>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
Fortuna bonus

Mistrz Typów

Status
Zamknięty.
P 0

pakus10

Użytkownik
To co USAK odwaliło woła o pomstę do nieba. 3 minuty do końca meczu wygrywali 7 pkt i stracić to i jeszcze przegrać dogrywkę..
 
G 2,2K

gawronix

Użytkownik
Nie wspominając o dwóch nietrafionych wolnych na pół sekundy przed końcem wystarczyło trafić jednego aby wygrać, ale niektórzy ludzie całe życie grają w kosza i nie potrafią wykorzystać najprostszego elementu zdobywania punktów, nie wspominając o kilku frajerskich punktach których z metra nie trafiali prowadząc 10 punktami

Edit: 2 minuty przed końcem prowadzili 10 punktami.
 
G 2,2K

gawronix

Użytkownik
Szykuje siły na jutro będzie sporo typów i konkretny zysk. Zapraszam do śledzenia tematu, kto pograł moje typy z koszykówki dzisiaj singlami sporo zarobił
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
G 2,2K

gawronix

Użytkownik
W sumie już dzisiaj pograłem bo jutro nie będzie czasu wstawić na forum pospadają linię, można grać każdy mecz singlem z wyższych kursów, ja typuje jak typuje i swojej taktyki nie zmienie póki co:
Koszykówka Champions League
Aris-Banvit WYNIK: 84:78⛔
Typ: Banvit + 3,5
Kurs: 1,86
Koszykówka Euro Cup
Besiktas-Zielona Góra WYNIK:85:66✅
Typ: Besiktas wygra mecz wliczając dogrywkę
Kurs: 1,23
Koszykówka Euro Cup
Buducnost Podgorica-Bayern WYNIK:44:68✅
Typ: Bayern wygra mecz wliczając dogrywkę
Kurs: 1,70
Ako: 3,89 Betsson Stawka: 10j Strata:10j⛔
--------------------------------
Euro Cup
Lokomotiv Kuban-Valencia WYNIK:64:73✅
Typ: Valencia wygra mecz wliczając dogrywkę
Kurs: 1,85
Champions League
Oldenburg-Neptunas WYNIK:63:64⛔
Typ: Oldenburg wygra mecz wliczając dogrywkę
Kurs: 1,57

Fiba Europe Cup
Bnei Hasharon-Lukoil Academic WYNIK:83:79✅
Typ: Hasharon wygra mecz wliczając dogrywkę
Kurs: 1,40
Ako: 4,07 Betsson Stawka: 7,5j Strata:7,5j⛔
Oldenburg roztrwonił 10 punktową przewagę i przegrał w ostatniej akcji meczu...
-------------------------------------
Champions League
Szolnoki-Partizan Wynik:55:70✅
Typ: Partizan wygra mecz wliczając dogrywkę
Kurs: 1,50
Champions League
Ventspils-Varese WYNIK:91:66⛔
Typ: Under 149 points
Kurs: 1,86
Fiba Europe Cup
Apoel-Pardubice WYNIK:99:90⛔
Typ:Under 155,5
Kurs: 1,85
Ako: 5,16 Stawka: 7,5j Betsson Strata:7,5j⛔
------------------------
Euro Cup
Ulm-Hapoel Jerozolima WYNIK:103:77✅
Typ:Ulm wygra mecz wliczając dogrywkę
Kurs: 1,94
Euro Cup
Bilbao-Chimki Moskwa WYNIK:72:91✅
Typ: Chimki wygrają mecz wliczając dogrywkę
Kurs: 1,83
Fiba Europe Cup
Siauliai-Tsmoki Minsk WYNIK:77:90⛔
Typ: Minsk -15
Kurs: 1,85
Fiba Europe Cup
Gaziantep-Aek Larnaca WYNIK:80:72✅
Typ: Gaziantep wygra mecz wliczajac dogrywkę
Kurs: 1,28
Ako:8,41 Stawka:5j Betsson Strata:5j⛔
Mińsk piękna podkładka z drużyna podwórkową którą Siarka by rozpierdoliła w drzazgi, przestrzelonych ponad 10 wolnych , w ostatniej kwarcie kwintesencja nie pokrycia handicapu celowe straty i przestrzelone rzuty, zero obrony, wszystko robione aby nie pokryć linii, drużyna szmaciarzy jednym słowem i sprzedawczyków z trenerem idiotą amatorem Griszczukiem
--------------------------------
Champions League
Monaco-Ironi Nahariya WYNIK:71:64✅
Typ: +17 Nahariya
Kurs: 1,86
Spirou Charleroi - Ludwigsburg WYNIK:78:96⛔
Typ: +10 Spirou
Kurs: 1,86
Umana Reyer Venezia - Maccabi Rishon Lezion WYNIK:73:61⛔
Typ: + 7,5 Maccabi Rishon Lezion
Kurs: 1,86
Ako: 6,43 Stawka:5j Betsson Strata:5j⛔
-----------------------------
Fiba Europe Cup
Sigal Prishtina - Buyukcekmece WYNIK:71:81⛔
Typ: Sigal Prishtina wygra mecz wliczając dogrywkę
Kurs: 7,75
Bukmacher: Betsson
Stawka: 5j Strata:5j⛔
Jakaś pomyłka ale przeszło, powinno max 5 stać po takim kursie grzech nie spróbować, handicap bankowy na Prishtine +11

Limit pecha na dzisiaj wyczerpany nie chce mi się nic pisać co się wzięło z czego, jak dobrze że można kontrować to wszystko live i wychodzić na plus ???? Parę dni przerwy od typowania dobrze mi zrobi? ????
 
G 2,2K

gawronix

Użytkownik
Jeszcze singiel pograłem tu będzie miazga ponad 20 punktowa wygrana Gran Canarii:
Euro Cup
Mzt Skopje - Gran Canaria WYNIK: 75:98✅
Typ: Gran Canaria -12,5
Kurs: 1,88
Bukmacher: Betsson
Stawka: 25j
ZYSK: 22j✅
 
Otrzymane punkty reputacji: +23
G 2,2K

gawronix

Użytkownik
Dzięki za miłe słowa, w sumie miałem nie grać Nba ale spróbowałem bo oferta kusząca:
Washington Wizards 1,86✅ + Charlotte Hornets 1,66✅ + Phoenix Suns + 4✅ 1,91= 5,90 Stawka:10j Betsson
ZYSK:49j✅
 
G 2,2K

gawronix

Użytkownik
Stawka max:
Atlanta Hawks✅ + San Antonio⛔ + Clippers✅ = 2,29 Stawka:25j Betsson

Strata:25j⛔

Pewna era się skończyła i tego siwego dziada na ławce trenerskiej trzeba zwolnić jak on buduję drużynę nie ma kto rzucać, same stare trupy grają, kolejna kompromitacja Harden sam ich ograł! Czy ktoś ma nad nim władzę? Ten sezon kruchy dla San Antonio z tym maszkaronem na ławce
 
G 2,2K

gawronix

Użytkownik
Były pytania na priv co grać z Euroligi jednak ja dzisiejsze mecze odpuszczam ale jest tenis i całkiem fajna oferta, mam jeszcze w myśli dubelek z Nba ale czekam do wieczora z typami, trzeba popatrzeć ewentualne absencje i obserwować ruchy kursów:
Alessandro Giannessi + Konstantin Kravchuk + Daniel Evans + Santiago Giraldo= 4,67⛔ Betsson
Stawka: 7,5j
Strata:7,5j⛔
Giannessi jest lepszy ze swoim usypianiem niż podstarzały Hiszpan, Menendez do minięcia przy sieci bo często skraca wymiany, nie trzeba przypominać meczu w Szczecinie i wyniku gdy Gianessi ograł Browna który grał service&amp;volley a Hiszpan to dramat przy siatce a swoim marnym usypianiem i przebijaniem nie wygra z Gianessim,jedyna jego przewaga to serwis jednak Giannessi w miarę nieźle returnuje jak na swój niski wzrost,w pierwszej rundzie Włoch ograł Bublika który był w ostatnich tygodniach w najlepszej formie życiowej, sam w to nie wierzę że gram w stronę Kravchuka jednak zagrał dobrze z Halysem a tam typowałem zwycięstwo Francuza, pewnie trzymał serwis i piłeczkę w korcie i konsekwentnie wypunktował Francuza, Gojowczyk nieobliczalny zawodnik jednak z bilansu wychodzi ze nie ma patentu na Rosjanina którego będzie bardzo ciężko przełamać w meczu, Evans jest zawodnikiem kompletnym i potrafi szachować tempem w meczu zagra slajsa, pójdzie do sieci,przyspieszy z jednoręcznego backhandu widząc po statystykach bardzo dobrze serwował z Krugerem a jeśli serwis funkcjonuje u tego zawodnika to bardzo dobry prognostyk, Polansky zwykły rzemieślnik musiałby zagrać chyba mecz życia aby ograć Evansa, Giraldo to profesor na nawierzchniach ziemnych swoim doświadczeniem powinien zdominować w wymianach Ghema który dobre turnieje przeplata tragicznymi porażkami z niżej notowanymi zawodnikami, na pewno Kolumbijczyk jest w lepszej dyspozycji ostatnimi tygodniami i musi wiedzieć aby unikać kąśliwego jednoręcznego backhandu Brazylijczyka który jeśli funkcjonuje należycie może napsuć krwi lepszym zawodnikom rankingowo na turniejach rangi Challenger na nawierzchni ziemnej, jednak za całokształt i formę ostatnich tygodni typowałbym Giraldo na zwycięzce meczu
 
G 2,2K

gawronix

Użytkownik
Olympiakos⛔ + Hyeres Toulon✅ = 3,08 Betsson Stawka:10j Strata:10j⛔
Cska Moskwa✅ + Baskonia✅ = 2,55 Betsson Stawka: 20j Zysk:31j✅

Edit:
Olympiakos z 20-6 do 33-22 czyli przegrali fragment 27-2 ???? Chyba tylko podwórkowe teamy z Ligi Bałtyckiej dostawały taki fragment, Printezis marnuje dwa ważne wolne w końcówce była szansa na wygraną ale Kebaby dzisiaj jak nigdy za 3, Hyeres Toulon darmowy typ miazga, szkoda kuponu
 
G 2,2K

gawronix

Użytkownik
Raczej peffki:
Utah Jazz✅ + Portland Trailblazers✅+ San Antonio✅ = 2,34 Betsson Stawka:20j
ZYSK:26,8j✅
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
G 2,2K

gawronix

Użytkownik
Pomyłka z rozpędu napisałem Darrusafaka ???? Nocka przy Nba i człowiek nie myśli trzezwo ???? Besiktas ma wygrać.

Koszykówka Niemcy
Giessen-Bamberg WYNIK:77:79✅
Typ: +18 Giessen
Kurs: 1,90
Koszykówka Grecja
Paok Saloniki - Aek Ateny WYNIK:71:78✅
Typ: Aek Ateny wygrają mecz wliczając dogrywkę
Kurs: 1,60
Koszykówka Niemcy
Phoenix Hagen-Tubingen WYNIK:⛔
Typ: Phoenix Hagen wygra pierwszą połowę
Kurs: 1,83

Liga Adriatycka
Partizan-Cedevita Wynik:87:97✅
Typ: Cedevita wygra mecz wliczając dogrywkę
Kurs: 1,82
Ako: 10,13 Betsson
Stawka: 7,5j
Strata:7,5j⛔
Spierdoliłem tutaj, miałem grać Nancy w handicapie ale tyle razy już mnie wysadziło że zagrałem bzdure w którą sam nie wierzyłem...
 
G 2,2K

gawronix

Użytkownik
Tu będzie singiel grubiej, bo raczej nic sensownego nie wymyśle moim zdaniem bank, oglądałem wczoraj Utah i słabo wyglądali mimo zwycięstwa, Miami zagrało bardzo dobrze z Chicago mimo porażki, drugi kupon układanka tenis + Nba
Miami Heat 2,01 Betsson Stawka:25j Strata:25j⛔
Hyeon Chung + Toronto Raptors= 2,15 Betsson Stawka:15j ZYSK:17,25j✅
 
G 2,2K

gawronix

Użytkownik
Można śmiało dać handicap +9,5 bankowy, gram o pełną pulę:
Koszykówka Chiny 12:30
Foshan - Sichuan WYNIK: After Ot 97:103⛔
Typ: Foshan wygra mecz wliczając dogrywkę
Kurs: 4,45
Bukmacher: Betsson
Stawka:10j
Strata:10j⛔
&#39;
Frajersko roztrwoniona przewaga i te przestrzelone wolne w pierwszej dogrywce które dałyby zwycięstwo, jak mówiłem kto pograł handicap zarobił...
 
Otrzymane punkty reputacji: +29
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom