>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
Fortuna bonus

Mistrzostwa Świata w hokeju na lodzie 2021 Ryga/Łotwa

Status
Zamknięty.
mark1973 759,1K

mark1973

Znawca - Hokej
Czas zacząć cwiercfinały, czyli najbardziej znienawidzony etap mistrzostw, bo jak nie wyjdzie to jazda do domu. Ale mówi sie ze kto jest mocny wejdzie do czwórki, choc to tylko jeden i az jeden mecz.
Pary sa wyrównane , kursy nie wiem czy dobrze wystawione bo ja tam takich dysproporcji nie widze
Na dzien dobry starcie Helvetów z Niemcami. CHoc kibicuje Szwajcarom to mysle ze nie bedzie łatwo. Niemcy beda grali twardo i z dyscypliną w ataku tez beda grozni choc sadze ze oststecznie to Helveci pojda dalej
W parze USA-Słowacja niby wyraznym faworytem jest ekpa z ameryki, ale Słwacy prezentuja sie tutaj swietnie, mysle ze Ramsay cos wymysli i zobaczymy wyrownany mecz
Pod wieczór klasyk Kanada z Rosją, która nie wygrała z Liśćmi od 10 lat na turnieju mistrzowskim i bedzie bardzo zmotywowana. Kadre rosjanie przywiezli mocniejsza jednak to tylko jeden mecz i Kanada bedzie przeszkadzac w grze Rosji, ale jezeli nie przekombinuja z Bobrowskim ( osobiscie sadze ze powinien bronic Samonov bo wszedł na dobry poziom tutaj i broni sktecznie, a do tego dochodzi komunikacja z obroną) to Rosjanie w koncu pokonaja Kanade. Maja wszystko po swojej stronie w kazdej formacji i jezeli nie beda reagowali na zaczepki i prowokacje beda w strefie medalowej.
I mecz w którym nie widać faworyta czyli mecz obroncow tytułu z Czechami. Obie ekipu solidne, w obu sporo indywidualnosci jednak mnie ciagnie w strone naszych połudnowych sasiadow, gdzie posiłki z NHL dobrze wkomponowały sie w zgrany team. Finowie beda solidni w obronie beda kontratakowac jednak cos mi mowi ze to Czesi beda ostatecznie górą.'
Wobec tego co wyzej to takie typy

Szwajcaria ml
Słowacja handi plus 2,5
Rosja ml
Czechy z x
kurs ako 4,91 fortuna

i taki dubel
Szwajcaria RT + Rosja RT kurs 2,94 fortuna

Moze jeszcze na cos wpadne ale na ten moment takie typy
 
pawel1980 35,8K

pawel1980

Użytkownik
Mysle, ze Bobrowski ma zagwarantowane miejsce w bramce inaczej nie tracilby czasu, komunikacja z obrona moze byc klopotem,ale jest to tak doswiadczony bramkarz ze sobie poradzi, nawet nie wiedzialem, ze tak dlugo Rosja nie wygrala z nimi na mistrzostwach, wiedzialem, ze Czechom nie lezy Kanada w ostatnich latach, zreszta Rosjanie poradzili juz sobie z podobnie do Kanady grajacymi Szwajcarami,ale lepiej broniacymi oczywiscie bazuje na meczach,ktore ogladalem bo nie wszystkie widzialem.

Jezeli chodzi o Czechow to maja swietna technike duza sile z przodu,ale obawiam sie o tyly i bramkarza, bedzie ciezko duzo zalezy od tego jak mecz sie ulozy, no i musza unikac kar , bo slabo bronia w oslabieniu jak nalapia za duzo fauli to po nich.

Niemcy do Szwajcarow raczej podejscia nie maja i tu chyba mamy najpewniejszego kandydata do polfinalu, po Slowakach nie wadomo czego sie spodziewac moga nawet to wygrac, ale i przegrac wysoko, raczej USA.

Szkoda,ze dwa najciekawsze mecze w tym samym czasie.
 
Ostatnia edycja:
warzyn 140K

warzyn

Użytkownik
Quaterfinals, shall we begin?

Rozpoczynamy poważne granie w ćwierćfinałach.

Pierwsze myśli oczywiście na linie bramkowe, ale kursy są pożal się panie Boże i w zasadzie nie ma zaskoczenia. Będzie trzeba trochę pokombinować, aby złapać w miarę sensowny kurs.
Sesja popołudniowa.

SUI-GER
Chyba "najpewniejszy" kandydat do awansu do pólfinału. W zasadzie poza 0:7 ze Szwecją bez zarzutu. Po drugiej stronie germania, która dobrze rozpoczęła turniej, a potem walka o wejście do fazy pucharowej. Aczkolwiek te dobre rozpoczęcie turnieju to w zasadzie słabsze ekipy plus Kanada. Turniej w drugiej fazie zaczął się stabilizować i po początkach z nieprzywidywalnymi wynikami, rezultaty bywały nazwijmy to przewidywalne, a tam Niemcy nie wyglądali zbyt dobrze..

USA-SVK

W moim odczuciu bardzo solidna ekipa USA, grają swoje, mecze pod kontrolą, taktycznie chyba też się trochę oszczędzili z Norwewgami i szybka fajna tercja z Włochami i dożynki.
Słowacja zagrała fajny mecz z rusami ale poza tym??, ze Szwedami w meczu o wszystko dla szwedów porażka i ze Szwajcarami 8:1. Mecz z Czechami ewidentnie nie mieli ochoty na zwycięstwo, nawet z drugim składem Czechów, których ławka była głodna gry i ten mecz pozostawiam bez jakiejkolwiek interpretacji.

FIN-CZE

Czesi dla mnie chimera, jak mają przegrać to wygrywają, jak mają wygrać to porażka.
Chyba najlepszy mecz ze Szwecją, gdzie też wiele okoliczności na ich korzyść w 3 tercji.
W meczu z ruskimi, szwedami, czy Danią w pogoni za wynikiem... późne otwarcia wyniku, a po drugiej stronie dobry defense z Finlandii.

RUS-KAN

Nie wierzę w Kanadę od samego początku, weszli w QF z dużym szczęściem w zasadzie
Po drugiej stronie zmotywowana ekipa, która prezentuje o wiele lepszy poziom., jak dla mnie Kanada nie strzeli tutaj 3 goli, a Rosja wygra ten mecz.



SUI @1,67
USA (-1) @1,98
FIN WIN U6.5 @2,94 (edit)
RUS WIN U6.5 2.39
fortuna
 
Ostatnia edycja:
sunxl 1,9M

sunxl

Typer
Ja sobie pogram dwa kupony, ten z większym AKO na niespodzianki za pół jednostki, a drugi za całą, ponieważ liczę mocno na Rosję i Finlandię:

Szwajcaria vs Niemcy: X2 @2.46 ✅
USA vs Słowacja: X2 @2.23⛔
AKO @5.49⛔

Finlandia vs Czechy: 1ml @1.99✅
Rosja vs Kanada: 1ml @1.45⛔
AKO @2.89⛔


Zastanawiałem się, gdzie może paść największa niespodzianka w ćwierćfinałach. Szczerze mówiąc nie wierzę, żeby każdy z faworytów przeszedł dalej mówię tutaj o Szwajcarii, USA i Rosji, bo w meczu Finlandii z Czechami para jest wyrównana.

Kanada też mnie nie przekonuje i okej mieli swoje przebłyski, ale to nie wystarczy na Rosję. Tak naprawdę Bragin może sam przeszkodzić sobie zwycięstwo, jeżeli zacznie coś kombinować. Niech zostawi, tak jak jest również w bramce, bo naprawdę przyjemnie oglądało się ostatnie spotkania Czerwonej Maszyny, a i Samonov łapał pewność siebie.

W parze Finlandia Czechy liczę na tę bardziej stabilniejszą drużynę. Tak jak wspominaliście, nasi południowi sąsiedzi mają problem z obroną, w bramce ani Hrubec ani Will nie przekonują, a ta solidniejsza defensywa jest w Suomi. PP też nie wygląda rewelacyjnie u Czechów, mając takie armatki z NHL powinno to lepiej wyglądać. Przez okres całego turnieju o wiele lepiej podobała mi się Finlandia i pomimo tego, że jest to tylko jedno spotkanie to bardziej ciągnie mnie w ich stronę, choć sam pojedynek będzie wyrównany.

Kursy w stronę USA oraz Szwajcarii są dla mnie lekko przesadzone. Jasne są faworytami, ale uważam, że nie aż takimi. 1.9-2.0 byłoby bardziej optymalne. Nikt nie ma wątpliwości, że więcej jakości jest po stronie faworytów, ale drużynowo podoba mi się gra zarówno Niemców, jak i Słowaków. Mieli swoje gorsze momenty, ale na ławce trenerskiej znajdują się ciekawi szkoleniowcy, którzy potrafią dostosować taktykę pod danego rywala. Craig Ramsay i Toni Soderholm z pewnością coś wymyślą i jeżeli będą ustrzegać się od błędów to może być ciekawie. Najbardziej u Słowaków obawiam się temperamentu Kristiana Pospisila, który co chwilę melduje się na ławce kar i nie potrafi zachować nerwów na wodzy. Reasumując, patrząc na kursy w tej dwójce wolę spróbować X2, niż czyste 1, czy z ml, bo uważam, że pojedynki będą bardziej wyrównane niż pokazują to wartości. Handicapy dodatnie do większego AKO optymalne.
 
Ostatnia edycja:
pawel1980 35,8K

pawel1980

Użytkownik
ze Slowakow nie ma juz co zbierac po tej I tercji, ja mam gdzies pograne ich +1.5 bramki, bo wynikowo tego nie obstawialem

alez mi Szwajcarzy zawalili tak sie konczy minimalistycznie podejscie i patrzenie na zegar zamiast grac przy prowadzeniu, w dogr kibicuje Niemcom i mam nadzieje, ze wygraja tymi karnymi

No i po Szwajcarach zaplacili kare za antyhokej i czekanie na ostatnia syrene, kiedy mieli wygrany mecz brawo Niemcy zwlaszcza Noebels za tego ostatniego.
 
Ostatnia edycja:
inzaghi78 2,7K

inzaghi78

Użytkownik
Nie wiem co Szwajcarzy dziś zrobili ale mając taki potencjał i grając fajne Mistrzostwa żegnają się frajersko z turniejem zamiast walczyć o historyczny sukces ...
 
mark1973 759,1K

mark1973

Znawca - Hokej
Najgorszy mecz Swisse na tych mistrzostwach. Po 2-0 przestali grać, ataki bez zębów, podania do kitu i bez pomysłu na przejście obrony Niemców. Już nawet ze Szwedami zagrali lepiej mimo łomotu.
Mi osobiście wywalili prawie wszystkie kupony dlogoterminowe.
 
pawel1980 35,8K

pawel1980

Użytkownik
Najgorszy mecz Swisse na tych mistrzostwach. Po 2-0 przestali grać, ataki bez zębów, podania do kitu i bez pomysłu na przejście obrony Niemców. Już nawet ze Szwedami zagrali lepiej mimo łomotu.
Mi osobiście wywalili prawie wszystkie kupony dlogoterminowe.
Czekalem na Ciebie, bo wiem, ze im kibicowales to podwojny cios,mi wywalili glowny kupon czyli dubla z Rosja, cisnienie mi skoczylo chyba do 200 przez nich,zapewne Fischer wydal polecenie aby tak grac,bo wiecej zegar ogladal niz lodowisko,przeczuwalem w tej 3 tercji, ze to sie tak skonczy, ja sobie juz dzis granie odpuszczam i kibicuje Czechom jak dotad gupa B gora
 
Ostatnia edycja:
verno 609,2K

verno

Znawca - Hokej
Rosja raczej faworytem, Tarasenko po 2 meczach 2 asysty więc liczę że dzisiaj w końcu skubnie bramkę także Tarasenko gol @3.40
 
Ostatnia edycja:
mark1973 759,1K

mark1973

Znawca - Hokej
Czekalem na Ciebie, bo wiem, ze im kibicowales to podwojny cios,mi wywalili glowny kupon czyli dubla z Rosja, cisnienie mi skoczylo chyba do 200 przez nich,przeczuwalem w tej 3 tercji, ze to sie tak skonczy, ja sobie juz dzis granie odpuszczam i kibicuje Czechom jak dotad gupa B gora
Tak kibicowałem i obstawiłem sporo i wsjo bye, bye. Ale nie zasłużyli dziś na awans, słaaaby mecz. Jeden z gorszych w ostatnich latach takim składem.
Jeżeli nie będzie niespodzianki w meczu Rosji z Kanadą to mamy półfinał USA - Niemcy. I będzie się działo bo w meczu grupowym wygrali Jankesi ale Niemcy wyglądali lepiej
Post automatycznie złączony:

Ja daje teraz Rosja minus 1,5 kurs 2,34 fortuna
 
pawel1980 35,8K

pawel1980

Użytkownik
wspolczuje,ale tak sie na nich wscieklem, ze juz bylem za Niemcami w tej dogrywce. Fisher chyba im zabronil opuszczac wlasna polowe w tej 3 tercji, po golu na 2-1 w ataku wygladali jak zbieranina a nie dobrze funkcjonujacy zespol.nie idzie tego normalnie wytlumaczyc.
 
pawel1980 35,8K

pawel1980

Użytkownik
Colorado gralem normalnie zreszta w typach dnia jest, tylko tak na forum rzucilem ze -1 tez powinno wejsc, ale przestali grac po 1 tercji, jak Szwajcaria po drugiej.te mecze niektore to ciezko uwierzyc ze ci sami zaczeli co koncza,Vegas obijalo slupki, jakims cudem wygrali ta dogr.ja dzis juz bezstresowo Czechow ogladam.

nauczylem sie ze jak nie idzie nie ma co na sile szybko sie odgrywac, jutro tez bedzie dzien:)

panowie,Czesi sie obronili w osbabieniu co prawda po odwolanej bramce-Var pracowal-ale to jednak duzy sukces jak na nich, troche wyprzedzam fakty, bo 9 sekund kary w drugiej tercji zostalo, Czesi robili co mogli,ale Suomi na niewiele pozwalali im w ataku, to sa jednak specjalisci od grania na niski wynik, swoja droga ten Sulak gdyby poprawil technike, bo krazek nie zawsze dobrze mu siada na kiju to swietny zawodnik by byl sile i wydolnosc ma bardzo dobra ,wszedzie go pelno na calym lodzie.

beda jaja jak ta zbieranina z Kanady bez przygotowan wyrzuci Rosje z mistrzostw,to przeciez gwiazdy KHL i wartosciowi gracze NHL moze te 10 lat bez wygranej Rosjan to rzeczywiscie jakas klatwa jest

dziwimy sie,ze Kanada reprezentacje 8 sortu wyslala a po co im lepsza jak juz w polfinale sa i blisko medalu a moga i zloto zdobyc
 
Ostatnia edycja:
mark1973 759,1K

mark1973

Znawca - Hokej
Chciałem mistrzostw z niespodziankami ale bez przesady. Dla mnie osobiscie te mistrzostwa sie juz skończyły. Odpadła Szwajcaria, Rosja i Czechy wokół których gdzies miałem zbudowane kupony. Za to zbieranina graczy z za oceanu gra dalej. Co z tego ze swietnie sie prezentujesz przez siedem meczy w grupie jak jeden połozy wszystko.
 
sunxl 1,9M

sunxl

Typer
No nic Panowie, pozostało kibicować Niemcom i Finom, aby troche resztek honoru europejskiego hokeja uratować. Suomi chyba jedna większe szanse z USA/Kanadą w finale
 
pawel1980 35,8K

pawel1980

Użytkownik
Niech to Niemcy wygrają, bo reszta już była mistrzem świata.
Jezeli tak sie stanie to bedzie to najlepsze podsumowanie poziomu tych mistrzostw,to samo tyczy sie Kanady niestety pozostawial on duzo do zyczenia,nawet ta Rosja zeszla na psy, chociaz moim faworytem do zlota sa w tej chwili amerykanie.za finami nie przepadam co prawda taktycznie mocna druzyna,ale nie do ogladania zeby bramki z lornetka wypatrywac.Generalnie poprzednie mistrzostwa staly na wyzszym poziomie bylo wiecej jakosci z NHL.
Post automatycznie złączony:

No i zbieranina Kanadyjczyków lepsza od gwiazd europejskiego lodu
to niestety nie stawia europy w dobrym swietle, musza miec teraz ubaw kanadyjscy kibice, bo polowa ich reprezentacji to nawet sami nie znali tych zawodnikow. i wezmy sobie odwrotnosc gdyby Kanada mocnym skladem zagrala jakas zbieranina z Rosji 10 sortu,pozbierana z jakis pionkow,ktorych wiekszosc nawet ruscy kibice nie kojarza, to by chyba dwucyfrowa byla.
 
Ostatnia edycja:
K 18,5K

Kocur_88_

Użytkownik
Można pisać, że Kanada 6 garniturem, ale to co zrobił Troy Stecher przy golu w dogrywce to była kwintesencja hokeja w najlepszym wydaniu. Kanada na mega farcie awans z grupy i znowu pyknęli Ruskich, którzy przyjechali naprawdę solidną ekipą. Tak jak ktoś pisał, ta nacja ma hokej we krwi. Sprawili sporą niespodziankę swoim kibicom, którzy zresztą tak jak i my nie wierzyli, że będą w stanie awansować z grupy a co dopiero pokonać Rosję.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom