>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Mistrzostwa Świata 2020 (31.07-16.08.2020)

Status
Zamknięty.
B 35,1K

bukovina

Użytkownik
Mark Williams - Stuart Bingham
Over 22,5 frejma @2,20 etoto
Over 23,5 frejma @3,25 etoto
Będzie decydująca partia @5,65 etoto
Over 3,5 setek @2,25 etoto
Brejk maksymalny @26 etoto


Jedno z fajniejszych zestawień na tym etapie. Walijczyk 3-krotny mistrz Świata kontra Anglik Bingham mistrz świata z 2015 roku. Lubię obu zawodników i liczę na ciekawe spotkanie i nie ma wątpliwości, że takim będzie. Bingham jak i Williams potrafia świetnie radzić sobie na trudniejszych układach z prowadzeniem białej na dystansie. Obaj tez w pierwszej rundzie mieli momenty słabości, jak i świetne podejścia. Walijczyk powoli stara się odbudować swoją formę, od od wygranej właśnie tutaj w Crucible dwa lata temu, gdzieś się zagubił i nawet zrobił sobie krótką przerwę od snookera, ale ostatnio powiedział, że będzie grał do póki nie wypadnie z touru więc miejmy nadzieję, że bardzo długo, ale oznacza, to właśnie, że na pewno się odbudowywuje mentalnie. Bingham po wygranej w tegorocznym Masters też trochę się zapuścił, ale Anglik często tak ma, a kiedy trzeba rozegrać dobry mecz to po prostu to robi. Jednak na dystansie do 13 Frejmów podzielonym na 3 sesje spodziewam się słabszych momentów jednego i jak i drugiego i również bardzo dobrego punktowania z obu stron. Nie chcę mi się wierzyc, że ten mecz łatwo wygra któryś z nich więc typuje wysokie overy Frejmów, setki + jeszcze inny ciekawy bet, którym będzie wbicie brejka maksymalnego. Od początku turnieju mam przeczucie, że ktoś tutaj w Crucible wbije maxa i stawiam, że może się to stać w tym meczu, jednak uważam, że jeśli miałby to ktoś zrobić, to tym zawodnikiem będzie Stuart Bingham. Wbił już w swojej karierze kilka maksow, a dokładnie 6, czyli plasuje się na 4 miejscu pod względem maxow w historii snookera. Anglik lubi atakować maksa więc liczę na to, że będzie próbować też w tym spotkaniu.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +19
R 622K

rjastrzab

Użytkownik
Judd Trump - Yan Bingtao
Tup: Trump (-4,5)
Kurs 1,70
Bukmacher LVBEt

Co tu mozna pisać. Zdecydowany faworyt do wygranej całego turnieju musi wygrywać takie meczy wyraźnie. Chińczyk aspiruje do najwyższych lokat, ale jeszcze cały czas brakuje. Wygrał ze Slessorem, ale ten napsuł mu końcówką sporo krwi wyciągając z wyniku 2:9 do 7:9. Trump bez błysku w pierwszym meczu z Fordem, bo jak jnaczej wytłumaczyć wynik tylko 10:8. Sądzę, że Anglik potwierdzi swoją przewagę i od początku będzie prowadził w tym pojedynku. Dopusczenie do ugrania tylko 8 framów przez Yana nie powinno staowić większego problemu, zwłaszcza jak się spojrzy na poprzednie spotkania między nimi 10:4, 4:0, 5:1. W kazdym wyraźna przewaga faworyta. Dla mnie będziemy świadkami jednostronnego spotkania.
 
L 1,5M

lucaxx95

Mistrz Typów Dnia 2023
#14 06.08.20 - 15:30
Trump - Bingtao
Typ: Yan Bingtao (+6.5)
Kurs: 1.43
Buk: LVBet

Trump w pierwszym meczu zagrał zdecydowanie poniżej oczekiwań i pozwolił swojemu przeciwnikowi na zbyt wiele. W tym meczu nie musi być wcale lepiej i Yan Bingtao może być kolejnym zawodnikiem, który nieco napsuje krwi faworytowi do wygrania turnieju. Bukmacherzy naturalnie faworyzują tutaj Trumpa, stąd też progi handicapowe w stronę Bingtao są bardzo interesujące. Patrząc na to co się dzieje w ostatnich meczach, w tym spotkaniu nie można wykluczyć żadnego scenariusza, w tym tego, że Trump straci wystarczającą ilość legów, która pokryłaby handicap. A kurs? 1.43 jak na takie coś, to całkiem ładna opcja.
 
Ostatnia edycja:
P 25,2K

pieniazek

Użytkownik
Higgins - Maflin (3-5) mecz wygra : Maflin - 1,92 lvbet

Gram tutaj na Norwega. Pierwsza sesja zagrana bardzo dobrze. 3 brejki +50. Nie chce mi się wierzyć aby tak doświadczony zawodnik mógł w pewnym momencie nie wytrzymać ciśnienia. Cały czas trzyma poziom na wbiciach. Dostaje szanse od Szkota. O dziwo co dla mnie jest niewątpliwie na plus Maflin potrafił wygrać 3 partie takie taktyczne z kilkoma podejsciami do stołu A nie z jednym i wysokim brejkiem. Jeśli utrzyma swoją dyspozycję to ma bardzo duże szanse na awans do kolejnej rundy. Higgins zawodnik kompletny ale jak widzę że się meczy w grze taktycznej z tak ofensywny graczem no to zapala mi się lampka że coś jest nie tak.

Co do meczy które jutro się rozpoczną to uważam, że Trump powinien wygrać dość wysoko i handi (-4,5) można próbować.
Drugi mecz to ja zaufam Nopponowi i jakieś (+4,5) warte pobrania dla mnie.
 
Ostatnia edycja:
kacper091097 198,2K

kacper091097

Użytkownik
#14 06.08.20 - 15:30
Trump - Bingtao
Typ: Yan Bingtao (+6.5)
Kurs: 1.43
Buk: LVBet

Trump w pierwszym meczu zagrał zdecydowanie poniżej oczekiwań i pozwolił swojemu przeciwnikowi na zbyt wiele. W tym meczu nie musi być wcale lepiej i Yan Bingtao może być kolejnym zawodnikiem, który nieco napsuje krwi faworytowi do wygrania turnieju. Bukmacherzy naturalnie faworyzują tutaj Trumpa, stąd też progi handicapowe w stronę Bingtao są bardzo interesujące. Patrząc na to co się dzieje w ostatnich meczach, w tym spotkaniu nie można wykluczyć żadnego scenariusza, w tym tego, że Trump straci wystarczającą ilość legów, która pokryłaby handicap. A kurs? 1.43 jak na takie coś, to całkiem ładna opcja.
Kolego chyba za dużo rzutek :D Leg to w rzutkach tutaj to frejm, ale mi też się czasem miesza i omyłkowo napiszę o legu ;)

Selby - Saenghkam
Typ: Saengkham (+4.5)
Kurs: 1.66
etoto
Idąc dalej tropem dogów próbuję pograć w stronę Taja, który zaimponował mi w swoim ostatnim spotkaniu. Pewnie pokonał Murphyego, który nie miał co prawda swojego dnia, ale należało również to wykorzystać. Nie każdy grał aż tak skoncentrowany aż Noppon (patrz Bingtao). Od samych kwalifiikacji Saengkham udowadnia, że jest bardzo pewny i wygrywa zdecydowanie. Z pewnością nie jeden zawodnik miałby większe problemy np. w meczu z Sharavem, a z nim Noppon wygrał 10-2. Taj nie popełnia zbyt wielu błędów i grając tak jak w poprzednich meczach (co na razie wypala choćby u solidnego Maflina grającego z lwyżej notowanym rywalem) nie powinien mieć problemów z ugraniem 9 partii. Dodatkowo jego najbliższy rywal Selby nie pokazuje się z nie wiadomo jakiej dobrej strony i zdecydowanie gorszemu przeciwnikowi w ostatnim swoim spotkaniu oddał aż 6 partii. Na dłuższym dystansie powinien przegrać zdecydowanie więcej. Taj w tym meczu teoretycznie nic nie musi i nie zdziwię się jeśli sprawi kolejną niespodziankę tak jak Clarke, czy Maflin.
 
shadow89 512,2K

shadow89

Użytkownik
Mark Selby - Noppon Saengham
Mark Selby (-4,5 frame)
@2.35 LVBET
Moim zdecydowanym faworytem w tym meczu jest Selby. Jest to 3-krotny Mistrz Świata a ostatni tytuł zdobył nie dawno bo w 2017r. Było to o tyle wielkim osiągnięciem, że bronił on wtedy tytułu wywalczonego rok wcześniej. Był on numerem jeden światowego rankingu przez 6 sezonów! Selby potrafi się utrzymać przez długo na bardzo wysokim i jednocześnie też bardzo rzadko przytrafiają mu się wpadki w postaci kompromitujacych wpadek z dużo niżej notowanymi rywalami. W pierwszej rundzie odprawił on z turnieju Jordana Browna 10-6. Na początku Selby przekładał piękne uderzenia z okropnymi pudłami ale w końcowej fazie pojedynku potrafił wygrać 3 partie z rzędu i zakończyć zwycięsko pojedynek. Z kolei Noppon Saengham wygrywając z Shaunem Murphy osiągnął swój życiowy sukces. Zwycięstwo było co prawda okazałe - 10:4 - ale nie umniejszajac chwały Tajowi, to trzeba powiedzieć, że z tak słabo dysponowanym i popelniajacym takie błędy Anglikiem nie sposób było nie wygrać. W rozpoczynajacym się dziś spotkaniu, liczę że Selby będzie wywierał od samego początku presję na Taja oraz że dołoży do tego swoją grę faktyczną i wygra zdecydowanie że swoim przeciwnikiem.
 
psotnick 844,9K

psotnick

ModTeam
Członek Załogi
Mistrzostwa Świata w Snookerze
Zwycięzca 1. Ćwiartki: Gould, Martin @ 11.00
Betfan

Gould zaprezentował się świetnie w meczu z Maguire’em, łatwa wygrana 10-3 i 4 setki wbite. W drugiej rundzie spotyka się z Kyrenem Wilsonem, który w 1 rundzie miał wolne przez wycofanie się Hamiltona. Tak naprawdę nie wiadomo w jakiej formie jest Wilson, ale w ostatnich tygodniach przed MŚ szału nie było, zresztą przed pandemią również. Gould znowu jest dogiem, a moim zdaniem nie powinien, z taką grą jak prezentuje może być czarnym koniem do dalekiego zajścia w turnieju. Oczywiście w tej ćwiertce jest tez obrońća tytułu, ale na razie to Gould zaprezentował się lepiej od Trumpa i w ewentualnym starciu dog nie musi stać na straconej pozycji.

Mistrzostwa Świata w Snookerze
Zwycięzca 2. Ćwiartki: Maflin, Kurt @ 3.90
Betfan

Higgins ma teoretycznie bardzo korzystną ćwiartkę drabinki: trzech kwalifikantów którzy sprawili sensacje w 1 rundzie (Maflin i Clarke) i McGill który sprawił spodziewaną niespodziankę. Wydawałoby się że wymarzony układ dla 4-krotnego mistrza świata. Tylko że na razie w meczu 2 rundy z Maflinem Higgins przegrywa 3-5 i nie widać tam wielkiej gry Szkota, za to Norweg poczyna sobie bardzo dobrze. Dlatego nie zdziwi mnie jak utrzyma ten poziom i ogra faworyta, bo przecież w 1 rundzie miał równie trudnego rywala w osobie Gilberta i nie spękał. A jeśli odprawi Higginsa to Norweg przejmie jego drabinkę i w walce o półfinał zagra z kimś z pary Clarke/McGill czyli zawodnikami na tym etapie MŚ rzadko spotykanymi, niemal wymarzona sytuacja. A śmiem twierdzić że wtedy to Maflin będzie mocnym faworytem takiego ćwierćfInału.

Snooker World Championship. 2020. Results
Starting Group of Tournament Winner: 3RD QUARTER – YES @ 2.7 O'Sullivan mistrzem
1xbet

No wreszcie królewska ćwiartka drabinki w której są O’Sullivan, Ding, Williams i Bingham. Samo nazwisko Ronniego O’Sullivana zawsze sprawia, że jego ćwiartka jest faworytem do wyłonienia przyszłego mistrza, ale tak naprawdę to każdy z nich jest w stanie sięgnąć po tytuł, mają umiejętności, mają wielokrotne tytuły rankingowe, tylko Ding jeszcze bez mistrzostwa świata. A moim zdaniem Ding i Bingham mogą być outsiderami do zdobycia tytułu, bo w tej chwili kursy na ich tytuł oscylują w granicach @21 i @34. Obaj mają w sobie coś takiego że jak złapią w jakimś turnieju dobre momentum to potem są nie do zatrzymania, mimo nawet wcześniejszej nie najlepszej formy. Obaj też zrobili to już w tym sezonie, Ding po miesiącach dołowania wygrał w świetnym stylu UKC, a miesiąc później to samo zrobił Bingham w Masters. Problem w tym że Ding gra teraz z O’Sullivanem, a Bingham na razie przegrywa z 3-5 z Williamsem po 1 sesji. Jeśli uda się któremuś z nich dostać do ćwierćfinału to będą dla mnie głownymi faworytami do tytułu patrząc na to kogo wtedy by mieli na rozkładzie, takie zwycięstwa dodają tylko pewności siebie.
 
Ostatnia edycja:
matkowsky 25,6K

matkowsky

Użytkownik
To jest nieprawdopodobne, jakim cudem Maflin nie ma co najmniej dwóch setek w tym meczu. Przed chwilą spudłował banalną czerwoną mając 97 w brejku...
 
P 25,2K

pieniazek

Użytkownik
To jest nieprawdopodobne, jakim cudem Maflin nie ma co najmniej dwóch setek w tym meczu. Przed chwilą spudłował banalną czerwoną mając 97 w brejku...
Wielka szkoda tego podejścia Maflina bo już byłem przekonany że tu musi zrobić +100.
Może Norweg pogral poniżej 1,5 setki 🤣
Fajny mecz i oby tak do końca.

W drugim spotkaniu świetne wejście w mecz Selbiego. 3 wygrywające podejście w tym setka to musi robić wrażenie.
 
lusy_b 69K

lusy_b

Znawca - Snooker
Niezły numer wyciął mi Higgins, kupon do piachu :mad:. No ale wyczyn sam w sobie dużego kalibru, stary mistrz znowu pokazał moc(y).
 
lusy_b 69K

lusy_b

Znawca - Snooker
A teraz John wykradł Maflinowi partię. cios przed przerwą, cios po niej. Ciekawe czy Kurt zdoła przetrwać ten chyba newralgiczny moment spotkania. :cool:
 
lusy_b 69K

lusy_b

Znawca - Snooker
I jest druga kradzież partii w wykonaniu Higginsa. Widać już było teraz po Maflinie, że mcno odczuł te ciosy, ale nic dziwnego. Z ostatnich 5 partii tylko jedna wygrana.... Dobre dla niego jest tylko to, że przyszedł czas na przerwę.:oops:
 
P 25,2K

pieniazek

Użytkownik
Szkoda Maflina wielka szkoda. Tak mało brakowało a mógł utrzymać 2 frejmy przewagi. Teraz będzie miał gorąco...zobaczymy jak wejdzie w kolejna część meczu.

Ale co Noppon wyrabia. Przegrywał 1-3 po 3 mocnych uderzeniach Selbiego a na koniec sesji wynik 5-3 dla Noppona. Tego bym się nie spodziewał ze wygra 4 partie z rzędu. Dla mojego typu oczywiście to świetna wiadomość 😉
 
psotnick 844,9K

psotnick

ModTeam
Członek Załogi
Też myślę, że tym ostatnim frejmem sesji Maflin zaprzepaścił sobie już szansę na awans. Łatwy układ, kolejny już! i zamiast setki to nawet nie ma wygranego frejma. Higgins jest do ogrania, ale nie wolno mu dawać takich prezentów. Te dwa frejmy przewagi przed ostatnią sesją mogły być kluczowe, a teraz to boję się czy Norweg dojdzie do 10 frejmów, nie mówiąc o overze setek, bo o tym można już zapomnieć niestety. Swoje szanse już miał, powinien mieć 4-5 setek, a ma zero. Wiadomo że to nie jest konieczne do wygrania meczu, ale pewne czyszczenie stołu daje masę pewności siebie, plus daje sygnał rywalowi: popełnisz jeden błąd to ja wyczyszczę stół. Na każdego to działa (no może poza Clarkiem z Allenem), nawet na Higginsa.
 
R 622K

rjastrzab

Użytkownik
McGill - Clarke
Typ : Powyżej 21,5 frame'a
Kurs 1,83
Bukmacher LVBet

Pojedynek dwóch zawodników juz w pierwszej rundzie skazywanych na porazke a tu spotykają się w 1/8 finały i jeden z nich spotka się prawdopodobnie z Higginsem. Clark pokonał Allena, a McGill Lisowskiego i to bez wątpliowsci Walijszyk jest sprawcą największej niespodzianki. W tej sytuacji przewiduję wyrównany pojedynek bo żadnemu z nich szybko taka szxansa może powtórnie sie na zdarzyć. Na pewno trzeb miec świadomość, że drugi równie udany mecz Clarkowi nie zdarzy się, Allen zaliczył w tym spotkaniu 5 setek i przegrał 10:8, ale żeby stawić czoła wyżej notowanemu McGillowi to stać Walijczyka. W H2H spotkali się raz i zakończyli wynikiem 4:3 dla Clarke'a, ale to było w 2014. Wynik w tej parze może być różny, ale nie sądzę, żeby zakończyli ten pojedynek przewagą więcej niż 4-5 framów.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom