>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Wyróżnione posty

  • Zamknięty
Mistrzostwa Świata w hokeju na lodzie 2021...
Witam wszystkich przed najważniejszą imprezą tego roku. Przygotowałem na te mistrzostwa małą lekture dla fanów hokeja gdzie każdy znajdzie zgłoszone składy drużyn, kilka zdań o poszczególnych ekipach i moja subiektywną ocenę co do przewidywanego miejsca w grupie. Osobiście chciałbym by były to mistrzostwa wyrównanych meczy, niespodzianek i kawał fantastycznego hokeja. Zapraszam do czytania. Grupa A Wielka Brytania Bramkarze: Ben Bowns, Jackson Whistle (obaj Nottingham), Jordan Hedley...
Odp
146
Wyświetlenia
33046
Najlepsze analizy maja 2021 (2-3. miejsce)
  • Zamknięty
Mistrzostwa Świata w hokeju na lodzie 2021...
Nawet nie wiecie jak mi dzis chodzi po głowie remis Wielkiej Brytanii. Nawet w zakładach długoterminowych była taka opcja że WB zdobedzie punkt i był kurs 15. Ostatnio Dahm był bardzo skoncentrowany i swietnie bronił ze Szwajcarią, dziś teoretycznie moze byc mniej zajety i czy bedzie tak skoncentrowany. Nikogo nie namawialm ale ja zagram bo mnie świeżbi Remis w meczu Dania-WB kurs 11,5 fortuna
Odp
146
Wyświetlenia
33046
Wyróżniony post
  • Zamknięty
Mistrzostwa Świata w hokeju na lodzie 2021...
Dzisiaj bez większej analizy, bo te MŚ mi osobiście nie idą, spróbuję sobie tak: Łotwa vs Włochy: poniżej 7.5 bramek @1.40 ✅ Słowacja vs Rosja: Słowacja handicap +3.5 @1.50 ✅ Czechy vs Białoruś: Białoruś handicap +3.5 @1.53✅ AKO @3.66 Fortuna✅ Yegor Sharangovich strzeli gola Singiel @3.20 Fortuna✅ Przy solidnej defensywie Łotwy nie sądzę, żeby Włosi pokusili się tutaj o więcej niż 1 bramkę, a sami grając w ataku pozycyjnym przez większość czasu 7 trafień to będzie dla nich za dużo...
Odp
146
Wyświetlenia
33046
Wyróżniony post
  • Zamknięty
Mistrzostwa Świata w hokeju na lodzie 2021...
Dziś mnóstwo meczy, kilka drużyn rozpoczyna walkę. Ja biorę na tapetę mecz Finow z USA. Suomi mają ciekawą drużynę. Doświadczenie i młodość jest w tej druzynie. O zgranie jestem spokojny. USA przywieźli drużynę na poziomie AHL i nie jestem pewny czy sobie poradzą, do tego dochodzi duże lodowisko i myślę że ten pierwszy mecz będą mieć kłopot ze zgraniem. Idę w Finow Finlandia RT kurs 1,98 ✅ Czesi wczoraj zagrali słabo, kurcze nawet fatalnie, trzy gole stracone po ewidentnych błędach. Hrubec...
Odp
146
Wyświetlenia
33046
Wyróżniony post
Do góry Bottom