>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Mistrzostwa Świata w piłce ręcznej mężczyzn - Katar 2015

sumada90 18K

sumada90

Forum VIP
Od paru lat nasza reprezentacja w piłkę ręczną przynosi nam najwięcej emocji spośród wszystkich gier zespołowych. Można wręcz powiedzieć, że każdy mecz powoduje podskok ciśnienia niezależnie czy gramy ze średnim czy najlepszym rywalem w tej dyscyplinie. Dziś naprzeciw staje Dania, z którą już nie raz zdarzały się nerwowe końcówki w których to my w większości wychodziliśmy zwycięsko.
Wszystkie te nerwowe mecze spowodowane były tym, że słabo wchodzimy w mecz. Dopiero w drugiej połowie nasi chłopcy rozumieją, że mecz trzeba wygrać i gonią wynik w sposób niesamowity.
Dania, mimo że jest faworytem do medalu na tych mistrzostwach, nie gra dobrze i na dziś nie widzę ich na pudle. Możliwe, że dopiero teraz będą się rozkręcać, gdy MŚ wejdą w fazę pucharową. Całą grę z przodu kreuje Hansen, którego odcięcie od rozgrywania może spowodować także koniec gry całego zespołu. Przez pewien czas próbowali tego Niemcy i wychodziło im to dobrze. Mam nadzieje, że dziś Wiśniewski przyklei się Hansena.
Sam zdecydowałem się zagrać na wygraną Danii w pierwszej połowie. Składów nie ma co przytaczać i porównywać, bo inni już podsumowali je nie raz. To będzie mecz walki na wysokim poziomie, a końcowy wynik będzie oscylował koło remisu. Polacy słabo grają pierwsze połówki ale jeśli Danii nie uda się uciec to myślę, że mecz wygramy. Dlatego łamaniec za drobne także można próbować.
Moje typy:
Dania - Polska I połowę 1,55 Unibet ✅
I połowa/koniec meczu Dania/Polska 15,00 bet365 ⛔
W inny meczu naszej grupy o awans powalczy Rosja z Argentyną. Nie przewiduję niespodzianek. Argentyna choć początek mistrzostw miała dobry to teraz widać brak sił w drugich połowach. Jednak cena wysokiej obrony wychodzi z biegiem trwania mistrzostw. Rosja zaskakująco nadal musi walczyć o pozostanie na turnieju choć pamiętajmy, że mecze z nami i Niemcami zakończyły się dość pechowo dla nich. Sborna nie będzie chciała do końca meczu czekać z przesądzeniem zwycięstwa na swoją stronę nauczona tym co działo się w poprzednich meczach. Sądzę, że od początku usiądą na zawodnikach z Ameryki Południowej kontrolując od początku przebieg spotkania.
Mój typ:
Rosja - Argentyna 1,53 WilliamHill ⛔
 
macko18 12,8K

macko18

Forum VIP
Dania-Polska
Bartosz Jurecki over 3.5 1.75 rivalo 3/10
✅✅✅ IZZI
Dwa argumenty za tym typem. Pierwszy to skuteczność Bartka, jak i to, że podchodzi do karnych. O ile o skuteczność się nie obawiam, to przy skutecznych rzutach z 7 metra Lijka Shreku nie dostanie swojej szansy. Ale karne mogą być tylko pozytywnym dodatkiem, który ułatwiłby pokrycie overa. Nasz obrotowy jest w stanie zdobyć 4 bramki tylko z akcji. Mimo swoich lat jest niezwykle skuteczny. Gdy otrzymuje piłkę na kole w dogodnej pozycji, to na 90% jest bramka, bądź rzut karny. Kolejnym argumentem jest kontuzja kolana Kamila Syprzaka. Nawet jeśli nie jest to coś poważnego, to uważam, ze &quot;dzięki&quot; temu Shreku powinien dostać więcej minut niż dotychczas, czyli przynajmniej tą jedną połówkę meczu.
Dorzucam:
Palmarsson under 4.5 1.85 rivalo 2/10 ✅✅✅ IZZI
 
Otrzymane punkty reputacji: +8
kjero 31

kjero

Użytkownik

Hiszpania (-2,5)
- Tunezja 1.32 (28-20)
Austria - Katar 1.36 (27-29)
AKO - 1.79 bet365

✅✅✅
Hiszpania to drużyna od początku typowana do gry w finale. W ich grze widać mało błędów, widać solidne przygotowanie do turnieju. Z meczu na mecz grają coraz lepiej a ich wyniki pokazują ,że w grupie nie mieli problemów z pokonywaniem rywali. Dopiero czwarty mecz z gospodarzem okazał się wymagającym i choć wynik do końca nie był tak klarowny to ich gra przeciwko faworyzowanemu przez sędziów Katarowi wyglądała dobrze.
Tunezja jest drużyną która lubi mieć przebłyski, jednak już samo wyjście z dość łatwej grupy jest dla nich dobrym wyczynem.
Myślę ,że Hiszpanie rozprawią się z nimi w bardzo dobrym stylu i duża różnicą bramkową by zrobić wrażenie na swoim rywalu w ćwierćfinale.
Kierując swój typ w stronę Katarczyków biorę pod uwagę ich zaangażowanie jakie poczynili w kierunki mistrzostw. Ich gra w przeciągu kilku miesięcy zmieniła się o 180 stopni. &quot;Katarczycy&quot; którzy tam występują grają w klubach europejskich. A atut własnego boiska, a także przychylność sędziów nie pozwoli aby gospodarz odpadł już w 1/8.
Austria swoją grą nie pokazała niczego w czym mogła by być lepsza od Kataru, nawet największe zaangażowanie nie pomorze im w wygraniu tego spotkania.
PS.
Lekkość w grze Hiszpanów pokazała ,że Chorwatom szykuję się bardzo ciężki mecz. A po tym co dziś pokazali nie wiem czy będą w stanie zatrzymać Hiszpanie na fali.
Przykro mówić tak o drugim meczu, ale Katar wygrał bo &quot;musiał&quot;. Mieli momenty zwyżkowe ale drużyna Austrii nie była od nich gorsza. Kilkoma decyzjami sędziów w mojej opinii wygrali.
 
macko18 12,8K

macko18

Forum VIP
Na pierwszy dzień play offów skombinowałem mini tasiemkę, jednak tylko 2 zdarzenia są z Mistrzostw. Do nich dodałem moje dwa bety na AO. Pokrótce:

Chorwacja 1.133✅ NIE IZZI LOL
Hiszpania 1.166✅ IZZI
Benneteau/Roger-Vasselin 1.23✅
Berdych 1.285✅
Ako 2.09 MarathonBet 5/10
✅✅✅
Dwóch faworytów, którzy dostają za przeciwników nieco egzotyczne ekipy. Różnica klas co najmniej widoczna. Chorwaci na wielkim luzie zameldowali się w 1/8, Hiszpanie praktycznie rzecz biorąc też. Są znacznie lepszymi drużynami od swoich rywali i wygrają te mecze. Nie widzę sensu rozwodzenia się nad detalami. Mogę obiecać, że zrobię to w kolejnych meczach tych zespołów na tym turnieju.
Co do betów z AO, to rzuciłem dwa słowa w dziale tenisowym.
 
Otrzymane punkty reputacji: +4
M 176

michal93

Użytkownik
Zagra w finale Chorwacja -TAK @3.35 Marathonbet
W Marathonbecie jako głównych faworytów do wejścia do finału uważa się Francję,Danię i Hiszpanię kursy odpowiednio 2.04;3.0 i 3.2 cały sęk w tym ,że z tych ekip tylko jedna będzie mogła zagrać w finale ,bo jeśli będą przechodzić dalej będą eliminować siebie w następnych fazach turnieju .Np Dania wypadnie na Hiszpanie już w ćwierćfinale ,a zwycięzca tej pary zagra z Francją w półfinale. Chorwaci znajdują się w lepszym położeniu gdyż znajdują się w drugiej ,,połówce turniejowej&quot; przez co na pewno z wyżej wymienioną trójką nie spotkają się aż do finału.Na swojej drodze będą mieć dużo łatwiejszych przeciwników ,przewiduje ćwierćfinał ze Szwecją i półfinał Niemcy/Katar,oczywiście nie wspominam o meczu 1/8 finału z Brazylią bo to będzie formalność dla Chorwatów. Reasumując ten typ ma CHOLERNIE ZAWYŻONY KURS i trzeba korzystać z niego póki jest.
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
hopkirk 3,2K

hopkirk

Forum VIP
Zdarzenie: Qatar - Austria⛔(29:27)
Typ: Qatar-3Ah
Kurs: 2,12
Stawka: 6j/10j
Bukmacher: Pinnacle

Data spotkania: 25.01.2015 godz. 16:30

Qatar u siebie, skład niezły. Swietny trener Rivera, dobra para bramkarzy. W poprzedniej rundzie dobre mecze z Hiszpanią i Słowenią. Austria według mnie swoje osiągnęłą i to jest ich ostatnia runda. Mają dobrych bramkarzy i świetnych skrzydłowych, ale też duże braki w ataku. Mam wrażenie, że z każdym meczem są słabsi. Wystawiłbym -3,5 1,85


Zdarzenie: Hiszpania - Tunezja✅(28:20)
Typ: Hiszpania-5,5
Kurs: 2,25
Stawka: 6j/10j

Typ: Over 54,5⛔(28:20)
Kurs: 2,14
Stawka: 6j/10j
Bukmacher: Pinnacle

Data spotkania: 25.01.2015 godz. 19:00

Hiszpania bardzo mocna. Dobra ofensywa. Według mnie zdecydowany faworyt tego meczu. Tunezja to ogromne rozczarowanie rundy grupowej. Według mnie zdecydowanie lepszy zespół od Austrii i BiH a miał z nimi ogromne problemy. Tunezja mocno osłabła defensywnie, bramkarze dużo gorsi niż w poprzednich latach, problemy z karami. Atak dosyć dobry, kilku szybkich zawodników z niezłym rzutem, na kole świetny Tej. Dobrze gra leworęczny Bannour. Jesteśmy w fazie play off, wiec linię niższe niż powinny być normalnie. Wystawiłbym -6,5 1,85 i 56,5 1,85
 
Otrzymane punkty reputacji: +11
bob94 465

bob94

Użytkownik
Słowenia - Macedonia
Macedonia 2.40 @ bet365⛔
Typ opieram głównie na słabej grze Słowenii w defensywie, w ich poprzednich meczach panował tam spory chaos i Hiszpanie mogli im spokojniej rzucić dużo więcej gdyby nie ich błędy i momentami nerwowa gra, chęć zdobycia szybkich bramek(coś podobnego jak Polacy), i mecz z Hiszpanami pokazał że ich jak dotąd imponujący atak nie jest aż taki dobry gdy w bramce stanie dobry bramkarz(Vargas 40%, Sierra 100% wszedł na karnego). A Macedonia? w obronie twardo, 2 dobrych bramkarzy, koncentrują się w ataku nie przeprowadzają spontanicznych ataków tylko wszystko robią ze spokojem i dokładnością a jak jest osłabienie to wiadomo zasłona i do Lazarova który zawsze te 7 bramek rzuci i co ważne na dobrej skuteczności zarówno z karnych jak i z gry, owszem zdarzają się im też przestoje ale Słowenia też cały czas nie będzie grała bez przestojów. Co do drugiej linii Słowenii dodam jeszcze że z Hiszpanami ciężko układał im się ten atak pozycyjny a wg mnie Hiszpanie przeciętnie prezentują się w obronie na tym turnieju. Gajic też swoje rzuci ale czasem zepsuje jakąś kontre czy karnego.
 
P 73

phamrol

Użytkownik
Hopkirk, Wydaje mi się, że linia -5,5 na Hiszpanię to jest linia dość wysoka i nie na tyle pewna, żeby ją grać. Owszem, nie neguję, że nie wejdzie, ale to jest turniej i przed Hiszpanią będą jeszcze mecze. Oglądam te mistrzostwa dość regularnie(nie twierdzę, że Ty nie) i Tunezja to nie są takie ogórki. Jeżeli Hiszpania będzie prowadziła 3-4 bramkami, to twierdzę, że będą trochę szachować siłami, bo co im to da, że wygrają 6 bramkami? Pomijając takie zespoły jak Chile, Arabia Saudyjska itp to w tych mistrzostwach nie często padały takie handicapy, mimo, że grały ze sobą drużyny podobnego pokroju co te powyżej.
 
pyrus122 1,8K

pyrus122

Użytkownik
Austria - Katar
// Kto zdobędzie więcej bramek //
Weber Robert - Marković Zarko
Marković Zarko @ 1,60
/// Unibet
Jak dobrze wiadomo faworytem w tym spotkaniu są gospodarze, Unibet wystawił fajny pojedynek pomiędzy podstawowymi strzelcami obydwóch drużyn. Ja w tym pojedynku idę w stronę zawodnika gospodarzy - Markovicia. Dlaczego? Marković rzucił 41 bramek w fazie grupowej, Weber 31, jest to aż 10 rzuconych bramek więcej. Marković szczególnie przekonał mnie swoim dobrym występem przeciwko Hiszpanii której zdołał rzucić aż 10 bramek.

Hiszpania - Tunezja
Riviera Folch, Valero / ponad 3.5 @ 1.65 /// Unibet

Hiszpania to zdecydowany faworyt w tym spotkaniu, jest to również jeden z faworytów do zdobycia Mistrzostwa, dlatego myślę że dziś gładko pokonają drużynę Tunezji. Próg wystawiony przez Unibet według mnie jest dosyć niski, patrząc na ostatnie spotkania Hiszpanii i bramki Valero:
Białoruś ( pierwszy mecz turnieju ) 1 bramka
Brazylia 7
Chile 7
Katar 7
Słowenia 6
Jeżeli zawodnik rzuca takim drużyną jak Katar czy Słowenia więcej niż 5 bramek. To myślę że nie powinien mieć większych problemów z rzuceniem tych minimum 4 bramek Tunezji.
 
johny35 194

johny35

Użytkownik
Czechy - Rosja

Wpadł mi w oko mecz o miejsca 17-20, a stało się tak za sprawą kursów jakie wystawili na ten mecz bukmacherzy. Nie rozumiem trochę takiego faworyzowania &quot;sbornej&quot;. Wygrali oni na tym turnieju jak do tej pory tylko jeden mecz z najsłabszą w grupie Arabią Saudyjską i to (tylko) dziesięcioma bramkami. Później mieli mecze w których byli bardzo blisko wygranej jak chociażby z Niemcami czy Polakami, ale przegrywali końcówki. Po za tym zauważyłem że po porażce z Polakami jakby przestali wierzyć w korzystny wynik na tym turnieju. Potwierdziły to mecze z Danią, a w szczególności z Argentyną. Rosjanie to taki naród któremu ciężko się zmobilizować na mecze o pietruszkę czy tak jak w tym wypadku 17 miejsce.

Czesi natomiast złapali wiatr w żagle, szkoda tylko że tak późno bo nie było już szans na awans. Mimo tego znając wynik meczu Egiptu z Islandią i braku jakichkolwiek szans na awans potrafili rozbić co prawda najsłabszą w grupie Algierię ale 16 bramkami. Do składu wrócił lider zespołu Filip Jicha i odrazu w dwóch ostatnich meczach rzucił kolejno 11 i 7 bramek. Myślę że Czechów stać w tym meczu na zwycięstwo z rozbitą psychicznie Rosją.

Moje propozycje:
Czechy @3,13 marathonbet ✅
Czechy +1,5 @1,95 bet365 ✅✅
Czechy +2,5 @1,65 marathonbet ✅✅✅
 
pestka7 7K

pestka7

Forum VIP
Tunezja - Hiszpania (-1,5) @ 2 @ 1,28 ✅
Brazylia - Chorwacja (-2,5) @ 2 @ 1,38 ⛔
AKO: 1,71 bet365


Jak dla mnie bardzo mocy dubel. Chorwacja przeszła grupę błyskawicznie zgarniając komplet zwycięstw. W Brazylii jakiś tam potencjał drzemie bo grali przez długi czas na równi przecież z Hiszpanami czy Słoweńcami. Mimo, że te mecze przegrali to wrażenie pozostało niezłe. Dlaczego więc gram takim handicapem na Chorwację? Bo to zespół nie o klasę, ale o dwie lepszy od Brazylii. Ogromny potencjał w ofensywie, szeroka i co ważniejsze wyrównana ławka. Dla mnie może tu się nawet skończyć nawet różnicą 5-6 bramek, ale po co, aż tak ryzykować? Pazerny nie jestem i takie handi mi w 100% wystarcza. ????
Tunezja to spore rozczarowanie turnieju. Nie dość, że łapią sporo niepotrzebnych kar to grają przeciętnie w defensywie co taka drużyna jak Hiszpania powinna spokojnie wykorzystać. Hiszpania nawet jak gra słabo potrafi wrzucić wyższy bieg i odskoczyć rywalom na 3/4 bramki. Ja taki dubelek pograłem dość mocno i liczę na pewny zysk. Powodzenia! ????
 
Otrzymane punkty reputacji: +24
macko18 12,8K

macko18

Forum VIP
Słowenia-Macedonia
30-28 IZZI
Słowenia 1.93 MarathonBet 2/10
✅✅✅
To już ten czas, gdy trzeba pograć na Słoweńców. Liczyłem, że ludzie pograją na Kirila i spółkę przez co kurs skoczyłby do góry, jednak tak się najwyraźniej nie stało i łapię i tak niezłe 1.93. Stawiam na Słoweńców, bo jest to drużyna bardziej ograna w późniejszych fazach dużych turniejów. Dodatkowo mają tego samego trenera przez dłuższy okres czasu. To właśnie z Deniciem wywalczyli 4 lokatę na MŚ, której tutaj bronią. W kwestii składu, to bramka na równi, podobne lewe skrzydło, przewaga Słoweńców na prawym skrzydle oraz na środku i lewej połówce. Prawa połówka pod Macedonię. Koło z lekkim wskazaniem czerwono-żółtych. Głupia matematyka, ale daje przewagę Słoweńców. W kwestii obrony i kontry obie ekipy wyglądają podobnie, jednak uważam, ze to doświadczenie, o którym wspominałem wyjdzie w końcówce.
 
Otrzymane punkty reputacji: +53
undertaker_tsw 2,1K

undertaker_tsw

Użytkownik
Hiszpania -2,5 1,37
Chorwacja win 1,14
Francja ht/ft 1,25
Niemcy 1,22
Dania 1,15

ako 2,72
unibet

Ja biore ten zestaw na grubą gre. DDzisiaj niemoze byc sensacji. O folgowaniu przy prowadzeniu tez nie moze byc mowy,chyba,ze Chorwaci czy Hiszpanie prowadzili by wiecej jak 5-6 golami. Hiszpanie graja przyjemna i skueczna pilke. Chorwacja to z kolei głębia skladu, mega solidnosc i dyrygent Dubniak.
Jutro dochodzą nam 3 pewniaki. Chyba nikt niewierzy w to, ze Fancja dalej bedize sobie grac na pol gwizdka. Koniec zartow i szykuje sie mocna wygrana. Niemcy nie mają prawa po dobrych wystepach nie isc za ciosem i nie pokonac Egiptu, ktory jest polke nizej. O sile Danii wczoraj sie przekonalismy. Widzimy jak kapitalne mają rozegranie jak Hansen potrafi swoimi podaniami rozciagnac rywala i sobie od niechcenia rzucić. Wczoraj nie musial nawet tego robic. Wiadomo male derby ale Islandia to nie ta Islandia z przed paru lat.
 
franz100 495

franz100

Użytkownik
Polska - Szwecja 2 @ 1,60⛔
Unibet

Już dziś postanowiłem zagrać na wygraną Szwedów z Polakami. Nasi szczypiorniści przed rozpoczęciem turnieju byli stawiani jako kandydaci do zajęcia przynajmniej miejsca 1-8. Moim zdaniem nie uda się jednak awansować do ćwierćfinału.
Polacy od początku prezentują się poniżej oczekiwań. Jedyne pewne zwycięstwo odnieśliśmy nad Arabią Saudyjską, ale tu nie ma czym się szczycić. Wygrane z Rosją i Argentyną to horrory zakończone zaledwie 1-bramkowymi wygranymi (choć to jakiś plus dla nas - pokazuje to, że nasi są w miarę mocni psychicznie). No i dwie porażki - z Niemcami i Danią. Przykre jest to, że Duńczycy nie zagrali dobrego meczu, a i tak przez większość spotkanie zdecydowanie prowadzili. Fatalnie w bramce, skuteczność Szmala i Wyszomirskiego na tragicznym poziomie. Jutro może być oczywiście inaczej, ale na tym turnieju regułą jest, że nasi bramkarze grają bardzo nierówno. Momentami bronią bardzo dobrze, a w kolejnym meczu (albo jeszcze w tym samym) nie potrafią nic odbić przez długi czas. Nie bez znaczenie w tych sytuacjach jest też słaba postawa zawodników broniących w polu. Kolejny nasz problem to karne. W poprzednim meczu dobrze wykonywał je Bartek Jurecki, ale wcześniej i on nie był nieomylny. Kolejnym problemem jaki mamy to kontuzje, bądź urazy. Krzysztof Lijewski, Robert Orzechowski, Mariusz Jurkiewicz i Piotrek Chrapkowski to zawodnicy którzy mogą nie być gotowi do gry jutro.
Szwedzi tego typu problem mają tylko jeden. Zagrożony jest występ Kima Andersona, który ma kłopoty z barkiem. Poza tym wszyscy zdrowi. Wpadkę na mistrzostwach zaliczyli tylko jedną, z Egiptem. Poza tym przegrali, ale zagrali niezły mecz z Francją. Świetnie w bramce spisuje się Mattias Andersson. Dobrze grają skrzydłowi.
Nasz ostatni mecz z nimi miał miejsce rok temu na ME. Wtedy kursy były podobne jak teraz, mimo to Polacy zdeklasowali przeciwników. Jutro jednak niestety powtórki nie przewidują. Nawet sami nasi piłkarze twierdzą, że obecnie Szwedzi mają najmocniejszą drużynę od 2 lat.
 
wawo 6,5K

wawo

Użytkownik
Hiszpania 1,16
Chorwacja 1,14
Dania 1,24

AKO: 1,64

Moje pewniaki na 1/16. Przed turniejem pewniaki do półfinału wraz z Francja, wiadomo że tak nie będzie z powodu wpadki Danii z Argentyna na początku turnieju. Mimo to nadal są to faworyci do medalu. Hiszpania i Chorwacja powinny na miękko wziąć swoich przeciwników. Islandia może się postawić Danii chociaż patrząc na grę Islandczyków chociażby z meczu z Czechami, Dania może masakrować ich jak Nas wczoraj. Turniej jest w decydującej fazie wiec nie będzie już grania na pół gwizdka bo wiadomo że może skończyć się to dogrywka a tam rożne rzeczy lubią się dziać. Polecam ten tripel, można lecieć grubiej, sam pogram to za 700 plnów. POLECAM
 
betinos 200

betinos

Użytkownik
Tak na szybko bo zaraz mecze...Zaczęła sie faza play-off a wiec nie ma juz żartów....Pierwszy mój typ dotyczy meczu Chorwacja - Brazylia a mianowicie Chorwacja over 14,5 ht(masakra co ci chorwaci odwalali ????).Opierając sie na statystykach na ostatnie 10 meczy tej drużyny typ nie wchodzi tylko raz.Kurs na to zdarzenie wynosi 1.80.W drugim meczu typuje over 29,5 goli Hiszpanów.Myślę że grali oni dotychczas na pól gwizdka i dziś pokażą swoją prawdziwą siłę.Tunezja nie zachwyca,łapie dużo kar a i defensywa pozostawia wiele do życzenia...Myślę że Hiszpanie spokojnie rzucą te 30 bramek.Łączę te 2 zdarzenia razem co daje ako 3,30 (kursy z Betsson).
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
arquisek 7,4K

arquisek

Użytkownik
Chorwacja(-3,5) - Brazylia 1 @ 1,68
Bet365

W skrócie pisząc to te dwie reprezentacje to inna liga, Brazylia nieźle grała, ale w meczu na mecz już nie było tej jakości. Trochę są już Brazylijczycy wypompowani i Chorwacja powinna ich wypunktować w każdym elemencie gry, nie grali dotychczas fajerwerków, ale trzeba się pobudzić, doskonała okazja do tego.
 
zuchman 4,2K

zuchman

Użytkownik
Zacznę od przyczepienia się. 291 minut. 5x60 to 300, 300-9=291
Ale już pokazywali, że potrafią współgrać. Nie mówię, że tak będzie, ale zawsze to może odpalić, bo są do tego przesłanki.
Oj tam, nom pomyliłem się. ;)
Może i potrafią, ale tego nie pokazują regularnie, a to podstawa aby mecz nie rozgrywał się falami. Co z tego że 2x się dobrze ustawią, jak za chwile 5-6 akcji kompletnie zagubieni...
Jedyna szansa w braciach Jureckich i bramkarzu, inaczej jedziemy do domu. Może Bielecki gdyby odpalił 5-6 rzut celnych?!? Może waleczny Wiśniewski trochę pociągnie kontry?!? To wszystko gdybanie za mało argumentów...
LIJEWSKI NIE ZAGRA!!!
CHRAPKOWSKI i ORZECHOWSKI również OUT (skręcone kostki)
JURKIEWICZ również kontuzja, ale raczej zagra (również kostka).
SPORTOWE FAKTY CHYBA DOBRYM ŻRÓDŁEM ;)
I również pod tym względem u mnie się nic nie zmieniło.
Dokładam na Szwecje @1.60 i Szwecja -4.5 @3.43
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
bob94 465

bob94

Użytkownik
Niemcy - Egipt
Niemcy 1.30 @ bet365
✅
Niemcy na turnieju grają jak inna drużyna, nie mają problemów ze zdobywaniem bramek, świetne skrzydła, dobra bramka + niezła obrona, ograli wszystkich prócz Dani gdzie był remis i nie męczyli się z Argentyną jak reszta drużyn a na koniec sprzyja im historia na 4 mecze wygrali wszystkie i to dość gładko, a co do Egiptu na pewno powalczą ale to jednak nie ten poziom a remis ze Szwecją traktuję jako anomalię turniejową
Polska Szwecja
Over 49,5 1.63 @ bet365
⛔
Czystko statystycznie obie drużyny średnią rzucanych bramek mają powyżej 25, a tracą niewiele mniej Polacy nawet więcej niż 25 nie licząc meczu z Arabią, historia też pokazuje że mecze między tymi drużynami zawsze obfitowały w bramki i na 10 ostatnich meczy tylko 3 razy było poniżej
Francja - Argentyna
Argentyna (+6,5) 1.66 @ bet365
⛔
Tutaj dość ryzykowny typ ale skoro wszyscy męczyli się z Argentyńczykami to czemu Francuzi mają mieć łatwiej? Argentyńczycy bez presji na pewno będą walczyć. Chorwacja też miała mieć dziś łatwo a wszyscy widzieli jak wyglądał mecz
Czechy - Rosja✅
Czechy 2.40 @ bet365

Mecz o nic A jak wiadomo Rosjanie bez motywacji często przegrywają, taka już ich mentalność to często pokazują siatkarze, a Czesi na fali po powrocie Jichy 2 wysokie zwycięstwa, natomiast Rosjanie totalnie rozbici po 4 porażkach szczególnie tą z Argentyną
Iran 1.44 @ bet365✅
Dania 1.20 @ bet365✅
 
bo86bo 6,3K

bo86bo

Użytkownik
Co myślicie o meczu Algieria-Arabia Saudyjska mi od razu rzucił się oczy bet +7 Arabia Saudyjska? Moim zdaniem Arabia się zepnie na tą potyczkę bo to przeciwnik jak najbardziej w ich zasięgu ;) Arabie oglądałem kilka razy, Algierii nie miałem okazji. Myślicie,że warte to ryzyka?
 
Do góry Bottom