>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<
Fortuna bonus

Info Migracja forum 2020 - uwagi i zgłoszenia

chamberlain 422,6K

chamberlain

Moderator
Członek Załogi
Po edycji postów, często dzieją mi się z nimi dziwne rzeczy, albo ucina je do połowy, albo post znika całkowicie, parę razy już myślałem, że to ja niechcący usuwam. Dzisiaj przekonałem się, że ten post wcale nie znika, a dalej można go zobaczyć wchodząc w profil. W każdym razie przy rozliczaniu typów bywa to uciążliwe, poniżej zamieszczam sceena.

1587711975404.png
 
greenvoice 13,1K

greenvoice

Administrator
Członek Załogi
Po edycji postów, często dzieją mi się z nimi dziwne rzeczy, albo ucina je do połowy, albo post znika całkowicie, parę razy już myślałem, że to ja niechcący usuwam. Dzisiaj przekonałem się, że ten post wcale nie znika, a dalej można go zobaczyć wchodząc w profil. W każdym razie przy rozliczaniu typów bywa to uciążliwe, poniżej zamieszczam sceena.

Pokaż załącznik 201
Podasz mi bezpośredni link do takiego posta?
 
chamberlain 422,6K

chamberlain

Moderator
Członek Załogi

To był dokładnie ten post, zniknął po skończonej edycji, ale z profilu można było normalnie w niego wejść.
 
5xharoldx5 1,4M

5xharoldx5

Znawca - Szachy
Prawdopodobnie problem jest tylko przy pisaniu nowej wiadomości. To może spróbuj Ty do mnie napisać, w tytule daj np. "Nagroda za kwietniowe Typy Dnia" i ja Ci odpiszę.
 
kibic-zwierze 42,1K

kibic-zwierze

Użytkownik
Da się oznaczyć jakoś "zaznacz jako przeczytane" w poszczególnych działach tak jak było poprzednio? Czy teraz od razu tylko całe forum?
 
Waldi1979 1,5M

Waldi1979

Administrator
Członek Załogi
Da się oznaczyć jakoś "zaznacz jako przeczytane" w poszczególnych działach tak jak było poprzednio? Czy teraz od razu tylko całe forum?
Jeżeli wejdziesz w dział to u góry masz "Przeczytane" oraz "Obserwuj", po wybraniu pierwszej opcji odznaczysz tylko ten konkretny dział, w którym jesteś.
 
Waldi1979 1,5M

Waldi1979

Administrator
Członek Załogi
Otrzymane punkty reputacji: +8
zloty5o 83,2K

zloty5o

Użytkownik
mam w ustawieniach wszystko wylaczone a pomimo to prywatna skrzynia emailowa pelna powiadomieni z FB pomocy jak to zatrzymac bo
 
Waldi1979 1,5M

Waldi1979

Administrator
Członek Załogi
mam w ustawieniach wszystko wylaczone a pomimo to prywatna skrzynia emailowa pelna powiadomieni z FB pomocy jak to zatrzymac bo
zobacz pod górną belką w Obserwowane czy nie masz tam zaznaczonych tematów, na początku w ustawieniach miałeś prawdopodobnie zaznaczone powiadomienia o obserwowaniu swoich tematów oraz tematów, w których pisałeś, bo wyłączeniu tego nie przychodzą nowe powiadomienia, ale te, które już były wcześniej są tam nadal. Wyłącz je i będziesz miał spokój, jeżeli nie chcesz ich otrzymywać. Poniżej screen, gdzie tego szukać
Magical Snap - 2020.06.06 19.36 - 001.png
 
Otrzymane punkty reputacji: +21
kibic-zwierze 42,1K

kibic-zwierze

Użytkownik
Słuchajcie bo zaraz szlag mnie trafi. Powylaczalem wszystkie powiadomienia a nadal dostaje maile, że ktoś skomentował post w którym napisałem post.

Gdzie to wyłączyć???
 
Waldi1979 1,5M

Waldi1979

Administrator
Członek Załogi
Słuchajcie bo zaraz szlag mnie trafi. Powylaczalem wszystkie powiadomienia a nadal dostaje maile, że ktoś skomentował post w którym napisałem post.

Gdzie to wyłączyć???
musisz wejść na górze forum w Obserwowane i tam odznaczyć tematy, z których nie chcesz już otrzymywać powiadomień, w ustawieniach wyłączenie powiadomień nie wyłącza wcześniej obserwowanych tematów/działów, musisz je wyłączyć ręcznie. Magical Snap - 2020.08.23 14.24 - 001.png
Magical Snap - 2020.08.23 14.24 - 002.png
 
rekretyper 83,8K

rekretyper

Użytkownik
Mam problem ze znikająca klawiatura przy korzystaniu z tel. Podczas pisania posta po naciśnięciu "enter"(obniżenie linii pisania) znika klawiatura, do wczoraj działało elegancko. Czy ktoś ma tak samo? Jakiś problem z forum? Czy u mnie coś się zepsuło?
 
Camilla P. 34,5K

Camilla P.

Forum VIP
Mam problem ze znikająca klawiatura przy korzystaniu z tel. Podczas pisania posta po naciśnięciu "enter"(obniżenie linii pisania) znika klawiatura, do wczoraj działało elegancko. Czy ktoś ma tak samo? Jakiś problem z forum? Czy u mnie coś się zepsuło?
Mam identycznie. 🤔
Sytuacja od zeszłego piątku. Myślałam, że coś z moim tabletem bo na telefonie nie mam tego problemu, stąd nie zgłaszałam. Ale widzę, że nie tylko u mnie występuje coś takiego. Chcąc cofnąć błędnie wpisaną literę klawiatura na ekranie tabletu znika i muszę na nowo ją "uruchamiać", strasznie uciążliwe bo wklejanie posta zamiast pół minuty trwa trzy razy dłużej 😣
Teraz widzę, że coś na forum przestało poprawnie działać?
 
Camilla P. 34,5K

Camilla P.

Forum VIP
Mógłby ktoś obeznany w temacie sprawdzić skąd się u nas pojawiły wspomniane problemy? Będę wdzięczna bo męczące stało się pisanie postów. Z góry dziękujemy ☺
 
santoro86 18,1K

santoro86

Użytkownik
Witam,
Kochani chciałem założyć konto na LVBET z linku forumowego ale wywala mi błąd, że źródło jest niedostępne.
Możecie to sprawdzić ?
 
Do góry Bottom