>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Mistrzostwa Świata Mężczyzn - Egipt (14.01 - 31.01.2021)

Status
Zamknięty.
L 388

lelit

Użytkownik
Po drugim meczu z Dania twierdze, ze Norwegia ma dużo lepsza drużynę i powinna być glownym faworytem tych mistrzostw, lecz 5.5 to niewarte zachodu.
Norwedzy maja plejadę młodych szybkich atletycznych bydlaków, dobrych w man2man akcjach, również strzelców z 9-10m. Sagosen jest w niesamowitej formie, uważam ze, jest obecnie najlepszym na świecie piłkarzem ręcznym.
W odmlodonej reprezentacji Danii bez Tofta i głównie Lauge, jest brak przebojowców, tez paru strzelających regularnie z 9-10m.
 
K 25,7K

k0r0niarz

Użytkownik
Orientuje się ktoś czy znajdę gdzieś w PL zakłady na miejsca w grupach chodzi mi np o miejsce Polski w grupie 1-3 czy Urugwaju 1-3? Bo patrzyłem i wszędzie widzę tylko zwycięzców grup
 
W 63

Wzór

Użytkownik
Orientuje się ktoś czy znajdę gdzieś w PL zakłady na miejsca w grupach chodzi mi np o miejsce Polski w grupie 1-3 czy Urugwaju 1-3? Bo patrzyłem i wszędzie widzę tylko zwycięzców grup
Myślę, ze jest to równoznaczne z wygraniem meczu z Tunezją, a tutaj bukmacher proponuje nam kursy w okolicach 2.00. Do ludzi interesujących się na bieżąco piłką ręczną: Czy nasza reprezentacja przechodzi aż tak ogromny kryzys, ze nie jest wyraźnym faworytem w meczu z Tunezją? Rozumiem zmianę pokoleniową, przebudowę reprezentacji ale to chyba mała przesada.
 
Grac45 47,5K

Grac45

Forum VIP
Tunezja ma poważny problem bo przez covid wypada im bardzo ważne ogniwo na kole - Amine Bannour stąd się kursy wyrównały bo do tej pory faworytem była Tunezja, chociaż widzę że dzisiaj poszły mocne spadki na Polaków, ale powodów nie znam bo Bannour to info z przed paru dni.
 
zibi16 1,1M

zibi16

Moderator
Członek Załogi
A może ktoś wie dlaczego kurs na Szwecję tak mocno spadł w dół z Czechami? Ze 1,27 na 1,13 a z tego co pisze to Szwecja jedzie mocno osłabiona, Czesi - nie są potentatem ale są drużyną solidną na ostatnich Mistrzostwa Europy mieli bardzo trudną grupę co prawda przegrali wszystkie mecze ale nie przegrali ani jednego meczu -7 bramkami a grali z Hiszpanią, Chorwacją czy Niemcami.
Kurs na +6,5 zachęca...
 
c1amak 7,2K

c1amak

Użytkownik
A może ktoś wie dlaczego kurs na Szwecję tak mocno spadł w dół z Czechami? Ze 1,27 na 1,13 a z tego co pisze to Szwecja jedzie mocno osłabiona, Czesi - nie są potentatem ale są drużyną solidną na ostatnich Mistrzostwa Europy mieli bardzo trudną grupę co prawda przegrali wszystkie mecze ale nie przegrali ani jednego meczu -7 bramkami a grali z Hiszpanią, Chorwacją czy Niemcami.
Kurs na +6,5 zachęca...
Tu jest powód, ogólnie to Czesi mają problemy z COVIDem: https://www.idnes.cz/sport/hazena/c...akazeni-koronavirus.A210108_151644_hazena_ten
 
Otrzymane punkty reputacji: +89
W 63

Wzór

Użytkownik
Tunezja ma poważny problem bo przez covid wypada im bardzo ważne ogniwo na kole - Amine Bannour stąd się kursy wyrównały bo do tej pory faworytem była Tunezja, chociaż widzę że dzisiaj poszły mocne spadki na Polaków, ale powodów nie znam bo Bannour to info z przed paru dni.
A jak widzisz grę reprezentacji Brazylii, ogólnie ma ktoś wiedzę pojęcie o trzech drużynach z naszej grupy które będą walczyły o drugie i trzecie miejsce bo Hiszpania jednak poza zasięgiem. Chodzi mi o kadry, osłabienia, potencjał itd. Jakby ktoś mógł po krótce opisać faworytów do awansu z naszej, polskiej grupy - byłbym dozgonnie wdzięczny.
 
N 999

Nairoq

Użytkownik
Ja idę w długoterminówki
Na papierze najmocniejsza jest Norwegia dlatego warto pograć V 1/2 1/3 1/4
Do tego bez komponowania światowe gwiazdy
Dania 1/8
Hiszpania 1/8
Francja 1/8
Chorwacja 1/8
Plus czarny koń Słowenia 1/8
Nie polecam Niemiec ( choć uważam że ta drużyna ma tak wielki potencjał tyle gwiazd młodzieży że wygranie grupy i ćwierćfinał to obowiązek )
 
B 342

bladasek23

Użytkownik
Nie zdziwię się jak te mistrzostwa będą traktowane przez drużyny z top po macoszemu skoro wchodzi rok igrzysk przeważnie drużyny odpuszczały MŚ gdyż i tak jest napięty terminarz. Mogą być niespodzianki
 
C 197

chemik95

Użytkownik
U Słoweńców jakieś osłabienia? Wprawdzie mieli oni brązowy medal w 2017 roku, ale to dość nieobliczalna drużyna. Korea Płd. orłem nie jest, ale pewnie coś tam powalczy.
 
M 6,1K

makalele007

Użytkownik
Witam pytanie dla znawców tematu jesli chodzi o kurs na mecz Hiszpanów z Tunezja po kursie 1.55 to chyba mega promocja jedyny dostepny kurs w dalszej części turnieju. Może ktoś wypowie się na ten temat ?
Post automatycznie złączony:

Jeszcze taka jedna kwestia według livescore reprezentacja Czech wycofała się z mistrzostw prawda to ?
 
Ostatnia edycja:
prezes96 27,7K

prezes96

Użytkownik
Ten turniej to może być jedna, wielka niespodzianka. W ogóle nie zdziwi mnie, jak nasz skład węgla i papy zajdzie wysoko
 
C 197

chemik95

Użytkownik
Dość mocno poszły w górę kursy na Tunezję. Porównując ich skład z ostatnim mundialem, brakuje kilku zawodników. Ale to wciąż jedna z czołowych drużyn Afryki. Nie przekreślałbym ich szans w meczu z naszymi.
 
C 197

chemik95

Użytkownik
Stany Zjednoczone mają nie tylko problemy natury politycznej :p Ich zdziesiątkowana problemami covidovymi kadra nie zagra na mundialu. W ich miejsce pojawią się Szwajcarzy.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom