>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

Miami - ATP & WTA Tour [24.03-05.04]

Status
Zamknięty.
hawkeyesti 1,7K

hawkeyesti

Forum VIP
Co sądzicie o spotkaniu Bartoli M. - Wozniacki C. ?
oglądając statystyki aż się chce stawiać na Caroline po kursie 1,95 ?! nie tak dawno temu ograła Bartoli 2:6 3:6 (19 lutego w Katarze)... w tym sezonie juz 1/16 AO, ćwierćfinał w Doha i w Memphis, 1/16 w IW, natomiast Bartoli może jest sklasyfikowana trochę wyżej, ale jej wyniki w tym sezonie jak na razie są przeciętne: I runda AO, półfinał w Paryżu, 2 runda w Doha i Dubaju, 1/16 IW...
myślę że można sie pokusić na 2-jkę po ciekawym kursie...
 
poisonick 8

poisonick

Użytkownik
dokladnie. ja stawia na porazke bartoli.✅

inny moj typ to ljubicic-santoro✅, mysle ze francuz wygra, pokonal latwo youznego w IW, a w drugiej rundzie waczyl rowno z djokovicem. natomiast tutaj ogral bjorkmana 6-1 6-0 w pierwszej rundzie,a to nawierzchnia bjorkmana jest przeciez. Frncuz przezywa chyba piata ???? mlodosc i ja na niego postawie. Tym bardziej ze ljubicic to lubi fochy strzelac. jedyne czego sie obawiac mozna to to ze francuz walnie krecza....

inny ciekawy typ, ktory ma szanse wejsc jak dla mnie to - razzano-harklerad- 2✅. zobaczcie statystyki z tego sezonu....

co myslicie o tych typach ? pozdro
 
roxanne 5,7K

roxanne

Forum VIP
Fajna fantazja niektorych ponosi, wolny hard to atut dla Bjorkmana w meczu z Santoro? To jaka jest ulubiona naiwerzchnia Francuza? Chetnie sie dowiem :-|

Malisse - Nalbandian

Co za mecz Nalbi rozegral z Fishem to chyba wiekszosc z was widziala, koszmarny tenis, Fish juz wylecial z Clementen, chyba taki sam los czeka Argentynczyka. Malisse mieszka na Florydzie i ogolnie w Stanach spedza caly czas, zna doskonale te korty i zawsze sie czuje w takich turniejach dobrze, 3.85 pinnacle na pewno zagram, mysle, ze warto. Rowniez Xavier +1.5 seta 2.0 w bah

Powinien wygrac Berdych i Andreev, u kobiet Alona Bondarenko. Smialo mozna tez zagrac Moye, w IW dobry turniej a Mahut slaby raczej bez formy, z Mayerem sie meczyl.
 
A 0

a-rod

Użytkownik
R Gasquet - D Tursunov
typ: Richard Gasquet ⛔ (no w sumie to nie jest tajemnicą, że Tursunov generalnie dobrze czuje się w USA)
kurs: 1.40
J Blake - A Seppi
typ: James Blake ✅
kurs: 1.25
ako: 1.75 ⛔
expekt

Dimitry miał początek sezonu przyzwoity, ale wyraźnie zeszła z niego para w ostatnich tygodniach, Gasquet natomiast gra obecnie świetnie. Widziałem jego wszystkie mecze z IW. Przegrał z Blake&#39;em tylko dlatego, że Amerykanin grał jak natchniony. Uważam, że Richard jest w wysokiej dyspozycji.
James Blake natomiast powinien kontynuować znakomitą grę z IW z czym średni Seppi sobie nie poradzi. Amerykanin ma szansę rywalizować z najlepszymi gdy jest w swojej najwyższej formie, myślę, że nie zawiedzie i znów pokaże się w turnieju z dobrej strony.
 
poisonick 8

poisonick

Użytkownik
wiadomo,ze dla santoro ta nawierzchnia jest korzystna, ale nie powiesz mi , ze hard nie jest nawierzchnia na ktorej bjorkman grac nie umie, moze byc wolny kort,ale bez przesady zeby z santoro ugrac tylko jednego gema. Jakos w Indial W Bjorkman sobie cos pogral,a tez hard nie byl szybki. Kolejny argument za santoro w meczu z ljubiciciem jest taki,ze gra ljubo to glownie serwis, a na wolniejszym korcie santoro ma wieksza szanse na dobry return i swoja ukochana gre kombinacyjna. H2H jest 4:3 dla ljubo, rok temu po zacietym meczu wlasnie w tym turnieju wygral ljubicic 36 63 64,ale wydaje mi sie ze wtedy byl w lepszej formie niz teraz. No i jak sama napisalas Roxanne to wlasnie ulubiona nawierzchnia pana Santoro...
p.s. chyba ktos uwaza podobnie bo kurs na francuza juz spadl... bylo 2,50 ...widze 2,13
 
vistol 0

vistol

Użytkownik
ja dziś stawiam na Stepanka

Grosjean już od długiego czasu prezentuje bardzo przeciętną formę, nawet z Gugą w drugim secie męczył się, w H2H 2-0 dla Francuza więc pora na pierwszą wygraną Czecha
 
poisonick 8

poisonick

Użytkownik
stepanek nie pokonal slabego nalbandiana,a grosjean w zeszlym tygodniu doszedl do finalu turnieju na florydzie(przegral z haase). mimo to moim faworytem jest stepanek,ale grosjean jednak jakby sie przebudzil ostatnio troche. nie gram tego
 
W 0

wawrinka

Użytkownik
F.Lopez-Del Potro 1 1,63 ✅ 6:4 6:2

Konsekwentnie przeciwko przeciwko Argentyńczykowi. Wraca świeżo po kontuzji. Pierwsza runda 7:5 6:1 przeciwko Levinowi, który przegrał na własne życzenie. Prowadził w 1. secie podajże 5:3. Lopez w tym roku nic ciekawego. W AO odpadł z Gasquetem, bardzo udany turniej w Dubaju, gdzie przegrał w finale z Roddickiem 2:1, a w IW porażka z Amerykaninem Youngiem. Myślę że Lopez wykorzysta ogranie w tym roku na kortach twardych i zmiecie w końcu Argentyńczyka, który chyba nie jest jeszcze w pełni gotowy do gry bo na razie bilans H2H korzystny dla del Potro 2:0- oba mecze w zeszłym roku.

Berdych-Querrey 2 2,49 ⛔ 6:1 6:2

Tomas w tym roku bardzo przeciętnie. Biorąc pod uwagę korty twarde otwarte na rozkładzie Filippo Volandri,Gilles Simon,Juan Monaco,Gael Monfils, reszty nie będę wymieniał gdyż nic ciekawego. Querrey w tym roku ma już na koncie wygrany turniej w Las Vegas, półfinał Delray Beach- porażka w tie-breaku z Nishikorim, IW zakończył na 2. rundzie ale niestety po drugiej stronie stał Hewitt. Atutem Amerykanina będzie na pewno publiczność i liczę na jego serwis bo jeśli on zawiedzie to będzie ciężko, ale nie powinno być problemu. Berdych na razie powoli dochodzi do formy ale myślę że nie zdoła pokonać wysokiego Sama i publiczność będzie miała powody do zadowolenia.

No właśnie kiepski serwis i wszystko się posypało

Andreev-Berrer 1 1,42 ✅ 6:2 6:1

Berrer już jedną niespodziankę w turnieju zrobił i na tym powinien poprzestać. Niespodziewana łatwa wygrana z Haase napewno uskrzydli Niemca. Andreev raczej preferuje ziemie, ale na hardzie całkiem nieźle sobie zaczyna radzić. W tym sezonie wygrywał pojedynku z zawodnikami pokroju Berrera bez problemów. Ma niestety pecha w rozstawieniach. Na AO Gasquet, w Dubaju Djokovic, na dzień dobry w IW Fish, który rozegrał swój turniej życia. W następnej rundzie czeka na niego... Djokovic(prawdopodobnie:d). Myślę że Berrer powinien pomyśleć o challengerach, w tym roku na razie na otwartym hardzie tylko trzy 2. rundy(jedna tutaj w Miami), no ale myślę że wkrótce pogra trochę na clayu i będzie coś tam wygrywał.

Ljubicic-Santoro 2 2,37 ✅ 6:7 6:2 3:6

Widzę że wiele osób gra na Santoro i teraz myślę czy nie odpuścić, ale taki kurs żal przepuścić. Konsekwentnie przeciwko Chorwatowi. Ljubicic w tym roku w sumie poniżej pewnego poziomu nie schodzi. Na hardzie Cilic, Robredo, Koubek, Kohlschreiber schodzili pokonali w pojedynku z Chorwatem. Czyli nic nadzwyczajnego. Porażki z czołówką- Roddick, Murray, Davydenko, Wawrinka;) i z Haase świadczą że to nie ten sam zawodnik co 2 lata temu. Santoro jak przystało na debliste znakomita gra przy siatce co może być kluczem do sukcesu gdyż Ljubicic w tym elemencie nie zachwyca. W H2H remis 3:3, a ostatni mecz odbył sie przed rokiem... na kortach Miami wówczas Ljubicic wygrał 3:6 6:3 6:4 więc pora na rewanż.

Wielki ukłon w stronę Ljuby serwis już bliski tego z dawnej formy więc powoli wraca do dyspozycji

J.Blake-Seppi 1 1,21 ✅ 7:5 6:3

Myślę że tutaj na wiele nie trzeba mówić. Jeśli Blake zagra chociaż 1/3 w IW to na pewno wystarczy to na Wlocha(e.-rox), który woli jednak grać na clayu.
 
M 0

mlody16

Użytkownik
Dzisiaj trochę niespodzianek mianowicie:
Nalbandian-Malisse - 2 - 3.40
Nalbandian grał straszną kaszanę w Indian Wells. Wygrał bardzo szczęśliwie zarówno z Gulbisem jak i ze Stepankiem. Oglądałem jego mecz z Fishem i ciągle zadawałem sobie pytanie &quot;Jak ten człowiek mógł znaleźć się w ćwierćfinale?&quot;. Grał naprawdę bardzo słabo, pierwszy raz widziałem go w tak słabej dyspozycji. Wiem, że Malisse wraca po dość długiej przerwie i może nie prezentuje jakiejś rewelacyjnej formy. Na tak grającego Argentyńczyka moim zdaniem powinno to jednak wystarczyć. Xavier jest głodny sukcesu i gry, dlatego nie omieszkam się zaryzykować i postawić na jego zwycięstwo w dzisiejszym spotkaniu.
Sela-Robredo - 1 - 2.70
Któryś raz powtarzam, iż Robredo na hardzie jest outsiderem. Na jedyne ew. sukcesy może liczyć tylko i wyłącznie na mączce. Sela ostatnio całkiem nieźle, wczoraj rozprawił się dość łatwo z Lee, wcześniej z Kieferem. Ogólnie jest w całkiem niezłej dyspozycji. Według mnie powinien poradzić sobie także, z Hiszpanem, który na tej nawierzchni jest po prostu bezradny. Kurs miodzio, biorę z pocałowaniem w rączkę :spokodfhgfh:
 
R 0

richardson

Użytkownik
Robredo za dużo pkt broni żeby odpaść w tej rundzie, na pewno skupi się na tym meczu bardziej niż na poprzednich w tym roku(pomijajać AO), aczkolwiek z drugiej strony Robredo jest w fatalnej formie, w przeciwieństwie do Dudiego który się rozkręca z meczu na meczu. Kurs warty ryzyka
 
rooni 135

rooni

Forum VIP
Jak dla mnie trochę dziwne jest granie Malisse oraz Santoro. Nie zgadzam się z tym że Nalba grał z Fischem fatalnie. Zawodnik gra tak jak mu na to rywal pozwala. AMerykanin grał znakomite zawody, a że odpadł w pierwszej rundzie już to praktycznie normalka. Bo zawodnicy jego pokroju po fantastycznym turnieju często grają slabo. Malisse w tym sezonie bez formy, głównie odpada w pierwszych rundach, jedynie ćwierćfinał w Chennai. Co do Ljubicica, to jest on w przeciętnej dyspozycji i napewno w tym sezon nie będzie miał zbyt dobry. Ale Chorwat ma serwis i to mu przyniesie zwycięstwo. Santoro ma już swoje lata i wątpie żeby pokonał Ljube.
 
P 0

protech

Użytkownik
Jak dla mnie trochę dziwne jest granie Malisse oraz Santoro. Nie zgadzam się z tym że Nalba grał z Fischem fatalnie. Zawodnik gra tak jak mu na to rywal pozwala. AMerykanin grał znakomite zawody, a że odpadł w pierwszej rundzie już to praktycznie normalka. Bo zawodnicy jego pokroju po fantastycznym turnieju często grają slabo. Malisse w tym sezonie bez formy, głównie odpada w pierwszych rundach, jedynie ćwierćfinał w Chennai. Co do Ljubicica, to jest on w przeciętnej dyspozycji i napewno w tym sezon nie będzie miał zbyt dobry. Ale Chorwat ma serwis i to mu przyniesie zwycięstwo. Santoro ma już swoje lata i wątpie żeby pokonał Ljube.
Po prostu widac ze nie ogladales meczu Nalbiego z Fishem.. jesli opierasz sie na livescorze to czesto mozesz sie mylic. Nalbandian gral naprawde slabo.. jednak gosc ma niesamowity spokoj, potrafi grac dobrze pod presja i dlatego mial nawet jakies pilki meczowe.
No i tak w ogole to dzis niezla niespodzianka, Djokovic odpada w pierwszej rundzie ???? ktos ogladal? ciekawe czy zmeczenie czy moze po prostu wolal odpoczac, nie wiem.
 
prasa 1,3K

prasa

Forum VIP
Jak dla mnie trochę dziwne jest granie Malisse oraz Santoro. Nie zgadzam się z tym że Nalba grał z Fischem fatalnie. Zawodnik gra tak jak mu na to rywal pozwala. AMerykanin grał znakomite zawody, a że odpadł w pierwszej rundzie już to praktycznie normalka. Bo zawodnicy jego pokroju po fantastycznym turnieju często grają slabo. Malisse w tym sezonie bez formy, głównie odpada w pierwszych rundach, jedynie ćwierćfinał w Chennai. Co do Ljubicica, to jest on w przeciętnej dyspozycji i napewno w tym sezon nie będzie miał zbyt dobry. Ale Chorwat ma serwis i to mu przyniesie zwycięstwo. Santoro ma już swoje lata i wątpie żeby pokonał Ljube.
No to już wiesz czemu się na to wszyscy rzucili ???? Santoro odpuściłem, ale Malisse po takim kursie z Nalbandianem to już nie przepuściłem:| Wybaczcie brak analiz itp, ale nie za bardzo mam aktualnie na to czas.
Na jutro od razu wpadł mi w oko typ Schiavione - Cibulkova 2 @ 2.20
Piękna Dominika zmiotła Tanasugarn z kortu. Waleczna jest jak mało która kobieta, do tego jaka ładna ???? A Włoszka? Przyznam, w Dubaju grała dobrze, w IW też nie najgorzej, przegrana z Ivanović wstydu nie przynosi. Ale..no właśnie, nie czas na chwilę wytchnienia? Dominika gra fajny tenis i na pewno ma szansę z podmęczoną Włoszką.
Schiavione - Cibulkova 2 @ 2.20
Poza tym godne uwagi są mecze
Garbin/Krajicek - Voracova/Hradecka 2 @ 1.92 ( Garbin gra mecz w singlu, Krajicek jest słaba, co pokazała na korcie wczoraj, a Czeszki to dosyć solidny debel )
Elrich/Ram - Melo/Sa 1 @ 1.30 ( jak ktoś już napisał - Żydzi atakują ???? )
Karlovic - Benneteau 1 @ 1.53 ( Benneteau wygrał jednorazowo, Dr. Ivo jutro sprowadzi go na ziemię serwisem )
 
A 0

a-rod

Użytkownik
R. Gasquet/J.-W. Tsonga - J. Melzer / A. Roddick
1 2 - Typ: R. Gasquet/J.-W. Tsonga

1.50
Teoretycznie wynik dla mnie wydaje sie dość oczywisty, zobaczymy jak będzie w praktyce. Oto moje argumenty:
Roddick - nigdy nie uchodził za wirtuoza przy siatce, Melzer - przyznaję jego umiejętności &quot;volley&quot; nie są mi bliżej znane. pewne jednak jest to, że Amerykanin w deblu gra baaardzo sporadycznie. z Melzerem zagrał raz, przegrali w Rzymie(2005,) ugrali zaledwie 2 gemy przeciwnikom delikatnie mówiąc nieutytułowanym. Gasquet dysponuje świetną techniką, ma na koncie nawet Wielkoszlemowy tytuł w mixcie. dodatkowo liczę na jego mobilizację po przedwczesnym pożegnaniu się z turniejem singlowym. Tsonga b.dobry serwis i niejednokrotnie cuda przy siatce. para Gasquet/Tsonga może się nawet pochwalić tytułem zdobytym w Sydney w tym roku. w finale ograli samych Bryan&#39;ów.
 
wally 0

wally

Użytkownik
Witam

Co sądzicie o takich typach:

Hewitt - Acasuso 1 1.25

Acasuso to gracz typowo ziemny, a Hewitt na twardych kortach radzi sobie dośc dobrze. W IW Hewitt w dwóch szybkich setach pogonił Querreya i Youzhnego, czyli nie byle kogo i odpadł po zaciętym trzysetowym pojedynku z Fishem, natomiast Acasuso szybko poległ z Mirnyiem który w tym seznie spoecjalnie nie błyszczy. Do tego na poczatku roku w Adelaidze Hewitt odprawił Argentyńczyka 6-2 6-2. Mysle ze obecna forma Hewitta pozwoli mu na pokonanie Acasuso. Jak dla mnie 1

Tsonga - Melzer 1 1.25

Tsonga powinien sobie poradzic z Melzeram, który poza półfinałem w SUnrise nie pokazał nic wielkiego w tym sezonie. 1 runda w LAs Vegas i 2 runda a AusOpen, Indian Weels i Adlaidze to za mało na Francuz który jest w tym sezonie w wybitej formie. W IW odpadł w 1/8 po zaciętym meczu z Nadalem 7-6 6-7 5-7.
 
G 0

gieeenek

Użytkownik
Świetne, i co za tysiąc to grać, żeby coś ugrać?
Youzhny - Reynolds 2 za około 3.5
Pierwszy ostatnio gra kaszanę, a drugi wiadomo, że publiczność, że znajome korty i takie tam. Warto zaryzykować.
 
W 0

wawrinka

Użytkownik
Świetne, i co za tysiąc to grać, żeby coś ugrać?

Youzhny - Reynolds 2 za około 3.5
Pierwszy ostatnio gra kaszanę, a drugi wiadomo, że publiczność, że znajome korty i takie tam. Warto zaryzykować.
Youzhny gra kaszanę? Przyjrzyj sie jego ostatnim wynikom na hardzie. Pierwszy tuniej w Chennai wygrany w finale z Nadalem 6:1 6:0, chociaż wiadomo że w 1. turniejach roku mogą dziać sie dziwne rzeczy. Następnie ćwierćfinał w AO gdzie po zaciętym pojedynku przegrał z będącym wtedy w rewelacyjnej formie Tsongą. Turniej w Dubaju odpuścił sobie na rzecz Masters Series, gdzie w 3. rundzie spotkał się z ostatnią dobrze dysponowanym Hewittem, który nie wiadomo jak daleko by doszedł gdyby nie rozgrywający turniej życia Fish. Nie mówię że jest pewniakiem, choć osobiście uważam że tutaj lekko 1, ale wiadomo jak to z gospodarzami różnie bywa. Ale nie zgodzę się z tym że Rosjanin nic nie gra!
 
C 0

czajek

Użytkownik
Dementieva E. - Bondarenko K.
typ : 1
kurs : 1.20

Dementieva w tym sezonie imponuje mi przygotowaniem fizycznym , ale za bardzo sie denerwuje na korcie . Długie wymiany z nia to przegrany mecz . W dubaju nie mogła z nia sobie poradzic nr 2 Anna Ivanowic . Która słynie z bardzo dobrej gry kontowej . Wszysy pamietaja tamten mecz w którym wymiana trwała po kilka minut . Dzis na jej drodze stoi młodsza z siostr Bogdarenko Katarina . W tym sezonie zaimponowała mi tylko w meczu z N.Pietrova . Gdy grała bardzo dobry mecz , ale w ćwiercfinale wyeliminowała ja własnie Rosjanka (Bondarenko, Kateryna vs. Dementieva, Elena 0:2 57 26 )

Tsonga - Melzer 1 1.25
O tym typie napisał juz Wally . Ja sie z nim zgadzam w 100% .
Mysle ze te 2 meczyki za duza kase powiny spokojnie wejsc
 
M 0

mlody16

Użytkownik
Nalbandian-Malisse - 2 - 3.40 ✅
Chela-I.Minar - 2 - 2.20
Chela to typowy ziemniak, na hardzie nie radzi sobie najlepiej(jak większość Argentyńczyków). Ostatnio widziałem go w meczu z Gasquetem, przegrał bardzo wyraźnie. Popełniał dość dużo prostych, niewymuszonych błędów i słabiutko serwował. Dzisiaj przyjdzie mu się zmierzyć z Czechem Minarem. Muszę powiedzieć, że ten radzi sobie w ostatnim czasie nadzwyczaj dobrze. Warto zaznaczyć, że Czech bezproblemowo przebrnął przez kwalifikacje do turnieju - gdzie pokonał m.in Capdevilla. Przedwczoraj nie dał szans, już w głównych zawodach Belgowi Rochusowi oddając mu zaledwie 5 gemów.Dowodzi to bardzo dobrej formy tego tenisisty. Dlatego postanowiłem postawić na jego zwycięstwo. Kurs moim zdaniem wart ryzyka ????
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom