>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Mistrzostwa Świata Mężczyzn - Egipt (14.01 - 31.01.2021)

Status
Zamknięty.
zibi16 1,1M

zibi16

Moderator
Członek Załogi
Tunezja - Brazylia Tunezja powyżej 26,5 1,77
Argentyna - Bahrajn Argentyna 1,52

Jeszcze przed turniejem kursy na 2 miejsce w grupie Polska, Brazylia i Tunezja miały wręcz identyczne. Teraz po 1 kolejce kurs na Brazylię jak by grali z drużyną pokroju Angoli.
Brazylia co prawda zremisowała z Hiszpanią ale w tym spotkaniu Hiszpania mocno przespała to spotkanie i zemściło się to.
Myślę, że obejrzymy dość szybkie spotkanie, Tunezja ma zawodników, którzy potrafią rzucić bombę z 8 metra dlatego wchodzę w ten over, moim zdaniem nie jest zbyt wysoki.
Jeśli chodzi o Argentynę to mocno przespali 1 połowę w meczu z Kongo ale na szczęście dla nich przebudzili się po przerwie i wygrali dość pewnie. Bahrajn był bez szans z Danią. Jeśli tylko Argentyna nie podejdzie do tego meczu tak jak z Kongo to uważam, że wygrają.

// Czy ktoś mi powie co zrobiła Tunezja w końcówce meczu? :) Prowadzili 2 bramkami na 34 sekund do końca meczu i w tak frajerski sposób zremisowali... Mimo wszystko kupon na plus.

Nie robię już kolejnego postu na ten sam dzień tylko edytuję ten...

Polska - Hiszpania Hiszpania powyżej 30,5 1,53 Hiszpanie znowu bez polotu..Za to brawa dla Naszych za walkę!
Węgry (-18,5) - Urugwaj Węgry 1,50

Na wieczór taki dubel. Oczywiście życzył bym sobie zwycięstwa Polaków z Hiszpania ale myślę, że Hiszpania będzie mocno podrażniona remisem z Brazylią. 31 bramek? Myślę, że spokojnie do pokrycia, Tunezja nam rzuciła 28 bramek a Hiszpania od kilku spotkań notorycznie rzuca nam 30 i więcej bramek.
Urugwaj to najsłabsza drużyna na tych MŚ i widać to było w pierwszym meczu gdzie Niemcy pozwolili im rzucić zaledwie 4 bramki do przerwy..Węgry oczywiście, że mają mecz z Niemcami i to ten mecz jest najważniejszy ale grzechem będzie nie nawbijać rywalowi jak największej ilości bramek co za tym idzie myślę, że win -20.
 
Ostatnia edycja:
A 340,8K

adams235

Znawca - Żużel
Ja tak z innej beczki juz z ofertą na jutro czy kurs na Szwecje nie jest grubo przesadzony?kurs w tej chwili na poziomie 2.89 do tego gdyby dodac Slowenie po kursie 1.35 to daje bardzo fajny kurs ale zastanawiam sie gdzie haczyk w meczu Szwecji....dla mnie kursy powinny oscylowac po równo....ktoś moze sie wypowiedziec jeszcze?
 
B 38

Buki Płac(z)ą

Użytkownik
Tunezja - Brazylia Tunezja powyżej 26,5 1,77
Argentyna - Bahrajn Argentyna 1,52

Jeszcze przed turniejem kursy na 2 miejsce w grupie Polska, Brazylia i Tunezja miały wręcz identyczne. Teraz po 1 kolejce kurs na Brazylię jak by grali z drużyną pokroju Angoli.
Brazylia co prawda zremisowała z Hiszpanią ale w tym spotkaniu Hiszpania mocno przespała to spotkanie i zemściło się to.
Myślę, że obejrzymy dość szybkie spotkanie, Tunezja ma zawodników, którzy potrafią rzucić bombę z 8 metra dlatego wchodzę w ten over, moim zdaniem nie jest zbyt wysoki.
Jeśli chodzi o Argentynę to mocno przespali 1 połowę w meczu z Kongo ale na szczęście dla nich przebudzili się po przerwie i wygrali dość pewnie. Bahrajn był bez szans z Danią. Jeśli tylko Argentyna nie podejdzie do tego meczu tak jak z Kongo to uważam, że wygrają.

// Czy ktoś mi powie co zrobiła Tunezja w końcówce meczu? :) Prowadzili 2 bramkami na 34 sekund do końca meczu i w tak frajerski sposób zremisowali... Mimo wszystko kupon na plus.
I na dodatek ta poprzeczka w ostatniej sekundzie.
Dla nas to dobrze, że padł tam remis? Chyba tak? Bo co nam po awansie jak nie przepisali by nam pkt za tunezje
 
robek13 68,5K

robek13

Użytkownik
Tomasz Gębala pon. 3,5 za 1,85
Mnie on jakoś nie zachwycił w meczu z Tunezją. Zresztą trenera chyba też.
Dzisiaj przeciwnik bardziej wymagający.
I za drobne
Polska + 4,5 bramki handicap za 2,70
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +87
lukas88 307,3K

lukas88

Forum VIP
Co do meczu Polaków to szedłbym tutaj w under. Z Hiszpanami meczu się nie wygra idąc na wymianę ciosów, mają zbyt dużą jakość na rozegraniu (bracia Dujszebajev, Canellas czy Entrerios i na skrzydłach Gomez, Sole, Angel, Arino. Poza tym jak dla mnie mają najlepiej obsadzoną bramkę na tych mistrzostwach, PDV i Corales to absolutny światowy Top między słupkami.
Jedyną szansą na dobry wynik dla Naszej drużyny jest twarda defensywa, a Polacy w tym elemencie potrafią być mocni (liczę tutaj na Chrakpa i Tomka Gębalę). Uważam że Hiszpanie ten mecz wygrają, jednak Biało- Czerwoni postawią solidny opór i idę również w kierunku HC na naszych zawodników:
under 57 azjan @ 1,74 Marathonbet
Polska (+6,5) @ 1,93 Pinnacle

Edit/ Generalnie bardzo dobry mecz Naszej drużyny, świetny Loczek, kapitalnie Olej i Sicko, dobra zmiana Majdzińskiego, zabrakło nieco szczęścia bo gdyby nie błąd tego ostatniego na 2 minuty przed końcem to mógł być remis a może i wygrana, ale ogólnie gra była super. Mam zastrzeżenia do pracy sędziów bo ze dwie kary dla Naszych mocno kontrowersyjne.
Poza tym na przyszłość martwią mnie dwie rzeczy:
- 19 z 26 bramek zdobyliśmy ze środkowej strefy do tego 4 siódemki i raptem 3 bramki z bocznych stref, w ogóle nie wykorzystujemy skrzydeł, które mamy naprawdę świetne no i nie wyprowadzamy kontrataków
- druga kwestia to brak alternatywy dla Olejniczka na środku, jeden gorszy mecz chłopaka i może być problem
Osobiście obawiam się meczu z atletycznymi Brazylijczykami, z którymi ostatnio gra Nam się ciężko, potrafili zatrzymać Hiszpanów i to może być mega trudny pojedynek.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +130
P 947

paskal

Użytkownik
Jestem w trasie, napisze ktoś na szybko czy musimy wygrać z Brazylią, żeby awansować? Czy punkty z tej fazy przechodzą na następną? Prosze o konkretne odpowiedzi na te dwa pytania. Co do meczu, to chyba każdy się zgodzi, że wyglądało to lepiej niż się każdy spodziewał. Używając dużych słów powiem, że wyczuwam w tym już jakąś taką magię jak za czasów Wenty i Biglera, obym sie nie mylił i ten turniej był wielkim krokiem dla polskiej piłki ręcznej.
 
edi84 432

edi84

Użytkownik
Jestem w trasie, napisze ktoś na szybko czy musimy wygrać z Brazylią, żeby awansować? Czy punkty z tej fazy przechodzą na następną? Prosze o konkretne odpowiedzi na te dwa pytania. Co do meczu, to chyba każdy się zgodzi, że wyglądało to lepiej niż się każdy spodziewał. Używając dużych słów powiem, że wyczuwam w tym już jakąś taką magię jak za czasów Wenty i Biglera, obym sie nie mylił i ten turniej był wielkim krokiem dla polskiej piłki ręcznej.

3 drużyny awansują... jak Tunezja przegra i nasi tez to awansujemy z 0 pkt.
 
zibi16 1,1M

zibi16

Moderator
Członek Załogi
Przed nami ostatnia bardzo ciekawa kolejka, kto wyjdzie z grupy? z iloma punktami?

Po kolei...

Macedonia - Chile Chile 3,60
Chile powyżej 26,5 1,75

Żal nie spróbować takiego kursu na zwycięstwo Chile. Po 2óch kolejkach dużo lepiej pokazali się niż Macedonia. Mecze bezpośrednie między tymi zespołami wcale nie były jednostronne.
Macedonia chyba nie dojechała na te Mistrzostwa - oczywiście nadal są drużyną lepszą ale może Chile pokaże, że z roku na rok ich gra polepsza się. Za drobne na pewno postawię na zwycięstwo natomiast wydaje mi się, że również bramki powinny wpaść.
W meczach Macedonii widać, że w grze obronnej grają bardzo słabo skarciła ich Szwecja a potem jeszcze bardziej Egipt natomiast Chile rzucili Egiptowi 29 bramek a Szwecji 26 więc tylko o 1 za mało.

Korea - Rosja powyżej 63,5 1,86
powyżej 66,5 2,81

Nadal idę w stronę bramek w meczu Korei, Rosja in plus na tych mistrzostwach. Ponad 30 bramek rzucili i Białorusi i Słowenii więc tutaj także powinno być dużo ponad 30 a Korea myślę, że dołoży swoje.

Brazylia - Polska Polska 3,05
Polska +2,5 1,65

Tutaj także kompletnie nie rozumiem aż tak wysokiego kursu na Polaków. Wygrali z Tunezją i walczyli do ostatniej sekundy z Hiszpanami przegrywając tylko 1 bramką. Brazylia co prawda 2 remisy ale ten remis z Tunezją mogą zawdzięczać tylko i wyłącznie przeciwnikowi, przegrywali 2 bramkami na 35 sekund przed końcem... Brazylia nie gra nic szczególnego a Nasza gra naprawdę mnie póki co zaskakuje in plus.

Japonia - Angola powyżej 58,5 1,84
Japonia powyżej 30,5 1,54

Już po meczu Japonia - Katar powiedziałem sobie, że gram over w tym spotkaniu. Japonia świetnie się zaprezentowała w tych 2óch meczach, jeśli chodzi o Angole to co prawda przegrali te 2 spotkania ale walczyli to im trzeba przyznać. Myślę, że ten mecz zakończy się wynikiem ponad 60 bramek

Norwegia - Austria powyżej 58,5 1,74

Norwegia zagrała dużo lepiej ze Szwajcaria i w końcu odpalił Sagosen rzucając 11 bramek. Mecze bezpośrednie także pokazują, że drużyny nie stoją twardo w obronie a raczej skupiają się na szybkim ataku.

Słowenia - Białoruś Słowenia powyżej 30,5 1,68

Myślę, że mecz z Rosją to był wypadek przy pracy i jeśli chcą myśleć o awansie do dalszej fazy (oczywiście mówię o III fazie) to ten mecz po prostu muszą wygrać. Myślę, że rzucą ponad 30 bramek, ogólnie uważam, że ten mecz także będzie overowy.
 
Ostatnia edycja:
S 0

szczerkos

Użytkownik
Przed nami ostatnia bardzo ciekawa kolejka, kto wyjdzie z grupy? z iloma punktami?

Po kolei...

Macedonia - Chile Chile 3,60
Chile powyżej 26,5 1,75

Żal nie spróbować takiego kursu na zwycięstwo Chile. Po 2óch kolejkach dużo lepiej pokazali się niż Macedonia. Mecze bezpośrednie między tymi zespołami wcale nie były jednostronne.
Macedonia chyba nie dojechała na te Mistrzostwa - oczywiście nadal są drużyną lepszą ale może Chile pokaże, że z roku na rok ich gra polepsza się. Za drobne na pewno postawię na zwycięstwo natomiast wydaje mi się, że również bramki powinny wpaść.
W meczach Macedonii widać, że w grze obronnej grają bardzo słabo skarciła ich Szwecja a potem jeszcze bardziej Egipt natomiast Chile rzucili Egiptowi 29 bramek a Szwecji 26 więc tylko o 1 za mało.

Korea - Rosja powyżej 63,5 1,86
powyżej 66,5 2,81

Nadal idę w stronę bramek w meczu Korei, Rosja in plus na tych mistrzostwach. Ponad 30 bramek rzucili i Białorusi i Słowenii więc tutaj także powinno być dużo ponad 30 a Korea myślę, że dołoży swoje.

Brazylia - Polska Polska 3,05
Polska +2,5 1,65

Tutaj także kompletnie nie rozumiem aż tak wysokiego kursu na Polaków. Wygrali z Tunezją i walczyli do ostatniej sekundy z Hiszpanami przegrywając tylko 1 bramką. Brazylia co prawda 2 remisy ale ten remis z Tunezją mogą zawdzięczać tylko i wyłącznie przeciwnikowi, przegrywali 2 bramkami na 35 sekund przed końcem... Brazylia nie gra nic szczególnego a Nasza gra naprawdę mnie póki co zaskakuje in plus.

Japonia - Angola powyżej 58,5 1,84
Japonia powyżej 30,5 1,54

Już po meczu Japonia - Katar powiedziałem sobie, że gram over w tym spotkaniu. Japonia świetnie się zaprezentowała w tych 2óch meczach, jeśli chodzi o Angole to co prawda przegrali te 2 spotkania ale walczyli to im trzeba przyznać. Myślę, że ten mecz zakończy się wynikiem ponad 60 bramek

Norwegia - Austria powyżej 58,5 1,74

Norwegia zagrała dużo lepiej ze Szwajcaria i w końcu odpalił Sagosen rzucając 11 bramek. Mecze bezpośrednie także pokazują, że drużyny nie stoją twardo w obronie a raczej skupiają się na szybkim ataku.

Słowenia - Białoruś Słowenia powyżej 30,5 1,68

Myślę, że mecz z Rosją to był wypadek przy pracy i jeśli chcą myśleć o awansie do dalszej fazy (oczywiście mówię o III fazie) to ten mecz po prostu muszą wygrać. Myślę, że rzucą ponad 30 bramek, ogólnie uważam, że ten mecz także będzie overowy.
Co do Chile to nie wiem jakie kadry wtedy grały , ale przed samymi mistrzostwami dwa sparingi z Macedonia i 21-25 oraz 24-28 na korzyść Macedonii.
 
psychol32 423,7K

psychol32

Użytkownik
Przed nami ostatnia bardzo ciekawa kolejka, kto wyjdzie z grupy? z iloma punktami?

Po kolei...

Macedonia - Chile Chile 3,60
Chile powyżej 26,5 1,75

Żal nie spróbować takiego kursu na zwycięstwo Chile. Po 2óch kolejkach dużo lepiej pokazali się niż Macedonia. Mecze bezpośrednie między tymi zespołami wcale nie były jednostronne.
Macedonia chyba nie dojechała na te Mistrzostwa - oczywiście nadal są drużyną lepszą ale może Chile pokaże, że z roku na rok ich gra polepsza się. Za drobne na pewno postawię na zwycięstwo natomiast wydaje mi się, że również bramki powinny wpaść.
W meczach Macedonii widać, że w grze obronnej grają bardzo słabo skarciła ich Szwecja a potem jeszcze bardziej Egipt natomiast Chile rzucili Egiptowi 29 bramek a Szwecji 26 więc tylko o 1 za mało.
Ja bym wziął pod uwagę fakt że Macedonia mogła mieć wywalone na dwa pierwsze spotkania bo i tak wiedzieli że kluczowe będzie to trzecie z Chile. Natomiast zespół z Ameryki Południowej przyleciał tu by się pokazać z jak najlepszej strony w każdym spotkaniu. Dlatego nie brałbym pod uwagę tego która z tych drużyn prezentowała się lepiej we wcześniejszych meczach.
 
A 33,5K

ar0nek

Użytkownik
Dzisiejszy mecz dla Rosjan to mecz o pietruszke. Osobiście pogralem undery bramek podstawowych zawodnikow. Dziś wiecej pograja zmiennicy
 
Z 18

Zamoichczasow

Użytkownik
Kurs na Szwecję w meczu z Egiptem to nie przesada? Rozumiem że Egipt jest gospodarzem, w piłce ręczne można gwizdnąć faul w jedną lub w drugą stronę i wiadomo że często gospodarze są ciągnięci za uszy, ale czy ty win Szwecji nie jest bardziej prawdopodobn? Co o tym myślicie?
 
O 5

olex13

Użytkownik
Od kiedy takie przepisy że zabiera się wszystkie pkt z poprzedniej rundy
Ok faktycznie. Rosja ma 3 pkt więc mecz o nic. W takim razie mecz bez spiny i będą grały rezerwy więc z bramkami trzeba uważać. Korea gra o honor i mecz nie musi być otwarty więc linie wystawione prawidłowo tak po środku porównując dotychczasowe mecze.
 
jerzywalec 2,8K

jerzywalec

Użytkownik
BETFAN

Przed nami ostatni mecz fazy wstępnej Mistrzostw Świata w Piłce Ręcznej, w których uczestniczą polscy szczypiorniści. Z tej okazji mamy dla Was specjalną promocję!

Zagraj BEZ RYZYKA na zwycięstwo Polaków!


ZASADY SĄ PROSTE:

1. Zagraj za 99, 199 lub 299 zł na zwycięstwo Polski z Brazylią.

Do promocji kwalifikują się kupony singiel lub AKO. Do promocji kwalifikuje się tylko typ PREMATCH na zwycięstwo Polski.

2. Bez Ryzyka!

Jeśli typ na zwycięstwo Polski będzie jedynym typem, który nie wszedł Ci na kuponie, to na Twoje konto bonusowe wpłynie 100, 200 lub 300 zł bonusu.

3. Obróć bonusem

Aby przenieść środki z salda bonusowego na konto główne należy trzykrotnie obrócić bonusem, grając kupony AKO z co najmniej 2 zdarzeniami i z ogólnym kursem kuponu nie mniejszym niż 2.0. Bonus jest aktywny przez 72 godziny.

4. Promocja jest ważna od 18.01.2021 r. do rozpoczęcia meczu.

Bonus zostanie przepisany do 48h roboczych po rozliczeniu zakładów.

#NieGraszNieWygrasz
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom