>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Mistrzostwa Świata w siatkówce mężczyzn - Polska 2014 (30.08-21.09)!!!

Status
Zamknięty.
catalona 704

catalona

Użytkownik
Całkowicie zgadzam się z Redwitz&#39;em. Wszystko co napisałeś, jest świętą racją. Już po samej decyzji o objęciu posady trenera przez Antigę miałem wątpliwości. Czemu akurat on. Francuz debiutuje jako trener na megapoważnej imprezie W POLSCE. Jeśli chcemy trenera-byłego gracza-ocokrajowca weźmy Falascę. Był zawodnikiem, zna realia, trenował już poważny klub. To bym prędzej zrozumiał. Albo nasz poprzedni szkoleniowiec, szkoda że były. Co by nie mówić o Anastasim, to wiedział co robi. Każda selekcja i decyzja była szczegółowo potwierdzona sytuacją faktyczną. Wg mnie jeden z lepszych szkoleniowców. Zmieniamy szkoleniowca, dajmy kogoś, kto stoi chociaż na podobnym poziomie trenerskim, z kimś kto walczył na ważnych zawodach o poważne trofea. Ale to już było, więc tyle tematem wstępu..
Jeśli chodzi o Kurka to ogromna &quot;niespodzianka&quot;. Nawet podczas spotkania z Bułgarią, widać było zirytowanie Kurka. W czasie spotkania widać było burzliwe rozmowy Bartka z jednym z członków kadry trenerskiej/managerem. W ostatnim czasie, słychać było w kuluarach, o tym, że Kurek chce grać, walczy z sobą, aby przygotować się na mistrzostwa możliwie najlepiej. Mówiono, może nie w lekko za optymistycznym studiu polsatu o sporach w kadrze między Antigą a Kurkiem. Czemu jednak, mimo że mówił jasno w wywiadach, że bóle kręgosłupa przeszły, nie dostaje szans gry w spotkaniach memoriału. Taki mecz z Chińczykami, byłby idealny do zbadania jego możliwości z przeciętnym rywalem i ustosunkowanie tego do gry innych przyjmujących. Może nie jest w szczytowej formie, ale właśnie o to chodzi, aby ten punkt kulminacyjny osiągnąć podczas turnieju. Jestem pewien, że nie tylko o formę tu chodziło. Nie wiem też, jak ten fakt wpłynie na drużynę. Kurek przez wiele imprez był ostoją, ciągnął nam mecze na najwyższym poziomie. Może zostanę skarcony za to co napiszę, ale jemu się te powołanie należało jak mało komu. Mika to zawodnik na przyjęcie, ale w ataku bez fajerwerków. Jak mam porównać Mikę z Kurkiem. Mimo progresu Miki dalej daleko mu do Barta z Monte. Zaskakuje mnie wysoka forma Buszka, trzyma już ja kawałek czasu, oby tak dalej. Tu na plus dla Antigi bo konsekwentnie dawał mu szanse na grę. Przy powołaniach widziałem inne nazwiska w jego miejscu, jednak on gra stabilnie. Z tym Ruciakiem też bym nie szalał. Dobry gracz na wzmocnienie zagrywki, w lidze też grał równo. Trzeba jednak pamiętać, że aby walczyć z najlepszymi trzeba grać tym co ma się obecnie najlepsze. Czy Ruciak dałby alternatywę przy pięciosetówce w dajmy na to siódmym meczu Polaków z Rosją np?
Antiga miał być bezstronnym &quot;selekcjonerem&quot; kadry. W zamian mamy żyłowanie Zatorskiego na libero i zapewnienie, że co by się nie działo to on będzie jedynką. To co, że jak wielu mówi, Igła gra teraz świetnie i lepiej spisuje się w sparingach oraz jak udowodnił wczoraj, w meczach międzypaństwowych, nie mówiąc o świetnym sezonie. Czemu zabiera wątpliwego Możdżonka, który już teraz gra jedynie chyba &quot;za wzrost&quot;. Sam nie mogę sobie przypomnieć spotkania, gdzie wyróżniałby się swoją grą. Gdyby szansę gry, wiadomo że rezerwowego, dostał Wiśniewski lub Czarnowski przyniosłoby to lepszy skutek w przyszłości. Tak. Gracz JSW miał kontuzję, ale obecnie mógłby już dawno trenować. Mimo zasług Magneto dla repry uważam, że gra wyłącznie za wspomniany wzrost, czy za to że był klubowym kolegą Antigi.
Zgadzam się, że nie mamy alternatywy w ataku. Wlazły to pewniak w kadrze, ale co jeśli...pfu...Co jeśli nabawi się urazu? Konarski ma za sobą dobry sezon. Nic ponadto. Może się sprawdzać w spotkaniach z przeciętnymi ekipami. Co jednak, gdy w następnej grupie trafią się już top&#39;y? Zdecydowanie zdziwił mnie brak powołania dla Bartmana. Można mówić, że zrezygnował. Można wyczytać w jego wywiadach na miesiąc przed szeroką kadrą. Chciał grać na mistrzostwach. Jako fan gry JSW, cieszę się że zasilił ten klub. Bartman &gt; Konarski. Czemu Bociek został tak szybko skreślony? W oficjalnych wywiadach jest tyle o tym, co w trakcie omawiania powołań.Jest badżo dobry, ale ma problemy zdrowotne. Zawodnicy nie muszą być teraz w najwyższej formie. Kulminacja ma dopiero nastapić po ciężkim okresie przygotowawczym i wypoczynku przed mistrzostwami. Ja bym raczej wybierał między Boćkiem a Bartmanem. Nie jestem entuzjastą jeśli chodzi o grę Konarskiego na mistrzostwach.
Co do rozgrywacza, to myślę, że Drzyzga i Zagumny to jedyny słuszny wybór na tą chwilę. Obaj prezentują dobre rozegranie, Żygadło ma problemy rodzinne i ogólnie inne sprawy na głowie. Zresztą ta dwójka jest obecnie najmocniejszą na obecne możliwości kadrowe.

Traktuje się nas u bukmacherów jako top 4 faworytów. Moim zdaniem Rosja, Włochy, USA, Brazylia, potem my na zblizonym poziomie do Serbów, Bułgarii, Iranu czy Niemców. Życzę jednak naszym najwyższych miejsc.

PS. Nie wylewam żali. Po pierwszych dniach po wyborze Antigi na trenera znalazłem kilka plusów tej decyzji. Ostatnie nieścisłości jednak przeważają szalę z minusami i zastrzezeniami. Mistrzostwa zwerfikują moje obawy. Jestem fanem naszej kadry od lat, ale i ciężko mi zrozumieć decyzje Antigi, które mogą zaważyć na wynikach. Tak jak nie wykorzystaliśmy szansy na własnym Euro w nożną, możemy nie wykorzystać tej szansy na właśnych MŚ.
 
dawidbarca 6,2K

dawidbarca

Użytkownik
Jestem bardzo sceptycznie nastawiony przed tymi MŚ. Jedyne co może Polaków uratować to bardzo wysoka forma całego zespołu i trochę też będzie trzeba liczyć na słabsze mecze u rywali.
Naprawdę panowie z Polsatu twierdzą, że spokojnie Polaków stać na medal. Bzdura, medal Polaków byłby sporą niespodzianką.

Kogo stawiam wyżej (kolejność przypadkowa)?
USA, Rosja, Włochy, Brazylia, Serbia, Bułgaria, Francja, Niemcy i może Iran.

Część zespołów może być dla was pewnie zaskoczeniem, ale trochę więcej napiszę przy kolejnej okazji.
Bukmacherzy sądzą podobnie, więc możesz to wykorzystać zamiast psioczyć na Panów z polsatu :] Nie można zapominać, że my gramy u siebie a nasi rywale na wyjeździe, co też ma duże znaczenie

Nie no stawianie wyżej Niemców, czy Bułgarów od Polaków jest jednak sporą przesadą. Bułgarzy w LŚ się kompletnie błaźnili, szkoda było na to patrzeć, nie wiem czy Konstantinov jako trener zmieni nagle oblicze tak tragicznie grającego zespołu. Niemcy nie mają jednego elementu w którym byliby lepsi od Polaków. Francja nie wiem jak się będzie prezentowała, ale w LŚ to oni furory nie robili

Ok. Mocy na skrzydłach nie mamy, ale nie wszystkie drużyny ją mają. Chociażby taka Brazylia ostro kuleje na skrzydłach, ale ogólnie jakoś ta ich gra wygląda. Kubiak i Mika z sytuacyjnych naprawdę potrafią pograć, Wlazły przyspieszone rozegrania będzie kończył raczej z uśmiechem na ustach, ale do tego wiadomo, że jest potrzebne przyjęcie.

Gra Polaków na Memoriale wygląda słabo, ale to jeszcze nie są Mistrzostwa, na których spokojnie mamy potencjał, aby coś pokazać.

Nie ma co komentować braku Kurka. Gość jest kompletnie pod formą, mimo wszystko od Buszka zawodnikiem jest i zawsze będzie lepszym, więc powinien pojechać. No, ale pisanie, że Kurek to nasz najlepszy zawodnik i Angia uj wie co zrobił i zniszczył nam szanse o medalu to jakieś kompletnie odrealnione herezje. Kurek to byłby tylko rezerwowy, nie wyobrażam sobie aby było inaczej patrząc na gre jego i porównując to do trójki pozostałej
 
ding 125

ding

Użytkownik
Wygrana z Rosją 3:2. Nieźle jak na fakt, że graliśmy bez atakującego. Nie wiem czy macie takie same spostrzeżenia, ale ja jestem przerażony poziomem jaki prezentuje Konarski. Jeżeli to jest nasz drugi gracz na pozycji to należy msze w kościołach odprawiać, aby z Wlazłym bylo wszystko w porządku. A jako, że podatność Mariusza na mikrourazy jest dosyć spora to sądzę, że Dawidek niestety będzie grywał zdecydowanie za często.
Dziś tak w kilku słowach niezłe bylo przyjęcie, atak w pierwszych dwóch setach słabo. Drzyzga najprawdopodobniej pierwszym rozgrywającym, a Ignaczak libero.
 
szymon1989 2,1K

szymon1989

Użytkownik
Wygrana z Rosją 3:2. Nieźle jak na fakt, że graliśmy bez atakującego. Nie wiem czy macie takie same spostrzeżenia, ale ja jestem przerażony poziomem jaki prezentuje Konarski. Jeżeli to jest nasz drugi gracz na pozycji to należy msze w kościołach odprawiać, aby z Wlazłym bylo wszystko w porządku. A jako, że podatność Mariusza na mikrourazy jest dosyć spora to sądzę, że Dawidek niestety będzie grywał zdecydowanie za często.
Dziś tak w kilku słowach niezłe bylo przyjęcie, atak w pierwszych dwóch setach słabo. Drzyzga najprawdopodobniej pierwszym rozgrywającym, a Ignaczak libero.
Tylko że w 4 i 5 secie grał jednak niedogrzany drugi garnitur a i tak było blisko kompromitacji z 24:20 w 4 secie wchodzi koleś zagrywa balony a my tracimy 4 punkty i gdyby nie tragiczne drugie odbicie przy stanie 24:24 kiedy Rosjanie nas podbili to pewnie byśmy to przegrali. Jak dla mnie to my z takim atakiem to w tych mistrzostwach nie zajdziemy daleko. Jesteśmy wybitnie słabi fizycznie i nie wiem z czego to wynika. Pamiętam za Lozano jak nagle chłopaki zaczęli wyglądać niesamowicie pod tym względem i też dzięki temu wytrzymali wtedy morderczy turniej. W tym sezonie to wygląda koszmarnie...Brak siły w ataku a Konarski...no cóż jak kolega wspomniał: módlmy się tylko kłopot, że Wlazły chyba przez te kontuzje gra czasami jakby na zaciągniętym ręcznym.
 
bolo_zuch 31

bolo_zuch

Użytkownik
Postawa Konarskiego to dla mnie smiechu warte ???? Facet z kazdej jednej wysokiej i sytuacyjnej pilki bije na zabij przed siebie. Zeby on chociaz probowal cos krecic do prostej, a nie walic przed siebie.

Wlazly w porównaniu z Konarskim to wogole jest z kosmosu. Na MŚ napewno ze zdrowym Mariuszem jakosc naszej gry podnosi sie o jakies 20%. Moim zdaniem Rosjanie wczoraj troche nas chyba po wygraniu drugiego seta zlekcewazyli i odpuscili. Co oczywiscie nie ujmuje chlopakom wygranego spotkania.

Kolejna sprawa na ✅ to nasze przyjecie. Geeenialnie to wczoraj wygladalo, naprawde dawno nie widzialem naszego zespolu tak stabilnego w tym elemencie. Co by jednak nie mowic to Winiarski jest &quot;profesore&quot; ! Mika z calej reszty przyjmujacych ktora jedzie na MŚ jest chyba w przyjeciu najpewniejszy.

Kilka słów moze jeszcze odnosnie libero. Igła wczoraj chyba pokazal Antidze kto tu jest tak naprawde 1 libero w tej reprezentacji. Z całym szacunkiem ale Zatorski by tyle piłek nie podbił. W przyjeciu jest lepszy, ale czy Igla wczoraj az tak bardzo odstawał ? no szczerze watpie...

Nie moge sie doczekac atmosfery i scenerii meczu otwarcia z Serbami, bedzie kozacko ????
 
Otrzymane punkty reputacji: +4
wygrywac 0

wygrywac

Użytkownik
Brakuje nam armat w zespole i ludzi ktorzy w dlugich akcjach nie beda z reguly plasowac jak to ciagle ma miejsce tylko walna konkretnie ale ja tam Januszem jestem wiec sie nie znam...wiecznie przeciez nie bedzie nam siedzialo przyjecie i wtedy plan Treneiro moze legnac w gruzach i takiego Kurka nam prawdopodobnie bedzie brakowac...
 
ding 125

ding

Użytkownik
Wczoraj przyjęcie było naprawdę dobre. A graliśmy przecież z zespołem, który dysponuje jako całość (obok Włochów) najlepszą zagrywką na świecie. To napawa optymizmem.
Statystyki przyjmujących:
Winiarski - 44% pozytywnego i 28% doskonałego,
Mika - 66% pozytywnego i 34% doskonałego,
Ignaczak - 61% i 28%
Nieźle to wyglądało. Nie było dłuższych fragmentów w których mielibyśmy jakieś większe problemy z dograniem przynajmniej na trzeci metr.
Na Serbów wyjdziemy podejrzewam z Kubiakiem. Większa siła ataku w porównaniu do Miki, a Serbowie nie zagrywają też tak mocno jak Ruscy.
Problem z atakiem na pewno był widoczny. Szczególnie w pierwszym secie. Przyjęcie dobre 88% i 33% w ataku mówi samo za siebie. Później było już lepiej. Ostatnie dwa sety Rosjanie już ewidentnie grali na pół gwizdka co nie zmienia faktu, że im dalej w las tym nasza gra wyglądała lepiej.
Dzisiejszy mecz pokazał, że Ignaczak to absolutny numer 1 na pozycji. Myślę, że nawet Antiga to dostrzegł.
Nikt po tym meczu nie popada w huraoptymizm, ale wynik należy docenić. W kwestii mentalnej był on na pewno potrzebny. Teraz czekamy na Serbów. Oni w sparingach weekendowych grali dwukrotnie z Belgią. Przegrali 2:3 i wygrali 3:1
 
radek03 90

radek03

Forum VIP
Zastanawiam się jaką rolę ma pełnić na MŚ Konarski, hmm. Alternatywa na ataku żadna. Zmiana zadaniowa na serwis żadna, lepiej wpuścić jakiegoś flotowca. Jedynie na bloku spisuje się dobrze, ale to chyba za mało. Jak donosi artykuł prasowy, Antiga chyba też przejrzał na oczy i wpadł na pomysł aby jokerem na ataku (alternatywą dla Wlazłego), został Kurek. Jednak Bartek się nie zgodził na taką propozycję i dlatego w kadrze go nie ma. Tonący brzytwy się chwyta? Tak to trochę z pozycją 2. atakującego wygląda.
Świetnie wczoraj działało przyjęcie. Duży komfort dla rozgrywającego, jednak ze skutecznością nie szło to w parze. O ile przy Mariuszu % skuteczności powinien się poprawić, o tyle na kontrach Wlazły też słynie z częstych plasów. Nagle siły ognia nie zwiększymy a nikogo na ławce z takimi atutami nie mamy, może trzeba coś podziałać na ponawianie akcji?
 
radek03 90

radek03

Forum VIP
Klapa na mistrzostwach będzie i na miejscu tego pana trenera figuranta bym uciekał stąd jak najdalej.
Poczekaj z jakąkolwiek oceną do końca mistrzostw.
A ocena też jest uzależniona od oczekiwań, czy liczymy na malujące się w realnych barwach miejsce w szóstce. Czy też mamy wybujałe oczekiwania i chcemy złota?(nie twierdzę że to niemożliwe). Moim zdaniem jeśli zajmiemy owe 6. miejsce to nie będzie to porażka, choć jestem niemal pewny, że wtedy Francuz pożegna się z posadą:razz:.
 
houston4 1,2K

houston4

Użytkownik
Moim skromnym zdaniem to PZPS powołało Antigę, dlatego że chyba jako jeden z nielicznych potrafił przekonać Włazłego do gry w reprezentacji (w końcu są to klubowi koledzy). A Anastasi coś nie mógł dogadać się z Wlazłym.
 
pompon67 122

pompon67

Użytkownik
Dokładnie tak było. Jako, że chłop nie ma pojęcia o trenerce (niby skąd ma mieć?) to zatrudniono jako asystenta świetnego fachowca Blaina. Jestem przekonany, że jest odpowiedzialny za wszelkie warianty taktyczne. Nie mam nic do Antigi, oczywiście świetny sitatkarz itp. Ale to oczywiste że jest zwykłym figurantem.
 
tmlmrf 193

tmlmrf

Użytkownik
Pojawiły się już kursy na pierwsze mecze MŚ i moim zdaniem już dzisiaj warto z tego skorzystać.
Polska - Serbia
Niezbyt przyjemne to uczucie granie przeciwko naszym ale w tym przypadku to trzeba taki manewr zastosować. Podobnie jak wielu piszących tutaj jestem dość sceptycznie nastawiony do szans reprezentacji Polski na zbliżającym się mundialu. Jaka sytuacja panuje u nas w kadrze wszyscy wiemy, nie ma tutaj sensu rozwodzić się nad personaliami. Trenerzy poszli jednoznacznie w kierunku szybkiej, kombinacyjnej gry przy możliwie jak najlepszym przyjęciu. Tyle tylko, że w dzisiejszej siatkówce mężczyzn, przy regularnie posyłanych bombach serwisowych przyjmujący często walczą o utrzymanie piłki w grze. O żadnej grze kombinacyjnej mowy wówczas nie ma, a jeśli chodzi o atak z wysokiej piłki to delikatnie mówiąc kolorowo u nas nie jest. Jeśli chodzi o Serbów, to skład wygląda całkiem nieźle. Przede wszystkim, w porównaniu do naszej kadry przewagę widać na środku siatki. Stankovic i Podrascanin to absolutna klasa światowa. Podobnie można napisać o Atanasijeviciu. Świetny sezon w Perugii i tutaj powinien on być mocnym punktem kadry. Na przyjęciu mamy Nikicia, braci Kovacevic oraz Ivovicia. Solidny zestaw graczy, nieco gorsze przyjęcie niż u nas za to w ataku powinni sobie poradzić. Najsłabszym punktem Serbów może być rozegranie. Nie wiem dokładnie na kogo ostatecznie zdecyduje się Kolakovic ale mamy tutaj Miticia, Jovovicia, czy też doświadczonego Petkovicia. Nie są to na pewno zawodnicy klasy światowej ale mając taką moc na młocie oraz na środku siatki powinni ogarnąć sprawę.
Podsumowując, będzie to pierwszy mecz turnieju, który jednak w dalszej perspektywie może mieć ogromne znaczenie. Presja ogromna na obu drużynach, chyba jednak u nas to ciśnienie będzie większe. Potencjał po obu stronach siatki wydaje się być zbliżony, Serbowie wydają się nieco mocniejsi na siatce, Polacy z kolei powinni być lepsi w elementach defensywnych (przyjęcie, obrona). Jak dla mnie szykuje się tutaj bardzo ciężka przeprawa dla reprezentacji Polski i te kursy, które wiszą obecnie zachęcają aby uderzyć w stronę Atana i spółki.
Serbia 2.75 1/10
Serbia +1,5 seta 1.90 3/10
 
ding 125

ding

Użytkownik
Wstrzymałbym się jeszcze z graniem na kogololwiek. Do turnieju jeszcze sporo dni. Drużyny są w treningach, siatkówka to sport, w którym urazu możesz nabawić się w najgłupszej sytuacji. Wiadomo, że sytuacje są różne.
Generalnie nie jestem zwolennikiem grania pierwszych spotkań w dużych turniejach. Czy Serbowie wyglądają lepiej personalnie niż Polacy? Zdecydowanie nie w mojej opinii. Ekipa solidna, ale bez nic ponad to. Czytałem wiele komentarzy - również tutaj - stawiających Serbów wyżej od nas. Rozumiem jest to subiektywna opinia, ale wg mnie nieuzasadniona.
Pierwsze spotkanie będzie wyjątkowe. Ważniejsze może nawet niż same umiejętności będzie odnalezienie się w specyficznej sytuacji gry na stadionie. Zgadzam się, że to Polacy będą pod większą presją, a oczekiwania 62 tys. kibiców albo nas poniosą, albo zdołują. Cała otoczka meczu na pewno sprawi, że będzie legendarnie ????
JEŻELI zagramy na swoim normalnym poziomie, na takim w jakim jesteśmy w stanie obecną kadrą zagrać, to nie widzę większych argumentów po stronie Serbów. Problem może pojawić się, gdy coś zacznie szwankować.
 
bolo_zuch 31

bolo_zuch

Użytkownik
Zdecydowanie popieram opinie Ding&#39;a. W meczu otwarcia najwazniejsze moze okazac sie nie to jak zespoł sie prezentuje od strony sportowej ale to jak dana druzyna poradzi sobie z atmosfera i tym calym olbrzymem. Nam moze byc troche latwiej bo z tego co czytalem to nasi siatkarze maja miec obiekt do sowjej dyspozycji juz duzo duzo wczesniej. Z drugiej strony dziwne jakby nie mieli. Serbowie tez kilka treningów na nim obejrza ale szoook moze byc z ich strony ogromny. Zreszta uwazam ze caly swiat zwariuje bo nikt nigdy nie przezyl czegos takiego.

Od strony sportowej Serbowie to zespól napewno z czołowki swiatowej. Mogacy wygrac zdecydowanie z kazdym i wielka sensacja to by nie bylo. Sa oni natomiast po malej przebudowie. Pojawilo sie kilku naprawde fajnych graczy. Jesli natomiast my uniesiemy presje tego spotkania i calej tej otoczki to jakos Serbów w tym meczu nie widze. Moze powiem optymistycznie ale wcale bym sie nie zdziwil ze moze sie skonczyc szybko 3:0 dla nas. Serbowie moga sie dopiero przywyczajac do warunków , a tu trzeba bedzie schodzic pod prysznic... ????
 
wygrywac 0

wygrywac

Użytkownik
nasi siatkarze maja miec obiekt do sowjej dyspozycji juz duzo duzo wczesniej
Nasz wiecznie opalony dobrodziej mowil ze obiekt dla obu druzyn bedzie wolny od 29 sierpnia wiec handicapu nasi miec nie beda
To chyba wystarczy wszystkim tym, którzy tak ubolewają nad jego nieobecnością, by w końcu przestać do niego wzdychać i od jego obecności uzależniać nasz ew. sukces/jego brak na mistrzostwach
wczesniej Mielewski mowil ze wszystko jest ok wiec sie szuka kozla ofiarnego a pewnie prawda jest posrodku czyli Kurek stroil fochy a trenerzy nie umieli sie z nim dogadac bo mimo wszystko strata takiego siatkarza to problem
co do meczu otwarcia to sie zapytam czy ktos moze wie czy jakis buk daje oferte na zepsute zagrywki? w pierwszym secie mozna by sprobowac.. stawka meczu oraz warunki moga zrobic swoje......
 
T 11,8K

tadzin

Użytkownik
nei bierzcie pod uwage co te zaklamane blazny polsatowskie pisza o kurku, rownie dobrze wszystko moze byc wyssane z palca.
ale wymiana w kadrze nastapila swietna, wrocil wlazly, ale &quot;stracilismy&quot; kurka, bo u antigi to on juz nie zagra haha
zamienil stryjek siekierke na kijek ????
 
Otrzymane punkty reputacji: +8
przemo300 8K

przemo300

Użytkownik
porownanie murillo do kurka w przekroju aktuanego sezonu jest idealne, a to ze temu zaprzeczasz swiadczy ze jestes po prostu amatorem. rezende stawial na murillo przez cala LS pomimo ze forma murilla to bylo dno dna i 5 ton wodorostow. poskutkowalo to doprowadzeniem murilla do niezlej formy w ktorej jest o wiele lepszy od zmiennikow. kurek tej szansy nei dostal i teraz wylecial nawet z kadry. co my chcemy ugrac buszkiem/mika/konarskim to ja nie mam pojecia. moze top 10 MS jakos sie uda. przy sprzyjajacej drabince. za anastasiego kurek sam wygral wszytskie medale, zdecydowana wiekszosc kontr szla do kurka bez wzgledu czy byl na pajpie czy lewym, cala taktyka to bylo kurek kurek kurek, a reszta cos tam od siebie dodawala. teraz przyszli francuzi i wymyslili sobie sklad ktory ma miec swietne przyjecie i szybka pilke. ta ich francuska mysl w tym roku zostala zezlomowana przez potege z australii takze powodzenia.
dobrze &quot;znawco&quot; ????
Dyskutujmy więc.
Porównaj więc sobie teraz, gdzie jest teraz Murillo, a gdzie Kurek?
Murillo się odbudował, bo trenował i grał na pełnych obrotach przez cały czas rozgrywek LŚ.
Dlaczego Kurek nie poleciał do Teheranu i na inne mecze wyjazdowe w LŚ?
Odpowiedź chyba znasz...
Skoro Bartosz nie przepracował całego okresu przygotowawczego na pełnych obrotach to niby jak ma być w formie na MŚ?!
Na kim wobec tego chcesz oprzeć przyjęcie w kolejnych latach w polskiej reprezentacji, jeżeli teraz zamknęlibyśmy drzwi do reprezentacji Mice i Buszkowi?
Polska reprezentacja kobiet, przez lata nie dostawała żadnych młodych siatkarek jak na tym wychodzimy możemy zobaczyć teraz.
Z informacji, które się ukazały, w tym tygodniu wychodzi na to, że to Kurek nie potrafił zaakceptować roli rezerwowego.
Co miał zrobić Antiga, skoro &quot;książę&quot; na każdym kroku kwestionował jego decyzję, wychodząc m.in z treningu?
Czy tak zachowuje się profesjonalista, zawodnik, który zamiast zacisnąć zęby i zasuwać by znaleźć się w składzie na MŚ,
kładzie lachę na trenera i kolegów z drużyny, i wychodzi z hali?

Jak zareagowałaby drużyna gdyby nie było żadnej reakcji Stefana na takie zachowanie?
Więc teraz odpowiedz sobie na pytanie, czy w kwestii Kurka bardziej zawinił &quot;niedobry trener&quot; czy rozkapryszony Kurek?
Nie rozumiem po co przytaczasz wyniki sprzed dwóch lat kiedy to był zupełnie inny zawodnik. Zgadzam się, że był wtedy motorem napędowym drużyny, i bez niego nie osiągnęlibyśmy tych wszystkich sukcesów jak chociażby wygrana w LŚ 2012. Do kogo miały iść wtedy te sytuacyjne piłki?
Do Bartmana?!, który potrafi atakować gdy ma ekspresową piłkę na skrzydło?
????
Trzeba spojrzeć na Kurka właśnie z perspektywy czasu.
Czy Bartosz w tym sezonie był lepszy od tego sprzed dwóch lat?
No nie wydaje mi się.
Redwitz, poruszył ciekawy temat.
Dlaczego tak szybko zrezygnowano z Ruciaka, który
miał najstabilniejszą zagrywkę ze wszystkich przyjmujących
jakich miał do dyspozycji Antiga?
Szkoda, że Michał nie dostał realnej szansy na zaprezentowanie swoich umiejętności i tak szybko został odstrzelony.
Moim zdaniem Bociek, też ma więcej do zaoferowania niż Konarski.
Tak jak jeden z kolegów wyżej pisał, miejsce w &quot;6&quot; na koniec turnieju to minimum, o medal będzie ciężko.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom