>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

Mistrzostwa Świata w hokeju na lodzie 2021 Ryga/Łotwa

Status
Zamknięty.
mark1973 756,8K

mark1973

Znawca - Hokej
Dzieje sie w Rosji po porazce. Ale trudno , my jako typarzy tez w wiekszości poleglismy. Troche sie odechciało typować, ale moze koncówka mistrzostw okaze sie bardziej szczesliwa:
Niby patrzac na przebieg turnieju w finale powinny sie zameldowac ekipy Finlandii i USA ale nic juz mnie nie zdziwi w tych mistrzostwach , nawet finał Kanada-Niemcy.
Jutro zagram jednak na zwyciestwo USA w czasie regulaminowym. Style podobne ale gracze lepsi po stronie amerykanskiej, i mam wrazenie ze spore rezerwy jeszcze mieli. Kanada mnie nie zachwyciła mimo wygranej, dobry mecz Kuempera, sporo walki, nie wiem czy to Rosja myślała że mecz prawie sam sie wygra. Jakby ich cos uspiło, a może to nie byli rosjanie jak to mówił często przy róznych okazjach prezydent Putin. W kazdym razie nie wiem co bedzie ale USA bede jutro grał.

USA RT kurs 2,3

Dodatkowo ich mistrzostwo po kursie 3,2 ( ponad 50 lat temu stanęli na najwyzszym stopniu podium )
Za mniejsza stawke dokładam mistrzostwo dla Niemiec kurs 7 ( bo po tym turnieju mozna sie wszysttkiego spodziewać)
a w meczu Finlandi z Niemcami remis po kursie 4,4
wsjo fortuna
 
sunxl 1,8M

sunxl

Typer
Ja też sobie pograłem już na jutro dubelek, będę kibicował faworytom:

USA vs Kanada: 1ml @1.78 ❌
Finlandia vs Niemcy: 1ml @1.39 ✅
AKO @2.47 Fortuna ❌

Anton Lundell gol @3.40 ❌
Fortuna


Co by nie mówić, Kanada nie przekonuje na tym turnieju i nawet zwycięstwo z Rosją nie zmienia tego zdania. W USA zaczął świetnie prezentować się Calvin Petersen i ważne jest mieć pewnego bramkarza z tyłu, który nie zawiedzie. Jasne są to play-offy i nie ma co za bardzo sięgać po spotkanie grupowe, ale tam oglądaliśmy różnicę klas. Stawiam na Amerykanów, którzy się rozpędzają kolejnymi dobrymi wynikami.

Finowie w swoim stylu nie szarżują, ale czekają na błędy przeciwnika. Spotkanie z Czechami mocno wyrównane, ale świetny Jussi Olkinoura wytrzymywał presję przeciwników. Z Niemcami jest tak, że grają falami. Np. z Łotwą świetne pierwsze minuty, a potem dominacja przeciwnika. W rywalizacji ze Szwajcarią nieco słabszy początek, ale rozkręcali się z każdą minutą. Myślę, że tutaj doświadczenie i opanowanie Suomi weźmie górę. Nie raz można było zauważyć, że nasi zachodni sąsiedzi popełniają przy rozegraniu krążka błędy i tylko od rywala zależało czy to wykorzystają. Anton Lundell może być kluczem przy szybkich kontrach Finów i na niego liczę.
 
Ostatnia edycja:
pawel1980 35,8K

pawel1980

Użytkownik
Jak pokazala 1/4 najciemniej jest pod latarnia

Nie wydaje mi sie zeby Niemcy awansowali do finalu dokad Szwajcaria grala na swoim normalnym poziomie nie byli zadnym zagrozeniem, ale jak zaczeli cala piatke angazowac tylko do obrony, i siedziec w bramce Niemcy atakowaly nieporadnie i fuksem im to wpadlo w tloku , Szwajcarzy nie wykazali sie tez technika przy strzelaniu karnych,Finowie tego bledu nie popelnia

od Kanady to ja juz z daleka, Slowacy zagrali z USA jak ze Szwajcaria i Czechami tego 6-1 tez nie ma co przeceniac
 
Ostatnia edycja:
verno 467,4K

verno

Znawca - Hokej
Nie będę udawał że się znam bo jeśli chodzi o reprezentacje to jestem "rekreacyjnym" fanem i po prostu idę za swoją intuicją, totalnie po h2h nic na to nie wskazuje ale nochal podpowiada że panowie postrzelają a kursy zacne, ostatnio Niemców po kursie ponad @8 w 3 tercji dorwałem to może warto zaufać tej intuicji :D

Niemcy vs Finlandia
over 6.5
@5.80
 
Ostatnia edycja:
pawel1980 35,8K

pawel1980

Użytkownik
kanadyjczycy pokazali, podobnie jak amerykanie roznice miedzy graniem zza oceanem i europie to co tam jest podloga tutaj jest sufitem

Finowie wykorzystali bledy Niemcow w 1 tercji, bo te bramki 50% Niemcy sami sobie strzelali i dowiezli wygrana chociaz malo brakowalo zeby skopiowali Szwajcarie, nawet Niemcow mi szkoda bylo bo sie nie poddaja

mamy powtorke finalu

USA-Niemcy 1, 1.8 ✅ mysle ze tutaj nikt nie pogardzi brazowym medalem,ale niemcy niepewni z tylu a amerykanie moga ich wsciekle atakowac

Kanada - Finlandia 1 z OT, 1.99 ✅ moze i druzyna z lapanki , ale sie ograli i pokonali silniejsze druzyny w tych PO, kolejne mistrzostwo dla Finow to byloby juz za wiele spodziewam sie rewanzu

oba fortuna
 
Ostatnia edycja:
sunxl 1,8M

sunxl

Typer
Wyrównane mecze nam się szykują, ja sobie pogram celne strzały:

USA vs Niemcy: powyżej 55.5 celnych strzałów w meczu @1.67
Finlandia vs Kanada: Kanada powyżej 30.5 celnych strzałów @1.62
AKO @2.71 Fortuna


USA i Niemcy będą cieszyć się z brązu, jeżeli dzisiaj uda im się pokonać rywala. Spodziewam się ofensywnego spotkania, może kilku PP, co naturalnie zwiększy też szanse na celne strzały. Pomimo tego, że obie ekipy wczoraj rozgrywały swoje mecze, to Niemcy są świetnie przygotowani pod względem kondycyjnym, a USA miało swój kryzys, nie mniej jednak myślę, że tym razem lepiej będą zarządzać swoimi siłami.

Finlandia zapewne w swoim stylu odda pole do popisu rywalom, da im się wyszumieć i zaatakują w danym momencie, czy to z szybkiego ataku, czy przy sytuacji PP. Kanada będzie ostrzeliwała bramkę Suomi i liczyła na dobitki. Pobieram jednak celne strzały formalnych gości, którzy mogą mieć więcej sił od swoich przeciwników, ale będą bardziej zdeterminowani, aby zrehabilitować się za porażkę sprzed dwóch lat. Linia 30.5 optymalna.
 
mark1973 756,8K

mark1973

Znawca - Hokej
Może coś z meczy finałowych wejdzie.
Bez specjalnej analizy bo kto ogląda widzi a sporo też było napisane wcześniej.

Finlandia RT kurs 2,53

Finowie będą przyczajeni i w swoim stylu, niewygodnym dla wielu ekip tak grać by złapać kontratak i zadać cios, jednocześnie pilnując tyłów

Niemcy RT kurs 4,05

Niemcy zagrali dobrze z Finami, na pewno remis byłby zasłużony, ale nie udało się. Są dobrze przygotowani fizycznie i taktycznie. Ekipa USA z Kanadą miała problem z motoryką i jeśli się nie podniosą to szykuje się wyrównany mecz.

I szalone ako za mniejsza stawkę w obu spotkaniach remis kurs 20,66
Wsjo fortuna
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom