>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

Mistrz Typów

Status
Zamknięty.
G 2,2K

gawronix

Użytkownik
Euroliga, z rana Champions League
Maccabi Tel Aviv- Galatasaray WYNIK: 98:92⛔
Typ: Maccabi -8
Kurs: 1,91
Bukmacher: Betsson
Maccabi ten mecz wygra w handicapie, Galatasaray gra słabo ma mega przestoje w grze, nie muszę przypominać jaki fragment miało Maccabi w poprzedniej kolejce z Realem 18-0 , Galatasaray gra słabo będzie dostarczycicelem punktów w tym sezonie Euroligi wątpię aby odpalili na tak ciężkim terenie, roster Izraelczyków mocniejszy dużo niż Turków, zmiana trenera w Maccabi musi podziałać na zespół mobilizująco zwolniony Eldestein zastąpi go dotychczasowy asystent Hadar który pracował w wielu Izraelskich drużynach z mniejszym budżetem i to z sukcesami i potrafił stworzyć fajne zespoły z dużo gorszego kalibru graczy
Brose Bamberg-Panathinaikos WYNIK:83:84✅
Typ: Panathinaikos +2
Kurs:1,92
Bukmacher: Betsson
Panathinaikos ma lepszą pakietę niż Bamberg który mocno się osłabił w tym sezonie, mecz z Cska przegrany w końcówce a to dobrze wróży przed starciem z mistrzem Niemiec,Calathes zagrał na miarę możliwości i kreował partnerów a Ci prowadzili kilkoma punktami na ciężkim terenie, w dobrej formie jest Demethris i strzelec K.C Rivers, Panathinaikos lepiej broni i zmienił trenera na świetnego taktyka jakim jest Xavi Pasqual on z pewnością wie jak nastawić drużynę na wygrywanie seryjne meczów i mimo absencji Mike Jamesa powinien ten mecz wygrać, jedyna przewaga Bamberga to ich własna hala powinni przegrać mecz z Unicsem jednak w końcówce udało im się przechylić szalę zwycięstwa na własna korzyść, jeśli Panata będzie prowadziła do przerwy to z pewnością wygra mecz
Typ Zakładu: Double (Podwójny)
1,92 x 1,91=3,67
Stawka:10j
Strata:10j⛔
 
G 2,2K

gawronix

Użytkownik
Euro Cup.

Union Olimpija-Hapoel Jerozolima WYNIK: 74:89✅
Typ: Hapoel -9,5
Kurs: 1,88
Bukmacher: Betsson

Hapoel po porażce ligowej kiedy zabrakło pary po wyczerpującym spotkaniu z Valencią kiedy nikt na nich nie stawiał i wygrali mecz musi się zrehabilitować w pucharach, roster amerykański bardzo mocny z potencjałem spokojnie na półfinał EuroCup a mianowicie: Amare Stoudemire, Curtis Jerrels, Travis Peterson, Jerome Dyson, i rozgrywający Tarense Kinsey dodając rezerwowych graczy, reprezentantów Izraela jak Eliyahu czy Bar Timor to jest mega pakieta doświadczenie i umiejętnosci przewyższają zawodników z Lublany którzy grają i w lidze Słoweńskiej lidze Adriatyckiej i wygrali z tego co pamiętam tylko jedno spotkanie z Mega Leksem i Europucharze w zasadzie grają co 3 dni a to kosztuje sporo sił, Hapoel powinien zniszczyć w handicapie słabą drużynę jaką jest Olimpija

Dorzucam do tripla Zenit 1,36⛔ i Bilbao 1,25✅ drużyny dużo silniejsze od swoich rywali grające na własnych halach, Zenit to praktycznie u siebie przegrywa w sezonie spotkania które można policzyć na palcach jednej ręki jak z CSKA w lidze VTB czy z Unicsem Kazan, Bilbao jest po porażce z Albą Berlin teraz trzeba wygrać Litwini to dużo niższa półka niż Hiszpanie składowo na obwodzie i pod koszem

Typ Zakładu: Triple (Potrójny)

1,88 x 1,36 x 1,25= 3,20 Betsson

Stawka:15j
Strata:15j⛔
Pechowo przegrany kupon Murcia rzuciła trójkę 17 sekund przed końcem
 
G 2,2K

gawronix

Użytkownik
Champions League, kursy nie powalają ale coś udało się wybrać ciężko orzec który dog postawi twarde warunki jeszcze spórboje zagrać coś później
Aris-Bakken Bears WYNIK: 82:66=148✅
Typ: Under 154 points
Kurs:1,86
Bukmacher: Betsson
Aris gra wolne akcje ich basket jest oparty na defensywie a w drużynie Mistrza Danii nie ma kto rzucać w meczu z Nymburkiem który oglądałem fragmentami nie mają pomysłu w ataku jak przeciwstawić się dobrej obronie w Grecji tym bardziej na ciężkim terenie nie będą go mieli, linia jeszcze 154 a będzie z pewnością obniżona

Frankfurt-Banvit WYNIK: 70:86=156⛔
Typ: Under 143,5
Typ:1,86
Bukmacher: Betsson
Frankfurt to najbardziej underowa drużyna jeśli chodzi o Europę same niskie wyniki trener ten sam od lat i taka sama filozofia, Filipovski również stawia na obronę, z doświadczenia wiem że jeśli linia jest około 140 punktów to praktycznie zawsze jest under i w meczu pada maxymalnie 130 punktów, w innych bukach obniżona już do 141 więc czują pismo nosem, dla mnie ten mecz zakończy się underem Banvit przyjmie warunki Frankfurtu
1,86 x 1,86 = 3,46
Stawka:15j
Strata:15j⛔
 
G 2,2K

gawronix

Użytkownik
Próbuję jeden kupon pograć na dogów, ciężko wybrać jeden konkretny mecz, stawka nieduża:
Partizan +9⛔ + Ironi Nahariya +7⛔ + Saratov -13✅ = 6,43 Betsson
Stawka:4j
Strata:4j⛔
 
G 2,2K

gawronix

Użytkownik
I ostatni kupon na dziś dubel z tenisa:
Delbonis✅ + Murray/Soares✅ = 3,22 Betsson
Stawka:5j
ZYSK:11,1j✅
Berankis wygrał z Raonicem ale nie ma co brać tej wygranej pod uwagę,Raonic pod formą od kilku tygodni, Delbonis postawi dużo cięższe warunki jest lepszy w wymianach od Litwina i powinien ten mecz wygrać, dorzucam debla zwycięzcom szlemów nie wypada przegrać ze słabą sklejką na jeden turniej, Scott Lipsky marne podanie Isner słaby przy siatce nie widzę innej opcji jak wygrana Murraya i Soaresa
 
Otrzymane punkty reputacji: +10
G 2,2K

gawronix

Użytkownik
Jeszcze jednak pograłem Eurochallenge więc się dzielę:
Sigal Prishtina - Rilski Sportist WYNIK: After Ot 100:104✅
Typ: +6,5 Prishtina
Kurs: 1,87
Bukmacher: Betsson
Prishtina mistrz Kosowa wygrali rok temu ligę Bibl (bałkańską) na swoim terenie nie przegrywają meczów a jeśli przegrywają to na styku, drużyna u siebie może napsuć krwi lepszym rywalom, Rilski ma może mocniejszy skład ale to drużyna własnego parkietu ostatni mecz z Cherno More przegrywali a tam żadnych amerykanów w składzie młodzi Bułgarzy wygrali mecz dosłownie w końcówce, Prishtina nic nie będzie grała na wyjazdach ale u siebie będą wygrywali do zespołu doszło kilku ciekawych Amerykanów priorytetem będzie na pewno obrona tytułu w lidze Bibla jednak Eurochallenge to dodatkowa motywacja i myślę że jeśli przegrają mecz to na tyku a ryzykanci mogą grać czyste zwycięstwo, kursy na handicap już spadają
Siauliai-Apoel WYNIK: 75:84⛔
Typ: Siauliai wygra mecz wliczając dogrywkę
Kurs: 1,71
Bukmacher: Betsson
Litwini u siebie powinni wygrać mocniejszy skład i własna hala i pozatym wreszcie wygrali w lidze, czas kontynuwoać serie
Typ Zakładu: Double (Podwójny)
1,87 x 1,71= 3,20
Stawka: 7,5j
Strata7,5j⛔: Śmietnik te Siauliai przegrać z drużyną z Cypru to wielka sztuka, typ na Kosowian był zajebisty
 
G 2,2K

gawronix

Użytkownik
Dziś brakowało szczęścia, trochę źle poskładałem kupony, ominąłem sporo meczy których się bałem zagrać... Zysk z tego miesiąca wynosi 48j, trzeba coś zaryzykować może będzie dobrze a może nie, wydaje mi się że typ jest ok

Guido Andreozzi- Casper Ruud WYNIK: 6:2 3:6 6:2⛔
Typ: Casper Ruud wygra mecz
Kurs: 2,25
Bukmacher: Betsson
Stawka:15j
Strata:15j⛔

Ruud może spokojnie ograć tego sprzedawczyka jakim jest Andreozzi który formą nie grzeszy ostatnimi czasy, przegrał w ostatnim turnieju z Pedro Sousą wcześniej z młodym Munarem, obydwaj zawodnicy operują strasznie tępym stylem na nawierzchni ziemnej, Ruud w ostatnim turnieju przegrał nieznacznie ze zwycięzcą turnieju Maximo Gonzalezem w obecnym turnieju w 1 rundzie ograł gładko Londero, myślę że powinien to wygrać
 
G 2,2K

gawronix

Użytkownik
Ako morderca z tenisa, euroligę pomijam dzisiaj ale wydaje mi się że Milano wygra u siebie z realem no i ten Efes handicap albo dwójka, w weekend typy z lig europejskich w kosza:

Thiem⛔ + Ferrer✅ + 1,5 seta Young✅ + Robredo✅ + Murray/Soares✅ = 11,11 Betsson Stawka:8j
Strata:8j⛔

Thiem gra u siebie nie przegra raczej z Troickim, Ferrer nic nie ugrał w tym sezonie, w Wiedniu wygrywał już turniej Sousa to półka niżej choć mecz może być zacięty ale Ferrer wygra, Wawrinka to stracił seta z Chiudinellim to i może stracić z Youngiem który jest nieobliczalnym zawodnikiem, zawsze tu odpadał szybko i gra na pół gwizdka jest w tym kursie duże value, gram na Robredo Herbert musiał obniżyć loty skoro stracił seta z Krstinem, Robredo jeśli sie zepnie to wygra z nim bez trudu no i debel na dorzutke zwycięzcy szlema Murray/Soares powinni wygrać z Fyrstenbergiem i ziemniakiem jakim jest Duran

EDIT: Thiem to sie nadaje do srania, zwykły cegłotłuk...nadaje się tylko do wygrywania słabych challengerowych turnieji na nawierzchni ziemnej rangi ATP250 gdzie jest wolno i przebijają mu na środek idioci balony i może sobie przyspieszać forhandem i jest największym nieporozumieniem w pierwszej dziesiątce gość na szybszych kortach wygrywa tylko z dziadami, nie wiem na **** go zagrałem ale w ciemno turniej w Wiedniu to go zagram nie przegra, głupi kretyn ze mnie, Troicki poprzebijał mu na jednoręczny backhand i wygrał bez trudu, jeśli Thiem się zakwalifikuje do turnieju Masters to nie wygra żadnego seta każdy mecz przegra bez wyjątku chyba że trafi na przygłupa jakim jest Berdych, i myślę że NIGDY nie wygra turnieju na szybszej nawierzchni niż ZIEMNA chyba że trafi na drabinkę challengerową jak w tym sezonie na turniejach ziemnych które wygrywał seriami, taki dzień z tenisa jak dzisiaj zdarza się raz na kilka miesięcy a ja spierdoliłem sobie zajebisty kupon tym .... Przestrzegam przed graniem Thiema na innej nawierzchni niż ziemna a raczej trzeba grać przeciw niemu...
 
G 2,2K

gawronix

Użytkownik
Gram już dzisiaj bo do jutra pospadają kursy pozaniżają linie, trochę na hapala aby miesiąc zakończyć z pokaznym zyskiem, nie musicie grać jak ja korzystajcie z typów ;p Na jutro może tenis jeszcze coś spróboje...

Koszykówka Euroliga 19:00
Zalgiris Kowno- Maccabi Tel Aviv WYNIK: 74:87✅
Typ: Maccabi Tel Aviv wygra mecz wliczając dogrywkę
Kurs:1,85
Bukmacher: Bettson
Maccabi ma mocny skład po dwóch porażkach było zwycięstwo i czas na kolejną wygraną nie skopromitują się jak Baskonia i wygrają ten mecz
Koszykówka Euroliga 20:15
Panathinaikos-Crvena Zvezda WYNIK:70:59✅
Typ: Under 153 points
Kurs: 1,91
Bukmacher: Betsson
Wg mnie będzie to underowe spotkanie formuła Euroligi inna dwa mecze w tygodniu zaledwie półtora dnia przerwy w zasadzie od meczu, Grecy rozegrali ciężki mecz i w szybkim tempie w Niemczech gdzie musieli gonić wynik, tak samo Serbowie odkąd pamiętam to jeśli Czerwona Gwiazda przyjeżdżała do Grecji były to underowe spotkania i tak też mi wychodzi że będzie jutro, powinno być wolne tempo, Serbowei będą bronili i Panata będzie miała taki mecz pod kontrolą bo innej taktyki nie widzę to nie Galatasaray że dali sobie nawrzucać aż 85 punktów

Koszykówka Euroliga
Barcelona-Bamberg WYNIK:78:74✅
Typ: Barcelona wygra mecz wliczając dogrywkę
Kurs:1,37
Bukmacher: Betsson
Barcelona wygra u siebie, Bamberg poza własną halą to może w Eurolidze wygrać z Zalgirisem i Galatasaray
Koszykówka Tauron Basket Liga
Turów Zgorzelec-Dąbrowa Górnicza WYNIK:94:70✅
Typ: Turów Zgorzelec wygra mecz wliczając dogrywkę
Kurs: 1,47
Bukmacher: Betsson
Typ Zakładu: Akumulowany
1,85 x 1,91 x 1,37 x 1,47=7,12
Stawka:15j
ZYSK:91,6j✅
 
Otrzymane punkty reputacji: +16
G 2,2K

gawronix

Użytkownik
David Ferrer✅ + Tommy Robredo⛔ = 4,73 Betsson Stawka:15j
Mecz Ferrera stał na dużo lepszym poziomie niż Serba, Thiem zagrał katastrofalnie zresztą nie pierwszy raz w tym sezonie, poza cegłą wygrywa bardzo mało meczy na szybszych nawierzchniach a to złe wróży na przyszłość jeśli ma być to top3 i w zasadzie podarował Troickiemu mecz, Ferrer jest lepszy będzie długo trzymał piłeczką w korcie, rok temu Ferrer wygrał ten turniej w cuglach i zawsze dobrze grało mu się w stolicy Austrii, ten sezon dla Hiszpana stracony ale niebawem Paryż i koronny turniej Hiszpana i myślę że forma będzie z każdym wygranym meczem wyższa, wg mnie Ferrer jest lepszym zawodnikiem niż Troicki i wygra ten mecz
Kim jest Medvedev żeby dawać na niego 1,44 w starciu z Robredo, Hiszpan zdetronizował serwis Herberta i w wymianach górował, czyli również zdetronizuje nieregularne podanie Rosjanina, mecz rozegra się w wymianach a Robredo jest lepszym zawodnikiem niż Rosjanin który ostatnio przegrał nawet z takim Robertem, mecz może być zacięty ale koniec końców typowałbym Robredo
Edit: Robredo tylko w pierwszym secie momentami jak stary mistrz.. :p
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
G 2,2K

gawronix

Użytkownik
Ostatnia układanka na dziś może jeszcze Nba poznym wieczorem:
Koszykówka Chorwacja
Gorica-Cedevita Zagrzeb WYNIK: 68:88⛔
Typ: +16,5 Gorica
Kurs: 1,85
Bukmacher: Betsson
Koszykówka Niemcy
Bayreuth-Alba Berlin WYNIK: 98:96⛔
Typ: Under 158,5 points
Kurs:1,90
Bukmacher: Betsson
Piłka Nożna Ekstraklasa
Korona-Legia WYNIK: 2:4✅
Typ: Legia wygra mecz
Kurs: 1,49
Bukmacher: Betsson
Typ Zakładu: Triple (Potrójny)
1,90 x 1,85 x 1,49 = 5,24
Stawka:10j
Strata:10j⛔
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
G 2,2K

gawronix

Użytkownik
Coś się udało wygrać więcej Nba na noc:
Brooklyn +6 1,88✅ + Dallas Mavericks 1,88⛔ + Utah Jazz -9,5 1,91⛔ = 6,75 Stawka:10j Betsson
Strata:10j⛔

Brooklyn to bet dnia, nie zgadzam się z &quot;ekspertami&quot; w dziale Nba i nie zamierzam zabierać tam głosu, Indiana to sobie może na początku wygrywać na własnej hali, Brooklyn jeśli przegra ten mecz w co wątpię to na styku i trzeba brać handicap póki ciepły to nie takie proste ze Indiana sobie przyjedzie i wygra za 1,40 już to widzę, Brooklyn niezły skład będzie w tym sezonie dużo lepiej,doszło sporo strzelców zza łuku i wynik w tym sezonie będzie dużo lepszy,Dallas bez problemu wygra z Houston Harden musiałby rzucić z 50 punktów aby wygrali dzisiaj, Utah Jazz najgłośniejsza hala w Nba Lakers prawie najgorsza drużyna ligi, Utah przegrało w końcówce w w Portland dzisiaj handicap do zera wystrzelają Lakersów to nie mam złudzeń, można też singlami grac ale co to za problem jeden mecz trafić ja wole akumulatory
Edit: Dallas katastrofa w ataku widząc po statystykach, mecz Utah to bardziej europejski obrona i niski wynik, NBA NAJTRUDNIEJSZA LIGA DO TYPOWANIA I NAJWIĘCEJ LUDZI TRACI NA NIEJ PIENIĄDZE U BUKA, tylko single ew duble nie więcej mecz, ja póki co bastuje z Nba
 
G 2,2K

gawronix

Użytkownik
Info na jutro, jak się pojawi kurs w meczu koszykówki Liga Fińska, Salon Vilpas-Kataja grać mocną stawką Salon, na Betfair już jest BetVictor też Betsson. Przypuszczam że kurs spadnie dosyć szybko do 1,80 jutro ale to i tak value, Kataja dwa mecze dzień po dniu trudna podróż z Rosji oby mecz nie został przełożony, Salon własna hala i ma skład na mistrza ligi w tym sezonie
Salon Vilpas⛔ 2,26 Betsson Stawka:25j Strata:25j⛔
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
G 2,2K

gawronix

Użytkownik
Jeszcze jedna sklejka póki nie obniżą linii:
Koszykówka Liga Adriatycka 21:00
Partizan-Buducnost WYNIK: 61:64✅
Typ: Under 155 points
Kurs: 1,88
Mecz na szczycie ligi, Partizan ciężki tydzień przyjazd z Turcji i jeśli zagrają otwarty basket to popłyną z kretesem z Buducnostem więc będą bronili i grali wolne akcje, linia wysoka ja bym dał dużo mniej,Budu przyjmie taką taktykę Serbowie nie dadzą im grać up tempo, minus jak dzwon
Koszykówka Grecja 16:00
Prometheus-Aris WYNIK: 69:79⛔
Typ: Prometheus +4,5
Kurs: 1,90
Bukmacher: Betsson

Tu będzie jedyna ale zabezpieczam się handicapem, beniaminek zaskakuje na własnej hali będą mocni, w poprzednim sezonie twierdza w tym sezonie nikłe porażki na wyjazdach z Panatą przegrali w końcówce czy Koroivosem tak samo,teraz własna hala skład się nie zmienił przyszło kilku ciekawych Amerykanów, Aris zagrał mecz w Champions League i w drugiej połowie mieli problemy z wynikiem tu od początku powinien prowadzić Prometheus i kontrolować spotkanie a jeśli przegrają to na styku, raczej nie ma dwójek w lidze Greckiej za 1,44, skład Arisu całkiem nowy a gospodarzy wręcz przeciwnie
Typ Zakładu: Double (Podwójny)
1,88 x 1,90=3,57
Stawka:15j
Strata:15j⛔
 
G 2,2K

gawronix

Użytkownik
Pisałem że kurs spadnie na Salon do 1,80 ale to i tak value ???? Przedostatni kupon na dziś jeszcze myślę nad jednym.
Koszykówka Litwa
Siaulia-Lietkabelis WYNIK: 66:101✅
Typ: Lietkabelis -9,5
Kurs: 1,90
Bukmacher: Betsson
Koszykówka Francja
Limoges-Nanterre WYNIK: 70:64✅
Typ: Under 156
Kurs: 1,90
Bukmacher: Betsson
Piłka Nożna Francja
St Etienne-Monaco WYNIK: 1:1✅
Typ: Monaco wygra bądz zremisuje
Kurs: 1,42
Bukmacher: Betsson
Typ Zakładu: Triple (Potrójny)
1,90 x 1,90 x 1,42 = 5,13
Stawka:10j
ZYSK:41,3j✅
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
G 2,2K

gawronix

Użytkownik
Ostatni kupon:
Koszykówka Liga VTB
Nizhny Novogorod-Lokomotiv Kuban WYNIK: 66:93⛔
Typ: Novogorod +4,5
Kurs: 1,90
Bukmacher: Betsson
Koszykówka Łotwa
Liepaja-Valmiera WYNIK: 69:67✅
Typ: Liepaja wygra mecz wliczając dogrywkę
Kurs: 1,86
Bukmacher: Betsson
Koszykówka Francja
Strasbourg-Antibes WYNIK:85:74✅
Typ: -8 Strasbourg
Kurs:1,90
Bukmacher: Betsson
Koszykówka Francja
Lyon Villeurbane- Le Portel WYNIK: 75:64✅
Typ: -8,5 Lyon
Kurs: 1,90
Bukmacher: Betsson
1,90 x 1,90 x 1,86 x 1,90 = 12,76
Stawka:10j
Strata:10j⛔

Edit: Miała tu lecieć Parma Perm z Vtb w handicapie ale nie przyjęło mi kuponu i wjebałem *****...
 
G 2,2K

gawronix

Użytkownik
Jeszcze luźny typ dla tych co mają w ofercie Ligę Bałtycką, Betsson coś przyspał i nie mają tego w ofercie ale:
Jekabpils-Borisfen under punktowy 95% pewności mam.
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
G 2,2K

gawronix

Użytkownik
Dzisiaj u mnie strata 7j⛔Standardowo źle poskładałem kupony. Zysk z tego miesiąca wynosi 93,5j✅ jeśli zejdę do 75j będzie koniec typów w tym miesiącu i powrót prawdopodobnie 3 listopada do typowania, miałem nie grać NBA ale wyjątkowo dzisiaj kusi:

New York Knicks 1,74✅ + Sacramento Kings 2,02✅ + Cleveland Cavaliers 1,12✅= 3,94 Betsson Stawka:12,5j

ZYSK:36,75j✅
 
Otrzymane punkty reputacji: +13
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom