>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
Fortuna bonus

Mistrzostwa Świata - kwalifikacje 26.02-09.03.2010

Status
Zamknięty.
krol-julian 5,1K

krol-julian

Użytkownik
Troszkę off topu ale muszę ???? ????
Ford to wiadomo było , gładkie zwycięstwo . Ale Milkins ... No wielkie brawa. z 1-6 wrócił na 6-6 w tym w sesji wieczornej ma już 3-0. Przewaga psychiczna gigantyczna. Ma przeciwnika na tacy. Napewno Bedford widział się już w następnej rundzie. Oby tylko wbijał tak jak w sesji wieczornej i będzie super !!
 
assitalia 6K

assitalia

Użytkownik
Troszkę off topu ale muszę ???? ????

Ford to wiadomo było , gładkie zwycięstwo . Ale Milkins ... No wielkie brawa. z 1-6 wrócił na 6-6 w tym w sesji wieczornej ma już 3-0. Przewaga psychiczna gigantyczna. Ma przeciwnika na tacy. Napewno Bedford widział się już w następnej rundzie. Oby tylko wbijał tak jak w sesji wieczornej i będzie super !!
To co piszesz to akurat żaden off top.. ;)

Milkins tak jak mówiłem, odrodził się. Rywal przeciętniak, a Robert potrafi gonić wynik. Oby tego nie popsuł.

Ford tak jak piszesz, pewniak. Spokojnie, z klasą odprawił słabiutkiego Hogana.
Martwi mnie natomiast Drago. Z 6-3 po pierwszej sesji szybko zrobiło się tylko 7-6 dla Maltańczyka i przeczuwam po raz kolejny decidera, oby tylko z powytywnym zakończeniem.
 
snajp 542,6K

snajp

Użytkownik

Mamy już ofertę na jutro
Z mojej strony idzie Watana,chyba Haneveer po tym jak pięknie pojechał Gilberta widzę szansę na pokonanie Goulda.
Nie ma żadnego handi w ofercie szkoda,pomyślimy jak to wszystko poukładać jutro rano ;)
 
pitekk 69

pitekk

Forum VIP
Przeczucie miałeś na szczęście złe Ass, Drago już ma praktycznie partię wygrywającą - oby tak do końca Tony!
White męczy się i męczy z Boylem i na pewno do końca nie będzie wiadome, kto wygra.
Milkins 8-6 i będzie chyba 9-6. Niezły powrót, gratulacje ????
Na jutro tripelek Wattana, Dale i Gould - dla mnie najlepsze typy.
 
assitalia 6K

assitalia

Użytkownik
Tony Drago w 3 rundzie, uff.. ;)
Prawde mówiąc to meczu z Songiem bałem się najbardziej. Po nim McCulloh i tu przewiduje dla Tony&#39;ego łatwiejszej przeprawy. Obym się nie mylił.

Milkins 10-6 i tu jestem z siebie dumny, że przewidziałem ten powót do meczu Roberta. Co prawda, aż takiego pogromu w drugiej sesji się nie spodziewałem ale naprawde cieszy fakt, że Rob zagra w 3 rundzie.

Na jutro tylko Wattana z pewniejszych meczów. Wrzuciłem już dokładniejszą analize do TD dotyczącą tego pojedynku:

Spotkanie: Campbell - Wattana
Typ: 2
Kurs: 2.20
Buk: Sportingbet
Analiza:


Po raz kolejny stawiam na Wattane. Jestem przekonany, że słynnemu Azjacie po raz kolejny uda się zagrać w snookerowych MŚ. Najtrudniej będzie w czwartej rundzie gdzie czeka Matthew Stevens. W trzeciej problemu być nie powinno. Marcus Campbell to przeciętny gracz, któremu co prawda czasami udaję się zakwalifikować do fazy telewizyjnej ale zdarza się to w zasadzie tylko wtedy gdy Szkot ma słabych rywali w eliminacjach bądź ma sporo szczęścia. Teraz, mam nadzieję, tak nie będzie. Wattana, który awansował do China Open w świetnym stylu, również w eliminacjach do Crucible gra nieźle. Najpierw pewnie pokonał Lee Page&#39;a, następnie wygrał z Peterem Linesem. Z Campbellem pogromu nie będzie bo to mimo wszystko zbyt doświadczony gracz ale obecna forma i ostatnie wyniki zdecydowanie wskazują na zwycięstwo w tym pojedynku Jamesa Wattany. Kurs na niego jak zwykle lekko zawyżony.

Z reszty spotkań pójdzie &quot;wariat&quot; na Pinchesa (2.25), Gunnella (1.53) i Haneveera (2.25). Typy jednak tylko i wyłącznie z czystej sympatii, po prostu w czwartej rundzie chciałbym zobaczyć właśnie tych panów.
 
krol-julian 5,1K

krol-julian

Użytkownik
No Wattana wydaję się dosyć pewny. Przypomina mi się pogrom Campbella w kwalifikacjach do China Open z Milkinsem 0-5. Zero gry było w tamtym pojedynku. Ja jak już mówiłem wcześniej , Wattana ma realną szansę na awans do turnieju głównego. Jest rozpędzony a Milkins wejdzie bez formy w długi mecz. Jeśli ten pojedynek byłby do 5 frejmów to miałbym wątpliwości ale przy 6 godz pojedynku typuję Wattane. Liczę już na mocną 1 sesję .
Z porannej sesji daję Haneveera . Sytuacja podobna jak w meczu Wattany. Gould słabo zaprezentował się w kwalifikacjach do China a Haneveera awansował już do głównego tura w chinach i teraz czas na awans do mistrzostw świata. Myślę że oba pojedynki mogą mieć podobny przebieg.
 
X 0

xiii

Użytkownik
Szkoda tylko, że buki zapomniały dać kursów na mecze White&#39;a z Dohertym i Forda z Hamiltonem. :| Napisałem do SB, więc licze, że chociaż oni szybko to naprawią.
 
assitalia 6K

assitalia

Użytkownik
Szkoda tylko, że buki zapomniały dać kursów na mecze White&#39;a z Dohertym i Forda z Hamiltonem. :| Napisałem do SB, więc licze, że chociaż oni szybko to naprawią.
Zgadza się. Nie ma też meczów Milkinsa i Gray&#39;a, z tym, ze oni grają dopiro od 14 więc pewnie jeszcze zostaną do ofrty dorzuceni.
W ogóle widze błędy w ofercie bo Wattana gra od 14:30, a według Sportingbet zaczyna już od 11.

Zobaczymy, mam nadzieje, że oferta pojawi się w całości.
 
krol-julian 5,1K

krol-julian

Użytkownik
Thursday 4 March (Round Four)
10am &amp; 7pm
Adrian Gunnell v Joe Delaney
Alan McManus v Paul Davies
Dominic Dale v Rod Lawler
Martin Gould v Bjorn Haneveer
Ken Doherty v Jimmy White
Anthony Hamilton v Tom Ford
2.30pm
Marcus Campbell v James Wattana
Mark Davis v Barry Pinches
Mike Dunn v Robert Milkins
Jimmy Michie v David Gray
To jest rozpiska na dzisiaj. Wattana gra od 14.30 i kończy jutro.
 
assitalia 6K

assitalia

Użytkownik
Pojawiły się w ofercie Sportingbetu zakłady na Forda z Hamiltonem i na Doherty&#39;ego z White&#39;m.
Przez to zmieniłem swoje kupony na dzisiaj.

W pierwszy, pewniejszym zagrałem Wattana + Doherty (gdyby w ofercie był Milkins to zapewne zagrałbym na niego zamiast Ken-Do), a w drugim na Pinchesa, Haneveera i Forda, który z lepszym kursem niż Gunnell wydaję się też lepszym typem.

Dlaczego tak? Na Kena gram dlatego, że White jest obecnie na poziomie Delaneya, Wallace&#39;a i Mei Xi Wena. Po prostu jest beznadziejny, a męczarnie z Markiem Boylem to potwierdzają. Jedyne co mnie martwi to jak do tego meczu podejdzie Doherty. Mam jednak nadzieję, że nadal najważniejsza jest gra na MŚ, a nie jej komentowanie.
Ford łatwo z Hamiltonem mieć nie będzie, ale ostatnie miesiące pokazują, że to właśnie on jest w lepszej dyspozycji.

Na popołudnie na pewno zagram na Milkinsa i być może Gray&#39;a. W jakich kombinacjach będzie można więcej powiedzieć po pojedynkach porannych.

Edit: Wrrr. Milkins pojawił się w ofercie, szkoda, że dopiero teraz. Zmieniać już nie będe, mam nadzieję, że tak jak jest również będzie dobrze.. ;)
 
S 0

sek_irek

Użytkownik
Ja zazwyczaj gram po 3 mecze za większe pieniążki więc dzisiaj zagramza 5 dyszek:
Wattana - 1,91
Doherty - 1,55
Milkins - 1,85
 
assitalia 6K

assitalia

Użytkownik
Ja zazwyczaj gram po 3 mecze za większe pieniążki więc dzisiaj zagramza 5 dyszek:
Wattana - 1,91
Doherty - 1,55
Milkins - 1,85
Gdzie na Milkinsa jest 1.85?
W Sportingbet jest tylko 1.57 co i tak uważam za niezły kurs.

Prosiłbym następnym razem o napisanie dlaczego grasz tak, a nie inaczej. Suche typy na nie wiele się zdają.. ;)
 
S 0

sek_irek

Użytkownik
Ja gram u Buka naziemnego tj. Fortuna gdyż mam po sąsiedzku lokal ;-) i jak najbardziej jest na milkinsa 1,85 w meczu z M. Dune. więc aż szkoda byłoby nie postawić.
By Ass: Jeszcze gdyby nie ten podatek u naziemnych :p
Zgadza się ale nigdy nie próbowałem grać w necie ale chyba czas będzie się na to przestawić. Gdzie można oglądać dzisiejsze mecze? Czy nie ma nigdzie transmisji??
 
snajp 542,6K

snajp

Użytkownik
Nic dodać nic ująć ASS,KenDo na pewno upora się z Whitem .Mamy już Milkinsa (1.57),który też pojedzie Dunna i to jest w/g mnie trafny dubelek.
Tak jak napisałeś Pinches i Haneveer też uważam że warto zaryzykować.
Chyba jeszcze McManus pójdzie LIVE
 
assitalia 6K

assitalia

Użytkownik
Zgadza się ale nigdy nie próbowałem grać w necie ale chyba czas będzie się na to przestawić. Gdzie można oglądać dzisiejsze mecze? Czy nie ma nigdzie transmisji??
Niestety nie ma, pozostają nam tylko cyferki na live, który i tak się zaraz pewnie zepsuje ????

Nic dodać nic ująć ASS,KenDo na pewno upora się z Whitem .Mamy już Milkinsa (1.57),który też pojedzie Dunna i to jest w/g mnie trafny dubelek.

Tak jak napisałeś Pinches i Haneveer też uważam że warto zaryzykować.
Chyba jeszcze McManus pójdzie LIVE
Z tym, że Doherty gra już, a Milkins od 15:30 więc chyba nie zdążysz.
Ja uważam, że ciekawy wydaję się dubel Millkins + Wattana no ale z powodu opóźnień Sportingbetu zagrałem Wattane z Kenem. Tak czy inaczej oba powinny wejść.
Milkinsa zagram zapewne więc w dublu z Gray&#39;em bo co prawda z Wattaną nadal mogę go obstawić (oba mecze od 15:30) to jednak nie jestem zwolennikiem tego samego meczu na kilku kuponach.
 
krol-julian 5,1K

krol-julian

Użytkownik
Ja narazie zagrałem grubo tylko Haneveera . kursik było blisko 2,0 ( 1,94 ) a byłem zdania że powinien wygrać. Narazie mecz wyrównany chociaż z 3-1 wrócił Bjorn na 3-3 więc idzie w górę. Oby zaprezentował podobną formę co Milkins w wieczornej sesji ????
Edit : po 1 sesji jest 4-5 więc mecz na styku. Mam nadzieję że wieczorem Haneveer najpierw wyrówna na 5-5 a potem pociągnie do mety ????
 
pitekk 69

pitekk

Forum VIP
Widzę, że jako jedyny gram na Goulda. No cóż, stawiam, że świetna passa Bjorna dobiegnie końca i dlatego przed meczem postawiłem na Martina.
Do tego jak pisałem wcześniej Wattana i Dale. Taki tripelek na te dzień, mam nadzieję, że wejdzie, przyda się kasa na następny dzień ;)
Co do Drago, pojedynek z McCullohem zapowiada się ciekawie, obaj grają otwarty snooker, nie patyczkują się. Co wyjdzie ze spotkania się dwóch takich graczy? Mam nadzieję, że wyjdzie Tony ????
 
pitekk 69

pitekk

Forum VIP
Oferta na jutro wraz z drugimi sesjami dzisiejszych:

No i cóż, Tony Drago prawda? Maltańczyk ma olbrzymią szansę na pokonanie Iana i kurs 1.66 wędruje na kupon ????
Następnie Andrew Higginson, który nie powinien mieć problemów z odprawieniem Zhanga. Kurs niski, 1.33 ale raczej godny zauważenia.
Kolejne 1.33 do zagrania to Rory McLeod, który ostatnio znacznie poprawił swą grę. Rywalem Long, kiepski zawodnik, będący słabym przeciwnikiem dla Rorego.
Do tego Michael Judge po 1.44. Taki kupon będzie raczej dobry, zastanowię się poważnie nad nim ????
Co do drugich sesji. Z Wattaną jest problem. Kurs bardzo wysoki, 5.00, a jak wiemy Milkins potrafił wyciągnąć zwycięstwo z takiego stanu. Czy James jest w stanie to zrobić z Campbellem? Oto jest pytanie, jeśli miałbym to grać to w dublu właśnie ze wspomnianym wyżej Milkinsem, na którego jest kurs w wysokości 1.33 co mnie bawi, gdyż prowadzi tylko jednym frejmem i powinien być dużo wyższy. A może sam Wattana? Trzeba to jeszcze przemyśleć...
 
assitalia 6K

assitalia

Użytkownik
Wattana słabiutko. Będzie bardzo ciężko ale nie ma rzeczy niemożliwych. W środę z 3-6 na 10-6 Milkins, w czwartek z 3-6 na 10-6 Ford, to może w piątek 3-6 na 10-6 Watt.. ? ;) Oby.
Zawiódł Haneveer. Miał trochę pecha. Zabrakło widocznie doświadczenia bo mógł spokojnie z Gouldem wygrać.

Tak czy inaczej mimo iż kwalifikacje pod względem bukmacherskim wypadają słabo jutro znów mocno je zagram.
Higginson+McLeod+Drago+Milkins(5-4) taki oto kupon obstawie i to za sporą stawkę. Dlaczego tak? Chyba wiadomo.

Dwaj pierwsi mają słabiutkich rywali i szczerze spodziewałem się kursów 1.15-1.20, a tu niespodzianka, ponad 1.30. Anda gra jeszcze tu tylko dlatego, że w 2 rundzie trafił na emeryta Parrota, gdyby tam był Pinches, Ford, a nawet White to Chińczyka pewnie już by w Sheffield nie było. Higginson szybko powinien się z nim uporać. Podobnie jest z Longiem. W drugiej rundzie beznadziejny O&#39;Donoghue. Teraz z McLeodem jest bez szans.

Dalej Drago. Mój ulubieniec na którego gram od początku i mocno wierzę w jego awans. Tak jak już pisałem najbardziej bałem się dla Tony&#39;ego meczu z Songiem, następnie z Guodongiem, a pojedynek z McCullohem uważam za najłatwiejszy. Od dawna Ian mnie nie przekonuje i nie widzę podstaw by będący w świetnej formie Drago miał tutaj zrobić niemiłego psikusa.

Na koniec Milkins. Tu trochę pazernie bo mimo iż dziś nie grał najlepiej to prowadzi i powinien z Dunnem wygrać. Łatwo jednak nie będzie, ja jednak się na Roba zdecydowałem. W meczu z Bedfordem udowodnił, że mu cholernie na Crucible zależy.

Dodatkowo na potrzeby TD typuje na wygraną Pinchesa:

Spotkanie: Davis - Pinches (5-3)
Typ: 2
Kurs: 4,33
Bukmacher: Sportingbet
Analiza:


Po pierwszej sesji lepszy jest aktualny mistrz świata na sześciu czerwonych. Nie wygrywa jednak zdecydowanie. Zaledwie dwa frejmy przewagi na dodatek po tylko ośmiu rozegranych partiach to naprawdę nie wiele. Naturalnie, że bliżej występu w czwartej rundzie jest Davis, ale Pinches nie stoi wcale na straconej pozycji. Od samego początku to właśnie Davis był zdecydowanie bardziej faworyzowany co wydaję się dziwne bo obaj zawodnicy to gracze o podobnych umiejętnościach i doświadczeniu. Trudno wskazać tego kto wygra. Ja jednak nadal uparcie twierdzę, że z Dave&#39;m Haroldem zagra Barry. Wyniki w obecnym sezonie są na korzyść mojego faworyta. Davis poza zwycięstwem w mało prestiżowych MŚ na 6 czerwonych bilach nie wygrał żadnego znaczącego meczu. Pinches przeciwnie, w obecnym sezonie pokonał między innymi wicemistrza świata Shauna Murphy&#39;ego, nieźle radził sobie także w innych meczach turniejów rankingowych.
Po pierwszej sesji kurs to aż 4.33 więc przejść obok tego obojętnie nie można tym bardziej, że równie dobrze przed drugą sesją mogło być 4-4, zabrakło jednak Pinchesowi trochę szczęścia.

W rzeczywistości jednak nie gram tego pojedynku choć do dubla z Wattaną (5.00) po takich kursach kusi ale jeden kupon na piątek, ten, który podałem wcześniej na dodatek za większą stawkę wystarczy.. ;)
 
snajp 542,6K

snajp

Użytkownik
Taaa mi na Pinches&#39;a udało się na live ustrzelić piękny kursik

Wierzę że Barry da sobie radę i że doświadczenie weżmie górę.
Obawy mam co do Higginsona,wiem że jest tu faworytem ale jakoś nie trafia do mnie ten gościu.Od 2007 roku jak dotarł do finału WO nie pokazał nic wielkiego,chyba że szlifował formę na ten turniej.Kurs na niego też nie powala dlatego ja odpuszczam.
Martwi a zarazem kusi Watana (bo kurs na niego przy stanie 6-3 aż5.00 )ja wierzę w niego choć bukmacherzy mocno faworyzują Campbella kurs zaledwie 1.142​
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom