>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

Mistrzostwa świata w siatkówce mężczyzn - Włochy 2010

Status
Zamknięty.
sirchrobry 0

sirchrobry

Użytkownik
A ja dodam od siebie tyle: Mistrzostwo Europy to chłopaki zdobyli chyba tylko dlatego ze w głowach jeszcze im siedziało to co im wpoił LOZANO ! No ale niestety 2 lata z Castellanim to jak widac wystarczająco długo zeby uduczyc chłopaków grac w siatke. Uważam ze to wina trenera i tylko jego! 5 sparingowych meczy z Brazylia i ZERO wniosków? Tylko takie baty po których sie nie dziwie ze chłopaki zwątpili i sie nie zdołali podnieść. To nawet słowiańska mentalność - brak umiejętności wyjscia z kryzysu, a juz szczególnie w grach zespołowych. Jak jest dobry trener jak Lozano, Rezende, czy w innych dyscyplinach Wenta czy Murinhio to i są wyniki.
Sami sobie chyba nie wymyslili tej taktyki zeby serwować jak dzieci z podstawówki. No ogolnie sie załamałem jak oglądałem ten mecz. Gdzie był blok, gdzie zagrywka, gdzie atak? A przede wszystkim jak mozna tak zespuc reprezentacje!?
 
kubuevil 77

kubuevil

Użytkownik
Jedno wielkie *****! Aż szkoda oglądać tą pseudo rywalizacje! Każdy kombinuje, wybiera sobie rywali ale oczywiście nie Polska! Bo my zawsze mamy honor i wydaje nam się że jesteśmy mocni i możemy wygrać z każdym. I lipa. Okazało się, że troche cwaniactwa by sie naszym przydało, ale nie oni chcieli zawojować wszystkich i teraz jadą do domu.
Kto ustala takie drabinki, granda! I Niemcy co w grupie słabo grali graja nadal a my już odpadliśmy. Szok i smutna rzeczywistość. Trzymam kciuki za Kube, bo to jedyny zespół, który nie kalkuluje i w każdym meczu gra na 100 %.
 
niccolo7 1,8K

niccolo7

Użytkownik
Hiszpania v Rosja - Hiszpania # 3,00 Sportingbet ✅ (2-3)
Po HEROICZNYM wysiłku to Hiszpanie zeszli z boiska jako zwycięzcy, co jak się okazuje nikogo właściwie nie zaskoczyło. Rosjanie udowodnili, że w kombinowaniu nie odstają od światowej czołówki; co więcej są w tym chyba najlepsi. Dwa set gładko wygrane i alibi załatwione, później puścili rezerwy, które miały dokończyć robotę i trzeba przyznać, że spisały się na medal. Muszę pogratulować wszystkim, którzy nie zwątpili i grali konsekwentnie na reprezentantów z Półwyspu Iberyjskiego, bo jak widzę przy stanie 0-2 można było trafić świetne kursy. Brawo :grin:. Swoją drogą ten mecz to była chyba jeszcze większa parodia niż nasz pojedynek z Serbami. Od 3 seta Ruscy popełniali wszystkie najprostsze błędy jakie tylko można sobie wyobrazić. Ja spadłem z krzesła jak zobaczyłem Sivozhelca, który specjalnie ułożył dłonie by po odbiciu sędzia mógł gwizdnąć błąd podwójnego odbicia ????. Generalnie Rosjanie grali z zaciągniętym hamulcem ręcznym i na prawdę komicznie wyglądały ich ataki na pół gwizdka, szczególnie w wykonaniu Semena, który przecież ma młot w ręce. Swoją cegiełkę dokładał nawet Verbov, przyjmujący floty w trybuny. Można było się pośmiać co nie miara oglądając to &quot;widowisko&quot;, ale ja nie zamierzam krytykować podopiecznych Bagnoliego. Oni po prostu wykorzystują ten chory system, by dopiąć celu i zdobyć medal. Nagrody fair play może nie dostaną, ale jeśli zdobędą złoto, to nikt nie będzie im wypominał stylu w jakim to uczynili. Być może nasi romantyczni idealiści również kiedyś nauczą się, że cel uświęca środki i czasami nie warto zgrywać bohaterów.
 
T 15,3K

tadzin

Użytkownik
Do tej pory Czechy, Niemcy, Brazylia i Kuba nie kombinowaly (Włochow z racji drabinki latwej pomijam ).
Smieszna jest dla mnie krytyka trenera Castellaniego, po tym co osiagnielismy rok temu czyli ME. Nie mamy po prostu jakichś kosmicznych armat na skrzydłach przez co często tracimy jesli chodzi o konczenie pilek sytuacyjnych (o mocnej zagrywce nie wspomne bo takiej po prostu NIE MAMY). Przy perfekcyjnym przyjęciu Polska ma ogromny wachlarz dobrych zagrań i potrafi wygrywać z zespołami grającymi siłową siatkówkę. Do Brazylii cały czas brakuje nam sporo na dodatek &quot;syndrom brazylisjki&quot; bedzoe trwac i to jeszcze dobrych parę lat jak nie wiecej.
Jesli chodzi o porażkę z Bulgaria to zdecydowanie zabraklo nam bloku chocby pasywnego, u Bulgarow nie istnial praktycznie atak przez srodek, tylko 2 egzekutorów w postaci Kaziyskiego i Nikolova ( w czesci 3. seta Sokolov). Mimo ze sprawilismy Bulgarom wiele problemow z przyjeciem zagrywki to kompletnie nie poskutkowalo to jakimis blokami i stad taki a nie inny wynik.
 
kubuevil 77

kubuevil

Użytkownik
Moim zdaniem to nie wina Castellaniego i powinien zostać nadal trenerem. Nie było komu grać, bez polotu gra, brak bloku, zagrywka jak u juniorów.
Mistrzostwo Europy zdobyliśmy dlatego, że nie grała tak Brazylia i Kuba.
 
robson-united 7,8K

robson-united

Użytkownik



Trener reprezentacji Polski - Daniel Castellani poinformował, że po powrocie do Warszawy spotka się z zarządem Polskiego Związku Piłki Siatkowej i odda się do jego dyspozycji. Powodem takiej decyzji jest słaby występ Polaków na mistrzostwach świata.
Castellani zapowiedział, że jeśli związek uzna, że po tak słabym wyniku konieczna jest zmiana na stanowisku selekcjonera, jest gotowy na porozumienie w tej sprawie. - W poniedziałek spotkam się z prezesem PZPS i oddam się do dyspozycji Zarządu. Wiem, że teraz wszyscy jesteśmy bardzo smutni i różne rzeczy przychodzą nam do głowy. Ja ze swojej strony chciałbym jedynie powiedzieć, żeby decyzja, jaka zostanie podjęta w związku z moją dymisją była najlepszą dla przyszłości polskiej siatkówki. Ja jestem nadal chętny kontynuować współpracę z drużyną - powiedział Daniel Castellani.
Dodał również, że jako głównodowodzący reprezentacji, bierze na siebie wszelką odpowiedzialność za fatalny występ naszego zespołu i jest gotów ponieść tego konsekwencje. - Chciałbym, żeby całą winą za tak szybkie pożegnanie się z mistrzostwami świata obarczono mnie. Zawodnicy od początku do końca zrobili dokładnie to, co sobie założyliśmy. Jest mi bardzo przykro, że zawiedliśmy, nas samych, kibiców, i wszystkich, którzy włożyli wiele pracy w nasze przygotowania do tej imprezy. Jestem dumny z zawodników, którzy - tego jestem pewien - dali z siebie wszystko. Podejmowali walkę do samego końca, jednak nie byli w stanie wygrać tych dwóch spotkań.
Trener Polaków jutro spotka się z dziennikarzami i odpowie na ich pytania.

▶http://aktualnosci.siatka.org/pokaz/2010-10-01-castellani-oddal-sie-do-dyspozycji-zarzadu-pzps
---------------
Szkoda by byla gdyby odszedł ...
 
sirchrobry 0

sirchrobry

Użytkownik
Panowie i Panie.. Mistrzostwo EUROPY zdobyliśmy 9 miesięcy po tym jak odprawili z kwitkiem Raula Lozano. Po tym co pokazaliśmy w lidze światowej, memoriale Wagnera i obecnych mistrzostwach świata jestem tylko pewien jednego - Castellani skutecznie oduczał gry w siatkówke. Takze zdobycie ME, ja śmiem śmiało przywisywać przynajmniej w 70% Raulowi Lozano. Jak sie nie wezmie za nas Rezende to nie wiem kiedy znowu będziemy konkurencyjni na boisku.
 
pawoman 3

pawoman

Użytkownik
ja zlapalem przed po 3.5 i na live po 14 wiec te MS nie sa takie zle wcale XD Polacy przegrali bo byli slabi .... nie ma co zwalac na system .. system jest taki sam dla kazdego .. serbia i niemcy pokazali ???? trzeba bylo liczyc i walczyc o medale a nie udawac ze jest sie w mega formie i wygra sie z kazdym... z drugiej strony trafilismy do grupy ktora pokazala nam naprawde jak wygladamy na tle najlepszych druzyn .. i tutaj kazdy odpowie sobie sam
 
robson-united 7,8K

robson-united

Użytkownik
Panowie i Panie.. Mistrzostwo EUROPY zdobyliśmy 9 miesięcy po tym jak odprawili z kwitkiem Raula Lozano. Po tym co pokazaliśmy w lidze światowej, memoriale Wagnera i obecnych mistrzostwach świata jestem tylko pewien jednego - Castellani skutecznie oduczał gry w siatkówke. Takze zdobycie ME, ja śmiem śmiało przywisywać przynajmniej w 70% Raulowi Lozano. Jak sie nie wezmie za nas Rezende to nie wiem kiedy znowu będziemy konkurencyjni na boisku.
Co ma Lozano do tego, że zdobyliśmy złoto ME?
Przecież calutki okres przygotowawczy i LŚ grali już pod wodzą Castellaniego i to on wybierał skład, on wprowadził Kurka, o którym Lozano nawet nie miał pojęcia, że jest taki gracz.
Lozano pokazał jak &quot;wielkim&quot; trenerem jest właśnie na ME kiedy dostawaliśmy bęcki z ... Belgią. Ponadto ciągła napięta atmosfera z Wlazłym była. Ok zdobył wicemistrzostwo świata i za to mu chwała, ale nie ma co nagle mówic, że Castellani jest be, Przecież wywalczył złoto ME. I to wtedy graliśmy przypomne osłabieni. On to posklejał wszystko i stworzył ZESPÓŁ. Przecież brakowało Winiarskiego, Świderskiego, Wlazłego ...
Nie ma co tak porównywac obu trenerów.
Ciekawe, żę po zdobyciu srebra MŚ potem nie wyszedł nam kompletnie truniej ME to za kadencji Lozano.
Teraz po złocie ME nie wyszło nam MŚ, to pod wodzą Castellaniego.
 
redwitz 6,6K

redwitz

Forum VIP
Jutro postaram się napisać &quot;krótkie&quot; podsumowanie Naszego występu na Mistrzostwach Świata.



Króciutko, bo do meczu zostało mało czasu.

Włosi mieli słabą Grupę i nie zdziwiłem się ich zwycięstwami. Grają dobrze, ale dopiero teraz stają przed prawdziwym wyzwaniem. Podopieczni Trenera Lozano z meczu na mecz grają co raz lepiej.

Szóstka reprezentacji Niemiec już się wykrystalizowała. Steuerwald-Grozer-Bohme-Gunthor-Andrae-Kromm-Tille. Siła w ataku bardzo duża. Gyorgy Grozer w spotkaniu z Portoryko zagrał bardzo, bardzo dobrze. Robert Kromm jest to według mnie główna armata Naszych zachodnich sąsiadów. Bjorn Andrae jest to doświadczony zawodnik i w ataku na pewno może najwięcej z trójki: Andrae, Schwarz, Kaliberda. Bohme i Gunthor mają spory potencjał. Marcus Bohme posiada piekielnie mocną zagrywkę z wyskoku. Czasami ciężko mu się jednak wstrzelić. Max Gunthor zagrywa flotem, który również jest trudny do przyjęcia. Ferdinand Tille, którego bardzo lubię prezentuje się znakomicie i prowadzi w klasyfikacji na Najlepszego Libero. Patrick Steuerwald potrafi grać kombinacyjnie i na pewno to dzisiaj ujrzymy.

Siłą Niemców jest mocna zagrywka i bardzo mocne skrzydła. Dużo będzie zależało od Grozera i Kromma.

Szóstka reprezentacji Włoch również nie jest dla Nas zaskoczeniem. Vermiglio-Fei-Mastrangelo-Birarelli-Parodi-Savani-Marra. Również siła w ataku potężna. Alessandro Fei to klasa sama w sobie. Zawodnik genialny. Często to na Nim spoczywa ciężar gry w ataku i to do niego Valerio posyła najważniejsze piłki. Valerio gra kombinacyjnie i bardzo szybko. Potrafi bardzo, bardzo dobrze gubić blok. Czasami jednak przesadza czy to z szybkością czy to z wysokością piłki. Zauważyłem, że rzadko posyła piłki do Birarelliego. Na przyjęciu bardzo ofensywna para. Simone Parodi bardzo mi się podobał w czasie LŚ. Obecnie również znakomicie spisuje się w ataku. Cristian miewa czasami problemy w przyjęciu, w ataku potrafi jednak pokazać się ze znakomitej strony. Sylwetki Luigi Mastrangelo nie trzeba przybliżać. Bardzo doświadczony i bardzo dobry zawodnik. Spora siła w ataku i w polu serwisowym. Emanuele Birarelli to zawodnik Trentino Volley. Dobry w bloku, w ataku rzadziej wykorzystywany. Davide Marra w porównaniu do rywala z reprezentacji Niemiec zupełnie się nie wyróżnia.

Chciałbym zobaczyć w tym meczu pięć setów. Bez układania się, bez kombinacji. Niech zwycięży sport, a nie kalkulacja. A przy okazji reprezentacja Niemiec, której życzę jak najlepiej. Kurs jest wysoki, więc warto spróbować.

Niemcy @ 3.20 Expekt ⛔
 
komos84 182

komos84

Użytkownik
Jestem właśnie w trakcie oglądania meczu USA z Kamerunem. W Kamerunie widac braki techniczne i taktyczne, a mimo tego Amerykanie się meczą, grają strasznie słabo, byc może wygrają w tie breaku ale tak czy siak wg mnie w następnej fazie oba mecze w kapę!!! p.s. złapane na live @9 na win seta nr 3 przez murzynków (tylko za dyszke ale frajda jest).
Co do jutrzejszego meczu Egiptu z Hiszpanią czuje pewnie jak większośc z Was minimalną przegraną zespołu La Roja celem wypchnięcie Rosjan z 1 miejsca tak czy siak:p trzeba to jeszcze dokładnie policzyc, jeśli porażka 2-3 dawałaby Hiszpanom 2 miejsce w grupie to ja się skuszę na correct score ???? a podejrzewam że na live będzie można jeszcze złapac kursy gigantyczne na Egipcjan o ile chłopaki z płw. Iberyjskiego mocno zaczną spotkanie. To tyle głębsza analiza jutro, pozdro ????
 
krzysztof1985 68

krzysztof1985

Użytkownik
A ja dodam od siebie tyle: Mistrzostwo Europy to chłopaki zdobyli chyba tylko dlatego ze w głowach jeszcze im siedziało to co im wpoił LOZANO ! No ale niestety 2 lata z Castellanim to jak widac wystarczająco długo zeby uduczyc chłopaków grac w siatke. Uważam ze to wina trenera i tylko jego! 5 sparingowych meczy z Brazylia i ZERO wniosków?
Nie przesadzajmy tak, Castelani jest dobrym rzemieślnikiem, to co osiągnął ze Skrą w LM budzi respekt, fakt nie ma takiego doświadczenia jak Lozanno, ale najgłupszą rzeczą jest teraz zwalnianie trenera. Popełniliśmy błąd nie grając w tę perfidną grę pod tytułem przegrajmy 1 mecz a i tak wyjdziemy i będzie łatwiej. Szkoda, odrobina cwaniactwa by się przydała ????
Co do turnieju, Midel na początku pisał że nie przypuszcza i nie przyjmuje do wiadomości że turniej może być &quot;ustawiony&quot; (teorie spiskowe) to teraz niech się pokaże i nam powie wrażenia z meczu Russia-Spain - perfidna ustawka ???? Włochom należy się 50 letni ban na organizację wielkich imprez siatkarskich (MŚ, ME) za takie coś. Jeszcze te ciasne ogórki a nie autobusy:;/: wstyd.
Jutro warto grać na teamy które muszą wygrać by wyjść z grupy. Jednym słowem cyrk na kółkach - a najlepsze rozwiązanie grać fazę przegrany odpada. Kończmy tę szopkę pod nazwą Mistrzostwa Świata w kalkulowaniu.
Castelani moim zdaniem powinien zostać.
 
A 4

alex123

Użytkownik
czemu dzisiaj tak cicho?czyżby niebyło dzisiaj wałków w siatce,wiadomo hiszpania ma wszystko w swoich rękach,ale powinni dzisiaj oddać mecz egiptowi,a co myslicie o kamerunie?czesi chcać zając lepsze (czyt.drugie) miejsce w grupie i potem trafic na szlak włoski musza dzis przegrać,mam ich po kursie 5,4.Mistrzostwa idealne dla grajacych,ogladanie zacznie sie dopiero w ostatniej fazie
 
aka-shakal 16,7K

aka-shakal

Użytkownik
Z tego co zauważyłem to już rosną kursy na Hiszpanów i maleją na Egipt. Ciężko powiedzieć czy mecz będzie kontrolowany przez Hiszpanów, jak będzie 2:0 dla nich to można wtedy zagrać. A jak będzie 2:1 to już na prawdę można grubiej zagrać, myślę, że Egipt się również podłoży i zagra na rękę Hiszpanom.
Bułgaria - Brazylia tu również nie wiadomo kto wygra, ale skoro jak wszystkie drużyny będą tak kombinować to w końcu trafią na siebie ???? .
Czechy - Kamerun. Nie wiem czy istnieje możliwość wyeliminowania Amerykanów, ale jakby ktoś to sprawdził niech da znać ???? . Do tego ciekawy kurs na +2,5 seta na Afrykanów.
 
marnik 18

marnik

Forum VIP
czemu dzisiaj tak cicho?czyżby niebyło dzisiaj wałków w siatce,wiadomo hiszpania ma wszystko w swoich rękach,ale powinni dzisiaj oddać mecz egiptowi,a co myslicie o kamerunie?czesi chcać zając lepsze (czyt.drugie) miejsce w grupie i potem trafic na szlak włoski musza dzis przegrać,mam ich po kursie 5,4.Mistrzostwa idealne dla grajacych,ogladanie zacznie sie dopiero w ostatniej fazie
Nie rozumiem dlaczego 2 miejsce w grupie czeskiej ma być lepsze od pierwszego na dobrą sprawę nie ma znaczenia bo obie późniejsze grupy będą porównywalne.
Co do Hiszpanów niby opłaca sie im przegrać, ale tak na dobrą sprawe oni i tam nic nie zwojują w następnych grupach. Dostaną czy to od Serbów, Kubańczyków czy Brazylijczyków. Powalczą z Argentyna ale i tak nie dadzą im rady. Mecz o wiele mniej pewny pod wzgledem puszczenia niż wczorajsza Rosja, wiec najlepiej obserwować live i tam ewentualnie cos zagrać.
 
krzysztof1985 68

krzysztof1985

Użytkownik
Niech ktoś mi wyjaśni jak będzie przebiegać eliminacja w Rundzie 3, bo to już się nie mieści w głowie, w 2 grupach są po 2 zespoły, które są również w 2 innych grupach (np Francja, Argentyna są w grupie O i P)
Ok, znalazłem ten cud
 
aka-shakal 16,7K

aka-shakal

Użytkownik
Niech ktoś mi wyjaśni jak będzie przebiegać eliminacja w Rundzie 3, bo to już się nie mieści w głowie, w 2 grupach są po 2 zespoły, które są również w 2 innych grupach (np Francja, Argentyna są w grupie O i P)
Nie ma dwóch zespołów tylko teoretycznie dałem dwa zespoły w zależności z którego miejsca wyjdą.
Dla przykładu weźmy grupę R:
Jeżeli z pierwszego miejsca z grupy L wyjdą Czechy albo USA to będą w grupie G.
Z 2 miejsca wychodzą Niemcy z grupy G i grają w grupie R.
Z grupy N kto wyjdzie z 2 miejsca zagra w grupie R. (Kto zajmie w grupie N pierwsze miejsce zagra w grupie Q).
CZemu wpisales Ita ze sa juz w polfinale bo pojac tego nie moge ? ? ? Wpierw to chyba musza zajac 1. miejsce w swojej grupie ..
No z takiej grupy jak Włosi gospodarze nie wyjdą z 1 miejsca to ja nie wiem. Nie wyobrażam sobie takiej sytuacji ;-).
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom