>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

Miami - ATP & WTA Tour [24.03-05.04]

Status
Zamknięty.
gladiators 1,9K

gladiators

Użytkownik
Jeszcze na gorąco relacja po spotkaniu Craybas J. - Domachowska M.
To było niezwykle emocjonujące spotkanie. Pierwszy set z lekką przewagą Marty który wygrała 6:4. W drugim secie Amerykanka zrywa sie do bardziej ofensywnej gry, zdobywa przewagę na korcie i bez problemów w szybkich gemach wygraywa aż 6:0. Oczywiście domyślam się, że przy wysokim wyniku w drugim secie Polka odpuściła i koncentrowała się na decydującym trzecim. Tak też się okazało. Rozpoczeły równo w decydującej części seta obydwie zawodniczki nawzajem się przełamują aż ostatecznie Marta zdobywa przewagę na 5:3. Jill nie odpuszcza i po niezwykle zacietych gemach nie tylko odrabia stratę przełamania, ale wychodzi na prowadzenie 6:5 w secie. Marta nie daje za wygraną i doprowadza do tie-break. Walka nerwów i górą wychodzi Marta Domachowska. Jill pokazała swój upór i doświadczenie w calym spotkaniu. Marta także była niezwykle waleczna choć miała przebłyski i zapaści tenisowe wykazała się ogromną siła psychiczną. Dramaturgia meczu do samego końca. Źle prewidziałem wynik spotkania, niemniej gratuluje naszej rodaczce zwycięstwa:-D

Craybas - Domachowska - 4:6 6:0 6:7
 
vistol 0

vistol

Użytkownik
ja odradzam grać Safarovą, ta dziewczyna ostatni gra tak koszmarnie źle, że szkoda tracić nerwów stawiając na nią, wali po autach każdą piłkę, nic jej w korcie nie siedzi, pogubiła się w tym roku straszliwie, bo w poprzednim była groźna dla każdej rywalki
 
ester 87

ester

Użytkownik
Spotkanie Monfils - Isner. Geal wraca po kontuzji, jak na razie miał sporego pecha w losowaniach, dwukrotnie trafiał już w pierwszych rundach na niezłych graczy, najpierw w Dubaju Berdych potem w Indian Wells Ancic. Kończyło się szybkimi porażkami, no ale w końcu wypadałoby może coś wygrać. W Miami los nie był już tak okrutny i przydzielił Francuzowi Amerykańskiego draba John Isnera. Jeśli Monfils myśli o powrocie do czołówki ATP to takie mecze musi wygrywać. Isner do wirtuozów tenisa nie należy, jego atuty to serwis i... nie wiem co jeszcze. W tym sezonie coś tam pogrywa, potrafił pokonać Fallę, Bolelliego, ale i przegrać z Melzerem, Minarem, ogólnie szału nie ma. Z tego co wiem korty w Miami nie są zbyt szybkie, wolniejsze jeszcze od tych z IW, co zdecydowanie ułatwia odbiór serwisu. Tak więc tu duży atut dla Francuza, który w wymianach z głębi kortu na pewno jest zdecydowanie lepszy. Martwi trochę forma psychiczna Geala, gdzieś czytałem, że po odpadnięciu z Pacific Life Open został tam jeszcze trenować, ale średnio się do treningów przykładał. W H2H też 1:0 dla Isnera, John ograł Monfilsa rok temu w półfinale w Waszyngtonie 6-7(4) 7-6(1) 7-6(2), grał wtedy super turniej zresztą, ledwo co dał sobie z nim radę Roddick w finale. Kurs na Francuza w bah-u 2.10, wg mnie za małą stawkę wart ryzyka, talentem Monfils przewyższa rywala zdecydowanie, jeśli ograniczy liczbę niewymuszonych błędów i trochę ustabilizuje swoją grę wydaje mi się, że ma spore szanse pokonać Amerykania.
✅
Edit: Brawo Mofils, 6:7 6:3 6:3, wreszcie zwycięstwo! ????
 
cerber 2

cerber

Użytkownik
I. Kunitsyn vs. T. Johansson

Kunitsyn to zawodnik nie równy. Grywa w Chellengerach czasem startuje też w zawodach profesjonalnych. Ostatnio wystąpił w Pacific Open. Kwale przeszedł bez większych przeszkód, ale Odesnik w pierwszej rundzie był już dla niego za trundym rywalem. Podobnie jest teraz na Sony Ericsson Open. Kwale przeszedł, teraz trafił moim zdaniem na dużo lepszego od siebie gracza. Igor na Hardzie gra średnio, ale w tym sezonie ma dodatni bilans.
Johansson moim zdaniem jest od niego o klase lepszy. Na Hardzie osiąga dobre wyniki. W tym sezonie nie idzie mu najlepiej, ale to spotkanie jest idealnym momentem do tego, żeby to zmienic.
Typ: 0-2
 
A 0

a-rod

Użytkownik
(...) Z tego co wiem korty w Miami nie są zbyt szybkie, wolniejsze jeszcze od tych z IW, co zdecydowanie ułatwia odbiór serwisu. Tak więc tu duży atut dla Francuza, który w wymianach z głębi kortu na pewno jest zdecydowanie lepszy. (...)
To akurat nie jest do końca prawda. W IW piłka po prostu bardziej &quot;siada&quot; po odbiciu się od kortu, natomiast w Miami, choć teoretycznie, niektórzy twierdzą, że jest wolniej, piłka odbija się o wiele wyżej. Nawierzchnia pozwala też piłce łapać dużo topspinu (co pasuje akurat Nadalowi). Tak czy owak, niektórzy gracze, jak np. Blake, twierdzą, że w Miami nawierzchnia jest szybsza. Zdania są podzielone. Albo np pytany o to Justin Gimmelstob, mówi, że na Florydzie nawierzchnia jest szybsza niż na Autralian Open, ale nie tak szybka jak na US Open czy Cincinnati. Tyle mogę poradzić. :jezora:
 
roxanne 5,7K

roxanne

Forum VIP
2.10 na Monfilsa ja zaryzykuje, szanse sa rowne z minimalna przewaga na Francuza bo ma wieksze umiejetnosci tenisowe. W dubaju nie zaprezentowal sie zle, zagral pierwsyz mecz na tyle ile potrafil i ja widzialam pozytywy w jego grze. Bardoz mocny serwis dlatego nie sadze aby John Isner mial wieksze szanse na zlamanie Gaela, predzej juz Francuz ktory ryzykuje reurny i ma duzo wygrywajacych a przeciez Isner tak srednio porusza sie po korcie, przy tym wzroscie nie da sie byc super sprawnym.

Monfils - Isner 1 2.10 2/10

Poutchek nie ma kompletnie pomyslu na swoja kariere, gra slabo, moim zdaniem powinna chyba zaczac szukac swoich szans w turniejach rangi challenger bowiem nie radzi sobie w duzych turniejach. Sofia Arvidsson to niespelniony jeszcze talent ze Szwecji, kto widzial Szwedke w formie ten wie co mam na mysli, ladny plynny tenis, duzo zagran przy linii, bardzo ciekawy tenis i skuteczny. Chyba sie troche przebudzila ostatnio, powinna wygrac z Poutchek bez zadnych problemow.

Poutchek - Arvidsson 2 1.50 3/10
 
matys_20 0

matys_20

Użytkownik
A. Pivovarova - Sugiyama Ai - 2 @ 1,34 expekt


Jak dla mnie mecz może mieć tylko jedną faworytkę jaką jest Japonka, przemawia za nią zdecydowanie doświadczenie, które zdobyła długie lata biegając po kortach na całym świecie.Rosjanka to bardzo młoda tenisistka ( 17l ) które pokazuje się zazwyczaj w mniej ważnych turniejach, a ostatnio wzięła udział w turnieju IW odpadając w pierwszej rundzie ze swoją rodaczką Rodiną, Sugiyama zaś startuje w największych turniejach oczywiście z różnym skutkiem ale jakąs tam wypracowaną markę ma i jej nie wolno lekceważyć, w IW odpadła w drugiej rundzie ale w poprzednich turniejach pokonywała takie zawodniczki jak Duschevina czy Shavay.No i Japonka to rodzaj zawodniczki szybko biegającej po korcie która nie odpuszcza żadnych piłek

Dla mnie pewna 2

Pozdrawiam ????
 
W 0

wawrinka

Użytkownik
Witam wszystkich. Jestem nowym użytkownikiem na forum. Moją dziedziną jest tenis. Myślę że będzie nam się dobrze współpracować i liczę na wymianę poglądów. Przeważnie nie gram 1. rund ale dzisiaj patrząc na ofertę wyłowiłem 2 ciekawe mecze

Rezai- Wozniak 1 1,50 ⛔ 6:2 4:6 3:6

Francuzka w tym roku na hardzie 12 spotkań z tego 4 przegrane- ze Zvonarievą, Dementievą, pechowa porażka z Hsieh i w challengerze. Zawodniczka raczej woli grać na clayu ale w tym roku pokazała że na hardzie również trzeba się z nią liczyć. Powoli wraca do dawnej formy. Wozniak totalne dno w tym roku. Nie rozegrała ani jednego meczu WTA!!! Albo porażki w challengerach albo w kwalach. Po prostu totalna klapa. W końcu musi wygrać ale myślę że będzie musiała poczekać na słabszą zawodniczkę. Rezai aby myśleć o odbudowaniu formy musi się ogrywać a z taką zawodniczką jak kanadyjka po prostu nie może przegrać. Warte zaryzykowania jest 2:0 po kursie 2,00, ale patrząc na pierwsze rundy nie ryzykuje.

Ehh bez komentarza

Sweeting-Volandri 1 1,6 ✅ 6:3 6:2

Bardziej typ przeciwko Volandriemu niż na Sweetinga. Jak na Włocha przystało jego domeną jest clay. Rozegrał tam prawie 80% meczów od 2002 roku(nietylko od tego rku dysponuje tylko statystykami). Na hardzie na wygrał tylko 10 spotkań! W tym roku pokonał tylko Hartfielda. Bjorkman wygrał z nim w Indian Wells 2:0, korty podobne chociaż trochę wolniejsze wiec dlaczego Sweeting by nie miał go pokonać który lubi sprawiać niespodzianki. Co prawda przedzierał sie ciężko przez kwale- 2 mecze 2:1, ale dodatkowym atutem Amerykanina będzie na pewno publiczność.
 
ester 87

ester

Użytkownik
Lee H.-T. - Sela D 0:2

No ŻAL.pl...Tego typu to ja akurat bylem pewien na 100%,a tutaj gladkie 0-2 i gładko 100zl poszlo.Świetnie:-?
No bywa, ogólnie mecz był dość dziwny, Lee chyba średnio chciało się grać. Seli nie przełamać ani razu przez cały mecz to naprawdę sztuka, w drugim secie przy stanie 5:4 Koreańczyk miał nawet 0:40 na wyrównanie meczu, ale skopał i to. Dziwne to było, ale nie będę nic sugerował, może zwyczajnie Koreańczyk był gorszy dzisiejszego dnia.
 
ester 87

ester

Użytkownik
Tylko że za opłatą:/
Z tego co wiem nie ma na razie żadnego livesteramu z Miami, dopiero od soboty będzie można już złapać mecze na programach typu sopcast, czy tvuplayer. Możliwe też, że niektóre mecze będą na bet365, ale pewny nie jestem.
Jeśli ktoś wie coś więcej to proszę mnie poprawić/uzupełnić.
 
P 0

protech

Użytkownik
Od 29 marca zaczyna sie wedlug mnie najlepszy live na livevideo.betfair.com, cale IW tam bylo wraz z pierwszymi rundami, opoznienie jest minimalne, czasami nawet jest szybciej niz na livescore protennisa. Generalnie jakosc jest na tyle dobra, ze wida pilke, dlatego zapraszam do ogladania na betfair : ) szkoda ze dopiero od 29tego.
 
vod007 0

vod007

Użytkownik
Czemu Cibulkova gra z Tanasugarn a nie z Yan?? Co się stanie jesli obstawialem na Cibulkova??

zwrot - rox
 
buzero 59

buzero

Użytkownik
Mam pytanie:

osobiście tenis to nie najmocniejsza moja strona a co sądzicie o takim meczu:

Mathieu Paul Henri - Cilic Marin 1 1,7

jest to typ Vice Versa - a więc dość pewny ale kurs znacznie wzrósł do góry czemu???

czy ktos ma jakies info o tym meczu...
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom