>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

Miami - ATP & WTA Tour [24.03-05.04]

Status
Zamknięty.
gusto 695

gusto

Forum VIP
sebasan10, gdy zludna była moderatorem też miała sporo usuwania postów, jednak ten dział zaczął dobrze fiunkcjonować odkąd Roxy tutaj jest.

Ja jestem tu od bardzo dawna i jakieś 2 lata temu pamiętam jak sam pisałem analizy, dzień po dniu i rzadko kto tu zaglądał. Teraz jest wręcz odwrotnie. Nie musze nic pisać, bo wy piszecie. Od czasu do czasu tylko zajrzę tutaj, zeby poczytać...

Roxy rozkręciła ten dział, a Ci którzy tego nie widzą, powinni sie udać do okulisty, no ale koniec tych dygresji.
 
gusto 695

gusto

Forum VIP
Czas żebym i ja skrobnął jakieś analizki. :jezora:

Na początek dwa spotkania panów:

I.Andreev - K.Anderson 1,80 1,92 30.03 23:05 ⛔
Rewelacyjny Afrykanin jest dla mnie tutaj faworytem. Wielu wróżyło mu juz odpadnięcie w 1. rundzie z bardziej utytułowanym Callerim, a już na pewno nikt nie spodziewał sie zwycięstwa z Djoko. Ja także. Ogranie jednego z najlepszych obecnie tenisistów na świecie o czymś świadczy. Speptycy będą sie upierać, że to przypadek i że Afrykaniec odpadnie teraz z Ruskiem, ale dlaczego? Ruskich nie lubię, oprócz Czarodzieja Youzhnego. Im nie mozna ufać. Są bardzo nie równi, a zwłaszcza ten cały czas nie spełniony Igor. Te dwie trzysetówki moze zmęczyły Andersona ale na pewno też nbardzo podbudowały. Tutaj także mogą być 3 sety i ponownie powinien wygrać rewelacyjny Afrykanin.

G.Canas - F.Gonzalez 1,84 1,88 31.03 01:05 ✅
Ciekawy moze być mecz. Chociaż z drugiej strony murowanym faworytem powinien być ten bardziej doświadczony. Dla mnie jest. Gonzo w tym sezonie nadal jakiś zagubiony, nie moze odnaleźć formy sprzed kilku miesięcy, kiedy to nawet urywał seta Fedexowi. Canas to bardzo solidny zawodnik. Na hardzie gra bardzo dobrze, ogrywa nawet Federera, mimo, że chyba mączkę lubi najbardziej. Pomęczył sie trochę z bardzo przeciętnym Warburgiem, jednak jego niosła publiczność, moze dlatego był w stanie wygrać seta.
 
R 0

richardson

Użytkownik
Gusto według mnie te mecze odwrotnym wynikiem się zakończął, Igor tak jak pisałem nie zlekceważy Kevina i wygra, a Canas powinien odpaść w poprzedniej rundzie z Warburgiem a wygrał tylko dlatego ze Amerykanin przegrał sam ze sobą. Odradzam granie tych typów
Pozdrawiam
 
A 0

a-rod

Użytkownik
R. Gasquet/J.-W. Tsonga - J. Melzer / A. Roddick
1 2 - Typ: R. Gasquet/J.-W. Tsonga
✅
1.50
(...)
easy :jezora: ładnie zgodnie z planem. ????
na jutro proponuję:
M. Ancic - J. Monaco
1 2 - Typ: Mario Ancic
✅
1.556
chociaż Juan jest zawodnikiem nieprzyjemnym to ja typuję Mario, którego forma ciągle zwyżkuje. szczerze mówiąc, byłem niemal pewien, że nie poradzi sobie z Murray&#39;em, a tu niespodzianka. jego gra nabiera koloru z meczu na mecz. Chorwat co prawda na dwa mecze, zanotował dwa długie, trzysetowe pojedynki gdzie Argentyńczyk po pierwszej rundzie darmo, zagrał dwa sety i wygrał. Monaco jednak poza Vina del Mar(clay), odpadał w swoim pierwszym/drugim meczu.
 
M 55

meggie1

Użytkownik
Ja sie zastanawiam nad meczem Acasuso - Sela - 1. Obaj panowie jak narazie dobrze radza sobie w tym turnieju. Mimo ze ostatnio typowalam zwycięstwo Seli w meczu z Robredo dzisiaj odważe postawic sie przeciwko niemu. Myślę ze bardziej doswiadczony i ograny Ancic da sobie rade z Dudim. Jak dla mnie to jutro najpewniejszy mecz.

Zastanawiam się tez nad:
Ancic - Monaco - 1 Tego nie bede juz komentowac bo jest to w poscie wyzej ;-)
Youzhny - Almagro - 1 Chociaz tego typu jestem najmniej pewna. Mysle ze Mikhail wraca do formy. Jendak dobra gra i sporo asów Almagro troche mnie od tego typu odstrasza.

Jak narazie jest to jednak turniej niespodzianek , zwlaszcza wsrod kobiet i przekonalam sie juz kilkakrotnie ze (stuprocentowi) faworyci po prostu odpadają. O ile w Indian Wells wszystko wchodzilo, to w Miami cięzko cos przewidziec bo wyniki naprawdę potrafią zaskoczyc :/ .
 
prasa 1,3K

prasa

Forum VIP
Peer - Larcherde de Brito 1 @ 1.2 ✅ - Kurs marniutki, ale zwycięswto Peer pewne, więc trzeba zagrać dla podbicia AKO ???? Shahar jest na prawdę świetną zawodniczką, top 10 już wkrótce...a przed de Brito przyszłość, ale teraz mamy teraźniejszość ???? ...Agę ograła, ale gdzie Isi do Shahar. O Makarovej nie wspominam. Dla 15-latki to niewątpliwie wielkie osiągnięcia, no ale jednak troszkę się jeszcze pouczyć tenisa musi. A Peer jest kobietą, która przeciwniczki nie zlekceważy ????
Srebotnik - Wozniacki 2 @ 1.85 ✅ - Karolinka pogrywa sobie że hoho. Dunka w każdym turnieju w którym gra ostatnio, przechodzi 2-3 rundy, ale wydaje mi się, że forma jest najwyższa własnie w Miami. Pironkova i Bartoli nawet przez chwilę nie marzyły chyba o wygranej z Wozniacki ???? A Katerina Srebotnik? No nie gra porywająco, forma się ulotniła, spada powoli w rankingu WTA i nie sądzę, że to się w najbliższym czasie zmieni. Łączy grę w singlu z deblem, co zazwyczaj na dobre nie wychodzi. I w jej przypadku tak jest. Ani w parze z Sugiyamą, ani w singlu, wielkich sukcesów ni ma:| ????
Bo półfinały w Doha czy Dubaju nie były trudne do osiągnięcia, zważywszy na przeciwniczki. Ale wrócmy do tego meczu. Karolina ogra Kasię w dwóch setach, a kurs jest baaaardzo ładny

Do tego
Elrich/Ram - Melo/Sa 1 @ 1.30 ⛔
Peng/Sun - Dulko/Salerni 1 @ 1.30✅
Wczorajszy dzień w miarę udany. Ale dziś będzie z pewnością lepiej ????
Chan/Chuang - Kuznetsova/Mouresmo 1 @ 1.65
Na dziś high stake właśnie na ten mecz. Kuznetsova ma prawo być przemęczona. Na IW grała przecież w finale imprezy, tutaj już były 3 sety z Azarenką, a dziś kolejny mecz w singlu, tym razem z Peer ( na marginesie, na Peer też dziś ciachnę ???? ). Wczoraj Ana Ivanovic ( rywalka w finale IW ) pokazała, że po takiej ilości meczów, może przyjść zmęczenie. MoMo za to formy nie ma od dawna, stara się ją odzyskać, ale przychodzi to ciężko. Myślę, że bardziej jednak skupia się na grze pojedyńczej. Co prawda ostatnio grają razem na wszystkich turniejach, no ale jak mówię, co za dużo to nie zdrowo. Obu tenisistkom umiejętności przeogromnych odmówić nie można, ale jednak jest sporo argumentów do grania przeciwko nim. A co z Chen/Chuang? Deblem są bardzo dobrym, niezłe wyniki w tym sezonie..no i ciągle widać u nich chęć do gry ???? Z resztą czas w końcu na zwycięstwo w jakimś poważnym turnieju ???? Bo Pattaya wielkim turniejem nie była ???? Chia-Jung Chuang skupia się tylko na deblu i to przynosi dobre rezultaty. Na tyle dobre, że para z Chinese Taipei odeśle Sviete i MoMo do domu ????

Pozostałe typy które polecam na dziś:
Svietlana Kuznetsova - Shahar Peer 2 @ 2.77
Misza Youzhny - Nicolas Almagro 1 @ 1.50 ( czas żeby Magic Misza zaczął grać na swoim poziomie, a symptomy dobrej formy są )
Nicolay Davydenko - Simone Bolelli 2 @ 3.64 ( Denko nie za bardzo chyba chce grać, a Bolek pokonująć Kohlschreibera pokazał, że forma jest na odpowiednim poziomie do ogrania niemrawego Nicolaya )
Damm/Vizner - Fyrstenberg/Matkowski 1 @ 1.53 ( Polacy formy to w tym sezonie nie mają zupełnie, w przeciwieństwie do dzisiejszych przeciwników. W Rotterdamie Damm i Vizner z łatwością ograli Polaków, dziś to powtórzą. )
 
roxanne 5,7K

roxanne

Forum VIP
Mysle, ze zapowiada sie nastpeny dzien z niespodziankami. Male stawki 1/10:

Monaco Ancic 1 2.58

Niedoceniany jest na naiwerzchni twardej Juan Monaco. Moim zdaniem to gracz prawie kompletny bo posiada dobry serwis, bardzo dobre uderzenie forehandowe, dobrze biega, gra swietnie na linii. Murray zagral slabo z Chorwatem i majac rzewage nawet w tb nie umial tego wykorzystac, nie mial nawet 60% wygranych pilek po pierwszym serwisie, dziwna postawa Szkota. Monaco jak najbardziej ma szanse na wygrana.

Peer - Kuznetsova 1 3.0

Nie udany wczoraj mecz Swiety, Azarenka spalila sie psychicznie i przegrala mecz, ktry byl wygrany dla niej. Rosjanka gra tak srednio, ma slabe i dobre momenty sporo psuje pilek w ataku a wiadomo, ze Peer lubi takie rywalki bo sama czesto do bledow prowokuje. Kurs zawyzony, zryzykuje Izraelke.

Youzhny - Almagro 2 2.70

Almagro mi troche przypomina Monaco, maja zupelnie inny backhand ale reszta uderzen zblizona. Almagro jest ciut lepszy, na hardzie rowniez grac ptorafi co wiele razy udowadnial. Poprzedni turniej bardzo slaby, teraz gra lepiej. Rosjanin kiedy jest w formie potrafi wygrac z kazdym, ma piekny styl gry, sliczny backhand ale co z tego jak tak czesto popelnia glupie bledy i przegrywa mecze. Hiszpan rowniez ma szanse wygrac.

Tipsarevic - T.Johansson 1 1.96

Dla ktoregos z nich bedzie to mecz przelamujacy bo Serb i Szwed ostatnio zawodza. Thomas przegrywal ostatnie mecze z rywalami zdecydowanie nizej notowanymi, Janko przeplata dobre mecze ze slabymi. Ja uwazam, ze lepszy jest Tipsarevic i wcale nie chodiz o wyglad ;p Szwed gra plasko, mocno, Tipsarevic podobnie z tym, ze czesciej czeka na blad i atakuje w dobrych moemtnach, tego jakby Szwedowi brakuje, jest juz wiekowy i szybciej stara sie konczyc wymiany, po godzinie takiej gry moze miec dosc a wtedy Serb powinien pokazac wyzszosc.

Zaznaczam, ze wszystkie te mecze za mala stawke. Wczoraj slaby dzien zawiodla Ashley i Anderson ale za to najwyzszy kurs wszedl, Zheng 2.70 ✅
 
R 0

richardson

Użytkownik
Zgodzę się z wszystkimi typami oprócz Miszy. To jest jego turniej według mnie i dzisiaj ogra Hiszpana. Wydaje się że Almagro wygrał pewnie z Clementem(6;2 6;3) ale wbrew pozorom to nie przyszło mu tak łatwo, Francuz miał 7 bp i żadnego nie wykorzystał. 99% że Misza wygra.
Igor Andreev!:]
 
W 0

wawrinka

Użytkownik
Acasuso-Sela 2 2,05

Acasuso to typowy clayowiec. W poprzednich rundach pokonał słabego Venturę i Hewitta, który odpuścił sobie ten turniej. Teraz zagra z ambitnym Izraelczykiem, który będzie dodatkowo zmotywowany zwycięstwem z Robredo. W tym roku Acasuso 7 meczy na hardzie wygrywając 3 z tego 2 w tym turnieju. I tak daleko jak na siebie zaszedł. Selo w sumie w tym sezonie tak sobie 9 meczy 4 wygrane. Myślę że dodały mu kopa te 2 wygrane w turnieju i pójdzie za ciosem, a ma bardzo duże szanse i więcej atutów niż Argentyńczyk

T.Johansson-Tipsarevic 2 1,81

Oboje męczyli się w 3 setach w 1. rundzie z słabeuszami- Serb z Lu, a Szwed z Kunitsynem. W 2. rundzie To Johansson miał o wiele silniejszego przeciwnika- Ferrer, jednak trzeba dodać że odpuścił spotkanie, Tipsarevic spotkał się z Verdasco oby dwoje wygrali swoje spotkania 2:0. Serb w tym roku 12 meczy na hardzie z czego 7 wygrał, w jednym skreczował. Johansson 14 meczy 8 wygranych, ale nikogo znaczącego na rozkładzie. Johansson jedynie czym może zagrozić Serbowi to serwis, ale jeśli nie będzie mu piłka siedziała to będzie pogrom.

Dementeva-Lisicki 3,09

Lisicki w zeszłej rundzie odprawiła z kwitkiem Chakvetadze, nie wnikam czy odpuściła sobie, ale i tak okazałe zwycięstwo 2:0. Niemka, która startuje z dziką kartą na razie wszystkie 3 pojedynki po 2:0. Demeteva wczoraj wymęczone zwycięstwo z Cibulkovą. Widać po tym co się dzieję w tym turnieju liczę tutaj na niespodziankę. Co prawda Rosjanka nie startowała w IW ale już niejednokrotnie potwierdziło sie że to nie ma znaczenia. Dementeva bardzo dobry bilans - na 13 meczy na hardzie otwartym w tym roku 3 porażki. Lisicki 7 meczy 4 wygrane (nie liczę kwali). Kurs dobry i wcale nie taki nierealny.

Zvonareva-Sugiyama 2:1 3,50

Sugiyama wczoraj sprawiło sensację wygrywając z Hantuchovą. Niestety nie brałem tego meczu pod uwagę a doszukałem się że Japonka grała z nią 3 razy w swojej karierze na hardzie otwartym i wszystkie 3 mecze wygrała, więc może to nie było takie bezpodstawne. Pierwsze 2. rundy nie miała wymagających przeciwniczek i pograła po 2:0. Zvonarieva z kolei w poprzedniej kolejce wymęczyła zwycięstwo z Bychkovą 2:1. Vera w tym roku wszystkie swoje mecze rozegrała na hardzie i na 23 odniosła aż 17 wygranych, porażki odniosła z Erakovic, Daniilidou- walkower, Sygiyamą- ale po kreczu, Sharapovą, Venus Williams i Ivanovic, także widać że z meczu na mecz się rozkręcała, ale rzadko udaję się jej wygrać 2:0, wiec dlaczego Japonka nie miałaby jej urwać seta? Mam nadzieję że Sugiyama powalczy, bo jest bardzo waleczna na korcie, ale raczej nie ma co myśleć o wygraniu spotkania.

Federer-Soderling 2:1 3,70

Federer jak wszyscy wiemy ostatnio bez formy, tłumaczy sie chorobą, ale jak wiemy tłumaczy się winny. Federer w poprzedniej rundzie pokonał 6:3 6:4 Monfilsa. W tym roku 13 meczy z czego 3 porażki- w półfinale AO z Djokovicem, w Dubaju z Murrayem no i głośna porażka w IW z Fishem. Czyli jak na Ferdka nie za dobrze. Soderling w 1. rundzie zmiótł z kortu Koubeka oddając mu tylko 1 gema. W poprzedniej rundzie spotkał sie z Wawrinką i niestety wygrał:/ Soderling jeśli tylko poprawi trochę serwis i nie wyjdzie na kort z myślą że i tak nie ma szans to może coś ugrać. Myślę że Szwajcar nie da się ograć bo ciąży na nim za duża presja, ale seta Szwed może urwać, a kurs naprawdę dobry
 
gusto 695

gusto

Forum VIP
Wczoraj 1/2, zobaczymy jak będzie dzisiaj. Aż 8 spotkań ode mnie:

J.Tipsarevic-T.Johansson ATP Miami 1 1,80 31.03.2008 16:40✅
Meczyk już niedługo. Popieram Roxy w tym typie. Tipsa dobrze gra w tym roku na hardzie. Jednak zdarzają mu się wpadki. Mam nadzieję, że dzisiaj zagra jak w pamiętnej pięciosetówce z Fedexem i łatwo ogra Szweda.

V.Williams-C.Wozniacki WTA Miami 2 3,34 31.03.2008 17:05⛔
Karolina nie dość, że piekna to rewelacyjna. Z meczu na mecz gra coraz lepiej. Venus nie błyszczy w tym sezonie, albo przynajmniej ja tego nie zauważyłem. Dlatego typuję zwycięstwo Dunki.

S.Kuznetsiva-S.Peer WTA Miami 1 1,40 31.03.2008 18:15✅
Nie lubię obydwu, jednak to &quot;grube nogi&quot; są rewelacyjne w tym sezonie. Rosjanka pokonała niedawno Sharapovą, co zrobiło na mnie wrażenie. Jest mocna jak zwykle i izraelski czołg nie ma co w tym meczu szukać.

L.Davenport-D.Safina WTA Miami 2 3,15 31.03.2008 18:15✅
Dinarka bardzo zawodzi w tym sezonie jak na razie. Czas na przełamanie i zabieganie doświadczonej Amerykanki. Lindsay gra u siebie i gra bardzo dobrze, jednak gwiazda Dinary musi wreszcie błysnąć w tym sezonie. Może dzisiaj?

J.Acasuso-D.Sela ATP Miami 2 2,18 31.03.2008 19:40⛔
To nie jest nawierzchnia Jose. Dudi natomiast to jedna z rewelacji. Gdyby grali na clayu grałbym w ciemno na Acasuso. To jest jednak twardy kort, stąd mój typ na Izraelczyka.

M.Youzhny-N.Almagro ATP Miami 1 1,45 31.03.2008 21:10✅
Drugi po Ancicu, najpewniejszy jak dla mnie dzisiaj mecz. Nie wiem właściwie co tu robi Almagro. Przecież to nie jego nawierzchnia. Misza jeszcze do końca nie gra na pełnych obrotach, tak jak na początku sezonu. Gdy zagra jak na Czarodzieja przystało, nawet dobry serwis i serce do gry Almagra nie pomogą

E.Dementieva-S.Lisicki WTA Miami 2 3,74 31.03.2008 21:35⛔
Ograła wczoraj jedną Rosjankę, dlaczego ma nie ograć kolejnej? Elena gra dobrze, ale dobrze to za mało na świeżą niemiecką krew.

M.Ancic-J.Monaco ATP Miami 1 1,52 31.03.2008 23:00✅
Najpewniejszy typ jak dla mnie. Mario powrócił. Kto go pamięta sprzed dwóch lat to wie o co mi chodzi. Może nie gra porywająco ale bardzo skutecznie i walecznie zarazem. Czasami własne gemy wyciąga z 0-40. Nie poddaje się gdy przegrywa 1-5 w gemach. Monaco na tej nawierzchni jest przeciętny a przeciętność nie wystarczy na Super Mario.
 
prasa 1,3K

prasa

Forum VIP
Pierwszy typ na jutro :
Lucie Hradecka/Renata Voracova - Ai Sugiyama/Katherina Srebotnik 1 @ 4.50
Jak widzę ten kurs na Czeszki to po prostu w szoku jestem. Lucie i Worek to para która gra ze sobą od dłuższego czasu, z całkiem niezłym skutkiem. Hradecka skupia się niemal tylko i wyłącznie na deblu. Mogę z czystym sumieniem powiedzieć, że Czeszki są mistrzyniami STB, wygrywają sporą większość 3 setów, o ile do nich dochodzi. Dodatkowo przemawia za nimi ambicja oraz to, że ich przeciwniczki, a w szczególności Ai Sugiyama, mogą być pożądnie zmęczone. O ile Srebotnik odpadła już wczoraj z turnieju, to Japonka niespodziewanie, po ponad 3-godzinnym pojedynku wygrała z Hantuchovą, a dziś w nocy gra z Verą Zvonarievą. Na pewno pozytywnie to na nią nie wpłynie w jutrzejszym meczu. Srebotnik zaś gra tak sobie, może i efektownie, ale mało efektywnie. Co prawda Sugiyama i Srebotnik też są stałą deblową parą...ale Lucie i Renata jutro sobie z tą europejsko-azjatycką parą poradzą. Zapewne po Super Tie-breaku:smile: Kurs smakowity.
 
olisadebe7 36

olisadebe7

Forum VIP
Bry :-| Może mnie znacie, może nie, w każdym razie przychodzę do Was, zobaczymy na jak długo :-|

Srebotnik/Sugiyama - Hradecka/Voracova 4,65
Jak kolega wyżej napisał, smakowity kurs. Czeszki to półfinalistki zeszłorocznego Indian Wells, w tym roku przepadło im wiele punktów za tą imprezę, bo Lucie była chora i nie mogła zagrać. Są koleżankami z jednego klubu z Pragi, więc na korcie, jak i poza nim znają się bardzo dobrze. Sreboyamy są znakomitymi deblistkami i biorąc pod uwagę umiejętności poszczególnych zawodniczek, są zdecydowanie lepsze. Jednak gra podwójna to siła duetu, a Czeszki mają charakter. Srebotnik gra świetnie technicznie i nawet mimo bardzo dziwnego prowadzenia rakiety przy fh kocham ja oglądać. Dobrze serwuje, gra mądrze przy siatce. Sugi może być zmęczona, długo grała wczoraj z Danką, dziś czeka ją być może długi mecz z Bepą, która zdaje się być w słabej dyspozycji. Hradecka gra oburącz z obu stron, zupełnie jak Marion Bartoli. Grę opiera na sile, raczej mało fajerwerków technicznych. Serwis dobry, ale dużo ( choć z turnieju na turniej coraz mniej) podwójnych błędów, które przeszkadzają w grze. Voracova raczej woli grać na linii końcowej, potrafi zagrać dobrego cross&#39;a, czy passing shota. Gra lżej od Lucki, ale jest tenisistką bardziej dojrzałą. Spodziewam się trzech setów, kurs w moim odczuciu zdecydowanie zawyżony.

Black/Huber - Mattek/Washington 4,00
Pewnie znaczna część z Was pomyśli, że szukam niespodzianki na siłę. Otóż nie :-| Mattek jest moim zdaniem w TOP10 gry podwójnej na świecie. Zaskakuje nie tylko wymyślnymi strojami, ale także grą przy siatce i dobrym &#39;kryciem kortu&#39;. Pokazuje, że tenis to nie tylko dostojna gra, ale także oparta na bieganiu, walce i najdziwniejszych pomysłach na grę. Dobre statystyki w wygranym łatwo meczu z Meghann i Patty pozwalają mieć nadzieję na nastraszenie pary #1 na świecie. Black i Huber to dwa przeciwieństwa. Jedna filigranowa, grająca miękko i z finezją, a druga, przypominająca mi trochę dużo bardziej ociężałą Davenport, grająca płasko, siłowo, mająca problemy z poruszaniem się na korcie. Właśnie w tym upatruję szanse Amerykańskich dziewczyn. Publika pomoże, a Amerykanki sprytem zagrożą przeciwniczkom.

Bondarenko/Bondarenko - Peng/Sun 1,60
Siostrzyczki tworzą dobrą parę. nie grają porażająco z przodu, ale ta, która prowadzi grę z linii końcowej, jak na tacy wykłada piłki do skończenia przy siatce. Świetny pierwszy mecz, z singla odpadły, a głupio byłoby przegrać z Chinkami, które wczoraj grały falami i co chwila dawały rywalkom coraz to nowe szanse do przełamania. Chinki mało wygrywały piłek po 2 serwie trafionym, ogólnie statystyki nie wyglądają najlepiej.

Vamos :-|
 
R 0

richardson

Użytkownik
V.Williams-C.Wozniacki WTA Miami 2 3,34 31.03.2008 17:05⛔
Karolina nie dość, że piekna to rewelacyjna. Z meczu na mecz gra coraz lepiej. Venus nie błyszczy w tym sezonie, albo przynajmniej ja tego nie zauważyłem. Dlatego typuję zwycięstwo Dunki.
Ciekawostka: 3 minuty przed 13;00 Kurs Na Venus wynosił 2,97!!
 
prasa 1,3K

prasa

Forum VIP
Chan/Chuang - Kuznetsova/Mouresmo 1 @ 1.65 ????
Svietlana Kuznetsova - Shahar Peer 2 @ 2.77 ⛔
Misza Youzhny - Nicolas Almagro 1 @ 1.50 ✅ ( warto obejrzeć urywki z tego meczu ???? )
Nicolay Davydenko - Simone Bolelli 2 @ 3.64 ⛔
Damm/Vizner - Fyrstenberg/Matkowski 1 @ 1.53 ✅
Słabo wczoraj, oj słabiutko.
Dzisiejsze typy to

Hradecka/Voracova
- Srebotnik/Sugiyama 1 @ 4.50 ( analiza 3 posty wcześniej )
Tipsarevic - Youzhny 1 @ 1.99
Misza Youzhny...no i co ja mam o nim powiedzieć? Bardzo go lubię, ma wspaniałe zagrania ( przykłąd we wczorajszym meczu ), ale serwował baaardzo słabo. Co więcej troszkę wczoraj na korcie poszalał, uderzając się po jednej z akcji rakietą w głowę z taką siłą, że rozciął sobie głowę ???? dodam, że były to decydujące momenty spotkania ???? Czemu więc taki a nie inny typ? Po 1 Misza rał wczoraj długo. Po 2 słaby serw. Po 3 oprócz wspaniałych zagrań, sporo błędów. Po 4 Tipsa ma dobry serw, ogólnie jego gra wygląda całkiem dobrze. Biega, walczy, nieźle odbija z głębi kortu ToJo zbyt dużo do powiedzenia nie miał, 6:4, 6:4 raczej gładko. po 5 w H2H 1:0 na korzyśc Serba. Myślę, że i dziś Janko poradzi sobie z Miszą Youzhnym, bo jednak jego forma optymalna nie jest. Rzadko gram przeciwko jednemu z moich ulubionych zawodników, ale obecna sytuacja do tego właśnie zmusza ????
Poza tym :
Ancic - Davydenko 1 @ 1.76 ( Bo Ancic to nie Gulbis czy Bolelli, a nawet oni po secie urwali Nicolayowi )
Bondarenki - Peng/Sun 1 @ 1.56
Aspelin/Knowle - Lapentti/Kuerten 1 @ 1.20 ( jak Guga z Nicolasem wygrali z Hiszpanami to ja nie wiem:| Ale z para Aspelin/Knowle no chance )
 
roxanne 5,7K

roxanne

Forum VIP
Ja juz podalam u siebie w temacie typ na Janko, H2H 1-0 2008 rok hard, calkiem niedawno lecz w hali grali, wczoraj beznadziejny mecz Youzhnego, jesli tak samo zagra dzis to bedzie 2:0 dla Serba i tak tez postawie. Swietna forma Janko wreszcie bo ostatnio gorzej gral, dobry mecz z Tojo. Bardzo dobrze serwuje, mocno gra, Miszka bez formy.

Tipsarevic 1.99
Tipsarevic 2:0 3.70
 
gusto 695

gusto

Forum VIP
Wczoraj 5/8, całkiem nieźle. Dzsiaj cztery typy ode mnie:
J.Blake-R.Stepanek 2 1,92 01.04 17:05 ⛔
Blake gdzieś zgubił formę z początku sezonu. Mimo, że gra u siebie to nie błyszczy. Stiopa cały czas przeżywa drugą młodość. Na hardzie lubi grać najbardziej. Jest solidny i skuteczny. Dzisiaj niestety amerykańska publika będzie się smucić, bo Blake odpadnie.
G.Canas-I.Andreev 1 1,52 01.04 18:05 ⛔
Guilermo podobnie jak Radek, im starszy tym lepszy. Niektórzy wróżyli mu odpadnięcie już z Gonzo. On jednak wygrał i wygra i dzisiaj. Dziwi mnie, że Igor zaszedł tak daleko. Czas się spakować i wracać do domu.
M.Youzhny-J.Tipsarevic 1 1,80 01.04 20:40 ⛔
Może być ciężko, bo Misza wczoraj trochę męczył. Chociaż z drugiej strony, miał ciężki orzech do zgryzienia, bo Almagro naprawdę dobrze tutaj grał. Tipsa pokonał przeciętnego Johannsona. Youzhny sie rozkręca i jak juz wskoczy na swoje najwyższe obroty, to Janko mimo ambicji nie urwie nawet seta.
M.Ancic-N.Davydenko 1 1,75 01.04 22:10 ⛔
O Ancicu mógłbym pisac długo ale po co? Jest to mój ulubiony zawodnik, a Denka nie lubię najbardziej. Dlatego nie musze głęboko analizować tego spotkania. Ale nawet patrząc na formę obydwu to widać, że Mario gra coraz lepiej a Rusek bardzo męczy. Męczenie na Chorwata nie wystarczy...
 
R 0

richardson

Użytkownik
Canas-Andreev 2 2,10 ✅
Śmiech na sali ten kurs, Canas który cudem jest jeszcze w tym turnieju gra z świetnym Igorem który gra bardzo równo tutaj. Dla mnie wynik jest tylko jeden i jeżeli będzie inaczej będe baaaaaaaardzo zaskoczony. Przed podaniem kursów stawiałbym że Kurs na Igora będzie w okolicach 1,4 a tutaj taka miła niespodzianka ????
M.Youzhny-J.Tipsarevic 2 2,00 ✅
Misza wczoraj cudem uniknął porażki, zaś Janko pewnie wygrał ze Szwedem, świetny serwis Serba dzisiaj zniszczy Misze.
M.Ancic-N.Davydenko 1 1,75 ⛔
Denko męczył się z Gulbisem, wczoraj z Włochem, nie idze mu ta gra w tym turnieju ale pomimo tego jest w tej fazie turnieju. Mario wczoraj wygrał z Monaco po niezłym meczu, wcześniej wyeliminował Andiego. Myślę że łatwe 2;0 dla Ancicia
Edit 2/3 więc nie zaciekawie, nie wiem jakim cudem mógł przegrać Mario, jestem bardzo zaskoczony tym wynikiem.
 
prasa 1,3K

prasa

Forum VIP

Hradecka/Voracova
- Srebotnik/Sugiyama 1 @ 4.50 ⛔
Tipsarevic - Youzhny 1 @ 1.99 ✅
Ancic - Davydenko 1 @ 1.76 ⛔
Bondarenki - Peng/Sun 1 @ 1.56 ????
Aspelin/Knowle - Lapentti/Kuerten 1 @ 1.20 ✅
Krótki komentarz do wczoraj. Po 1 nigdy więcej Bondarenek. Nigdy jeszcze nie wygrały, kiedy ja na nie postawiłem, poza tym wczoraj grały jakby nie miały ambicji. ????Jeśli chodzi o Luckę Hradecką i Voracovą, to zagrały bardzo dobrze, nie mają się czego wstydzić mimo porażki. Davydenko...co ja się z nim mam ???? Oglądałem pierwszy set i połowę drugiego..no cuż, jesli Rosjanin będzie dalej tak grał, to mocnego na niego nie będzie w tym turnieju.
Tipsarevic i Aspelin/Knowle byli na jednym kuponie, 2 mecze weszły bez problemów.
Na dziś nie ma tak na prawdę nic jakoś wybitnie ciekawego w Miami do grania, może za wyjątkiem meczu Damm/Vizner - Tsonga/Gasquet . Czesi grają tu na prawdę dobrze, to doświadczona para deblowa. Natomiast Francuzi 2 x musieli grać Super Tie Break, żeby rozstrzygnąc mecz na swoją korzyśc, a bynajmniej przeciwnicy, jeśli chodzi o debla, najwyższych lotów nie byli. Dziś doświadczenie weźmie górę.

Damm/Vizner
- Tsonga/Gasquet 1 @ 1.80
Można też spróbować zagrać przeciwko Dinarze Safinie, kurs na Zvonarievą bardzo fajny. Niepokoi jedynie fakt, że Vera grała ąż 3 sety z babcią Sugiyamą.
Dinara Safina - Vera Zvonarieva 2 @ 1.80
Wiem, że to nie ten dział, ale najlepiej na dziś wygląda mecz Maximiliano Gonzaleza z Phau. Kursik na maxa przyjemny ( ok 1.50 ), a jest on o wiele lepszym &quot;ceglarzem&quot; niz Phau. ( Challenger w St. Brieuc )
 
roxanne 5,7K

roxanne

Forum VIP
Jedyne co ja dzis widze to Berdych. Zaskakuje mnie Czech, super serwuje i gra w tym turnieju swietnie, opowiada mu taka naiwerzchnia gdzie koziol jest troche wyzszy. Moim zdaniem bedzie 2:0 z Andreevem, Berdycha nie przelamie a sam bijac potezne returny i pilki z linii koncowej poradzi sobie z serwisem Rosjanina.

Tomas Berdych 2:0 kurs 2.0

Co do Youzhnego faktycznie rozwalil sobie leb ale wczensiej tez byla ciekawa sytuacja kiedy Almagro przegral swojego gema w glupi sposob stal i patrzyl sie w publiczosc dosc dlugo, te sceny pokazuja, ze tenis to gra nerwow i najwanziejsza jest psychika, dlatego tak ciezko sie obstawia mecze.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom