>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - 3 PROMOCJE NA START! ODBIERZ 1060 ZŁ<<<

MEN'S EHF EURO 2016 POLSKA

Status
Zamknięty.
szkarlatny 1,2K

szkarlatny

Użytkownik
Francja - Chorwacja
Kto więcej goli Strlek - Cupić ?
Strlek 1,86 betsafe/betsson 2/6 - 0/3 ✅✅✅

W dotychczasowych 4 meczach aż w 3 to Strlek zdobył więcej goli od Cupicia. Obserwując grę tych skrzydłowych uważam że to właśnie Strlek w tej chwili jest w lepszej formie. Co widać od razu po statystykach gdzie Manuel ma 22/24 skuteczność 92% a Ivan ma 13/21 62%. Do tego jest drugim wykonawcą karnych zaraz po Horvatcie i ma skuteczność 6/6 więc nie zdziwię się jeśli będzie rzucał na zmianę z Horvatem. Co prawda Cupić też wykonywał 1 rzut karny w tym turnieju ale nie wyszedł mu totalnie i w kolejnych spotkaniach trener oddelegował innych zawodników do rzucania z 7 m. Liczę, że Strlek potwierdzi dziś swoją formę ponownie.
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
psotnick 952,3K

psotnick

ModTeam
Członek Załogi
a Marić over 2.5? Linia nie wzrosła, a w ostatnich dwóch meczach w ogóle się nie mylił, 8 bramek z Islandią, 6 z Macedonią, kurs trochę spadł (1.75) ale chyba rzuci z koła te trzy bramki
Też mi się wydaje, że nie wszystkie buki doceniają dobrą formę chorwackiego kołowego. Np W betsejfie dają linię 3.5 @2.30. Francja - Chorwacja Typ: Marino Maric ponad 2.5 @ 1,75 ⛔ 0/1
Kurs z Unibetu
Maric na polskim Euro ponadprzeciętnie skuteczny i warto to wykorzystać po raz kolejny. Z Norwegami 4 gole (4/6), przedwczoraj z Macedończykami 5 (5/6), a jeszcze w fazie wstępnej ostro postrzelał z Islandczykami (8/9), ja widać wszystko na świetnej skuteczności, jak już dostaje piłkę to kończy się gole i może przybijać piątki z kolegami na ławce. Oczywiście dzisiaj naprzeciwko stanie rywal najmocniejszy z możliwych, hegemoni ostatnich lat w handballu, do tego po w potrzebie wygranej, a co potrafi zrobić podrażnieni Francuzi widać było podczas wczorajszej demolki Białorusinów. Tak czy siak nawet mistrzowie mają swoje słabsze punkty i wydaje się, że właśnie obrona przeciw kołowym do nich może należeć, zaskakująco często powalają na dostarczenie im piłki i oddawanie rzutów: Macedończycy 9 rzutów (3/9), Polacy 8 (7/8), nawet wczoraj Białorusini nie pomylili się ani razu (4/4). Omeyer jest w stanie zatrzymać każdy rzut, ale umówmy się, z 6 metrów nawet on wiele nie zdziała, a obrona mu nie pomoże, bo już dała ciała pozwalając na podanie do kołowego. W każdym razie ogarnięty kołowy, w dobrej formie powinien mieć 6-8 szans, a biorąc aktualną skuteczność Maricia, to 3 gole wydają się być niezbyt wysoko zawieszoną poprzeczką.
 
2 44

26dzejo26

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka ręczna
Godzina: 18:15
Spotkanie: Francja-Chorwacja
Typ: Chorwacja
Kurs: 4,45⛔
Bukmacher: Betsafe
Analiza:
Powiedzmy sobie szczerze dla Francji impreza docelowa w tym roku sa igrzyska w Brazylii w Rio de Janeiro, nie ujmujac zwycięstwu Polaków, ale we Francji nie było widać emocji, przegrywanie wysoko na Mistrzostwach Europy traktowali jak nieudane zagranie na treningu, nie było sportowej złosci w nich. Chorwaci natomiast po niemrawym poczatku przeżywaja prawdziwy renesans formy, widać, że im zależy. Jesli więc uda się na poczatku odskoczyć Chorwatom na kilka bramek to Francja znów odpusci i w tym upatruje szansy, która wydaje mi się na tyle realna, by nie tylko polecić ten typ innym, ale i samemu zagrać na zwycięstwo Chorwacji.
 
anderson-silva 3,5K

anderson-silva

Użytkownik
Zacznę od dubelka, mianowicie Polska + Francja.
Cóż - moim zdaniem Francuzi mają tak mocną kadrę, że są poza zasięgiem jakiejkolwiek reprezentacji na świecie. Biję pokłony przed Polakami, którym udało się ruszyć maszynę Onesty, ale było to poniekąd wynikiem słabszej dyspozycji Francuzów tamtego dnia. Szczególnie początek meczu, gdzie Trójkolorowi obijali słupki, mieli sporo klarownych pozycji, a jednak nie udało im się trafiać. Po twarzach francuskich zawodników widać było, że to nie ich dzień i nie czuli presji pod tytułem: &quot;być albo nie być&quot;, co jedynie udowadniają uśmiechy w trakcie meczu m.in. Omeyera. Na większości dużych turniejów, niezależnie czy mówimy o piłce ręcznej, czy siatkówce, koszykówce, piłce nożnej... każdej drużynie zdarza się słabszy mecz, słabszy dzień. U Francuzów wypadło to na mecz grupowy z Polską, a Polacy - jako gospodarze - nie położyli się przed Mistrzami Świata, zagrali bez presji i wykorzystywali każdy najmniejszy błąd przeciwnika. Sądzę, że drugi raz taki mecz Trójkolorowym się nie powtórzy, co udowadnia m.in. mecz z Białorusią, gdzie na ambicji do przerwy zwyczajnie zgwałcili naszych wschodnich sąsiadów.
Chorwacja gra fajny handball, szczególnie zaimponowali mi w meczu z Islandią, chociaż &quot;Wyspiarzom&quot; turniej absolutnie nie wyszedł i liczyłem na dużo więcej z ich strony. Frajerska porażka z Białorusią postawiła ich pod ścianą i nie zdołali unieść presji w kluczowym spotkaniu, gdzie drużyna znad Adriatyku zwyczajnie ich wypunktowała. Ale tu nie o Islandii mowa. Chorwaci w swoim składzie posiadają absolutnie topowych zawodników, jest Duvnjak, Kopljar, Strlek, Cupic... ale moim zdaniem na Francuzów będzie to za mało, jak pokazali Norwegowie - Duvnjak nie zawsze jest w stanie samodzielnie udźwignąć ciężar spotkania, ograniczyli Kopljara, rzuty z 9 metra (46% skuteczności) i Chorwaci nie byli w stanie wygrać tamtego meczu.
Jeśli chodzi o Polskę - moim zdaniem kurs jest nieco zaniżony na Polaków, ale co się dziwić po takim zwycięstwie nad Mistrzami Świata? Jak mówił Krzysiek Lijewski - zawodnicy czuli presję w meczu z Serbią i Macedonią, czego wynikiem były stykowe wyniki. Z Francuzami szczypiorniści wyszli na luzie i pokazali najlepszą wersję handballu, co powinno dodać jeszcze więcej pewności siebie. Norwegowie bardzo obawiają się Polaków, którzy grają naprawdę twardo. Uważam, że Polska po raz kolejny odniesie zwycięstwo, niesieni głosem trybun dadzą radę, chociaż sądzę, że nie będzie to aż tak przekonujące zwycięstwo jak nad Francuzami - myślę, że ponownie możemy być świadkami nerwówki.
Francja - Chorwacja 1 @ 1,42
Polska - Norwegia 1 @ 1,4
1,99 - Ónibet ⛔
Jaki jest Luc Abalo - każdy wie. Prawoskrzydłowy reprezentacji Francji co prawda nie jest tak wysoki, jak na przykład Hans Lindberg (188 cm do 184 cm), ale jak każdy wie - jest to atleta najwyższych lotów. Ten zawodnik posiada niesamowity młotek w swej lewej ręce, szybki jak lampart, skoczny jak małpa. Jest tak mobilny, że potrafi wejść w drugą linię i zaatakować z 9 metra, ze względu na różnorodność ataków Trójkolorowych wbiega także na koło, potrafi zadać decydujący cios niemalże z każdego miejsca na boisku. Ale to nie jedyne argumenty, dla których chcę zagrać over tego zawodnika - Chorwaci mają spore problemy z bronieniem skrzydłowych - w meczu z Białorusią Andrei Yurynok rzucił 3/3; norweski prawoskrzydłowy Kristian Bjornsen rzucił 7/8 (!!!), Dejan Manaskov i Goce Georgievski rzucili razem 10 bramek (ze skrzydła 6/7, bo Manaskov rzuca jeszcze karne), a Arnor Thor Gunnarson razem z Gudjonem Valurem Sigurdssonem z Islandii rzucili 12 bramek (skuteczność nie powalająca, bo 12/21; ale jednak wynik warty odnotowania, szukano gry ze skrzydłowymi) Moim zdaniem jak na wspomniane przeze mnie okoliczności linia nie jest wygórowana, bo - jak wiadomo - Abalo spokojnie może rzucić 6, 7 bramek, gdyż jest to zawodnik absolutnie wybitny.
Luc Abalo over 3,5 goli @ 1,85 (Ónibet) 6 bramek ✅
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
kwinto 353

kwinto

Użytkownik
Dla tych odważnych, którzy grają dzisiaj w stronę Polaków po takim kursie, pamiętajcie, że kolejny taki doskonały mecz Bieleckiemu nie wyjdzie a do tego nie wierzę, że Szmal utrzyma taki procent obron jak w meczu z trójkolorowymi. Norwegowie mocni, do tego zawsze ciężko Nam się gra z Skandynawami, a jestem niemal pewny, że nie zagrają taki piach jak ostatnio Francuzi. Osoby, które trochę w tym siedzą zdają sobie sprawę, że bardzo często po wielkim trumfie, kiedy dana drużyna czy zawodnik robi niespodziankę, kolejny mecz jest zgoła odmienny, szczególnie kiedy sprawa dotyczy drużyn z orzełkiem na piersi.
Polska - Norwegia 4.0 ✅
Polska - Norwegia (+2.5) 1.88 ✅

Unibet
 
Otrzymane punkty reputacji: +9
sumada90 19,8K

sumada90

Forum VIP
Polska - Norwegia lub REMIS 2,75 Unibet dwoma zawodnikami meczu się nie wygra✅
Mecz z Francuzami można porównać do meczu polskich piłkarzy z Niemcami jak wspomniał komentator. Wychodziło nam wszystko i może tylko pod koniec pierwszej połowy Francuzi zostali dopuszczeni do głosu. Świetnie zagrał Szmal. Sądzę, że tym razem przy wielkiej pracy obrony co nie wielu widzi. Czytaliśmy grę, tam gdzie oni podążali nasi zawodnicy już byli. Widać, że do meczu z Francją nasza reprezentacja przygotowywała się bardzo długo. Pamiętajmy jednak mecze z Macedonią czy Serbią. Błędy się zdarzały które o mało co nie doprowadziły do straty punktu. Polska gra mimo ostatniego występu faluje. Z Serbami zagraliśmy dobrze w ataku słabo w obronie. Z Macedonią było odwrotnie.
Dziś na przeciw staje Norwegia i znów jesteśmy mocnym faworytem. Wikingowie od lat nie są drużyną z handballowego topu. Jednak na polskiej ziemi w grupie śmierci wyszli z kompletem punktów (co prawda przegrali po bardzo równym meczu z Islandią). I choć sam wcześniej wspominałem, że dobrze nam się gra ze Skandynawami to dziś nie liczę na łatwy łup. Od lat Norwegia znana była z bardzo mocnej obrony. Na tym turnieju to potwierdzają. W ataku mało grają kołem, a więcej skrzydłami lub drugą linią. Szczególną uwagę trzeba zwrócić na Brjonsena, który jak dotąd jest najlepszym strzelcem.
Sądzę, że buki trochę zaniżyły kurs na Polskę. Powodem tego z pewnością pokonanie mistrzów. Mecz jednak zapowiada się na wyrównany i zdecyduje lepsza gra w obronie.
 
Otrzymane punkty reputacji: +12
B 1,5K

baltazar_gabka

Użytkownik
Polska - Norwegia
Jestem &quot;nowy &quot; w tym dziale więc pozwolę sobie tylko na trzy spostrzeżenia.
- pierwsze dwa mecze Polaków były słabe, nawet bardzo słabe. Z takimi ekipami jak Serbowie ( szczególnie oni ) jak i Macedończycy wygrywa się kilkoma bramkami i spokojnie kontroluje mecz, a nie doprowadza do emocji przyprawiając kibiców o zawał.
- nikt mi nie wmówi że Francuzi swój mecz z Polakami zagrali na 100 %...
- dla mnie ten mecz to 50 na 50. Skąd ta dysproporcja w kursach? Tylko dlatego że gramy u siebie?
Norwegia + 1,50 kurs 2,25 STS
wynik 28:30 FT

Przy kursie z ziemniaka przydałoby się podać kurs realny, który jest żałosny w porównaniu do tego, co można znaleźć na rynku./Macko18
Więc napisz Macko że zabrania się podawania kursów od bukmacherów naziemnych...będzie spokój... Działanie mnożenia kursu przez 0,88 większość użytkowników tego forum mam nadzieję że potrafi wykonać samodzielnie ...
 
Otrzymane punkty reputacji: +17
bartollomeo 20

bartollomeo

Użytkownik
Prawda jest taka że Norwegia przegrała mecz z Islandią dla której turniej szybciej się skończył niż zaczął. Następnie ograła Chorwację, wydaje mi się ze Chorwaci zlekceważyli Norwegów podobnie jak Francuzi Polaków widząc co sie działo w dwóch pierwszych meczach.
Na koniec ograli Białoruś, czyli bardzo słaby zespół, który Francja zmiotła grając 2 połowę rezerwami, a w pierwszej Białoruś rzuciła 5 goli
Czy to są argumenty za tym by zagrozić rozpędzonym i zmotywowanym podwójnie Polakom?
Nasi 2 pierwsze mecze słabo, 3 koncertowo, może i Francja nas zlekceważyła ale wychodząc na 2 połowę wiedzieli że niema żartów a mimo to nie byli wstanie przeciwstawić się naszym husarzom.
Bardziej prawdopodobne jest to że Nasi zagrają lepiej niż w 2 pierwszych meczach, a nie gorzej.
Do tego dochodzi publiczność i już wiemy kto jest faworytem!
 
harry-hole 1,4K

harry-hole

Użytkownik
live w przerwie
Polska - Norwegia under 58.5 1.87 3/10 Parimatch ✅
28-30, choć gnoje robili wszystko żeby wywalić. 6 goli między 55:06, a 58:43. Chory mecz!
31 goli w zaledwie 41 rzutach. Szok. 11% nasi bramkarze do przerwy, 17% norwescy.
Zaczną odbijać po przerwie, a przy zaciętym meczu będzie sporo kar i zwalniania.
 
harry-hole 1,4K

harry-hole

Użytkownik
Wniosek po meczu jeden. Typowe. 3 dni bez meczu i od razu wypadli z rytmu. Dobrze, ze teraz Białoruś po drodze, a na koniec jak trzeba będzie to się z Cupiciami dogadają. Półfinał mamy raczej. Francja potrzebuje aż +4 z Norwegią dla pełnego spokoju jeśli dobrze liczę.
 
wawo 15,1K

wawo

Użytkownik
Bezpośrednie. Realnie mała tabela między Polska, Norwegią i Francją, jeśli Francja wygra z Norwegią, a my i Norwegowie pozostałe mecze. Po 2 pkt każda z tych 3 ekip. Mamy na szczescie +6 z Francją i -2 z Norwegią, więc +4 i spokój.
najpierw to wygrajmy z Bialorusia i Chorwacja. O ile z tymi pierwszymi bedzie ciezko przegrac o tyle z Chorwacja juz nie, chyba ze dogadamy sie z Ciupicem Duvnjakiem itp
 
D 85

dominiknd

Użytkownik
ciezko o gre skrzydlami, gdy nie dostaje sie w ogole podan, porazki bym upatrywal w obronie, zenujaca skutecznosc bramkarzy, reczniki powieszone na bramce, co wynika zreszta ze slabej obrony, syprzak wylaczony, ale nie bylo to takim problemem bo jurecki i bielecki trafiali wszystko, powiedzmy sobie szczerze ze polacy zagrali tylko jeden dobry mecz na 4 dotychczas, ten z francja i nie wiadomo, czy wynikal on z tego, ze polacy zagrali na luzie, francuzi chyba troche tez, a do konca tego turnieju juz kazdy mecz jest o wielka stawke i ja sie nie zdziwie jak mecz z bialorusia bedzie mial podobny scenariusz, do tych z serbia i macedonia, ostatni mecz moze byc dla chorwatow jedynie o lepsza pozycje w turnieju, przez co moga tez zagrac bez cisnienia i to paradoksalnie moze byc dla nas problemem, jezeli mialbym sie pokusic o jakiies typy w meczu polakow, to byloby to +6,5 na bialorus po kursie 1,79
co warte zauwazenia, kurs na bialorus w meczu z nami wynosi 12 a na macedonie w meczu z norwegami ledwo powyzej 4 choc szanse i przeciwnicy porownywalni, tak wiec warto grac przeciwko polakom juz chyba do konca tego turnieju
 
sumada90 19,8K

sumada90

Forum VIP
Niemcy - Rosja 1,42 Unibet ✅
Kto zdobędzie więcej goli: Tobias Reichmann - Timur Dibirov 1,86 Betsafe ⛔
Bardzo ważny mecz dla obu ekip. Dodatkowo dla Rosjan jest to walka o turniej kwalifikacyjny do IO2016. Wygrana pozostawia szanse na grę w półfinale. Dla mnie faworytem tego spotkania są Niemcy. Przed turniejem sądziłem, że braki w składzie spowodują szybki powrót do domu. Oni jednak zaskakują. Grają bardzo dobrze zarówno w ataku jak i obronie. Zdobywanie bramek opiera się na szybkiej grze skrzydłami i kontrą. Gwiazdą i najlepszym strzelcem zespołu jest zawodnik Vive - Tobias Reichmann. Gra on na wysokiej, 75% skuteczności w ataku. Jest też wykonawcą rzutów karnych. Mimo młodego składu Niemcy prezentują się naprawdę dobrze mając oparcie także na rozegraniu.
Rosjanie to zespół grający dość wolno. Ich akcje są powoli napędzane przez drugą linie. Co prawda mają Dibirova, który zaczyna akcje Sbornej, a dopiero później wraca na skrzydło. Sądzę, że dziś nie będzie miał wielu okazji z akcji do rzutu, ponieważ nasi zachodni sąsiedzi wracają do obrony szybko zamykając tym samym szanse skrzydłowemu na rzuty. Ponadto Dibirov nie jest dobrze zbudowanym zawodnikiem, by walczyć na równi z obrońcami rywali.
Jeśli chodzi o bramkę to obaj podstawowi bramkarze zespołów spisują się na dobrym procencie. Zarówno Kireev jak i Wolff mają jak do tej pory 37% skuteczności obron.
Sądzę, że Niemcy ustawią spotkanie już w pierwszej połowie, dowożąc przewagę do końca. Sam jeszcze spróbuje pojedynku strzeleckiego pomiędzy Reichmannem, a Dibirovem. Obaj rzucają karne, jednak sądzę, że Niemiec będzie częściej wykorzystywany w kontrze i grze na skrzydle. Prezentuje on na ME bardzo wysoką formę.
 
szkarlatny 1,2K

szkarlatny

Użytkownik
sumada90
Wszystko się zgadza, ale to ryzykowny bet. Dibirov jest 2 do rzucania karnych. Imo Rosjanin jest lepszy niż skrzydłowi Węgier czy Słowenii więc spokojnie może mieć więcej sytuacji rzutowych.

Niemcy - Rosja
Kto więcej goli Weinhold - Dissinger ?
Weinhold 1,80 Unibet 4/8 - 7/10 :wowsdf: ⛔⛔⛔
Moim zdaniem bet warty zagrania już na pierwszy rzut oka. Doświadczony prawy rozgrywający kontra młody lewy rozgrywający. Na 4 mecze tylko raz to młody był górą. Było to w pierwszym meczu Z Hiszpanami gdzie Dissinger miał aż 13 rzutów i 6 celnych. W kolejnych meczach młody już tyle nie rzucał (5-6 rzutów) i zdobywał maksymalnie 2 bramki. Weinhold na całych ME 15/23 czyli 65% skuteczności. Dissinger 10/29 czyli 34%. Weinhold był w ostatnim meczu z Węgrami oszczędzany bo był już po pierwszej połowie rozstrzygnięty a mimo to i tak zdobył więcej bramek. Moim zdaniem młody żeby wygrać z bardziej doświadczonym kolegą będzie miał mieć dzień konia a to w takiej fazie turnieju imo nie ma prawa się zdarzyć.
Niemcy - Rosja
Soroka
over 1,5 2,10 betsafe/betsson ZWROT
Pierwszy wykonawca karnych u Rosjan. Niemcy w 4 meczach sprokurowali 16 karnych. Więc myślę, że spokojnie te 3-4 karne dla Rosjan powinny być. Kwestia tego jak będzie je wykonywał. W całych ME ma 8/14 czyli 57%. Poza karnymi nie gra w meczach ale mimo wszystko widzę value w tym typie. Oczywiście nie należy szaleć z stawką.

E: macie racje właśnie też spr. i Dibirov pierwszy podchodził zawsze i zawsze pudłował a kolejne wykonywał Soroka. Stąd moja pomyłka.
Więc jeśli Dibirov będzie strzelał z karnych a Soroka nie wejdzie na boisko to będzie zwrot. Zobaczymy ja zagrałem już lekko.
 
harry-hole 1,4K

harry-hole

Użytkownik
Niemcy - Rosja 2 +2.5 1.99 2/10 p i n n a c l e
oraz under 54.5 1.97 2/10 p i n n a c l e

Trochę ciężko stawiać przeciwko młodej niemieckiej ekipie, mającej perfekcyjne 4-0 ATS tutaj na Euro. Tylko, że Rosja również spisuje się powyżej oczekiwań bukmacherów (ATS 3-1, wypuszczony handi jedynie błędami w końcoówce z Danią). Obie drużyny nadal z szansami na awans.
Porównując grę obu ekip nie widzę tutaj różnicy na 2.5 gola.
Dużo mówi mi przeciętne bronienie rzutów z 9 metra przez Niemców (stracone 29 goli z tej pozycji), a to jest główna broń rosyjskich strzelb jak Gorbok, Shelemenko, czy Atman.
Zespoły spotkały sie przed rokiem w MŚ w Katarze i Niemcy wygrali 27-26. Do przerwy Rosja prowadziła 13-9, ale roztrwoniła przewagę w pierwszych 5 minutach po przerwie. Powinni to zapamiętać.
Co ciekawe, w tamtym meczu 53 gole padły pomimo słabej gry bramkarzy, gdyż efektywność była na bardzo wysokim poziomie 65.4%.

Podsumowując:
-dla mnie równiejszy mecz niż buki to widzą, max -1.5 bym wystawił.
-Rosjanie podrażnieni po głupim wypuszczeniu z rąk wygranej ze Szwecją
-mocni statystycznie bramkarze obu ekip co jest plusem dla undera
-tempa nie spodziewam się zabójczego (liczę na max 92 rzuty), waga spotkania może powodować dużo kar, a co za tym idzie zwalniania gry

Powodzenia
HH

Harry jak widzisz spotkanie Hiszpania-Dania?
Nid do gry dla mnie mecz kompletnie. Idealnie poustawiane linie i spreada (0/-0.5) i totala (54.5).

Grywali ze sobą od 2012 w każdej wielkiej imprezie.
Euro 2012 SPA-DEN 24-25 (10-12), dania obroniła +1.5 i padł under 52.5
IO &#39;12 SPA-DEN 23-24 (12-13), push przy spreadzie +1, under 52.0
MŚ&#39;13 SPA-DEN 35-19, Hiszpania pokryła +0.5, padł over 51.5 (turniej był w Hiszpanii)
Euro &#39;14 SPA-DEN 28-31 (14-16), Dania pokryła -2, padł over 55.0
MŚ&#39;15 SPA-DEN 25-24 (11-11), Hiszpania pokryła -0.5, padł under 54.0

Jak widać 3 undery, 2 overy, a spready 2-2 i jeden push.
Może na live bym szukał undera na ostatnich 10-15 minut, w przypadku wyniku na styku. Pre jednak nic nie zagram.
 
Otrzymane punkty reputacji: +16
grzybu 193

grzybu

Użytkownik
Hahaha tak ktoś gadał głupoty jak to Francuzi się mogli nie spinac z nami a ja twierdziłem ze to niemożliwe bo było niemożliwe teraz jak wygramy z Chorwacją to Francuzi jeśli dobrze liczę muszą wygrać z Norwegią 5 punktami bo jak nie to out. Czy to będzie takie proste? Nie wiem
Tylko jakiś kompletny ignorant mógł powiedzieć, że Francuzi odpuścili ten mecz, Polacy zagrali bardzo dobry mecz i zasłużenie wygrali.
Jest tak jak piszesz, jeśli Norwegia dzisiaj wygra, a Polacy wygrają oba mecze, to Francja musi wygrać z Norwegią 5 bramkami, ale do takiej sytuacji jeszcze droga daleka, najpierw dzisiaj Polacy muszą wygrać i Norwedzy, co takie oczywiste wcale nie musi być.
A poza tym patrząc na grę Francuzów, jestem przekonany, że jak będzie trzeba to ograją tych Norwegów różnicą 5 bramek, wystarczy zobaczyć, co zrobili z Chorwacją, czy też Białorusią.
 
P 73

phamrol

Użytkownik
Mam pytanie, a w zasadzie dwa.
Przy równej liczbie pkt dwóch drużyn decyduje bezpośrednie spotkanie, tak?
Jeżeli trzy drużyny mają równą liczbę punktów to wtedy jest utworzona mała tabelka pomiędzy zainteresowanymi drużynami? Dajmy na to Francja, Norwegia, Polska?
Pytania sprowadzają się do tego, czy dzisiaj Norwegia i Polska, a jutro Hiszpania i Dania mają jakiś sens w tym, żeby nastrzelać jak najwięcej bramek, żeby wygrać jak największą liczbą, czy liczy się tylko albo aż zwycięstwo, a wynik jest nieważny?
W małej tabeli liczą się bramki tylko z meczów pomiędzy danymi drużynami./Macko18
 
TommyTSW 53,1K

TommyTSW

Forum VIP
A co to Norwedzy nie mogą zagrać dobrego spotkania żeby chociaż tymi 5 nie przegrać?Ci sami co po przejęciu prowadzenia nie dali nam sztycha ugrać w drugiej połowie ogrywając nas jak dzidziusiów?Kto tu jest ignorantem:]drugi też dobry z Białorusią punkty już dopisane, a Chorwaci to przecież pikuś spacerek do półfinału.
Polska jasne zagrała bdobre spotkanie, jednak trochę ogłady jakie zagrali Francuzi bez zbędnych rozkmin co do przyczyny.Charakter pokazuje się właśnie z nożem na gardle i kolejne dni to zweryfikują kto ile co dawał, kto co sobie zostawił na później czyli kto podszedł do mistrzostw rozsądniej.
 
L 33

lachim70

Użytkownik
Polska - Białoruś Syprzak powyżej 3.5 @ 1.81 betsafe
Spodziewam się dużej ilości goli. Polacy troszkę podrażnieni i powinni pokazać charakter co przełoży się na liczbę bramek, do tego Białorusini nie mają szczelnej defensywy - słabo blokują, nie potrafią grać w osłabieniu, a bramkarz zachowuje średnią skuteczność. Ktoś w Polsce będzie musiał strzelić i przy dalszej absencji Jureckiego.B wydaje się że Syprzak nadal będzie dostawał dużo min. co przełoży się na sytuacje. Norwegia skutecznie go wyłączyła, ale oni dobrze bronią koło, co poazali w innych meczach. Białoruś to inny poziom. Drugim typem wydaje się być też M. JUrecki powyzej 4.5, po podobnym kursie.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom