>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

Fortuna bonus

Mistrzostwa Świata Mężczyzn - Egipt (14.01 - 31.01.2021)

Status
Zamknięty.
sunrise82 95,8K

sunrise82

Użytkownik
Urugwaj - Polska
Krajewski over 3,5 bramki @1,95 fortunazwrot

Tak się zastanawiam, jak podejdziemy do tego spotkania. Czy trener wystawi zmienników, czy jednak zagramy w najsilniejszym zestawieniu. Mam nadzieję jednak, że podstawowi zawodnicy dostaną te 30 minut gry.
Wybrałem Przemysława Krajewskiego, grającego na lewym skrzydle, ze względu na to, że Urugwaj traci najwięcej bramek po szybkich kontratakach. W meczu z Niemcami 16 bramek straconych w ten sposób i 3 z lewego skrzydła. Natomiast z Węgrami 14 po szybkich kontratakach i 2 z lewego skrzydła.
Przemkowi idealnie pasuje taka gra, a liczba 4 bramek z takim przeciwnikiem nie jest jakaś wymagająca. Kwestia tego jak długo zagra. Tego obawiam się najbardziej, ale zaryzykuję. Liczę na 30 minut gry. Jego zmiennik Jan Czuwara nie grał zbyt dużo.
 
Ostatnia edycja:
Grac45 54K

Grac45

Forum VIP
Faktycznie jest taka informacja na stronie związku. Czyli jak nie będzie go w składzie to chyba zwrot?
Co do bramek Moryty to może być różnie. Nawet jak zagra 30 minut to te 7 może ukuć z karnymi.
Zakład się liczy jak postawi stopę na parkiecie choćby na kilkanaście sekund. Jak nie wejdzie wcale jest zwrot.
 
Otrzymane punkty reputacji: +15
paga 38,7K

paga

Użytkownik
Co tam się wydarzyło w pierwszej połowie bo nie oglądałem? Daszek grał za Moryto i był desygnowany do karnych? Nie trafił i dostał zmianę?
Daszek już lata temu to było dno. Jeden mecz mu wyszedł, już teraz nie pamiętam czy to z Rosją czy Danią a tak zawsze hamulcowy. W pierwszej minucie od razu nie rzucił karnego i było wiadomo, że Moryto pokryje linię.

Nie dostał zmiany. Moryto wchodził rzucić karnego i wędka na ławkę.

Jeżeli Madziarzy nie będą mieli akurat słabszego występu w sobotę, co się zawsze zdarza na takim turnieju i staną solidnie w obronie to przy tej ofensywie nie widzę Naszych gwiazd.
 
Otrzymane punkty reputacji: +31
Grac45 54K

Grac45

Forum VIP
Co tam się wydarzyło w pierwszej połowie bo nie oglądałem? Daszek grał za Moryto i był desygnowany do karnych? Nie trafił i dostał zmianę?
Daszek jak i cała reprezetnacja od lat nie potrafiąca rzucać karnych spudłował i już nie dostał swojej szansy. A to była znakomita wiadomość dla overów Daszka i zarazem undera Moryty, że podchodzi wyjątkowo jako pierwszy. Później ponownie do wykonywania podchodził profesor Moryto i walił wszystko jak idzie, z resztą jak w całym turnieju, klasa w sama w sobie. Daszek jeszcze grał w pierwszej, coś rzucił, później jakieś wykluczenie standard w jego wykonaniu, lepiej już go nie widzieć w przyszłych meczach.
 
W 63

Wzór

Użytkownik
Daszek jak i cała reprezetnacja od lat nie potrafiąca rzucać karnych spudłował i już nie dostał swojej szansy. A to była znakomita wiadomość dla overów Daszka i zarazem undera Moryty, że podchodzi wyjątkowo jako pierwszy. Później ponownie do wykonywania podchodził profesor Moryto i walił wszystko jak idzie, z resztą jak w całym turnieju, klasa w sama w sobie. Daszek jeszcze grał w pierwszej, coś rzucił, później jakieś wykluczenie standard w jego wykonaniu, lepiej już go nie widzieć w przyszłych meczach.
Czyli Moryto w pierwszej połowie wchodził tylko na rzuty karne? Czy oprócz tego grał jakieś minuty? Chodzi mi tylko o pierwszą polowe bo druga już oglądałem. Trzy rzuty karne w ostatnich 6 minutach.
 
Grac45 54K

Grac45

Forum VIP
Macie jakąś dobrą stronę live z aktualizacją na bieżąco kto gra i ile minut spędza na boisku, bo ta oficjalna strona IHF to jest jakaś kompromitacja w stosunku do jakości jaką miał live stats EHF Kobiet w Mistrzostwach Europy ostatnio??

Czyli Moryto w pierwszej połowie wchodził tylko na rzuty karne? Czy oprócz tego grał jakieś minuty? Chodzi mi tylko o pierwszą polowe bo druga już oglądałem. Trzy rzuty karne w ostatnich 6 minutach.
W pierwszej grał Daszek normalnie.
 
W 45,2K

Wieczorek85

Użytkownik
Węgry póki co świetnie, wrzucę typ na jutro bo później może nie być czasu

Przeglądając ofertę rzuca się w oczy ilość bramek w meczu Szwajcarów z Portugalczykami. Helweci okazują się na tym turnieju typowo underową drużyna a i Portugalia co pokazała w meczu z Islandia tez potrafi skupić się na obronie. Oba zespoły jeszcze jakieś tam szanse na awans mają więc nie spodziewam się radosnego handballu. Linia wyjsciowa ustawiona na 53.5 - a wezmę ten underek
 
paga 38,7K

paga

Użytkownik
Panowie pytanie dotyczące transmisji. Bo widziałem, że mecz Polaków nie był dostępny na YT na kanale IHF. Teraz znowu nie widać transmisji spotkania Hiszpania - Niemcy. Czy ktoś wie coś więcej? Szkolnikowski wykupił prawa i zablokowali na Polskę spotkania polskiej grupy?
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom