>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Mistrzostwa Świata Mężczyzn - Egipt (14.01 - 31.01.2021)

Status
Zamknięty.
L 388

lelit

Użytkownik
Rano 9 zawodników z różnych reprezentacji było pozytywnych włącznie z jakimś dziennikarzem, Corona jest tez popularna wśród personelu hotelowego.
Co to będzie? Co to będzie? :)
 
sumada90 18K

sumada90

Forum VIP
Szwajcaria - Norwegia Goran Johannessen powyżej 3,5 1,85 Fortuna 6/9

Po porażce z Francją Norwegowie muszą zbierać punkty. Na otwarcie duże problemy z kończeniem akcji, świetny mecz w obronie Trójkolorowych i Pardina na bramce - 45% robi wrażenie. Gram na Johannessena, chociaż z Francuzami tylko 2/7. Bardzo słabo ale on robi liczby z drugiej linii, a ta w ogóle nie funkcjonowała, jeśli chodzi o bramki (Reikind 2/7, a Sagosen 2/6 z 9. metra - ogólnie Norwegia miała 5/21).
W wysokiej formie był do połowy grudnia, potem kilka spotkań nie grał. Wcześniej wbijał co mecz ok 5-7 bramek. Mając Jondala na skrzydle i Myrhola na kole i Sagosena wchodzącego w pierwszą linię będzie pewnie dużo rozrzucania piłek, co powinno spłaszczać obronę. Norweg rzuca często, po prostu liczę, że zagra na swoim poziomie.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +51
sunrise82 78,6K

sunrise82

Użytkownik
Szwajcaria - Norwegia
Sagosen over 7,5 bramki @1,65 Unibet na fortunie @1,80

Osiem bramek to całkiem sporo, ale jest kilka przesłanek aby Sagosen rzucił taką ilość bramek.
1. Sagosen to najlepszy zawodnik drużyny Norwegii na którym opiera się siła ataku i liczba zdobywanych bramek.
2. Norwegowie przegrali pierwsze spotkanie z Francuzami i ten mecz jest dla nich mega ważny jeśli chcą coś osiągnąć w tych mistrzostwach więc myślę że Sagosen będzie dużo grał.
3. Na ostatnich ME w 2020 roku miał średnią bramek na poziomie 8,25.
4. Jest zawodnikiem pierwszego wyboru do strzelania rzutów karnych.
5. Z Francją zdobył 10 bramek z czego 4 z rzutów karnych. Potwierdził że jest w bardzo dobrej formie, a nie jest łatwo rzucić 10 bramek przeciwko dobrze zorganizowanej defensywie drużyny Francji.
6. W ostatnim meczu przeciwko Szwajcarii w 2018 roku rzucił im 10 bramek.
Wspomnę tylko że betsson wystawił linię 8,5 przy takim samym kursie. Generalnie w tym roku jest bardzo uboga oferta buków na bramki zawodników. Tylko w kilku meczach można pograć takie zdarzenie i to tylko u części.

Austria - Francja
Mahe over 4,5 bramki @1,85 fortuna

Mahe jest zawodnikiem pierwszego wyboru do strzelania rzutów karnych i głównie na to liczę. W meczu z Norwegią zdobył 9 bramek z czego 3 z rzutów karnych. Przed MŚ w meczach eliminacyjnych do ME z Serbią, zdobył odpowiednio 6, wszystkie z rzutów karnych i w drugim meczu tylko 2 ale karne wykonywał Hugo Descat. Jeśli trener nie będzie mocno rotował składem z chęci oszczędzania najlepszych zawodników i Mahe zagra ok 30 min. to myślę że te 6, 7 bramek powinien zdobyć.

Sagosen zgodnie z planem - 11 bramek.
Kursy przed meczem strasznie poszedł w dół, do 1,45.
Niestety drugi typ przegrany. Trenerowi zachciało się rotować składem i Mahe zagrał tylko 12 minut, a i tak zdobył 2 bramki z czego jedną z rzutu karnego. Francuzi mieli jeszcze dwa rzuty karne w pierwszej połowie, w której Mahe nie grał, ale wykonywał je Guigou.
Szkoda bo przy większej liczbie minut, myślę że na luzie by rzucił 5,6 bramek. Trzeba będzie zawrócić na niego uwagę w następnych spotkaniach.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +5
A 33,5K

ar0nek

Użytkownik
Szwajcaria - Norwegia
Sagosen over 7,5 bramki @1,65 Unibet na fortunie @1,80

Osiem bramek to całkiem sporo, ale jest kilka przesłanek aby Sagosen rzucił taką ilość bramek.
1. Sagosen to najlepszy zawodnik drużyny Norwegii na którym opiera się siła ataku i liczba zdobywanych bramek.
2. Norwegowie przegrali pierwsze spotkanie z Francuzami i ten mecz jest dla nich mega ważny jeśli chcą coś osiągnąć w tych mistrzostwach więc myślę że Sagosen będzie dużo grał.
3. Na ostatnich ME w 2020 roku miał średnią bramek na poziomie 8,25.
4. Jest zawodnikiem pierwszego wyboru do strzelania rzutów karnych.
5. Z Francją zdobył 10 bramek z czego 4 z rzutów karnych. Potwierdził że jest w bardzo dobrej formie, a nie jest łatwo rzucić 10 bramek przeciwko dobrze zorganizowanej defensywie drużyny Francji.
6. W ostatnim meczu przeciwko Szwajcarii w 2018 roku rzucił im 10 bramek.
Wspomnę tylko że betsson wystawił linię 8,5 przy takim samym kursie. Generalnie w tym roku jest bardzo uboga oferta buków na bramki zawodników. Tylko w kilku meczach można pograć takie zdarzenie i to tylko u części.

Austria - Francja
Mahe over 4,5 bramki @1,85 fortuna

Mahe jest zawodnikiem pierwszego wyboru do strzelania rzutów karnych i głównie na to liczę. W meczu z Norwegią zdobył 9 bramek z czego 3 z rzutów karnych. Przed MŚ w meczach eliminacyjnych do ME z Serbią, zdobył odpowiednio 6, wszystkie z rzutów karnych i w drugim meczu tylko 2 ale karne wykonywał Hugo Descat. Jeśli trener nie będzie mocno rotował składem z chęci oszczędzania najlepszych zawodników i Mahe zagra ok 30 min. to myślę że te 6, 7 bramek powinien zdobyć.
Sagosena bym za nic nie ruszal. Rywal slaby. Watpie że zagra chociaz polowe spotkania. Ale to tylko moje zdanie. Na miejscu trenera przy wysokim prowadzeniu oszczędzałbym najlepszego zawodnika druzyny
 
zibi16 1,1M

zibi16

Moderator
Członek Załogi
Rosja - Słowenia
Słowenia i powyżej 56,5 2,00 Słowenia zagrała bardzo słabo za to naprawdę ukłony dla Rosjan...

W pierwszym meczu Słowenia wręcz zdemolowała przeciwnika aż 51:29 natomiast Rosja dość niespodziewanie zremisowała z Białorusią 31:31 gdzie nie byli faworytem.
Słowenia ma skład bardzo mocny, są dla mnie faworytem do medalu i nie zmieniam tego zdania. Ich atak jest bardzo urozmaicony, mają świetnych skrzydłowych, środkowych czy rozgrywających.
Jeśli chodzi o Rosję to na Mistrzostwach ich skład nie jest najmocniejszy, jest kilku zawodników którzy nie przylecieli do Egiptu.
Myślę, że w tym meczu możemy zobaczyć również dużą ilość bramek, obie ekipy pokazały w 1 kolejce, że potrafią grać szybkimi atakami.
Faworytem natomiast jest zdecydowanie Słowenia i będę mocno zdziwiony jeśli nie wygrają tego meczu dlatego jeśli połączymy te 2 zakłady wychodzi nam bardzo fajny kurs.

Jeśli znajdę czas, podam inne typy. Póki co to mój typ dnia.

Chociaż wydaje mi się, że over Białorusi z Korea również wpadnie. Korea nie zmieni swojego stylu gry co Białoruś niejednokrotnie wykorzysta a i Korea wbije swoje.

Białoruś - Korea over 67,5 1,52 duży minus
 
Ostatnia edycja:
robek13 68,5K

robek13

Użytkownik
Soroka pow 4,5 bramki.
1,85 Totalbet
Rosyjski skrzydłowy całkiem nieżle radził sobie na lewym skrzydle z Białorusią. Poza tym rzuca karne i do kontry potrafi pobiec.
Widzę szansę na ten typ,
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +35
zibi16 1,1M

zibi16

Moderator
Członek Załogi
Szwajcaria - Norwegia powyżej 58,5 1,85

Norwegia mocno rozczarowała w spotkaniu z Francją przegranym 24:28, rzuty z 8 metra w ogóle nie wchodziły a bramkarz Francji zagrał genialnie z prawie 50% skutecznością.
Szwajcaria wygrała z Austrią 28:25 czym praktycznie przypieczętowali awans do kolejnej rundy.
Norwegia nie może sobie pozwolić na porażkę kolejną bo do następnej fazy awansują z 0 dorobkiem punktowym.
Osobiście uważam, że obie drużyny pójdą na wymianę strzelecką i w tym spotkaniu obejrzymy ponad 59 bramek. Myślę, że kwestią czasu aby Norwegowie odpalili a Szwajcaria w tym meczu nie ma nic do stracenia.

Chile - Szwecja poniżej 58,5 1,74

Szwecja pokonała Macedonię 32:20 natomiast Chile przegrało po walce z Egiptem 29:35 więc na pierwszy rzut oka wychodzi nam over.
Jednak ja uważam nie co inaczej. Szwecja słynie z twardej gry w obronie mimo, że ich skład jest mocno okrojony na tych Mistrzostwa Świata to styl gry raczej nie powinien się zmienić.
Chile to nie jest jakiś potentat aby w każdym meczu rzucać w okolicach 30 bramek.
Myślę, że im mecz będzie trwał dłużej i im wyżej Szwecja będzie prowadzić to będą spowalniać grę w końcu przed nimi najważniejsze spotkanie w tej grupie z Egiptem już niedługo.

Algieria - Islandia poniżej 52,5 1,71

Algieria rzutem na taśmę pokonała Maroko 24:23 natomiast Islandia przegrała z Portugalią 23:25 więc oba mecze underowe i myślę, że ten mecz także będzie underowy.
Obie drużyny nie preferują szybkiej gry w ataku, oczywiście Islandia na pewno może sobie pozwolić na to gdyż są zdecydowanym faworytem. Islandia to drużyna dobrze grająca w obronie a Algieria nie jest wirtuozem gry więc może im być ciężko rzucać bramki.

Niestety dzień nieudany.

Na wieczór widzę właśnie w ten sposób, zobaczymy co z tego wyjdzie bo początek dnia niezbyt udany.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +50
robek13 68,5K

robek13

Użytkownik
Zaproponowane do wyróźnienia:
+1
Jako, że typowanie wyników na tych mistrzostwach jest równoznaczne z rzutem monetą proponuję zakłady bez sensu które jak widzimy w Egipcie mają rację bytu. proponuję za drobne
Algieria Islandia 1 za 12
Algieria +4,5 za 2,65
Szwajcaria Norwegia 1 za 14
Szwajcaria +6,5 za 2,30
Chile ponad 23,5 za 1,95
Sam to zagram z ciekawości za drobne, zobaczymy co z tego wyjdzie.
 
Ostatnia edycja:
psychol32 423,7K

psychol32

Użytkownik
Dzisiejsze spotkanie Niemcy - WZP może nie dojść do skutku. Drużyna z Afryki po kolejnych pozytywnych wynikach testów nie ma minimalnej liczby graczy zdolnej do gry (regulamin mówi o minimum 10 zawodnikach)
 
sumada90 18K

sumada90

Forum VIP
Mecz Niemców odwołany już oficjalnie.

Argentyna (-2,5) - Bahrajn 1,90 STS 24-21
Argentyna słabo zaczęła, bo wygrali z DR Kongo tylko 28-22, ale pierwszą połowę nawet przegrali.Spadło na nichj trochę krytyki w ojczyźnie za to, że spali w obronie. Widać po statystykach nawet to luźne podejście, bo próbowali wchodzić ciągle w I linię - z II tylko 5 rzutów w całym spotkaniu. Za to kontrami zniszczyli rywali. Dopiero w 2. połowie skupili się mocniej na bronieniu i zaczęli odjeżdżać. Na pewno stać ich na dużo więcej. Zlekceważyli najsłabszego rywala w grupie ale dziś muszą podejść poważniej, bo rywal do ogrania.
Bahrajn przegrał z pół rezerwową Danią 34-20. Bez pomysłu jak przejść obronę rywali i strasznie dużo strat, co Duńczycy wykorzystywali. Bahrajn to co najmniej półka niżej niż Argentyna. Po lekkim otwarciu liczę, że dziś Argentyńczycy zagrają trochę solidniej od początku, bo jak będą dalej spać to ich we wtorek obudzi Dania.
 
Ostatnia edycja:
T 8,9K

trema11

Użytkownik
Katar-Japonia
Typ-over 56.5
Kurs-2.4
Buk-Tipico

Witam,powiem szczerze że mam mieszane uczucia co do tego typu,z jednej strony Buki sugerują mało bramek w tym meczu, z kolei przeglądając staty wychodzi mi że powinno ich sporo paść.
Rok temu Katar podejmował u siebie Japonie i wynik byl 36-28,wogóle Katar w ostatnich swoich meczach nie schodził poniżej 55.7.
To jest średnia z 10 meczy,liczę też że Japonia swoje dorzuci do tego overa.
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
robek13 68,5K

robek13

Użytkownik
Na dzisiaj mam takie pomysły.
Duvnjak pow. 3,5 bramki 1,85 bez bramki
R.Moraes pon. 3,5 bramki 1,85bez bramki
Katar Japonia Japonia +0,5 bramki 1,95
Wszystkie kursy z Totalbet.
Co do moich przemyśleń to Duvnjaka chyba nie trzeba nikomu przedstawiać, Japończykom strzelił 4 bramki a teraz przeciwnik wydaje się łatwiejszy.
Obrotowy Brazylii wrzucił co prawda Hiszpanom 6 bramek, ale ogólnie jego statystyki klubowe nie powalają i myślę, że miał dzień konia.
Japończycy całkiem fajnie zagrali pod wodzą norweskiego trenera i tu może być niespodzianka, bo i Katar już nie ten co dawniej, a konkretnie za dużo Arabów biega w tej drużynie.
 
Ostatnia edycja:
T 8,9K

trema11

Użytkownik
Angola-Chorwacja
Typ- Angola +23.5
Kurs-1.8
Buk Tipico

Typ czysto statystyczny,Angola w swoich meczach posiada średnią z 10 meczy 27.3 ,więc liczę na podtrzymanie sredniej,gram to za małą stawkę bo różnie może mecz się potoczyć,co zresztą widać po niektórych wynikach.

Argentyna -Bahrain
Typ- under 49.5
Kurs-1.9
Buk-Tipico

Tutaj krótko,Argentyna to typowo underowa ekipa a Bahrain jest po prostu za słaby żeby cos tam więcej narzucać tak grającej Argentynie.

Tunezja-Brazylia
Typ-over 57.5
Kurs-1.9

Tunezja ostatnie mecze to średnia ok 30 a że faworytem tego meczu jest ekipa Brazylii co wydaje mi sie słusznie to powinni się dostosować, tak jak nasza kadra gdy grała z Tunezją.
To sa takie moje przemyślenia,może ktoś skorzysta na własne ryzyko.
Powodzenia
 
Otrzymane punkty reputacji: +34
Grac45 47,5K

Grac45

Forum VIP
Co do moich przemyśleń to Duvnjaka chyba nie trzeba nikomu przedstawiać, Japończykom strzelił 4 bramki a teraz przeciwnik wydaje się łatwiejszy.
Teoretycznie tak w praktyce czasem łatwo można się przejechać na takim czymś. Turniej wymagający, grają z najsłabszą drużyną, zaraz mecz z Katarem i x meczów jeszcze czeka do końca turnieju. To jest spore ryzyko, kiedyś buki nie dawały wcale linii zawodników w takich meczach, teraz widać spodobało im się i oferują. Życzę powodzenia i tak.
 
T 4,5K

tofik015

Użytkownik
Wegry - Urugwaj - Urugwaj powyżej 18,5 goli @2,91 fortuna szkoda tej jednej bramki

Węgry powinny gładko i bezproblemowo wygrać. Na ten mecz nie powinni również jakoś za bardzo się spinać i walczyć twardo w obronie. Po prostu muszą wygrać tutaj jak najmniejszym nakładem sił z rotacjami w składzie i będąc raczej już myślami przy dużo ważniejszym meczu za dwa dni z Niemcami. Urugwaj to natomiast jedna z najsłabszych ekip co zresztą było widać z Niemcami gdzie rzucili tylko 14 goli. W pierwszej połowie zdobyli tylko 4 bramki ale w drugiej gdzie mecz już był rozstrzygnięty i zrobił się luźniejszy to ich wynik nie był aż taki bardzo tragiczny. Duża zasługa takiego wyniku dzięki dobrej grze obronnej Niemiec i bramkarzy którzy obronili spory procent rzutów. Z Węgrami to zadanie powinno być trochę łatwiejsze co pokazuje ich pierwszy mecz gdzie z Wyspami Zielonego Przylądka stracili 27 goli czyli znacznie powyżej linii a rywal można powiedzieć z podobnej półki. Linia wystawiona bardzo nisko i po sporym kursie gdzie według mnie jest to dość spora przesada nawet pomimo tego, że Urugwaj to jeden z najsłabszych zespołów bo przecież Węgry nie będą tutaj zabijać się o jak najlepszy wynik
 
Ostatnia edycja:
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom