>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

Mistrzostwa Świata 2020 (31.07-16.08.2020)

Status
Zamknięty.
psotnick 828,5K

psotnick

ModTeam
Członek Załogi
Mistrzostwa Świata 2020
31 lipca - 16 sierpnia 2020


Snookerowe Mistrzostwa Świata już po raz 43. zostaną rozegrane w świątyni snookera, czyli Crucible Theatre w angielskim Sheffield w dniach 31 lipca - 16 sierpnia. Turniej pierwotnie miał zostać rozegrany w dniach 18 kwietnia – 4 maja 2020 roku, jednak z powodu pandemii COVID-19 został przełożony. Na szczęście format samego turnieju mistrzowskiego zostaje bez zmian, oczywiście nie licząc obostrzeń związanych z pandemią, które obowiązywały w rozegranych już turniejach w ostatnim czasie. Najlepszych 32 graczy świata (czołowa 16-tka rankingu plus 16 kwalifikantów) będzie rywalizowało o jedno z najcenniejszych trofeów w sporcie, a także o rekordową w tym roku pulę nagród sięgającą aż 2,231,000 funtów, w tym rekordowe w historii 500,000 funtów dla przyszłego mistrza świata. Wszystkie 17 dni turniejowych zmagań będą transmitowane na antenach Eurosportu.



Obrońcą tytułu jest Judd Trump, który w ubiegłym roku zdobył wreszcie swój pierwszy tytuł mistrza świata, pokonując w zaciętym finale Johna Higginsa 18-16. Jako nowy mistrz będzie miał okazję przełamać "klątwę Crucible", bo jak do tej pory w 43. letniej historii MŚ w Crucible nie zdarzyło się, żeby nowy mistrz świata obronił tytuł w następnym sezonie. Nie zrobił tego ani Davis, ani Hendry, ani Higgins, ani O'Sullivan. Może uda się właśnie Trumpowi? O powtórkę z rozrywki może być ciężko, bo na jego drodze do powtórzenia tego sukcesu stanie cała plejada znakomitych graczy na czele z będącymi w świetnej formie Ronnie'em O'Sullivanem, Neilem Robertsonem, a także szeregiem innych uznanych pretendentów, jak chociażby Stephenem Maguire'em, który wygrał przed trzema tygodniami wygrał w dobrym stylu prestiżowy Tour Championship.


Ale zanim dojdzie do turnieju głównego najpierw muszą być rozegrane kwalifikacje do MŚ. W tym roku ze względu na obostrzenia związane z COVID-19 format kwalifikacji uległ niemałej modyfikacji. Otóż zawodnicy spoza czołowej szesnastki rankingu światowego oraz zaproszeni amatorzy będą musieli przejść przez czterorundowe eliminacje, które wyłonią 16 zawodników zakwalifikowanych do udziału w fazie głównej mistrzostw. Turniej kwalifikacyjny zostanie rozegrany w dniach 21–28 lipca 2020 roku w English Institute of Sport w Sheffield. Format kwalifikacji będzie wyglądać następująco:
  • W pierwszej rundzie zagrają ze sobą zaproszeni przez WPBSA amatorzy oraz zawodnicy rozstawieni w turnieju od miejsca 81 w górę, mecze do 6 wygranych frejmów;
  • 2. runda – 32 zwycięzców z meczów 1. rundy zagra przeciwko zawodnikom rozstawionym w turnieju na miejscach 49–80, mecze do 6 wygranych frejmów;
  • 3. runda – 32 zwycięzców z meczów 2. rundy zagra przeciwko zawodnikom rozstawionym w turnieju na miejscach 17–48, mecze do 6 wygranych frejmów;
  • 4. runda – 32 zwycięzców z meczów 3. rundy zagra przeciwko sobie o awans do fazy telewizyjnej mistrzostw, mecze do 10 wygranych frejmów podzielone na 2 sesje.

Do kwalifikacji przystąpiło trzech Polaków: Kacper Filipiak, Adam Stefanów (o statusie zawodowców) oraz Antoni Kowalski (jako amator). W tym roku do kwalifikacji zgłosiło się tylko 96 zawodowców, dlatego drabinkę kwalifikacji uzupełni aż 34 amatorów, więc zobaczymy sporo nowych twarzy. Drabinka turnieju głównego (z oczywistych względów na razie tylko z graczami rozstawionymi), a także format i drabinka kwalifikacji do wglądu w poniższych linkach.

Format kwalifikacji
Drabinka kwalifikacji
Format turnieju głównego
Drabinka turnieju głównego

Livescore

Promocja w Forbet
Bonus Powitalny 2000 zł




Zapraszam do dyskusji
i podawania swoich typów z analizami
 
Ostatnia edycja:
B 35,1K

bukovina

Użytkownik
Z racji tego, że to eliminacje, a raczej trudno cokolwiek napisać o niektórych graczach, bo ostatnio przy stole byli dosyć dawno, to spróbował bym pójść w stronę Antka Kowalskiego @8,00 Betclic
Antek gra dzisiaj Davidem Lilleyem, który ma 44 lata i jest zawodowym snookerzysta bez żadnych sukcesów i jego największym osiągnięciem jest ćwierćfinał Indian Open. Nigdy nawet nie wszedl do pierwszej setki więc dlaczego młody jeszcze niepełnoletni Antek miałby nie sprawić sensacji i ograć Anglika. Dodam jeszcze, że Antoni to wielka nadzieja Polskiego snookera i mistrz świata do lat 16. Dla mnie naprawde kurs wart ryzyka.

Do tego Ross Muir @2,40 Betclic [/ICONPLUS]
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +281
psotnick 828,5K

psotnick

ModTeam
Członek Załogi
Dzisiaj początek kwalifikacji MŚ a jak na złość bez netu bo jestem w trakcie zmiany operatora. Nawet nie ma jak za bardzo sprawdzić co i jak bo na tel z LTE to kiepsko.. No ale nieważne.

Dzisiaj w pierwszej sesji od razu dwóch Polaków: Filipiak i Kowalski. Rywale przecietni na miare międzynarodowego snookera ale juz na polski snooker to mogą byc trudne przeszkody. Mimo wszystko w Filipiaka wierzę, okrzepl i zaliczyl kilka cennych wygranych i z Pagettem nie jest brz szans, ogrywal juz lepszych.

Co do Kowalskiego to zupelny nowicjusz na tym poziomie, ledwie 16letni talent, w tamtym roku zostal mistrzem świata u16, a w tym jeszcze przed pandemia został mistrzem Polski. Wiec potencjal ma, tylko nie wiem jak przełoży sie to na doświadczonego Lilleya. O wygrana będzie ciezko ale 2-3 frejmy moze urwac, bo rywal bardzo przecietny ale ograny i wie jak przeszkadzać.

W obu przypadkach licze na wyrównane mecze Polaków.

Z pozostałych chyba mozna zagrac na Feilonga Parsonsa i Page'a . Ich rywale mocno anonimowi.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +146
psotnick 828,5K

psotnick

ModTeam
Członek Załogi
Super dzień dla Polaków! Filipiak ograł Pagetta 6-3, ale to młody Antek Kowalski sprawił sensację ogrywajac Lilleya 6-4. Dwóch Polaków juz w 2 rundzie kwalifikacji MŚ. A może byc trzech bo jeszcze Stefanow walczy z Reesem i jest na dobrej drodze. Na razie prowadzi 3-2.

Gratulacje dla B bukovina za typ ma Kowalskiego po kursie @8.00. Value bylo oczywiste ale ja az tsk odwazny nie bylem. Ale Handicap +3.5 i 2.5 tez dawały duze kursy. Tak czy siak gratulacje. To tylko dowod ze w tych nietypowych kwalifikacjach nie wszyscy amatorzy będą bez szans.
 
Otrzymane punkty reputacji: +13
B 35,1K

bukovina

Użytkownik
Drugi dzień eliminacji przed nami i znowu mecze z których większość to 50/50, bo zawodnicy mieli zbyt długa przerwę od grania żeby można było coś o nich napisać więc probujemy pójść za logika i poszukać fajnych kursów.
J. B Castle @2,10 sts
Młody Anglik, kontra prawie 50letni Mcleod, który gdzieś tam przez pewien czas coś potrafił pograć, bo w 2011 roku zjamowal 34 miejsce w rankingu, ale ogólnie bez jakichkolwiek sukcesów, ostatnio grywa głównie amatorsko. Myślę, że doświadczenie aż takiej różnicy tutaj nie zrobi i młody Castle ogra jedynego czarnoskórego zawodnika w snookerze.

Iian Price @2,30 betclic
Jake Nicholson @2,60 sts [/ICONPLUS]
Fan Zhengyi @1,55 totolotek ( różnica kursów, na innych bukach 1,44)
Duffy @1,45 Betclic
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +128
psotnick 828,5K

psotnick

ModTeam
Członek Załogi
Rory Thor Chuan Leong - Iulian Boiko
Zwycięzca: Rory Thor Chuan Leong @ 1.48 6-3

Mitchell Mann - Paul S Davison
Zwycięzca: Mitchell Mann @ 1.55 6-2

Dwa podobne nieco zestawienia. Boiko to ledwie 14letni Ukrainiec ktory wprawdzie blysnal kilka razy jakąś setka, ale ciągle daleko mu nawet do słabych profesjonalistów. A jego dzisiejszy rywal słaby nie jest. Leong to średni poziom ale juz zdążył zaliczyć kilka skalpow i mysle ze nieopierzony Boiko tez powinien mu ulec.

W drugim meczu rowniez zestawienie aktywnego średniaka z emerytem. Davison kiedyś byl przeciętnym profi, teraz od lat status amatora, czasem próbuje swoich sil w kwalach sle bez sukcesu. Mann duzo częściej sprawdzony na tym poziomie powinien sobie poradzic.

James Cahill - Ben Mertens
Handicap frejmowy: Ben Mertens (+4.5) @ 1.39 2-6

Cahill mocno chimeryczny gracz, lubi męczyć soe z nizej notowanymi graczami, zwłaszcza jak ci maja pojęcie o grze. Mertens to jeszcze nastolatek x Belgii typowany do pójścia w slady Brecela. Nie jestem pewien czy to ten sam rozmiar talentu ale Mertens grać potrafi, zwłaszcza jak mu sie pozwoli grać. A Cahill ma takie tendencje. Dwa trzy frejmy dla doga nie sa ponad jego siły a moze i cos więcej.

Kursy z Betfan
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +162
B 35,1K

bukovina

Użytkownik
Lecimy z następna rundą. Miejmy nadzieję, że równie skutecznie.
Heathcote - Hirani Over 9,5 Frejmów @2,00 Betclic

Dla Anglika Heathcote'a to pierwszy mecz w tych eliminacjach, ale mieliśmy już go okazję oglądać po przerwie pandemicznej, przy okazji turnieju ligi mistrzów i tam zaprezentował się słabo, bo jeden mecz zremisował i dwa przegrał, ale jego dzisiejszy przeciwnik Szkot Keshian Hirani tez nie należy do wirtuozów snookera, a w poprzedniej rundzie cudem wyciągnął mecz z 1-5 na 6-5 i awansował dalej.. Spodziewam się dzisiaj wyrównanego meczu i trochę męczarni z obu stron + mało wysokich brejkow. Myślę, że 10 Frejmów powinniśmy dzisiaj obejrzeć.

Burden - Ress Handicap Ress +3,5 Frejmów @1,52
Pojedynek 43 letniego Anglika Alfiego Burdena plasującego się na 73miejscu w rankingu z młodym Tylerem Ressem, który w poprzedniej rundzie ograł Adama Stefanowa i zaprezentował się naprawdę całkiem nieźle. Alfie jest faworytem tego spotkania, ale sądzę, że młody Anglik jest w stanie urwać mu 3 frejmy. Burden to nie jest jakiś wybitny snookerzysta, więc nie powinien aż tak zdominować swojego rodaka.

Chandler - Page
Page @1,90 betclic

Spodziewam się wyrównanego spotkania. Obaj grali w czerwcowym turnieju ligi mistrzów i Chandler nawet awansował z pierwszej fazy grupowej, ale fakt, że jego przeciwnicy byli naprawdę beznadziejni, a w drugiej fazie grupowej przeciwnicy już to pozamiatali chociaż fakt, że musiał się już mierzyć z Ronniem i Binghamem chociaż ten drugi w formie akurat nie był, no i z fajnie tam grającym młodym Craigie. Page nie awansował dalej, ale zagrał przyzwoicie. Ograł go Gilbert, ale to raczej nie żaden wstyd, potem zremisował z Carringtonem i wygrał z Jonsem. W pierwszej rundzie eleminiacji ograł Rossa 6-3. Ogólnie uważam Walijczyka za bardziej utalentowanego snookerzyste i sądzę, że powinien poradzić sobie z Chandlerem. Wachałem się, czy grać Over Frejmów, czy win Walijczyka i jednak zdecydowałem się na wygraną Page., r

E. Slessor - Antek Kowalski
Czekam na ten mecz z niecierpliwością, ponieważ śledziłem pierwsze spotkanie Antka i naprawdę narobił mi dużych nadzieji, ponieważ byłem w szoku jaka od niego bije pewność siebie. Widać zdecydowanie, że woli ta "nowa szkole" i gra naprawdę odważnie, świetnie wyglądał na długich bilach, a niektóre wbijał naprawdę niczym Stary wyga snookerowy. Jedyne do czego można się było przyczepić to prowadzenie białej bili, bo widać było, że nie mógł długo wyczuć slukna, ale z czasem było lepiej. Chłopak ma 16 lat więc cudów od niego oczekiwać nie możemy, bo i tak już dużo zrobił, ale apetyt rośnie w miarę jedzenia i naprawdę wierzę w to, że dzisiaj powalczy z Anglikiem i urwie mu kilka Frejmów, a kto wie może i coś więcej. Jego dzisiejszy przeciwnik to 25 letni Anglik Elliot Slessor, który plasuje się na 70 miejscu w światowym rankingu i jego największym osiągnięciem jest półfinał Norh Irleand Open. Jest na pewno bardziej doświadczony i ograny od Antka, ale to nie znaczy, że można odrazu przypisać mu zwycięstwo. To będzie na pewno ciekawe spotkanie. Gram tutaj Handicap +3,5 frejma na Antka @2,30 Betclic i zaryzykuje po raz kolejny zwycięstwo Polaka po fenomenalnym kursie 1 10 betclic.

Ashley Carty - Ross Muir Over 9,5 Frejmów @1,90

Tutaj liczę na wyrównany mecz. Carty sprawił wielka sensacje w lidze mistrzów chociaż czasami jego gra tam wyglądała dosyć śmiesznie, to jednak waleczności odmówić mu nie można. Ross Muir chce powrocic do rankingu z którego wypadł bodajże dwa lata temu? Chociaż w 2017 plasował się na 67 miejscu. Liczę na ciekawy i wyrównany mecz.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +206
P 25,2K

pieniazek

Użytkownik
Cześć i czolem. Jestem tu nowy. Będzie to moja pierwsza propozycja typu.

Snookerem interesuje się już dobre 10 lat. Kiedyś było łatwiej wygrywać niż aktualnie Ale to odległa przeszłość.

Na dzisiaj z popołudniowej sesji wybieram:

A.Carty- R.Muir 2 -2,04 iforbet

Jak dla mnie Muir jest tu faworytem. Nie jest to najmłodszy zawodnik bo już 25 lat i grał w tourze chyba z 2lata temu. Pierwszy raz w gronie zawodowców zameldował się w 2013r. Muir ostatni sezon niestety nie miał okazji grać z najlepszymi ale w Challenge Tour wyglądał nieźle.
Carty to Anglik z tego samego rocznika co Walijczyk i od 2018 jest w gronie zawodowców. Kolega wyżej wspomniał o ostatnich występach Anglika więc nie będę tego powielal.
Muir w pierwszej rundzie rozegrał dobry mecz wygrywając 6-2 z Chinczykiem Si Jiahui gdzie wbił aż 4 brejki +50(53,52,82,86).
Taka dyspozycja pokazuje że Walijczyk przyjechał z niezłą formą i dzisiaj ma duże szanse na ogarnie Anglika który zdecydowanie jest w jego zasięgu.
Warto też spróbować:
Powyżej 9,5 frejma - 1,99 iforbet


J O'connor- D.Jones 2 -2,65 iforbet
Powyżej 9,5 - 2,09 iforbet
Zabrakło Jonesowi szczęścia

Jones w pierwszej rundzie ogral Koegena 6-1 I wbił 3 brejki +50(91,86,63). Od 2015 w gronie zawodowców. Śledząc jego mecze można zauważyć że gość ma potencjał. Potrafi powbijac czasem nieźle brejki. Niestety jest nieregularny co powoduje że większych sukcesów nie odnosi. Dzisiaj rywal jak najbardziej w zasięgu. Dziwią mnie takie kursy ale korzystam i gram.
O C'onoor przed pandemia kilka wygranych zanotował i wyglądał nieźle. Teraz w Lidze też nieźle zagrał. Będzie to mecz dlugi i kto wytrzyma presję ten wygra. Zapowiada się bardzo ciekawy mecz.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +173
psotnick 828,5K

psotnick

ModTeam
Członek Załogi
Elliot Slessor vs Antoni Kowalski
HANDICAP MECZ: Antoni Kowalski +4.5 @ 1.66 6-2

Bardzo pokaźny ten handicap, a że też widzę w młodym Polaku value, przynajmniej na urwanie 2-3 frejmów, to chętnie go pobiorę. Też trochę śledziłem mecz Kowalskiego (pewnie tata komentator Eurosportu musi pękać z dumy), zresztą po raz pierwszy go widziałem w akcji. Zgodzę się z B bukovina że ta pewność siebie była kluczem, bo gra wcale nie była bezbłędna. Ale już widać że ma dobry temperament do tej gry, nie peszą go błędy, nie załamuje się i szybko o nich zapomina, do następnej szansy podchodzi z czystą głową. A to w takiej grze jak snooker gdzie gra się głównie głową to już duży atut. Z Lilleyem dobrze wchodziły mu długie wbicia, gorzej w budowaniem brejka, bo w całym meczu wbił tylko raz i to minimalnie przekroczył 50tkę w podejściu (51). Na Lilleya to wystarczyło do wygranej, która i tak byłą sensacją, ze Slessorem tak łatwo nie będzie, to dużo lepszy gracz, ograny z sukcesami przeciwko czołowym graczom. Mimo tego dogom sprzyjają okoliczności w tych dziwnych kwalach, długa przerwa wyrównuje poziomy o to widać po wynikach, sporo niespodzianek, a nawet sensacji. Dlatego 2-3 frejmy są w zasięgu Antka, jednego wygra sam, drugiego podaruje mu rywal, a kto wie, może to natchnie Polaka do kolejnej sensacji.

Mike Dunn vs Kacper Filipiak
HANDICAP MECZ: Kacper Filipiak +1.5 @ 1.60 6-5
WYGRA MECZ: Kacper Filipiak @ 2.00

Filipiak pokazywał przez cały sezon że nie ma tremy, a że dołożył do tego solidną defensywę i taktykę, ale też poprawił punktowanie, to i zaliczył kilka dobrych meczów z czołówką jak Williamsem czy Binghamem, wygrał też parę meczów z uznanymi graczami jak Xintong, Joyce czy Georgiou. Dobrą formę potwierdził w 1 rundzie ogrywając dość pewnie Pagetta (6-3). Dzisiaj rywal również w zasięgu, bo Dunn jest daleki od swojej najlepszej formy. Cały sezon dużo więcej porażek niż wygranych, i to ze słabymi graczami. Po powrocie po przerwie w Championship League wtopił wszystkie 3 mecze grupowe, a rywale dalecy od czołówki. To wszystko mówi że dla Filipiaka otwiera się realna szansa na awans do 3 rundy, co byłoby ogromnym sukcesem.

Kursy z etoto
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +36
B 35,1K

bukovina

Użytkownik
Przeglądając ofertę wpadlo mi w oko jeszcze jedno spotkanie. Tak apropo meczów z godziny 14-30 to do teraz żałuję, że nie zagrałem grubiej na Jimmiego White'a... Miałem tutaj podać ten bet, ale sam zagrałem to w ostatniej chwili i minimalna stawka :/ trochę spękałem, a okazało się, że czutka była Dobra.. Przecież Gieorgou ostatnio gra fatalnie i tutaj kurs na Jimmiego był zdecydowanie przesadzony, wkoncu to 6 krotny wicemistrz świata..
Co do meczów, które się niebawem rozpoczną to gram jeszcze Over 9,5 frejmow @ 2,00 betclic / sts w spotkaniu Bond - Sharav ( szkoda niewiele zabrakło, bo Bond już go męczył w końcówce i był blisko 4 frejma)
NIgel Bond, czyli taki 50 kilku lteni flegmatyk przy stole do snookera. Mecze w których on bierze udział głównie trwają bardzo długo, a dzisiejszy jego przeciwnik nie jest za bardzo wymagający więc pewnie to będzie gra błędów i spodziewam się długiego i Wyrównanego spotkania. Sharav aż tak cierpliwy nie jest jak jego przeciwnik, ale potrafi szybko zbudować wygrywające podejście, ale też bardzo męczy się przy długich frejmach dlatego liczę na overek, bo obaj Panowie mają po swojej stronie kilka atutów, by wygrać przynajmniej po 4 frejmy.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +83
B 35,1K

bukovina

Użytkownik
  • Najlepsze analizy sierpnia 2020 (3. miejsce)
  • #14
Dzisiejsze mecze wydają się trudne do wytypowania. Spróbujemy coś ugryźć, ale nie spodziewam się cudów, bo może zdarzyć się wszystko.

Baird - Mertens Over 8,5 Frejmów @1,58 betclic
Faworytem jest Baird 77 zawodnik rankingu, ale Mertens nie stoi na straconej pozycji, fajnie zaprezentował się w meczu z Cahillem i uważam, że ma szansę dzisiaj powalczyć z Bairdem, który ostatnio forma też nie imponowal. Spodziewam się wyrównanego meczu więc 9 Frejmów powinniśmy obejrzeć.

Astley - Preece
Over 9,5 Frejmów @2,00 Betclic

Pojedynek Astleya, który wystąpił w champions League i zaprezentował się beznadziejnie tak jak i przed przerwą pandemiczna, bo grał wcześniej bardzo słabo z Preecem, który wypadl z touru w 2019 roku, a najwyżej bym sklasyfikowany na 55 miejscu. Preece wymęczył zwycięstwo z Figuerado w poprzedniej rundzie, ale to był mecz wielu błędów z obu stron, dzisiaj spodziewam się podobnego spotkania i szczerze mówiąc wyraźnego faworyta tutaj raczej nie widzę, no chyba, że Astley zacznie grać dobrze, ale w to jednak wątpię. Myślę, że 10 Frejmów jak najbardziej do pokrycia.

Steadman - Pinches
Pinches @3,00 betclic

Steadman ostatnio wydaje się byc w bardzo słabej formie i wątpię, że coś się poprawiło, a dzisiaj gra z bardzo doświadczonym Anglikiem Barrym Pinchesem, który kiedyś plasował się na 18miejscu w rankingu, a obecnie jest na miejscu 112 i jak pokazała pierwsza runda nie zapomniał jak się gra, bo ograł Younga 6-0, wykorzystal każdy najmniejszy błąd przeciwnika i wbił nawet jednego brejka 100+ i jednego 50+. Jeśli miałbym gdzieś dzisiaj szukać niespodzianki to właśnie tutaj.

Doherty - Patrick
Over 8,5 @1,52 betclic
 
Ostatnio zmieniony przez psotnick:
Otrzymane punkty reputacji: +408
P 25,2K

pieniazek

Użytkownik
Baird - Mertens

Mertens +3,5 - 1,44
+2,5 - 1,87

Uważam że młody wcale nie stoi na straconej pozycji. W meczu z Cahilem zagrał dobrze i co ważne mądrze. Widać z nim ogromny potencjał.
Baird taki sobie zawodnik. Od czasu do czasu wyskoczy z jakimś fajnym wynikiem ale większość meczy bez szału.

Joyce- Lihtenberger

Joyce -1,5/-2,5 1,34/1,65

Tutaj zdecydowanie w stronę Anglika. Niezła forma w Lidze po powrocie do grania spowodowanej pandemia. Ogral m.in.Holta czy Marka Davisa nie wspominając o Cartym czy Heathcote. Dzisiejszy rywal to Niemiec który w pierwszej rundzie pokonal Duffiego 6-2 Ale po zapisie pkt widać że tam jakiejś wielkiej formy nie było. Dla mnie Joyce bierze to spokojnie.

Astley- Preece (+1,5) 2 1,78
Preece +2,5 1,44

Tutaj gram bardziej przeciwko Astleyowi. Jest w beznadziejnej formie Anglik. Walijczyk też szału nie robi Ale w 1 rundzie wyłączył wygrana z Figureido 6-5 I miał 3 brejki +50 co uważam za dobry wynik. Jeśli dziś trochę jeszcze dołoży to ma szansę Walijczyk wygrać.

Warto zagrać tripelka z najbardziej bezpiecznych opcji i wychodzi przyzwoity kupon ma popołudnie.
Wieczorne mecze jeśli czas pozwoli opiszę później.

Mertens +3,5 + Joyce -2,5 + Preece +2,5 = 3,42 iforbet
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +238
psotnick 828,5K

psotnick

ModTeam
Członek Załogi
Jordan Brown - Rory McLeod
Zwycięzca: Jordan Brown @ 1.62 6-1
Betfan

Ciekawe zestawienie, ale faworyt dla mnie tutaj oczywisty i chyba nawet większy niż wskazują kursy. Brown nie wyrobił sobie jeszcze nazwiska, ale jest na odpowiedniej drodze, a ten sezon może mu w tym pomóc. Zanim dopadła nas przerwa koronowirusowa zaliczał bardzo udane miesiące z kiloma cennymi wygranymi: m.in. ograł Binghama, 2x wygrał z Gilbertem, na rozkładzie ma też Joyce’a. Oczywiście zdarzały mu się też wpadki z niżej notowanymi rywalami, ale to wygrane z czołówką chyba więcej o nim mówią, a przynajmniej o jego potencjale. Rywalem jest McLeod który jest już powoli po drugiej stronie snookerowej kariery. Nikogo już nie przeraża jego wolny i defensywny styl, tym bardziej że z biegiem lat zaczęło się tam wkradać co raz więcej błędów. I to pokazują wyniki w ostatnich latach, konsekwentny zjazd w dół rankingów, aż do wylotu z grona profesjonalistów i obecnego statusu amatora. Dla mnie faworytem jest Brown.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +103
B 35,1K

bukovina

Użytkownik
Wpadł mi w oko jeszcze jeden bet.

Oliver Lines - Geralde Greene
Greene @1,62 betclic
Ewentualnie handi - 1,5 @1,95 betclic

Greene to doświadczony zawodnik który takie mecze jak ten powinien wygrywać, bo Lines ostatnio formą nie imponowal. Dla Geralda będzie to drugie spotkanie w tych eliminacjach, w pierwszym spotkaniu gładko ograł Ochonskiego 6-1. Oliver Lines nigdy mnie jakoś nie przekonywał, widziałem w życiu raptem kilka jego meczów i naprawdę w żadnym mnie nie zachwycił. Uważam, że doświadczenie Greene'a będzie kluczem do zwycięstwa w tym spotkaniu.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +13
P 25,2K

pieniazek

Użytkownik
Po świetnym popołudniu czas na wieczorne mecze.

Akani- Kleckers
Dla mnie tutaj może być niespodzianka. Niemiec to zawodnik który w Challengerach spisuje się bardzo dobrze. Ma potencjał na to żeby być w topie zawodowców. Akani bardzo przeciętny sezon. Więcej porażek i to takich dość wyraźnych. Nie przekonuje mnie on kompletnie. Kursy dla mnie są trochę zaskoczeniem.

Kleckers +3,5 i +2,5 // 1,46 I 1,91

P.Lines +3,5 1,42
B.Pinches +3,5 1,34

Tutaj mamy doczynienia z mega doświadczeniem. Może wielkiej formy nie prezentowali w ubiegłych miesiącach ale grać to oni potrafią. W pierwszej rundzie wygrali bardzo pewnie swoje mecze wnikając przy tym odpowiednio 3 brejki i 2 brejki +50pkt. Uważam, że spokojnie są w ich zasięgu 3 frejmy.


I znowu tripelek na każdego +3,5 handicap i wychodzi przyzwoity kurs =2,77

Iforbet

Do tego bez analizy dobrze wyglądają ofert 8,5 frejma w meczach ;
O.Lines - G.Greene​
Clark- Mann
Doherty- Patrick
 
Ostatnia edycja:
B 35,1K

bukovina

Użytkownik
Trzecia runda przed nami. Wczoraj poszlo nadspodziewanie dobrze.

A. Hamilton - S. Craigie
Craigie - 1,5 @1,82 Betclic

Hamilton tuio doświadczony prawie 50 letni snookerzysta. Jednak prawda jest taka, że nie wiele możemy powiedzieć o jego aktualnej dyspozycji, bo przy stole widzieliśmy go ostatnio w marcu tego roku, co za tym idzie - na pewno nie jest w rytmie meczowym i jego forma raczej nie powinna być oszałamiająca. Jego dzisiejszy preciwnik to młody Anglik Sam Craigie, który pierwsze oznaki dobrej dyspozycji dał nam w czerwcowym turnieju Champions League, gdzie na 6 meczów wygrał 5 i przegrał tylko z O'Sullivanem. W eliminacjach w poprzedniej rundzie rozjechał Hicks'a 6-0 robiąc przy tym 4 brejki 50 punktowe (63,69,66,71). E takiej dyspozycji nie powinien mieć problemów z pokonaniem Hamiltona, który nigdy nie należał do grona snookerowej czołówki ( najwyższe miejsce w rankingu to 10 w latach 99/2000 więc odległe czasy.

G. Wilson - A. Ursenbacher
Over 8,5 Frejmów @1,58 betclic
Over 9,5 @2,35 betclic

Tutaj mam dwie opcje do zagrania, jedna bezpieczniejsza, druga odważniejsza, ale według mnie też ze sporymi szansami.
Gary Wilson, czyli zeszłoroczny sensacyjny półfinalista mistrzostw świata kontra młody Szwajcar Alexander Ursenbacher. Na pierwszy rzut oka wyraźny faworyt, ale dla mnie nie do końca. Owszem też myślę, że koniec końców to zwycięsko wyjdzie z tego pojedynku Gary i będę mu kibicował, bo lubię tego zawodnika, ale to spotkanie nie będzie dla niego łatwe, bo Ursenbacher pomimo, że zajmuje dopiero 88 miejsce, to jednak jest zawodnikiem, który potrafi postawić się dobrym zawodnikom i ma naprawdę spore umiejętności, ładnie prowadzi po stole biała bile i technicznie wygląda całkiem nieźle. Wilson to typ zawodnika, który nie ryzykuje i lubi psychologiczne gierki, za to Szwajcar właśnie lubi podejmować ryzyko często z różnym skutkiem, ale potrafi grać na długich bilach co może być kluczowe do urwania kilku Frejmów Anglikowi. Spodziewam się tutaj naprawdę ciekawego i wyrównanego spotkania, być może bardzo długiego, bo mecze Wilsona często takie są. Proboje grać Over Frejmowy i liczę na ciekawe widowisko.

M. Selt - A. Taylor
Taylor @2,65 Betclic
Taylor - 1,5 @3,40 Betclic

W tym spotkaniu poszukam doga. Matthew Selt w czerwcowej Champions League zaprezentował się bardzo słabo więc nie wydaje się by miał być tutaj w dobrej formie. Jest to zawodnik bez większych sukcesów i nie wyróżnia się jakimś szczególnym talentem. Najbardziej znany jest chyba z tego, że często trenuje z O'Sullivanem. Jego dzisiejszy przeciwnik to Allan Taylor, który wydaje się być naprawdę w dobrej formie, pominę jego dobra grę przed pandemia, ale tego co prezentuje po przerwie już pominąć nie można. Przed eliminacjami wygrał challenger ogrywając przeciwników 3-4,1-4 i 4-0. Nie byli to może przeciwnicy z najwyższej półki, ale chodzi tu o fakt, że forma jest bardzo dobra. W eliminacjach do tej pory wygrał z rozstawionymi Vahedim i Walkerem i z oboma wynikiem 1-6. O ile w pierwszym meczu wbił tylko jednego brejka 50 +, to w drugim spotkaniu przeciwko Lee Walkerowi zagrał kapitalnie i zrobił 3 brejki 50+ i 3 brejki 100 punktowe!! Kolejno 78, 145!, 134, 58, 98, 112. To naprawdę robi ogromne wrażenie. Dodam, że 145 pkt było jego najwyższym podejściem w karierze. W 2019 wypadł z rankingu, ale jeśli utrzyma obecną formę to powinien szybko do niego wrócić. Liczę dzisiaj na zwycięstwo, bo na pewno go na to stać.

Malfin - O' Connor
Over 9,5 frejma @2,05 betclic

Tutaj bardziej typ na czutke. Widzę tutaj w Malfinie faworyta, ale O'Connor myślę, że tanio skóry nie sprzeda. Nie chcę mi się wierzyc w łatwe zwycięstwo Norwega. Spodziewam się wyrównanego meczu można próbować ewentualnie Over 8,5 po mniejszym kursie.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +33
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom