>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<

Mistrzostwa Świata Mężczyzn - Egipt (14.01 - 31.01.2021)

Status
Zamknięty.
zibi16 1,1M

zibi16

Moderator
Członek Załogi
A szkoda, miałem pograne handi na Austriaków już kilka dni temu dużo niższe...Niż były wczoraj/dziś :) No nic... Szkoda ale trzeba dalej szukać fajnych kursów
 
Waldi1979 1,6M

Waldi1979

Administrator
Członek Załogi
Magical Snap - 2021.01.13 00.29 - 001.png

Z okazji rozpoczynających się Mistrzostwa Świata w Piłce Ręcznej Mężczyzn - Egipt 2021 przygotowaliśmy dla wszystkich fanów tej dyscypliny wyjątkowo szeroką ofertę zakładów. Dodatkowo, każdy kto zdecyduje się postawić min. 3 kupony prematch w dniach 13.01-17.01.2021 za min. 20 zł otrzyma gwarantowany bonus w wysokości 20 zł. Sprawdź szczegóły promocji poniżej.

Zasady promocji:


  • Oferta: prematch
  • Kupony: SOLO, AKO, MAXIKOMBI
  • Kanały: strona www, aplikacja mobilna i punkty przyjmowania zakładów
  • Data: 13.01 - 17.01.2021
  • Stawka: minimum 20 zł brutto
  • Liczba kuponów: minimum 3 - każdy kupon innego dnia w trakcie trwania promocji
  • Kurs kuponu: minimum 2.00
  • Nagroda: 20 zł w punktach FKP
  • Warunek: od 13.01.2021 do 17.01.2021 w 3 dowolne dni trwania promocji postaw po min. 1 kuponie dziennie (z kursem min. 2,00) z oferty prematch zawierający min. 1 zdarzenie związane z Mistrzostwami Świata w Piłce Ręcznej Mężczyzn za min. 20 zł brutto każdy, a otrzymasz gwarantowany bonus 20 zł w punktach FKP
  • Uwaga: jeżeli na kuponie jedno lub więcej spotkań zostanie zwróconych w stawce, kurs całkowity kuponu zostanie ponownie przeliczony z uwzględnieniem tego zwrotu. Jeżeli kurs całkowity będzie mniejszy niż wymagany, kupon nie zostanie uwzględniony w promocji
  • Ważne: każdy kupon musi być postawiony innego dnia – gracz który postawi łącznie 3 kupony, ale w rozbiciu na 1 lub 2 dni nie otrzyma bonusu
  • Nie ma znaczenia czy zakłady będą wygrane czy przegrane
  • Promocja dotyczy zakładów rozstrzygniętych do 18.01.2021 do godz. 9:00
  • Bonus zostanie przypisany do iKont graczy w dniu 18.01.2021 do godz. 23:59
  • Jednemu graczowi przysługuje w ramach Promocji jeden bonus, bez względu na liczbę zawartych zakładów spełniających warunki promocji. Informacja o bonusie pojawi się na koncie gracza w sekcji "Bonusy - Przegląd Bonusów". Nagrodę należy aktywować w ciągu 7 dni od daty przyznania
  • Do promocji nie zaliczają się kupony anulowane, unieważnione, postawione w ramach oferty Hit Dnia
  • Promocja nie dotyczy zakładów specjalnych
----------------------------------


Nie masz konta na Fortunie? Nic straconego, możesz je założyć klikając w baner lub wchodząc bezpośrednio na efortuna.pl , przy rejestracji należy użyć kodu "forumbuk"

forumbuk_970x90.jpg

Po rejestracji z naszego linku i użyciu kodu "FORUMBUK" otrzymujesz na start:

Zakład bez ryzyka do 210 PLN + Bonus od depozytu do 2000 PLN + Freebet 20 PLN

szczegóły promocji opisane
TUTAJ





 
M 184

matheoace

Użytkownik
Chilijczycy w dzisiejszym meczu rzeczywiście są aż takim underdogiem w meczu z gospodarzami żeby przegrać ponad 10 bramkami ?
Wiem, że Egipcjanie na pewno zagrają bardzo zmobilizowani ale nie jest to światowa czołówka. Kursy na to, że Chilijiczycy nie przegrają 10 bramkami w okolicy 1,78 w eFortunie. Co o tym myślicie ?
 
Otrzymane punkty reputacji: +141
robek13 67,8K

robek13

Użytkownik
Na szybko.
Sanad pow. 3,5 bramki.
Kurs 1,85 Totalbet
Egipski prawoskrzydłowy oprócz rzutów ze swojej pozycji pewnie będzie miał okazję pobiec do jakiejś kontry, a wcześniej rzucał też karne.Z tymi karnymi jak jest w tej chwili nie mam pojęcia bo nie śledzę egipskiego handballa ale linia nie jest wysoka a i przeciwnik nie jest wymagający.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +386
jerzywalec 2,8K

jerzywalec

Użytkownik
Rozpoczęły się Mistrzostwa Świata w Piłce Ręcznej, w których uczestniczą polscy szczypiorniści. Z tej okazji mamy dla Was specjalną promocję!

Zagraj BEZ RYZYKA na zwycięstwo Polaków!

ZASADY SĄ PROSTE:

1. Zagraj za 99, 199 lub 299 zł na zwycięstwo Polski z Tunezją
Do promocji kwalifikują się kupony singiel lub AKO. Do promocji kwalifikuje się tylko typ PREMATCH na zwycięstwo Polski.
2. Bez Ryzyka!
Jeśli typ na zwycięstwo Polski będzie jedynym typem, który nie wszedł Ci na kuponie, to na Twoje konto bonusowe wpłynie 100, 200 lub 300 zł bonusu.
3. Obróć bonusem
Aby przenieść środki z salda bonusowego na konto główne należy trzykrotnie obrócić bonusem, grając kupony AKO z co najmniej 2 zdarzeniami i z ogólnym kursem kuponu nie mniejszym niż 2.0. Bonus jest aktywny przez 72 godziny.
4. Promocja jest ważna od 13.01.2021 r. do rozpoczęcia meczu.
Bonus zostanie przepisany do 48h roboczych po rozliczeniu zakładów.


Co o tym myślicie ?
 
Ostatnia edycja:
Dr House 106,3K

Dr House

Znawca - Lekkoatletyka
Promocja ok. Grasz singla za np.299zł na Polskę. Wchodzi,jesteś 132zł do przodu (aktualnie kurs 1,64). Polska nie wygra dostajesz bonus 300 zł i masz go 3 krotnie obrócić,czyli zagrać za 900zł (jeśli po drodze nie przegrasz całego bonusu). Maksymalnie można wypłacić 5000 zł.

Ktoś już kiedyś podobnie rozkminiał podobny bonus przy okazji bonusu powitalnego żeby wyciągnąć jak najwięcej trzeba na początku grać all in.
 
Ostatnia edycja:
K 218

krystian95

Użytkownik
Podłączam się do pytania

Będzie można oglądać mistrzostwa w tv ? Robi jakiś kanał transmisję?
Właśnie też szukałem informacji i na tę chwilę żadna polska stacja nie będzie pokazywać mistrzostw. Podobno TVP ciągle stara się o prawa do meczów Polaków, ale spory koszt jest problemem. Z zagranicznych kanałów chyba część spotkań będzie pokazywana na ARD i ZDF, a one są dostępne FTA.
 
lazan 642

lazan

Użytkownik
Właśnie też szukałem informacji i na tę chwilę żadna polska stacja nie będzie pokazywać mistrzostw. Podobno TVP ciągle stara się o prawa do meczów Polaków, ale spory koszt jest problemem. Z zagranicznych kanałów chyba część spotkań będzie pokazywana na ARD i ZDF, a one są dostępne FTA.
Tak się kończy organizowanie mistrzostw w różnych zakątkach świata że nawet nie zobaczymy w krajowej meczu Polaków ... Masakra
 
robek13 67,8K

robek13

Użytkownik
Mecze można oglądać na YT. Trzeba tylko mieć jakiś program VPN bo z Polski nie idzie. Ja wczoraj oglądałem z GB i szło bez żadnej przycinki .Na jakimś czacie ktoś mówił, że w Operze jest podobno taka funkcja. Osobiście nie sprawdzałem, bo mam Nord VPN.
 
G 9,9K

glosuuu

Użytkownik
A ja polecam dziś atakować na Francję w meczu z Norwegami. U Norwegów kiepska taksówka i mega zastrzeżenia do organizacji mistrzostw !!!!
 
G 9,9K

glosuuu

Użytkownik
Panie Prezesie mecz z Serbią to eliminacje z których i tak wyjdą. Dzis zaczynają mundial więc nastawienie będzie inne... Baaaa, być może odpuścili mecze z Serbią żeby się przygotować na pierwszy arcyważny mecz z Norwegią... Norwegowie tylko narzekają na organizację tych mistrzow i może się to odbić im czkawką.
 
L 388

lelit

Użytkownik
Duńczycy tez ostro narzekają. W tym ogromnym hotelu jest okropny chaos i tłoczny kocioł. To się dobrze nie skończy, obawiam się.
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
G 9,9K

glosuuu

Użytkownik
Tak jest lelit ma rację. To może być dziwny turniej. Ja dalem długoterminowo na Francję że wygra całość po kursie 6
 
bzyq 216

bzyq

Użytkownik
Witam
Gdzie będziecie oglądać mecze? Bo jak wiadomo tvp znowu nas wydymała i na reczna nie ma kasy na prawa. Pamietam, ze któreś mistrzostwa były strimowane na youtube przez IHF. Orientujecie się jak to będzie w tym roku? Jak ktoś ma stronę z fajnymi linkami to prosze na pw. Z góry dziękuje i pozdrawiam
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom