>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Mistrzostwa Świata w siatkówce mężczyzn - Polska 2014 (30.08-21.09)!!!

Status
Zamknięty.
mezoosd 47

mezoosd

Użytkownik
Nie mam zdania, ale to co cytuje jest dla mnie dowodem na to, że nie bardzo wiesz co piszesz.
Dobrze wiem co piszę i od zawsze uważam, że Kurek jest przereklamowany. Taka maskotka polskich kibiców, wypieszczona i chwalona również wtedy, gdy nie idzie. Chyba nie chcesz mi powiedzieć, że w swoim rosyjskim klubie był pierwszoplanową postacią?
 
mezoosd 47

mezoosd

Użytkownik
Zresztą. Ilu uczestników dyskusji, tyle opinii. Wszystko zweryfikują mistrzostwa. Stefan widywał Kurka na treningach, na meczach wewnętrznych itd. Jeśli tak umotywował swą decyzję to trzeba to uszanować. Jeśli istotnie o coś się pokłócili, to i tak zostanie w ich gronie (bo i po co prać brudy publicznie?), duzi są!
Grunt to ugrać coś na siatkarskim mundialu, dobrze się bawić w halach bądź strefach kibica i delektować siatkówką na najwyższym poziomie! Enjoy ;)
 
przemo300 8K

przemo300

Użytkownik
Oglądam regularnie ligę włoską i Kurek był ważnym ogniwem zespołu który wygrał tą ligę, mocną ligę. Rozgrywał tam naprawdę dobre mecze. Zgadza się może teraz nie jest w najwyższej formie. ale jest w stanie to nadrobić. To taki odpowiednik Murillo w Brazyli. pomimo że nie jest w formie pomimo to dostawał szansę gry. Jeśli kurek wejdzie na obroty to buszek i mika to dużo gorsi gracze. Jakie jest ich doświadczenie na najwyższej klasie rozgrywek/ważnych turniejach? praktycznie żadne. Mundial będzie długi i moim zdaniem zamiast buszka czy miki lepsza opcja byloby postawienie na kurka
Ręce opadają
???? ???? ????
Kurek i Murillo?!
????
To się nie dodaje :razz:
Rodacy, zrozumcie że Kurek był pod formą przez cały sezon Ligi Światowej,
dlatego też nie załapał się do składu na MŚ :!:
Stefan popełnił błąd ogłaszając decyzję że z niego rezygnuje w takim momencie tj. po pierwszym meczu Memoriału. Mógł z tym zaczekać do końca turnieju, trochę się pospieszył.
Jerzy Mielewski w studiu zauważył, że Bartek w trakcie zgrupowania prezentował się z całej piątki najgorzej jeżeli chodzi o wszystkie elementy gry, więc pitolenie o tym, że zjada Mikę czy Buszka jest nie na miejscu.
Bo niby na jakiej podstawie tak twierdzicie, skoro grał tylko okazjonalnie w w trzech meczach?! W żadnym z nich nie podniósł jakości gry, a od takiego zawodnika mamy prawo wymagać więcej niż od Rafała czy Mateusza.
Antiga pokazał, że w kadrze nie ma świętych krów, tej drużynie potrzebny jest dodatkowy impuls, docenił tych chłopaków, którzy rozegrali cały sezon w Lidze Światowej i grali bardzo przyzwoicie (Mika, Buszek, Wrona).
To oni byli w ciągłym cyklu treningowym i regularnie grali z mocnymi ekipami, nie po to dawał im szansę by z któregokolwiek rezygnować przed mistrzostwami.
Na pewno kontuzja pleców nie pomogła Kurkowi zbudować odpowiedniej formie, stąd przegrana rywalizacja z innymi przyjmującymi.
Gdyby Bartek był w takiej formie jak na finale Ligi Światowej 2012 roku
to Antiga by z niego na pewno nie zrezygnował.
Więcej optymizmu i zaufania, a będzie dobrze ;)
 
mezoosd 47

mezoosd

Użytkownik
Mam nieco inny temat do rozmowy. ktory mecz waszym zdaniem bedzie ciekawszy polska Kamerun czy polska Australia bo mam mozliwosc zakupu biletów i nie wiem na który sie zdecydować.
Chyba nie ma żadnych wątpliwości. Australia. W LŚ pokazali się z niezłej strony, chęć rewanżu naszych za szybki łomot na IO, itd. ;)

Gdybym ja miał możliwość to wybrałbym mecz z kangurami.
 
Otrzymane punkty reputacji: +4
cinoj 160

cinoj

Użytkownik
Taki wybór to nie wybór - tylko i wyłącznie Australia ;)
A odbijając od tematu Kurka - co myślicie o pozycji rozgrywającego? Wygląda na to, że grał będzie Drzyzga. Ale dla mnie Zagumny wczoraj, kompletnie bez ogrania, wszedł i nakrył czapką to, co prezentuje Fabian.
 
bolo_zuch 31

bolo_zuch

Użytkownik
Tak czytam i czytam i pozwole sie wypowiedziec na temat braku Bartka Kurka w składzie.
Nie wiem... nie rozumiem poprostu jak można zrezygnować z usług zawodnika, który zrobił tak wiele dla polskiej siatkówki. Zgoda nikt za zasługi nie ma gwarantowanego miejsca w składzie. Druga sprawa zgoda ze Bartek nie jest w swojej optymalnej formie. Ale ludzie kochani chyba nie trzeba nikomu tłumaczyc jakie doswiadczenie w tego typu waznych imprezach posiada Kurek. Zdecydowanie większe niż Mika/Buszek razem wzięci. Nigdy nie wiadowo ponadto kiedy taki zawodnik odpali. Z całym szacunkiem dla Miki i Buszka bo naprawde w niektórych momentach sezonu prezentowali sie genialnie, ale nie oszukujmy sie co oni w zyciu wygrali... co oni w siatkowce zobaczyli... jak reaguja i jakim szacunkiem darzą rywale Bartka Kurka a jakim Buszka czy Mikę. Bartek nawet bez formy potrafi uwazam dac swoimi umiejetnosciami wiecej niz w/w panowie.

Kilka słów odnośnie naszego &#39;&#39;trenera&#39;&#39; Antigi. Od samego poczatku bylem dosc sceptyczny co do jego umijetnosci trenerskich. Ok zawodnikiem był wybitnym, ale czy to gwarantuje ze bedzie wybitnym trenerem ? nie sadze... chociaz oczywiscie zycze mu jak najlepiej ???? Przypomne tylko co mowil prezes Przedpełski zatrudniajac Antige &quot;ma zagwarantowac spokoj i atmosfere wewnatrz zespołu&quot;... jak dla mnie Antiga został zatrudniony tylko po to zeby Wlazły wrócil do reprezentacji. A teraz pytanie czy Wlazły zbawi naszą kadrę ? Sam Wlazły napewno nie, dlatego potrzbne jest mu w ataku niesamowite wsparcie. Nie mozemy calej gry ofensywnej utrzymywac na Mariuszu. Siła ataku/bloku Bartka jest nawet nieporównywalna do Miki/Buszka :zoltakartka:

Kolejna sprawa to presja z MŚ w naszym kraju. Jak pisałem wcześniej obycie siatkarskie i doświadczenie Bartka, a Buszka i Miki jest nawet nie do opisania. Narazie tyle z mojej strony, zycze udanego meczu z Rosjanami ????
 
gystlik 13,2K

gystlik

Użytkownik
Wszyscy trąbią o Kurku to i na forumku półtorej strony awantury o Kurku. Zaczyna się...

Ale na moje nie ma co dramatyzować. Naszym celem jest moim zdaniem awans do Katowic, czyli do strefy medalowej.

Po wyjściu z grupy będą mecze pod sporą presją i dopiero wtedy będzie potrzebna Nam drużyna w najwyższej formie i to właśnie wtedy okaże się czy Drzyzga wytrzyma czy jednak sięgniemy po Gume, jak będą prezentować się liderzy drużyny po zdrowotnych problemach czyli Kubiak i Wlazły i czy Ci niedoceniani w postaci Miki i Buszka będą w stanie w chociaż jednej końcówce seta przechylić szale na nasza korzyść.

Co do Kurka. Ma więcej wad niż zalet. Nieregularna zagrywka, napalanie się przy piłkach stykowych i atakowanie na siłę, przechodzące też lubi często zawalić no i z kim by w przyjęciu nie stanął to i tak byłby najbardziej eksploatowanym siatkarzem bo przyjęcie ma najsłabsze.

I jeszcze jedno. Anderson chula na ataku jak siemasz, Wlazły najmłodszy nie jest... Może przestawmy w przyszłości Kurka na atak...
 
Otrzymane punkty reputacji: +4
radek03 90

radek03

Forum VIP
Polsatowi eksperci twierdzą ogólnikowo, że rezygnacja z Kurka ma drugie dno. I mi jest ciężko nie odnieść takiego wrażenia. Od życiowej formy był pewnie daleko, ale jak daleko, to nawet nie mogliśmy naocznie sprawdzić, wszak nie dostał żadnej szansy gry w jakimś sensownym wymiarze czasu. Gdyby naprawdę odstawał znacznie od np. Miki, to zagrałby w choćby jednym secie z Bułgarami/Chińczykami, dostał kilka czap, zepsuł zagrywkę i przypieczętował swoją nieobecność na MŚ. Nie zagrał, by przypadkiem nie okazać się na boisku lepszym od wspomnianego Mateusza:].
Co do samych MŚ, to mam wrażenie, że w tym roku nie ma ani jednej w 100% kompletnej drużyny, każda ma jakieś dziury, mankamenty, co daje nam szansę na równą grę z każdą ekipą. Ale wszystko uzależnione oczywiście od formy, musi być ona optymalna dla każdego siatkarza.
Dylemat na rozegraniu, niby pierwszy Drzyzga, ale gołym okiem widać, że i repertuar zagrań i opanowanie większe po stronie Pawła. Wydaje mi się, że na kluczowe mecze Zagumny poprowadzi grę. Na środku rzuca się w oczy atak lub jego brak, po stronie Możdżonka, tragedia. I pozycja newralgiczna, atakujący. Wlazły daje określony poziom, ale jest delikatnie mówiąc kotuzjogenny. Druga opcja - Konarski, nie ta liga.
 
cinoj 160

cinoj

Użytkownik
Plotka głosi, że ogłoszenie kadry na MŚ w takim, a nie innym czasie związane jest z tym, że Kurek się spakował i wyjechał.
 
ding 125

ding

Użytkownik
Dzisiejszy mecz z Ruskimi na Memoriale mam nadzieję da Antidze odpowiedzi na dwa ważne pytania w kontekście składu pierwszej szóstki. Po pierwsze, Zagumny jest o klasę lepszy od Drzyzgi, a Ignaczak od Zatorskiego. Choć znając już trochę naszego trenera wiem, że z Serbią zaczną Fabian i Zatorski czego kompletnie nie rozumiem. Zagumny wprowadza mega spokój w grze. Nie traci głowy w końcówce, ma coś czego nie ma Drzyzga - doświadczenie z wielkich imprez. Fabian fajny chłopak, zdolny na pewno, ale to on powinien pełnić rolę zmiennika.
Podobnie z libero. Antiga tłumaczy, że Zatorski jest lepszy w przyjęciu co sam Paweł starał się skutecznie obalić w meczu z Bułgarią. Pamiętam jego występ na zeszłorocznych ME. Cała drużyna grała wtedy słabo, ale on szczególnie. Źle przyjmował i niewiele bronił. Ignaczak mimo wieku to ciągle klasa.
Odnośnie jeszcze Kurka. Mam wrażenie, że Antiga już na samym początku wiedział, że Bartosz nie będzie pasował do jego zespołu. Antiga to Francuz. Wiemy jak grają/grali Francuzi. Perfekcyjne przyjęcie i szybkie rozegranie. Rozumiem, że Kurek nigdy orłem przyjęcia nie był, ale turniej jest długi. Kubiak świeżo po kontuzji. Kto mógłby go zastąpić? Sorry, ale Buszek lub Mika na Włochów czy Amerykanów to totalne ryzyko.
Niech Antiga nie rzuca farmazonów, że zdecydowały tylko względy sporotwe, bo tajemnicą poliszynela jest to, że nie układała im się współpraca. Wczoraj Drzyzga senior delikatnie dał do zrozumienia, że chodziło o elementy nie do końca związane z siatkówką. Informatora przecież ma przedniego. Syn jest w kadrze.
Już teraz należy odpuścić dyskusje o Kurku. Nie ma go i koniec. Dzisiejszy mecz da wiele odpowiedzi na różne pytania.
 
bolo_zuch 31

bolo_zuch

Użytkownik
Plotka głosi, że ogłoszenie kadry na MŚ w takim, a nie innym czasie związane jest z tym, że Kurek się spakował i wyjechał.
a jak chłopak mial sie nie &quot;zdenerwowac&quot; skoro cały okres przgotowawczy zapierdzielal ???? przyjechal odrazu po sezonie zeby byc z zespolem bo czuje sie jednym z jego liderow. Jest ambitny i jeszcze nigdy nie zrezygnowal ze swojego &quot;widzi misie&quot; z gry w kadrze. Przyszedl &quot;trener&quot; ktory od samego poczatku nie wystawial go do skladu. Nie wirze ze jest gorszy od Buszka i nikt we mnie tego nie wmowi. Bartek chcial grac a notorycznie byl pomijany wiec mial prawo sie wku**** ;)

i tlumaczenie Antigi ze przegral w rywalizacji sportowej jest conajmniej smieszne. Buszek i Mika razem wzieci moga mu conajwyzej recznik na odnowie podawac. Bartek podpadl cos naszemu &quot;selekcjoneowi&quot; i wcale bym sie nie zdzwil jak sa to sprawy jeszcze z czasow PGE Skry ! :zoltakartka:

____________________________
Popierasz ? Daj reputa ????
 
pinio1111 93,3K

pinio1111

Użytkownik
Nie mogę patrzeć na wasze dramatyzowanie, bo Bartuś z kadry wyleciał!!! Za zasługi nikt w kadrze grać nie powinien i jeśli są zawodnicy w lepszej formie i bardziej pasujący do schematów trenera to oni powinni grać. Ja ufam Antidze i nie wierzę, że specjalnie podcinałby gałąź na której siedzi.
Bartek to trochę przereklamowany zawodnik, jest strasznie nieregularny i owszem gra efektownie ale bardzo często brak mu chłodnej głowy w decydujących momentach. Myślę, że to iż nie m go w kadrze, sprowadzi go trochę na ziemię. Ale to oczywiście tylko moje zdanie.
Pamiętam jak w 2009 r. nasza reprezentacja była skazywana na porażkę przez wszystkich pismaków i większość kibiców. Wtedy brak było Winiara i Wlazlego, a bez nich nikt sobie nie wyobrażał tej reprezentacji. Jak to się skończyło ?-wygraliśmy w Turcji wszystkie mecze i zdobyliśmy ME, grając bez największych gwiazd. Piotrek Gruszka został zawodnikiem turnieju, a wszyscy mówili przecież, że jest za stary na grę w reprezentacji. Michał Bakiewicz podołał zadaniu i mam nadzieję że na tym turnieju Buszek będzie pełnił podobną rolę w drużynie. Większość z Was chyba zapomina że to sport drużynowy i liczy się dobro drużyny a nie jednostki. Czasem trzeba podjąć męskie decyzje mimo tego że mogą się one komuś nie podobać.
Lepiej zaczynać turniej nie będąc w roli faworyta, bo takowym już byliśmy na igrzyskach i skończyło się to utratą posady przez Anastasiego, co było moim zdaniem bardzo złą decyzją.
Dajmy spokojnie przygotować się reprezentacji do turnieju, a jak będzie???...zobaczymy.
Ją wierzę w medal na tym turnieju :)
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
redwitz 6,6K

redwitz

Forum VIP
Brak Kurka jest ogromnym zaskoczeniem, ale na to się po prostu od dłuższego czasu zanosiło. Czy Bartek przegrał tylko i wyłącznie w rywalizacji sportowej? Ciężko mi w to uwierzyć.

Nie rozumiem dlaczego przez 3 czy 4 miesiące sztab szkoleniowy nie był w stanie doprowadzić Bartka do optymalnej formy. Dlaczego tak naprawdę nie pojawiał się na parkiecie i nie mógł tej formy &quot;łapać&quot;? Zobaczcie jak trener Bernardo Rezende postępował z Murilo, na którego na początku sezonu nie dało się patrzeć. Grał fatalnie, ale dostawał kolejne szanse, kolejne spotkania zaczynał w wyjściowym składzie. I co? I pojedzie na MŚ i podejrzewam, że będzie grał na naprawdę dobrym poziomie. Winiarskiego też można było ogrywać? Można było. Dlaczego tego samego nie można było zrobić z Kurkiem?

Od dawna mówiło się, że między Kurkiem a Anitgą coś jest nie tak. Eksperci nie mówią otwarcie, ale mówią, że w tej sprawie jest &quot;drugie dno&quot;. Ogólnie Antiga miał być sprowadzony po to, żeby w reprezentacji grali wszyscy najlepsi zawodnicy i żeby nie było konfliktów.
I teraz pytanie. Dlaczego Bartman, Żygadło, Ruciak, Bociek zostali tak szybko odstrzeleni? Powiecie, że Bartman i Żygadło zrezygnowali sami. Ale dlaczego zrezygnowali? Wiedzieli, że rywalizacja nie ma sensu, bo takiej rywalizacji u Antigi zwyczajnie nie ma. I nie ważne, czy Wlazły i Konarski będą w formie czy nie to i tak Bartman na MŚ by nie zagrał. Tak samo wygląda sytuacja z rozegraniem. Było wiadome, że nawet bez formy Drzyzga i Zagumny na tych MŚ by zagrali. Ruciak jest notorycznie pomijany. Wybitnym zawodnikiem nigdy nie był i już nie będzie, ale czy jest słabszy od Miki i Buszka. W optymalnej formie myślę, że mógłby spokojnie rywalizować o miejsce w składzie. Ale tak naprawdę żadnych poważnych szans nie dostał. O Boćku też krążą legendy. Miał jakieś lekkie problemy zdrowotne, ale widać, że Antiga niechętnie po prostu na niego stawia.

Kolejna rzecz. Antiga nie chce brać Kurka na MŚ, bo jest w bardzo słabej dyspozycji, ale myśli o tym, żeby wziąć go na pozycję atakującego w przypadku gdy będzie problem z Wlazłym? Coś tu nie gra.
Inna sprawa, że Bartek na pozycję atakującego zupełnie się nie nadaje.

I najważniejsza rzecz. My naprawdę nie jesteśmy taką siatkarską potęgą jak to się wydaje panom z Polsatu. I nie wiem czy możemy sobie pozwolić na taką luźną rezygnację z takich zawodników jak Bartman i Kurek (od razu mówię, że nigdy fanem tych zawodników nie byłem, ale to jest akurat najmniej ważne).
Z &quot;14&quot;, która zagra na MŚ tylko jeden zawodnik w kolejnym sezonie będzie grał w lidze tureckiej (Michał Kubiak). Nikogo w lidze rosyjskiej, nikogo w lidze włoskiej. PlusLiga jest mocna, ale z drugiej strony liga rosyjska i liga włoska ogólnym poziomem znacznie naszą PlusLigę przerastają. O czymś to świadczy, że polscy zawodnicy w najlepszych klubach jednak nie grają.

Kolejna rzecz. Anastasi był jaki był, można było mu wiele zarzucać. Z drugiej strony potrafił wykorzystać do maksimum potencjał tej grupy zawodników, którą posiadał. Miał grupę zawodników i do niej dopasował cały system gry.
A co robi Antiga? Za wszelką cenę chce grać stylem podobnym do Francuzów. Tylko najgorsze jest to, że obecnie od Francuzów (wcale nie najmocniejszych przecież) gramy lepiej może tylko w jednym elemencie, w bloku.

Jestem ciekawy co zrobi Antiga w momencie, w którym będzie problem ze skutecznością w ataku. Obecnie nie ma nikogo do ataków z sytuacyjnych piłek. Wlazły będzie po lekkim urazie, a trzeba też otwarcie powiedzieć, że w PlusLidze końcówkę grał na kapitalnym poziomie, a w reprezentacji jak na razie zbyt wiele nie pokazał. Winiarski, Buszek, Mika ogólnie prezentują podobną charakterystykę (Mika najlepiej przyjmuje, ale najsłabszy w ataku, Buszek taki typowy średniak). Kubiak jest jakąś opcją. Ale dalej? Antiga pozostawił sobie naprawdę niewielkie pole manewru.


Jestem bardzo sceptycznie nastawiony przed tymi MŚ. Jedyne co może Polaków uratować to bardzo wysoka forma całego zespołu i trochę też będzie trzeba liczyć na słabsze mecze u rywali.
Naprawdę panowie z Polsatu twierdzą, że spokojnie Polaków stać na medal. Bzdura, medal Polaków byłby sporą niespodzianką.

Kogo stawiam wyżej (kolejność przypadkowa)?
USA, Rosja, Włochy, Brazylia, Serbia, Bułgaria, Francja, Niemcy i może Iran.

Część zespołów może być dla was pewnie zaskoczeniem, ale trochę więcej napiszę przy kolejnej okazji.
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
ding 125

ding

Użytkownik
Za zasługi nikt w kadrze grać nie powinien i jeśli są zawodnicy w lepszej formie i bardziej pasujący do schematów trenera to oni powinni grać
Oczywiście, że za zasługi nikt w kadrze grać nie powinien. Ale na jakiej podstawie stwierdzasz, że Kurek był zupełnie bez formy? Memoriał byłby idealnym miejscem do zaprezentowania swojej dyspozycji. Buszka i Mike wiemy na co stać. Nagrali się w LŚ. Kurek nie grał i w Memoriale też nie. Jak miał zbudować formę? Wewnętrznymi gierkami?
Pamiętam jak w 2009 r. nasza reprezentacja była skazywana na porażkę przez wszystkich pismaków i większość kibiców. Wtedy brak było Winiara i Wlazlego, a bez nich nikt sobie nie wyobrażał tej reprezentacji. Jak to się skończyło ?-wygraliśmy w Turcji wszystkie mecze i zdobyliśmy ME
A pamiętasz kto obok Gruszki był w tamtym turnieju czołowym naszym siatkarzem? Kto stanowił siłę w ataku? ????
Lepiej zaczynać turniej nie będąc w roli faworyta, bo takowym już byliśmy na igrzyskach i skończyło się to utratą posady przez Anastasiego
Anastasi nie stracił posady porażką na Igrzyskach. Stracił ją rok później po ME.
Ją wierzę w medal na tym turnieju
Ja mimo wszystko też.
 
cinoj 160

cinoj

Użytkownik
Redwitz bardzo fajnie rozwinął to, co napisałem wcześniej. Nawet opisał to na dokładnie tych samych przykładach.
Poza tym koniecznie trzeba zwrócić uwagę na jeszcze jedną osobę - Philippe&#39;a Blain. Odnoszę wrażenie, chyba nie tylko ja, że tak naprawdę on jest merytorycznym trenerem tej reprezentacji, coś jak było w Bułgarii za duetu Naidenov - Piaci. Przypominacie sobie, jak z reprezentacji Francji wyleciał Ngapeth? Można chyba doszukiwać się analogii.
Jakub Bednaruk na tt zwrócił uwagę, że nie wyobraża sobie, że decyzja ta nie była skonsultowana z liderami w szatni. Strasznie dziwi mnie ta sytuacja. Poza tym czemu odrzucono akurat przyjmującego, skoro można było skreślić Możdżonka - w oczach kibiców nigdy nie był tak ważnym graczem, jak Bartek, a jego forma/umiejętności to śmiech. W ataku siła juniora, w zagrywce dno, w bloku jak na siebie też słabo. Nawet komentatorzy zwrócili uwagę, że wczoraj w pierwszym secie absolutnie niczym się nie zapisał w statystykach.
Po tym, co widzę oglądając tę drużynę to wyjście z drugiej grupy będzie już sukcesem. Nie zgadzam się, że Iran i Niemcy są od nas lepsi, Francuzi to chyba porównywalny poziom.
 
K 0

kapitanx

Użytkownik
Pomijając na chwilę kwestię czy Kurek jest lepszy od Miki czy Buszka. Czy nie lepiej zabrać na Mistrzostwa 5 przyjmujących kosztem środkowego? Czy taki Możdżonek swoimi chwilowymi zmianami na zagrywkę czy blok, (bo dłużej na pewno grać nie będzie) może przesądzić o wyniku meczu i dać więcej niż większe pole manewru na przyjęciu?
 
pinio1111 93,3K

pinio1111

Użytkownik
A pamiętasz kto obok Gruszki był w tamtym turnieju czołowym naszym siatkarzem? Kto stanowił siłę w ataku?
Tak pamiętam dobrze, tylko że Bartek nie miał wtedy jeszcze ugruntowanej pozycji gwiazdy i nie był po serii kontuzji, to ten turniej go wykreował. Być może na MŚ Mika zabłyśnie podobnie jak Kurek na ME? zobaczymy bo potencjał chłopak niewątpliwie ma.
Anastasi nie stracił posady porażką na Igrzyskach. Stracił ją rok później po ME.
Owszem po ME stracił posadę, ale gdybyśmy zdobyli medal na igrzyskach to z pewnością niepowodzenie na ME nie miałoby żadnego znaczenia i trenowałby reprezentację nadal.
 
T 12,6K

tadzin

Użytkownik
Ręce opadają
???? ???? ????
Kurek i Murillo?!
????
To się nie dodaje :razz:
porownanie murillo do kurka w przekroju aktuanego sezonu jest idealne, a to ze temu zaprzeczasz swiadczy ze jestes po prostu amatorem. rezende stawial na murillo przez cala LS pomimo ze forma murilla to bylo dno dna i 5 ton wodorostow. poskutkowalo to doprowadzeniem murilla do niezlej formy w ktorej jest o wiele lepszy od zmiennikow. kurek tej szansy nei dostal i teraz wylecial nawet z kadry. co my chcemy ugrac buszkiem/mika/konarskim to ja nie mam pojecia. moze top 10 MS jakos sie uda. przy sprzyjajacej drabince. za anastasiego kurek sam wygral wszytskie medale, zdecydowana wiekszosc kontr szla do kurka bez wzgledu czy byl na pajpie czy lewym, cala taktyka to bylo kurek kurek kurek, a reszta cos tam od siebie dodawala. teraz przyszli francuzi i wymyslili sobie sklad ktory ma miec swietne przyjecie i szybka pilke. ta ich francuska mysl w tym roku zostala zezlomowana przez potege z australii takze powodzenia.
Rodacy, zrozumcie że Kurek był pod formą przez cały sezon Ligi Światowej,
dlatego też nie załapał się do składu na MŚ :!:
pod forma jest od kontuzji w dinamie moskwa z 2012 roku. przyszedl new treneiro i mysli ze jak dokoptuje wlazlego i wymieni pol skladu to stanie sie cud. faktycznie jedynie na cud mozna liczyc.

ps
mam nadzieje ze z racji tego ze ms to duza impreza to zwabi wiele januszowych typerow. zeby bylo co wklejac do lapu capu.
 
bolo_zuch 31

bolo_zuch

Użytkownik
Panowie podsumowując bo nie ma co oczywiscie w nieskonczoność ciagnac tematu Kurka. Uwazam ze Antiga popełnił ogromny bład i niestety na najwaznijeszej imprezie w naszym kraju nie ugramy nic. ⛔

I wszystkie te zapowiedzi ze wszystkie rece na poklad i ze jedziemy po medal sa dla mnie smieszne. ???? Zeby byla jasnosc jestem wielkim kibicem siatkowki i zycze chlopakom jak najlepiej i bede ogladal mecze krzyczac i kibicujac...ale na dzien dzisiejszy jest coanjmniej 6-8 reprezentacji z ktorymi na takiej imprezie jak MŚ nie mamy naprawde zbyt wielu argumentów.

Siła i osobowość takiego zawodnika jak Kurek byłaby nieocenionym wkładem dla reszty zespołu. Nie wiem jakie są morale w tym momencie zespołu ale wcale bym sie nie zdziwił jak reszta zespołu jest równiez tą decyzją załamana i zaskoczona jak i my ???? nie mniej jednak zycze chlopakom medalu, a conajmniej podrozy do Katowic...

Pozwalam sobie temat Kurka zamknąc do momentu zakonczenia przez nasza reprezentacje MŚ. :cool:
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom