>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

Mistrzostwa Świata Mężczyzn - Egipt (14.01 - 31.01.2021)

Status
Zamknięty.
robek13 65,7K

robek13

Użytkownik
Macedonia pon. 29,5 bramki 1,75
Korea +11,5 handicap 1,9
Białoruś +3,5 handicap 1,75
Wszystko z Totalbet.
Co do Macedonii to nie wiem skąd im się wzięła ta linia, chyba pomylili drużyny.
Ruscy raczej nie będą się wysilać, więc powinno wejść.
Białoruś ze Słowenią widzę raczej jako wyrównany mecz, sądzę, że może ocierać się o remis.
Tyle ode mnie w temacie, jeśli ktoś ma jakieś uwagi do tych typów to zapraszam.
Post automatycznie złączony:

Z nudów jeszcze taki trypel na niespodzianki za małe pieniądze
Macedonia Chile Chile za 3,8
Słowenia Białoruś Białoruś za 4,3
Brazylia Polska Polska za 2,95
łączny kurs 48,2
 
Ostatnia edycja:
J 40

johnix1995

Janek
Szwecja vs Egipt ja mimo wszystko szedłbym tutaj w typ na Szwedów dlatego, że są mocniejsi fakt, że Egipt jest gospodarzem może trochę skomplikować ale nie sądzę aby były aż takie wałki,bo sportowo Szwedzi dużo lepsi i są w formie co pokazali w dwóch poprzednich meczach.
 
psychol32 402,1K

psychol32

Użytkownik
Szwecja vs Egipt ja mimo wszystko szedłbym tutaj w typ na Szwedów dlatego, że są mocniejsi fakt, że Egipt jest gospodarzem może trochę skomplikować ale nie sądzę aby były aż takie wałki,bo sportowo Szwedzi dużo lepsi i są w formie co pokazali w dwóch poprzednich meczach.
Ja przy wyrównanym meczu w drugiej połowie pójdę w remis. Jeden już trafiłem Tunezja - Brazylia i tutaj liczę na podobne rozstrzygnięcie.
 
sunrise82 70,2K

sunrise82

Użytkownik
Korea Płd. - Rosja
Soroka under 5,5 bramki @1,80 fortuna
Ten mecz dla ruskich jest właściwie o nic. Myślę że nie będą się raczej przemęczać. Korea nawet jak wygra przy porażce Słowenii i tak nie ma szans awansu dalej.
Liczę że trener da odpocząć Igorowi, który grał największą liczbę minut ze wszystkich graczy rosyjskich. Z Białorusią 59 minut i 6 bramek, a ze Słowenią 49 minut i również 6 bramek. Powinien oszczędzać jednego z najlepszych graczy w swojej drużynie ze względu na ciężkie mecze w późniejszej fazie turnieju.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +152
T 27,1K

trynek85

Użytkownik
Korea Płd. - Rosja
Soroka under 5,5 bramki @1,80 fortuna
Ten mecz dla ruskich jest właściwie o nic. Myślę że nie będą się raczej przemęczać. Korea nawet jak wygra przy porażce Słowenii i tak nie ma szans awansu dalej.
Liczę że trener da odpocząć Igorowi, który grał największą liczbę minut ze wszystkich graczy rosyjskich. Z Białorusią 59 minut i 6 bramek, a ze Słowenią 49 minut i również 6 bramek. Powinien oszczędzać jednego z najlepszych graczy w swojej drużynie ze względu na ciężkie mecze w późniejszej fazie turnieju.
W betfan lepsze kursy i lepsze linie na czołowych strzelców u Ruskich
 
Otrzymane punkty reputacji: +14
ferguson2 605,9K

ferguson2

Typer
Egipt ma to do siebie, ze w tych dwoch spotkaniach wygladal bardzo solidnie. Moze nie mial wymagajacych rywali, ale mimo wszystko przejechali sie gladko po takiej Macedonii juz w pierwszej polowie. Widac ze fakt, ze graja u siebie jest mega motywujacy i ani razu nie odpuscili. Ja osobiscie bym ich nie lekcewazyl.

Rosja -Korea powyzej over 64.5 @1.97 fortuna
Mysle, ze nawet jezeli zmiennicy pojawia sie przez wieksza czesc na parkiecie, to przy tempie gry Korei sa w stanie pokryc te linie. Mysle ze Rosjanie zagraja zdecydowaniej i pewniej niz ostatnio Bialorusini ktorzy wrecz nie potrafili zdominowac Korei w 1 polowie. W pierwszej polowie mozna liczyc podstawowy sklad wiec i tych bramek powinno sue troche pojawic. Korea idzie caly czas do przodu, dla nich pożegnalny mecz wiec jak to Azjaci na pewno dadzą z siebie wszystko.
 
sumada90 18K

sumada90

Forum VIP
Białoruś - Słowenia Blaž Blagotinšek poniżej 2,5 1,85 Fortuna 2

Słowenia ma mocne koło ale w obronie, a nie w ataku. Zarówno Blagotinsek jak i Gaber w klubach mają role defensywne, natomiast w ataku praktycznie nie grają, bo to robią za nich Nilsson w Veszprem czy Banhidi w Pick Szeged. Blagotinsek z Koreą 3/3 ale tam sobie zrobili z Koreańczykami festiwal strzelecki i mało kto myślał o obronie - stąd wynik 51-29. Słabość obrony pokazała Rosja, która wygrała ze Słowenią 31-25 (tutaj 1/1 Blagotinsek miał). Białorusinów stać w defensywie zagrać na niewiele gorszym poziomie. Gdybym miał szukać klucza do sukcesu Słoweńców dziś to byłyby to skrzydła, które po pierwsze mają bardzo mocne, a po drugie to są strefy, które są gorzej bronione przez Białoruś. Myślę, że dziś Słowenia będzie miała ciężko przebić się środkiem i kołem.
Wracając do typu - Blagotinsek i Gaber grają dużo w obronie, natomiast w ataku grają na zmianę mniej więcej po połowie czasu (Gaber miał 2/2 z Koreą i 2/3 z Rosją). Koło to nie jest mocna strona Słoweńców, dlatego też nie grają tam wielu piłek. Do tego Blaz nie ma typowego dla tej pozycji ciągu na bramkę i czasem potrafi jeszcze podać do kolegów.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +200
T 8,9K

trema11

Użytkownik
Islandia-Maroko
Typ-over 56.5
Kurs-2.4

Witam,tutaj krótko,myślę że Islandia zleje Marokanczyków cos tak jak wcześniej Algierie,koło 40 powinni rzucic a że Maroko powinno rzucić ze 20 to over powinien wejść,gram wyższy bo kurs jest wysoki.
Post automatycznie złączony:

Norwegia-Austria
Typ-over 61.5
Kurs-2.4 +++
Buk-Tipico

Wcześniej kolega napisał o tym meczu,że obie drużyny bardziej grają do przodu jak bronią,ja po dłuższym zastanowieniu idę trochę dalej i gram i większy over,w tym meczu albo będzie dużo albo mało bramek,ja jednak idę w over.
 
Ostatnia edycja:
A 32,9K

ar0nek

Użytkownik
Sagosen under 8.5 @2.00
Norwegia bedzie miala wywalone na ten mecz., mogą przegrac nawet 5pkt a i tak nie zmieni im to sytuacji. Także Sagosen dziś trochę odpocznie
 
T 8,9K

trema11

Użytkownik
Goeran S. Johannessen (Norwegen) -3.5
Kurs-2.4 +++
Buk-Tipico

Typ wbrew logice i kursami.
W pierwszym meczu z Francją rzucił 2 bramki a w drugim ze Szwajcarją 7 bramek,myślę że dzisiaj nie poszaleje za bardzo,typ tak na przeczucie no i żeby było co sprawdzać.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +146
sunrise82 70,2K

sunrise82

Użytkownik
Brazylia - Polska
Moryto over 5,5 bramki @1,85 fortuna
Zgodnie z planem. Zagrał mniej minut niż sądziłem, ale myślę że przy wyniku na styku grał by cały mecz, a tak trener dał mu odpocząć przed następnymi meczami. Generalnie kto by się spodziewał tak łatwego zwycięstwa z Brazylią.

Nie widzę tego inaczej niż Arkadiusz Moryto miałby zdobyć mniej niż 6 bramek.
Mega istotny mecz bo wygrywając zabieramy punkty do kolejnej rundy.
Myślę, że Arek te 6 bramek to na luzie powinien ogarnąć. W pierwszym meczu na mistrzostwach z Tunezją rzucił 11 bramek mając 100 % skuteczność, grając przez 60 minut. W drugim meczu na MŚ z Hiszpanią Moryto zdobył 5 bramek przy 83% skuteczności, mając na to tylko 32 minuty gry. W tym meczu Arek powinien już zagrać całe spotkanie, co zwiększa szansę na powodzenie zakładu. Ogólnie mam wrażenie, że trener mając wkalkulowaną porażkę z Hiszpanią oszczędzał Arka na spotkanie z Brazylią, stąd tylko te 32 minuty gry.
Istotnym elementem jest fakt, że Moryto jest etatowym wykonawcą rzutów karnych w naszej drużynie ( z Tunezją 4 i z Hiszpanią również 4) i robi to bezbłędnie. 8 prób i wszystkie trafione z 7 metra.
Dodam tylko, że przed MŚ w meczach eliminacyjnych do Euro z Turcją, Arek zdobył 6 i 7 bramek. Pokazuje to tylko, że jest w bardzo dobrej formie przy wysokiej skuteczności rzutów.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +71
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom