>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

Mistrzostwa świata w siatkówce mężczyzn - Włochy 2010

Status
Zamknięty.
aka-shakal 16,7K

aka-shakal

Użytkownik
dziwie sie ze jutro na ruskich 1,34 a tu sie szykuje kolejny wałek,ruscy jak przegrają będa grać najprawdopodobniej z serbami i argentyną a jak wygrają to z brazylią i kubą, która droge wybiorą ??? czekam tylko aż ktoś napisze ze warto stawiac jutro na ruskich...
Rzeczywiście chyba jutro można zaryzykować na Hiszpanów po kursie ponad 3,00, a nawet 4,00. Należy zadać sobie pytanie kto by chciał być w grupie z Brazylią i Kubą. Na pewno Rosja będzie chciała uniknąć ich więc jutro ja osobiście lekko zagram na Hiszpanów. Wałki na tych MŚ są i to ewidentne.
 
bonk87 15

bonk87

Użytkownik
Pinnacle oferuje kurs prawie 1.7 na Polaków. Tu już nie ma miejsca na kombinacje i układy, musimy to wygrać. Kurs moim zdaniem jest jak najbardziej do gry.
 
christopher48 2K

christopher48

Forum VIP
Oglądając dzisiejszy mecz przypomniał mi się finał ostatnich mistrzostw świata. Wtedy było 0:3 ( 12:25, 22:25, 17:25 ), teraz 0:3 ( 16:25, 20:25, 20:25 ). Zatem w sumie podobne mecze - pierwszy set zdecydowanie dla Brazylii, w następnych troszkę więcej walki, ale i tak wygrane partie przez przeciwników. Ale z Brazylią jakoś ostatnio nam w ogóle nie idzie - na Igrzyskach też z nimi przegraliśmy. Jutro decydujący mecz z Bułgarią. Jeśli nasi zagrają na swoim najwyższym poziomie, to wygrają.
 
komos84 182

komos84

Użytkownik
Co do meczu Rosjanów z Hiszpanią to mam pewne luźne przemyślenia. Oni po dzisiejszym meczu mają +19 pkt, wg mnie Hiszpanie takiej różnicy nie będą w stanie z Egiptem wykręcic, więc jedyne co pozostaje Ruskim by wyjśc z 2 miejsca to przegrac z Hiszpanią, minimalna przegrana nic im nie da. Pierwsze miejsce w grupie oznacza najprawdopodobniej Brazylie (chyba że Bułgaria wygra oba mecze w tej grupie) i Kube. Rosja - Hiszpania 2 kurs 3.6 ja to jutro gram, może nie za full stake, ale na pewno za 3/10
aaaaaaa, inna jest jeszcze opcja, nawet jak Hiszpania jutro wygra (Ruscy będą kontrolowac ratio, przecież nie dostaną 3 setów do 15, heh?)
Hiszpanie kręcą całym tym burdelem w grupie, jak wygrają jutro, to mogą sobie rozłożyc w sobotę leżaki na boisku, przegrac z Egiptem (kontrolując mecz) i tak czy siak Ruscy wychodzą z pierwszego miejsca do grupy śmierci,hehe ???? ale posrany turniej.
 
A 220

andrzej78

Użytkownik
Co do meczu Rosjanów z Hiszpanią to mam pewne luźne przemyślenia. Oni po dzisiejszym meczu mają +19 pkt, wg mnie Hiszpanie takiej różnicy nie będą w stanie z Egiptem wykręcic, więc jedyne co pozostaje Ruskim by wyjśc z 2 miejsca to przegrac z Hiszpanią, minimalna przegrana nic im nie da. Pierwsze miejsce w grupie oznacza najprawdopodobniej Brazylie (chyba że Bułgaria wygra oba mecze w tej grupie) i Kube. Rosja - Hiszpania 2 kurs 4.2 ja to jutro gram, może nie za full stake, ale na pewno za 5/10
no dobra załóżmy, że ruscy jutro przegrają. Ale i tak ostatni ruch należy do hiszpanów i mogą rusków w juha zrobić przegrywając z egiptem w taki sposób, żeby mieć mniej na plusie niż ruscy
 
komos84 182

komos84

Użytkownik
no dobra załóżmy, że ruscy jutro przegrają. Ale i tak ostatni ruch należy do hiszpanów i mogą rusków w juha zrobić przegrywając z egiptem w taki sposób, żeby mieć mniej na plusie niż ruscy
Andrzeju post powyżej Twojego właśnie o tym wspomniałem, wszystko zależy od Hiszpanów, jedyne co zostaje Ruskim to zarobic jutro albo i nie, pod wieczór się wszystko wyjaśni.
 
A 220

andrzej78

Użytkownik
No mogli by jeszcze ruscy w taki sposób przegrać aby zostało im +1 tylko, wtedy 2 miejsce na 99%. Ale to już hardkor kalkulacja ???? i niechcący ruscy mogliby sobie kuku zrobić jakby na minus zeszli
 
B 23

bombelsggw

Użytkownik
Co do meczu Rosjanów z Hiszpanią to mam pewne luźne przemyślenia. Oni po dzisiejszym meczu mają +19 pkt, wg mnie Hiszpanie takiej różnicy nie będą w stanie z Egiptem wykręcic, więc jedyne co pozostaje Ruskim by wyjśc z 2 miejsca to przegrac z Hiszpanią, minimalna przegrana nic im nie da. Pierwsze miejsce w grupie oznacza najprawdopodobniej Brazylie (chyba że Bułgaria wygra oba mecze w tej grupie) i Kube. Rosja - Hiszpania 2 kurs 3.6 ja to jutro gram, może nie za full stake, ale na pewno za 3/10
Faktycznie Ruscy lubią kombinować ;d, ale Hiszpanie którzy poradzą sobie z Egipcjanami (tak to się pisze ? zajebićcie brzmi haha ;d), wracając do tematu, Hiszpanie nie są głupi i też nie chętnie zajmą 1 miejsce w grupie. Więc porażka z Rosjanami i wygrana z Egiptem, bez żadnych dodatkowych kalkulaci na punkty da im i awans i łatwiejszą grupę ;)

Wg mnie takie mecze, lepiej sobie odpuścić, zagrać typu Polska-Bułgaria (gdzie żadna drużyna nie odpuści), ewentualnie na live spróbować ;)
 
J 0

jaszym

Użytkownik
Moim zdaniem Rosja odpusci z Hiszpania mecz zeby zajac drugie miejsce, jednoczesnie to samo bedzie chciala zrobic Hiszpania wiec bedzie mecz padaka. Tu dopiero bedzie widac debilny system tych mistrzostw. Czemu nie ma takiego systemu jak w piłce noznej na mundialu?
 
remo91 57

remo91

Użytkownik
[...] Czemu nie ma takiego systemu jak w piłce noznej na mundialu?
Mundialu? a widziałeś co Włosi zrobili na mundialu? teraz chcą uniknąć zrobienia z siebie pośmiewiska na oczach całego świata więc wymyślili TO. Mecz Rosja-Espana rzeczywiście może wyglądać jak padaka ale niekoniecznie. Hiszpanie bardzo fajnie grają i maja chyba taktykę jak Polacy- &#39;wygrywamy wszystko co się da&#39; więc jeżeli Rosjanie się będą podkładać Hiszpanie powinni to wykorzystać więc ja tak jak ktoś wcześniej stawiam na Hiszpanów z jakimś handi +1,5
Wczoraj zapewne takiego podkładańca zrobili Amerykańce, przynajmniej na to wskazuje wynik, a Czesi tak jak Hiszpanie grają co się da bo wiedzą że w finale i tak raczej nie zagrają.
 
M 0

marwin99

Użytkownik
Witam
Coś mi mówi że nasi grajkowie pomimo zmęczenia dadzą rade i wygrają z Bułgarią różnicą +20 pkt.
Ciekaw jestem czy takich optymistów jak ja jest więcej.
Niestety nie znalazłem takiego typka (chyba jeszcze za wcześnie) z braku laku obstawiłem wygraną 1 seta.
Pozdrawiam i do zobaczenia o 17:00 przed szklanym ekranem ????
 
pawlikn 51

pawlikn

Forum VIP
Porażka Polaków wczorajsza aż tak bardzo mnie nie boli bo nie widziałem szansy już przed meczem na zwycięstwo Polaków. Boli mnie natomiast rozmiar tej porażki, Polacy zachowywali się na boisku jakby zapomnieli jak się gra w siatkówkę a przecież w ciągu kilku dni nie da się tego zapomnieć. Przegraliśmy ten mecz wyraźnie w kwestii psychicznej, bo zaprezentować taki poziom po tak dobrych meczach to nie jest wina utraty formy.
Dzisiaj mecz z Bułgarią o wszystko, nie wyobrażam sobie żebyśmy mieli odpaść już dzisiaj. Bułgaria jak do tej pory gra słabo i nie wiele wskazuje na znaczną poprawę gry.
Mam nadzieję, że wczorajsza porażka zadziała na Polaków tak jak przegrana Brazylijczyków z Kubą a wtedy jestem pewien co do zwycięstwa.
 
remo91 57

remo91

Użytkownik
Polacy mają jakąś dziwną blokadę jak grają z Brazylią.. mam nadzieję że dzisiaj będzie zupełnie inna gra niż wczoraj i Zhekov (!) nam pomoże wygrać dzisiaj z Bułgarami jak największą różnica punktową, do tego będzie potrzebny wynik 3:0 który u bukmachera daj kurs około 4. Szalony typ i trochę bardziej kieruje się sercem niż rozumem ale wiem że stać polaków na taki wynik. Bułgarzy być może również poddawali mecze (porażka z Czechami 1;3 i Francją 2;3) ale trochę dziwnie im to wyszło bo trafili do grupy mistrza Europy i świata. Liczę na 3:0 lub 3:1 i któryś z tych wyników obstawię.
 
lighter 165

lighter

Użytkownik
Spotkanie: Hiszpania (+1,5 seta hc) - Rosja
Typ: Hiszpania
Kurs: 2,40
Buk: Unibet
Analiza: Dzisiaj o 17.00 w ramach spotkań Mistrzostw Świata wyjdą na parkiet reprezentacje Hiszpanii i Rosji. Jest to spotkanie Grupy I mistrzostw, w której jest jeszcze reprezentacja Egiptu. Dla Hiszpanów jest to pierwsze spotkanie w tej grupie, zaś dla Rosjan drugie bowiem wczoraj pewnie ograli Egipt 3-0. Cóż, system tych mistrzostw jest tak pokręcony, że Rosjanom nie opłaca się wygrywać tej grupy, ponieważ wtedy trafią w następnej rundzie najprawdopodobniej na Brazylię i Kubę, czyli głównych faworytów do wygrania imprezy. Z kolei 2. miejsce z &quot;rosyjskiej&quot; grupy w następnej rundzie trafia najprawdopodobniej na Argentynę i Serbię. Widać jak duża to różnica. Oczywiście, można pomyśleć, że Hiszpania też chciałaby się podłożyć i wygrywając mecz z Egiptem awansować z 2. miejsca do słabszej grupy. Ale czy faktycznie Hiszpanie mogą zakładać, że na pewno pokonają Egipcjan w ostatnim meczu? Presja walki o awans i towarzyszące jej wtedy nerwy mogłyby doprowadzić do słabej gry Hiszpanów z Egiptem i wtedy mogliby się oni nawet pożegnać z imprezą. Także myślę, że Hiszpanie będą grać o wszystko, bo im tak bardzo przecież nie zależy, nie są faworytami turnieju. A że mają walory, które mogą pomóc pokonać Rosjan nawet bez żadnych kalkulacji, to ten typ wydaje się być jeszcze bardziej prawdopodobny. Hiszpanie grają na tych mistrzostwach dobrą siatkówkę, są dobrze zorganizowani w obronie, całkiem dobrze wychodzi im gra w ataku, jako, że nie ciąży na nich presja grają bez żadnych kompleksów i pokazują, że mogą walczyć z każdym. Dowodem tego może być 1 set urwany Brazylijczykom czy 2 Kubie już na tych mistrzostwach. A Rosja? Cóż, nie zawsze gra tu świetnie. Straciła 1 seta ze słabą Australią i 2 z Portoryko. Myślę więc, że Hiszpanie to wygrają. Jako że taki typ już się pojawił gram ich z lekkim handi.
Mecze obu ekip na tych mistrzostwach:
Hiszpania vs. Tunezja 3:1
Brazylia vs. Hiszpania 3:1
Hiszpania vs. Kuba 2:3
Rosja vs. Egipt 3:0
Portoryko vs. Rosja 2:3
Rosja vs. Australia 3:1
Rosja vs. Cameroon 3:0
 
kamil1989 963

kamil1989

Użytkownik
Zgadzam się z kolegami powyżej. Warto dzisiaj postawić na Hiszpanię. Rosja nie będzie chciała trafić na najprawdopodobniej Brazylię i Kubę. Drugie miejsce to gra raczej z Serbami i Argentyńczykami. Oczywiście Hiszpanie też na pewno nie chcieliby zająć pierwszego miejsca ale dzisiaj będzie to ich pierwszy mecz w drugiej fazie turnieju więc przydałoby się zwycięstwo. Sborna ma wygraną i plus 19 oczek, jeśli chodzi o małe punkty, więc jeśli dzisiaj spokojnie w tym aspekcie skontrolują mecz to awans maja już pewny nawet przy porażce. Sam trener Bagnoli przed turniejem powiedział, że będą uważnie obserwować co się dzieje w innych grupach i będą myśleć co robić. Początek mieliśmy podczas meczu z Portoryko, gdzie specjalnie przeciągali mecz , aż do tie-breaka, żeby podglądać co się dzieje w meczu Brazylia - Kuba.
Post to plagiat analizy użytkownika Badys87. Kartka żółta w nagrode za plagiat. // Marnik
Całość analizy Badys87:
Mecz w ramach grupy I siatkarskich Mistrzostw Świata we Włoszech. Na wstępie zaznaczam. że wg mnie sportowo dużo lepsi są Rosjanie i gdyby tylko chcieli ograliby pewnie Hiszpanię 3:0, ale...
Nie jestem przekonany, że będą chcieli ten mecz potraktować na serio. Gdyby wygrali trafiają w III fazie z wielkim prawdopodobieństwem na BRA i CUB - najtrudniejszych z możliwych rywali, a dalej awansuje tylko jedna drużyna. Gdyby zajęli drugie miejsce trafią na SRB, która w tym roku ograli już dwa razy (FS LŚ &amp; Puchar Belgradu) i ARG. Jak widać drugie miejsce to dużo łatwiejsza walka o półfinał, a Rosjanie przyjechali tu po medal, a nie ordery za postawę moralną czy grę fair-play. Sam trener Bagnoli przed turniejem powiedział, że będą uważnie obserwować co się dzieje w innych grupach i będą...myśleć co z tym zrobić. Preludium mieliśmy podczas meczu z Portoryko, gdzie specjalnie przeciągali, aż do tie-breaka, żeby podglądać co się dzieje w meczu BRA-CUB.
Oczywiście do tanga trzeba dwojga. Hiszpania też wolałaby trafić do tej słabszej grupy z drugiego miejsca, ale w przeciwieństwie do Rosjan nie mają jeszcze wygranej na swoim koncie. Sborna ma wygraną i plus 19 oczek, jeśli chodzi o małe punkty, więc jeśli dzisiaj spokojnie w tym aspekcie skontrolują mecz to awans maja już pewny nawet przy porażce. Hiszpanie wg mnie nie mogą liczyć, że dzisiaj przegrają, a jutro bez problemu ograją Egipt. Nie mogą, bo w I fazie grali z o niebo słabszą Tunezją i wygrali 3:1, ale po bardzo ciężkim boju. Myślę, więc, że oni kalkulować nie będą.
Myślałem czy by tu nie zagrać handi na Hiszpanów, bo kurs też ładny, ale doszedłem do wniosku, że nie ma to sensu: a) jeśli mecz będzie an serio to Rosja może wygrać 3:0 b) jeśli Sborna nie będzie chciała wygrać to przegra, a nie wygra 3:2, bo to im nic nie daje. Ich sytuacja jest czarno-biała, nie ma żadnych pośrednich opcji.
Postanowiłem, więc zagrać na czarne -&gt; nie wygranie meczu przez Rosję.

  • Typ: 1
  • Kurs: 4.00
  • Bukmacher: BetClic
 
kubuevil 77

kubuevil

Użytkownik
Po wielkim hura zadowoleniu z gry Polaków w fazie grupowej, Brazylia pokazała nam miejsce w szeregu.
Nie da się wygrać mistrzostwa jeśli ma się kompleks jednego zespołu - Brazylii. Narazie tak to wygląda, ogrywają nas jak chcą i ile chcą. Na palcach ręki można policzyć zwycięskie mecze Polaków w starciu z Brazylijczykami. Mistrzostwo Europy zdobyliśmy, bo nie grali tam brazylijczycy.
O ile drugiego nie leżącego nam rywala- Kubę zaczeliśmy już ogrywać tak na Brazylie sposobu nie znają nawet najstarsi górale.
Ale oglądając wczorajszy mecz to jak się nie gra blokiem , nie dokłada punktów asami serwisowymi i nie przyjmuje dokładnie zagrywki to nic dziwnego.
Dziś też bedzie ciężko i co z tego że Polacy wygrali całą grupe jak teraz są w nieciekawej sytuacji. Koszmar ta drabinka turniejowa, porażka oby sami Włosi sie na niej przejechali!
 
matesarninho 74

matesarninho

Użytkownik
Spotkanie: Bułgaria - Polska (-1,5seta)
Typ: 2
Kurs: 2,36
Buk: Pinnacle
Spotkanie o wyjscie z grupy śmierci dla Polków jak i dla Bułgarów bo trzeba przyjąć to ze Brazylia jest po za zasięgiem póki co. Wczorajszy mecz Polaków był w ich wykonaniu beznadziejny, ale cóż innego się można było spodziewać? Brazylia nigdy nie leżała Polakom a wczorajsze spotkanie przypominało mi to z ostatniego finału MŚ które również wygrała Brazylia. Z Bułgarami zawsze grało się dobrze Polkom i przeważnie wygrywali. Do tego nasi dzisiejsi rywale nie pokazują dobrej formy na tych mistrzostwach. Polska musi ten mecz wygrać jeżeli chce wyjść z grupy bo chyba mało kto przypuszcza że Bułgaria wygra w następnej kolejce z Brazylią... chociaż chory system może znowu dać znać o sobie bo przecież awansując z tej grupy z drugiego miejsca trafia się teoretycznie do łatwiejszej grupy na czym mogą skorzystać Polacy jeżeli dziś wysoko pokonają Bułgarów. Myślę że wczorajsza przegrana zmotywuje Polaków tak jak zmotywowała Brazylijczyków porażka z Kubą i wygrają dziś pewnie to spotkanie oraz zapewnią sobie awans na 90%.
 
matek_afc 0

matek_afc

Użytkownik
Podczas meczu Kuba-Brazylia Ireneusz Mazur mówił ze Brazylia dobrze przyjmuje floty a u nas na tym turniej mocną zagrywkę ma tylko Winiarski no i Bartman z Serbią dobrze serwował a wiadomo jak się Brazylii nie odrzuci od siatki to nie można z nimi wygrać.
Nie znam się na siatkówce, ale czy po wczorajszym blamażu USA można się dziś spodziewać 3:0 z Kamerunem bez spiny??
Jak najbardziej na wp pisało ze USA chciała przegrać z Czechami żeby mieć łatwiejszą drogę
 
optymista 286

optymista

Użytkownik
Spotkanie: Niemcy - Włochy
Typ: Niemcy + 9,5 pkt
Kurs: 1,85 (bwin)

Dzisiejsze spotkanie, w którym nie spodziewam się tak łatwego zwycięstwa gospodarzy Mistrzostw, jak wskazywałyby to kursy.

Owszem, Włosi stracili 2 sety dopiero w sytuacji gdy mieli już pewny awans z 1 miejsca, ale prawdą jest, że mieli niezbyt wymagających rywali w postaci Egiptu, Japonii czy Iranu.

Jeśli chodzi o drużynę Niemiec, moim zdaniem grają naprawdę dobrze, co widać było już nawet w przegranym 2:3 spotkaniu z naszą reprezentacją. Ich wczorajsze pewne zwycięstwo nie było zaskoczeniem. Przejrzałem teraz statystyki udostępniane przez FIVB (nie wiem do końca czy to stan na koniec 1 rundy czy wraz z wczorajszymi spotkaniami) i tym co rzuciło mi się w oczy, jest:

Najlepiej punktujący zawodnik : pozycja 3 - Goerg Grozer z dorobkiem 75 punktów oraz jeszcze bardziej miarodajna statystyka jego skuteczności w ataku blisko 49%. Robert Kromm niemal 46%. W drużynie Włoch Alessandro Fei 45%.

O kalkulacjach na temat korzystniejszej grupy się nie wypowidam, analizując jedynie sportowy aspekt. Pocieszeniem jest fakt, że od 3 rundy jedynie zwycięstwo będzie premiowało awansem, więc zakończy się potencjalne oszczędzanie.

Moim zdaniem linia + 9,5 pkt w dziejszym spotkaniu jest jak najbardziej realna dla siatkarzy z Niemiec.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom