
Kuba @ 1.50 Unibet ⛔
Kuba -1.5 (Sets Handicap) @ 2.20 Unibet ⛔
Przepraszam za suche Typy, ale naprawdę się śpieszę.
Brazylia -1.5 (Sets Handicap) @ 1.72 Unibet ✅
Francja -1.5 (Sets Handicap) @ 1.60 Unibet ⛔
 
bumblebee 0

bumblebee

Użytkownik
Polska - Brazylia
1 3.80

co tu dużo mówić, w tym meczu opłaca sie przegrać, wygrany trafia w dalszej fazie na Kube i Rosje w 90%. Nie sądze żeby Polacy się podkładali, jesteśmy ludźmi z klasą i zawsze dostajemy po dupie od innych. Co do Brazyli stać ich spokojnie na lepsze wyniki niż to co pokazują, myśle ż edzisiaj nie pokażą wszystkiego znowu i oddadzą mecz. tyle z mojej strony. głębsza analia nie ma sensu taki system.
 
malin157 72,4K

malin157

Znawca - Sporty zimowe
wynik USA - Czechy świadczy o słabości grupy w której Amerykanie grali w pierwszej fazie turnieju wraz z Argentyną, Meksykiem i Wenezuelą, dla mnie w takich okolicznościach Francja jak najbardziej do gry w zbliżającym się meczu z Argentyną, handi -1.5 seta wydaje się też dobrym rozwiązaniem ????
 
lara_perkins 76

lara_perkins

Użytkownik
byłam przekonana że kuba wygra z serbią i utrze im nosa, po 1 secie byłam jeszcze pewniejsza ale już po 2 i 3 to było dopiero zaskoczenie :/ Także myślałam nad wygraną usa z czechami, a tu taka niespodzianka, pogrom 3:0 ale ze stron czechów :] myślałam by zaryzykować i postawić na argentyne, ale teraz naprawdę widać jaka słaba była ich grupa w 1F i jednak francje typuje. co do meczu polaków jak to zawsze ma miejsce mam mega opory czy patriotycznie 3:1 dla naszych i liczyć na kiepski dzień brazylijczyków a na nasz extra dzień :p czy 3:1 dla brazylii hmm dylemat jak zawsze ???? nasi mają niezłą passe, idą jak burza, brazylia jak narazie nie pokazała nic nadzwyczajnego jak na swoje możliwości. mam nadzieję, że tak zostanie i na dzisiejszy mecz! już niebawem zobaczymy! ja postawiłam grosze na wygraną francji i polski, wierze w naszych, pytanie tylko czy to wystarczy ????
 
K 65

konji

Użytkownik
Właśnie utwierdziłem się w przekonaniu, że nie ma co obstawiać tych mistrzostw dopóki nie zaczną się prawdziwe mecze o stawkę. To co robią w drugim secie Francuzi to jakiś żart. Zaczęli od -8, potem zbliżyli się na 3 punkty i kończą seta z ósemką w plecaku. Może to już przewrażliwienie, ale pachnie tu jakimś przekrętem. Po pierwszym secie zagrałem na 3-0. Miękko, bo miękko, ale trochę szkoda.
Tak naprawdę nie wiem czy w tej fazie możliwe są jeszcze jakieś krętactwa, ale tak sami z siebie raczej nie spadli siatkarsko o dwie klasy w ciągu kilku minut...
 
titoortiz 1

titoortiz

Użytkownik
Hahahah powiem tak nigdy nie lubiłem Włochów bo to wałkonie nigdy nie lubiłem Francuzów bo mają więcej szczęścia niż rozumu.Dzisiaj mam kumulacje ???? przecież te mistrzostwa to są na poziomie paraolimpiady.mecze są na takim żenującym poziomie i tak są kombinowane że bardziej emocjonujący jest rzut dyskiem ???? bo ja nie wiem jak mozna wytłumaczyć to że na poziomie mistrzostw świata wicemistrz Europy prowadzi w 3 secie 4-5 pkt a przegrywa seta 25-23?????Z 23-21 na 23-25 to nie przegrywa teraz Tanzania z Brazylią.Porażka.I gratulacje dla obmyslajacych zasady turnieju no ale przecież turniej u makaronów to musi byc pod nich bo oni sami nie potrafia nic ugrać.
Już nawet nie sprawdzam tego wyniku bo skończy sie 1-3 i 100 w plecy przez takich patałachów.Do okręgówki z nimi ????
 
wojas 11

wojas

Użytkownik
to co pokazali dzisiaj nasi siatkarze, to po prostu wstyd... Nazwijmy rzecz po imieniu, albo odpuścili ten mecz albo to totalna kompromitacja. Od mistrzów Europy i wicemistrzów świata nie takiej gry się wymaga, praktycznie mecz oddany po własnych błędach bez walki, psute zagrywki, bez przyjęcia, Castellani trzyma Gruszkę, który z 4 czapy conajmniej dostał, kiedy ma Wlazły grać jak nie przy niekorzystnym wyniku, kiedy nie idzie? Żal straszny, oby jutro płaczu nie było z Bułgarią.... Nie postawiłem na Polskę, żeby nie było ???? , jestem po prostu totalnie zawiedziony grą, która nie przystoi do mistrzów Europy.
 
aka-shakal 16,7K

aka-shakal

Użytkownik
I bardzo dobrze, że Polska tak gładko przegrała z Brazylijczykami. Jutro przynajmniej będą większe kursy na Polaków z Bułgarami. Myślę, że Polskę z Bułgarią można zagrać w ciemno.
Tak jak myślałem dziś siatka po mojej myśli. Niemcy gładko z Portoryko i Polacy przegrywają gładko z Brazylijczykami. Kompleks Brazylii nadal trwa w naszej kadrze.
Najbardziej to mnie dziś wkurzyła Francja, bo to dzieje się w tym meczu to jakaś żenada. Pierwszy set gładko wygrywają do 16 i na live skusiłem się na -1,5, drugi totalny szok i porażka 17:25 zupełnie jak w kobiecej siatkówce :|, w 3 secie mieli już prowadzenie o ile dobrze pamiętam to nawet 5 punktowe i przegrali seta. Aktualnie leci 4 set i również Argentyna odskoczyła na kilka punktów.
Kolejne mecze to chyba izi peffki to Włochy z Portoryko, Polska z Bułgarią.
Kurs na Polskę 1,45.
Włochy - Niemcy to raczej no bet, nie wiem komu będzie korzystniej wyjść z 1 miejsca, na kogo trafią w następnej fazie bo raczej Włochy gładko ograją Portoryko.
 
mozi 552

mozi

Użytkownik
Na pewno nasza gra w dzisiejszym meczu była bardzo słaba, ale co gorsza obawiam się, że na tym turnieju możemy nic nie osiągnąć. Mimo wszystko nie wyobrażam sobie sytuacji w której nie wyjdziemy z tej grupy. Bułgaria grała jak na razie bardzo przeciętnie, a nam się z nimi grało ostatnio bardzo dobrze, a drugi taki mecz jak dziś na pewno nie będzie miał miejsca. Brazylia tym bardziej powinna sobie z Bułgarami poradzić. W Lidze Światowej 4 razy ich ograli, a wtedy drużyna Silvano Prandiego była (przynajmniej w moim przekonaniu) w dużo wyższej dyspozycji.
Nasza kadra od pewnego czasu jest cholernie regularna, wygrywa praktycznie wszystko co ma wygrać, czasami czymś błyśnie, ale jeśli dojdzie do meczu z Brazylią, Kubą, Rosją, czy Serbią i te drużyny nie będą miały &quot;słabszego dnia&quot; to o zwycięstwo będzie strasznie ciężko. Brakuje nam na razie błysku, trzeba liczyć na to że z czasem to się poprawi.
Jutro mecz z Bułgarami, wiadomo jaka jest jego stawka, przegrana oznacza powrót do domu, ale myślę że nikt nie bierze tego pod uwagę. Ciekawe jakie kursy wystawią bukmacherzy.
----
Wyniki na mistrzostwach dalej zaskakują :grin: Super forma Czechów, którzy ograli Amerykanów, Francuzi zaraz mogą przegrać z młodą Argentyną. Ciekawie się zapowiadają dalsze zmagania w tym Championacie.
 
B 0

baran

Użytkownik
żal serbowie chociaż udawali że walczą do końca a francja ? co tam mieli 22-17 i nagle przestali grać jak ktoś po takim meczu powie że sport jest czysty to jest doprawdy idiotą, USA przegrywa z czechami 0-3 ?!?! lol to juz nawet nie jest śmieszne, mam nadzieje że japończycy jakimś cudem wykopią tych walkarzy zabojadow z tego turnieju
a co do meczu Polski to szkoda tych kibiców bo pojechali tam by zobaczyć jedno wielkie g**no w wykonaniu biało czerwonych bez wlazłego w formie jednak nie istniejemy z silniejszymi rywalami
 
wojas 11

wojas

Użytkownik
Dokładnie, najbardziej brakuje po prostu atakującego, który nawet jak jest przyjęcie nie tak, potrafi pociągnąć, skończyć piłkę. Gruszka dzisiaj atakował w jednostajnym tempie, nic mu nie szło. Przyjęcie leży totalnie, zagrywki Murilo i Dante siały popłoch, traciliśmy po kilka punktów w jednym ustawieniu, zero gry środkiem... No i zagrywka, bo nic żeśmy Brazylię nie potrafili od siatki odrzucić, bez Wlazłego w dobrej formie nie mamy czego szukać z Brazylią... Nie widziałem Bułgarii na mistrzostwach, ale przypominam, że w sierpniu nas ograli 3-1 w Polsce.... Zobaczymy co będzie.
 
B 0

baran

Użytkownik
dziwie sie ze jutro na ruskich 1,34 a tu sie szykuje kolejny wałek,ruscy jak przegrają będa grać najprawdopodobniej z serbami i argentyną a jak wygrają to z brazylią i kubą, która droge wybiorą ??? czekam tylko aż ktoś napisze ze warto stawiac jutro na ruskich...
 
bonk87 15

bonk87

Użytkownik
Jakby tak przeprowadzić symulację wszystkich potencjalnych tabel i tabelek, to można by było sporo zarobić na underdogach. Wiemy już na pewno, że w kulki lecą Serbowie i Francuzi, po Rosjanach też raczej można się tego spodziewać. Kurs na Kanadę z Serbami - 15, na Polskę - 2, Argentyna z Francją - 3.5. Co dalej? Przeciwko Rosjanom jutro?
 
wojas 11

wojas

Użytkownik
Co wy tak psioczycie, że przegraliśmy z Brazylią ? Lepiej przypomnijcie kiedy z nimi wygraliśmy, albo chociaż ugraliśmy dwa sety. :|
Na Wagnerze wygraliśmy 3-2, również w Brazylii na jednym ze sparingów ugraliśmy 2 sety. Nie chodzi o to, że przegraliśmy, bo przegrać można, ale nie w takim stylu...
 
komos84 182

komos84

Użytkownik
O ile dobrze kminie to Polska jeśli wygra z Bułgarią to trafiłaby obecnie do grupy z Czechami i Niemcami/lub Włochami (kto wie czy makaroniarzom nie pasowałaby teraz taka grupa...)

jeśli się mylę niech mnie ktoś poprawi, a jeśli nie to jutrzejszy mecz może byc meczem o awans do strefy medalowej praktycznie

no chyba że tak jak piszę Italianoboys zaczną coś kombinowac, kto wie:/

a jeżeli brazylia cokolwiek myśli to w sobote podłoży się bułgarom bo tak jak Baran napisał powyżej grupa brazylia, kuba i rosja nie wygląda fajnie dla żadnej z tych ekip jak sądze...

Jes
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom