>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

Info Migracja forum 2020 - uwagi i zgłoszenia

greenvoice 13,1K

greenvoice

Administrator
Członek Załogi
Mam problem ze znikająca klawiatura przy korzystaniu z tel. Podczas pisania posta po naciśnięciu "enter"(obniżenie linii pisania) znika klawiatura, do wczoraj działało elegancko. Czy ktoś ma tak samo? Jakiś problem z forum? Czy u mnie coś się zepsuło?
U mnie również to samo gdy korzystam z telefonu bo na kompie wszystko gra
Mógłby ktoś obeznany w temacie sprawdzić skąd się u nas pojawiły wspomniane problemy? Będę wdzięczna bo męczące stało się pisanie postów. Z góry dziękujemy ☺
Okazao się, że 5 września została na mobilnego chrome-a wypuszczona łatka, która to popsuła (niezwiązane z forum czy skryptem). Poprawka do łatki została wypuszczona, powinna powoli trafiać do użytkowników. Spróbujcie zakutalizować swoje przeglądarki i sprawdźcie zcy problem nadal występuje.

Issue dotyczący silnika chrominium: https://bugs.chromium.org/p/chromium/issues/detail?id=1121179
 
Otrzymane punkty reputacji: +162
rekretyper 83,8K

rekretyper

Użytkownik
Okazao się, że 5 września została na mobilnego chrome-a wypuszczona łatka, która to popsuła (niezwiązane z forum czy skryptem). Poprawka do łatki została wypuszczona, powinna powoli trafiać do użytkowników. Spróbujcie zakutalizować swoje przeglądarki i sprawdźcie zcy problem nadal występuje.

Issue dotyczący silnika chrominium: https://bugs.chromium.org/p/chromium/issues/detail?id=1121179
U mnie już działa prawidłowo od 2 dni 😁
 
Camilla P. 34,5K

Camilla P.

Forum VIP
No pięknie ☺ Zaktualizowałam i problem zniknął. 👍
A ja głupia kupiłam wczoraj nowego lapka, żeby móc pisać na forum, a wystarczyła aktualizacja 😄
W każdym razie dziękuję greenvoice greenvoice za wskazówki.

A propo, czekam dopiero na przesyłkę, ma ktoś może laptopa marki Huawei? Jak one działają? Długo szukałam po sieci, czytałam opinie i w końcu wybrałam Chińczyka na ryzenie. Oczywiście SSD. Wiem na pewno, że nie ma podświetlanej klawiatury ale na to wpadłam dopiero po zakupie. A szkoda, wszak po nocach lubię pisać na naszym forum. W gry nie gram więc mam nadzieję, że się sprawdzi do Netflixa i... obstawiania kuponów 😜
 
P 102,3K

przestrzalninja

Użytkownik
1606150485915.png

przeglad nowych postow po prawej stronie. nie zjezdza mi nizej niz widoczne na screenie. czy tylko ja mam taki problem czy ktos jeszcze? od okolo 2 dni tak sie dzieje, nie wiem dlaczego nic nie zmienialem na komputerze.
 
greenvoice 13,1K

greenvoice

Administrator
Członek Załogi
Pokaż załącznik 5110

przeglad nowych postow po prawej stronie. nie zjezdza mi nizej niz widoczne na screenie. czy tylko ja mam taki problem czy ktos jeszcze? od okolo 2 dni tak sie dzieje, nie wiem dlaczego nic nie zmienialem na komputerze.
Sidebar przykleja się do góry strony i dołu strony - jak zjedziesz na sam dół to wtedy dostaniesz się do niżesz zawartości. Mogę zrobić tak, aby był przyklejony zawsze do góry i scrollował się razem ze stroną, ale jak zjedziesz niżej to po prawiej stronie będzie niestety tylko pusta przestrzeń.
Możliwe, że to popsuła jakaś zaktualizacja przeglądarki.
 
P 102,3K

przestrzalninja

Użytkownik
Sidebar przykleja się do góry strony i dołu strony - jak zjedziesz na sam dół to wtedy dostaniesz się do niżesz zawartości. Mogę zrobić tak, aby był przyklejony zawsze do góry i scrollował się razem ze stroną, ale jak zjedziesz niżej to po prawiej stronie będzie niestety tylko pusta przestrzeń.
Możliwe, że to popsuła jakaś zaktualizacja przeglądarki.
przeskakuje w dziwny sposob... nie jestem w stanie zobaczyc wszystkich ostatnich postow widze polowe albo od gory albo od dolu.
 
P 102,3K

przestrzalninja

Użytkownik
mam kilka osob na liscie zignorowanych. pomimo tego gdy odpowiadaja w jakims temacie i odpowie tam wczesniej inna osoba, ktorej nie ignoruje i tak widze ich posty jako ostatnie przez co za kazdym razem musze wchodzic sprawdzac temat czy ktos kogo nie ignoruje napisal cos interesujacego. czy daloby sie nie widziec w ogole odpowiedzi tych osob na stronie glownej/dziale jako ostatnie? w gre nie wchodzi obserwowanie tematow, tym sposobem musialbym obserwowac zbyt duza ilosc tematow.
 
jozzy22 530,3K

jozzy22

Użytkownik
Takie małe pytanie.
Wyczyściłem wszystkie tematy które miałem obserwowane tak aby już nie dostawać powiadomień a temat użytkownika tenis_de_mesa Zagrajmy nadal dostaje powiadomienia o aktywności w/w użytkownika w temacie
 
Waldi1979 1,5M

Waldi1979

Administrator
Członek Załogi
Takie małe pytanie.
Wyczyściłem wszystkie tematy które miałem obserwowane tak aby już nie dostawać powiadomień a temat użytkownika tenis_de_mesa Zagrajmy nadal dostaje powiadomienia o aktywności w/w użytkownika w temacie
z tego co widzę to go obserwujesz, jak wejdziesz w swój profil -> ustawienia -> obserwujesz to tam masz wszystkie osoby, które obserwujesz, przy każdej osobie masz Ustawienia powiadomień oraz Przestań obserwować, jak wejdziesz w te ustawienia to masz do wyboru
Magical Snap - 2021.05.10 22.50 - 001.png
domyślnie są zaznaczone wszystkie, jak nie chcesz otrzymywac powiadomień to musisz odznaczyć opcje, które cię nie interesują.
 
P 102,3K

przestrzalninja

Użytkownik
czy jest mozliwosc wlaczenia opcji 'ignoruj' moderatorowi? nie widze takiej mozliwosci a chcialbym ignorowac czyjes posty, bana nie dostane nie widzac jego postow.
 
5xharoldx5 1,4M

5xharoldx5

Znawca - Szachy
Czy jest możliwość zlikwidowania braku edycji starszych postów? Jest to trochę denerwujące, że nie można wstawić plusa czy minusa obok typów długoterminowych i trzeba cytować.
 
Waldi1979 1,5M

Waldi1979

Administrator
Członek Załogi
Czy jest możliwość zlikwidowania braku edycji starszych postów? Jest to trochę denerwujące, że nie można wstawić plusa czy minusa obok typów długoterminowych i trzeba cytować.
nie przewidujemy, limit i tak został wydłużony jakiś czas temu, jest to przede wszystkim spowodowane tym, że niektórzy "typerzy" przerabiali swoje nietrafione kupony na trafione, jest to oczywiście do wyłapania, ale nie mamy czasu, żeby na bieżąco sprawdzać stare edycje, jak nie chcesz cytować to możesz zawsze napisać pw do mnie czy kogoś z moderatorów w celu edycji posta.
 
Do góry Bottom