>>> Odbierz prawdziwy ZAKŁAD BEZ RYZYKA! <<<<

Info Migracja forum 2020 - uwagi i zgłoszenia

greenvoice 2,1K

greenvoice

Administrator
Członek Załogi
Miasto
Komputerolandia
Mam problem ze znikająca klawiatura przy korzystaniu z tel. Podczas pisania posta po naciśnięciu "enter"(obniżenie linii pisania) znika klawiatura, do wczoraj działało elegancko. Czy ktoś ma tak samo? Jakiś problem z forum? Czy u mnie coś się zepsuło?
U mnie również to samo gdy korzystam z telefonu bo na kompie wszystko gra
Mógłby ktoś obeznany w temacie sprawdzić skąd się u nas pojawiły wspomniane problemy? Będę wdzięczna bo męczące stało się pisanie postów. Z góry dziękujemy ☺
Okazao się, że 5 września została na mobilnego chrome-a wypuszczona łatka, która to popsuła (niezwiązane z forum czy skryptem). Poprawka do łatki została wypuszczona, powinna powoli trafiać do użytkowników. Spróbujcie zakutalizować swoje przeglądarki i sprawdźcie zcy problem nadal występuje.

Issue dotyczący silnika chrominium: https://bugs.chromium.org/p/chromium/issues/detail?id=1121179

Otrzymane punkty reputacji: +162
rekretyper 4,7K

rekretyper

Użytkownik
Miasto
Byl Bedzie Jest
Okazao się, że 5 września została na mobilnego chrome-a wypuszczona łatka, która to popsuła (niezwiązane z forum czy skryptem). Poprawka do łatki została wypuszczona, powinna powoli trafiać do użytkowników. Spróbujcie zakutalizować swoje przeglądarki i sprawdźcie zcy problem nadal występuje.

Issue dotyczący silnika chrominium: https://bugs.chromium.org/p/chromium/issues/detail?id=1121179
U mnie już działa prawidłowo od 2 dni 😁

Camilla P. 16,8K

Camilla P.

Moderator
Członek Załogi
Miasto
Poznań
No pięknie ☺ Zaktualizowałam i problem zniknął. 👍
A ja głupia kupiłam wczoraj nowego lapka, żeby móc pisać na forum, a wystarczyła aktualizacja 😄
W każdym razie dziękuję @greenvoice za wskazówki.

A propo, czekam dopiero na przesyłkę, ma ktoś może laptopa marki Huawei? Jak one działają? Długo szukałam po sieci, czytałam opinie i w końcu wybrałam Chińczyka na ryzenie. Oczywiście SSD. Wiem na pewno, że nie ma podświetlanej klawiatury ale na to wpadłam dopiero po zakupie. A szkoda, wszak po nocach lubię pisać na naszym forum. W gry nie gram więc mam nadzieję, że się sprawdzi do Netflixa i... obstawiania kuponów 😜