>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Mistrzostwa Świata w hokeju na lodzie 2021 Ryga/Łotwa

Status
Zamknięty.
sunxl 1,9M

sunxl

Typer
Mnie kusi od rana Sven Andrighetto, który w poprzednich meczach starał się pokonać bramkarzy rywali. Bardzo aktywny na lodzie, wiele celnych strzałów, niestety często z nieprzygotowanych pozycji i moim zdaniem kwestią czasu jest, aż zdobędzie gola. Trener Szwajcarów Patrick Fischer trochę pokombinował z ustawieniem składu, chcąc dać zapewne jakiś impuls po przegranej 0:7 ze Szwedami. Obejrzę sobie meczyk i dla emocji próbuję strzelca:

Sven Andrighetto strzeli gola @3.80 Fortuna ✅
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +416
pawel1980 35,8K

pawel1980

Użytkownik
Ja licze na Slowakow i jest to najbardziej niedoceniana druzyna przez bukmacherow, graja szybko i skladnie , ale tez potrafia bronic na wysokim poziomie jak pokazal mecz z Rosja, bez gwiazd,ale jako druzyna moga wygrac z kazdym,jezeli wytrzymaja ten turniej fizycznie to moga powalczyc o medal, poziom mistrzostw jest nizszy niz dwa lata temu i taka gra moze wystarczyc nawet do zlota.Szwajcaria nic wielkigo nie gra Dunczycy sie ich bali, slowacy sie nie przestrasza, sam jestem ciekaw jak wypadna po blamazu ze Szwecja, i bedzie ciezko wygrac ze swietnie dysponowanymi Slowakami.

to zem pieknie slowakow polecil,zwlaszcza ta ich obrone, Hudacka juz raczej nie zobaczymy w bramce, jeszcze zmarnowalem Lotwe bo dalem na jeden kupon

teraz wszystko zalezy od singla na Szwedow, po tym wyniku Szwajcarow jeszcze bardziej jestem przekonany ze wygraja

alez Czesi sie podniesli cos niesamowitego
 
Ostatnia edycja:
verno 660,9K

verno

Znawca - Hokej
Bardzo często biorę takie zakłady po takich kursach i dzisiaj również się zdecyduje.

Włochy gol @1.98

Jak na drużynę co strzeliła 4 bramki Niemcom całkiem zacny kurs, może nie wyglądają rewelacyjnie ale w hokeju 1 gol naprawdę nie jest ciężko strzelić jakiś PP, szybka kontra czy nawet szczęśliwy strzał z niebieskiej tym bardziej że gospodarze nie muszą się martwić o przegraną więc raczej na luźno będą grali.
 
Ostatnia edycja:
mark1973 761,2K

mark1973

Znawca - Hokej
Piękny come back Czechów dziś. Pierwsza tercja im nie wyszła choc pod koniec łapali juz rytm ale od drugiej ruszyli.
Jutro najbardziej mnie interesuje mecz Kazachów z Kanadą i kto wie czy nie jest to mecz o ćwartkę dla Kanady, która w przypadku porażki juz raczej sie nie wygrzebie. A rywal dla nich niewygodny. Kazachowie mogli wyciagnac sporo wniskow z przegranego meczu z USA i troche przyzwyczaic sie to stylu gry ekip z ameryki. Spodziewam sie meczu na styku bo Kanada nie prezentuje sie tu dobrze a Kazachowie sie jutro postawią. Solo z pewnoscia zagram Kazachstan z x

Kazachstan z x kurs 3,35 fortuna

Osobno zagram taki tripel :

Kazachstan handi plus 2,5 gola
Wielka Brytania handi plus 5,5
Łotwa z x
kurs ako 3,98 fortuna

Co do dwóch pozostałych meczy to trzeba powiedziec, że ekipa Wielkiej Brytanii okrzepła w elicie, od dwoch lat zrobili postep, graja tak by zabezpieczyc tyły i płynnie przechodzic do ataku, co im swietnie wychodziło z Białorusią. Nastroje sa bojowe i apetyty na duzo wiecej. Sami mówią, że patrzac na tabele wcale nie stracili szans na wyjscie z grupy, maja swietna atmosfere i kolektyw, za rok beda jeszcze lepi wiec mysle ze ten handikap powinien wystarczyc.
Łotysze maja bardzo wazny mecz i zobia wszystko by go wygrac. Najlepiej za 3 pkt by pozniej skupic sie na spotkaniu z Niemcami, licze z w RT nie przegraja.

Powiem tez ze trudno przejsc obok wysokich kursów na Brytoli. U Szwedów morale spadło sytuacja ciężka i jutro beda pod ogromna presja, dzis mecz z Czechami kosztował ich sporo zdrowia. I obok takich kursów nie mozna przejsc i chociaz za lekka dyche to zagrac

Anglia remis kurs 25
Anglia win RT kurs 40
oba STS
WIem, że to abstrakcja ale z Białorusia tez miał byc łomot a wszedł kurs 25. Oczywiscie do tych dwóch typów nie namawiam bo istotniejszy jest dla mnie ten tripel ale ja musze to zagrac bo te mistrzostwa sa ciekawe, sypia niespodziankami i póki krążek na łopatce kija wszystko jest możliwe i o to chodzi
 
Otrzymane punkty reputacji: +155
pawel1980 35,8K

pawel1980

Użytkownik
Czechom malo co wychodzilo w tych mistrzostwach po I tercji myslalem, ze Szwedzi ich rozjada, ale to co zrobili w 3 tercji to szacun chyba juz nie wypuszcza awansu, ten Jakub Flek co za szybkosc...

Kanada - Kazachstan Adam Henrique bramka kurs 2.5 ✅ srodek pierwszego ataku w reprezentacji, napastnik Anheim Ducks bardzo dobry mecz z Norwegami dwa gole i asysta, kurs calkiem dobry tak samo jego forma

Szwecja - WB Adrian Kempe bramka 1.95 ⛔ z fortuny biore , bo w STS jeszcze nie wystawili, akurat tu jest w czym wybierac bo Szwedzi troche postrzelaja, tak na wyczucie bo to jeden z ciekawszych zawodnikow w reprezentacji trzech koron, dobry sezon w LA Kings ze Szwajcaria bramka i dwie asysty, asysta z Czechami tez powinien zapunktowac



dwa zaklady
Dania-Bialorus 2 kurs 2.6 ⛔ , mimo wszystko Bialorusini bardziej mi sie podobaja i prawem tego turnieju po takiej porazce powinni zagrac super mecz

drugi zaklad Sharangovich Y. Bialorus bramka 2.5 ⛔
 
Ostatnia edycja:
sunxl 1,9M

sunxl

Typer
Tak jak myślałem, turniej robi się coraz bardziej overowy, dlatego spróbuje z golami i ze strzelcem:

Kazachstan vs Kanada: Kazachstan powyżej 1.5 gola @1.68 ✅
Szwecja vs Wielka Brytania: BTTS @1.57 ✅
Dania vs Białoruś: powyżej 4.5 bramek (z dogrywką i rzutami karnymi) @1.66✅
AKO @4.99 Fortuna ✅

Kazachstan vs Kanada: Darren Dietz strzeli gola @5.50 Fortuna ❌


Darren dzisiaj wystąpi pierwszy raz przeciwko swoim rodakom. Jest to naturalizowany Kanadyjczyk, który w Kazachstanie czuje się świetnie i jest to szanowana osoba w tamtych kręgach. Wiele młodych hokeistów się na nim wzoruje. Dzisiaj nadchodzi dla niego wyjątkowa chwila i o jego motywację nie trzeba się martwić. O ile w defensywie wiele daje swojemu zespołowi na tym turnieju, tak w ofensywie nie błyszczał, ale każdy kto ogląda KHL ten wie, że jest niezwykle groźny szczególnie przy strzałach z niebieskiej. Myślę, że pojawi się kilka PP dla formalnych gospodarzy, słabo je rozgrywają, ale może dzisiaj? Zapewne Dietz będzie próbował pokonać bramkarza rywali jak to ma w zwyczaju.

Co do goli to myślę, że stać na jedno trafienie Wielką Brytanię, dwa Kazachstanu i takie 2:2 widzi mi się w pojedynku Danii z Białorusią. Obie reprezentację mają swoich liderów Jensena i Sharangovicha, którzy są w formie. Jest to starcie o zachowanie szans na czołową czwórkę w grupie i nikt nie opuści, szczególnie po ostatnich przegranych.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +278
pawel1980 35,8K

pawel1980

Użytkownik
Dominik Kubalik strzeli 1.85 ⛔

Jakub Flek strzeli bramke 3.20⛔




Oczywiscie pewniejsi od Fleka poza Kubalikiem sa np Kovar czy Vrana, ale Flek tak mi zaimponowal predkoscia, ze anglicy chyba za nim nie nadaza, generalnie Szwedzi powinni dzis strzelic wiecej bramek i po Czechach spodziewam sie 5 minimum a moze byc i wiecej,rekordu Niemcow raczej nie pobija,ale kto wie bo napewno beda chcieli sobie znacznie poprawic roznice bramek tym meczem.Mysle, ze Czesi szybko zamkna to spotkanie i nie beda caly mecz tak forsowac pierwszego i drugiego ataku i wiecej pograja gracze tez drugoplanowi.

Dzisiaj bedzie co ogladac

Rosja-Szwajcaria 1 kurs 2.06 ✅ fortuna , Czerwona maszyna jakos pewniejsza mi sie wydaje, chociaz Szwajcarzy w ostatnich meczach maja z nimi korzystny bilans

Norwegia +1.5 bramki 2.30 ⛔ bardzo dobry mecz Norwegow,az mi ich bylo szkoda

Ciekawy jestem meczu Slowacja-Dania, musze przyznac, ze Dunczycy zrobili duze wrazenie wczoraj, wczesniej widzialem tylko kawalek ich meczu z Rosja,sa bardzo silni fizycznie i dobrze zorganizowani w 3 tercji zmiazdzyli Bialorus, Slowacy graja techniczny hokej, ale zbyt miekko Szwajcaria , ktora gra w stylu kanadyjskim ich stlamsila, w kazdym razie Dania mocna 4-3 ze Szwecja to nie byl przypadek

Slowacja - Dania 2, 3.25 ⛔ ryzykuje Slowacy maja dwoch waznych hokeistow wykluczonych - nie wzialem pod uwage,ze slowacy mimo oslabien maja w skladzie Janosika:)

Finowie wygraja przynajmniej dwoma bramkami 2.30 ⛔ mozna probowac bo kurs niezbyt duzy jednak na normalne 1 a o ile beda prowadzic, to jest duze prawdopodobienstwo ze na koncu wsadza cos do pustaka - oczywiscie przekombinowalem
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +128
mark1973 761,2K

mark1973

Znawca - Hokej
Ja dzis krótko bo sporo zajec w weekend
Gram taki dubel

Szwajcaria z x + Słowacja ml kurs ako 3,02 fortuna

Pojedynek Rosji ze Szwajcaria jest byc moze grą o pierwsze miejsce w grupie. Szwajcarzy nie sa wygodnym rywalem dla Rosjan , obie ekipy dobrze tu wygladaja i lice na wyrownany pojedynek . Mysle ze Szwajcarzy podejda skoncentrowani od poczatku . Do Rosji dojechal Bobrowski ale raczej bedzie grał od cwiartki. Licze ze Helveci nie przegraja w RT
Słowacja bedzie podrazniona tak wysoka porazka i mimo tego ze Dunczycy wciaz maja szanse na awans to rozstrzygnie to na swoja koryść
 
Otrzymane punkty reputacji: +13
sunxl 1,9M

sunxl

Typer
Próbuje dwa AKO:

Czechy vs Wielka Brytania: WB handicap +6.5 @1.35 ✅
Norwegia vs USA: 2/+4.5 gola @1.47 ❌
Słowacja vs Dania: 1X @1.36 ✅
AKO @3.08 Fortuna ❌

Czechy vs Wielka Brytania: BTTS @1.47 ✅
Szwajcaria vs Rosja: Szwajcaria powyżej 1.5 gola @1.40 ❌
Słowacja vs Dania: powyżej 4.5 bramek (wraz z dogrywką i rzutami karnymi) @1.53 ❌
AKO @3.59 Fortuna ❌


Jeżeli chodzi o Wielką Brytanię to obawiam się trochę zmęczenia po wczorajszym pojedynku ze Szwedami, nie mniej jednak handicap aż 6.5 jest bardzo wysoki, a na gola też ich stać jeżeli mają przede wszystkim Kirka w składzie, gdzie nie potrzebuje wiele sytuacji. SO przez Hrubeca liczyłem przed turniejem, teraz wątpię, aby w ogóle jakieś miał.

USA nam się rozkręca, przyzwyczaili się do europejskich warunków i myślę, że Norwegów pewnie pokonają. Rywale też gola zapewne dorzucą. Szwajcaria podobnie i szczególnie PP u nich działa. To może być klucz do wygranej nad Rosją, ale pobieram sobie ich dwa trafienia. Wielu zawodników pod grą i tak naprawdę każdy link jest groźny.

Też jestem zdania, że Słowacja po blamażu ze Szwajcarami zagra inny mecz. Start mieli niezły w tamtym spotkaniu, ale kara meczu nałożona na Pospisila zaburzyła dobry rytm, chociaż do pustej bramki w osłabieniu nie trafił wtedy Sukel i mogło się to inaczej ułożyć. Liczę też na gole, bo obie reprezentacje całkiem nieźle radzą sobie w PP.

Nie odpuszczę sobie jeszcze Dietza, bo często tak mam, że nietrafiony przeze mnie strzelec, zdobywa gola w następnym meczu, kurs może nie zaciekawy jak na obrońcę, ale z Włochami może trafić:

Darren Dietz gol @3.80 Fortuna ❌
 
Ostatnia edycja:
sunxl 1,9M

sunxl

Typer
Spróbuję dzisiaj bardziej ryzykownie pograć na bramki, zobaczymy:

Włochy vs Kanada: BTTS @1.97 ✅
Białoruś vs Szwajcaria: każda z drużyn 2+ bramek @2.00 ❌
AKO @3.94 Fortuna ❌


Kanada z pewnością pokona Włochów pytanie tylko ile bramek padnie? Ja liczę na honorowe trafienie Italii. Widać na tych MŚ, że tworzą sobie mało sytuacji, ale są bardzo skuteczni i wykorzystują najmniejsze błędy. Bramkarz faworytów Darcy Kuemper nie zachwyca na tym turnieju i stawiam na to, że nie zachowa pierwszego SO na tym turnieju. Poza tym jak spojrzymy na h2h to Włosi w bezpośrednich starciach potrafią regularnie przynajmniej raz trafiać do kanadyjskiej bramki.

Białoruś ma swoje problemy w defensywie i z koncentracją. Kurczę nie grają źle, ale brakuje im czasem tego czegoś, żeby sięgnąć po komplet punktów. Z Danią z pewnością nie zasłużyli na tak wysoką porażkę, ale zostali zdominowani w trzeciej tercji przez przeciwników. Matematyczne szanse na awans jeszcze mają, dlatego z pewnością powalczą. Myślę, że możemy liczyć na bramki. Szwajcarzy się poprawią, tak jak to maja w zwyczaju na tym turnieju, ale czy na 0 z tyłu? Wątpię.

W singlach chyba warto jeszcze pograć Łotwę i Słowację z X2, bo kursy mocno zawyżone, a ktoś tutaj urwie punkty faworytom:

Finlandia vs Łotwa: X2 @2.72 ✅
Szwecja vs Słowacja: X2 @2.45 ❌
Fortuna


Edit. gdyby wcześniej podawali składy, to Szwajcaria sztywno. Białoruś bez Bailena, Pare, Prince bez szans. Szkoda znów Łotyszy, brakuje im szczęścia ewidentnie, świetny mecz z Finami i o życie z Niemcami z kibicami we wtorek. U Słowaków PP zdecydowało.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +14
pawel1980 35,8K

pawel1980

Użytkownik
Szwecja - Slowacja 1 hc-1 kurs 2.05 ✅ , nie rozumiem dlaczego STS ma dwa identyczne zaklady hc -1.5,i hc -1 Szwedzi beda zdeterminowani zeby wygrac ten mecz w regulaminowym czasie brak wygranej praktycznie eliminuje ich z turnieju,chociaz i tak szense beda male, wygrana obowiazkowa, ja obstawiam minimum dwoma bramkami

Lotwa +1.5 bramki 2.1 ✅

w hokeju mialem jakis dzien konia w nocy w NHL wszystkie trzy single i teraz na MS
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +275
warzyn 140K

warzyn

Użytkownik
Zamykamy powoli fazę grupową i mam wrażenie, że ten turniej po początkowych anomaliach tak to nazwijmy zaczyna w końcu wyglądać jakoś po ludzku...
CZE-DEN
Co mogę powiedzieć o Czechach to osobiście rozbili mi wszystkie 4 kupony na których ich grałem. Dzisiaj mecz o 15:15 z kategorii bytka nie bytka i przy ewentualnej wygranej wskoczenie przed Szwedów, którzy grają o 19:15 ciężki mecz z Reprezentacją Rosyjskiego Komitetu.
Ale czy Czesi są tak bardzo przekonujący?, w meczu ze Szwedami uciekli spod topora, wymęczyli punkty z Białorusią i zaliczyli strzelaninę na jadącej już na ostatkach sił Wielkiej Brytanii. Dania szanse iluzoryczne jeszcze posiada i przy założeniach porażki Szwedów i winu z Czechami kto wie..? zapowiada się bojowe spotkanie i idę w hc w stronę Danii, wydaje się bardzo prawdopodobny underowy przebieg spotkania z męską walką po obu stronach.

Wracając do meczu Rosji i Szwecji wydaję się, ze również spotkanie powinno być raczej zamknięte., w końcu Rosja praktycznie awansowała a Szwedzi walczą o wszystko...taktyka Bragina powinna nie narzucić nawałki po stronie Rosji i zagrać swoje, to Szwedzi dzisiaj się martwią.

Kazachstan przed historyczną szansą awansu do dalszej części rozgrywek. Kursy poleciały , ale w życiu nic łatwo nie przychodzi i moim zdaniem nie będzie łatwo i dzisiaj. Win z makaronami nic nie znaczy po absurdalnej 3 tercji, gdzie włosi nie mieli sił jeździć na łyżwach.
Kazachstan faworytem bez dwóch zdań, ale będzie ciężko , jeżeli Norwegowie strzelą pierwsi będzie nerwowo....

Jeżeli dzisiaj USA wygra z Niemcami, a szanse są to dorzucam mecz o nic w meczu z Włochami.



DEN+3hc
ROC-SWE U6
NOR+2hc
ITA +7

@5.81 FORTUNA


oraz dubel
DEN +2
ITA +6
@3.96 FORTUNA
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +183
pawel1980 35,8K

pawel1980

Użytkownik
Po Czechach nic niewiadomo, narazie rozczarowuja,ale jedna mega tercja ze Szwedami wystarczyla zeby wygrac ten mecz,ale czy zaczna grac na miare potencjalu? w kazdym razie z Dania musza wygrac

wrzuce dwa mecze

Czechy - Dania 1 hc-1 1.65 ⛔ alez mi Czesi psuja zaklady
Niemcy +1.5 bramki 1.55 ⛔

AKO
2.56

Kubalik D. bramka 2.5 ✅

Rosja - Szwecja 1 1.95 Ja wiem, ze wystepujacej pod dziwna nazwa Rosji i jeden punkt wystarczy, ale wydaje mi sie,ze nie potraktuja Szwecji ulgowo


Burdasov A. bramka 3.25
 
Ostatnia edycja:
sunxl 1,9M

sunxl

Typer
W sumie mam podobne spostrzeżenia jak warzyn warzyn i próbuję takie AKO na wszystkie spotkania:

Czechy vs Dania: Dania handicap +3.5 @1.32 ✅
USA vs Niemcy: USA ml @1.36 ✅
Rosja vs Szwecja: 1X @1.38 ✅
Norwegia vs Kazachstan: Norwegia handicap +2.5 @1.35 ✅
AKO @3.81 Fortuna ✅


Dania jest niewygodnym przeciwnikiem. Gra bardzo fizyczny hokej, co przekonały się poprzednie reprezentacje. U Czechów jest problem w bramce i nawet Will nie zachwyca, a co dopiero Hrubec. Myślę, że taki handicap wystarczy, bo spodziewam się meczu koło remisu. USA rozkręciło się na dobre i coraz lepiej czują się na lodzie w Rydze. Niemcy pomimo przegranych z Kazachstanem i z Finlandią ciągle w grze, ale podoba mi się szybka gra Amerykanów i po nieco słabszym starciu z Norwegią, dzisiaj zainkasują większość punktów. W Rosji ma mieć dzisiaj debiut Tarasenki i Orlova? Takie doszły mnie informacje, jeżeli tak to myślę, że faworyt jest jeden. Szwecja ma swoje sinusoidy, PP uratowało mecz ze Słowacją, bo nasi południowi sąsiedzi byli momentami lepsi. 1X wydaje się tutaj odpowiedni. Norwegia gra całkiem nieźle i pomimo to, że pojedynek z Kazachstanem jest o pietruchę to pewnie powalczą. Nie widzę tutaj pewnej wygranej Dietza i jego kolegów.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +173
mark1973 761,2K

mark1973

Znawca - Hokej
Co my tu dzisiaj mamy? Zaostrza sie walka o PO
W grupie A nawet 12 pkt moze nie wystarczyc do awanu do ćwiartki. Teraz do konkretów Czesi wg mnie nie rozczarowuja tylko sie rozkrecaja w meczu ze Szwecja 2/3 to ich dominacja zwieńczona finiszem, mysle ze beda tym podbudowani i pojda za ciosem. Dania ma szanse tylko jesli pokona Czechów za trzy punkty a Szwecja nie wygra z Rosja tez za trzy punkty. Potencjal Czechow jest znacznie wiekszy niz Duńczyków i owszem bedzie walka ale wg mnie Czesi zgarna trzy punkty z roznica 2 , 3 bramek.
Dalej hit Szwecja - Rosja. Jedno jest pewne , rosjanie chca wyrzucic szwedów z turnieju i z pewnoscie beda grac o pełna pule. Oby Bragin nie przekombinował z obrona bo ze Swisse wygladało to dobrze( fakt było sporo szczęscia) i nie wiem czy jest sens w tym grzebać. Tarasenko moze grac na kilku pozycjach ale chyba bedzie jako RW wpuszczony, sie zobaczy. Mysle ze Rosja nie przegra w regulaminowym mimo musika Szwedow.
Trzeci mecz do typu to mecz Kazachow. Mają oni historyczna szanse na to by awansowac do grona osmiu najlepszych druzyn świata, bo do tej pory ich udział w elicie konczył sie spadkiem ale czeka ich trudne zadanie bo Wikingowie graja coraz lepiej na tym turnieju, jednak mysle ze Dietz i spółka nie wypuszcza tego z rąk bo 13 pkt daje spokojny awans : Ode mnie dzis taki typ

Czechy RT
Rosja z x
Kazachstan z x
kurs ako 2,28 fortuna

Co do meczu USA z Niemcami to potencjału wiecej po stronie ekipy z ameryki ale Niemcy to mega niewygodny rywal, ktory walczy o awans i dzis bedzie ostro , USA w zasadzie awansowało juz do PO a Niemców czeka mecz o wszystko z Łotwą
moze za mniejsza stawkę tak :

Remis kurs 5,25 fortuna
 
sunxl 1,9M

sunxl

Typer
Zobaczymy jeszcze strzelców Kahuna i Tarasenko, debiuty lubią strzelców przy jednym zielonym jest się na plus, a więc jazda NHL:

Kahun gol @3.40 ❌
Tarasenko gol @3.10 ✅
Fortuna
 
Ostatnia edycja:
mark1973 761,2K

mark1973

Znawca - Hokej
Mnóstwo pecha o 15.15 ale innym się poszczęściło. Może już by trzeba było odpuścić grę na dziś ale jakoś mi chodzi po głowie przynajmniej jeden remis


Rosja - Szwecja remis kurs 5
Norwegia - Kazachstan remis kurs 5,2
 
Otrzymane punkty reputacji: +128
mark1973 761,2K

mark1973

Znawca - Hokej
Szwedzi madrze sie bronia i sporadycznie uwaznie atakuja, moze dowiozą wynik może nie . Jezeli dowiozą lub wygraja po 60 minutach to spodziewam sie cudów w meczu Czechów ze Słowakami a mówiac dokładniej cudownego remisu i wygranej Czech po dogrywce lub karnych, bo taki wynik bedzie gwarantował obu ekipom awans do ćwartki i odpadniecie Szwecji. Fortuna juz czuje pismo nosem i na remis jest tylko 2,4 a wszystkie dokładne wyniki remisowe sa zdjete ale w STS mozna zagrać takie coś, wiec sprobowałem wszystkich opcji

Słowacja-Czechy remis kurs 4
remis i over 5,5 kurs 9,5
remis i under 5,5 kurs 6

EDIT : No niestety Szwedzi nie zdobyli dwóch punktów wiec jak jutro bedzie remis to bez żadnych układów
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +6
pawel1980 35,8K

pawel1980

Użytkownik
no i teraz nie wiadomo czy nie odwolaja tego X, to sie juz Czechom nie oplaca, telefony moga teraz byc ze zmienili zdanie
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom