>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE + 2 FREEBETY!<<<

Mistrzostwa świata w siatkówce mężczyzn - Włochy 2010

Status
Zamknięty.
john-smith 901

john-smith

Użytkownik
[...]To oczywiście był przypadek, losowanie. Ale teraz, gdy można wziąć sprawy w swoje ręce uważam, że Serbowie, dziwnie to zabrzmi, mieli rację, że przegrali.[...]

Dlatego też, jeden z drugim (mądry łeb) powinien usiąść i wymyślić mądre zasady rozgrywek. Z akcentem na mądre. Uniknięto by notesików.
 
malin157 72,4K

malin157

Znawca - Sporty zimowe
dla mnie bez dwóch zdań wczorajszy mecz Serbowie odpuścili.
jestem zadowolony że nasi nie kalkulowali, brawa za to, tylko zwycięstwa w tych meczach to żaden wykładnik i radzę chłodno spojrzeć na to co wydarzyło się w naszej grupie, porównać to z poziomem niby tak słabej Brazylii... turniej dopiero się zacznie
może i Brazylia nie jest tak mocna jak 4 lata temu, ale bez przesady. Co my w tym turnieju do tej pory zagraliśmy?! Nasza grupa oprócz pierwszej kolejki to była kalkulacja ze strony Serbów. Po wygraniu pierwszego meczu bardzo pewnie z Niemcami, postawili się w wyśmienitej sytuacji. Kontrolowana przegrana 1-3 z Kanadą, w tym momencie czekali na najważniejszy dla nich wynik meczu Niemcy - Kanada, na rękę im było by to Kanadyjczycy wygrali, mogli wtedy wyjść z 3 miejsca, wygrali Niemcy i Serbowie zdecydowali że jednak lepszy Meksyk niż Bułgaria... Wracając do Polaków, w 2 meczu olbrzymie problemy z Niemcami i zwycięstwo z pomagającymi nam jak się da Serbami, szału nie ma - taka jest prawda, wiedząc jak ciężko nam się gra z Brazylią, dla mnie zdecydowanie Canarinhos do grania, bo to co do tej pory prezentowali to i tak wyższy poziom niż nasz zespół.
Najbardziej obawiam się o Nowakowskiego, jak tak przeciętny gracz w takim turnieju, w tak ważnym meczu pokaże się na tle takiej ekipy, dla mnie zdecydowanie odstaje od reszty kolegów.
ogólnie Włosi nie powinni mieć najmniejszych problemów z osiągnięciem półfinału i to na tej drużynie warto skupić większość swoich pieniędzy, również mecz Rosji z Egiptem to powinno być szybkie 3:0
 
christopher48 2K

christopher48

Forum VIP
Terminarz meczów w drugiej fazie turnieju:
Grupa G:
30. września, godz: 17:00, Portoryko-Niemcy
1. października, godz: 21:00, Niemcy-Włochy
2. października, godz: 21:00, Włochy-Portoryko
Grupa H:
30. września, godz: 17:00, Kuba-Serbia
1. października, godz: 21:00, Meksyk-Kuba
2. października, godz: 17:00, Serbia-Meksyk
Grupa I:
30. września, godz: 21:00, Rosja-Egipt
1. października, godz: 17:00, Hiszpania-Rosja
2. października, godz: 17:00, Egipt-Hiszpania
Grupa L:
30. września, godz: 17:00, USA-Czechy
1. października, godz: 21:00, Kamerun-USA
2. października, godz: 17:00, Czechy-Kamerun
Grupa M:
30. września, godz: 21:00, Francja-Argentyna
1. października, godz: 17:00, Japonia-Francja
2. października, godz: 21:00, Argentyna-Japonia
Grupa N:
30. września, godz: 21:00, Polska-Brazylia
1. października, godz: 17:00, Bułgaria-Polska
2. października, godz: 21:00, Brazylia-Bułgaria
 
pawoman 3

pawoman

Użytkownik
Wielkie brawa dla polskiej druzyny za postawe .. niestety prawda jest taka ze Serbowie dobrze wykombinowali ale nie tylko oni ???? Niemcy takze pokazali ze liczyc potrafia :p i grupa z Portoryko i Wlochami .. dla rozpedzajacych sie Niemcow jest fantastyczna ... Po pierwszej fazie tak naprawde nie wiemy niczego ... nie wiemy kto odpuscil mecze a kto naprawde gral na pelnej parze ... wiemy ze Polacy przyjechali tu po to aby wygrac wszystkie mecze .. prawdziwy sprawdzian czeka ich juz w pierwszym pojedynku ... i tu kursy na Brazylie okolo 1.40 mysle ze beda do gry ... przykro mi to mowic ale uwazam ze z Brazylia nie wygramy ... chodz wolabym sie mylic i przegrac te pare drobnych ale za to widziec wynik pozytywny dla polakow ... Bulgaria to nie wiadomo co odwalila .. mysle ze w dalszej fazie motywacji im nie zabraknie i pokaza prawdziwa gre .. dzieki czemu grupa N to bedzie prawdziwa grupa smierci ...co do Serbow o ich sile jakos sie nie martwie i kursy na nich w pierwszym spotkaniu z Kuba ( ok 2.55 ) biore nie patrzac na to co prezentowali do tej pory ... Kuba wiadomo .. potrafic grac genialnie tak jak z Brazylia ale potrafi wtopic ... a Serbowie narazie liczyli , teraz zaczna grac ..
z tego wynika ze na pierwsza faze gram Brazylia Niemcy Serbia ???? takie dosc ciekawe do ogladania ... mysle takze o dorzuceniu Francji
 
B 30

boher

Użytkownik
Nie jest źle, bo my mamy mocną pakę, a jeśli zajmiemy 2. miejsce (co jest najbardziej realne) trafimy najpewniej na USA (musi wygrać grupe z Czechami i Kamerunem) i Niemcy (muszą zająć 2. miejsce w grupie z Włochami i Portoryko). A więc z zespołami spokojnie do walnięcia. Oby sie udało ????
Gdybyśmy wygrali naszą grupę trafiamy najprawdopodobniej na Ruskich (muszą wygrać grupę z Hiszpanią i Egiptem) i Serbów (muszą zająć 2. miejsce z Kubą i Meksykiem).
Wiadomo co lepiej ????
 
bombello 2

bombello

Użytkownik
Mecze ok najlepiej jakbysmy jeszcze za Ciebie postawili i dali pieniadze. Napisz cos sam a dopiero oczekuj odpowiedzi :/ Moim zdaniem cięzkie mecze do typowania w szczegolnosci na tym etapie rozgrywek gdzie mecze beda juz bardziej zaciete i juz raczej bedzie mniej niespodzianek. jak dla mnie na szybko to z podpórka na portoryko jakis over w drugim meczu a w trzecim jednak spodziewam sie rowniez overu jak dla mnie ostatnie mecze zdecydowanie overowe mocne ekipy w których o sile zespołu decyduje atak.
 
natmar21 100

natmar21

Użytkownik
Niemcy - Portoryko 1

Sensowny kurs w granicach 1,5 na Niemców wydaje mi się najlepszym rozwiązaniem pierwszego dnia drugiej fazy MŚ.Będzie to właściwie mecz o awans do dalszej rundy rozgrywek mistrzowskich gdyż nie wyobrażam sobie aby z tej grupy nie wyszli też dalej Włosi.Lozano tak jak i u nas 4 lata temu stworzył całkiem ciekawy zespół złożony z zawodników o uznanej klasie i co bardzo istotne z możliwością wartościowej zmiany na kluczowych pozycjach ( atak , przyjęcie , rozegranie ).Środkowi Niemiec imponują wzrostem i są bardziej wartościowi niż ich przeciwnicy z Portoryko ( np.Rodriguez rocznik 1969 może pograć z powodzeniem ale w oldboyach ).Opcja odpadnięcia z turnieju w tej komfortowej dla Niemiec sytuacji ( tzw. droga włoska ) już w drugiej fazie grupowej jest nie do zaakceptowania. Za duże oczekiwania , środki finansowe i możliwości.​
 
T 17,7K

tadzin

Użytkownik
Kuba-Serbia
Mecz ten zapowiada się nadzwyczaj ciekawie, szczególnie po zwycięstwie Kubanczykow nad Brazylia. Sadze ze z racji tego, iż jest to pierwsza kolejka 2 fazy grupowej nie będzie mowy o podkladaniu się i oddawaniu meczy. Po drugie o wiele bardziej opłacalne jest wyjsc z grupy na 1. Miejscu, gdyz dzieki temu trafiloby się na Francje/Argentyne oraz Hiszpanie/Egipt (przy zalozeniu ze Rosjanie nie będą się podkładać lecz sadze ze jeśli mieliby to robic to na pewno nie w pierwszym meczu lecz w drugim, tak wiec Serbowie nie maja co kalkulowac az tak daleko w przyslosc). Z kolei awans z 2. Pozycji wiązałby się z walka przeciwko Brazyli/Polsce/Bulgari(?) i Rosji czyli jest to grupa o wiele ciezsza i należy pamiętać o tym ze w 3 fazie rozgrywek odpadają 2 druzyny.

Sadze ze Serbowie sa tutaj faworytami, w meczu przeciwko Niemcom grali naprawde dobrze (Niemcy może nie pokazali się wtedy zbyt dobrze), dobrze funkcjonowali jako caly zespol. Poziomu ich gry w meczach z Kanadą i Polską nie będę komentowal gdyz wyraznie się podłożyli, na czasach nie było widac zadnych negatywnych emocji, kompletnie nie przejmowali się zepsutymi akcjami. Grali bo musieli dograc mecz.

Z kolei druzyna Kuby już wiele razy pokazala ze potrafi dobrze grac wstepne mecze by wazne mecze o duza wage przegrywac. Sa mloda druzyna, która latwo zdeprymowac. Bardzo duzo zalezy od podejścia Kubanczykow i czy nie zalamia się zbytnio choc na to nie licze.

Podsumowujac sadze ze oba teamy zagraja na 100 % a wiecej doświadczenia oraz lepszy kolektyw posiada druzyna serbska i to ich zdecydowanie typuję, gdyz pokaza oni cala swoja klase.

Serbia 2.4 unibet✅
 
wincent 150

wincent

Użytkownik
Polska 3,8 ?!
Jak to zobaczyłem to myślałem że śpię jeszcze. Dobra - Polacy nie grają rewelacyjnie, w LŚ wyniki były niezadowalające... ale drużyna ma duży potencjał, a Brazylia gra jak na swoje możliwości bardzo przeciętnie. Czy Polacy wygrają? Nie wiem ale jak dla mnie szanse są 45/55 może 40/60 biorąc poprawkę na nacjonalizm ???? , ale na pewno nie 25/75. Valuebet jakiego żal nie brać. Choć zaznaczam - sam stawiam raczej dla zabawy za ledwie 10 pln, więc bez szaleństw i dla zwiększenia emocji ;)
edit: buk betsafe
 
T 2

thmx

Forum VIP
Oj chyba polecą kursy na Polaków ;) - tutaj ciekawe info :

http://sport.onet.pl/siatkowka/siatkarskie-ms-2010/ms-brazylijczycy-oslabieni-w-meczu-z-polska,1,3705480,wiadomosc.html

Rosną szanse na dobry wynik. W Pinn jest niezły kurs na hc [+1.5] 2.290. Sądzę, że w tej sytuacji są realne szanse na to by &quot;puknąć&quot; Brasil.

Redwitz // Dlaczego mają polecieć kursy na Polaków ? Już od kilku dni (Dokładnej daty nie pamiętam.) była informacja o tym, że Marlon w I Fazie Grupowej na pewno nie zagra. Była możliwość, że w kolejnej Fazie również nie zagra i jak widać tak się stało. Poza tym Brazylia posiada dwóch równorzędnych rozgrywających. Wyżej nawet stawiam Bruno Rezende.

Zawsze jest szansa na dobry wynik. Najważniejsze jest to co ma się w głowie. Nam poważne spotkania z Brazylią ostatnio nie wychodziły. Brazylia może sobie grać słabo, ale w najważniejszych momentach potrafią wznieść się na wyżyny. Czym możemy zaskoczyć Brazylijczyków ? Jak na razie z świetnej strony pokazał się Bartek Kurek i Krzysiek Ignaczak. Przede wszystkim potrzebujemy wsparcia ze strony atakującego. Na razie Piotrek Gruszka i Mariusz Wlazły wypadają średnio (Piotrek oczywiście genialna końcówka z Niemcami.). Staramy się grać kombinacyjnie, szybko. Wykorzystujemy środkowych. Piotrka Nowakowskiego chyba trochę za rzadko. Naszym atutem na pewno jest dobry blok i zagrywka typu flot. Z zagrywką z wyskoku bywa różnie. Szczególnie w Naszym zespole.
 
robson-united 7,8K

robson-united

Użytkownik
Zajrzałem na strone globo i tam ciekawie mówi się w kontekście kolejnych spotkań Brazylijczyków. Porównuje się ostatnie czempionaty w 2002 i 2006 roku do tego obecnego i szuka podobieństw.
Oto lista niektórych :
- Zarówno w 2002 jak i 2006 Brazylia po drodze przegrywała jeden mecz. W 2002 z USA w Argentynie porażka 2:3, w Japonii w 2006r przegrali z Francuzami 1:3. Obecny turniej to jak wiadomo porażka 2:3 z Kubańczykami.
- W 2006r trener Bernandinho również miał kontuzje jak obecnie. Wtedy miał probllemy w prawej nodze, teraz w lewej.
- W 2002r Brazylia również z pierwszej fazy wyszła na 2msc, ale wtedy był inny system niż teraz.
- 2006r i w drugiej fazie starcie z Bułgarami czyli tak jak teraz. Wtedy wygrana 3:1.

http://globoesporte.globo.com/volei/noticia/2010/09/coincidencias-ajudam-brasil-no-caminho-para-o-tri-mundial.html
Wypisałem to jako ciekawostki tylko.
Wiadomo teraz to inna Brazylia. Wydaje się, że gorsza i mam nadzieje, że nie wywalczą złota na tym turnieju.
Porównując poszczególne pozycje w obu zespołach tj mówie o Polakach i Brazylijczykach wychodzi to tak :
Rozegranie : Zagumny - Bruno. Guma wiadomo klasa sama w sobie, Bruno stracił ostatnio zaufanie... ojca i rozgrywał Marlon jednak jego wyeliminowała kontuzja. Obu graczy bym ocenił na równi bo potrafią grac kombinacyjnie, a doświadczenie przemawia za Zagumnym jednak dla mnie remis.
Atakujacy : Vissotto - Gruszka/Wlazły. Visotto w obecnej dyspozycji można na równi wskazac z duetem Gruszka-Wlazły. Mariusz niestety słabo się prezentował do tej pory na tym turnieju, ale może jeszcze &quot;odpali&quot;. Gruszka wiadomo doświadczenie w obijaniu bloku niesamowite;) Dla mnie także remis.
Środkowi : Możdzonek/Nowakowski - Lucas/Rodrigao . Młodośc po naszej stronie, Rodrigao doświadczenie i Lucas niesamowity potencjał. Plus po stronie Canarinhos, chociaż Nasi na dobrej drodze w rozwoju kariery.
Przyjmyjący : Kurek - Dante . Na wskroś ofensywni przyjmujacy. Dante bodaj najlepszy siatkarz obecnie na świecie, Kurek z kolei najlepiej zapowiadający się młody zawodnik na świecie. Obaj potrfaią wiele. Jednak plusik dla Dante.
Winiarski - Murilo. Gdyby nie kontuzje Winiara może by grał lepiej, ale nie ma co narzekac. Z Serbią on ciągnął gre w ataku, a i przyjęcie ma nadal nienanaganne. Murilo bardzo dobry gracz. Wobec słabej formy Vissotto dostaje również wiele piłek do ataku. Ja bym na równi ich postawił.
Libero : Igła - Mario. Klasyfikacje indywidualne pokazują obecną dyspozycje obu zawodników. A i to, że Igła ma wplyw na atmosfere w zespole jest ważne. Mario z kolei jakby nie pasował do tego teamu. Zastąpic luke poSergio to nie jest tak łatwo. Czyni to godnie, ale nigdy nie przerośnie mistrza. Dla mnie Igła!
Rezerwowi : U nas z ważniejszych Bąkiewicz, Czarnowski, Wlazły, Bartman - Sidao, Giba, Theo. Jednak lepsi są po stronie Brazylijczyków i nie mówie tego tylko przez to że napisałem Giba, bo ten gracz to już tylko zadanowiec tak jak w naszym zespole Bąkiewicz obecnie. Giba się już konczy trzeba to sobie jasno powiedziec. Poziomu z 2006r czy wcześniejszych lat nie osiągnie. Sidao to mocny punkt. Gdyby nie taka mocna rywalizacja na środku by grał.
Tak to wygląda moim subiektywnym okiem. Mecz to jednak zupełnie inna bajka. Nie można się przestraszyc rywali. Mamy młody zespół więc doświadczenie po stronie rywali, ale oni są naprawde do ogrania! Tak &quot;słabej&quot; Brazylii nie było dawno. Porażki w LŚ u siebie 0:3 z Holendrami czy w towarzyskich grach z Niemcami, męczarnie z Hiszpanią, porażka z Kubą. Kiedyś to oni wygrywali mecz za meczem...
Ja wierze w Polaków w kontekście tego spotkania i na Brazylie na pewno nie postawie. Zresztą w ogóle nie będe starał się nawet typowac cokolwiek w tym meczu. Starcie Brazylia - Polska to już będzie święto siatkówki i oglądanie meczu i kibicowanie mi wystarczy w zupełności!
POLSKA BIAŁO CZERWONI!:cool:
 
T 17,7K

tadzin

Użytkownik
Brazylia juz wiele razy pokazywala ze w meczach o stawke potrafi zagrac dobrze, zmobilizowac wszytskie swoje rezerwy. Potrafia oni kapitalnie bronic co jest ich bardzo duzym atutem. Polacy na tym turnieju grają calkiem dobrze, lecz to nie wystarczy na Brazylię. Nie pamietam abysmy w ostatnich latach wygrali na jakiejs powaznej imprezie z Brazylia, kiedys wspominalem o &quot;syndromie gry z Brazylią&quot; i sadze ze jutro zwycieska passa Brazylijczykow sie nie skonczy.
Brazylia 1,35 unibet✅
 
dawid1892 2,1K

dawid1892

Użytkownik
Atakujacy : Vissotto - Gruszka/Wlazły. Visotto w obecnej dyspozycji można na równi wskazac z duetem Gruszka-Wlazły. Mariusz niestety słabo się prezentował do tej pory na tym turnieju, ale może jeszcze &quot;odpali&quot;. Gruszka wiadomo doświadczenie w obijaniu bloku niesamowite;) Dla mnie także remis.
Vissotto już w tym turnieju nie gra i nie będzie grał bo ma kontuzję?;)
 
christopher48 2K

christopher48

Forum VIP
Podzielam zdanie Tadzina. Też myślę, że jutro Brazylia wygra. Nie wyobrażam sobie, aby ta drużyna przegrała drugi mecz z rzędu. O awansie do dalszej fazy zadecyduje mecz z Bułgarią. Dobrze, że są dwa dni przerwy, bo gramy z Brazylią o godz. 21:00, a następnego dnia o godz. 17:00 z Bułgarią.
 
robson-united 7,8K

robson-united

Użytkownik
Vissotto już w tym turnieju nie gra i nie będzie grał bo ma kontuzję?;)
Skąd takie informacje ?
Vissotto grał z Kubańczykami i to w pierwszej szóstce.
Podzielam zdanie Tadzina. Też myślę, że jutro Brazylia wygra. Nie wyobrażam sobie, aby ta drużyna przegrała drugi mecz z rzędu. O awansie do dalszej fazy zadecyduje mecz z Bułgarią. Dobrze, że są dwa dni przerwy, bo gramy z Brazylią o godz. 21:00, a następnego dnia o godz. 17:00 z Bułgarią.
A najgorsze może byc to, że gdybyśmy nawet przegrali z Brazylią i wygrali z Bułgarią to przecież w mezcu Brazylia - Bulgaria może dojść do układu i Polacy bye bye... I najgorsze, że te zasady w tych MŚ jednak na to pozwalają...
Zdaje sobie z tego sprawe,że będzie ciężko ale ja sobie akurat wyobrażam, że Brazylia przegrywa drugi mecz z rzędu;)
Jak sobie pomyślę o tym kalkulowaniu na MŚ to mnie normalnie trafia, jak faceci w garniakach mogli dopuścic do tak kuriozalnych zasad?!
 
M 46

metalista

Użytkownik
Mecz z Bułgarią może nie mieć znacznia, bo w sobote Bułagzry zagrają z Brazylią i może im być na ręke wykopanie głownych kandydatów do złota. Szansą dla nas jest możliwe wysokie rozgromienie Bułgarów, którzy grają tu dośc słabo, tak aby nie chciało się nikomu kombinowac
Robson// o tym samym pomyślałem ;)
 
dawid1892 2,1K

dawid1892

Użytkownik
Skąd takie informacje ?
Vissotto grał z Kubańczykami i to w pierwszej szóstce.
W sobotę &quot;Canarinhos&quot; znów dopadł pech. W drugim secie meczu z Tunezją (wygranego 3:0, ale bez zachwycającej gry) nieszczęśliwie lądował na boisku Leandro Vissotto i doznał urazu stawu skokowego.
sport.pl
Czytałem ten artykuł i myślałem że to coś poważniejszego, bo Świderski jakiś czasu temu też &quot;nieszczęśliwie&quot; upadł i nie grał kilka miesięcy...
 
A 220

andrzej78

Użytkownik
Najgorsze co może się przydarzyć to to że jutro nasi wyprują się na brazylii i może nawet uda się wymęczyć wygraną a w piątek akurat najlepszy mecz w turnieju zagrają sobie bułgarzy a naszym przydarzy się słabszy dzień
 
M 46

metalista

Użytkownik
W meczu z Bułagarmi szansą dla naszych będzie utrzymywanie mocnej i celnej zagrywki. U rywali bardzo szwankuje przyjęcie, a po skonczeniu kariery przez Plamena Konstantinova sytuacja wygląda bardzo nieciekawie. Już w meczu z Czehcami były probelmy. Nie ździwi mnie jak Castellani posle w pierwszej &quot;6&quot; Zbigniewa...
 
T 17,7K

tadzin

Użytkownik
część wywiadu z Bernardo Resende
Brazylia i Bułgaria spotkają się w sobotę w ostatnim meczu grupowym. Polska swoje mecze rozegra w czwartek i piątek. W naszym kraju niektórzy się obawiają, że możecie się dogadać i wyrzucicie Biało-Czerwonych z turnieju.
- To jest kolejna rzecz, której nie mogę zrozumieć. Czemu Polska, która jako jedyna w tym towarzystwie wygrała grupę, ma najgorszy układ spotkań? Mogę wam obiecać jedną rzecz - nie oszukamy was, zrobimy wszystko, żeby pokonać Bułgarię. My w każdym meczu dajemy z siebie wszystko.
Wg mnie nie są to puste frazesy i Brazylia nie bedzie kalkulowac tylko grac na tyle ile potrafi, nigdy nie widizialem aby Brazylia odpuszczala sobie mecze chocby i towarzyskie.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom