>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Info Migracja forum 2020 - uwagi i zgłoszenia

al_capone 29K

al_capone

Gangster
Witam,

W tym temacie proszę o zgłaszanie wszystkich uwag co do funkcjonalności, wyglądu nowego forum. Wszystkie uwagi będą sprawdzane i na bieżąco poprawiane.
 
Otrzymane punkty reputacji: +56
piatddz 62,2K

piatddz

Użytkownik
Forum wygląda super! Ostatnie wersje były moim zdaniem słabe, nie wiem jak będzie teraz np. z emotikonami bo były w większości niewidoczne i robił się syf. Jeśli chodzi o layout to lepsza była chyba tylko ta pierwsza najstarsza wersja.

Ogólnie wygląda to fajnie dla mnie zobaczymy jak z działaniem, tylko czemu nie mogę nic pisać w swoim temacie? :sneaky:
 
Forum wygląda super! Ostatnie wersje były moim zdaniem słabe, nie wiem jak będzie teraz np. z emotikonami bo były w większości niewidoczne i robił się syf. Jeśli chodzi o layout to lepsza była chyba tylko ta pierwsza najstarsza wersja.

Ogólnie wygląda to fajnie dla mnie zobaczymy jak z działaniem, tylko czemu nie mogę nic pisać w swoim temacie? :sneaky:
Podaj proszę temat, zobaczę ;)
 
piatddz 62,2K

piatddz

Użytkownik
Screenshot_1.jpg

dalej taki sam bląd.

edit: już wszystko działa! dzięki za interwencje, ogólnie zmiana na mega plus. Przydałby się tylko jeszcze dostęp do edycji postów, które zostały napisane przed zmianą bo się trochę rozsypały przez zmianę emotek i skryptu ale to już detale.
 
Ostatnia edycja:
zuchman 4,2K

zuchman

Użytkownik
Typy na żywo brak uprawnień. ;)

Fajnym rozwiązaniem będzie możliwość kliknięcia w godzinę i przekierowanie automatycznie do ostatniego posta w dziale. Taka opcja była w poprzedniej wersji.
 
successful 1,9M

successful

ModTeam
Członek Załogi
OK dzięki :) Jednemu userowi w ciągu doby max. 2 a ogółowi userów w sumie max. 5 , dobrze rozumiem?

PS. Jednocześnie podziwiam za trud jaki włożyłeś w usprawnienie forum, trzymam kciuki aby ta zmiana spotkała się z pełnym entuzjazmem :)
 
greenvoice 13,1K

greenvoice

Administrator
Członek Załogi
OK dzięki :) Jednemu userowi w ciągu doby max. 2 a ogółowi userów w sumie max. 5 , dobrze rozumiem?
Maks 5 użytkownikom per doba, ale nie można temu samemu 2 razy pod rżąd. Czyli temu samemu można maks 3/doba (np: user1, user2, user1, user3, user1).

Dzięki, mam nadzieję ze z czasem będziemy usprawniać silnik ;)
 
yar000 9,6K

yar000

Użytkownik
Tak. Jak przykładowy poniżej. Przypuszczam, że kwestia dotyczy jednego z rodzajów emotikona. Prawdopodobnie nie ma go w nowym skrypcie i stąd znaki.

Klik

1586180633440.png
 
Do góry Bottom