>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

Info Migracja forum 2020 - uwagi i zgłoszenia

Camilla P. 34,5K

Camilla P.

Forum VIP
Ciężko mi się wypowiadać bo nie chciałabym zostać źle zrozumiana. Ale przeglądam forum na tablecie i muszę przyznać, że ogarnięcie obecnie tej strony to dla mnie czysty dramat. Forum jest kompletnie nieczytelne. W porównaniu z poprzednim layoutem? Jakbym się cofnęła o dziesięć lat. Przykro mi pisać taką opinię bo lubię to forum ale obecnie kompletnie nie widzę możliwości czytelnego, intuicyjnego przeglądania strony. Gubię się dosłownie na każdym kliknięciu, nie wiem gdzie jest co, kto i gdzie. Żałuję 😣
 
piatddz 62,2K

piatddz

Użytkownik
kwestia przyzwyczajenia mi się wydaje. Poprzednia strona to była po prostu kompromitacja, połowa emotek niewidoczna, czytelność bez porównania. Chyba trzeba czasu, ale ta zmiana to jest jakies 5-6 stopni do przodu.
 
Gy_Gy_Craveel 248K

Gy_Gy_Craveel

Znawca - US Sports
Camilla P. kamilcia21, ja rozumiem ze kazdy ma swoja opinie ale moim zdaniem zmiana na plus, forum wyglada bardzo nowoczesnie , tak jak piatddz piatddz na pisal ,wpoprzedniej wersji bylo za duzo tych avartow na glownej stronie , odnosnie tematyki sportow ,teraz to wyglada schludnie - wiadomo ze zostanie wprowadzonych kilka poprawek i bedzie okej - naprawde dizajn dosc nowoczesny.

Plus co chcialem napisac to na firefox forum lepiej wyglada ma lepszy kontrast jest takie wycykane jak w HD a w Opera jest rozmyte -slaby kontrast - wyblakle kolory, niewiem dlaczego tak jest , mimo to podoba mi sie forum - jest bardziej smuklejsze-pozdrawiam.
 
Otrzymane punkty reputacji: +66
5xharoldx5 1,4M

5xharoldx5

Znawca - Szachy
Czy jest możliwość usuwania swoich prywatnych wiadomości? Chcę zrobić porządek w swojej skrzynce, ale nie widzę tam opcji usuń.
 
P 102,3K

przestrzalninja

Użytkownik
wydaje mi sie, ze po kazdym poscie trzeba odznaczyc obserwowanie tematu, zeby powiadomienia email nie przychodzily. za kazdym razem jak sie napisze posta to automatycznie wlacza sie jego obserwacja pomimo wczesniejszego odfajkowania.
 
P 102,3K

przestrzalninja

Użytkownik
1586452605418.png

takie mam ustawienia i dalej dostaje powiadomienia na email oraz przy tym 'dzwonku' jak ktos napisze w temacie, w ktorym pisalem.

edit; nie dostaje juz maili a ten temat musze odznaczyc, zeby go nie obserwowac. z pozostalymi nie ma problemu, pewnie wynika to z tego, ze zanim zmienilem ustawienia wlaczylo sie jego obserwowanie.
 
Ostatnia edycja:
Waldi1979 1,5M

Waldi1979

Administrator
Członek Załogi
W odpowiedzi na liczne zapytania jakie dostajemy w sprawie reputacji wyjaśniam, że
obecnie każdy posiada limit 20 reputacji na dobę jakie może przyznać z zastrzeżeniem takim, że max 2 razy można dać punkty reputacji tej samej osobie, ale można je przyznać pod rząd
.


Przy okazji chciałem również poinformować, że dodaliśmy przycisk przewijania forum w górę i w dół, więc nie trzeba już scrollować całego forum, żeby wrócić na górę lub przeskoczyć prędko na dół. Przycisk pojawia się w prawym dolnym rogu gdy jesteśmy na forum w innej pozycji niż na samej górze lub dole.
Magical Snap - 2020.04.11 01.19 - 001.png
 
P 102,3K

przestrzalninja

Użytkownik
czy tylko ja tak mam, ze jak klikam na date ostatniego posta to przenosi mnie do miejsca gdzie jest post, ktorego nie przezytalem a nie do ostatniego posta?
 
M 12,8K

michael1910

Użytkownik
Na moim telefonie kiedy jestem na stronie głównej to na cały ekran mam Moderatorzy on-line i ciężko cokolwiek zrobić ;) Jak już jestem w danym dziale to jest lepiej. Czy teraz nie widać ile punktów reputacji za dany wpis otrzymał inny użytkownik?
 
greenvoice 13,1K

greenvoice

Administrator
Członek Załogi
Na moim telefonie kiedy jestem na stronie głównej to na cały ekran mam Moderatorzy on-line i ciężko cokolwiek zrobić ;) Jak już jestem w danym dziale to jest lepiej. Czy teraz nie widać ile punktów reputacji za dany wpis otrzymał inny użytkownik?
Sidebar można ukryć ;)
Co do reputacji - jest w trakcie developmentu, w tym tygodniu powinno być widać.
 
P 102,3K

przestrzalninja

Użytkownik
jednak to menu po prawej z nowymi wpisami przenosi do ostatniego nieprzeczytanego posta w temacie. jest nawet odnosnik w linku 'unread'. fajnie by bylo jakby faktycznie przenosilo do ostatniego posta a nie do ostatniego nieprzeczytanego posta.
 
Waldi1979 1,5M

Waldi1979

Administrator
Członek Załogi
jednak to menu po prawej z nowymi wpisami przenosi do ostatniego nieprzeczytanego posta w temacie. jest nawet odnosnik w linku 'unread'. fajnie by bylo jakby faktycznie przenosilo do ostatniego posta a nie do ostatniego nieprzeczytanego posta.
Jak klikniesz w nazwe tematu to przeniesie Cię do ostatniego nieprzeczytanego postu, jak chcesz, żeby przenosiło Cię do ostatniego postu w temacie klikasz na datę.
 
Do góry Bottom