>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Mistrzostwa Świata - kwalifikacje 26.02-09.03.2010

Status
Zamknięty.
assitalia 6K

assitalia

Użytkownik

24.02.2010 rozpoczną się najdłuższe kwalifikacje w całym snookerowym cyklu Main Tour - do Mistrzostw Świata 2010. Potrwają one aż dwa tygodnie do 14.03.2010. Kwalifikacje do Mistrzostw Świata różnią się od eliminacji do innych turniejów. Przede wszystkim występują w nich rundy nierankingowe, a więc nie każdy snookerzysta uzyska jakieś punkty. Rundami nierankingowymi będą trzy pierwsze - w trzeciej co prawda wystąpi 4 profesjonalistów, ale i tak nawet oni nie mogą liczyć na żadne punkty w tej rundzie. Dopiero w kolejnych fazach kwalifikacji zaczynają się rundy punktowane. I to nie byle jak, ponieważ Mistrzostwa Świata to turniej, w którym można zdobyć ich największą liczbę - dość powiedzieć, że za zwycięstwo jest aż 10000 punktów. Wcześniejsze rundy też są punktowane znacznie lepiej niż w innych turniejach Main Touru.

Punktacja za poszczególne fazy turnieju:



Drabinka kwalifikacji:



Kursy na tych, którzy mogą awansować do &quot;fazy telewizyjnej&quot; w Crucible Theatre:



Terminarz:

Dzień 1:
Piątek, 26.02.2010
godzina: 11:00


Mecz 1 – Les Dodd v Philip Minchin 5-0
Mecz 2 – Paul Wykes v David Taylor 5-1
Mecz 3 – David Singh v Colin Mitchell 5-3
Mecz 4 – Ali Bassiri v Neil Selman 1-5

_______________________________________


Dzień 1:
Piątek, 26.02.2010
godzina: 15:30


Mecz 5 – Barry West v Christopher Flight
Mecz 6 – Del Smith v Phil Seaton 5-2
Mecz 7 – Bill Oliver v Nic Barrow 1-5
Mecz 8 – Stephen Ormerod v Paul Cavney 5-4

_______________________________________


Dzień 1:
Piątek, 26.02.2010
godzina: 20:30


Mecz 9 – Les Dodd v Paul Wykes 2-5
Mecz 10 – David Singh v Neil Selman 5-3
Mecz 11 – Barry West v Del Smith 1-5
Mecz 12 – Nic Barrow v Stephen Ormerod 5-0

_______________________________________


Dzień 2:
Sobota, 27.02.2010
godzina: 11:00


Mecz 1 – James Wattana v Paul Wykes 10-6
Mecz 2 – Michael White v David Singh 10-4
Mecz 3 – Jordan Brown v Del Smith 10-7
Mecz 4 – Brendan O’Donoghue v Nic Barrow 10-8

_______________________________________


Dzień 3:
Niedziela, 28.02.2010
godzina: 11:00


Mecz 5 – Lee Page v James Wattana 6-10
Mecz 6 – Matthew Selt v Thepchaiya Un-Nooh 10-8
Mecz 7 – Stephen Rowlings v Sam Baird 6-10
Mecz 8 – Lee Spick v Joe Jogia 8-10
Mecz 9 – Noppadol Sangnil v Michael White 10-9
Mecz 10 – Bjorn Haneveer v Jordan Brown 10-9

_______________________________________


Dzień 3:
Niedziela, 28.02.2010
godzina: 15:30


Mecz 11 – Patrick Wallace v Mark Boyle 7-10
Mecz 12 – Li Hang v David Hogan 9-10
Mecz 13 – Xiao Guo Dong v Tony Drago 9-10
Mecz 14 – Chris Norbury v Mei Xi Wen 4-10

_______________________________________


Dzień 4:
Poniedziałek, 01.03.2010
godzina: 11:00


Mecz 15 – Craig Steadman v Zhang Anda 4-10
Mecz 16 – Matthew Couch v Brendan O&#39;Donoghue 8-10
Mecz 17 – Ben Woollaston v Andrew Norman 10-5
Mecz 18 – Atthasit Mahitthi v Jimmy Robertson 4-10
Mecz 19 – Simon Bedford v Ian Preece 10-4
Mecz 20 – Daniel Wells v David Gray 7-10

_______________________________________


Dzień 5:
Wtorek, 02.03.2010
godzina: 11:00


Mecz 21 – Peter Lines v James Wattana 8-10
Mecz 22 – Barry Pinches v Matt Selt 10-8
Mecz 23 – Joe Delaney v Sam Baird 10-0
Mecz 24 – Paul Davies v Joe Jogia 10-7
Mecz 25 – Rod Lawler v Noppadol Sangnil 10-7
Mecz 26 – David Gilbert v Bjorn Haneveer 6-10

_______________________________________


Dzień 5:
Wtorek, 02.03.2010
godzina: 15:30


Mecz 31 – John Parrott v Zhang Anda 6-10
Mecz 32 – Jin Long v Brendan O&#39;Donoghue 10-6
Mecz 33 – David Roe v Ben Woollaston 10-9
Mecz 34 – Mark Joyce v Jimmy Robertson 10-9

_______________________________________


Dzień 6:
Środa, 03.03.2010
godzina: 11:00


Mecz 27 – Jimmy White v Mark Boyle 10-8
Mecz 28 – Tom Ford v David Hogan 10-3
Mecz 29 – Liu Song v Tony Drago 7-10
Mecz 30 – David Morris v Mei Xiwen 10-8
Mecz 35 – Robert Milkins v Simon Bedford 10-6
Mecz 36 – Andy Hicks v David Gray 7-10

_______________________________________


Dzień 7:
Czwartek, 04.03.2010
godzina: 11:00


Mecz 39 – Adrian Gunnell v Joe Delaney 10-7
Mecz 40 – Alan McManus v Paul Davies 10-9
Mecz 41 – Dominic Dale v Rod Lawler 5-10
Mecz 42 – Martin Gould v Bjorn Haneveer 10-8
Mecz 43 – Ken Doherty v Jimmy White 10-3
Mecz 44 – Anthony Hamilton v Tom Ford 6-10

_______________________________________


Dzień 7:
Czwartek, 04.03.2010
godzina: 15:30


Mecz 37 – Marcus Campbell v James Wattana 10-5
Mecz 38 – Mark Davis v Barry Pinches 10-7
Mecz 51 – Mike Dunn v Robert Milkins 10-8
Mecz 52 – Jimmy Michie v David Gray 10-2

_______________________________________


Dzień 8:
Piątek, 05.03.2010
godzina: 11:00


Mecz 45 – Ian McCulloch v Tony Drago 10-6
Mecz 46 – Jamie Burnett v David Morris 6-10
Mecz 47 – Andrew Higginson v Anda Zhang 8-10
Mecz 48 – Rory McLeod v Jin Long 10-3
Mecz 49 – Stuart Pettman v David Roe 10-6
Mecz 50 – Michael Judge v Mark Joyce 8-10

_______________________________________


Dzień 10:
Niedziela, 07.03.2010
godzina: 11:00


Mecz 1 – Matthew Stevens v Marcus Campbell 9-10
Mecz 2 – Dave Harold v Mark Davis 7-10
Mecz 3 – Steve Davis v Adrian Gunnell 10-4
Mecz 4 – Fergal O’Brien v Alan McManus 10-4
Mecz 5 – Liang Wenbo v Rod Lawler 10-2

_______________________________________


Dzień 11:
Poniedziałek, 08.03.2010
godzina: 11:00


Mecz 6 – Nigel Bond v Martin Gould 4-10
Mecz 7 – Joe Swail v Ken Doherty 1-10
Mecz 8 – Judd Trump v Tom Ford 3-10
Mecz 9 – Barry Hawkins v Ian McCulloch 10-7
Mecz 10 – Michael Holt v David Morris 10-6

_______________________________________


Dzień 12:
Wtorek, 09.03.2010
godzina: 11:00


Mecz 11 – Ricky Walden v Anda Zhang 8-10
Mecz 12 – Gerard Greene v Rory McLeod 10-9
Mecz 13 – Stuart Bingham v Stuart Pettman 2-10
Mecz 14 – Jamie Cope v Mark Joyce 10-5
Mecz 15 – Stephen Lee v Mike Dunn 10-2
Mecz 16 – Graeme Dott v Jimmy Michie 10-5


Wszystkie spotkania toczone maksymalnie przez 19 frejmów (reszta terminarza później).

Oficjalny LIVE kwalifikacji Mistrzostw Świata &gt;&gt;&gt; LIVE

Zapraszam do merytorycznej dyskusji.. ;)
 
pitekk 69

pitekk

Forum VIP
Pojawiła się oferta na pierwsze 4 mecze z godziny 11:00:

Trudno cokolwiek stwierdzić i polecić, panowie mało znani, na sucho jedynie Selman i Dodd, ale tą rundę odpuszczam.
 
D 3,3K

davey_watt

Użytkownik
grzechem jest nie spróbować awansu Drago po kursie 17 :grin: dziwi mnie trochę taki kurs, bo drabinka nie jest taka zła. Hawkins to zawodnik bez większej stabilizacji, myślę, że dopiero na nim jeśli w ogóle zakończy się przygoda Maltańczyka. 2.10 na McLeoda też warte zagrania bo w swoich meczach powinien być faworytem dosyć wyraźnym.
Pierwsze mecze to raczej nie do typowania ;]
 
assitalia 6K

assitalia

Użytkownik
Zaczynamy zabawę z mistrzostwami świata w snookerze.
Na początek, oczywiście kwalfikacje do tego najbardziej prestiżowego turnieju snookerowego.

Pierwszej rundy obstawiać nie będe ale pobawię się w typowanie gracza, który awansuje do MŚ.
Drabinka turniejowa dostępna jest &gt;&gt;&gt; TUTAJ.

Zaczynam od końca.
Ostatnia linijka drabinki i zdecydowany faworyt Graeme Dott. Nie widzę aby kto mógł Szkotowi przeszkodzić. Najgroźniejszy wydaję się Andy Hicks, ale to i tak inna półka niż były mistrz świata. Kurs na awans do mistrzostw Dotta (1.25) nie powala ale wydaję się być pewniakiem.

Typ: Dott (awans) - 1.25

Następny zestaw to grupa zawodników w której znajdują się Milkins, Dunn i Lee. Wymieniłem tych trzech zawodników bo moim zdaniem tylko między nimi może rozstrzygnąć się sprawa awansu. Faworytem bukmacherów Lee, ale ja na zamieszanego w ustawianie meczów snookerzystę nie stawiam. Osobiście chciałbym widzieć na MŚ Milkinsa, który w tym sezonie swoją postawą na to zasłużył. Jeżeli pokona Dunna to w meczu z Lee według mnie będzie faworytem. Kurs na awans Roberta to aż 4.00. Warto.

Typ: Milkins (awans) - 4.00

Kolejna rywalizacja i kolejny zadecydowany faworyt. Judge, Joyce czy Robertson nie mają szans z Copem, który ostatnio gra całkiem nieźle. 1.30 na Cope&#39;a, cóż. Nie ma innej opcji.

Typ: Cope (awans) - 1.30

Dalej ciekawy zestaw z Binghamem, Pettmanem i Woolastonem. Młody Ben raczej jeszcze nie teraz, chyba za wcześnie na tak wielki sukces. Zostają więc Pettman i Bingham. Obaj słabo ale mimo wszystko jednak Stuart Bingham powinien zagrać w Crucible. Pewnie znów skonczy sie na jednym meczu no ale.. awans będzie. 1.28 to jednak za mało abym zdecydował się zagrać na tego zawodnika.

W następnej kolejności Rory McLeod. Jedynym godnym rywalem czarnoskórego zawodnika może być Greene, ale to na będącego w świetnej formie Rory&#39;ego za mało. 2.10 biorę z pocałowaniem ręki.

Typ: McLeod (awans) - 2.10

Parrott nie ma większych szans z Higginsonem i Waldenem. Obecnie jest w tak tragicznej formie, że w Sheffield wystąpie tylko jako konferansjer i ekspert. Sprawa awansu rozstrzygnie się pomiędzy Andrew i Rickym. Który wygra? Nie wiem. Lepiej gra Higginson ale na pewno Walden będzie chciał zrobić wszystko aby zagrać na MŚ. No bet.

Mam więlką nadzieję, że nie będe zmuszony po raz kolejny w Crucible Theatre oglądać Jamiego Burnetta. I oby Holt mu w tym przeszkodził. Szkoda, że tylko &quot;Hitman&quot; jest dla niego prawdziwym rywalem. Doszedł do finału w Pro Challenge Series, gra nieźle. Mam nadzieję, że po 1.50 awans Holta okaże się trafionym.

Typ: Holt (awans) - 1.50

Niezwykle ciekawa rywalizacja. Genialnie grający Tony Drago, który przeszedł ostatnie eliminacje jak burza na drodze do czwartej rundy będzie musial pokonać dwóch Chińczyków Gudonga i Songa, a także McCullocha, jeśli mu się to uda w co nie wątpie bo w obecnej formie tak być powinno trafi na Hawkinsa. Barry wygrał wspominany wcześniej przeze mnie turniej z cyklu PCS i na pewno bardzo mocno się podbudował. Ciężko będzie mojemu ulubieńcowi Drago awansować ale po przeliczniku w wysokości 17.00 ja na pewno zaryzykuję choć z Hawkinsem chyba niestety nie da rady.

Typ: Drago (awans) - 17.00

Trump i nie ma innej opcji. Beznadziejny Hamilton i niezły ale nie na tyle, zeby wygrać z Trumpem (ostatnio wysoko z Juddem przegrał) Ford nie mają większych szans z młodym Anglikiem, a kurs nienajgorszy, 1.50.

Typ: Trump (awans) - 1.50

White i Doherty. Całkiem możliwe, że oni zagrają w 3 rundzie chyba, że Jimmy znów odwali coś niespodziewanego. Faworytem będzie Doherty bo jest po prostu lepszy. W 4 rundzie zagra ze Swailem. Joe w tym sezonie słabo. Doherty co prawda ostatnio nie może awansować do turnieju głownego, ale być może dlatego, że dwa razy na drodze stawał Dott, tym razem jeśli pokona rywala z 3 rundy ze Swailem powinno być łatwiej. Na awans Ken-Do 2.25.

Typ: Doherty (awans) - 2.25

Kolejny zestaw do odpuszczenia. Sensacyjny kwalifikant do CO Haneveer, nieobliczalny Gilbert i Gould, a w czwartej rundzie Bond. Ciężko ocenić kto tu uzyska awans. Najbardziej liczę na Goulda ale nie podejmuję się typowania.

Wenbo. Jeżeli nie zagra w Sheffield to ten sezon mimo świetnego początku będzie dla Lianga tragiczny. Nie awansował do China Open, musi więc zagrać w MŚ. Lawler sukcesu z kwalifikacji do CO nie potwórzy, pozostaje Dale, który co prawda raz już z Liangiem w tym sezonie wygrał ale drugi raz nie sądze aby mu się to udało. Na Chińczyka 1.33.

Typ: Wenbo (awans) - 1.33

Słaba rywalizacja. McManus bez formy, Davies też. O&#39;Brien również nie gra rewelacyjnie. Mimo to, to właśnie Fergal powinien zagrać w MŚ. 1.44 jednak mnie nie przekonuje.

Jedna z ostatnich szans na awans do MŚ Steve Davisa. Rywale słabi, najgroźniejszy może być Gunnell, ale z nim Davis powinien sobie poradzić. 1.72 niezbyt dużo ale ostatecznie może być.

Typ: Davis (awans) - 1.72

Chyba najrówniejszy zestaw ze wszystkich. Selt, Pinches, Davis i Harold. Oj szkoda, że na MŚ zagra O&#39;Brien albo McManus a nie będzie tam Pinchesa albo Selta. Nie do grania choć 8.00 na Pinchesa kusi to konkurencja zbyt duża.

Stevens bez formy, wyszedł mu tylko jego turniej czyli WO, Campbell beznadziejny, Lines błysnął tylko w UK Championship więc może kwalifikant Wattana? Do China Open wszedł a też nikt na niego nie stawiał. Po kursie 21.00 na pewno warto lekko na Taja zagrać.

Typ: Wattana (awans) - 21.00

To tyle.
Typów nie można niestety łączyć, ale single warto pograć.. ;)
 
odi 2,3K

odi

Forum VIP
Ja tutaj stawiam na swojego ulubionego snookerzystę w ramach kwalifikacji do Mistrzostw Świata. Trump już wielokrotnie udowodnił swój niesamowicie duży potencjał, ma na swoim koncie już kilka spektakularnych zwycięstw a obecny sezon jest kolejnym dobrym jego występem na najwyższych szczeblach światowego snooka. Przeciwnicy z którymi zmierzy się o awans nie są zbyt wygórowani stąd moje przekonanie co do jego zwycięstwa. (sugerowałem się także opinią specjalisty - Assitalii)
 
assitalia 6K

assitalia

Użytkownik
Nie wiem czy zauważyliście ale Sportingbet na awans Drago ma już tylko kurs 11.00, a ja zagrałem jeszcze po 17.00.

Czyżby tak dużo osób z FB zagrało na awans Maltańczyka? :p
Tak czy inaczej kurs był przesadzony, powiem więcej, 11.00 to też jest za dużo.. ;)

Na Wattane dalej stoi 21.00, lekko pobrałem.
Moje typy w moim temacie z typami &gt;&gt;&gt; TUTAJ

Davisa, Dotta, Cope&#39;a, Trumpa, Holta czy Wenbo odpuściłem bo w singlu mi się nie opłacało a do dubla albo tripla nie bardzo miałem co dołożyć. Jeżeli znajdę coś konkretnego poza snookerem no to na pewno zagram na Wenbo, Dotta lub Trumpa bo oni z tych niższych kursów wydają się najpewniejsi.
 
pitekk 69

pitekk

Forum VIP
Pierwsze mecze za nami, Dodd i Selman bo bardzo malutkich kursach na sucho weszli, czas na mecze z godziny 15:30:

Tutaj kompletnie nic się nie wypowiadam, wstawiam, jeśli ktoś ma ochotę zaryzykować ????
 
assitalia 6K

assitalia

Użytkownik
Pierwsza runda za nami.

Dziś kolejna.



Osobiście jestem pewny, że dalej awansuje Wattana (1.28 ), myślę, że o niespodziankę pokusić się może także Barrow na którego Sportingbet proponuje 2.75. Na White&#39;a kurs tragiczny, nie warto grać.
 
pitekk 69

pitekk

Forum VIP
Tak, ja również stawiałem na Wattanę, do tego Browna i jednak O&#39;Donoghue&#39;a. Zobaczymy jak to będzie, liczę szczególnie na Jamesa Wattanę, który nie ma zbyt trudnej drogi do awansu do turnieju głównego ????
 
assitalia 6K

assitalia

Użytkownik
Live jak zwykle się zepsuł.

Podaje więc wyniki po pierwszej sesji czyli o 9 frejmach:

Wattana - Wykes 5-4
White - Singh 6-3
Brown - Smith 4-5
O&#39; Donoghue - Barrow 5-4

Wychodzi więc na to, że wszystko jeszcze jest możliwe. Panowie grają oczywiście do 10 wygranych partii.

Sportingbet zaproponował wszystkim typującym snookera ciekawy zakład.

Oto on:



W jakim przedziale padnie najwyższy brejk w eliminacjach do MŚ.
Kursy na 140-142 i 143-145 trochę za niskie, żeby zaryzykować.
Spodziewam się właśnie takiego brejka. Maksa raczej nikt nie zrobi, 146 też trudne do wykonania, a poniżej 140 na pewno nie będzie. Zbyt dużo meczów, zbyt dużo dobrych snookerzystów aby nikt nie wbił w podejściu 140 punktów.

Składniałbym się ku granicy 143-145, wydaję się najpewniejsza choć zagrać po 2.50 się nie zdecyduję.
 
pitekk 69

pitekk

Forum VIP
Wyniki jak na razie do przewidzenia Wattana pewna wygrana, White jeszcze lepiej, no i Brown na którego również stawiałem. Ostatni mecz (Brendan O’Donoghue v Nic Barrow) trwa, jest 8-8.
edit: Również Brendan O’Donoghue na którego stawiałem wygrał swój mecz, tak więc 100 % jest, ale wynik do przewidzenia ????
Oferta na niedziele na godzinę 11:00 i 15:30:

Zawodnicy zdecydowanie bardziej znani. Przyzwoity kurs na Selta 1.44, do tego może Jogia po 1.77, Wattana 1.25 i oczywiście Drago ???? 1.57. Z reszty bym coś dorzucił jeszcze ale kursy kiepściutkie, więc te spotkania wydają się najbardziej optymalne...
 
assitalia 6K

assitalia

Użytkownik
edit: Również Brendan O’Donoghue na którego stawiałem wygrał swój mecz, tak więc 100 % jest, ale wynik do przewidzenia ????
No nie do końca do przewidzenia. Barrow, przypomne, amator prawie ograł Brendana. To pokazuje tylko jak bardzo nie warto było stawiać na O&#39;Donoghue po takim kursie.

Oferta, którą wrzuciłeś ma błąd. Jutro jest tylko 6 meczów, konkretnie te sześć pierwszych. Reszta gra w poniedziałek.

Sportingbet dorzucił także kolejne pojedynki i obecnie wygląda to tak:



Na pewno Selt (1.44), który z Un-Noohem powinien wygrać choć kurs lekko zaniżony, następnie pewniak niedzielny czyli Wattana (1.30). Nie daje większych szans Page&#39;owi. Powinien także wygrać Haneveer (1.44).
Ciekawy jestem postawy Sama Bairda, który eliminacje do CO miał udane.

Z poniedziałkowych pojedynków naturalnie Drago (1.57), który mam nadzieje udanie rozpocznie drogę do Sheffield i Woolaston. Ben to lepszy zawodnik niż Norman, ale 1.25 to przesada. Mimo to raczej go zagram.

Reszta meczów nie do grania, chyba, że na szukanie niespodzianek. Takowe najprawdopodobniej, według mnie mogą zdarzyć się w meczach Bedforda z Preecem gdzie na Iana jest 2.62 i Wallace z Boylem. Na tego drugiego aż 3.60.
 
assitalia 6K

assitalia

Użytkownik
Szlag by to trafił. Nie zagrałem w końcu dzisiaj i wielka szkoda. Tripelek Wattana, Haneveer i Selt mimo, że z problemami to jednak wszedł. Ehh, szkoda. Mam nadzieję, że jutro będzie równie dobrze bo grać już będe na pewno.

Oferta wrzucona jest już w poście powyżej, ja ją tylko uzupełnie o jeden pojedynek + jeden mecz po pierwszej sesji.



Na poniedziałek więc tak jak polecałem wczoraj, Woolaston (1.25) i Drago, z tym, że na Maltańczyka kurs niższy bo prowadzi 5-4, mimo to 1.36 wydaję się w miare rozsądne.
Do obu tych panów chętnie dorzuce także Coucha (1.33), który ze słabym, ledwo wygrywającym z amatorem Barrowem, O&#39;Donoghuem nie powinien mieć problemów.

Z wyższych kursów tak jak mówiłem wczoraj, Ian Preece. Szanse z Bedfordem oceniam na 60/40 na korzyść Preeca więc po 2.62 warto zagrać. Ja puszczę to w singlu.
 
pitekk 69

pitekk

Forum VIP
A ja się cieszę, że grałem. Z podanych przeze mnie Selta, Jogii, Wattany i Drago trzej pierwsi już wygrali, a Tony prowadzi po pierwszej sesji 5:4.
Dziś lekko grałem na Woollastona, J. Robertsona i Zhanga, wcześniej nie zdążyłem napisać. Jak na razie swoje mecze wygrywają, więc jest dobrze ????
Oferta na jutro już jest, ale wstawię później, zobaczymy jak dzisiejsze rozstrzygnięcia ????
 
krol-julian 5K

krol-julian

Użytkownik
ja tak tylko wtrące 1 zdanie ????
Jestem totalnie wkurzony że niema wogóle oferty w Fortunie ... Była oferta na kwalifikacje do innych turów rankingowych a na mistrzostwa świata nic ... zero ... Totalne dno ..
 
pitekk 69

pitekk

Forum VIP
ja tak tylko wtrące 1 zdanie ????

Jestem totalnie wkurzony że niema wogóle oferty w Fortunie ... Była oferta na kwalifikacje do innych turów rankingowych a na mistrzostwa świata nic ... zero ... Totalne dno ..
A to ciekawe, skoro na inne było, a na kwale. do MŚ nie ma ???? Ciekawa taktyka w takim razie Fortuny :]
 
snajp 515,4K

snajp

Użytkownik
Ja powiem szczerze że połowy zawodników nie kojarzę ???? (jestem starej daty) ale jutro na pewno zagram Watanę za 2.1 ,wart uwagi jest Gilbert i Baird.Może jakiś tripelek lub dubelek bo Watana już poszedł solo.
Powiem tak po cichu że widzę Watanę na tych mistrzostwach . ;)
 
pitekk 69

pitekk

Forum VIP
Drago co za mecz! 10-9, coś świetnego ???? I wspomniana przeze mnie 4 wchodzi, to mi się podoba.
Oferta na jutro:

Ten Wattana sam nie wiem. Kurs 2.10 kuszący, ale czy poradzi sobie z Linesem? Ciężko cokolwiek wyrokować, zaryzykować można, jednak mecz na prawdę z wieloma możliwymi rozwiązaniami...
Pinches/Selt - kolejny trudne do wytypowania spotkanie. Pinches wiadomo, doświadczony zawodnik, który jeszcze nie zszedł do końca &quot;ze sceny&quot;. Selt za to zawodnik ograny w kwalifikacjach, potrafiący w tym sezonie odprawić nie jednego rywala z kwitkiem. Dla mnie typowy no bet.
W miarę pewny wydaje się Rod Lawler, ale kurs niski, bo tylko 1.20.
Dorzucić można jeszcze Bairda, ale rywala też ma bliskiemu swoich umiejętności. Kurs jednak niezły, po 1.72 można spróbować.
Być może zagram taki tripelek, chyba, że zrezygnuję z Wattany. Muszę to jeszcze na spokojnie przemyśleć ????
 
assitalia 6K

assitalia

Użytkownik
snajp dlaczego stawiasz na Gilberta?
Moim zdaniem obecnie w wyższej formie jest Haneveer i to ku nie mu bym się skłaniał w tym pojedynku.

O Wattane sie nie boje. Myślę, że z Linesem sobie poradzi. Peter miał jeden genialny występ w UK Championship i na tym poprzestanie. Na moje to już nigdy nie osiągnie takiego sukcesu. Taj w rewelacyjnej formie, idzie jak burza, po 2.10 ja się na pewno na niego skuszę.

Ciekawe są też typy na Bairda i Jogie. Ten pierwszy w kwalach do CO grał dobrze, tu też zaczął nieźle. Myślę, że Delaneya &quot;przeskoczy&quot;. Jogia natomiast ładnie zaprezentował się w pierwszym meczu, teraz jego rywalem jest gracz o podobnych umiejętnościach. Osobiście stawiam na Jogie, Davies od dawna mnie nie przekonuje i nie widzę go w trzeciej rundzie.
Selt - Pinches, kibicuje Barry&#39;emu ale mecz kompletnie nie do stawiania. Wszystko jest tu możliwe. Lawlera po 1.20 ruszać nie będe bo to nie jest żaden pewniak.

Zobaczymy kiedy będzie oferta na pozostałe mecze drugiej rundy, jeśli przed 11:00, to wtedy na pewno coś dorzucę jeśli nie no to Wattana+Baird i Haneveer+Jogia. Takie dwa dubelki.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom