>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Mistrzostwa Świata w piłce ręcznej mężczyzn - Katar 2015

maite-radar 23,9K

maite-radar

Użytkownik
FINAŁ MŚ
1.02.2015; 17:15
Katar - Francja
Francja POWYŻEJ 4,5 kar @ 1,70 Betsson
⛔ 2...
Czas na kontynuację farsy, której jesteśmy świadkami od ponad dwóch tygodni. Nie będę się rozpisywał zbytnio na temat sportowych aspektów i potencjału obu ekip, bo nawet nie wypada tak uznanej drużyny jak Francja porównywać z tworem krnąbrnych szejków. Będzie to krótka analiza - moją uwagę przykuły kary. Oczywiście wybór może być prosty - albo underek kar faworyzowanych gospodarzy, albo granie powyżej na ich rywali. Jako, że może to być dość ostry mecz, a ekipa Kataru może dać ponieść się emocjom, próbuję gry w stronę kar dla Trójkolorowych. Francuzi karani kolejno: 6, 7, 5, 5, 2 razy (grupa), i 4, 1, 3 razy (faza pucharowa). Można by odnieść mylne wrażenie, że ich gra w obronie się poprawiła, grają fair. Możliwe. Ale gdy zestawimy to z ich dzisiejszym rywalem, to nie mam wątpliwości że ilość ich kar przekroczy 4. Przeciwnicy reprezentacji Kataru jak wiadomo są naprawdę hojnie &quot;obdarowywani&quot; wykluczeniami, i jeśli tylko zajdzie taka potrzeba to sędziowie interweniują. Nie zdziwie się nawet jak będziemy świadkami jakiejś czerwonej kartki. W końcu to finał.
MECZ O 3. MIEJSCE
1.02.2015; 14:30
Polska - Hiszpania
Bielecki powyżej 2.5 @ 3,20 Betsson
⛔ 1 na 1234 próby...
W cieniu finałowej konfrontacji nie możemy zapominać o naszym meczu o brąz. Bardzo sympatyczny kurs dostajemy widząc linię na Karola Bieleckiego (Wiśniewski✅ i Syprzak✅ też nie do pogardzenia). Oczywiście nie szalejemy ze stawką, ale gramy czysto rekreacyjnie owy typ. Ale skoro udało mu się ze Szwecją, to dlaczego w wielkim finale nie może tego dokonać? Motywacji z pewnością mu nie brakuje, i mimo że z Katarem oraz Chorwacją rzucił tylko po symbolicznej jednej bramce to wierzę, że Biegler da mu dziś pograć trochę więcej niż zwykle, a ten zrewanżuje mu się w najlepszy możliwy sposób. Polecam pograć równą stawką trzy single - over 2,5 wszystkich trzech wyżej wymienionych panów. Gdy jeden pokryje linię, dostaniemy prawie zwrot stawki - później już tylko możemy liczyć na zyski. To przyjemna metoda zarobku, bo w to, że któryś z nich przebije magiczne 2,5 chyba nikt nie wątpi.
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
adhemar 374

adhemar

Użytkownik
Nie trzeba czekać kilkadziesiąt lat ,żeby ludzie zapomnieli w jakich okolicznościach został wywalczony medal Kataru. Już dziś banda ćwierć inteligentów forsuje teorie jak to Polakom przydarzył się słabszy mecz na turnieju i jaką mieli słabą skuteczność w ataku,wcześniej dziwnym trafem najsłabsze mecze na mistrzostwach przytrafiały się akurat dziwnym zbiegiem okoliczności w potyczkach z gospodarzami Niemcom,Austriakom czy Słoweńcom.
Teraz wyobraźmy sobie jak dobry mecz rozegrałby Messi,gdyby przy każdym kontakcie z piłką był faulowany,odpychany, kopany, bez reakcji sędziego,a pierwsza jego agresywna odpowiedź zakończyłaby się żółtą kartką, tak to mniej więcej wyglądałoby z tym,że piłkę ręczną o wiele łatwiej wydrukować ,bo jest wbrew pozorom bardziej kontaktowym sportem i praktycznie każdy kontakt można dowolnie interpretować, duet serbskich czarodziejów dodatkowo pokazał nam,że można też dowolnie interpretować ilość kroków,a także wielkość pola bramkowego.
Dopiero trzeci raz na tych mistrzostwach Katarowi będzie sędziował ktoś spoza Bałkanów ( ale mecz z Chile nie miał znaczenia),więc tak naprawdę będzie to drugi raz gdy nie sędziują im jugole i drugi raz jest to o dziwo ta sama czeska para która sędziowała mecz z Białorusią(kary 6-3 dla naszych sąsiadów).
Od początku mistrzostw ,a zwłaszcza od fazy play-off czytam,że Katar ma już dość i dalej nie zajdzie bo to by było przegięcie a pieniądze nie wygrywają,i co?
Katar w finale a słońce wzeszło,zapewne wzejdzie tez jutro obojętnie kto wygra finał.
Na pewno silną motywacją było dla nich zdobycie medalu jako pierwsza drużyna arabska i w ogóle spoza Europy oraz zagranie w finale.
Ogólnie w historii na 6 występów gospodarzy w finale wygrywali oni 4,nie udało się to tylko NRD w 74 roku oraz Chorwacji w 2009 przeciwko właśnie drużynie Francji.
Wydaje mi się,że wszystko można tu stawiać,ale wygraną Francji przedmeczowo za 1,25 nie warto brać, jest dużo pewniejszych rzeczy po takim kursie.
Najlepiej poczekać na rozwój wydarzeń live i w razie zagrać zgodnie z rozwojem wydarzeń.
O trzecie miejsce wiadomo jak to wygląda,ale @ 1,35 na Hiszpanię no to bez przesady,większość zapewne sugeruje się wynikiem turnieju tuż przed mistrzostwami,ale trzeba pamiętać,że Polska długo prowadziła w tamtym spotkaniu,dopiero końcówka nam zdecydowanie nie poszła z różnych względów.
 
Otrzymane punkty reputacji: +4
johnq 309

johnq

Użytkownik
Francja dziś wygrywa na spokojnie.
Po pierwsze w bramce mają świetnego bramkarza. W tym nie ustępują Katarowi.
Po drugie w ataku maja pomysł na grę. (Polacy niestety nie mieli, grali tylko &quot;sercem&quot;)
Po trzecie są lepszym zespołem całościowo.
I teraz jeśli faktycznie sędziowie będą lekko pomagać - wynik będzie na styku z lekką przewagą Francji.
Jeśli sędziowanie będzie takie jak powinno być Francja na spokojnie będzie miała kontrolę nad meczem od początku do końca.
Typ: Francja win
 
milkoutd 194

milkoutd

Użytkownik
Od początku do końca!



Mimo porażki w półfinale to nasi powinni być bardziej zdeterminowani do zdobycia medalu. Hiszpania grała o być albo nie być w półfinale, dla nich brąz czy 4te miejsce to nie wielka różnica.
 
auroksreno 763

auroksreno

Użytkownik
Kompletnie nie rozumiem retoryki, którą tutaj uprawiają niektórzy użytkownicy forum.
Oczywiście, że granie na Katar jest ryzykowne, bo:
- wynik może być odzwierciedleniem różnic w kulturze sportowej i Francja rozwalcuje przehandlowaną drużynę 33:16,
- sędziowie zaczną sprawiedliwie gwizdać,
- gospodarze spalą się psychicznie,
- Omeyer będzie miał kolejny mecz życia i obroni 70% rzutów,
i tak dalej.
Ale to ryzyko powoduje, że trzęsą się ci, którzy całe życie niczym świętego Graala szukają bukmacherskich pewniaków. Już w ogóle nie skomentuję wypocin graczy, którzy grają tzw. all-in, bo na amatorów szkoda klawiatury :cool:
Jednocześnie warto sobie zadać pytanie: jaką wartość ma granie Francji przy tych wszystkich dostępnych na rynku kursach poniżej 1,4? W mojej opinii mizerną, szczególnie wobec panującego w Katarze w tym roku klimatu rywalizacji pseudo-sportowej. Gra niewarta świeczki mówiąc bardziej bezpośrednio.
Co oferują bukmacherzy? Bazujmy na średniej kursów na rynku: szacują szanse triumfu Kataru na niecałe... 19%. Uważam przewrotnie, że końcowy wynik meczu finałowego nie będzie miał nic do rzeczy przy wyciąganiu wniosków na temat struktury dzisiejszych kursów. Ryzyko związane z tym całym katarskim festynem i prężeniem muskułów napompowanych petrodolarami powoduje, że wartość tkwi tylko w typie na Katar. Zabawnie przy tym wszystkim brzmią lamenty tych bardziej spanikowanych, którzy krzyczą &quot;nobet, ten mecz to nobet!&quot;. Szejkom wystarczy dorzucić drobinę do pieca żeby osiagnąć szczyt piłkarskiego świata. Zresztą niech każdy fanatyk spod bandery &quot;nobet&quot; sam sobie odpowie czy Katar ma mniej czy więcej niż te 20% szans na tytuł.
(ale po co ja to piszę, skoro na tym forum nie brakuje filozofów którzy przy strukturze kursów np. 3,0 v 1,4 i własnej ocenie szans 50/50 potrafią wrzeszczeć wniebogłosy &quot;nobet! nobet!&quot; ???? ????)
Wyznając sprawdzoną zasadę, że finały się typuje dziś podsuwam dwa warianty.
gorącokrwisto:
Katar -1,5 @ 7,5 (bewygraj) ⛔
lub bardziej sceptyczne:
Katar-Francja 1 @ 6,30 (betsejf) ⛔
Katar DNB 5,65 (betsejf)
⛔ pomimo przegranego zakładu wnioski odnośnie dzisiejszych kursów zgodnie z przewidywaniami - jak w akapicie wyżej
I mam nadzieję, że w świecie piłki ręcznej od jutra będzie można się odciąć od tego naftowego cyrku, a kibice przynajmniej przez kilka najbliższych lat będą mogli oglądać prawdziwą rywalizację w rozgrywkach na szczeblu miedzynarodowym (2 kolejne imprezy MŚ odbędą się w Europie, można mieć pewne obawy o olimpijskie Rio&#39;16).
Dziś pewnie 98% populacji kibiców piłkarskich mieszkających z dala od pól naftowych siada przed TV i trzyma kciuki za Francuzami. Oui!
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
bzyk663439858 72

bzyk663439858

Użytkownik
Polska - Hiszpania 1(+4)/1,52 ✅
gramy o brąz,no nic trzeba otrzeć łzy i walczyć do końca,chociaż podejrzewam,że może być ciężko u nas jeżeli chodzi o morale zespołu,od pamiętnego meczu w półfinale z Katarem minęło tylko dwa dni i widać było jeszcze wczoraj w wypowiedziach naszych szczypiornistów,że to w nich jeszcze siedzi mocno i w sumie im się nie dziwie.Hektolitry wylanego potu na treningach itd. a co było na boisku to każdy widział.Moim zdaniem kurs na Hiszpanów jest trochę zaniżony,wiadomo,że jest to bardzo dobra drużyna,ale bez przesady 1,35? nie jesteśmy jakimiś ogórkami i wszystko będzie siedziało w naszych głowach.Czuję,że nasi po prostu wyjdą tu rozwścieczeni i z zębem bo będą chcieli coś udowodnić.Po takim półfinale gra się ciężko,ale też może wyzwolić to pokłady ukrytej energii.Hiszpanie przegrali w prawdziwej rywalizacji sportowej z Francuzami i widać było lepszą jakość to stronie trójkolorowych w tym meczu.Jakby nie było brąz to też jakiś medal i myślę,że wyjdziemy tutaj podwójnie naładowani,nie wiem czy wygramy bo to jest loteria na tym poziomie,ale na pewno nie przegramy więcej niż czterema bramkami,bo to po prostu nie w naszym stylu,nie ważne z kim byśmy nie grali.
bet365
 
devillo 1,9K

devillo

Użytkownik
spotkanie: Katar - Francja
typ: Która drużyna jako pierwsza otrzyma karę 2 minut? - Francja
kurs: 1,80
bukmacher: Bwin
analiza:
Chyba nikomu nie trzeba tłumaczyć co wyczyniają sędziowie na tych mistrzostwach, gdy swoje spotkanie rozgrywa drużyna gospodarzy. W meczu reprezentacji Polski i Kataru stosunek kar wyniósł 10:4 z czego te dwa wykluczenia dla szejków padły w drugiej połowie. Zawsze najważniejsze są pierwsze i ostatnie minuty meczu. Jeśli sędziowie doprowadzą do frustracji Francuzów wykluczeniami w pierwszych minutach, to mogą doszczętnie odebrać im nadzieję na korzystny wynik na koniec spotkania. Kurs na to zdarzenie to druga sprawa, moim zdaniem, za wysoki, a spodziewałem się czegoś w granicach 1,50. Dotychczas podziwiałem jak sędziowie piłki ręcznej dopatrują się różnego typu przewinień, których często nie można dostrzec na ekranie telewizora, ale gdy już kanapowy kibic widzi więcej od arbitra, to jest to ewidentne oszustwo. Światem rządzi pieniądz, niestety. Arbitrzy popisali się już w meczach Kataru z Austrią , Niemcami i Polską podejmując bardzo zaskakujące i jednostronne decyzje na korzyść gospodarzy. Nie mam wątpliwości, że w tym najważniejszym meczu także będą wyciągać pomocną dłoń.
 
dawid1892 2,1K

dawid1892

Użytkownik
Mogliśmy zostać mistrzami świata a tak tylko brąz. Oczywiście, gdyby nie sędziowie to ta śmieszna reprezentacja kataru nie grałaby w półfinale ale myślę że takich Niemców też byśmy ograli z taką grą a w finale z Francją różnie mogło być. Szkoda że piłka ręczna jest na takim dnie że dochodzi do takich patologii. Mam tylko nadzieje że ten cały katar nie zrobi czegoś podobnego na MŚ w piłce nożnej w 2022 roku...
 
T 13

thomas2304

Użytkownik
Nie oglądałem pierwszych 15 minut finału. Jak to sę stało, że Katar dostał 3 dwie minutowe kary ? Czyżby sędziowie przestali pomagać ?
 
pietaszek89 1,6K

pietaszek89

Użytkownik
Mogliśmy zostać mistrzami świata a tak tylko brąz. Oczywiście, gdyby nie sędziowie to ta śmieszna reprezentacja kataru nie grałaby w półfinale ale myślę że takich Niemców też byśmy ograli z taką grą a w finale z Francją różnie mogło być. Szkoda że piłka ręczna jest na takim dnie że dochodzi do takich patologii. Mam tylko nadzieje że ten cały katar nie zrobi czegoś podobnego na MŚ w piłce nożnej w 2022 roku...
Tylko brąz ????
Nasza reprezentacja jechała na ten turniej bez większego parcia. Wylosowaliśmy najsilniejszą grupę i od początku było wiadomo, że nie będzie łatwo, a strefa medalowa była raczej sferą marzeń. Wiadomo, że w kontekście Igrzysk trzeba było przebrnąć do ćwierćfinałów. W grupie zagraliśmy źle, później przede wszystkim wolą walki i twardą obroną wywalczyliśmy sobie medal. Medal z którego trzeba się cieszyć i być dumnym, bo przy takiej kadrze naprawdę jest to wielki sukces, tym bardziej, że po drodze pokonaliśmy tuzy światowego handballa Szwecję, Chorwację i Hiszpanię. Nie ma co wracać do półfinału, bo problem nie jest w sędziach tylko światowej federacji, która dopuściła do takiego stanu rzeczy. Na nasze nieszczęście najsłabszy mecz fazy pucharowej zagraliśmy właśnie z Katarem. Zero obrony, obrony, która nas doprowadziła do tego medalu, bo w ataku Polska nie błyszczała. Zamiast cisnąć po Katarze lepiej cieszyć się z tego co zdobyli. Bo oni wywalczyli, brązowy medal, a nie TYLKO. Potwierdzili też, że od 2007 roku nadal są w czołówce światowej i nawet w osłabionym składzie należy się z nami zawsze liczyć. Na koniec gratulacje dla Francji, bo zwyciężyła drużyna narodowa, a nie reszta świata pod nazwą Katar. Zwyciężyła drużyna, która grała chyba najrówniej w tym turnieju, nie szaleli w grupie, łatwo i przyjemniej odprawili dwóch rywali w 1/8 i 1/4, a w decydujących meczach zagrali na 100%. Mądra taktyka zwieńczona złotym medalem.
 
dx2 224,6K

dx2

Użytkownik
Nie jestem znawca pilki recznej, ale ja tam jestem bardzo dumny z szczypiornistow i z tego brązowego medalu jako kibic. Jeden z najwiekszych pozytywow ostatnimi tygodnie. Serio, duzo radości mi to sprawilo, a emocji co nie miara. Warto bylo ogladac. ????
 
T 1,5K

torretoo

Użytkownik
Francja wygrała bo nie tylko grała najrówniej ale i jest najlepsza co pokazują wyniki, sposób gry(dynamika, wykończenia akcji). Są aktualnymi MŚ, ME, MO. Robi wrażenie. Mają w mojej ocenie najlepszego trenera który prowadzi tam bardzo dobrą politykę. Zaczyna do drużyny wprowadzać młodych którzy nawet jak siedzą 90% turnieju na ławce to się oswajają z tą reprezentacją. Francja przy tym co prezentuje będzie jednym z głównych kandydatów do złota za rok na turnieju u nas(To co im się przydarzyło w Hiszpanii dwa lata temu to faktycznie był chyba wypadek przy pracy). Dla nas ogromny sukces. Czułem, że będzie medal po meczu ze Szwecją jednak warunek był jeden wejście do finału bo nie dawałem nam szans z Francją/Hiszpanią jednak się myliłem i dobrze. Najgorsze jest to, że właśnie na razie nie widać młodych a nie chciałbym, żebyśmy za 4 lata zniknęli lub byli drużyną dostarczającą punkty innym drużynom na wielkich turniejach. Polacy na pewno powalczą o medal za rok ale czy się uda? Zobaczymy. Zawiedli mnie na tym turnieju najbardziej Duńczycy a to, że taka pseudo drużyna jak Qatar grała w strefie medalowej zamiast np takich Duńczyk to farsa. I jeszcze te uśmieszki szejka przy ceremonii medalowej, ciekawe czy nie przekazywał &quot;swoim&quot; czasem informacji, że przelewy już poszły a zamówienie na samochody jest w tracie realizacji.. ;)
Ps. Apartamenty już też w budowie ????
 
jancio09 35

jancio09

Użytkownik
Reasumując to turniej bardzo udany. Tak jak pisał już kolega wyżej przed mundialem brąz w ciemno byśmy wzieli. Świetna obrona i za to trenera trzeba pochwalić. Z drugiej strony słaba gra w ataku a właściwie to brak pomysłu na tą grę. Szarpaliśmy indywidualnie i na szczęście mamy świetnych piłkarzy w 2 linii.
Co do indywidualnych wyróżnień to tak:
Kamil Syprzak- świetny turniej, równy w każdym spotkaniu. Waleczny jak lew. Świetnie pokazał to ostatni mecz gdzie szarpał się z Hiszpanami niemiłosiernie a wychodził zwycięski.
Bartosz Jurecki- jak nie on to kto? Kto by te karne strzelał. Ponadto gdy wchodził na koło to grał b. dobrze.
Sławek Szmal- Przeplatał dobre występy słabszymi ale w ważnych momentach był wsparciem dla drużyny.
Michał Jurecki &amp; Mariusz Jurkiewicz- w wielu meczach widać było że rywali indywidualnie kryli czy to jednego czy drugiego wiedząc jak są niebezpieczni. Ciągneli grę w trudnych momentach. Mieli też słabsze spotkanie ale tak już jest.
Piotr Chrapkowski- dawał dobre zmiany. Dobrze grał w ataku jak i obronie kiedy gościł na parkiecie
Piotr Grabarczyk- twardy w obronie choć często aż nadto i łapał głupie kary. Jednak chyba jak nie on to ta defensywa nie była by tak skuteczna. Sam często ostro ch.... jak łapał kare ale co tam.
Michał Szyba- chciało by się spytać dlaczego tak późno Panie trenerze? Z drugiej strony lepiej późno niż wcale. Swietna końcówka z Katarem i cały mecz z Hiszpanami. Widać było że rywale nie mieli go rozpracowanego tak jak innych. Brawa.
Michael Biegler-wielkie gratulacje. Fantastyczna obrona- cecha charakterystyczna. Szkoda że w ataku troche brak pomysłu. Wpływ na to miały kontuzje Jaszki i Lijewskiego ale można było lepiej. Fajnie że sam powiedział że żałuje że tak poźno postawił na Szybę. Mimo wszystko brawa bo Jego serce dostało nieźle przez ten turniej.
MVP- Kamil Syprzak
PS. Tych szczypiornistów postanowiłem wyróżnić za ten turniej
 
Do góry Bottom