>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Mistrzostwa Świata w hokeju na lodzie 2021 Ryga/Łotwa

Status
Zamknięty.
warzyn 141,6K

warzyn

Użytkownik
Dzień cudów za nami i w kontekście meczu Rosji z GB nie ma innej możliwości jak win zbornej. Dokładnie to samo pytanie sobie zadaje każdy bukmacher na tej planecie iloma golami. Wczoraj bardzo dobry mecz w wykonaniu Rosji przeciwko Czechom i piękne wejście w turniej. Uważam, że dzisiaj zakręci się około +6 do 8hc...., ale nie taki jest mój bet... zagram w stronę GB, mam nadzieje, że przy wysokim prowadzeniu, gdzieś coś wpadnie do sieci rosyjskiej i GB zal8czy jedno trafienie.
Również ciężko wyobrazić sobie 2 porażkę po stronie faworyzowanych Czechów...wczoraj byli pod grą od początku spotkania, ale nie zagrali jakiegoś bardzo złego meczu...

Czechy ml 1.57
Każda z drużyn +1 goli 1.86 GB RUS
Dubel
@2.92 fortuna
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +113
mark1973 777,3K

mark1973

Znawca - Hokej
Dziś mnóstwo meczy, kilka drużyn rozpoczyna walkę.
Ja biorę na tapetę mecz Finow z USA.
Suomi mają ciekawą drużynę. Doświadczenie i młodość jest w tej druzynie. O zgranie jestem spokojny. USA przywieźli drużynę na poziomie AHL i nie jestem pewny czy sobie poradzą, do tego dochodzi duże lodowisko i myślę że ten pierwszy mecz będą mieć kłopot ze zgraniem. Idę w Finow

Finlandia RT kurs 1,98 ✅

Czesi wczoraj zagrali słabo, kurcze nawet fatalnie, trzy gole stracone po ewidentnych błędach. Hrubec też nie był tym bramkarzem z PO KHL. Dziś mają sporo do poprawki jednak rywal z górnej półki i który nie przyjechał tu myśleć tylko o wyjściu z grupy. Szwajcarski roster jest tak samo tłusty jak czeski i dziś spodziewam się zaciętego meczu koło remisu ale idę w kierunku Helvetow

Szwajcaria z x kurs 1,95💚

Zastanawiają mnie jeszcze mecze Niemców i Łotyszy. Na pierwszy rzut oka powinni wygrać. Ale czy to będzie takie proste. Niemcy w obronie się wczoraj nie popisali. Czy mieli w głowach że i tak strzelą kilka bramek więcej? Też to tak momentami wyglądalo. Celowniki były dobrze ustawione. Dziś z Wikingami nie pójdzie tak łatwo, zresztą ostatnio te ich mecze zawsze są zacięte. Norwegowie mają graczy z kilku mocnych lig w bramce też wyglądają lepiej niż Włosi i tutaj po głowie chodzi mi typ na remis w podwójnej szansie lub nawet Norge z x.

Niemcy - Norwegia typ remis w podwójnej szansie kurs 1,95⛔ zabrakło 16 sekund

Mecz Łotwy też nie będzie taki sam. To w jakiejś części będzie taki trochę mecz Dynamo Rygi z Barysem Astana. Tutaj też spodziewam się meczu koło remisu ✅ bo Łotysze nie będą grać z kontry cały mecz, będą musieli sami zaatakować. Wczoraj zrobili duży krok w kierunków ćwierćfinałów zgarniając pełną pulę i nie mogą tego roztrwonić. Gdyby Kazachowie mieli lepszego goli to może coś w ich kierunku, na pewno kursy na nich zawyzone bo aż takiej różnicy nie ma w rosterze. Przemyśle ten mecz bo jeszcze sporo czasu.

To początek imprezy nie stawiajcie dużych stawek tak do 40-50% stawek co zwykle
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +371
sunxl 2M

sunxl

Typer
Eh Ci Czesi 19 sekund, oby dzisiaj szczęście dopisało:

Finlandia vs USA: 1X @1.39 ❌
Łotwa vs Kazachstan: każda z drużyn 2+ bramek @1.90 ✅
AKO @2.64 Fortuna ❌


mark1973 mark1973 trafnie to ujął, że czeka nas pojedynek Dinama Ryga z Barysen Nur-Sultan. Liderzy obu reprezentacji są zarówno liderami w swoich klubach, a trzon oparty jest głównie na zawodnikach z KHL. Jestem zdania, że są spore szanse na gole. Najsłabszą bolączką Kazachów jest obsada bramkarza i jakoś nie wyobrażam sobie oddanie inicjatywy przez gospodarzy tego turnieju. Wiedzą doskonale, że trzeba iść za ciosem i każdy punkt jest na wagę złota po niesamowitej wygranej nad Kanada. Co do Kazachów to najbardziej liczę na Nikitę Mikhailisa, bez którego atak w Barysie i w reprezentacji wyglądałby kiepsko. Przy jakimś PP mega groźny wraz z Darrenem Dietzem. Dodatkowo myślę, że pierwszy GK Łotyszy Matiss Kivlenieks może być mniej skoncentrowany niż wczoraj i lekko zmęczony, a to przyjezdni wykorzystają. Bramki, bramki na to liczę.

Co do starcia Finów z USA, to również jestem zdania, że Suomi ma spore szanse, aby obronić tytuł mistrzowski. Kadra USA nie zachwyca, a Finowie tworzą zgrany kolektyw. Z każdym spotkaniem będą się rozkręcać i jeżeli tylko defensywa z bramkarzem na czele dopiszą, to uważam, że Suomi nie przegra tego starcia w regulaminowym czasie.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +292
pawel1980 35,8K

pawel1980

Użytkownik
Rowniez gram dzisiaj finow, te pierwsze mecze druzyny amerykanskiej sa slabe w 2019 1-4 ze Slowacja w 2017, 1-2 z Niemcami, w 2018 wygrali pierwszy mecz, ale grali z Kanada, jedno brak zgrania,dwa wiekszy lod do ktorego musza sie przyzwyczaic,a finowie dlugo przygotowywali do tego turnieju, w koncu mistrzowie swiata, chociaz nie grali ladnego hokeja,wygrali obrona a 70% tej obrony to byl bramkarz.

Czechy-Szwajcaria tutaj bardzo trudny mecz do typowania,Czesi wczoraj nie byli soba byli przez wiekszosc meczu duzo wolniejsi od rosjan i powinni to przegrac dwoma-trzema bramkami, bo nie wiem jakim cudem utrzymali sie przy zyciu tak dlugo z wyrownanym wynikiem , do tego 24 godziny odpoczynku i kolejny mocny przeciwnik, ktory przystapi wypoczety do meczu.
 
Otrzymane punkty reputacji: +6
kintergarten 21,8K

kintergarten

Użytkownik
Łotwa-Kazachstan
2 OT 3.40
Kazachstan +2.5 gola 2.69

Dużo było pytań i wątpliwości dotyczących zespołu Kanady i wczoraj Łotwa ograła na papierze wyżej notowaną drużynę. Dzisiaj spotkanie z Kazachami i wcale nie będzie łatwiej. Niczego nie odbieram Łotwie bo zagrali skutecznie i zgarnęli punkty. Przyjeżdża drużyna która skład ma trochę słabszy być może jeśli popatrzymy na 3-4 ale może większe indywidualności jak np. Dietz. Problem to bramkarz bo sytuacja w Kazachstanie jest oczywista Barys ściśle powiązany z kadrą i Karlsson osłabił kadrę a Ortio nie ma obywatelstwa. Kurs zachęcający a zawodnicy na codzień grają w KHL podobnie jak Łotysze którzy maja zawodników jeszcze z innych lig. Początek mistrzostw można zaryzykować.

Rosja wygra do zera 1.90
Formacja obrońców rosyjskich w porządku
Bocharov jest solidny.
( kursy na strzelców dość niskie)

Szwajcaria+1.5gola
Kazachstan+1.5 gola

Ako 2,41
O Szwajcarii było u góry. Czesi wczoraj tak niemrawo słabo to się oglądało jeśli popatrzeć na ich grę. Zapowiada się ciekaw spotkanie. Szwajcarzy z fajnym rosterem myśle ze obie 2+ tez dobry typ. Hrubec nie wszedł wczoraj na poziom z PO.
Kursy fortuna
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +411
pawel1980 35,8K

pawel1980

Użytkownik
Czechom znow odcielo prad po I tercji, do tego nie potrafia bronic w oslabieniu, Szwajcaria strzelila im 4 bramki w przewadze chociaz wybitnie zamka nie rozgrywali

Amerykanie zaprezentowali sie nadspodziewanie dobrze w pierwszym meczu ,troche mnie zaskoczyl wysoki kurs na nich z Kanada 2.7
 
sunxl 2M

sunxl

Typer
Dzisiaj kiepskie mecze, gdzie w większości mamy wyraźnego faworyta i pytanie, gdzie ktoś wygra jedną bramką? W wysokie handicapy się nie pcham bo przy tak intensywnym turnieju może zacząć się kalkulacja. Próbuję coś takiego:

Wielka Brytania vs Słowacja: Martin Gernat minimum jedna asysta @1.70 ⛔
Norwegia vs Włochy: powyżej 5.5 bramek @1.78⛔
AKO @3.03 Fortuna⛔


Fortuna nie zawodzi i oczywiście na MŚ zawsze przygotowuje szeroką ofertę. Zdecydowałem się na asystę nie punkt Martina Gernata, bo liczę na kilka trafień w starciu z Wielką Brytanią. Był dzień odpoczynku, można kolokwialnie mówiąc z buta ponownie wyjechać na lód i pokonać WB podobnym wynikiem, jak wczoraj Rosja. Okej, jutro Słowacy mają ciężkie spotkanie przed sobą, ale ważne jest złapanie rytmu, bo okazji na sparingi nie było wiele. Pobieram obrońcę Trzyńca, bo w swojej lidze jest częstym asystentem, a w starciu z Białorusią długo przebywał na tafli i naturalnie bierze udział w PP. Myślę, że przy takim rywalu są spore szanse na asystę, a kurs ciekawy.

Na gole liczę w drugim przedpołudniowym starciu. Włosi zagrali odważne z Niemcami i w sumie dobrze, nie mają nic do stracenia, a mogą tylko zyskać. Norwedzy są z pewnością podenerwowani tak wysoką porażką z Niemcami, bo momentami byli lepszą reprezentacją na lodzie. Norwedzy zapewne zdobędą większość goli, ale Włochów stać na 1-2 trafienia.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +165
mark1973 777,3K

mark1973

Znawca - Hokej
Ode mnie dzis taki skromny dubel
Dania-Szwajcaria 2 ✅
Kanada-USA - kazda strzeli 2+⛔ było isc over 4,5 kurs ten sam bo Kanada nie ma zespołu
ako 2,07 fortuna⛔

Co do pierwszego meczu mysle ze tutaj Swisse sobie poradzą, graja lepszy hokej i maja tez solidniejszych grajków w kazdej formacji którzy indywidualnie ale i zespołowo potrafia rozstrzygnac mecz.
W drugim meczu choc nie lubie grac bramek to mysle ze mozemy spodziewac sie otwartego spotkania. Kanadyjczycy do tej pory bez bramki a i amerykanów stac na gole. Obie ekipy zatrzymane w pierwszych meczach przez golie, doszy kwestie aklimatyzacji i duzego lodu. Dzis powinno wszystko wygadac. Sadze tez formacje obronne obu ekip to najsłapsze ogniwa i tutaj ide w taki typ
 
Ostatnia edycja:
pawel1980 35,8K

pawel1980

Użytkownik
w poniedzialek mozna szukac niespodzianek, kursy na rosje i czechy takie jakby przyjechali w komplecie dream teamy z NHL, Kanada z Niemcami tez moze przegrac.
 
sunxl 2M

sunxl

Typer
Dzisiaj bez większej analizy, bo te MŚ mi osobiście nie idą, spróbuję sobie tak:

Łotwa vs Włochy: poniżej 7.5 bramek @1.40 ✅
Słowacja vs Rosja: Słowacja handicap +3.5 @1.50 ✅
Czechy vs Białoruś: Białoruś handicap +3.5 @1.53✅
AKO @3.66 Fortuna✅

Yegor Sharangovich strzeli gola
Singiel @3.20 Fortuna✅


Przy solidnej defensywie Łotwy nie sądzę, żeby Włosi pokusili się tutaj o więcej niż 1 bramkę, a sami grając w ataku pozycyjnym przez większość czasu 7 trafień to będzie dla nich za dużo. Underdogi, underdogi, Białoruś postawiła na mojego ulubieńca z KHL, a więc na Taylora i o dziwo spisał się świetnie ze Szwedami, oby tak było dzisiaj. Słowacy trochę zlekceważyli Wielką Brytanię, na Rosję mam nadzieję, że wyjdą bardziej skoncentrowani, a co do Yegora, to Czesi na tym turnieju nie błyszczą w obronie, może wschodząca gwiazda NHL przynajmniej jeden błąd wykorzysta :)
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +421
K 18,5K

Kocur_88_

Użytkownik
Niezłe cuda się dzieją na Łotwie, ale taki jest właśnie hokej i za to między innymi uwielbiamy ten sport.

Ja dziś uderzam w bramki w meczu Kanada-Niemcy. Kanadyjczycy nie mają już nic do stracenia, w ekipie niemieckiej natomiast świetnie funkcjonuje ofensywa i o ile Kuemper nie będzie miał jakiegoś super dnia to można się spodziewać 3-4 bramek po stronie naszych zachodnich sąsiadów. Liczę też na przełamanie się Kanadyjczyków w ataku, bo jak na razie dwukrotnie byli zatrzymywani przez świetnie spisujących się goalie rywali.

powyżej 5.5 2.00 fortuna
powyżej 6.5 z dogrywką/karnymi 2.58
strzelcy:
Pfoederl 3.80
Henrique 3.10


Co do pozostałych meczów to ograniczę się do pogrania strzelców:

Łotwa - Włochy Indrasis 2.20
Rosja-Słowacja Kuzmenko 3.40
Czechy-Białoruś Stransky 3.40
 
Otrzymane punkty reputacji: +145
mark1973 777,3K

mark1973

Znawca - Hokej
Życzyłem sobie wyrównanych meczy i niespodzianek to mam. I spróbujemy pociagnac to dalej
Dzis cztery mecze i mysle ze gdzies tez czai sie niespodzianka ja probuje ugryżć spotkanie Niemców z Kanadyjczykami
Udało mi sie obejrzec oba pojedynki i jednych i drugich i tak sie zastanawiam czy posiłki z NHL dla Kanady zdążą na czas? Bo niedługo może być juz po herbacie. Rozumiem zeby przegrać ale ekipa kanadyjska nie ma absolutnie zadnego stylu, pomysłu jak i skuteczności.
Kanada to kanada ale jak mozna przywiexć na tak wazna imprezę 6 albo 7 garnitur tego nie kumam( no moze z wyjatkiem Kuempera ale i on jest pod forma na ten moment).
Co do Niemców to myslałem ze oni maja problem w obronie ale do meczu z Włochami podeszli lajtowo i w obronie i w ataku. Mecz z Wikingami pokazał, że to zdyscyplinowana ekipa z kilkoma ządłami. W lidze niemiecjiej wystepuje wielu graczy z przeszłoscia z NHL i ta liga jest coraz mociejsza szedzki Fin na ławce trenerskiej madrze desygnuje graczy do boju( choc po pierwszych wyborach były obawy , dyskusje a nawet krytyka) . Mysle ze Niemcow stac dzis na to by nawet pokonac kanadyjczykow, którzy wygladaja tu blado i nie zdziwie sie jak zabraknie ich w ćwiartce ( moze w koncu zaczna traktowac Mś powaznie , bo skonczyły sie juz czasy gdzie przyjezdzało sie byle kim i wygrywało, oczywiscie z całym szacunkiem dla wybranych graczy). Ta Kanada wcale mi sie nie podoba ani z wybory ani z gry, nie mam pojecia o co chodzi w meczu z Łotwa maiałem wrazenie , że najbardziej sa zaskoczeni duzym lodowiskiem co było tez widac w tercji obronnej. A Niemcy graja swoje. Fakt oba wczesniejsze mecze trzeba było wygrac ale dzis jest okazja pokonac wyzej notowanego rywala i wpędzic go w kłopoty, na pewno Niemców na to stać

Niemcy z x kurs 2,20 STS ✅ Coraz ciekawsza sytuacja Kanady
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +314
warzyn 141,6K

warzyn

Użytkownik
2 kolejki za nami i dewaluacja na faworytach straszna, szczególnie jeżeli chodzi o ekipę Kanady, Szwecji i Czechów...dzisiaj w zasadzie mecz o być albo nie być dla Czechów i Kanady...ale nie o tym...
Mam wrażenie, że ekipy skazane na pożarcie w przedmeczowych rachubach jednak nadrabiają wolą i ambicją braki sportowe...

LAT-ITA
Bardzo słaba 2 tercja Włochów w meczu z Niemcami i dziwna sekwencja w 3 tercji, gdzie padły 2 gole w PP dla makaronów i gol w osłabieniu dla szlezwików., ale już z Norwegią wyglądali ciut lepiej., nie wydaje się, żeby Włosi strzelili więcej dzisiaj niż 2 bramki.,
Łotysze to dosyć wyczerpującym meczu z Kazachami, a to w końcu turniej i mecz z USA w perspektywie

U6.5 @1.6 FORTUNA
3:0 FT
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +414
mark1973 777,3K

mark1973

Znawca - Hokej
Co do pozostałych meczy , moze ostatnio nieprecyzyjnie wyraziłem sie o ekipie czeskiej piszac, że graja fatalnie. Bardziej chodziło mi o fatalne błedy jakie popełnili z Rosją bo po trzech z nich padły bramki, dzis juz raczej nie ma marginesu błedu jezeli chca o coś walczyć. Graczy maja bardzo dobrych na tym turnieju ( do tak zwanego full wypadu brakuje moze 5-7 graczy z NHL), wiec jest kim grac ale widac maja problem. Dzis maja wszystko po swojej stronie tylko musza zagrac uwazniej w obronie a nie sadze ze białorusini zagraja z tyłu na zero.
Rosjanie tez maja wszystko po swojej stronie ale wczoraj Słowacy grali z Włochami na 1/4 gwizdka i szykuja sie na dzis . Jezeli Rosja podejdzie mocno skoncentrowana to ogra pewnie Słowakow
Jednak te mistrzostwa sa zaskakujace ( i niech takie beda) i nie odmówiłem sobie zagrania obu dogow z podpórkami ✅ ✅ ✅ bo kto wie co to bedzie. To tyle na dziś
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +6
warzyn 141,6K

warzyn

Użytkownik
Może być jak pisze mark1973 mark1973, że Słowacy wczoraj na pół gwizdka, żeby zaoszczędzić siły na Rusów dzisiaj....
Też nie wyobrażam sobie 3 porażki Czechów w turnieju, ale jest to typ prowokujący, bo grają niespecjalnie..rywal na przełamanie, dużo fauli po stronie Białorusi w pierwszym meczu, mam nadzieje , że Czesi coś postrzelają dzisiaj, a ich PK również pozostawia wiele do życzenia I BLR w okolicach linii 1.5 zakręci

SLV+3hc
CZE win oraz o5.5
Dubel @3.06 fortuna
 
Ostatnia edycja:
pawel1980 35,8K

pawel1980

Użytkownik
Slowacja +1.5 gola 2.15 ✅
slowacy pokazali duzo jakosci z Bialorusia, pierwsza tercja byla kapitalna , mysle, ze rosjanom strzela te dwie bramki spokojnie, zwlaszcza ze ruscy maja problem z bramkarzami

Czechy wygraja 1 tercje 1.78 ⛔

Czesi najlepsze maja poczatki meczow, Bialorusini moga sie ich przestraszyc, no i jezeli maja ich dopasc to ta 1 tercje powinni wygrac

Kanada- Niemcy powyzej 5 bramek w meczu 1.97 ⛔
 
Ostatnia edycja:
sunxl 2M

sunxl

Typer
Na dzisiaj przygotowałem i pograłem AKO Boost w Fortunie oraz singla z wysokim kursem. Znów krótko, może brak rozpisywania przyniesie ponownie sukces:

Wielka Brytania vs Dania: poniżej 8.5 bramek ✅
Finlandia vs Norwegia: Finlandia handicap -1.5 ✅
Szwajcaria vs Szwecja: 1X ❌
AKO Boost @3.20 Fortuna ❌

Liam Kirk strzeli gola @4.90 BETFAN ❌


Brytyjczycy pokazali klasę i nawet jeżeli Słowacy grali z mniejszym zaangażowaniem to udało im się powstrzymać takiego przeciwnika, a blisko było remisu. Dzisiaj zmierzą się z Danią i spodziewam się underowego pojedynku. 9 goli to dla mnie zbyt dużo. Handicapy ujemne zazwyczaj zawodzą na tych MŚ, ale tutaj zdecydowałem się u Finlandii. Jest to przynajmniej o klasę lepsza drużyna od Norwegii. Suomi nie zagrało wcale źle z Kazachstanem to bardziej ich przeciwnicy stanęli na wysokości zadania. Liczę na rehabilitację obrońców tytułu. Co do Szwajcarów to jesteśmy chyba zgodni, że na ten moment prezentują się na lodzie lepiej od Szwedów, co pokazują wyniki. Obie reprezentacje na podobnym poziomie, być może zakręci się to koło remisu. Wracając jeszcze do Liama wyróżniający się zawodnik w Wielkiej Brytanii i jak on jest na lodzie to jest to największe zagrożenie dla rywali. Zapewne pojawi się kilka PP i tutaj zdobędzie swoje trzecie trafnie na tych MŚ.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +34
warzyn 141,6K

warzyn

Użytkownik
Buki już chyba dobrze wiedzą jaki jest ten turniej, a jaki miał być ten turniej na papierze.

A jest underowy z dużą przeceną w stronę papierowych faworytów. W zasadzie mogę powiedzieć, że Rosja i Szwajcaria gra fajny hokej, Niemcy również. Niestety nie widziałem, żadnego spotkania Finów i Amerykanów.

Druga myśl jaka przychodzi mi do głowy to jednak ruchy kursowe. Wczoraj złapałem swoje bety, a dzisiaj jak zobaczyłem kursy na te same zdarzenia to się złapałem za głowę.


W sesji porannej scenariusz meczu GB-DEN może potoczyć się podobnie do wczorajszego spotkania Łotyszy z Włochami, pytanie kiedy pęknie obrona brytyjczyków. .Wczoraj włosi 12 strzałów na bramkę i gdyby nie challenge i minimalny spalony to może nawet dowieźliby jakiś szczęśliwy remis.Zakłdam, że brytyjczycy nie oddadzą więcej niż 14-16 strzałów na bramkę i zaliczą max jedno trafienie.

Kazachowie również pokazują się z dobrej strony , 2 wygrane po dogrywce i solidna postawa w obronie. Powinni podejść zmotywowani do tego spotkania, zagrać defensywnie i czekać na swoje.

GB-DEN
u6.5&DEN win

USA-KAZ
KAZ +2.5

@4.40 EFORTUNA
 
Ostatnia edycja:
P 0

pavlinho

Gość
Buki już chyba dobrze wiedzą jaki jest ten turniej, a jaki miał być ten turniej na papierze.

A jest underowy z dużą przeceną w stronę papierowych faworytów. W zasadzie mogę powiedzieć, że Rosja i Szwajcaria gra fajny hokej, Niemcy również. Niestety nie widziałem, żadnego spotkania Finów i Amerykanów.

Druga myśl jaka przychodzi mi do głowy to jednak ruchy kursowe. Wczoraj złapałem swoje bety, a dzisiaj jak zobaczyłem kursy na te same zdarzenia to się złapałem za głowę.


W sesji porannej scenariusz meczu GB-DEN może potoczyć się podobnie do wczorajszego spotkania Łotyszy z Włochami, pytanie kiedy pęknie obrona brytyjczyków. .Wczoraj włosi 12 strzałów na bramkę i gdyby nie challenge i minimalny spalony to może nawet dowieźliby jakiś szczęśliwy remis.Zakłdam, że brytyjczycy nie oddadzą więcej niż 14-16 strzałów na bramkę i zaliczą max jedno trafienie.

Kazachowie również pokazują się z dobrej strony , 2 wygrane po dogrywce i solidna postawa w obronie. Powinni podejść zmotywowani do tego spotkania, zagrać defensywnie i czekać na swoje.

GB-DEN
u6.5&DEN win

USA-KAZ
KAZ +2.5

@4.40 EFORTUNA
ten dubel wisi w fortunie po 3.31 no chyba że tak potężnie załadowałeś
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom