>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Mistrz Typów

Status
Zamknięty.
G 2,2K

gawronix

Użytkownik
Pierwszy kupon jaki zagrałem to po po czubach, jak to nie wejdzie to...... -.-
Myślę nad koszykówką... Pospadały linie bo wczoraj zamuliłem śledząc tenisy i teraz mam dylemat srogi

Liga Mistrzów
Psv-Bayern WYNIK: 1:2✅
Typ: Bayern wygra mecz
Kurs: 1,37
Bukmacher: Betsson
Koszykówka Liga Mistrzów
Aek Ateny-Besiktas WYNIK: 78:88⛔
Typ: Aek Ateny wygra mecz wliczając dogrywkę
Kurs: 1,38
Bukmacher: Betsson
Tenis Atp Paryż
Richard Gasquet-Steve Johnson WYNIK: 6:4 7:6✅
Typ: Richard Gasquet wygra mecz
Kurs: 1,45
Bukmacher: Betsson
Typ Zakładu: Triple (Potrójny)
1,37 x 1,45 x 1,38=2,74
Stawka max: 25j
Strata:25j⛔

????????????????????
 
Otrzymane punkty reputacji: +12
G 2,2K

gawronix

Użytkownik
Koszykówka Fiba Cup (Eurochallenge)
Siauliai-Pardubice WYNIK: 90:108✅
Typ: -3 Pardubice
Kurs: 1,85
Bukmacher: Betsson
Koszykówka Champions League 18:00
Oradea-Saratov WYNIK: 96:85????
Typ: Under 164,5 points
Kurs: 1,86
Na podstawie czego taka linia, Oradea underowa drużyna liczy się tam obrona w tym sezonie akurat, nie dadzą się Rosjanom rozpędzić bo przegrają z kretesem, będzie minus jak dzwon, w sam raz Saratov narzucał z CSKA sporo gdzie akcje trwały kilka sekund a tutaj wyjazd trudny teren i będzie minus, a Rumuni nie mają strzelb w składzie nie rzucą dużo nawet jak Saratov rzuci koło 85 to Oradea z 65 max

Typ Zakładu: Double (Podwójny)
1,86 x 1,85=3,44
Stawka:15j
Strata:15j⛔
 
G 2,2K

gawronix

Użytkownik
Ostatni kupon, przepraszam wszystkich dzisiaj nie ma dnia i humoru na dosyć rozbudowane analizy, jutro będzie wolniejszy dzień lepsze spotkania, lepsza oferta ???? wieczorem wrzucę koło 22 typy na środę.

Koszykówka Champions League 18:00
Partizan-Zielona Góra WYNIK:58:56✅
Typ:partizan wygra mecz wliczając dogrywkę
Kurs: 1,48
Bukmacher: Betsson
Hala Pionir w Belgradzie będzie niesamowita atmosfera i Stelmet na tej gorącej hali nie powinien wygrać bo forma średnia mocno, polecam obejrzeć mecz na Canal Plus 2 zobczyć oprawę kibiców i doping fantastyczne wydarzenie, Partizan to świetny zespół będzie obrona długie akcje doping fanatycznych kibiców i sobie powinien wypunktować rywala fragmentami gry, Stelmet aby tutaj wygrać musiałby zagrać na wysokim procencie rzutowym, Mistrz Polski jest to drużyna która może z każdą drużyną w Lidze Mistrzów powalczyć lub wygrać, linia na under była 144,5 ale spadła do 141,5 tu powinien być minus wg mnie i wynik osyculujący max około 135 punktów ale już ta linia tak szybko spadła, nie złapałem tego i pomyślałem że zagram wygraną zespołu z Ligi Adriatyckiej, bo w tej hali mało kto wygrywa a jeśli wygrywa to niewielką ilością punktów, Stelmet ma duże problemy w obronie i Partizan to wykorzysta i powinien wygrać bo świetnie grają w obronie i to będzie kluczem do wygranej
Koszykówka Champions League 20:30
Strasbourg-Oostende WYNIK: 74:64
Typ: -10 Strasbourg
Kurs: 1,86
Bukmacher: Betsson
Strasbourg złapał rytm i zaczął wygrywać, pokonali w lidze drużynę dużo lepszą niż mistrz Belgii który przed sezonem został rozsprzedany, drużyna dopiero się zgrywa porażki w rodzimej lidze, nie pamiętam takich czasów żeby Oostenda miała tyle meczów przegranych u siebie w kraju na tak kruchym etapie czasowym, Francuzi ostatnio wygrali w lidze dosyć przekonywująco ogolnie tylko słabszy mecz w tym sezonie zagrali na Litwie z Juventusem Uteną, mają mocniejszy skład i czas na pierwsze zwycięstwo w Champions League, własna hala będzie wielkim atutem, jeśli ktoś ma opcję może zagrać ich do przerwy to polecam
Koszykówka Champions League 20:30
Varese-Paok WYNIK: 70:75⛔
Typ: Varese wygra mecz wliczając dogrywkę
Kurs: 1,70
Bukmacher: Betsson
Tutaj chciałem grać minus punktowy, bo linia za niska patrząc na ostatnie wyniki drużyn ale jednak po kilkuminutowym zastanowieniu zmieniam typ na zwcyięstwo Włochów, Paok ma na wyjazdach wielkie problemy ze zdobywaniem punktów co pokazali w Radomiu, będą bronili ale Varese ma mocniejszy skład niż Grecy i powinni wygrać mecz który pewnie będzie kręcił się w okolicach minusa punktowego ale koniec końców Włosi powinni wygrać

Challenger Eckental
Florian Mayer-Aldin Setkic WYNIK:6:4 7:6✅
Typ: Mayer wygra mecz
Kurs: 1,22
Bukmacher: Betsson

1,86 x 1,70 x 1,22 x 1,48= 5,71
Stawka:10j
Strata:10j⛔
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
G 2,2K

gawronix

Użytkownik
Pograłem jeszcze coś takiego więc się dzielę :
Koszykówka Alpe Adria Cup 19:00
Kapfenberg Bulls - Levice WYNIK:
Typ: Kapfenberg +4,5
Kurs: 1,85
Bukmacher: Betsson
Koszykówka Champions League 18:00
Pinar Karsiyaka- Maccabi Rishon Lezion WYNIK:84:75⛔
Typ: Under 147 points
Kurs: 1,86
Bukmacher: Betsson
Koszykówka Fiba Europe Cup 20:30
Antwerp Giants-Nanterre WYNIK:
Typ: Antwerp Giants wygrają mecz wliczając dogrywkę
Kurs: 2,17
Bukmacher: Betsson
2,17 x 1,86 x 1,85= 7,47
Stawka:5j
Strata:5j⛔
 
G 2,2K

gawronix

Użytkownik
Coś tam pograłem dzisiaj więc wrzucam, wieczorem NBA planuje pograć:
Crvena Zvezda -0,5 1st Half Handicap 1,77⛔ + Darussafaka -2,5 1,92✅ + Kouvot Kouvola 1,41✅ = 4,79 Stawka:7,5j
Strata:7,5j⛔

Edit: Śmietnik ta Crvena, to było do przewidzenia że Baskonia nie skompromituje się drugi raz na wyjeździe, nie można tu dawać typów live ale znaczna strata z miesiąca odrobiona za 25j po 3,30 poleciała Darussafaka Kz-etm przy stanie 33:24 bodajże, a jeszcze handicap wykręciła, więc jest za co grać :grin: Czekamy na Nba ????
 
G 2,2K

gawronix

Użytkownik
Nba prostsze do wytypowania nie może być dzisiaj, mogłem jeszcze dołożyć dwa spotkania ale nie będę się hapalił, Brooklyn można grać +6,5, Clippersów w handicapie Toronto... ????
Dallas Mavericks⛔ + San Antonio Spurs✅ + Chicago Bulls⛔ + New Orleans⛔ = 6,68 Stawka:10j Betsson
Strata:10j⛔
 
G 2,2K

gawronix

Użytkownik
Jeszcze gram tak:
Brooklyn +6,5✅ + Toronto✅ + Dallas Mavericks⛔ + San Antonio✅ + Chicago⛔ + New Orleans⛔ = 15,40 Betsson
Stawka:5j
Strata:5j⛔
Chicago komrpomitacja z trenerem amatorem wziętym po znajomości niedługo go zwolnią, Dallas to wygra za kilka dni kiedy nich na nich nie postawi po kursie 5-6 drużyna śmietnik jednym słowem z dziadkiem Nowitzkim, New Orleans rzucili 2 punkty na 2 sekundy przed końcem i nie wiem jak Phoenix doprowadzili do dogrywki, mieli wygrany mecz...

Koło 12 typy europejskiej koszykówka to się odkujemy drodzy forumowicze ????
 
G 2,2K

gawronix

Użytkownik
Kupon na dziś który pograłem, dzisiaj krucho z czasem strata wynosi trochę z tego miesiąca ale jednym weekendem można odrobić i wyjść na plus, moze pozniej jeszcze coś zagram i postaram się wrzucić:
Besiktas⛔ + Strasbourg⛔ + Reilly Opelka✅ + Borussia Dortmund✅= 9,32 Stawka: 12,5j Betsson
Strata: 12,5j⛔
Besiktas gra w tym sezonie świetnie i będzie się liczyć w lidze do końcowego triumfu w jak i Champions League, trenerzy i zawodnicy jasno mówią że grają o zwycięstwo w tych prestiżowych rozgrywkach, roster bardzo mocny jak na europejskie warunki Stimac, Guller, Clark strzelec Roll i gwiazda drużyny Earl Clark, dodając Kyla Weemsa i rezerwowego rozgrywającego którego chyba każda drużyna europejska chciałaby mieć w obwodzie jakim jest Strawberry to taka kombinacja musi przynieść zwycięstwo, Pinar ma w każdym meczu mega przestoje w grze koszykówka rwana głównie są to solowe popisy brak zespołowości, i myślę że dzisiaj polegną z kretesem, Besiktas wygrał ostatnio z dwa razy mocniejszą drużyną jaką jest Aek Ateny
Strasbourg ma monciejszy skład niż Dunkierka i słusznie kursy spadaja w tym meczu w lidze jest krucho i trzeba gonić tabele, drużyna z ogromnym potencjałem w ostatnim meczu w champions league nie rzucili z gry punktu w drugiej kwarcie i przegrywali ponad 20 punktową stratą a jeszcze wykręcili handicap dzisiaj od początku będzie koncentracja i solidne budowanie przewagi, Dunkierka powygrywała te mecze co miałą wygrać żadne specjalne wyniki jeśli Strasbourg powtórzy drugą połowę jaką zagrał Champions League to z pewnością wygra mecz
Jak McDonald ma złamać Opelkę, przeciez to mikrus i nie odbierze serwisów Reillyego a jest strasznie nieregularny na podaniu i szybko się gotuje, powygrywał mecze z zawodnikami z którymi grał zza końcowej linii ale mnóstwo razy tracił serwis, Opelka w wymianach nie bryluej jednak jedna chwilowa zapaśc na serwisie McDonalda i jest po secie, McKenzie jest strasznie nerwowy jak nie idzie i wtedy popełna masę błędów i chce szybko kończyć akcje co jest jego wielkim błędem bo przez to przegrał mnóstwo meczy w ostatnim okresie czasu a gdy mogę to śledze te Amerykańskie challengery
Dortmund powinien dzisiaj wygrać jest po dwóch remisach w lidze a teraz mają takich dziadów do ogrania, Hamburg gra fatalnie ostatnim okresem się ślizga od 3 sezonów i jakimś trafem się utrzymuje jak powiedział Hajto w tym sezonie będzie spadek z kretesem z ligi, Borussia stworzy mnóstwo sytuacji i zdominuje rywala , to nie będą frajerzy z Gladbach którzy nie wykorzystali 100 sytuacji do zdobycia bramki
 
G 2,2K

gawronix

Użytkownik
Trripel z Nba:
Milwaukee✅ + Orlando✅ + San Antonio⛔ = 3,27 Betsson Stawka:20j
Strata:20j⛔
Nie zagra Gay czyli żeby wygrać z Milwaueke Cousins musiałby rzucić 50 punktów + &quot;pomagierzy&quot; sporo, w Waszyngtonie nie gra Wall nie ma łatwych punktów i asyst, Orlando przewaga pod koszem, sam Beal nie wygra meczu, kto będzie rozgrywał akcje dobre pytanie, jak Orlando to przegra to będą mega frajerami, San Antonio gra dobrze, pod koszem przewaga zdetronizują Griffina a Leonard wyłączy Chrisa Paula z gry, można też kombinować typy grać do przerwy w handicapach, końcowe handicapy opcji jest dużo gram najbezpieczniej
San Antonio dno zagrało w pierwszej połowie z emerytem na ławce trenerskiej który jest tak skończonym frajerem że drużyna dostaje fragment spotkania 20:2 i nie bierze nawet czasu, kretyn może nie chciał meczu wygrać?
 
G 2,2K

gawronix

Użytkownik
Strata na forum wynosi 120j dawno tak słabo nie było u mnie na szczęście ratuje się typami live i w realu strata jest dużo dużo mniejsza jednak nie można tu podawać live więc próbujemy zniwelować stratę,przedmeczówkami które pograłem;
Koszykówka Chiny
Jiangsu Dragons-Fuijan WYNIK:117:93=210✅
Typ: Under 212 points
Kurs: 1,85
Bukmacher: Betsson
Shenzen-Jilin WYNIK:108:88=196✅
Typ: Under 201,5 points
Kurs: 1,85
Sichuan-Jiangsu Tonxi WYNIK:108:91✅
Typ: Sichuan wygra mecz wliczając dogrywkę
Kurs:3,35
Bukmacher: Betsson
Typ zakładu: Triple (Potrójny)
3,35 x 1,85 x 1,85 = 11,47
Stawka:10j
ZYSK:104,7j✅
 
Otrzymane punkty reputacji: +22
G 2,2K

gawronix

Użytkownik
Liga Chińska dała trochę oddechu, z każdą kolejną kolejką będzie trudniej grac te sumy punktów ale będziemy próbowali, na razie pograłem coś takiego:

Koszykówka Izrael
Maccabi Haifa-Ironi Nahariya WYNIK: 96:75⛔
Typ: Ironi Nahariya wygra mecz wliczając dogrywkę
Kurs: 2,08
Bukmacher: Betsson
Koszykówka Izrael
Hapoel Tel Aviv-Bnei Hasharon WYNIK:84:77✅
Typ:Hapoel Tel Aviv wygra mecz wliczając dogrywkę
Kurs: 1,40
Bukmacher: Betsson
Koszykówka Hiszpania
Barcelona Regal - Real Madryt WYNIK:85:75⛔
Typ: Real Madryt wygra mecz wliczając dogrywkę
Kurs: 1,50
Bukmacher: Betsson
Piłka Nożna Ekstraklasa:
Legia Warszawa-Cracovia WYNIK: 2-0✅
Typ: Legia Warszawa wygra mecz
Kurs: 1,56
Typ Zakładu: Akumulowany
2,08 x 1,40 x 1,50 x 1,56=6,81
Stawka:7,5j
Strata:7,5j⛔

Edit: Nahariya cały mecz prowadziła w Jerozolimie by przegrać w końcówce a wiadomo jaki Hapoel ma skład podsumowując jednym słowem mistrzowski a tu ogrywa ją jedna z najgorszych drużyn ligi i to do zera...
 
G 2,2K

gawronix

Użytkownik
Nba na noc delikatnie:
Los Angeles Lakers✅ + Dallas Mavericks✅ + Toronto Raptors⛔ = 3,47 Betsson Stawka:7,5j
Strata:7,5j⛔

Ręce opadają jak się widzi taki mecz Raptors z drużyną w której tak na prawdę gra jeden zawodnik... Kompletny brak pomysłu kiedy jest gorąco na rozegranie akcji i trzeba gonić wynik
 
G 2,2K

gawronix

Użytkownik
Koszykówka Turcja
Tofas- Anadolu Efes WYNIK:83:89✅
Typ: +6,5 Tofas
Kurs: 1,90
Koszykówka Turcja Kobiety
Besiktas-Adana Aski WYNIK: ⛔73:62=135
Typ: Over 136,5
Kurs:1,85
Koszykówka Liga Adriatycka
Crvena Zveza-Partizan WYNIK: 83:72⛔
Typ: + 9 Partizan
Kurs: 1,88
Typ Zakładu: Triple (Potrójny)
1,90 x 1,88 x 1,85 = 6,61 Betsson
Stawka: 7,5j
Strata:7,5j⛔
 
G 2,2K

gawronix

Użytkownik
Nie poddajemy się strata w temacie wynosi 54j⛔ Ale będzie lepiej ???? Nie gorzej hehe ???? W wolnej chwili statystyki za październik ale tam yeld wysoki jak i zysk bardzo pokaźny ????
Ciekawe czy dobrze poskładałem kupony okaże się wieczorem ????
Koszykówka Champions League
Rosa Radom- Usak WYNIK: After Ot 83:77⛔
Typ: Usak wygra mecz wliczając dogrywkę
Kurs: 1,92
Bukmacher: Betsson
Le Mans-Oradea WYNIK: 72:61=133✅
Typ: Under 141 points
Kurs: 1,86
Bukmacher: Betsson
Typ Zakładu: Double (Podwójny)
1,92 x 1,86 = 3,57
Stawka: 12,5j
Strata:12,5j⛔

-----------------------------
Champions League
Mega Vizura- Juventus Utena WYNIK: 77:79✅
Typ: +5,5 Juventus
Kurs: 1,86
Bukmacher: Betsson
Paok-Lyon Villeurbanne WYNIK: 61:67✅
Typ: Lyon +3,5
Kurs: 1,86
Bukmacher: Betsson
Typ Zakładu: Double (Podwójny)
1,86 x 1,86= 3,46
Stawka:10j
Zysk: 24,6j✅
-----------------------
Champions League
Saratov - Pinar Karsiyaka WYNIK: 74:76=150✅
Typ: Under 173 points
Kurs: 1,86
Bukmacher: Betsson
Frankfurt-Nymburk WYNIK: 74:61✅
Typ: Frankfurt +4
Kurs: 1,86
Bukmacher: Betsson
Fiba Europe Cup
Tallina Kalev-Bc Mures WYNIK: 76:89⛔
Typ: Talinna Kalev +7,5
Kurs: 1,85
Bukmacher: Betsson
Typ Zakładu: Triple (Potrójny)
1,86 x 1,86 x 1,85 = 6,40
Stawka: 7,5j
Strata:7,5j⛔
Ale żenada z mojej strony zagrać ten mecz...
 
G 2,2K

gawronix

Użytkownik
Jak wiecie z tenisa też jestem dobry pograłem takie coś challengery:
Norbert Gombos + Daniel Evans + Quentin Halys + Henri Laaksonen + Marcelo Barrios Vera = 10,55⛔ Betsson
Stawka:5j
Strata:5j⛔
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom