>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Mistrzostwa Świata w piłce ręcznej mężczyzn - Katar 2015

palacio 61

palacio

Użytkownik
Myślę,że dzisiaj bez niespodzianek będzie i zagram na Francja win+Dania win+Niemcy win + Szwecja win kurs ok.2,90.Nie ma sensu się bawić w overy czy handicapy bo już wczoraj Chorwacja się &quot;zabawiła&quot;.Wczoraj tylko Hiszpanie nie zawiedli bo rozgromili Tunezję,ale fakt faktem rywal 3 klasy słabszy.Jeszcze słówko odnośnie tych pojedynków o &quot;pietruszkę&quot; nie wiadomo kto z jakim podejściem wyjdzie do nich,więc nie polecam ostrego grania.Chyba,że na live coś ????
 
C 2

cr11

Użytkownik
Miałem grać jak kolega wyżej, ale jednak odstawie Szwedów, nigdy nie wiadomo jak Polacy zagrają. Każdy kto w miare śledzi losy naszej reprezentacji powinien pamiętać ME 2012 kiedy pierwszą połowe przegraliśmy z nimi bodajże 11 bramkami a mecz skończył sie remisem 29:29. Tak, tak inny trener, paru zawodników odeszło, paru przyszło ale to nadal jest nieobliczalna Polska ????
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
perek99 20,9K

perek99

Użytkownik
Niemcy @1,35
Ten kurs to trochę jaja, bo powinno być z 1,15 maks. Nie po to Niemcy wyszli z 1 miejsca w grupie by odpaść w 1/8 z Egiptem. Buki chyba się sugerują wyrównanymi pojedynkami Faraonów z Francją czy Szwecją, ale to wynikało bardziej z lekceważenia ich przez rywali a nie jakieś świetnej gry. Gładko ich hitlerowcy pojadą, jeszcze z jednego powodu: sędziowie jak zwykle będą po ich stronie a to w piłce ręcznej dużo daje. Szejkowie chcą ćwierćfinału Katar - Niemcy i będą taki mieć ????
Brać ten kurs, bo to darmowa kasa jest...
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
dawid1892 2,1K

dawid1892

Użytkownik
Też się zastanawiam skąd takie kursy, ja przed chwilą zagrałem ten typ po 1,50 bez zastanawiania się mimo że nie znam się na piłce ręcznej. Niemcy wyszli z pierwszego miejsca z mocnej grupy, Egiptowi też udało się wyjść z ciężkiej grupy ale z miejsca czwartego. Egipt może i zremisował z porównywalnym zespołem co Niemczy czyli ze Szwecją no ale nie oszukujmy się, jakby Szwedzi zagrali na 100% swoich możliwości to po prostu by ten mecz spokojnie wygrali a taka Francja również wygrałaby wyżej niż czterema bramkami jakby podeszli do tego meczu na poważnie, nie oszczędzając się. Jeśli chodzi o kursy na końcowe zwycięstwo w cały turnieju to w Bet365 na Niemców jest 8.5 a na Egipt... 301. Niemcy to czołówka europejska a taki Egipt? Przecież to jest co najwyżej czołówka afrykańska więc nie ma co porównywać tych ekip. Egipt to nawet nie jest mistrz Afryki a na ostatnich MŚ był 16. Ale jak pisałem, nie znam się bardzo na piłce ręcznej więc może ktoś racjonalnie wytłumaczyć takie kursy na naszych zachodnich sąsiadów?
 
C 2

cr11

Użytkownik
Kurs na Niemiaszków jakimś cudem rośnie... było 1,30 jest 1,45 Może ktoś ma jakąś kontuzje, nie znam ich kadry za bardzo
 
johnq 309

johnq

Użytkownik
Potwierdzam dziś w nocy było jeszcze 1.35 na unibecie, a już jest 1.46 ? Ktoś coś bo chciałem zagrać ale teraz sam nie wiem....coś mi tu nie pasuję tym bardziej, że na pewno poszła masówka na Niemcy bo kurs zachęcał.
 
pawel105 2,2K

pawel105

Użytkownik
ja tam zagrałem Niemców dziś rano na Unibecie po 1,48 ale widze że już spadło na 1,43 ???? Jak dla mnie to promocja i nie zamierzałem jej przegapić.. ???? Faza Play Off więc nikt tu nie bedzie odpuszczał ani lekceważył kogokolwiek.
Niemcy @1,48 ✅
 
hopkirk 3,2K

hopkirk

Forum VIP
Zdarzenie: Białoruś - BiH⛔(37:29)
Typ: BiH
Kurs: 2,99
Stawka: 6j/10j
Bukmacher: Pinnacle

Data spotkania: 26.01.2015 godz. 15:00

Białoruś według mnie jest mocno przeceniana. Skład średni, Siarhei Rutenka nie gra nic specjalnego. Drugi na tej pozycji Kamyshyk bardzo długo był kontuzjowany. Ogólnie reszta białoruskich piłkarzy w tym sezonie odgrywała mniejsze role w swoich klubach. BiH według mnie jes lepszym zespołem, ale miał przed turniejem wiele problemów z kontuzjami: Karacić, Prce, Savić. Savicia już nie ma na turnieju, Prce jest zawieszony na 3 mecze. Dla mie BiH to zespół lepszy. Dobra para bramkarzy, na tym poziomie świetny deut obrońców: Terzic, Vranjes. Atak słabszy, ale według mnie może wystarczyć. BiH był blisko awansu do play off, ale jedna decyzja sędziów przekreśliła szansę w meczu z Tunezją. Wysawiłbym kurs 2,00
 
marfi 629

marfi

Użytkownik
Widzę idzie ostra masówka na Szwecję ???? Nie jestem ekspertem, także nie będę się jakoś specjalnie wymądrzał, ale wydaje mi się, że kursy jakie niektóre buki oferują na naszych to trochę value. Patrząc na h2h to w ciągu ostatnich 3 lat graliśmy ze Szwedami pięciokrotnie.
21.01.14 EUR Poland Sweden 35 : 25
02.11.13 FRI Poland Sweden 29 : 28
04.06.13 FRI Sweden Poland 29 : 27
07.04.13 EUR Poland Sweden 22 : 18
04.04.13 EUR Sweden Poland 28 : 21

Patrząc po wynikach jakie Skandynawowie osiągają na większych turniejach wydaje mi się, że jest to drużyna solidna choć nieregularna. Potrafili zdobyć srebro na igrzyskach w Londynie by nie awansować w 2013 do mundialu po porażkach z niezbyt silną Czarnogórą. Ostatnio wygraliśmy z nimi na Mistrzostwach Europy dosć wysoko. W grupie Szwedzi ograli niezłe zespoły Czech i Islandii. W ostatnim meczu nastraszyli nawet Francję. Wpadką niewątpliwie jest remis z Egiptem. Nasi nic wielkiego nie grają, męczarnie z Argentyną i Rosją, z poważniejszymi przeciwnikami porażki. Oprócz tego brak czwórki zawodników w tym Lijewskiego i Jurkiewicza. Faworytem zatem Szwedzi, ale nie można przejść obojętnie obok 3,57 w pinku. A było już i 3,7.
W razie czego można próbować handi +3,5, jakby faktycznie Szwedzi mieli spokojnie wygrać to nie będzie to raczej wielkie forsowanie tempa bo w końcówce meczu będą już mieli w głowach Chorwatów i strata może spaść do 2-3 bramek.

Tak więc:
Polska - Szwecja 1 @ 3,57 PinnacleSport
Polska (+3,5) - Szwecja 1 @ 1,56 Marathonbet
 
Otrzymane punkty reputacji: +17
sumada90 18K

sumada90

Forum VIP
Kurs na Niemiaszków jakimś cudem rośnie... było 1,30 jest 1,45 Może ktoś ma jakąś kontuzje, nie znam ich kadry za bardzo
Może dlatego że Niemcy nie zagrali jeszcze gorszego meczu na tych mistrzostwach, a taki prędzej czy później musi się zdarzyć? Nie mówię, że Egipt wygra ale wczoraj Brazylia pokazała, jak można napsuć krwi faworytowi.
Islandia - Dania under 57,5 1,60 Unibet ✅
Dania nic wielkiego jak do tej pory nie gra na tych mistrzostwach. Remisy z Argentyną, Niemcami. Z Polską byli jak najbardziej do ogrania. Na rozegraniu, pomijając Hansena, nie wygląda to przekonująco. Przy dość twardej grze obronnej Islandczyków mogą pojawić się problemy, podobnie jak było w meczu z Polakami, kiedy wyłączany był Hansen. Najgroźniejsze są skrzydła, szczególnie prawa strona ze Svanem i Lindbergiem.
W Islandii gra zazwyczaj rozkłada się na kilku graczy ale bez watpienia liderem reprezentacji jest Palmarsson, który jednak w ostatnim spotkaniu nie zagrał i nie wiem jak z jego zdrowiem przed dzisiejszym meczem. Zawodzi Valur Sigurdsson, który jednak w sobotę w meczu z Egiptem rzucił aż 13 bramek. Może to zwiastun trochę lepszej gry. W bramce dobrze spisuje się Gustavsson. Robi w każdym meczu w okolicach 30% i często są to inwerwencje w sytuacjach bardzo trudnych. W sporej części to zasługa obrony.
Obie ekipy preferują twardą grę obronną. Obie również jak do tej pory nie grają na tym poziomie, jaki by je satysfakcjonował, szczególnie w ataku.
 
C 2

cr11

Użytkownik
Kolega wyżej podał 5 ostatnich meczów, to jest tylko statystyka bo każdy następny może być inny, ale Twoja propozycja weszła by na 3 z 5
 
fanatyk1916 442

fanatyk1916

Użytkownik
Ciężko napisać analizę pod remis w ręcznej więc nie będę pisał poematów pod swój typ jak robi 85% tego forum.
Zastanawiają mnie kursy. Wczoraj 1,30 dzisiaj rano 1,48 a teraz 1,40...
Jedzie masówka na Szwabów i nie mówię że oni nie zagrają w ćwierćfinale ale przecież mogą to zrobić również po dogrywce tak ? Jak ktoś wspomniał może przytrafić im się słabszy mecz ale nie sądzę aby Egipt to wygrał i awansował dalej.
Na czuja stawiam w meczu Niemcy - Egipt remis. Kurs 10,00 !!
 
hugues 4,8K

hugues

Użytkownik
Ja to widzę z innej strony. Buki zongluja kursami, by zniechęcić od grania na Niemców. Ja dzisiaj widzę ich pewną wygraną, to są mistrzostwa świata tu nikt nie będzie kalkulowal.
 
milkoutd 194

milkoutd

Użytkownik
Ja natomiast znalazlem fajny typ do zagrania ???? Niclas Ekberg over 4,5 / 1,85. Szwed jest bardzo dobrym prawoskrzydłowym, wykonuje rzuty karne (11/12 do tej pory). Nasi bramkarze wiemy jak graja dotychczas, a skrzydla czesto zostaja po prostu nie do konca przykryte.
 
perek99 20,9K

perek99

Użytkownik
Ja natomiast znalazlem fajny typ do zagrania Niclas Ekberg over 4,5 / 1,85. Szwed jest bardzo dobrym prawoskrzydłowym, wykonuje rzuty karne (11/12 do tej pory). Nasi bramkarze wiemy jak graja dotychczas, a skrzydla czesto zostaja po prostu nie do konca przykryte.
właśnie miałem to sam pisać ????
Niclas Ekberg over 4,5 bramek w meczu wygląda bardzo dobrze.
Prawoskrzydłowy Nicklas Ekberg. Król strzelców ostatnich igrzysk, w Katarze zdobył dotąd 25 goli w 34 rzutach, wykorzystał 11 z 12 rzutów karnych. Zawodnik THW Kiel jest z szwedzkich gwiazd najmłodszy, w grudniu skończył dopiero 26 lat. Ale kto wie, czy w tym momencie nie jest już nawet lepszy od znakomitych, bardziej utytułowanych kolegów.
Myślę, że można zabijać spokojnie, z karnych zdobędzie kilka bramek a i z gry dorzuci Polakom. Linia spokojnie do pokrycia. Gram to !
Dla mnie to jest mała lokata, przecież wiemy jaka nasza obrona jest chaotyczna i ten Ekberg nawet z samych karnych może to pokryć ????
 
4 21

40i4.

Użytkownik
Ekspertem od ręcznej nie jestem, ale na imprezach mistrzowskich zauważam pewną prawidłowość. Gospodarze są bezczelnie ciągnięci za uszy do kolejnych zwycięstw, niczym Korea na swoim futbolowym mundialu. Wydaje mi się, że kursy na Niemców wzrosły z prostego powodu: Ka(n)tar nie chce mieć ich w ćwierćfinale. Gospodarze turnieju, z tradycyjną pomocą arbitrów, spokojnie wygraliby z Faraonami, ze Szwabami może być kłopot. Zbyt dużej różnicy poziomów sędziowie nie są w stanie zniwelować swoimi &quot;błędami&quot;. Jeśli będzie okazja ( w miarę wyrównany mecz) to Niemcy zostaną przekręceni już w dzisiejszym meczu. Łatwiej ich &quot;zamordować&quot; cudzymi rękami niż robić jawny szwindel w bezpośrednim meczu.
Rekreacyjnie, handicap Egipt +4 @1,46
 
Do góry Bottom