>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Info Migracja forum 2020 - uwagi i zgłoszenia

piatddz 62,2K

piatddz

Użytkownik
ponieważ w starszej wersji były emotikony, których nie mamy dostępnych teraz. To żaden problem ale fajnie jakbysmy dostali moc edytowania starszych postów. Moderatorzy ją mają. Bo rzeczywiście brzydko się zrobiło z tymi znakami zapytania.

Edit: Teraz widzę, że nawet nie da się edytować postu który napisałem dzisiaj o 14, więc to już jest problematyczne bo ciężko będzie każdy typ rozliczyć jako cytuj.
 
greenvoice 13,1K

greenvoice

Administrator
Członek Załogi
ponieważ w starszej wersji były emotikony, których nie mamy dostępnych teraz. To żaden problem ale fajnie jakbysmy dostali moc edytowania starszych postów. Moderatorzy ją mają. Bo rzeczywiście brzydko się zrobiło z tymi znakami zapytania.

Edit: Teraz widzę, że nawet nie da się edytować postu który napisałem dzisiaj o 14, więc to już jest problematyczne bo ciężko będzie każdy typ rozliczyć jako cytuj.
Aktualny limit na edycję jest 15 min.
Rozważymy z teamem czy w niektórych działach zwiększyć albo całkowicie znieść. Zobaczę jakie typy emotek się nie przeniosły, może coś uda się niskim kosztem naprawić.
 
yar000 9,6K

yar000

Użytkownik
Aktualny limit na edycję jest 15 min.
Rozważymy z teamem czy w niektórych działach zwiększyć albo całkowicie znieść. Zobaczę jakie typy emotek się nie przeniosły, może coś uda się niskim kosztem naprawić.
Nie ma na pewno emotki z rumieńcami na twarzy. 1586182308430.png
Proszę abyście wzięli pod uwagę także dział "Programy Bukmacherskie". Tam też rozliczane są typy.
 
Ostatnia edycja:
greenvoice 13,1K

greenvoice

Administrator
Członek Załogi
przy akceptacji regulaminu, o co chodzi z XboxForum.pl? bo nie bardzo rozumiem?
Poprawione.
Użytkownicy tametego forum zaczęli tłumaczenie tego skyptu i wrzucili je jako publiczne, my je rozszerzylismy - pewnie gdzieś stary tekst się uchował.
 
Ostatnia edycja:
gram_dla_beki 5,5K

gram_dla_beki

Użytkownik
Aktualny limit na edycję jest 15 min.
Rozważymy z teamem czy w niektórych działach zwiększyć albo całkowicie znieść. Zobaczę jakie typy emotek się nie przeniosły, może coś uda się niskim kosztem naprawić.
Jaki sens ma 15min na edycję? Przecież 99% zakładów nie jest rozliczanych po 15 minutach, chyba że w TnŻ. Przecież to sztuczne nabijanie postów. Czy jest to przywilej tylko dla wybranych? Bo widzę, że np. successful successful jako admin w swoim temacie w KsZ normalnie aktualizuje posty.

+ za to, że klikając ppm mamy edytowalność słowa, a nie jakieś wymysły z ctrl, które wasz (chyba) były, śmieszny, i nie mający pojęcia jak rozmawiać z użytkownikami admin sugerował jakimi są genialnymi/przyszłościowymi rozwiązaniami.
+ za szybki dostęp do wielu rzeczy na telefonie.
To już 2 plusy więcej niż cała poprzednia, beznadziejna, strona, która była najmniej user friendly stroną z jakiej korzystałem.


*w jaki sposób są zaznaczone tematy, które nie są przez nas przeczytane w konkretnych działach? Bo o ile na stronie głównej jest wiadomość "nowe" i podświetlenie na niebiesko tak wchodząc już do konkretnego działu nie widzę który temat jest dla mnie nowy/nieprzeczytany. Ta sama sytuacja na komputerze i telefonie. Jeżeli nie ma - do wprowadzenia.

*będzie opcja styli na forum? Miało to być wprowadzone już na poprzedniej wersji, ale nie doczekaliśmy się pomimo prawie roku jej funkcjonowania. Biały/czarny to standard w obecnych czasach i od tego dobrze byłoby zacząć.

*istnieje opcja na tym skrypcie, żeby być przenoszonym do ostatniego NIEPRZECZYTANEGO POSTU w danym temacie tak, jak to było 2 wersje temu na forum i jest praktycznie wszędzie?
 
greenvoice 13,1K

greenvoice

Administrator
Członek Załogi
*będzie opcja styli na forum? Miało to być wprowadzone już na poprzedniej wersji, ale nie doczekaliśmy się pomimo prawie roku jej funkcjonowania. Biały/czarny to standard w obecnych czasach i od tego dobrze byłoby zacząć.
1586196808359.png
Mówisz masz. Ciemny styl jest jeszcze do dopracowania, ale jak tak bardzo nalegasz - włączyłem go ;)

*w jaki sposób są zaznaczone tematy, które nie są przez nas przeczytane w konkretnych działach? Bo o ile na stronie głównej jest wiadomość "nowe" i podświetlenie na niebiesko tak wchodząc już do konkretnego działu nie widzę który temat jest dla mnie nowy/nieprzeczytany. Ta sama sytuacja na komputerze i telefonie. Jeżeli nie ma - do wprowadzenia.
Czcionka jest pogrubiona w nowych tematach. Rzzeczywiście, słabo to wygląda i nie widać na pierwszy rzut oka. Spróbuję poprawić widoczność
1586196981059.png

*istnieje opcja na tym skrypcie, żeby być przenoszonym do ostatniego NIEPRZECZYTANEGO POSTU w danym temacie tak, jak to było 2 wersje temu na forum i jest praktycznie wszędzie?
Postaram się aby było w najbliższym czasie (tym tygodniu jeszcze).
 
Otrzymane punkty reputacji: +10
U 0

Usunięty użytkownik 170381

Gość
Fajnie jest poczytac wasze (tych co stoja na strazy tego forum) wpisy w reputach ktore udostepniliscie wszystkim. Dopiero teraz widac jak jeden drugiego nienawidzi tutaj i jakie jest zaklamanie a wszytsko po to by dostac repe. Jeden drugiemu palec w tylku trzyma, cisnie na dana osobe zeby przyswiecic drugiej. Fajnie poczytac was - strozow tego forum. Jednak poziom administracji jest duzo nizszy niz myslalem. Dajcie moze od razu dostep do PW wszystkim i bedzie jeszcze smieszniej. I pomyslec ze tacy maja rangi tutaj i po 20k reput... polecam poczytac wpisy - piekna sprawa. Oczywiscie bez ataku...

1. Chcialem aby zapytac czy PW innych uzytkownikow bedzie dla nas rowniez udostepnione - tak aby mozna bylo poczytac co kolega jeden z drugim ciekawego napisal?
2. Rozumiem ze wpisy w punktach reputacji beda dostepne do wgladu kazdego i to rowniez wasza nowosc?

PS. Szata jak szata - kwestia przyzwyczajanie a o gustach sie nie dyskutuje wiec pomine temat. Za pare miesiecy pewnie znow sie zmieni wlasciciel i wszystko od nowa :)
 
Waldi1979 1,6M

Waldi1979

Administrator
Członek Załogi
1. Chcialem aby zapytac czy PW innych uzytkownikow bedzie dla nas rowniez udostepnione - tak aby mozna bylo poczytac co kolega jeden z drugim ciekawego napisal?
2. Rozumiem ze wpisy w punktach reputacji beda dostepne do wgladu kazdego i to rowniez wasza nowosc?
Ad.1 nie ma takiej opcji
Ad.2 tak jak wyżej, poprawione
 
yar000 9,6K

yar000

Użytkownik
Fajnie jest poczytac wasze (tych co stoja na strazy tego forum) wpisy w reputach ktore udostepniliscie wszystkim. Dopiero teraz widac jak jeden drugiego nienawidzi tutaj i jakie jest zaklamanie a wszytsko po to by dostac repe. Jeden drugiemu palec w tylku trzyma, cisnie na dana osobe zeby przyswiecic drugiej. Fajnie poczytac was - strozow tego forum. J(...)
A to nie były reputy przyznane przez adminów/modów - ale przyznane w druga stronę? Tak to sobie najpierw tłumaczylem bo wpisy reputacyjne na temat długości penisa raczej sugerowały na przemyślenia gimnazjalistów...
 
Waldi1979 1,6M

Waldi1979

Administrator
Członek Załogi
Jaki sens ma 15min na edycję? Przecież 99% zakładów nie jest rozliczanych po 15 minutach, chyba że w TnŻ. Przecież to sztuczne nabijanie postów. Czy jest to przywilej tylko dla wybranych? Bo widzę, że np. successful successful jako admin w swoim temacie w KsZ normalnie aktualizuje posty.
Swoje posty można edytować przez 7 dni, wyjątkiem są działy Typy Dnia oraz Konkursy Bukmacherskie, gdzie jest wyłączona możliwość edycji dla użytkowników.
 
gram_dla_beki 5,5K

gram_dla_beki

Użytkownik
Swoje posty można edytować przez 7 dni, wyjątkiem są działy Typy Dnia oraz Konkursy Bukmacherskie, gdzie jest wyłączona możliwość edycji dla użytkowników.
Ok, mam wrażenie, że wcześniej w KzS tego nie było, ale rzeczywiście teraz już widzę. Ważne, że działa.

Zdarzało mi się w przeszłości przy typach stosować kombinację klawiszy --> i powstawała strzałka. Teraz w takich postach zamiast strzałki widoczny jest napis "- - &gt ". Szczegół, ale jak ogarniecie podstawowe rzeczy to tez do poprawienia.

Jako przykład taki post:

E: z tymi odnośnikami do postów też jest coś nie tak. Kopiuje adres do postu nr 151 w swoim temacie, a tutaj jako widok pojawia się zupełnie coś innego. Po samym kliknięciu przenosi jednak do odpowiedniego postu.

E2: Ok, już wiem jak to działa Kopiując sam adres do przeglądarki przenosi tak jak powinno - do postu, którego adres kopiujemy. Tak samo jest po kliknięciu, przenosi prawidłowo. Widok jednak jest z pierwszego postu z danej strony, więc to należy poprawić.
 
Ostatnia edycja:
greenvoice 13,1K

greenvoice

Administrator
Członek Załogi
E: z tymi odnośnikami do postów też jest coś nie tak. Kopiuje adres do postu nr 151 w swoim temacie, a tutaj jako widok pojawia się zupełnie coś innego. Po samym kliknięciu przenosi jednak do odpowiedniego postu.
Kopiując sam adres do przeglądarki przenosi tak jak powinno, natomiast widok jest z pierwszego postu ze strony.
Bo to trochę inaczej działa. Jak wkleisz link, generuje się podgląd strony (nieważne, czy to forum czy to zewnętrzna strona - jesli wspiera tą technologię - wygeneruje się podgląd). Link ma tzw. kotwicę do posta, która nie jest nigdy przetwarzana przez serwer - to tylko info do przeglądarki. Dlatego wyświetla Ci się pierwszy post na stronie.

Czyli mówiąc ogólnie - mechanizm podglądu strony działa nawet na zewn. stronach, nie wykrywa czy to jest strona forum czy inna, dlatego generuje "początek" strony.
 
successful 1,9M

successful

ModTeam
Członek Załogi
Ja mam jeszcze pytanie odnośnie obrazków, które w wielu przypadkach po prostu są niewidoczne.

Przykład:


Post zawierał cztery obrazki, obecnie zostały po nich tylko ikonki.
 
greenvoice 13,1K

greenvoice

Administrator
Członek Załogi
Ja mam jeszcze pytanie odnośnie obrazków, które w wielu przypadkach po prostu są niewidoczne.

Przykład:


Post zawierał cztery obrazki, obecnie zostały po nich tylko ikonki.
Możesz zobaczyć, co wyświetla link: https://old-static.bukmacherskie.com/media/images/uploadedimage/file/2f99ee.png
U mnie obrazki się wyświetlają ok.
 
successful 1,9M

successful

ModTeam
Członek Załogi
Nie pomogło. Co ciekawe, w telefonie widzę prawidłowo - problem dotyczy jedynie przeglądania w laptopie.
Może to kwestia dostosowania do przeglądarki, a może to po prostu problem u mnie. Spróbuję coś pokombinować u siebie.
 
W 869

williamson

Użytkownik
witam, jak jestem na głownej i chce przejsc do ostatniego napisanego posta (najezdzalo sie na godzine dodania obok nicku) to w ogole mi tego nie podkresla i nie mam przekierowania, w czym problem? Screenshot_6.png
 
greenvoice 13,1K

greenvoice

Administrator
Członek Załogi
witam, jak jestem na głownej i chce przejsc do ostatniego napisanego posta (najezdzalo sie na godzine dodania obok nicku) to w ogole mi tego nie podkresla i nie mam przekierowania, w czym problem? Pokaż załącznik 26
W tej chwili trzeba kliknąć na tytuł ostatniego tematu.
W ciągu tego tygodnia dorobimy "klikalną datę". Zostało to już wcześniej zgłoszone.
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
Do góry Bottom