>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE + 2 FREEBETY!<<<

Mistrzostwa świata w siatkówce mężczyzn - Włochy 2010

Status
Zamknięty.
widzu 4,5K

widzu

Forum VIP
Ok trochę poczytałem,trochę widziałem i chyba czas zabrać głos w temacie ???? Wczoraj kilka dziwnych wyników, jak przegrana Bułgarii,Serbii Rosja odpuściła w trzecim secie... No ale zabierajmy sie za dzisiejsze mecze:
Japonia - Egipt 1,45
Azjaci już dwie porażki na koncie, w tym ta niespodziewana z Iranem 3:1 jak dla mnie naprawdę duże zaskoczenie! Egipt gładka wygrana z Iranem i gładka porazka z Wlochami wiec można powiedzieć zgodnie z planem? Japonia dzisiaj przegra trzecie spotkanie i pojedzie do domu jak dla mnie nie ma innej opcji. Po prostu zespół Egiptu trafił zdecydowanie lepiej z formą a turniej, Japonia jak na razie duże rozczarowanie.
Bułgaria - Czechy -1,5 1,40
Czesi jak wszyscy widzą naprawdę solidna gra w tym turnieju. Wczorajsza wygrana z Chinami pozwoli im awansowac i to był ich cel, powalczyli z Francją. No ale teraz grają z meeeega złą za wczorajszą porazke z Francją. Przynajmniej mam nadzieje, ze tak właśnie będzie, ze tak ta porażka wpłynie na siatkarzy, obym sie nie mylił.
Niemcy - Kanada -1,5 1,55
Niemcy po za turnieje? Ten zespół który był typowany na rewelacje tego turnieju? Niemożliwe, wczoraj z Polska nie nie udało, no ale pokazali kawał świetnej siatkówki i dzisiaj powinni pokonac zespół Kanady. Wczoraj sprawili mega sensacje wygrywajac z Serbią no ale to Serbia przegrała ten mecz a nie Kanada wygrała?
P.S Super specem od siatki nie jestem co widac, no ale lubie ten sport wiec napisałem kilka zdań od siebie niech specy od tej dzieciny skomentują,skrytykuja... pozdrawiam ????
 
E 0

endrjuuu

Użytkownik
Niemcy - Kanada 3,00
Niemcy - Kanada +1.5 2.25
Wg mnie Kanada to czarny kon tych mistrzostw.Z meczu na mecz coraz bardziej sie rozkreca, w meczu z polska naszczescie nie pozwolilismy im sie rozwinac.Z serbia zagrali swietny mecz,duzo pilek podbijali(duza zasluga Lewsia ktory kroluje w statystykach zarowno w przyjeciu jak i w obronach).Mysle ze jezeli dobrze przyjma(a maja rownych przyjmujacych) sa w stanie nawiaz rowna walke na siatce.Mysle ze kurs wart ryzyka
dodalbym jeszcze Brazylia - Kuba +1.5 2.00
Brazylia niczym mnie nie zaskakuje, jedynym dobrze rowno grajacym zawodnikiem jest Rodrigao.Z taka gra uwazam ze nie bedzie stac nawet na 4 .Mysle ze przy dobrym przyjeciu zagrywki HIERREZUELO bedzie potrafil ulatwic zadanie swoim atakujacym,ktorzy graja bardzo rowno , zarowno srodkowi jak i lewy i prawy atak.
Jest to moja pierwsza analiza ,troche chaotyczna , prosze o wyrozumialosc:p
 
remo91 57

remo91

Użytkownik
zgodzę się z Andrzejem (endrjuuu :p ) co do Brazylijczyków że jak zwykle słabo grają ale wygrywają, wczoraj polsat pokazywał dwa mecze, Polski z Niemcami i Hiszpanów z Brazolami i często przełączałem na mecz tych drugich z ciekawości jak się zaprezentują i Hiszpanie bardzo pozytywnie zaskoczyli swoją grą. Ekipa z Europy mogła wygrać pierwszego seta gdyż w końcówce prowadzili dwoma punktami lecz zabrakło zimnej krwi i stracili przewagę co poskutkowało przegranym setem. Wtedy może zupełnie inaczej potoczyłby się mecz i bylibyśmy świadkami kolejnej niespodzianki. Jeżeli Kubańczycy zagrają swoje, a Brazylijczycy nic nie zmienią w swojej grze to typ 1,5 dla Kuby jak najbardziej do zagrania.
na Kanadyjczyków z Niemcami to z mojej czystej antyniemieckiej postawy zagram bo wiadomo: jak świat światem tak Polak nigdy nie będzie niemcowi bratem :p
Niestety nie miałem okazji oglądać meczu Serbów z Kanadyjczykami i nie wiem czy oni się po prostu podłożyli kanadzie żeby mieć lepszą drogę w drabince i Polacy zajęli te pierwsze miejsce czy rzeczywiście zespół z ameryki na prawdę jest taki mocny.
do tego można spokojnie dołożyć jakiś typ na Portoryko, będzie to najgroźniejszy rywal Rosjan jak do tej pory a już można było zauważyć wczoraj, że Rosjanie trochę się rozluźnili i stracili ze słabszą od Portoryko Australią seta nr 4# więc jak jest u waszego bukmachera +2,5 na Portoryko to polecam lub powyżej 160,5
Znając historię to pewnie będzie kolejka niespodzianek bo kto chciał wyjść z grupy to już to sobie załatwił, będzie kombinowanie z miejscami i oszczędzanie głównych zawodników. Ci co najbardziej chachmęcą to chyba Rosjanie, pamiętamy jeszcze Ligę światową jak przegrali ostatni mecz w USA.
 
redwitz 6,6K

redwitz

Forum VIP
27.09

Niemcy - Kanada​


Niemcy wczoraj pokazali kawał dobrej siatkówki. Mecz z Polakami stał na bardzo wysokim poziomie. Nie wiem jak mam się odnosić do spotkania Serbów z Kanadą. Troszkę to naciągane było. Serbowie nie grali swojej siatkówki, a Kanadyjczycy pokazali, że potrafią grać skutecznie. Mnóstwo obron i przedłużonych akcji.

Drużynę Trenera Raula Lozano typowałem na &quot;Czarnego Konia&quot; tych MŚ. Mam nadzieję, że dzisiaj pokażą Nam to co potrafią. Dla nich najważniejszą sprawą jest zwycięstwo w tym spotkaniu. Niemcy wczoraj pokazali przede wszystkim bardzo dobrą grę w bloku. Dosyć dobrze szło im czytanie Pawła Zagumnego. Fajnie zaprezentował się Bjorn Andrae, na którego w tym spotkaniu postawił Trener Lozano.

W drużynie Kanady należy wyrożnić Libero, Daniela Lewisa. Prezentuje się po prostu kapitalnie. Podobać się może również Gavin Schmitt i Justin Duff, którego dał wczoraj kapitalną zmianę. Podopieczni Trenera Hoaga pokazali, że nie można ich lekceważyć. Serbowie według mnie troszkę odpuścili. Kanada nie ma nic do stracenia. Są nieobliczalni.

Mam nadzieję, że Niemcy awansują do II Fazy. Aby to osiągnąć potrzebują zwycięstwa, najlepiej jak najwyższego.

Niemcy -1.5 (Sets Handicap) @ 1.55 Unibet ✅
Niemcy -9.5 (Match Points Handicap) @ 1.85 Unibet ✅

Kuba - Brazylia


Obie drużyny mają już zapewniony awans. Mam nadzieję, że drużyny podejdą do tego spotkania poważnie i zobaczymy ciekawe widowisko.

Brazylia we wczorajszym spotkaniu z Hiszpanią grała troszkę ociężale, na stojąco. To wystarczyło, aby pokonać ME z 2007 roku. Kapitalne spotkanie zagrał Rodrigao. 9 punktów w bloku robi wrażenie. W ataku również spisał się po prostu świetnie. Na pochwały zasłużyli jeszcze Dante i Bruno Rezende. Wczoraj brakowało mi zadziorności, walki o każdą piłkę. Brazylijczycy bardzo mało bronili (Hiszpanie zresztą też.). Trochę &quot;nie swój&quot; był Murilo. W ataku coś tam kończył. Popsuł jednak sporo zagrywek.

Kubańczycy po wymęczonym zwycięstwie z Hiszpanią dość łatwo rozprawili się z Tunezją. Zagrywka rywali nie robiła na nich żadnego wrażenia, sami za to serwowali kapitalnie. Popełnili w tym elemencie bardzo małą ilość błędów (U nich nie jest to takie oczywiste.). Bardzo dobrze radzili sobie w ataku, notując naprawdę wysoki procent skuteczności. Po dwóch dniach trójka skrzydłowych, Hernandez, Leal, Leon mają bardzo dobry wynik w ataku.

Oczywiście wszystkie atuty w ręku ma Brazylia. Są drużyną zwyczajnie lepszą. Lepiej wyszkoleni technicznie, spryt, inteligencja na parkiecie. Kubańczycy swoją młodzieńczą fantazją nie wygrają. Muszą znaleźć inną receptę na pokonanie Canarinhos. Posiadają mocną zagrywkę, dobrze radzą sobie w bloku i w ataku. Muszą przede wszystkim zacząć myśleć.

Kuba @ 2.95 Unibet ✅
 
groven 2,2K

groven

Forum VIP

TYP: 1
KURS: 1.23
betgun

Mam nadzieję, że dzisiaj pokażą Nam to co potrafią. Dla nich najważniejszą sprawą jest zwycięstwo w tym spotkaniu. Niemcy wczoraj pokazali przede wszystkim bardzo dobrą grę w bloku.
Nic dodać nic ująć. Niemcy są na musiku. Powinni poradzić sobie w tym spotkaniu. Kanada mnie jakoś nie przekonuje. Kurs na zwycięstwo naszych zachodnich sąsiadów śmieszny, ale w duecie z innym spotkaniem staje się ciekawą propozycją. Myślę że szkoda nie skorzystać z tego. Kanada jest skazywana na przegraną w tym pojedynku. W drużynie Niemiec jest w dodatku sportowa złość po wczorajszym przegranym meczu z Polakami. Tym razem zagraja na 200% swoich umiejętności i wygrają pewnie.
 
christopher48 2K

christopher48

Forum VIP
Myślę, że spokojnie można zagrać Niemców z handicapem -1,5 seta, a dla odważnych nawet -2,5 seta. Powiem szczerze, że mam zaufanie do Raula Lozano. Na pewno nie pozwoli, aby jego podopieczni skończyli turniej przedwcześnie. Tak w ogóle to Niemcy są drużyną o klasę lepszą od Kanady i wygrają pewnie to spotkanie.
 
akpocki 133

akpocki

Użytkownik
a ma ktos jakies przemyslenie co do meczu Wenezuela - Meksyk ? bardzo dobre kursy na Meksyk , ktory urwal dwa sety Ameryce i jeden Argentynie , a Wenezuela przegrala 2 mecze po 3;0 i jest tu faworytem . jak myslicie ?
 
pawlikn 51

pawlikn

Forum VIP
A czy przypadkiem przy wyniku 3:2 dla Niemców przechodzi Kanada?
O kolejności miejsca grupie decyduje:
1. liczba zdobytych punktów;
2. większa liczba wygranych meczów;
3. wyższe ratio małych punktów;
4. wyższe ratio setowe.
Wygląda to tak:
Kanada -18 w małych punktach Ratio 0.897
Niemcy -23 w małych punktach Ratio 0.874
A więc Niemcy muszą oczywiście zwyciężyć i odrobić straty punktowe i różnica w setach nie ma znaczenia.
 
optymista 286

optymista

Użytkownik
A czy przypadkiem przy wyniku 3:2 dla Niemców przechodzi Kanada?
W przypadku tej samej liczby punktów decyduje stosunek małych punktów, a nie setów. Dlatego teraz nie można jednoznacznie powiedzieć że przy 3:1 przejdą, a przy 3:2 nie. Aktualnie jest 6 pkt na korzyść Kanady.

Edit: pisaliśmy równocześnie. ;-) No to teraz już będzie myślę wszystko jasne.
A na dzisiejsze spotkanie gram Niemcy -1,5 seta, przy czym argumentuję nie tylko faktem, że stoją pod ścianą, ale po prostu ich dobrą dyspozycją, o której mogliśmy przekonać się we wczorajszym meczu z naszą Reprezentacją.
 
mwrona87 101

mwrona87

Użytkownik
3 drużyny wychodzą z grupy.
powiedzcie mi, jeśli wiecie - skąd taki kurs na Meksyk ? 1,72 na Meksyk +1,5 seta, to chyba prezent od buka patrząc na wyniki obu drużyn na tych mistrzostwach ? Wenezuela seta jeszcze nie ugrała a jest takim wyraźnym faworytem ?
Może czegoś nie wiem ? pomóżcie, proszę :)
 
daren 0

daren

Użytkownik
Chodzi o to że USA z Meksykiem zagrała kaszę popełnili chyba 32 błędy własne. Oddali ponad seta od tak. Z drugiej strony Wenezuela dobre lata gry w siatkę ma za sobą. Kurs pewnie wysoki dlatego żeby skusić na grę Wenezueli, a w moim odczuciu jeśli nie będzie wygranej Meksyku to przynajmniej ostra i wyrównana gra .
Trzeba wziąć pod uwagę że Wenezuela będzie grała mecz o pozostanie. Śmierdzi mi ten mecz, ale kurs fajny można dograć ????
 
C 0

chrissss

Użytkownik
Meksyk-Wenezuela
Typ:1
Kurs:2,92
Meksyk an tym turnieju gra bardzo dobrze,był o krok od wygranej z USA wczoraj z Argentyną też ugrał seta.Natomiast Wenezuela bilans po dwóch meczach 0-6.Myśle,że Meksyk wygra ten mecz.
Panowie proszę o większy wysiłek intelektualny przy pisaniu analiz. Dwa zdania, jeszcze w takim stylu jak powyższe tzn. bez jakiś szczególnych argumentów poza suchymi wynikami będą kasowane. // Marnik
 
B 23

bombelsggw

Użytkownik
A oto jak ja widzę dzisiejszy dzień:
Australia-Kamerun (tutaj chyba tłumaczyć nie trzeba)
Bułgaria- Czechy (3:0 max 3:1)
Hiszpania-Tunezja (3:0) (under 135,5 wachałem się, ale under 160,5 na pewno)
Japonia - Egipt (wolałem nie stawiać)
Meksyk - Wenezuela (i tak valuebet ;d po tym kursie warto grać)
Niemcy- Kanada (Niemcy powinni sobie poradzić- niestety ;p)
Chiny- Francia (Francja może sobie odpuścić po 2 męczących meczach- nie polecam)
Kuba- Brazylia ( Brazylia zazwyczaj słabo gra w takich meczach &quot;o nic&quot;)
Portoryko-Rosja (Rosja o ile nie zaczną kombinować)
Serbia - Polska (meczów Polski tradycyjnie nie obstawiam ( ciężki mecz, bo Polska ma już awans i może dać odpocząć trener zawodnikom, Serbowie mocno zmotywowani, aczkolwiek, najlepszym wariantem dla Polaków było by wyjście z 1 miejsca)
USA - Argentyna (USA, ale Arg na pewno jakiegoś seta uriwe)
Włochy - Iran (Zdecydowane 3:0 \ Under 160,5 pkt zależy gdzie wyższy kurs.
Mój kupon na dziś:
Albania - Irlandia u17 (dla podwyższenia kursu) 1,3
Dania - Lutwa u17 (dla podwyższenia kursu) 1,5
Włochy - Iran under 160,5 1,63
Meksyk - Wenezuela 1,45
Australia - Kamerun 1,13
Zachęcam do pisania analiz spotkań, podawania wiekszej ilości argumentów, a nie zamieszczania suchych typów. // Marnik
 
R 1,6K

radomiak1910

Użytkownik
Francja-Chiny
typ; under 135.5 pts
3.2
Bwin
Analiza
Dzis w spotkaniu 3 kolejki fazy grupowej mistrzostw swiata rozgrywanych we wloszech francuzi , aktualni wicemistrzowie europy spotkaja sie z chinczykami . Po dwoch kolejkach ekipa trojkolorowych przewodzi stawce w swojej grupie . Wygrala dwa spotkania , oba po tiebreakach , z Czechami oraz Bulgaria . Chiny natomiast zajmuja ostatnie miejsce w grupie po dwoch porazkach , 0-3 z Bulgaria i 1-3 z Czechami . Chinczycy aby miec jeszcze szanse na awans do kolejnej rundy musza dzis wygrac , jednak w moim odczuciu nie sa w stanie tego zrobic . Francuzi od poczatku tych mistrzostw graja bardzo dobrze . Szczegolnie wczorajsze spotkanie wywarlo na mnie spore wrazenie . Nie liczylem , ze uda im sie pokonac bulgarow , a jednak . Wspaniale w tej ekipie spisuje sie atakujacy Rouzier , ktory jak narazie przewodzi stawce najlepiej punktujacych zawodnikow na calych mistrzostwach . Sadze , ze Francuzi dzis przypieczetuja awans z grupy z pierwszego miejsca i pewnie ograja azjatow .
 
robson-united 7,8K

robson-united

Użytkownik
ROSJA - PORTORYKO
Otóż sprawa ma się następująco. Oba zespoły mają na koncie po dwa zwycięstwa. Przegrany trafia na tzw &quot;drogę Włochów&quot;.
Ponadto w tejże grupie znajdzie się zespół z 2msc w grupie gdzie są Polacy. Ruscy wiadomo to przebiegłe lisy, że tak powiem. Trzeba przemyślec więc czy lepiej im wygrac grupe i wtedy z 1msc będą rywalizowac z Hiszpanami i kimś z pary Egipt - Japonia. Hmm w sumie to wychodzi na to, że lepiej im wygrac ten mecz dzisiaj... Początkowo myślałem, że lepiej będize im jednak przegrac ten mecz stąd zacząłem pisac analize pod ten mecz i sugerowac typ +2,5seta na Portoryko nieco bezpieczniej, ale jednak wyszły nici hehe.
-----------------------
To teraz popatrzmy na Polaków. Wygrywają z Serbami i lądują na 1msc i trafiają na kogoś z pary Kuba- Brazylia i zespół z 3msc z grupy E gdzie są Bułgaria, Francja, Czechy i CHiny. Powinni to byc z tego co wychodzi Czesi.
Przy założeniu, że przegramy z Serbami,a Niemcy wygraja z Kanadą to tak czy siak trafiamy na Kube lub Brazylie i kogoś z wygranego meczu Wenezuela- Meksyk.
Może tak sie jeszcze zdarzyc, że doznamy klęski w tym meczu i wtedy muszą wygrac Kanadyjczycy z Niemcami czyli założenie najbardziej wydające się nierealnie. Ale przy takim założeniu trafiamy na 3msc w grupie i rywalizujemy z Włochami i Portoryko własnie.
Warto też przyznac,że Serbowie nie mogą dzisiaj kalkulowac i muszą zagrac maxa. Wczoraj pokpili troche sprawe od początku kiedy chcieli oszczędzic Milijkovica, Grbica i Janica. Nie wypaliło i potem nie odrobili strat. Dzisiaj Serbia powinna wyjśc bardzo zmobilizowana więc tak sobie myślę, że warto chyba zaryzykowac typ na ich wygraną w 1 secie. Bo co się wydarzy w całym spotkaniu ciężko wyrokowac. Polacy tak czy inaczej i tak zmuszeni będą do rywalizacji z Kubą i Brazylią ... Serbia musi wygrac chociaż lepiej może poczekac co się wydarzy w meczach o 17:00 i ewentualnie wtedy patrzec pod kątem tych spotkań wieczornych co się komu &quot;bardziej opłaci&quot;, ale na ten moment to można przeanalizowac spotkania o godzinie 17:00.
-----------------------
Tak więc z pierwszego bloku meczowego zagrałbym tak :
BUŁGARIA - CZECHY
Typ : Bułgaria -11,5pkt @ 1,85 Unibet ⛔103-107
Francja raczej wygra z Chinami więc 1msc dla Trójkolorowych. W tym meczu walka o 2-3msc. A ewidentnie 2msc wydaje się bardziej komfortowe tj C3 czyli Australia lub Kamerun i D1 czyli USA raczej. Czesi postawili się Francuzom to fakt. Bułgaria już była opisywana przeze mnie. Wczoraj mieli wygrany mecz, ale dzisiaj się zrehabilitują tak sądze;) Handi dosc przystępne w sumie.
NIEMCY - KANADA
Typ : Niemcy @ 1,25 Unibet ✅3:0
Porażka Niemców eliminuej z turnieju. Łatwy mecz raczej nie będzie, ale myślę, że sprostają jakoś Klonowym Liściom.

Może za bardzo wybiegam w przyszłośc pisząc o tych dzisiejszych meczach i za dużo kalkulacji wypisałem, ale skoro taki chory system;) Zobaczymy czy słusznie knuje.
 
niccolo7 3,6K

niccolo7

Użytkownik
Dziwne i zaskakujące rzeczy dzieją się na tych mistrzostwach, co w głównej mierze spowodowane jest tym śmiesznym systemem rozgrywek. Z tego powodu postanowiłem nie ruszać dzisiaj spotkań naszej grupy, bo tam wszyscy mogą zajmować się dzisiaj liczeniem małych punktów na kalkulatorach :grin:. Niemniej jednak jest parę ciekawych spotkań, a wraz z nimi parę ładnie wyglądających typów.
Na początek warto moim zdaniem spróbować over 165,5 pkt w meczu Bułgarów z Czechami. Ja konsekwentnie stawiam na naszych południowych sąsiadów, u których widzę spory potencjał. W pierwszym meczu przeciwko Francuzom niestety nie udało im się wygrać, choć niewiele do tego brakowało. Wtedy kapitalne zawody rozegrał nowy atakujący Trentino, Jan Stokr. Wczoraj przeciwko Chinom nie był on już tak skuteczny, ale na szczęście wyręczyli go Popelka i Platenik. Czesi swój plan minimum, czyli awans do następnej rundy, już wypełnili, ale uważam, że na pewno nie podłożą się Bułgarom, którzy mnie (i chyba nie tylko mnie) zawiedli przegrywając po tiebreaku z Francją. Nigdy nie byłem wielbicielem talentu Zhekova, ale mimo wszystko sądziłem, że nawet bez rewelacyjnego rozegrania, Bułgarzy uporają się z Francuzami. Stało się jednak inaczej. Dlatego też nie spodziewam się dzisiaj gładkiego zwycięstwa Kaziyskiego i spółki i myślę, że przynajmniej jednego seta stracą (a może i więcej), dzieki czemu ta linia powinna zostać przekroczona. Piszę powinna, bo wczoraj zostałem niemile zaskoczony w meczu Argentyny z Meksykiem, gdzie stawiałem na taki sam over, a chłopaki w 4 setach uzbierali razem ledwie 163 &quot;oczka&quot;, czym mnie bardzo zaszokowali, chyba nawet u pań rzadko zdarzają się w meczach tak krótkie sety.
Bułgaria v Czechy - over 165,5 # 1,7 Sportingbet ✅ (210)
Drugi mecz, który postanowiłem dziś &quot;ugryźć&quot;, to pojedynek Meksyku i Wenezueli. Po tym co pokazały oba zespoły w dwóch poprzednich występach, kurs na Meksyk oceniam jako bardzo opłacalny. Reprezentanci kraju z Ameryki Środkowej napędzili niezłego stracha Amerykanom i gdyby nie zabrakło im zimnej krwi i doświadczenia, to być może pokonali by faworyzowanych rywali. Mimo porażki, wynik 2-3 uważam za sporą niespodziankę i sukces niedocenianej ekipy z Meksyku. Z Argentyną było już trochę gorzej, ale w mojej ocenie i tak prezentują się lepiej niż reprezentanci Wenezueli, którzy mają na koncie dwie gładkie porażki. Co prawda te dwie drużyny nie są jakimiś solidnymi zespołami i nie można być do końca pewnym ich dyspozycji, ale widząc taką dysproporcję w kursach, właściwie niczym nieuzasadnioną, postanowiłem zaryzykować i zaufać Meksykanom. Mam nadzieję, że dzisiaj nie zawiodą i pokażą, że tamte poprzednie wyniki nie były dziełem przypadku.
Meksyk v Wenezuela - Meksyk # 2,95 Sportingbet ✅ (3-0)
 
adwokat_typera 237

adwokat_typera

Użytkownik
Trzy galante peffki na dziś za więcej Włochy, Hiszpania oraz Niemcy ;) Łącznie 1,34. Pierwsze dwa zespoły przewyższają swoich przeciwników o klasę, jak nie od dwie. Niemcy są mocniejsi od Kanadyjczyków. Wczoraj zagrali dobre spotkanie, a ich gra powinna wystarczyć, aby pokonać zespół z Ameryki.
PS. Polska też powinna dziś sobie dać radę. Zagrali jak na razie dwa dobre spotkania, chociaż wczoraj Niemcom niewiele zabrakło, aby wygrać.
 
kamillo0103 338

kamillo0103

Użytkownik
W meczu:
Włochy - Iran
Typ: ponizej 171.5 punktow
Myślę że meczyk w 99% pewny gdyż Włochy wygrają szybkie 3-0 Iran i tak nie ma szans na wyjście z grupy więc już odpada w mistrzostwach, a Włochy mają atut własnego boiska jak w całych MŚ ???? I nie zrobią tego kibicom i nie przegrają na koniec gdyż będą chcieli wyjść z pierwszego miejsca i w play-off zagrać ze słabszym przeciwnikiem.
Obliczyłem również że 25 * 3 = 75 co daje 3 sety Włochom pozostaję więc: 96 punktów dzieląc na 3 wynik jest następujący: 32. Czyli nawet jak by Iran &quot;urwał&quot; seta Włochom to myślę że nic by się nie stało (ale i tak im się to nie uda).
 
T 17,7K

tadzin

Użytkownik
W 100% popieram typ na Niemcow zarówno handi -1,5 jak i -2,5, we wczorajszym meczu pokazali ze potrafia grac, szczególnie widoczna była poprawa gry Grozera, który potrafil konczyc ciezkie pilki. To samo można powiedziec o Krommie. Z bardzo dobrej strony pokazal się również Andre. Najwiekszym felerem jednakze w druzynie niemieckiej było przyjecie, czesto na 4-5 metr przez co nie można było uruchomic srodka. Zagrywka również srednio lezala Niemcom (szczególnie Grozerowi oraz Steuerwaldowi którzy popełniali czasami komiczne wrecz bledy na zagrywce). Jeśli Niemcy choc troche poprawia przyjecie będą w stanie z latwoscia wygrac i to nawet bez straty seta.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom