>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Mistrzostwa Świata Mężczyzn - Egipt (14.01 - 31.01.2021)

Status
Zamknięty.
lazan 642

lazan

Użytkownik
Panowie co do meczu Węgry vs dojcze to co myślicie pograć na Madziarów?

W Niemczech nie ma takiego potężnego składu w zasadzie grają 2gim składem na mistrzostwach(pomimo to dobry skald) no ale jednak nie ma tych gwiazd w drużynie a co do Węgrów to chyba w najmocniejszym ?
Bo myślicie o tym meczu ? Kurs na Węgrów ponad 3!

Oglądałem Brazylię w meczu z Tunezja i to co zrobili Tunezyjczycy to nie do pomyślenia 40 s do końca a oni prowadzą 2 bramki i zremisowali to spotkanie ... Ehhh

Kurs na Polaków jak najbardziej do pogrania. Chociaż dla mnie zadecyduje dyspozycja dnia
 
Pablito91 451,5K

Pablito91

Użytkownik
Panowie co do meczu Węgry vs dojcze to co myślicie pograć na Madziarów?

W Niemczech nie ma takiego potężnego składu w zasadzie grają 2gim składem na mistrzostwach(pomimo to dobry skald) no ale jednak nie ma tych gwiazd w drużynie a co do Węgrów to chyba w najmocniejszym ?
Bo myślicie o tym meczu ?
Osobiście pograłem Niemców. Decydujące może być to, że Niemcy mają o 60 minut mniej w nogach, bo dostali walkowera a Węgrzy ro
Panowie co do meczu Węgry vs dojcze to co myślicie pograć na Madziarów?

W Niemczech nie ma takiego potężnego składu w zasadzie grają 2gim składem na mistrzostwach(pomimo to dobry skald) no ale jednak nie ma tych gwiazd w drużynie a co do Węgrów to chyba w najmocniejszym ?
Bo myślicie o tym meczu ? Kurs na Węgrów ponad 3!

Oglądałem Brazylię w meczu z Tunezja i to co zrobili Tunezyjczycy to nie do pomyślenia 40 s do końca a oni prowadzą 2 bramki i zremisowali to spotkanie ... Ehhh

Kurs na Polaków jak najbardziej do pogrania. Chociaż dla mnie zadecyduje dyspozycja dnia
Osobiście gram na Niemców. 60 minut mają mniej w nogach a to może okazać się kluczowe i decydujące.
 
lazan 642

lazan

Użytkownik
Osobiście pograłem Niemców. Decydujące może być to, że Niemcy mają o 60 minut mniej w nogach, bo dostali walkowera a Węgrzy ro


Osobiście gram na Niemców. 60 minut mają mniej w nogach a to może okazać się kluczowe i decydujące.
Nie no typ na Niemców ok, ale to jest start turnieju i te 60 min w tą czy w ta nie są wogole odczuwalne na typ etapie w dodatku proszę Urugwaj i kap Verde ...
 
J 40

johnix1995

Janek
Bahrajn vs Dr.Kongo typ Dr.Kongo powyżej 22,5 goli.
Obie reprezentacje mają słabe obrony dlatego myślę że typ powinien na spokojnie wejść zwłaszcza że Kongo rzuciło 19 bramek Danii, która ma obronę top na świecie dlatego 23 bramki nie powinno stanowić dla nich problemu a kurs fajny.
 
lukas88 283,4K

lukas88

Forum VIP
Dania- Argentyna
Typ: under 54,4
Kurs: 1,71

Pinnacle

Mecz tak naprawdę tylko i aż o dwa punkty do kolejnej rundy (obecnie oba zespoły mają po 4, ale po 2 pkt odpadają więc minimum 2 obie drużyny zabierają ze sobą). Dania mimo że jakoś nie zachwyca to i tak jest to półka wyżej od jednego z najlepszych zespołów z Ameryki Południowej. Oba zespoły są bardziej underowe niż overowe, zatem dziwi mnie nieco linia, spodziewałem się czegoś w okolicy 50,5. Duńczycy z trzecim światem handballu czyli z Bahrajnem i Kongo nie wykręcili wielkich wyników, Argentyna z kolei nawet 50 bramek z tymi rywalami nie ustukała. Uważam że dziś zobaczymy twarde spotkanie, nikt nie będzie się jakoś zabijał o wynik bo nie widzę tutaj szans na niespodziankę. Przewiduję mecz pod pełną kontrolą zespołu Hansena i spółki i wynik bramkowy w okolicy 50 trafień.

Brazylia- Polska
Typ: under 54,5
Kurs: 1,76
Pinnacle

lub

Brazylia under 27,5

Kurs: 1,81
Fortuna

Ciekawie zapowiada się wieczorne spotkanie pomiędzy Canarinhos a Biało- Czerwonymi, mecz o sporą stawkę bo o dwa punkty zabierane do kolejnej rundy. Brazylijczycy w bardziej komfortowej sytuacji bo mają punkt ugrany z Hiszpanią, która awansuje do kolejnej rundy. Natomiast Polacy w przypadku porażki Tunezji i ewentualnej dzisiejszej porażki sprawi że wchodzą z zerem, co powoduje że awans do fazy pucharowej staje się mega skomplikowany. Szkoda trochę końcówki z Hiszpanią bo można było tam ugrać przynajmniej punkcik. Dziś spodziewam się twardej walki bo stawka spotkania okazała, oba zespoły mają solidną obronę, która potrafi narobić sporo problemów. Ponadto Polacy mają w szeregach dwóch kapitalnych bramkarzy, i Wyszu i Loczek potrafią nawiązać do statystyk Kasy z przed lat. Hiszpanie, którzy mają w mojej ocenie dużo silniejszą ofensywę rzucili Loczkowi 27 bramek, więc przy meczu o większą stawkę uważam że Polacy jeszcze lepiej ustawią defensywę i zobaczymy zaciekłą walkę do końca.
Dla lepszego oglądania i emocji wrzuciłem na kupon jeszcze patriotycznie Polaków z remisem po 1,97 w Fortunie.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +58
paga 28,2K

paga

Użytkownik
Ten mecz to aż w oczy kłuje. Takich dwóch ekip bez pomysłu na grę w ofensywnie to nie widziałem. Nawet Japonia z Angolą wypadały o niebo lepiej.
 
paga 28,2K

paga

Użytkownik
Zaproponowane do wyróźnienia:
+1
O którym meczu mówisz?
O którym meczu mówisz?
O którym meczu mówisz?
Urugwaj - Wyspy Zielonego Przylądka.

Euforia, bo rzuca się 33 bramki drużynie, która ma wyjebane w drugiej połowie a w bramce lepiej jakby powiesiła ręcznik. Skuteczność obron na poziomie 20 procent. Na Nas wystarczy solidna ekipa z pomysłem w ofensywie, która zagra z ambicjami. Zresztą zobaczysz w sobotę.
Gorzej zagranego meczu przez poważną ekipę to nie widziałem na tych Mistrzostwach. Brazylia wczoraj to był kabaret.
 
W 45,2K

Wieczorek85

Użytkownik
Węgry @1,37 8/10

trzeba łapać, trzeba brać. O osłabieniach Brazylii wiadomo było przed turniejem. Nieco obraz zakryl pierwszy mecz z Hiszpanią. Jednak tak naprawdę Brazylia powinna walczyć juz tylko o Puchar Prezydenta - psim swedem uratowany remis z Tunezja. Brazylia jest po prostu żenująco słaba.

Węgrzy wjeżdżają w druga fazę z kompletem pkt i na dzień dobry mają najsłabszego rywala. Wygrywają, mają 6 pkt i duuży komfort przed meczami z Hiszpanią i z nami. Ja inaczej tego nie widzę

A tak swoją drogą. Jaka wielka szkoda ze nie udało się nic ugrać z Hiszpanią. Zarówno Niemcy jak i Węgrzy to zespoły z którymi możemy powalczyć. Nic, płacimy frycowe. Natomiast nie zgodzę się ze gramy słabo. Uważam że od sparingu z Rosją ta drużyna się narodziła. Wiadomo że jeszcze nie na miarę tej sprzed 10 lat ale coś drgnelo. I będziemy walczyć, będą tu jeszcze emocje
 
Otrzymane punkty reputacji: +18
sunrise82 74,5K

sunrise82

Użytkownik
Też uważam, że ten kurs na Ruskich jest przesadzony. Rozumiem że Egipt gospodarz, ale wydaje mi się że te drużyny są na podobnym poziomie. Rosjanie w tych mistrzostwach grają całkiem nieźle. Buki ich nie doceniają. W meczach z Białorusią (kurs ok.3+) i Słowenią (kurs ok 6+, a leciał z 9) nie byli faworytami a mimo to zagrali bardzo dobrze.
Ja pobieram bardziej bezpieczną opcję
Rosja - Egipt
handicap+3,5 Rosja @1,70 Unibet
Soroka over 4,5 bramki @1,75 Unibet

Warto też pograć bramki zawodnika. Soroka oszczędzany w ostatnim meczu z Koreą zagrał tylko 30 minut (2 bramki). Wcześniej grał prawie całe spotkania i zdobywał po 6 bramek w każdym. Wykonuje rzuty karne.

Szwajcaria - Islandia
Elisson over 5,5 bramki @1,83 betfan

Elisson to czołowy strzelec i etatowy wykonawca rzutów karnych na tych MŚ w drużynie Islandii.
Z Portugalią 6 z czego 4 z rzutów karnych, z Algierią 12 z czego 7 z rzutów karnych, z Maroko 4 z czego z rzutów karnych 2.
Rzuty karne wykonuje bezbłędnie, więc trener raczej nie będzie szukał innego zawodnika jak wszystko idealnie funkcjonuje w tym elemencie. W meczach Szwajcarii sędziowie dyktowali następującą ilość rzutów karnych z Austrią - 4, Norwegią - 4, Francją - 3, myślę więc, że te trzy szanse na rzut z siódmego metra Elisson otrzyma. Z gry powinien dołożyć jeszcze trzy bramki i typ na plus. ;)
Trener darzy zawodnika dużym zaufaniem i w każdym meczu gra dużą ilość minut( 57 z Portugalią, 42 z Algierią i 55 z Maroko), a jest to bardzo ważny mecz jeśli Islandia chce awansować do półfinału, więc zawodnik powinien grać ok 55 minut. Generalnie na tym etapie, wszystkie mecze są niezwykle istotne.
Dodam jeszcze, że przed MŚ, w meczach eliminacyjnych do ME z Portugalią, Elisson zdobył w pierwszym meczu 6, a w drugim 9 bramek i wszystkie z gry (rzuty karne wykonywał kto inny). Myślę więc, że stać go tutaj na te 6 bramek.
 
Ostatnia edycja:
lukas88 283,4K

lukas88

Forum VIP
Pierwsze mecze nieco za ponad godzinę, dziś trochę na luźno bo żadnego typu nie mam jakiegoś wielkiego przekonania. Uważam że przesadzone kursy na Słoweńców, którzy niespodziewanie przegrali z Ruskimi. Macedonia wprawdzie dostała solidny oklep od Egiptu i Szwedów, ale nie chce mi się wierzyć że tak doświadczony zespół z Lazarovem i Stoilovem nie postawi się żadnemu silniejszemu zespołowi. Poza to wewnątrz bałkański pojedynek i wierzę w ciekawe spotkanie. Moim zdaniem handicap +8AH @ 1,78 w Pinnacle do gry.
Poza tym widzę to twardą walkę więc under 57 AH @ 1,84 Coolbet.

Islandia na równi pochyłej jak ostatnio pisałem, Szwajcarzy mają lidera Schmida, który zaaplikował Francuzom 10 bramek. Tutaj handicap niski i zdarzyć się może wszystko bo pewnie będzie mecz na styku, jednak tutaj też widzę ostrą walkę więc proponuję under 55 @ 1,83 Pinnacle.

Jeszcze mamy mecz w strefie prezydenta, Korea VS Chile, tutaj widzę z obu stron fajerwerki, oba zespoły większą wagę przykładają do ofensywy niż defensywy, mecz bez historii, zapowiada się wesoła zabawa. Jak dla mnie mimo sporej linii over 61,5 @ 1,90 Coolbet.

CDN...
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +333
zibi16 1,1M

zibi16

Moderator
Członek Załogi
Chile - Korea powyżej 61,5 1,71

Lecimy z kolejnym dniem Mistrzostw Świata. Już dziś rozpoczyna się kolejna II faza Mistrzostw a pozostałe ekipy grają o niższe pozycje. Jednym z tych meczów jest spotkanie Chile - Korea.
Zacznę od zespołu Chile, którzy walczyli w każdym z 3 spotkań, postawiłem na nich z Macedonią i przez dłuższy okres czasu wierzyłem, że się to uda niestety przegrali 3 bramkami ale i tak pokazali charakter.
rzucali odpowiednio 29 bramek Egiptowi, 26 Szwecji i 29 Macedonii więc myślę, że nie będzie problemu aby Korei rzucić ponad 30 bramek.
Korea rzucała 29 bramek Słowenii, 24 Białorusi i 26 bramek Rosji więc także widać, że rzucać potrafią a Chile to póki niżej od tych 3 rywali.
Myślę, że spotkanie będzie w bardzo szybkim tempie rozgrywane i minimum 62 gole zobaczymy.

Rosja - Egipt powyżej 54,5 1,75

Rosja dość niespodziewanie "wzięła" ze sobą do II fazy aż 3 punkty, mało kto by się spodziewał, że cokolwiek ugra a tu proszę...Egipt natomiast ma 2 punkty bo przegrali mecz ze Szwecją i są w trudnej sytuacji.
Rosja z bardzo dobrej strony pokazała się w meczu najpierw z Białorusią gdzie rzucili 32 bramki a potem 31 Słowenii gdzie wygrali do 25.
Obie drużyny mają duży potencjał w ataku i myślę, że będzie to kolejne spotkanie gdzie ofensywa przeważy nad defensywą.
Mecz za kilka minut ale nie byłem w stanie wcześniej podać typu.

Portugalia - Norwegia Norwegia/Norwegia 1,55

Typ może z nie najwyższym kursem ale do dubla znalazłem. Norwegia po porażce z Francją ma stratę 2óch punktów. Portugalia z kompletem zwycięstw ale nie oszukujmy się rywali mieli słabych... Maroko, Algieria i Islandia.
Turniej zaczyna się dopiero teraz i Norwegia nie może sobie pozwolić już na porażkę bo w innym wypadku mieli by już stratę aż 4 punktów do najlepszych.
Portugalia mimo 3 zwycięstw nie zaimponowała mi w żadnym spotkaniu, myślę, że Norwegia już od 1 minuty pokaże kto rządzi.
Stawiam na zwycięstwo do przerwy i na koniec meczu.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +38
sumada90 18K

sumada90

Forum VIP
Szwecja - Białoruś Uladzislau Kulesh poniżej 4,5 1,90 Fortuna 2/8 wszystko zgodnie ze scenariuszem
Szwecja straciła tylko 20 bramek z Macedonią i 23 z Egiptem. 26 z Chile - najwięcej z najsłabszą ekipą w grupie ale kontrolowali mecz i dużo rotacji robili, więc mogli sobie pozwolić na luz. Gracze ze Skandynawii w ostatnich latach mają świetną obronę ale i duże problemy w ataku. Na tym turnieju kilka osłabień jest, natomiast straty są raczej w ofensywie niż w defensywie. Rzadko się zdarza, żeby tracili w okolicach 30 bramek. Obrona stoi mocno, szczególnie skuteczni od kilku lat są w wyłączeniu rywalom mocy w rzutach z II linii. Macedonia z 9. metra tylko 3/16, Chile 8/18 i Egipt 2/8. Ciężko jest się przebić zza obrony. Kulesh natomiast właśnie tak gra - jego broń to rzuty z dystansu. To nie jest typ zawodnika, który ma rozbudowany repertuar rzutów, wchodzi w I linię czy gra kombinacyjnie.
Czemu gram poniżej? Po pierwsze wspomniana mocna obrona Szwedów - nie spodziewam się wysokiego wyniku w tym spotkaniu. Liczę na Palickę, który w ostatnim spotkaniu nic nie obronił, ale ogólnie w ostatnim czasie jest w bardzo dobrej formie. Nie wierzę, że trafią mu się dwa tak słabe mecze pod rząd. Po drugie skutecznie wykluczają rzuty z 9. metra, czyli to co robi Kulesh. Po trzecie forma Białorusina nie jest jakaś bardzo dobra. Z Rosją 6/9, z Koreą odpoczywał, a ze Słowenią 4/9. Słoweńcy nie byli wybitnie mocni w obronie, a jednak trochę problemów piłkarzowi z Kielc sprawili. On w ostatnim czasie nie rzuca zbyt wiele, często gra w kratkę (w sumie zawsze tak było) - przede wszystkim ma problemy przy szczelnej obronie bo jest piłkarzem dobrym ale jednowymiarowym. Po czwarte wśród rozgrywających reprezentacja Białorusi nie ma nikogo, kto próbuje mu dotrzymać kroku, więc ta uwaga powinna się na nim skupić.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +412
lukas88 283,4K

lukas88

Forum VIP
Mecz Francji z Algierią powinien być jednostronny jednak granie handicapu mija się z celem bo nie wiadomo na ile będzie się Francuzom chciało. Jednak patrząc na ich formę to prędzej bym dał Algierczyków +9,5 niż odwrotnie, ale odpuszczam ten temat. Jedyne co mogę spróbować w tym meczu to under bramkowy. Algierczycy jakiejś super ofensywy nie mają, zapewne będą spowalniać grę aby nie dostac łomotu jak od Islandii. Uważam że under 54,5 @ 1,83 :mad: Fortuna.

Co do meczu Rosja - Egipt to szedłbym w over bo obie drużyny mają kim rzucać a defensywa spisuje się przeciętnie. Poza tym jak dla mnie buki przeceniają gospodarzy, owszem gospodarzom i ściany pomagają nie mówiąc o sędziach ale Rosja mimo że bez Dibirova, Atmana czy Gorboka potrafiła ograć dużo wyżej notowaną Słowenię. Mój typ na to spotkanie to RHF over 26,5 @ 1,70 Fortuna., można również pokusić się o handicap w kierunku Rosjan bo powinien to być mecz na styku.
 
Ostatnia edycja:
zibi16 1,1M

zibi16

Moderator
Członek Załogi
Urugwaj - Polska Polska powyżej 37,5 1,89 ---> kurs przed meczem spadł do 1,55 Niestety Nasi za bardzo rozluźnieni podeszli do tego meczu, no nic.

Polacy póki co na tym turnieju grają bardzo przyjemnie dla oka, miłe zaskoczenie chyba dla Nas wszystkich, wygrali 2 z 3 spotkań i powalczyli z Hiszpanią przegrywając tylko 1 golem. Oczywiście, że apetyt rośnie w miarę jedzenia i po cichu każdy liczy może na awans z tej II fazy.
Pierwszy przystanek to fatalny Urugwaj, który rozegrał 2 spotkania i stracił 87 bramek. Niemcy i Węgry rzucili im ponad 40 bramek każda więc dlaczego nie mogła by tego dokonać Polska?
Nasz atak wygląda zaskakująco dobrze, 30 bramek z Tunezją, 33 bramek z Brazylią i 26 bramek z Hiszpanią, oczywiście żadnego z wymienionych zespołów nie można porównywać do Urugwaju, który tak naprawdę nie miał prawa grać w II fazie a grają tylko dlatego, że WZP zostały walkowera w 2óch meczach.
Oczywiście, że Polacy w tym meczu mogą "odpocząć" ale myślę, że nawet jeśli Polacy zagrają większość czasu rezerwowymi to i tak powinniśmy oglądać bardzo wysoki wynik Polaków.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +6
W 63

Wzór

Użytkownik
Urugwaj - Polska Polska powyżej 37,5 1,89

Polacy póki co na tym turnieju grają bardzo przyjemnie dla oka, miłe zaskoczenie chyba dla Nas wszystkich, wygrali 2 z 3 spotkań i powalczyli z Hiszpanią przegrywając tylko 1 golem. Oczywiście, że apetyt rośnie w miarę jedzenia i po cichu każdy liczy może na awans z tej II fazy.
Pierwszy przystanek to fatalny Urugwaj, który rozegrał 2 spotkania i stracił 87 bramek. Niemcy i Węgry rzucili im ponad 40 bramek każda więc dlaczego nie mogła by tego dokonać Polska?
Nasz atak wygląda zaskakująco dobrze, 30 bramek z Tunezją, 33 bramek z Brazylią i 26 bramek z Hiszpanią, oczywiście żadnego z wymienionych zespołów nie można porównywać do Urugwaju, który tak naprawdę nie miał prawa grać w II fazie a grają tylko dlatego, że WZP zostały walkowera w 2óch meczach.
Oczywiście, że Polacy w tym meczu mogą "odpocząć" ale myślę, że nawet jeśli Polacy zagrają większość czasu rezerwowymi to i tak powinniśmy oglądać bardzo wysoki wynik Polaków.
Zasadnym będzie zadanie pytania czy Polakom na rękę jest forsować tempo spotkania czy może wygrać najmniejszym nakładem sił? Ja skłaniam się ku drugiej opcji. Myśle, ze nie pójdziemy na wymianę ciosów mając w perspektywie arcyważny sobotni mecz z Węgrami. Szkoda, ze linia na mecz ustawiona stosunkowo nisko bo na pewno pochyliłbym się ku tej opcji. Jeżeli mówimy o Polsce, 19 bramek na połowę to sporo. Sporo jak na drużynę, która nie preferuje szybkiego ataku, która za dwa dni gra zdecydowanie ważniejszy mecz. Jedyne co może przemawiać za overem to naprawdę bardzo słabo wyglądający rywal. Moim zdaniem linia wystawiona prawidłowo. Sam pobieram:

Moryto under 6.5 1.97 eFortuna

I liczę, ze trener da pograć zmiennikom
 
M 420

milosz_komar

Użytkownik
Zasadnym będzie zadanie pytania czy Polakom na rękę jest forsować tempo spotkania czy może wygrać najmniejszym nakładem sił? Ja skłaniam się ku drugiej opcji. Myśle, ze nie pójdziemy na wymianę ciosów mając w perspektywie arcyważny sobotni mecz z Węgrami. Szkoda, ze linia na mecz ustawiona stosunkowo nisko bo na pewno pochyliłbym się ku tej opcji. Jeżeli mówimy o Polsce, 19 bramek na połowę to sporo. Sporo jak na drużynę, która nie preferuje szybkiego ataku, która za dwa dni gra zdecydowanie ważniejszy mecz. Jedyne co może przemawiać za overem to naprawdę bardzo słabo wyglądający rywal. Moim zdaniem linia wystawiona prawidłowo. Sam pobieram:

Moryto under 6.5 1.97 eFortuna

I liczę, ze trener da pograć zmiennikom
Kolega sam pisze, że Polacy będą grać zmiennikami bo będą się oszczędzać na kolejne mecze więc typ z Moryto bardzo mądry. Jednak nie rozumiem dlaczego Ci zmiennicy nie mogą rzucić w okolicach 40 bramek? Bardziej obawiał bym się, że pierwszy skład tyle nie rzuci bo jak będzie przewaga około 15 bramek to będą się oszczędzać. Uważam, że z obu powyższych analiz wynika, over 37.5 jest do pokrycia bo właśnie rezerwowym będzie zależało żeby się pokazać A Urugwaj to według mnie jedna z 4 najsłabszych drużyn na tych mistrzostwach. W Ameryce Południowej w rękę gra tylko Brazylia i Argentyna ( A i ta wygląda słabo uważam, że dzisiaj przegra z Japonią)
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom