>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

Mistrzostwa Świata w hokeju na lodzie 2021 Ryga/Łotwa

Status
Zamknięty.
kintergarten 21,8K

kintergarten

Użytkownik
USA-Kazachstan
Będzie wynik w trakcie spotkania
2:0 1.88
1/-5,5 2.58

O ile spodziewałem się zwycięstwa Kazachów nad Łotwą bo był to taki pojedynek jakby z KHL. To zwycięstwo z Finlandią duża niespodzianka. Amerykanie są faworytem tego starcia choć wiadomo bez największych gwiazd to wciąż są gracze wysokiej półki jak Labanc, Moore, Donato, Blackwell, Robertson. Kazachowie wytrzymali napór Finów i zwyciężyli po rzutach karnych. Podejrzewam ze dziś będzie podobnie i to USA będzie długo przy krążku i chciało skontrolować przebieg spotkania. Drużyna amerykańska to jednak Polka wyżej i Kazachstan będzie miał dzisiaj ciężko i jeśli USA się skupią to nie powinno być problemu z ograniem Kazachów.

Szwecja-Szwajcaria
0-0 podwójna szansa 1.83 ojojojoj
Bez większego uzasadnienia. Składy na podobnym poziomie lecz Szwedzi zawodzą na tym turnieju. Szwajcarzy ładnie ograli Czechów choć tam bardziej Czesi nie pokazali nic wielkiego. Szwedzi musza już dzisiaj zagrać znacznie lepiej bo później może być gorąco. Myśle ze możemy ujrzeć remis po 1 tercji lub na koniec spotkania.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +6
mark1973 756,8K

mark1973

Znawca - Hokej
Zaproponowane do wyróźnienia:
+1
Na wstepie do moich dzisijszych typów powiem, ze bardzo mi sie widzi boost kolegi sunxl sunxl , mysle ze sa duze szanse na powodzenie.
Mi dzis chodza po głowie najbardziej mecze Kazachów i Szwajcarów.
Darren Dietz zapytany z jakimi nadziejami jedzie na Łotwe odparl bez cienia uśmiechu, że zdobyć mistrzostwo świata i powiem szczerze , że wcale sie z tych zapowiedzi nie uśmiałem i to co gra w tej chwili ekipa Kazachów , dodajac ich ofiarność i zaangazowanie powinno budzic respekt. Dzis jednak trudny rywal bo amerykanie sie rozpedzają i przywieźli tutaj mocniejszych graczy niż Kanada. Z pewności to oni beda ekipa dominujaca i beda cześciej przy krążku i mysle ze zaatakuja od poczatku. Ale jeszcze to musi przełozyc sie na konkretny wynik. Finow udało im sie zatrzymac, dzis mam wrazenie nie bedzie trudniej ale nie takie rzeczu tu widzielismy. Z drugiej strony kiedys musi byc dzis wolny od niespodzianek i grubych kursow. Ale moze jeszcze nie dziś. Mam solo zagrane Kazachstan z x jeszcze po kursie 6 sprzed dwóch dni w STS bo dzis to okolo 4 jest . Na dzis proponuje ako z czterech meczy

W.Brytania handi +4,5 gola
Kazachstan handi + 3,5 gola
Finlandia RT
Szwajcaria z x
kurs ako 3,94 fortuna ⛔

Od wczoraj wszystkie kursy poszły w dól . Dla porownania dzis taki sam kurs na Angoli +4,5 jak wczoraj +5,5. Mysle jednak ze to wystarczy na duńczyków, że nie wygraja wiecej niz 4 golami. Zespół z wysp juz okrzepł, zebrał nauke na poprzednich mistrzostwach gdzie przeciez wiele druzyn bylo mocniejszych. Dalej Kazachowie , ktorych opisałem wyzej tez w limicie powinni sie zmiescic. Finiwoe po porazce moze nie lekko ale w regulaminowym powinni załatwic sprawe. No i zostaje szwajcaria gdzie jeszcze przedwczoraj mozna było złapać kurs ponad 3 na win w RT. Szwedzi to bardzo niewygodny dla nich rywal, nie leżą za bardzo ekipie Swisse Szwedzi , kilka razy im staneli na drodze do wiekszego sukcesu. Jednak ta obecna Szwecja póki co gra niemrawo( obym nie odczarował tego) i nie jest takim zagrozeniem jak we wczesniejszych mistrzostwach. Helveci za to maja mocniejsza ekipe niz poprzednie i mysle ze sa w stanie rozmontować defensywe skandynawów i nawet wygrac to w regulaminowym czasie. Licze na odwrocenie kart historii i rewanz za ostatnie mecze. Była by to ciekawa sytuacja w której jeszcze sie Szwedzi nigdy nie znaleźli, taka bliźniacza do Kanady i być moze wykrakam im ten brak ćwierćfinałów
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +6
mark1973 756,8K

mark1973

Znawca - Hokej
Nawet nie wiecie jak mi dzis chodzi po głowie remis Wielkiej Brytanii. Nawet w zakładach długoterminowych była taka opcja że WB zdobedzie punkt i był kurs 15. Ostatnio Dahm był bardzo skoncentrowany i swietnie bronił ze Szwajcarią, dziś teoretycznie moze byc mniej zajety i czy bedzie tak skoncentrowany. Nikogo nie namawialm ale ja zagram bo mnie świeżbi

Remis w meczu Dania-WB kurs 11,5 fortuna
 
Otrzymane punkty reputacji: +577
Thalion 10,3K

Thalion

Użytkownik
Nawet nie wiecie jak mi dzis chodzi po głowie remis Wielkiej Brytanii. Nawet w zakładach długoterminowych była taka opcja że WB zdobedzie punkt i był kurs 15. Ostatnio Dahm był bardzo skoncentrowany i swietnie bronił ze Szwajcarią, dziś teoretycznie moze byc mniej zajety i czy bedzie tak skoncentrowany. Nikogo nie namawialm ale ja zagram bo mnie świeżbi

Remis w meczu Dania-WB kurs 11,5 fortuna
Pięknie:) co to znaczy intuicja i przeczucie.
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
R 3K

rocky18

Użytkownik
Zaproponowane do wyróźnienia:
+1
Nawet nie wiecie jak mi dzis chodzi po głowie remis Wielkiej Brytanii. Nawet w zakładach długoterminowych była taka opcja że WB zdobedzie punkt i był kurs 15. Ostatnio Dahm był bardzo skoncentrowany i swietnie bronił ze Szwajcarią, dziś teoretycznie moze byc mniej zajety i czy bedzie tak skoncentrowany. Nikogo nie namawialm ale ja zagram bo mnie świeżbi

Remis w meczu Dania-WB kurs 11,5 fortuna
Gratki za przeczucie :)
 
sunxl 1,8M

sunxl

Typer
Czy dzisiaj jest dzień faworytów? Zobaczymy :D

Rosja vs Dania: Rosja + poniżej 7.5 bramek w meczu @1.45 ✅
Białoruś vs Wielka Brytania: Białoruś + poniżej 7.5 bramek w meczu @1.60⛔
AKO @2.32 BETFAN⛔


Dania i Wielka Brytania stoczyły wczoraj wyrównany bój o zwycięstwo i mało brakowało, a oglądalibyśmy serię rzutów karnych. Niestety pojawiało się sporo PP dla faworytów, ale jedno oczko i tak cieszy, bo mało kto się tego spodziewał. Dzisiaj czekają te nacje bardzo trudne zadania, bo zarówno Rosja jak i Białoruś maja chrapkę na wygraną. Nie przewiduje tutaj szczerze mówiąc niespodzianki, ani też gradu goli. Widzimy jaki jest to turniej bardziej underowy niż overowy i trzeba oszczędzać siły. Zarówno Białoruś, jak i Rosja miały dzień przerwy i myślę, że stracą max 1 gola, a sami zakręcą się koło 4-5 trafień.

Jeżeli chodzi o pozostałe mecze to Kazachstan z USA wyglądał tak, jakby oszczędzał siły na dzisiaj z Niemcami, ale u nich kuleje bardzo PP, jak w Barysie Nur-Sultan i tutaj jest spory problem. Kursy na Niemców dla mnie nieopłacalne i może lepiej iść w stronę Kazachów? Myślę, że koło remisu się zakręci. Kanada pewna wygrana nawet z tym składem powinni poradzić sobie z miernymi Norwegami.
 
Ostatnia edycja:
warzyn 140K

warzyn

Użytkownik
Podbijam typ na skromne strzelanie w meczu Białorusi i Brytyjczyków. Fish and chips wczoraj zrobili swoje i mają punkt, co nie było takie oczywiste przed mistrzostwami. Skazani na pożarcie poza openerem z ruskimi trzymają pewnien level i nie są wcale chłopcami do bicia. Myślę, że mentalnie mogą mieć lekki zjazd bo wczoraj ugrali i już osiągnęli pewien cel i to wprowadzi pewne rozluźnienie, poza tym mecz dzień po dniu i w końcu może przyjdzie na nich turniejowy brak zasilania.
BLR win & u6.5
@2.07 Fortuna
 
Ostatnia edycja:
mark1973 756,8K

mark1973

Znawca - Hokej
Wczoraj wielu z nas poległo na Szwajcarii. Niestety moze nie doceniłem Szwedow a bardziej myslałem ze jednak Swisse przełamia ta zła passe ale jak widac nie leżą im Szwedzi. Jednak trzeba przyznac ze jakkolwiek Szwedzi zagrali poprawnie z zebem to Helvetom mecz połozyl Genoni. Moze jakis gorszy mecz mu sie trafil bo forma nie mogał uciec, a tu takie w sumie babole wpadły ze odebrało to motywacje i siłe Szwajcarom.
Dzis trzeba sie pozbierac ale co do meczy to mam wrazenie ze Rosjanie jednak sprawia lanie ekipie Duńskiej i mysle ze to moze byc róznica trzech goli lub wiecej. Ich porazka ze Słowacja wywołała zły wydzwiek w kraju i dzis wiedza ze musza zmazac plame wiec moze byc ostro.
Mecz Kazachów z Niemcami na prawde trudny do przewidzenia. Ale cos czuje ze Niemcy to wygraja
Kanadyjczycy w przypadku porazki nie maja po co wracać. Juz tyle spłyneło krytyki na reprezentacje, wiec dzis muszą sie za przeproszeniem zes... a wygrać i mozliwe ze tak sie stanie ale jednak zagrania remisu sobie nie odpuszcze.
Brytole sie smieja ze sa lepsi od Kanady a wczoraj mieli niedosyt i pretensje o wykluczenia w dogrywce ( no moze faktycznie mogli sedziowie inaczej na to spojrzec). Dzis ich kapitan mówi ze chca w koncu wygrac na tych mistrzostwach. Ile w tym prawdy sie zobaczy. Białorus ma swoje cele i jest o dwie klasy lepsza ale co tam na lodzie sie ułozy zobaczymy, wiec tak

Rosja handi minus 2,5 ✅
Niemcy RT⛔ Niemcy nie wykorzystali wielu sytuacji a wydawało sie ze maja mecz pod kontrola no i błędy własne
Wielka Brytania handi plus 4,5✅
Norwegia handi plus 4,5✅
kurs ako 5,39⛔

jeszcze dubel
Rosja ✅i Kanada⛔ hadni minus 2,5 kurs ako 2,79⛔ Tu tez pech bo okazji co nie miara

i oczywiscie remis Norwegii solo kurs 8,5⛔

Niech sie dzieje
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +47
pawel1980 35,8K

pawel1980

Użytkownik
Niemcy przegraly mecz, ktory powinni spokojnie wygrac,Niederberger po swietnym meczu z Kanada,nic nie potrafil wybronic przy tym karnym zachowal sie jak paralityk, jak dziecku mu strzelil.

Rosja dlugo meczyla sie z Dania dopiero po golu na 2-0 opanowali sytuacje, bo dunczycy cisneli w 3 tercji i mocno ich zepchneli praktycznie 10 minut krazek nie opuszczal rosyjskiej tercji

oj, zastanawiam sie czy Bialorus nie robi jakiegos przekretu kurs na brytyjczykow 14, a z hc pewnie dwa razy wiekszy byl
 
Ostatnia edycja:
pawel1980 35,8K

pawel1980

Użytkownik
Szwajcaria - Slowacja X2, kurs 1.97⛔


Slowacy bez kompleksow po meczu z Rosja to juz przed nikim nie pekna, Szwajcaria w ostatnim meczu to nie idzie tego normalnie wytlumaczyc, wczesniej dobry mecz z Czechami,ale Czesi lapali mnostwo kar i dziwnie sie zachowywali grajac w oslabieniu zamiast ustawic obrone probowali atakowac przez co tracili nastepne gole, i przecietny z Dania wymeczona wygrana,dla mnie tutaj nie ma faworyta.

USA - Lotwa, Lotwa +1.5 gola kurs 1.97✅(poprawiam kurs, bo wpisalem odwrotny) czuje, ze lotysze zagraja dobry mecz, amerykanom za dobrze z tylu dotad idzie.


Szwecja - Czechy 1 kurs 2.4 ⛔

mimo sympatii do Czechow, oni na poprzednich mistrzostwach wygladali o klase lepiej mieli tez wiecej jakosci z NHL chocby Voracek, Palat na obronie Rutta , Gudas przegrali z naszpikowana gwiazdami Rosja i rowniez bardzo mocna Kanada w tej chwili wyszarpanie takiego 3-2 z przecietna Bialorusia moze byc szczytem ich mozliwosci i nawet wyjscie z grupy moze sie okazac za trudne dla nich.
 
Ostatnia edycja:
mark1973 756,8K

mark1973

Znawca - Hokej
Dzis troche pecha było bo wszedzie bardzo blisko zielonego. Moze jutro cos wyjdze
Na pierwszy ogień mecz Helvetów ze Słowacja , która mozna powiedziec jest rewelacja grupy A i jak dotad nie przegrała meczu, swietny mecz z Rosją, która zagrała słabo ale tez Słowacy na duzo nie pozwolili. Ramsey od kilku lat prowadzi ta ekipe i widac ze idzie wszystko w dobrym kierunku. Szwajcarzy zagrali fatalnie ze Szwecja, w zasadzie Genoni połozył mecz, całej druzynie nic nie szło za to Szwedom wychodziło wszystko i lądowało w sieci. Mecz w zasadzie był bardzo dziwny , Szwajcarom nic nie szło , jakby grała inna ekipa niz w poprzednich meczach. Jednak mysle ze taki sie juz nie powtórzy, bardzo ich to zabolało i z pewnoscia jest gotowosc do rehabilitacji.
Nie pisze o rosterze Szwajcarskim bo kazdy widzi i sadze ze jutro bedzie to inny mecz z ich strony. Mysle ze po jutrzejszym dniu juz nie bedzie ekip bez porazki

Szwajcaria handi minus 1,5 kurs 2,75 💚

I taki dubel
Szwajcaria RT + USA RT kurs ako 2,86✅

Co do USA to z meczu na mecz graja coraz lepiej widac potencjał w tej ekipie, jest coraz wiecej zrozumienia a gracze z NHL solidnej jakosci. W meczu z Kazachami nie forsowali tempa i ewidentnie odpuscili trzecia tercje. Łotwa bedzie walczyc , stawiac autobus i kontratakowac ale mysle ze bedzie to za mało

I trzeci ciekawy mecz a mianowicie Szwecja -Czechy
Trzeba sobie zadac pytanie czy Szwecja sie juz odrodziła? Czy należy patrzec na nich przez pryzmat meczu ze Szwajcaria? Mysle ze nie do konca bo ten mecz bardziej mimo wszystko przegrali Szwajcarzy, którym nic kompletnie nic nie szło. Czy sie Szwedom drugi taki pod rząd uda? ja osobisie watpie. Czesi tez maja nóz na gardle, potencjał ogromny i mysle ze sa w stanie ograć Szwedów

Czechy ml kurs 2,02 ✅
wsjo fortuna
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +200
dx2 210,8K

dx2

Użytkownik
Powiedzcie mi prosze czy ja dobrze rozumiem ten zaklad wystawiony przez sts, bo zaczynam sie zastanawiac ?

Mistrzostwa Świata - gr. B H2H , Rozgr. międzynarodowe
Niemcy-Norwegia 1.57 - 2.20


Generalnie wynikaloby ktory zespol zajmnei wyzsze miejsce w grupie i kurs ze beda to Niemcy jest 1.57 ?

Przeciez tam Niemcy maja 9 pkt, a Norwegowie ledwo 3 pkt. Do rozegrania zostaly ledwo 3 mecze.
Albo ja tu zle ten zaklad rozumiem, albo nie wiem, bo szanse ze Norwegowie przescigna w tej grupie Niemcow to sa chyba duzo mniejsze.
 
sunxl 1,8M

sunxl

Typer
Eh Ci faworyci, tak to z nimi jest na tych Mistrzostwach Świata, brawo WB za wygraną. Muszę przyznać, że o USA też myślałem, ale jednak odpuszczę i pójdę w stronę bramek:

Szwajcaria vs Słowacja: każda z drużyn 2+ bramek @2.10 ❌
Szwecja vs Czechy: każda z drużyn 2+ bramek @1.80 ✅
AKO @3.78 BETFAN ❌


Generalnie uważam, że teraz ujrzymy już mniej underowych wyników na tym turnieju. Czynników jest kilka, jak np. zgranie zawodników, którzy ze sobą przecież rzadko grali i trenowali, zapoznanie się szerokością tafli, przyzwyczajenie do presji, ale też i zmęczenie bramkarzy intensywnością tych Mistrzostw Świata. Już we wtorek, ale i wczoraj oglądaliśmy głównie overy, mam nadzieję, że to się dzisiaj podtrzyma.

Szwajcaria będzie mocno zmotywowana, aby zrehabilitować się za blamaż ze Szwecją. Zapewne to oni będą napierać, a Słowacy szukać swoich szans w kontrataku, czy w PP. Widzi mi się tutaj minimum wynik 2:2. W drugim pojedynku podobnie. Czesi i Szwecja powoli na musiku, a bramkarze chyba nie do końca dojechali na ten turniej. Hrubec zawodzi, ale i Reideborn też jakoś mi nie imponuje. Po obu stronach mamy ciekawe indywidualności i mam nadzieję, że skuteczność nie zawiedzie.
 
Ostatnia edycja:
mark1973 756,8K

mark1973

Znawca - Hokej
Powiedzcie mi prosze czy ja dobrze rozumiem ten zaklad wystawiony przez sts, bo zaczynam sie zastanawiac ?

Mistrzostwa Świata - gr. B H2H , Rozgr. międzynarodowe
Niemcy-Norwegia 1.57 - 2.20


Generalnie wynikaloby ktory zespol zajmnei wyzsze miejsce w grupie i kurs ze beda to Niemcy jest 1.57 ?

Przeciez tam Niemcy maja 9 pkt, a Norwegowie ledwo 3 pkt. Do rozegrania zostaly ledwo 3 mecze.
Albo ja tu zle ten zaklad rozumiem, albo nie wiem, bo szanse ze Norwegowie przescigna w tej grupie Niemcow to sa chyba duzo mniejsze.
Dobrze rozumiesz ten zakład. Własnie na niego patrzyłem czy jeszcze wisi i faktycznie jest . Wg mnie Niemcy beda wyzej od Norwegii wiec typ do gry jak najbardziej

EDIT : Dla porównania miejsce Niemców w pierwszej czwórce grupy B jest wycenione na 1,47 a Norwegii na 15. Wobec powyższego zakład H2H Niemcy-Norwegia to świetny bet
 
dx2 210,8K

dx2

Użytkownik
Musieli w koncu sciagnac ten zaklad, ale dosc dlugo sie w sumie utrzymal, zeby zagrac, takze chyba mozna rzec ze rzucili fajna promocje. Jeszcze tylko musi wejsc, ale to wydaje sie baaaardzo prawdopodobne.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom