>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE + 2 FREEBETY!<<<
Fortuna bonus

Mistrz Typów

Status
Zamknięty.
G 2,2K

gawronix

Użytkownik
Ostatnia propozycja kuponowa na dziś jaką zagrałem, wieczorem typ z Nba za max stawkę najlepszy w mojej ocenie danej nocy:
Koszykówka Champions League 18:00
Mega Vizura - Telenet Oostende WYNIK:76:70⛔
Typ: +2 Oostende
Kurs: 1,78
Mistrz Belgii złapał rytm i zaczął grać na miarę możliwości składowych, liczą się w walce o awans i takie mecze z marną Mega Vizurą powinni wygrywać, prowadzili w Strasbourgu ponad dwudziestoma punktami do przerwy, bardzo dobrze drużyna broni i sporo strzelców za 3 tam jest jak Djodrjevic, Katic Gillet czy wracający na stare śmieci Jagodic Kuridza, lepszy skład i są on fire, w lidze zaczeli łapać handicapy i pookonali u siebie Tenerife takie mecz muszą wygrywać, wolę być bezpieczny i zabezpieczam się dodatnim handicapem, Mega Vizura to słaba drużyna która jeśli ktoś narzuci twarde warunki w obronie gubi się w ataku, a o ofensywe Belgów jestem spokojny
Piłka Nożna Liga Mistrzów
Monaco - Tottenham WYNIK:two:1⛔
Typ: Tottenham wygra mecz
Kurs: 2,65
Tottenham pownien wygrać ten mecz, Monaco typowałem ostatnio w lidze z jakimiś dziadami Lorientem i słabo grali Lorient sprezentował im bramki, Monaco wygrało w Anglii to dzisiaj powinno przegrać, Tottenham będzie bardziej zmotywowany o 3 punkty, ma lepszy skład i trenera i to się powinno potwierdzić, Falcao będzie wyłączony przez obrońców, po tym jak widziałem co Monaco grało z ostatnim zespołem w tabeli ligi Francuskiej to muszę dać tutaj na Tottenham, ostrożni mogą dać x2 bo Anglicy tego meczu nie przegrają lub próbować podwójną szansę na 2
Piłka Nożna Liga Mistrzów
Sporting Lizbona - Real Madryt WYNIK: 1:2✅
Typ: Real wygra mecz
Kurs: 1,64
Kto myśli że Sporting sprawi niespodziankę jest w błędzie, Real jest po porażce z Legią i kto myśli że drużyna męcząca się z jakimiś żulami w lidze Portugalskiej (drużynami z niechcianymi nigdzie Brazylijczykami którzy zasypują tą ligę) sprawi tutaj niespodziankę powinien stuknąć się w głowę i wyznać żal za grzechy przed ołtarzem w kościele
Ako: 7,74 Betsson
Stawka: 7,5j
Strata:7,5j⛔

 
Otrzymane punkty reputacji: +3
G 2,2K

gawronix

Użytkownik
New York Knicks + Atlanta Hawks = 2,23 Betsson Stawka:25j
Strata:25j⛔
Nic z tego nie będzie Atlanta gra jak Siauliai albo jakiś Koszalin idę spać... Z taką bezjajową drużyną dać złapać fragment do zera praktycznie... I to jeszcze na własnej hali, kompromitacja na miejscu kibiców bym wyszedł i opuścił halę..
 
Otrzymane punkty reputacji: +4
G 2,2K

gawronix

Użytkownik
Statystyki Wrzesień:

ILOŚĆ KUPONÓW: 41
WYGRANE KUPONY: 17
Przegrane kupony: 24

Skuteczność: 41,46%

Wydane jednostki: 385,5
Zysk Netto: 91,95j✅✅

YIELD: 23,85%
Statystyki Październik:
Ilość kuponów: 169
WYGRANE KUPONY: 73
Przegrane kupony: 96
Skuteczność: 43,19%
Wydane jednostki: 1806j
Zysk Netto:222,22j✅✅

YIELD: 13,74% Wrzucam statsy. Mogłem też policzyć % średniego kursu na kuponie ale nie widzę takiej potrzeby każdy wie jakie kursy gram. Listopad zapowiada się na najlepszy miesiąc od momentu założenia tematu. Obym nie zapeszył ????


 
G 2,2K

gawronix

Użytkownik
Jeszcze raz proszę o niekomentowanie tego tematu, bo jeśli do końca tygodnia będą głupie komentarze i przepychanki słowne jak to miało miejsce wczoraj między pewnymi userami to proszę moderatorów o usunięcie mojego konta z forum i to nie jest żart.

Koszykówka Chiny
Chongqing Dragons - Zheijang Chouzchou WYNIK: AFTER OT 136:138✅
Typ:Zheijang Chouzchou wygra mecz
Kurs: 2,30
Bukmacher:Betsson
Stawka: 10j
ZYSK: 23j✅
----------------------------
Koszykówka Chiny
Qingdao-Shenzen WYNIK: 98:101⛔
Typ: Qingdao wygra mecz wliczając dogrywkę
Kurs:2,55
Bukmacher: Betsson
Stawka:7,5j
Strata:7,5j⛔
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
G 2,2K

gawronix

Użytkownik
Ostatni typ na forum bukmacherskim:
Aek Ateny - Partizan WYNIK:
Typ: -11,5 Aek Ateny
Kurs:1,86
Betsson

Żegnam się tym wpisem z Forum.

Pozdrawiam.
Mistrz Typów
 
Otrzymane punkty reputacji: +8
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom