>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - 3 PROMOCJE NA START! ODBIERZ 1060 ZŁ<<<

MEN'S EHF EURO 2016 POLSKA

Status
Zamknięty.
instynkt 13

instynkt

Użytkownik
Dobrze kombinujecie, ale równie dobrze może paść remis skoro Rosji wyjdzie na to samo. W tym przypadku bezpieczniej będzie zagrać jakieś handi w stronę Czarnogóry. Linie mogą pokryć.
 
domell 454

domell

Użytkownik
NIEMCY - SŁOWENIA
Niemcy @2,00
Nie rozumiem owczego pędu na Słowenię. &quot;Jedna jaskółka wiosny nie czyni&quot; a w przypadku Słowenii w moim odczuciu tą jaskółką był mecz z Hiszpanią. Dlaczego tak uważam? To proste, według mnie Hiszpanie zagrali bardzo słaby mecz ze Słowenią który zakończył się remisem 24:24. Przez ostatnie 2 lata we wszystkich meczach o punkty na które złożyły się również występy na mistrzostwach europy w Danii w 2014 roku oraz mistrzostwach świata w Katarze w ubiegłym roku, tylko 2 razy nie udało się Hiszpanom rzucić więcej niż 24 bramki w meczu (na mś polegli z Francją 22:26 oraz w pamiętnym dla nas meczu o brąz z Polską gdzie po regulaminowym czasie gry padł remis 24:24). Na 24 mecze Hiszpanie aż 22 razy przekraczali granicę 24 rzuconych bramek, mierząc się miedzy innymi z Francja (2 razy), Dania (2 razy), Polską, Szwecją, Niemcami czy też śmiesznym Katarem.
Do braku skuteczności w ataku swoją cegiełkę do słabego występu swojej reprezentacji dołożył również broniący cały mecz Gonzalo Perez który osiągnął tylko 25 % skuteczności w bramce.
Niemcy w bramce mają doskonale broniącego na tych mistrzostwach Andreasa Wolff, kreują sobie więcej pozycji rzutowych niż Słoweńcy, mają lepszą skuteczność rzutową niż ich dzisiejsi rywale.
P.S Chciałem dorzucić jeszcze parę linijek jednak brakuje czasu.
 
Otrzymane punkty reputacji: +11
harry-hole 1,4K

harry-hole

Użytkownik
Trypla w totolotku pod teorię z rotacją ruskich. Kurs na under Dibirova nieopłacalny, ale w trypli OK, bo to wszystko spójne pod małą liczbę minut:

Shelmenko under 4.5 1.80
Gorbok under 3.5 1.95
Dibirov under 5.5 1.65
ako 5.79 (realne 5.09) 1.5/10
Jeszcze za drobne coś w kierunku Czarnogóry. W handicap sie nie chcę pakować. Borozana nie ma, a to spore osłabienie i jak Ruscy podejdą normalnie, to może być i spokojna wygrana.
Wybrałem fun bety, jakby się Ruskim chciało pokombinować:
Rosja - Czarnogóra X @12 0.5/10 s p o r t i n g b e t⛔
Rosja - Czarnogóra HT/FT 1/2 @15 0.5/10 b e t 3 6 5⛔
Rosja - Czarnogóra HT/FT X/X @64 0.25/10 otobet⛔
Na live warto popilnować totala. Over logicznie się może urodzić już po paru minutach obserwacji.
Powodzenia
HH
 
maniek81 417,9K

maniek81

Moderator
Członek Załogi
Rosja - Czarnogóra HT h(0-1.5) [1] 1.75 Expekt ✅ 14-9
/Zgodnie z przewidywaniami, łatwo i przyjemnie/
Kombinowałem co tu na ten mecz zagrać i doszedłem do wniosku, że wobec sytuacji w grupie bezpieczniej będzie zagrać pierwszą połówkę. Wiadomo, że jakby się ten mecz nie skończył punktów w dalszej fazie turnieju Rosjanie za to spotkanie mieć nie będą. Ale z drugiej strony nie mogą przegrać zbyt wysoko, bo to grozi pakowaniem walizek. Jeżeli będą kombinować z wynikiem albo mocno rotować składem, to końcówka spotkania może być bardzo dziwna, nie mówiąc podejrzana. Dlatego wariant na zagranie pierwszej połowy wydaje się dość bezpieczny. Czarnogórcy osłabieni, więc Sborna powinna to wykorzystać. Myślę, że wypracują sobie bezpieczną przewagę w pierwszej połowie, by po przerwie zagrać na luzie z możliwością rotacji i odpoczynku dla kluczowych graczy. A jeśli wszystko będzie pod kontrolą, to kto wie, może i coś zakombinują ????
 
harry-hole 1,4K

harry-hole

Użytkownik
Jeszcze trochę na ostatnią chwilę:
Niemcy - Słowenia under 54 1.92 2.5/10 p i n n a c l e ✅
Słowenia od zmiany trenera z Denica na Vujovica zmieniła znacząco styl.
Juz nie gra mega szybko wszystkiego do przodu, tylko bardziej kontrolowanie. Wyraźne undery ze Szwecją i Hiszpanią. Dziś mecz o życie z Niemcami i też czuję tu wojnę, kary i mało bramek. Bramkarze też solidni po obu stronach.
Grałem nawet o pół gola niższą linię, ale wzrosło właśnie.
Powodzenia
HH
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
macko18 12,8K

macko18

Forum VIP
Hiszpania-Szwecja Cały mecz, jedna próba
Petersen over 3.5 2.60 betsafe
⛔
Bet głównie z powodu braku Kallmana. Fredrik do tej pory 1 trafienie i 3 minuty oraz 2 trafienia i 15 minut. Dzisiaj spodziewam się znacznie dłuższego pobytu na boisku. Do tego mogą dojść jakieś karne. Skrzydłowy ten nie boi się rzucać, więc przy większej ilości minut powinien mieć kilka okazji.
 
harry-hole 1,4K

harry-hole

Użytkownik
Harry za czym zaczniesz innych oceniać spójrz na swą osobę i chociażby typy na mecz Czarnogóra - Rosja. Każdy gra to co mu się podoba, a forum po to działa by każdy mógł się podzielić swoimi przemyśleniami, teoriami, spiskami. Mi się wydaję, że trzeba się znać i na tym i na tym (sporcie i bukmacherce) by dojść do sukcesu. Szczęście czy pech wiecznie trwać nie będzie. Tylko należytą wiedzą o składzie, osłabieniach i formie zespołu oraz porównaniu tego z tym co proponują buki można coś wygrać w tej dziedzinie.
Typy na Czarnogóra - Rosja były tylko i wyłącznie pod potencjalne rotacje składem (które nastąpiły, ale dopiero w ostatnich 10 minutach meczu). Zresztą może zauważyłeś, że stawkowanie było wybitnie delikatne?

Co do części wypowiedzi o szczęściu i pechu, to takowe pojęcia w long runie nie istnieją. Albo gra się value bety i zarabia długookresowo albo się gra rzeczy nieopłacane i oczywiście się topi.

Live w przerwie

Dania - Węgry under 56.5 1.90 3/10Parimatch ✅
30-22

Tempa mecz nie ma i nie sądze, żeby przy 18-10 rezerwy w 2 połowie zrobiły strzelankę.
Do przerwy tylko 40 rzutów, bramkarze na żałosnych procentach (17% Dania i 18% Węgry), a mimo to zaledwie 28 goli.
Jeśli przy takim tempie rozgrywania ataków bramkarze włączą się do gry, to under powinien siąść łatwo.

Powodzneia
HH
 
harry-hole 1,4K

harry-hole

Użytkownik
Pierwsza faza za nami. Można zrobić delikatne podsumowanie.
średnia goli/mecz: 54.83 (ht 27.17)
under-push-over (na zamknieciach p i n n a c l a): 13-1-10
dodatni spread-push-ujemny spread 15-1-8 (większość amatorów i tak gra ujemne na faworytów, najchętniej jeszcze po, 1.6 kupując 1 gola :grin ????
średnia ilość rzutów/mecz: 91.5
średnia skuteczność bramkarzy: 29.8%
Średnia rzutów/mecz w/g drużyn:
Bialorus 97,7
Islandia 97,3
Czarnogora 97,0
Rosja 96,7
Chorwacja 94,7
Norwegia 94,3
Francja 94,0
Dania 91,7
Hiszpania 91,3
Polska 90,0
Serbia 90,0
Niemcy 89,3
Wegry 89,3
Macedonia 86,0
Szwecja 85,7
Slowenia 79,0
Skuteczność bramkarzy w/g drużyn:
Rosja 36,3
Szwecja 35,3
Polska 32,7
Hiszpania 32,3
Bialorus 32,0
Slowenia 31,3
Dania 31,0
Francja 31,0
Chorwacja 30,0
Czarnogora 28,0
Niemcy 27,7
Norwegia 27,3
Wegry 27,3
Islandia 24,7
Macedonia 24,7
Serbia 24,7
Jak widać z powyższego tradycyjnie &#39;sharp money&#39; musi być umieszczane w dodatnich spreadach. Piszę tradycyjnie dlatego, że w poprzednich imprezach plusowe handicapy bronione były z dobrą skutecznością:
Euro &#39;12: 31-5-11 dla dodatnich spreadów
Londyn &#39;12 (tylko mecze europejskich ekip, bez kopciuszka wielkiej Brytanii): 9-4-7
MŚ &#39;13 (mecze europejskie): 17-1-13
Euro&#39;14: 22-4-21
MŚ &#39;15 (mecze europejskie): 17-3-17
Euro&#39;16 (do dziś): 15-1-8
Razem wielkie imprezy od 2012: 111-18-77
53.9% dodatnie spready, 8.7% push, 37.4% ujemne spready.
Pozostaje życzyć dalej powodzenia wszystkim namiętnie grającym ujemne handicapy na faworytów. ;)
 
A 220

andrzej78

Użytkownik
Nie ma co wybiegać za bardzo w przyszłość,ale ja to akurat życzyłbym sobie ,żeby ktoś wyeliminował Duńczyków za nas.Ich styl wybitnie nam nie leży,w obronie słabsi niż Hiszpanie czy Francuzi,ale co z tego skoro 3 sekundy po stracie gola już są pod bramką przeciwnika,a Polacy zmieniają dwóch do obrony.Z Bieleckim to jeszcze pół biedy,ale jeśli nie wróci do zdrowia Jurecki to Syprzak się zamęczy już w pierwszej połowie.
A dlaczego to wybitnie nam nie leży? Generalnie z dunami gra nam sie dobrze. Owszem zdarzały się baty ale często toczymy z nimi wyrównane i epickie boje. Bardziej obawiam sie obrony hiszpanów.
 
domell 454

domell

Użytkownik
A dlaczego to wybitnie nam nie leży? Generalnie z dunami gra nam sie dobrze. Owszem zdarzały się baty ale często toczymy z nimi wyrównane i epickie boje. Bardziej obawiam sie obrony hiszpanów.
Hiszpanów? Póki co nic wielkiego nie zaprezentowali i według mnie lepiej trafić na Hiszpanów niż na Dunów (oczywiście w przypadku awansu a do tego jeszcze długa droga!)
Hiszpania póki co zawodzi, może nie wynikami ale grą. W bramce Perez (Sterbik kontuzjowany?) któremu wyszedł tylko wczorajszy mecz ze Szwedami (Szwedzi często rzucali z nieprzygotowanych pozycji - przynajmniej w drugiej połowie którą oglądałem), Kapitan Hiszpanów Raul Entrerrios jak zwykle dużo asystuje jednak skuteczność rzutową ma tragiczną (5 bramek na 18 prób). Występem ze Szwedami, Hiszpanie potwierdzili moje przypuszczenia że nie są w najwyższej formie, znów rzucone tylko 24 bramki (mało jak na nich). Wyniki póki co ratuje im pierwsza linia, kapitalna gra skrzydłowych Tomasa i Rivery, oraz obrotowego Aguinagalde.
O Duńczykach pisał nie będę, dlaczego? A no dlatego że w mojej ocenie nie mieli poważnego przetarcia na tych mistrzostwach. Standardowo bardzo dużo przeprowadzonych kontrataków, Landin z Mollerem przeplatają doskonałe występy z tragicznymi. W każdym ze spotkań rzucili przynajmniej 30 bramek jednak jak już pisałem, grali ze średniakami. Także z oceną Duńczyków wstrzymam się do meczu z Hiszpanią.
Jeśli Dania będzie dogiem to na pewno będę próbował czegoś w ich stronę.
 
Z 19

zajawka

Użytkownik
Macedonia- Chorwacja
typ Chorwacja -3,5 bramki 2.0 bet365
Chorwacja pokryła takie handi w meczach z Białorusią i ostatnio z Islandią. Macedonia przegrała więcej niż 3,5 bramki z Francuzami, z nami na 2 minuty przed końcem było -4, a skończyło się -1. Oba zespoły wczoraj odpoczywały. Chorwacja z dwoma punktami jeśli chce myśleć o awansie do półfinału musi zdobyć dziś 2 punkty, bo w meczach z Polską (gospodarzem) i Francją(Mistrzem Świata) będzie to na pewno dużo trudniejsze zadanie. Macedonia o awansie do półfinału chyba nie ma marzyć. Jak widzimy powyżej w statystykach które zamieścił HH Chorwacja więcej rzuca niż Macedonia, Bramkarze Chorwaccy, lepiej spisują się od tych Macedońskich. Spróbuję tu postawić ujemny spread na faworyta, gdyż wydaję mi się iż nie jest on wysoki.
luzik - pełna kontrola✅✅
 
L 33

lachim70

Użytkownik
Piłka ręczna
Macedonia (+3.5) - Chorwacja
Typ: Macedonia
kurs: 1.8
betsafe
Chorwacja jak na razie nie zaskakuje. Wygrana ze słabą jak się okazało Islandią i Białorusią po przebiegu meczu mnie nie przekonuje. Uważam że Chorwacja może nie wejść do fazy play off.
Macedonia przegrywała swoje mecze w końcówce i to z Francuzami ktorzy są znacznie lepsi od Chorwacji i z Polakami, gospodarzami, którzy po prostu musieli wygrać ten mecz żeby mieć pewne miejsce wyjściowe - a pomimo tego Macedonia w kilka minut odrobiła tsratę prawie 4 goli. Oczywiście duzo zależy od dyspozycji Lazarowa. Dodatkowo wydaje mi się ze ze względu na fakt że do konca zostało jeszcze troche meczy to Chorwaci, nawet jeżeli bedą kontrolować grę to nie będą forsować aż nadto tempa, co nie pozwoli im na odskoczenie na większą liczbę bramek.
 
szkarlatny 1,2K

szkarlatny

Użytkownik
Macedonia - Chorwacja
Marić over 2.5 1,95 Unibet 5 goli ✅✅✅

Jestem zdziwiony, że wystawili tak niską linię. Kołowy Chorwacji tylko w pierwszym meczu (z Białorusią) nie pokrył tego overa ale to dlatego że Chorwaci nie grali wtedy z kołem i oddał ledwo jeden rzut (niecelny). Dzisiaj myślę, że będzie to wyglądało jak w 2 kolejnych meczach. Z Norwegią z koła miał 3/5 i dołożył jedną bramkę z kontry, natomiast z Islandią z koła miał 5/6 a z pozostałych pozycji dołożył jeszcze 3 bramki.
Macedończycy dość słabo kryją koło co było widać w meczach z Francją oraz Polską. Odpowiednio C. Sorhaindo 5/7 z koła a Syprzak 6/6. Natomiast Serbowie w ogóle nie grali z kołem. Co prawda uważam że Marić to półka niżej niż Ci dwaj zawodnicy ale myślę że powinien mieć w tym meczu swoje okazje.
 
Otrzymane punkty reputacji: +62
valverde 9,9K

valverde

Użytkownik
Francja - Białoruś Typ: Luc Abalo powyżej 3.5 @ 1.65 Betsafe⛔

Luc Abalo na tych mistrzostwach jak dotąd zdobył14 bramek w 19 próbach. Ewidentnie ten genialny skrzydłowy jest w doskonałej formie. Mi w pamięci szczególnie zapadł jego rzut ze środka pola niemal z podłogi w samo okienko i to mimo asysty dwóch polskich obrońców. Dzisiejsze starcie z Białorusią Francuzi na pewno po ostatniej porażce potraktują bardzo poważnie. Tym niemniej trzeba zauważyć, iż Białorusini grają uptempo handball. Sporo bramek zdobywają, jeszcze więcej tracą. Wiadomo, że przy francuskiej obronie aż tak sobie nie poszaleją. Jednocześnie spodziewam się dobrych osiągnięć indywidualnych francuskich zawodników, a taki Abalo to niemal gwarancja kilku bramek ze skrzydła.
 
harry-hole 1,4K

harry-hole

Użytkownik
Francja - Bialorus 2 +7.5 1.98 4/10 p i n n a c l e ⛔
34-23

Francja to jeden z najbardziej przeszacowywanych zespołów w ostatnich latach.
Co zresztą jest w sumie zrozumiałe. Ludzie i tak zawsze ich grają, więc czemu buki nie mają wystawiać zawyżonych minusowych linii?
ATS od 2012 roku mają koszmarny: 14-2-25, a licząc same fazy grupowe jeszcze gorszy 8-2-20.
Pokrywac spready w 34% to &quot;duża sztuka&quot;.
Białoruś solidna ATS z 13-1-8.
Grali ze sobą w Euro&#39;14, wtedy Francja pokryła wystawione -6, wygrywając 39-30, ale powód byl dla mnie dość oczywisty. Chyba jakaś kontuzja/choroba Rutenki, bo zagrał tylko 7 minut i nie trafił w tym czasie żadnego z 4 rzutów.
http://handball.sportresu...014/M38/M38.pdf
Tutaj w Polsce Białoruś dotąd broniła hcp z każdym (+6.5 z Chorwacją, +4.5 z Islandią, +3 z Norwegią).
Francja niby pokryła -5.5 z Macedonią, ale tam jeszcze w 52 minucie był remis i Macedonia pogubiła sie w końcówce kompletnie.
Serbowie dziwnie poddali sie już w przerwie i nie wypuścili na 2 połowę dobrze grającego Nikcevica, stąd w głównej mierze wysoka wygrana Francji.

Podsumowując.
Spread jest za wysoki, spokojnie -6 by tu wystarczyło wystawić tak jak przed dwoma laty i widzę jakieś 1.5-2 gole value.
No i jeszcze dodam, ze Saldatsenka w bramce Białorusi robi super robotę, jak dotąd odbijając 36% rzutów.
Ważny też jest fakt, że za 2 dni Francja zagra mecz o półfinał z Chorwacją.
To wszystko przekonuje mnie co do słuszności gry na Białoruś.

Powodzenia
HH
 
maniek81 417,9K

maniek81

Moderator
Członek Załogi
Francja - Białoruś [Kentin Mahe powyżej 3.5 bramki] 1.70 + Macedonia - Chorwacja [2] 1.31
AKO: 2.23 Betsson ⛔
/Chorwaci planowo, natomiast Francuzi odskoczyli bardzo szybko i dalej grał drugi garnitur, Mathe 2/2 przy 16 minutach na boisku/
Mecz Francji z Białorusią może skończyć się różnie. Nie chodzi mi tu rzecz jasna o rozstrzygnięcie, a o jego rozmiary. Może być wysoko, ale wcale nie musi. Trójkolorowi mają przed sobą sobotni mecz z Chorwatami i tutaj nie będą wypruwać flaków. Spodziewam się jednak dużej ilości bramek. Obie ekipy lubią trochę porzucać, więc postanowiłem wybrać zdarzenie na ilość bramek konkretnego gracza. Wybór padł na Mahe. Gra tutaj dobrze, na boisku w dotychczasowych spotkaniach spędził 108 minut, oddając 19 rzutów, zdobywając 14 bramek. Linia na poziomie 3.5 jest jak najbardziej do pokrycia, zwłaszcza na tle takiego rywala jakim jest Białoruś. Jedynym zagrożeniem może być spora rotacja w składzie stosowana przez trenera, spowodowana zbliżającym się sobotnim spotkaniem z Chorwatami.
Druga pozycja w dublu to typ na Chorwatów. Jest to ekipa dużo bardziej utytułowana i doświadczona niż rywal. Macedonia rzutem na taśmę awansowała do drugiej fazy turnieju wyszarpując remis z osłabionymi Serbami. Chorwaci co prawda nie pokazali nic nadzwyczajnego w fazie grupowej, ale gdy trzeba było się sprężyć przejechali się jak walec po Islandii. Uważam, że z meczu na mecz będą coraz groźniejsi.
 
zyg-fryd 65

zyg-fryd

Użytkownik
Czas na kolejną faze turnieju Mistrzostw Europy Piłkarzy Ręcznych. W hali Tauron Arena w Krakowie zmierzą się obrońcy tytułu Francuzi z Białorusinami, którzy niespodziewanie kosztem Islandi awansowali do dalszej części turnieju. Myślę, ze tu zdecydowanym zwycięzcą będą podopieczni Claude Onesta. Mimo porażki z Polską to dalej Francuzi są jednymi z głównych faworytów do zdobycia tytułu Czempiona Europy. Bialoruś jest dużo słabszą drużyną od Francji. Po porażce z Polską Francuzi są troche w gorzej sytuacji niż sie spodziewali dlatego tutaj nie sądze żeby Białoruś mogła sobie popunktować od poczatku Francuzi narzuca swoja gre zarowno w ataku i obronie bo zdobyte i stracone bramki mogą się okazać bardzo ważne. Turniej wszedł w decydującą fazę Francuzi na pewno nie pozwolą się w tym meczu Białorusi otworzyć.

Francja (-6,5) - Białoruś 1 @ 1,65 unibet ✅✅✅
Białoruś - Under 25,5 @ 1,97 unibet ✅✅✅
Francja (-2,5) - Białoruś - Pierwsza Połowa 1 @ 1,45 unibet ✅✅✅
 
Otrzymane punkty reputacji: +22
instynkt 13

instynkt

Użytkownik
Ja Francuzów lekceważyć nie będę. W meczu z Polską zostali zaskoczeni, przede wszystkim zaskoczeni taktyczne. Polacy byli bardzo dobrze ułożeni. Może nie pokazały tego dwa pierwsze mecze, ale widać było w nich walkę i zaangażowanie co dało efekt w meczu z Francją. Z resztą to Polakom bardziej zależało. Przewaga boiska, kibice itp. i co najważniejsze, kiedy jak nie u siebie wygrać po raz pierwszy w historii? Mecz z Białorusią to będzie inna rzeczywistość. Ta reprezentacja jest o dwie jak nie o trzy klasy niżej od Francuzów. Rozpisywać się nie będę, wiele już napisaliście. A mecz już niedługo. Napiszę tylko, że patrząc na przyszłych rywali podopiecznych Claude Onesta ciężko będzie nastrzelać bramek, które mogą zaważyć o ewentualnym awansie. Więc, jest to najlepszy rywal z całej trójki w Main Round z którym można nastrzelać.
Francja @ Białoruś -&gt; Powyżej 33.5 @1,85 Betsson Bet 2,5/5%‎ ✅
 
Otrzymane punkty reputacji: +4
gwiazdarocka 35

gwiazdarocka

Użytkownik
Francja - Białoruś 20:5 do przerwy , no to się chłopaki wku.... ;)
Ta porażka z Polską może ich tylko wzmocnić,taki kubeł zimnej wody który im akurat wielkiej krzywdy raczej nie zrobi,bo do półfinały pewnie i tak awansują,oby razem z nami ????
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom