>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

Mistrzostwa Świata Mężczyzn - Egipt (14.01 - 31.01.2021)

Status
Zamknięty.
robek13 65,7K

robek13

Użytkownik
Viggo Kristjansson pow 2,5 bramki
Kurs 1,85 Totalbet.
Linia niska bo to obrońca, ale gość po 9 kolejkach Bundesligi miał średnią 7,8 gola na mecz i skuteczność 66 procent.
Jest w formie i myślę, że dzisiaj trochę napsuje krwi Portugalczykom.
Tak w ogóle to zastanawiałem się dlaczego to Portugalia jest w tym meczu faworytem. Pewnie chodzi o katastrofalny wynik Islandczyków na ME w zeszłym roku gdzie zajęli ostatnie miejsce w grupie, wygrywając tylko jeden mecz, z Portugalią zresztą.
Myślę, że można delikatnie spróbować Portugalia za 2,75.
Spróbuję również pograć handicap na Macedonię. Macedonia +3,5 za 1,85.
To pierwsze mecze więc trudno ocenić formę poszczególnych ekip, ale czy Macedończycy z nieśmiertelnym Lazarowem dostaną aż takie bęcki od Szwedów. Zobaczymy.
Ale beznadziejne typy.
 
Ostatnia edycja:
damianprz 3,8K

damianprz

Użytkownik
ZASADY SĄ PROSTE:

1. Zagraj za 99, 199 lub 299 zł na zwycięstwo Polski z Tunezją
Do promocji kwalifikują się kupony singiel lub AKO. Do promocji kwalifikuje się tylko typ PREMATCH na zwycięstwo Polski.
2. Bez Ryzyka!
Jeśli typ na zwycięstwo Polski będzie jedynym typem, który nie wszedł Ci na kuponie, to na Twoje konto bonusowe wpłynie 100, 200 lub 300 zł bonusu.
3. Obróć bonusem..........................

Co o tym myślicie ?
Kombinują. Nie raz buki mają takie oferty "bonusowe", że wyraźnie widać o co chodzi - o urżnięcie graczy.
Fortuna ma fajne zasady. Grasz co chcesz 3 razy po 20 zł (typ z ręcznej może być niski - "pewniaczek") i dostajesz 20 zł.
 
A 32,9K

ar0nek

Użytkownik
Kombinują. Nie raz buki mają takie oferty "bonusowe", że wyraźnie widać o co chodzi - o urżnięcie graczy.
Fortuna ma fajne zasady. Grasz co chcesz 3 razy po 20 zł (typ z ręcznej może być niski - "pewniaczek") i dostajesz 20 zł.
Porównujesz fortune z marnymi 20zl za kilka zakladow do bonusu wartego kilkaset zlotych?
 
F 3,5K

Frank de Xymox

Użytkownik
Do tego co napisał robek13.
Też się zastanawiam gdzie jest haczyk meczu Por-Isl.
Może chodzi o to, że bezpośrednio przed MŚ te drużyny grały między sobą mecze eliminacyjne do ME i w Portugalii wygrali gospodarze 2 bramkami a na Islandii górą byli Islandczycy wygrywając 32-23. Wynik jest trochę mylący. To był dziwny mecz. Do stanu 18-17 szli praktycznie łeb w łeb i dopiero potem nastąpił odjazd Islandczyków. Wyglądało to tak jakby trenerzy Portugalii zobaczyli na co stać ich podstawowy skład a potem wpuścili rezerwy bo ten wynik i tak żadnego znaczenia mieć nie będzie bo tak czy siak obie te drużyny na ME awansują (mają w grupie ogórki z Izraela i z Litwy). Islandia ostatnimi czasy mocno spuściła z tonu a Portugalia z kolei gra teraz chyba swój najlepszy handball w historii. Może zatem nie ma żadnego haczyka w tych kursach?
 
damianprz 3,8K

damianprz

Użytkownik
Porównujesz fortune z marnymi 20zl za kilka zakladow do bonusu wartego kilkaset zlotych?
Dajesz 300 zł, którego w przypadku niepowodzenia znika bezpowrotnie.
Dostajesz 300 zł, które będą twoje jak zagrasz za 900zł.
Maszynka buków do skubania graczy. Wiadomo, że jak ktoś kumaty to pewnie skorzysta, ale horda niecierpliwych Januszy będzie chciała szybko obracać i wtopi tysiaka.
Fortuna ma niskie bonusy w punktach FPK, bo maks 30 zł, ale proste i jasne zasady.
 
V 804

vesu

Użytkownik
Co do meczu ISL-POR to Islandczycy są tutaj bez swojej największej gwizady Arona Palmarssona, przez co tracą wiele jakości w ofensywie. Portugalczycy mają teraz swoje złote pokolenie, które potrafiło wygrywać z Francuzami, czy Szwedami rok temu na ich terenie. Kursy dla mnie w uzasadnione.

Brałbym pod uwagę handi pod Słoweńców, Korea nie dość, że jest słaba to przyjechała tutaj kadrą B. Zawodnicy z 1998 i młodsi, powinien być pogrom.
 
Otrzymane punkty reputacji: +58
lukas88 228K

lukas88

Forum VIP
Zaproponowane do wyróźnienia:
+1
Odnośnie Portugalczyków i Islandczyków pisałem przy okazji niedawnych eliminacji. Raz że nie gra Palmarsson oraz karierę w reprezentacji zakończył Sigurdsson czyli dwa mega ważne ogniwa ofensywy. Dwa że Portugalia zrobiła kolosalne postępy w ostatnich latach, spójrzcie na zespół Porto w LM, które potrafi walczyć z Vive czy THW. Mają wielu mega zdolnych zawodników, z których po sezonie pewnie kilku opuści zespół Porto i przejdzie do czołowych zespołów Europy jak chociażby Andre Gomes.
Dlatego zdecydowanie odradzam grę w kierunku Islandczyków którzy od kilku lat są na równi pochyłej w dół pod kątem znaczenia w Europejskim handballu.
 
Otrzymane punkty reputacji: +75
mazak24 5,7K

mazak24

Użytkownik
Mecze można oglądać na YT. Trzeba tylko mieć jakiś program VPN bo z Polski nie idzie. Ja wczoraj oglądałem z GB i szło bez żadnej przycinki .Na jakimś czacie ktoś mówił, że w Operze jest podobno taka funkcja. Osobiście nie sprawdzałem, bo mam Nord VPN.
Ja właśnie odpaliłem z Polski bez vpn i działa.
 
Jaga8 273

Jaga8

Użytkownik
Elvar Örn Jonsson (Iceland) powyżej 2.5 kurs 1,65 betsson

Elvar pokrywał dwukrotnie tę linię w ostatnich spotkaniach eliminacyjnych do Euro 2022 z Portugalią (6 i 10 stycznia br) odpowiednio 5 i 6 bramek. Linia wydaje się być w jego zasięgu, tym bardziej że statystyki ostatnich spotkań wskazują, że będzie czołową strzelbą pod nieobecność wielkich gwiazd. Gdzie indziej kursy 1,5 na tej linii.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +176
dab1967 7

dab1967

Użytkownik
Panowie u jakiego bukmachera znajdę najciekawszą ofertę? Chodzi mi np. Ilość dwuminutowych kar w meczu lub liczba goli danego zawodnika?
 
zimny94 19,7K

zimny94

Użytkownik
Panowie u jakiego bukmachera znajdę najciekawszą ofertę? Chodzi mi np. Ilość dwuminutowych kar w meczu lub liczba goli danego zawodnika?
Totalbet ma coś na ten temat :p


Ja gram Polska 1.80
Tunezja bez czołowych 3 graczy Bannour, Boughanmi czy Jaballah, ogólnie Tunezja odmłodziła lekko skład i nie są już tak szanowana drużyna w Europie jak kiedyś... Uważam że jest to mega ważny mecz dla naszych i są spokojnie w zasięgu Polaków.
 
zibi16 1,1M

zibi16

Moderator
Członek Załogi
Mistrzostwa Świata rozpoczęły się już na dobre a widzę, że tutaj bardzo mało typów podawanych jest. Więcej luźnych rozmów , no nic.
Póki co Mistrzostwa Świata dla mnie bardzo udane po 2óch dniach. 2/2 w typach dnia. Dziś kolejny dzień i lecimy nieco odważniej.

Mój główny typ dnia ... Długo się zastanawiałem czy dać Polaków 1,80 - bardzo fajny kurs na STS czy dać Hiszpanów z handi -5,5 1,8 na STS ale postanowiłem zaryzykować i dać:

Niemcy - Urugwaj
Urugwaj poniżej 16,5 2,03

Walka Dawida z Goliatem tak można nazwać to spotkanie. Zdecydowanym faworytem są Niemcy mimo, że ich kadra nie wygląda tak imponująco na tych Mistrzostwach Świata jak powinna wyglądać - kilku zawodników nie wystąpi na mundialu.
Nie mniej jednak to nadal jest przepaść między obiema drużynami.
Popatrzyłem sobie na kilka meczów Urugwaju i z "mocniejszymi" przeciwnikami wynik bramkowy po ich stronie nie wygląda za dobrze z Brazylią tylko 14 bramek, z Argentyna tylko 17 bramek i w poprzednim roku było by na tyle jeśli chodzi o ich spotkania bo nie będę patrzył na wygraną z Boliwią 55:1 nie ma to większego sensu.
Drużynę Niemiecką uważam za bardzo dobrze grająca w obronie przykład na poprzednich MŚ gdzie rywalom dawali rzucać mniej więcej tylko nieco ponad 20 bramek (Brazylii 21, Korea 19, Rosja 22, Serbii 23, Islandii 19, Chorwacji 21) a przypomnę, że typ jest na Urugwaj czyli na drużynę, która mało ma wspólnego z Piłką ręczną.
Kurs uważam za bardzo dobry dlatego idę w tę stronę.

Ponadto typy na dziś:
Polska 1,80
Hiszpania -5,5 1,80
Chorwacja powyżej 56,5 1,79
Angola +6,5 1,64

Na ryzyko:
Polska i powyżej 51,5 2,80
Urugwaj poniżej 15,5 2,77

Myślę, że mniejsze ryzyko:
Niemcy poniżej 55,5 1,57
Hiszpania -3,5 1,42

Hiszpania, wiadomo główny faworyt do złota a w Brazylii problemy z zakażeniami, Brazylia od jakiegoś czasu jest już średnim zespołem + dochodzą problemy kadrowe.
Chorwacja z Japonią - Uważam, że zespoły Azjatyckie (Korea, Japonia) bardzo przyspieszyły grę w ataku a Chorwacja na pewno nie będzie spowalniać gry mogą zakręcić się koło 60 bramek.
Angola na ostatnich MŚ wygrała z Katarem sensacyjnie bo sensacyjnie ale wygrali, handi dość wysokie.
Polacy hmm... myślę, że Tunezja bez swoich największych gwiazd nie ma podjazdu do większości ekip a Polacy mają papiery aby wygrać ten bardzo ważny dla nich mecz i zakończyć nawet na 2 miejscu w grupie co było by dobrym wynikiem.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +120
C 0

ceDrik

Użytkownik
Angola brak przestoju bramkowej dłuższego niż 5min59s
Chorwacja brak przestoju bramkowego dłuższego niż 4min59s
Argentyna brak przestoju bramkowego dłuższego niż 4min 59s
Niemcy brak przestoju bramkowego dłuższego niż 3min59s
Dania brak przestoju bramkowego dłuższego niż 4min59s

AKO: 19,13 (Rusek)

Wpadły mi w oko takie zakłady - proszę o opinie co sądzicie. Ma to sens ? :) Najgorzej z tego wygląda chyba Angola i Argentyna, a nawet bardziej Argentyna bo drużyna ogólnie strzela mało bramek..
 
T 4,5K

tofik015

Użytkownik
Zaproponowane do wyróźnienia:
+1
Bialorus - Korea Płd.
poniżej 67,5 goli @2,52 fortuna ładnie bukmacherzy się przeliczyli :D
poniżej 72,5 goli @1,45

Linie bramek po wczorajszym meczu Korei ze Słowenią wystrzeliły w kosmos. Spore wrażenie na pewno robi 80 bramek w meczu, ale powtórzenie czy choćby zbliżenie się do takiego wyniku tutaj w tym meczu jak dla mnie jest bardzo mało prawdopodobne z kilku powodów. Po pierwsze Białoruś w porównaniu do Słowenii dysponuje słabszą ofensywą, dlatego też okolice 50 bramek wydają się dla nich poza zasięgiem. Po drugie Białoruś raczej nie pozwoli tak łatwo oddawać rzutów Korei na bramkę i postawi trudniejsze warunki w obronie niż Słowenia. Po trzecie Białoruś nie ma powodu dla którego mieli by utrzymywać wysokie tempo przez cały mecz a głównym ich celem będzie spokojne wygranie jak najmniejszym nakładem sił aby być w pełni przygotowanym na ważny mecz za dwa dni później ze Słowenią. Po czwarte myślę, że Korea też trochę zwolni tempo i bardziej przyłoży się do obrony aby tyle bramek nie stracić i za bardzo się nie skompromitować. Jak dla mnie linie co najmniej o 2 bramki za wysokie, zresztą kursy powoli już spadają i linie do rozpoczęcia meczu pewnie też niższe będą
 
Ostatnia edycja:
C 197

chemik95

Użytkownik
Totalbet ma coś na ten temat :p


Ja gram Polska 1.80
Tunezja bez czołowych 3 graczy Bannour, Boughanmi czy Jaballah, ogólnie Tunezja odmłodziła lekko skład i nie są już tak szanowana drużyna w Europie jak kiedyś... Uważam że jest to mega ważny mecz dla naszych i są spokojnie w zasięgu Polaków.
Gdzie info o Jaballahu? Według wszelkich informacji jest w kadrze na dzisiejszy mecz.
 
C 197

chemik95

Użytkownik
Tunezyjczycy bez gwiazd, ale wciąż mają takich zawodników, jak Jaballah, Sanai czy Soussi.

Widzę szansę dla Angoli w meczu z zagadkowym Katarem (nie zagrają m.in. Capote oraz Benali), ale bezpiecznie poleciłbym Angola +4.5 (2.04; Fortuna). Grali ze sobą na poprzednich MŚ, gdzie Angola niespodziewanie wygrała jednym trafieniem. Może dziś historia zatoczy koło?
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom