>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Mistrzostwa Świata w hokeju na lodzie 2021 Ryga/Łotwa

Status
Zamknięty.
pawel1980 35,8K

pawel1980

Użytkownik
watpie teraz zeby czesi chcieli wygrac przynajmniej w regulaminowym wyprzedzic slowakow i trafic na finow ktorzy spadna na 2 miejsce w 1/4, wolalbym grac z amerykanami, ktorzy coraz slabiej wygladaja i moga wyleciec szybko z PO
 
sza 73,3K

sza

Użytkownik
Nie które bukmacherzy usuneli te spotkanie z swojej oferty, reszta zostawiła ale tylko zakłady poboczne...
hmm a więc jak teraz będzie w przypadku remisu ? zwroty czy normalne zwycięstwa ???
Chodzi o pojedynek Niemcy - Łotwa
 
pawel1980 35,8K

pawel1980

Użytkownik
jak ktos ma pograne po wyzszym kursie to beda musieli wyplacic, chociaz pewny nie jestem

w sts juz zamkneli

wezma ten mecz pod lupe i co zrobia i tak nic nikomu nie udowodnia jedyne rozwiazanie to punktowac 3-0 razem z dogr i karnymi przy 2-1 tak bedzie sie dzialo
 
Ostatnia edycja:
mark1973 759,1K

mark1973

Znawca - Hokej
Mecz Czechów ze Słowakami moze wygladać zabawnie jezeli nit nie bedzie chciał wygrac( zakładając że obie ekipy nie chca grac z Finlandią) . W składach nie a wielu podstawowych graczy. Trzeba by to obejrzeć a mecz Niemców z Łotyszami koniecznie
 
pawel1980 35,8K

pawel1980

Użytkownik
Bobrovsky dalej w kwarantannie ciekawa jak to wyglada, zamkneli go w pokoju na klucz i ktos mu wrzuca jedzienie przez okno? :)
 
inzaghi78 2,7K

inzaghi78

Użytkownik
No ja pograłem Słowaków ale jakoś słabo to widzę, niby grają lepiej optycznie i sporo czasu spędzają pod bramką Czechów ale w sieci narazie 1-3 ...
 
warzyn 140K

warzyn

Użytkownik
Słowacy przeszli obok drugiego garnituru czeskiego...
myślicie, że ruscy dzisiaj zmotywowani będą do gry., czy mają podobny plan na rotację składu na dzisiaj?
jeżeli wjadą drugim składem to sytuacja może się powtórzyć i będzie postrzelane
 
Ostatnia edycja:
pawel1980 35,8K

pawel1980

Użytkownik
Czesi jednak w tych kombinowanych skladach chcieli upokorzyc Slowacje zobaczymy czy im to sie oplaci, jedynie tyle ze najlepsi odpoczywali a finowie zagrali jednak podstawowym chociaz ta wygrana nic im nie dala, a duzo odebrala Kanadzie.

Ruscy jednak mocny sklad wystawiaja

Burdasov A bramka 2.4 , znowu bede szukal jego bramki jest bardzo aktywny duzo strzela
 
Ostatnia edycja:
paga 28,2K

paga

Użytkownik
Kto ogląda mecz Niemców ten widzi, że jakby mogli to w drugiej tercji by stali tylko w obronie. Ja tam ładuje teraz remis. Nikt normalny nie uwierzy, że chcą Kanadę w następnej rundzie.
 
B 1,5K

bolo73

Użytkownik
No znowu potwierdziło się że Szwabia nie ustawia się nigdy. Tak w lidze w piłce jak i w hokeju. Szkoda bo gdyby to był inny kraj to iks pewnie wszedłby.
 
sunxl 1,9M

sunxl

Typer
Co by nie mówić Niemcy podawali rękę, dwa razy PP w trzeciej tercji, gdzie Peterka mógł spokojnie się lepiej zachować, szkoda Łotwa, bo gospodarze zawsze kolorytu dają MŚ i mieli sporo pecha na tym turnieju
 
pawel1980 35,8K

pawel1980

Użytkownik
teraz zaluja w STS, ze zamkneli ten zaklad, ale Rosja z Kanada, na pewno bedzie ciekawszy mecz niz z Lotwa, kto wie czy kanadyjczycy jeszcze nas nie zaskocza
 
B 1,5K

bolo73

Użytkownik
Co by nie mówić Niemcy podawali rękę, dwa razy PP w trzeciej tercji, gdzie Peterka mógł spokojnie się lepiej zachować, szkoda Łotwa, bo gospodarze zawsze kolorytu dają MŚ i mieli sporo pecha na tym turnieju
Podawać rękę a dogadać się na iksa to jednak różnica. Chodzi mi o to, że z tego co pamiętam Niemcy raczej nie kombinują i nie ustawiają się. Pamiętam kilka lat temu w 2015 jak Francuzi z Łotwą ustawili się na remis i wygraną za 2 punkty Francji w ostatniej kolejce i dzięki temu ekipy utrzymały się. Przebieg meczu był podobny do dzisiejszego bo też było 2:0. A decydujący karny był genialny hehe https://www.betexplorer.com/hockey/world/world-championship-2015/latvia-france/27T79XXG/
 
sunxl 1,9M

sunxl

Typer
Podawać rękę a dogadać się na iksa to jednak różnica. Chodzi mi o to, że z tego co pamiętam Niemcy raczej nie kombinują i nie ustawiają się. Pamiętam kilka lat temu w 2015 jak Francuzi z Łotwą ustawili się na remis i wygraną za 2 punkty Francji w ostatniej kolejce i dzięki temu ekipy utrzymały się. Przebieg meczu był podobny do dzisiejszego bo też było 2:0. A decydujący karny był genialny hehe https://www.betexplorer.com/hockey/world/world-championship-2015/latvia-france/27T79XXG/
Nigdy do końca przed meczem nie będziemy wiedziec, czy ktoś się dogadał czy nie. Była taka możliwość, ale Niemcy to dumny naród i trochę o tym wiem. Nie zmienia to faktu, że kurs był zachęcający, a Łotwa sama sobie winna, że nie wykorzystała choć jednego PP w trzeciej tercji. Gdyby padł wynik 2:2 zaraz po rozpoczęciu ostatniej części to pewnie oglądalibyśmy jazdę na lodzie, bo nikt by się nie otworzył. Kanada słaba grą awansowała i zobaczymy, czy z Ruskimi sobie poradzą, bo play-off to jeden mecz I dyspozycja dnia będzie ważna
 
B 1,5K

bolo73

Użytkownik
Nigdy do końca przed meczem nie będziemy wiedziec, czy ktoś się dogadał czy nie. Była taka możliwość, ale Niemcy to dumny naród i trochę o tym wiem. Nie zmienia to faktu, że kurs był zachęcający, a Łotwa sama sobie winna, że nie wykorzystała choć jednego PP w trzeciej tercji. Gdyby padł wynik 2:2 zaraz po rozpoczęciu ostatniej części to pewnie oglądalibyśmy jazdę na lodzie, bo nikt by się nie otworzył. Kanada słaba grą awansowała i zobaczymy, czy z Ruskimi sobie poradzą, bo play-off to jeden mecz I dyspozycja dnia będzie ważna
Oczywiście, je nie neguję typu bo sam tak kminiłem - próbować zawsze trzeba. Generalnie grając te mistrzostwa przeciwko faworytom to łapało się mega kursy - szczególnie wygrana Brytyjczyków z Białorusinami, ale nie tylko. Widać, że poziom mocno wyrównał się. Wielka sensacja to odpadnięcie na tym etapie Szwedów. Turniej ciekawy bo nieprzewidywalny. Podobnie prognozuję ME w piłce szczególnie jeśli jest rozgrywany w takiej formie jak w tym roku. Dla mnie to głupota i niesprawiedliwość ale to inny temat.
 
pawel1980 35,8K

pawel1980

Użytkownik
Kanada w drugiej czesci grupy juz nie byla taka kiepska, przeciez amerykanie i finowie nie zachwycali w tych ostatnich meczach, zwlaszcza amerykanie zmienili sposob grania i zaczeli grac tak zeby nie przegrac Norwegowie i Niemcy porzadnie ich cisneli w 3 tercjach i roznie moglo byc, finowie tez z lotwa slaby mecz a w tej dogrywce 3 na 3 Lotysze byli lepsi przegrali pechowo 4 sekundy przed koncem, zobaczymy jak potocza sie PO,ale mecze powinny byc bardzo zaciete chociaz druzyny z Grupy A przynajmniej wiekszosc wydaja sie miec wieksza sile ofensywna.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom