>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

MEN'S EHF EURO 2016 POLSKA

Status
Zamknięty.
S 27,8K

sobolekk

Użytkownik
Wstawilem typ na dzis, teraz majac chwile czasu wrzuce typy na jutro :
Bialorus vs Norwegia 2 1,40 Bet365 8/10 ✅✅
Zdecydowanie kurs bardzo do gry, ja zagram za grubo. Norwegia to jest solidny średniak europejski natomiast Bialorus no to niestety nie ten poziom. Udalo im sie wykorzystac kiepski dzien Islandii, ale mysle ze na tym koniec. Mecze towarzyskie przed turniejem okropne w wykonaniu Bialorusi, przegrywali co sie da, nawet z Argentyna i Egiptem. Norwegia nie gra nic nadzwyczajnego ale to nie ten poziom, Norwegia praktycznie ma autostrade do zajecia 1 miejsca w grupie.
Polska(+3,5) vs Francja 1,84 Betsson 6/10 ✅✅
Polacy rzadko kiedy daja sie bić, prowadzą zawsze zaciete boje tzw horrory, nie przywykli do przegrywania tak latwo, wg mnie kursy przesadzone, spodziewam sie wyrownanego meczu, dla odwazniejszych Polska po kursie 5 do zlapania
Chorwacja vs Islandia 1,62 Bet365 7/10 ✅✅
Kursy juz pospadaly ale dalej warto, druzyna Chorwacji to całościowo ma znacznie wiekszy potencjal niz Islandia. Islandia okropne braki w defensywie , nie wiem jak mozna bylo dac sobie wbic Bialorusi 39 bramek.. Mysle ze sa troche podlamani, nie sadze zeby na tyle zdolali sie podniesc zeby pokonac Chorwatow.
Macedonia vs Serbia 2 2.25 4/10 Bet365 ⛔⛔ /Nie wiele zabraklo
Tutaj wg mnie wszyscy tą Macedonie przeceniają, meczu z Francja nie ma wogole co oceniac bo prawda jest taka ze Francja kontrolowala oba mecze, i porownywanie ze Macedonia spisala sie lepiej wg mnie mija sie z celem. Ogladalem mecz Polakow z Macedonia i z Serbia, i smiem twierdzic ze Serbowie sie pokazali znacznie lepiej, na przestrzeni calego spotkania. Polacy mecz z Macedonia ustawili sobie juz na poczatku drugiej polowy jednak pod koniec chwila nieuwagi dekoncentracji i zrobilo sie nerwowo. Serbia bardzo dobre sparingi z silnymi Wegrami remis i wygrana. Nawet patrzac na historie turniejow (mimo ze nie jestem zwolennikiem takich ocen) Macedonia rzadko kiedy cokolwiek jest w stanie ugrać, zdecydowanie siłe Serbów oceniam wyżej, wątpie zeby chcieli rozstać się z turniejem juz na tym etapie
 
ranczo0123 466,3K

ranczo0123

ModTeam
Członek Załogi
Dyscyplina: Piłka Ręczna - Mistrzostwa Europy M.
Godzina: 20:30
Spotkanie:
Francja - Polska
Typ: Francja wygra 1 polowe
Kurs: 1,53⛔
Bukmacher: Sporting.bet
Analiza:
Kazdy kto choc troche interesuje sie pilka reczna i gra naszej reprezentacji ten wie ze Polacy maja problem z wejsciem w mecz. Do tego dochodzi ogromna presja z tego wzgledu ze jestesmy gospodarzami Mistrzostw Europy. Zarowno w pierwszym jak i drugim meczu Polacy do przerwy przegrywali. To juz jest taka dziwna regula ze od kiedy siegne pamiecia Polscy szczypiornisci zazwyczaj przegrywali po 1 polowie by w drugiej gonic wynik i przeciagac go na swoja korzysc roznica jednej bramki. Polacy lubia fundowac kibicom dreszczowce i za to ich kochamy. Francja to glowny pretendent do wygrania calego Euro. Kurs na czysty win Francuzow nie jest zadawalajcy. W handicapy zadne tez bym sie tutaj nie pchal bo wiadomo jak nie przewidywalnie potrafia zagrac Polacy. Najbardziej prawdopodobny jest tutaj jednak prowadzenie naszych rywali do przerwy i tak tez zagram. Kurs moze nie powala ale wydaje sie dosc pewny i do dubelka mozna smialo ten typ dorzucic. Polecam i pozdrawiam. ;)
 
hayto 631

hayto

Użytkownik
Dania - Czarnogóra
Vasko Sevaljevic over 3.5 gola @ 1.80 Rivalo ✅ 4 gole
Vasko Sevaljevic to jedna z głównych strzelb reprezentacji Czarnogóry i etatowy wykonawca rzutów karnych. W pierwszym meczu oddał 8 rzutów z czego trafił 4 (jeden gol z karnego), dziś tych rzutów powinno być conajmniej tyle samo, ponieważ Duńczycy preferują szybką grę, a to dla overa oczywiście in plus. Vasko rzuty oddaje głównie z dystansu i właściwie na tym się opiera gra Czarnogórców. Duńczycy w meczu przeciwko Rosji na 25 bramek aż 15 stracili właśnie zza lini 9 metrów. Warto podkreślić również fakt, że Rosjanie mieli aż 8 rzutów karnych. Linia zaniżona moim zdaniem powinno być 4.5 (tak jest w STSie) zaś w Uni.becie wisi linia 3.5 po kursie 1.55 ;).
 
Otrzymane punkty reputacji: +8
harry-hole 1,4K

harry-hole

Użytkownik
Czarnogóra team total under 25.5 1.85 3/10 ⛔
Parimatch/betsson (zresztą wszędzie ta sama linia dostępna)
28

Mam nadzieję, że nie natnę się na jakiś dziwacznie overowy mecz. Pod staty tu poszedłem tylko i wyłącznie.
Czarnogóra w eliminacjach do Euro tylko z Izraelem przeszła linię 25.5 (zatem 5 spotkań under).
Na poprzednich ME nie przechodziła tej linii (3 mecze under).
Z Węgrami historyczne 27, ale tam wszystko było jasne po 10 minutach i później specjalnie w defensywie się Madziarzy nie wysilali. Zresztą Mikler w bramce to nie Landin.
Z Danią grała Czarnogóra dawno i rzucała 21 (friendly w 2013) oraz 24 w ME 2008.
Undera meczowego ostatecznie odrzuciłem, bo Duńczycy sami są w stanie nabić 35+, ale indywidualna linia Czarnogóry wydaje mi się o 2 gole za wysoka.
Do tego wszystkiego jeśli Rosja przegra/zremisuje z Węgrami, to Czarnogóra może poczuć szansę na awans do Main Round i pograć więcej słabymi zmiennikami, co też w pewnym sensie może jej siłę ofensywną osłabić i działać na korzyść undera.
Zmiennicy Danii zaś powinni podejść do sprawy tak jak wczoraj zmiennicy Francji. Bronić ostro chcąc się pokazać.

Powodzenia
HH
 
sumada90 18K

sumada90

Forum VIP
W paru słowach bo dziś czasu brak. Hiszpanie w pierwszym meczu pokazali się z dobrej strony choć początkowo mieli kłopoty aby zatrzymać szybkie ataki Niemców. Dzisiejszy ich rywal pokazał się z nie najlepszej strony ze Szwedami, a obrona Hiszpanów nieporównywalnie lepsza od Skandynawów.
Mi spodobał się typ na over Jorge Maquedy. Jak większość wie, w pierwszym meczu czerwona kartka w 30 min za rzut piłką w twarz przeciwnika. Sprzeczać się można czy uczciwie ukarany tak srogo. W pierwszej połowie spędził sporo minut i pokazał się z dobrej strony rzucając trzy bramki. Dziś rywal mniej wymagający. Liczę, że Maqueda też będzie się starał zmazać ten hańbiący wybryk i zagra dobry mecz.
Słowienia - Hiszpania Jorge Maqueda powyżej 3.5 gola 2,75 Betsafe ⛔
 
anzelmo 135,7K

anzelmo

Użytkownik
CZARNOGÓRA - DANIA 18/01/2016 - 20:15
Player Most Goals Mikkel Hansen ( 0 )- EGGERT Anders(0)
typ Hansen
kurs 1,53 ⛔
betsafe

Teoretycznie to powinien byc łatwy mecz dla Duńczyków.Obaj powinni swoje bramki zdobyć: EGGERT w końcu coś z kontry i skrzydła bo w 1 spotkaniu mało go było w ofensywie na ponad 48 minut tylko 2 gole w tym 1 z karnego.Pytanie ile minut obaj dostana i jak szybko podopieczni GUDMUNDSSON zbudują bezpieczna przewagę.Hansen zagrał ze sborna bardzo dobre zawody w ciągu 30 minut gry oddal 8 rzutów wszystko z 9 metra z czego 4 trawił zanotował 5 asyst.Tutaj liczę na podobne statystki to znaczy Mikkel rzuca duzo, często i powinien parę rzutów więcej oddać od małego skrzydłowego -wiadomo Anders rzuca karne ale co pokazał 1 mecz tam jest kilka opcji do karnych i nie koniecznie on je będzie rzucał.Nie wiem ile minut pograją ale chyba Eggert nie pogra tylu minut co z Rosja bo swoje lata ma kadra jest szeroka, może nie ma takiej alternatywy ale to będzie dobry moment dla trenera żeby komuś dać kilka minut więcej na pogranie i sprawdzenie sie w takim turniej.Bet z opcja zwrotu duzo lepszy kurs mamy w unibecie, myślę ze warto Hansen rzuci dzisiaj 5-6 bramek EGGERT 3-4
 
zyg-fryd 65

zyg-fryd

Użytkownik
Ostatnim spotkaniem pierwszej fazy grupowej Reprezetnacji Polski w ramach Mistrzostw Europy w Piłce Ręcznej będzie mecz z Trójkolorowymi. Obie ekipy w dwóch poprzednich meczach zdobyli komplet punktów i pojedynek tych dwóch drużyn będzie walką o fotel lidera i awans z kompletem punktów do dalszej fazy turnieju. Według mnie zdecydowanym faworytem tego spotkania będą obrońcy tytułu Mistrzostw Europy - Francuzi. Poprzednie dwa spotkania zagrali bardzo dobre, może nie wchodzą w mecz na pełnych obrotach od początku, ale kontrolują swoje spotkania cały czas z inponującymi końcówkami. Poalcy natomiast na tych Mistrzostwa Europy wogóle mnie nie przekonują. Popełniają wiele błędów w obronie, gubią głupio piłki, nie potrafą wykorzystać swoich 100% sytuacji w ataku. Jedynym ważnym atutem będzie atut własnej hali, publiczności i fakt, że Polascy szczypiorniści dostosowują się do rywala, ale do na Francuzów nie starczy. Warto zagrać Francuzów z jakimś mały handicpaem 2-3 punktów. Warty uwagi też typ prowadzenie po pierwszej połowie + zwycięstwo w całym meczu.​


Francja (-2,5) - Polska 1 @ 1,62 bet365 ⛔⛔⛔
Francja - Polska - Połowa/Pełne Spotkanie 1 @ 1,65 unibet ⛔⛔⛔

Kolejnym meczem wartym uwagi jest spotkanie naszych grupowych rywali Macedończyków i Serbów. Zespoły z Bałkanów zagrają dla siebie bardzo ważny mecz. Będzie to spotkanie decydujace o awansie do dalszej fazy Mistrzostw Europy. Przegrany pakuje walizki. Dziwi mnie troche, że kurs na zwycięstwo Macedończyków jest taki wysoki. Według mnie dużo lepiej prezentują się Macedończycy, którzy mają naprawdę dobrze poukładany zespół i zarówno Francuzom jak i Polakom to oni sprawili dużo większe problemy. Serbowie zdecydowanie są najsłabsi w grupie, nie są na tych Mistrzostwach w swoim 100% najlepszym składzie i to oni według mnie pożegnają się z tymi Mistrzostwami.​

Macedonia - Serbia 1 @ 2,05 unibet ⛔⛔⛔
Macedonia (-1,5) - Serbia 1 @ 2,48 unibet ⛔⛔⛔
Macedonia - Serbia Połowa/Pełne Spotkanie 1 @ 3,15 unibet ⛔⛔⛔
 
sensejjag 774

sensejjag

Użytkownik
Dyscyplina: piłka ręczna mistrzostwa europy
Data, godzina: 19.01.2016 20-30
Spotkanie: Polska - Francja
typ: Francja -3,5
kurs: 1,96⛔
buk: ComeOn
Analiza:
Spotkanie z Trójkolorowymi to najtrudniejsze zadanie w pierwszej fazie grupowej tegorocznych mistrzowstw europy. Polacy już osiągnęli swoj cel bo po dwóch zwycięstwach maja juz pewny awans z grupy, pytanie tylko z jakim dorobkiem punktowym. Dla Francuzów to również ważny mecz, bo zwycięzca meczu awansuje z czterema punktami do drugiej fazy co daje spory handicap nad pozostałymi rywalami w walce o półfinał. I naszym ciężko bedzie pokonać Francję, bo to aktualny mistrz świata z Kataru, gdzie w wielkim stylu sięgnęli po tytuł. W zeszłorocznym championacie wygrali wszystkie mecze poza Islandią, z którą zremisowali. I w tych mistrzostwach obok Hiszpanów stawiani są w gronie głównych pretendentów do złota. Nasi są wstanie sprawic niejedną niespodziankę, ale czy sa wstanie zagrozić Francji?? Po tym co pokazali w pierwszych meczach to raczej nie jestem optymistą by udało się zgarnąć komplet punktów z Trójkolorowymi. To jednak zbyt silna drużyna na nasz zespół, który niestety nie potrafi grać cały mecz na równym wysokim poziomie. Jak znów zdarzą się nam przestoje jak w meczach z Serbami i Macedonią to nie ma co się oszukiwać że Francuzi nam odjadą i nie bedzie już nerwowej końcówki bo wynik bedzie przesądzony. Francja w dwóch pierwszych meczach pewnie wygrywali swoje mecze (poza pierwsza połową z Macedonia mieli pełną kontrolę nad rywalami), a tradycyjnie najlepszymi graczmi byli Karabatic i Abalo, a w bramce jak zwykle szalał Omeyer. Ze Serbami błysnął za to Sorhaindo , a nie można zapomnieć o Guigou. Z Francuzami nigdy nam nie szło i na mistrzostwach zawsze górą byli nasie rywale. Moim zdaniem i tym razem będzie podobnie i to Francuzi z kompletem punktów wejdą do kolejnej fazy grupowej.
 
D 85

dominiknd

Użytkownik
szczerze mowiac, ciezko obstawiac ten mecz, jak z druzynami przecietnymi wiadomo, ze polacy beda sie meczyc, tak polakow w meczu z faworytami, jak francja czy hiszpania ciezko przewidziec, bo moga zagrac piach jak z macedonia i serbia i skoncza z bagazem 10 bramek w plecy, a moga zagrac jak rok temu w meczu o braz i bedzie na styku do samego konca, wiec nie zdziwi mnie tu wynik jak z hiszpania przed euro, czyli 14 na minusie, jak i remis, ja ten mecz chyba jednak sobie odpuszcze
 
M 218

mhb

Użytkownik
Panowie co sadzicie o zagraniu moze nie winow ale jakis hc w strone Białorusi oraz Islandii. Moim zdaniem mozna tutaj szukac zysku grając w strone tych ekip bo na prawde z Chorwacji oraz Norwegii to tylko nazwy zostały...
Norwegia to nowa jakoś. Mało tam starych zawodników. Nowy trener i naprawdę fajnie grają. Myślę, że można na nich grać jutro. Co do Chorwacji to wręcz odwrotnie. Bez wyrazu ta drużyna teraz. Zmiana trenera niedużo dała. Jednak jak wejdą na swój poziom to Islandia nie będzie miała czego szukać. Z drugiej strony pogromu tu się nie spodziewam, więc hd w stronę Skandynawów można szukać.
 
maniek81 327,3K

maniek81

Moderator
Członek Załogi
Francja - Polska [gospodarze LB poniżej 28,5] 1.80 Betsson ✅ 25 bramek
/Przyjemnie i bez nerwów. Nasza obrona pięknie łapała Francuzów na faule ofensywne./
Dzisiaj wieczorem wszystkie oczy fanów piłki ręcznej będą zwrócone na Kraków, gdzie zmierzą się reprezentacje Polski i Francji. Pojedynek ten zapowiada się niezwykle ciekawie. O ile dwa wcześniejsze spotkania były zgoła odmienne dla obu ekip, bo wciąż aktualni Mistrzowie Europy zwyciężali sporą różnicą bramek, a Polacy tylko różnicą jednej bramki, o tyle dzisiaj z pewnością tak nie będzie. Nasza reprezentacja słynie z zażartej walki o każdą piłkę i potrafi się zmobilizować na spotkania z rywalem ze ścisłej światowej czołówki. Daleko nie musimy szukać. Wystarczy przypomnieć sobie spotkanie o brąz w ubiegłorocznym czempionacie, gdzie wyszarpane zostało zwycięstwo z rąk Hiszpanów. Oczywiście znajdą się tacy, którzy po pierwszych dwóch spotkaniach tego turnieju stwierdzą, że Francuzi przejadą się po nas jak walec, ale... Nasi te spotkania grali pod ogromną presją. Byli stawiani w roli zdecydowanego faworyta i obowiązkiem było wygrać te spotkania, aby awansować i nie zaczynać z zerowego pułapu kolejnej rundy. To zostało osiągnięte i dzisiaj pod względem ciężaru gatunkowego będzie dużo lżej. Dzisiaj to nie Polska jest faworytem. Dzisiaj Polska nie musi, ale może!!! Co natomiast z taktyką? Z pewnością Biegler uknuł sobie pewien plan. Wiadomo, że jego oczkiem w głowie jest obrona. Widać to gołym okiem, że Nasi w ataku grają kaszankę i zdobywanie bramek nie przychodzi łatwo. Ponadto z takim rywalem jak Francja nie można pójść na wymianę ciosów, bo źle to się skończy. Dzisiaj z pewnością wszystko będzie kręciło się wokół żelaznej obrony. Co prawda ostatnie spotkania między ekipami pokazują, że bramek trochę padało, a Francuzi rzucali nam między 28, a 32 bramki. Ale dziś gramy u siebie i Trójkolorowi tej swobody mieć nie powinni. Bo czym mamy wygrać albo przynajmniej powalczyć, jak nie obroną? I jeszcze jedna kwestia, sędziowie. Przy każdej wielkiej imprezie wspomina się, że gospodarzom pomagają &amp;quot;ściany&amp;quot;. W pierwszych dwóch spotkaniach nie było tego widać, więc dzisiaj co nieco pomocy pewnie będzie. To wszystko pozwala mi stwierdzić, że będzie to mecz walki i Trójkolorowym łatwo nie będzie. Linia bramkowa na to spotkanie, jeśli chodzi o naszych rywali wcale nie jest taka niska, więc idę w tym kierunku. Jak dla mnie opcja poniżej 29 bramek jest fajnym rozwiązaniem i i to gram ????
 
valverde 9,7K

valverde

Użytkownik
Hiszpania - Szwecja Typ: Hiszpania -4.5 AH @ 1.87 Betsafe⛔
Po wczorajszej porażce z Niemcami sytuacja Szwedów bardzo się skomplikowała, gdyż w przypadku ewentualnej wygranej Słowenii z Niemcami i porażki z Hiszpanią wylatują z turnieju. Porażka z reprezentacją z Półwyspu Iberysjkiego jest o tyle prawdopodobna, gdyż Hiszpanie to topowa reprezentacja w Europie, jeden z głównych faworytów do końcowego zwycięstwa. W dodatku ich sukcesy są w głównej mierze zasługą świetnej defensywy dowodzonej przez dwóch świetnych bramkarzy Arpada Šterbika oraz Gonzalo Pereza de Vargasa. Hiszpanom regularnie zdarzają się spotkania, w których rywali zatrzymują na granicy 18-20 bramek. Z kolei sami Szwedzi również nie błyszczą ofensywnie na tych mistrzostwach. 23 bramki ze Słowenia, 26 z Niemcami przy czym nasi zachodni sąsiedzi zagrali na sensownym poziomie dopiero po przerwie pozwalając rywalom zdobyć zaledwie 9 bramek. Hiszpanie na pewno są lepsi od obu reprezentacji będących rywalami Szwedów. W dodatku po ostatnim remisie ze Słowenią na pewno będą dodatków zmobilizowani do efektywnej gry. Dlatego też spodziewam się spotkania zakończonego ich pewnym i wysokim zwycięstwem
 
rodzyn7 5,7K

rodzyn7

Użytkownik
Wiadomo, że jego oczkiem w głowie jest obrona. Widać to gołym okiem, że Nasi w ataku grają kaszankę i zdobywanie bramek nie przychodzi łatwo. Ponadto z takim rywalem jak Francja nie można pójść na wymianę ciosów, bo źle to się skończy. Dzisiaj z pewnością wszystko będzie kręciło się wokół żelaznej obrony. Co prawda ostatnie spotkania między ekipami pokazują, że bramek trochę padało, a Francuzi rzucali nam między 28, a 32 bramki. Ale dziś gramy u siebie i Trójkolorowi tej swobody mieć nie powinni. Bo czym mamy wygrać albo przynajmniej powalczyć, jak nie obroną?
Mówisz o tej samej obronie, w którą jak i kiedy chcieli wjeżdżali Serbowie i Macedończycy? Ekspertem nie jestem, ale na moje oko obrona i kontratak to największe mankamenty tego zespołu. Serbowie mogliby mnie wystawić na kole i też bym coś trafił przy naszych obrońcach (a w ręczną nie umiem grać kompletnie, żeby była jasność). Macedonia szczególnie w pierwszej połowie kilka łatwych wjazdów w obrone. Chrapkowski łapie dużo głupich kar. Tylko Szmalowi zawdzięczamy to, ze my tych meczów nie przegraliśmy i jakoś to wyglądało. Być może tu zagra kolejny świetny mecz, ale żeby na tym opierać typ przeciwko Francuzom? Ryzykowne.
 
TommyTSW 47,1K

TommyTSW

Forum VIP
Ciekawy zakład na Unibet:Czy Szwecja zagra w rundzie głównej?1.40 Unibet
Hiszpania 3pkt +3gole, Szwedzi mają 2pkt +1gol, Niemcy 2pkt -2gole, Słowenia 1pkt -2gole.
Niemcy zdaje się grają ze Słowenią o 17:15 także do żadnego fredship w postaci remisu i nadziei na potop Szwecki liczyć nie można, Słowienia ten mecz musi wygrać by awansować i nawet jeśli to zrobią jednym golem Niemcy z równym stosunkiem punktów będą mieli 4 gole straty do Szwecjii przed ich meczem.
Hiszpania na pewno będzie chciała wygrać spotkanie po ostatnim remisie ale bez żadnych wielkich nakładów, czeka ich jeszcze wiele meczy, Szwedzi na dobrą sprawę mogą im oddać minimalne zwycięstwo i obie ekipy będą happy.Oczywiście jeśli Niemcy wygrają to Szwedzi już wchodzą.
Szwecja runda główna TAK 1.40 Unibet

No nie żartuje :grin: nie mam akurat nic kasy na platformie, a ziemniaka mam niedaleko :wink: to coś od siebie mozesz podać warte gry :wink:
polecam kiosk i paysafecard
 
S 27,8K

sobolekk

Użytkownik
Moje 4 typy na dzis oczekuja na rozstrzygniecie , pora potypowac na jutro
Niemcy vs Slowenia 1 2,05 Bet365 ✅✅
No i znow buki powariowaly, przecietnej Slowenii wyszedl jeden mecz z Hiszpania ktora miala jakiegos chwilowego dola i odrazu wystawiac takie kursy? Niemcy wczoraj thriller ze Szwecja, sam na nich gralem, spodziewalem sie po nich czegos wiecej no ale sie udalo. Prowadzili dosyc wyrownana gre z lepiej grajaca Hiszpania, dla mnie kadrowo zdecydowanie faworyci. Wogole kadrowo Slowenia prezentuje sie przecietnie wg mojej subiektywnej opinii.
Pozostale 3 mecze jak dla mnie no bety, overow/underow oczywiscie lapal nie bede bo to jest loteria w meczach kadr,a jakbym chcial isc na loterie to bym wolal sobie w ruletke pograc po kursach 2.0. a jednak Rosji z Czarnogora i Danii z nieobliczalnymi Wegrami nie ufam na tyle zeby grac po 1,30 . Nie mowiac juz o Hiszpanii ze Szwedami po 1,22. A kursy na handicapy tez niezbyt mi odpowiadaja, ciezko mi znalesc jakies value.
Edit Lapac Serbie, wczoraj gralem ich po 2,15 a teraz juz po 2,50 do zlapania, nie spodziewalem sie
 
sumada90 18K

sumada90

Forum VIP
Macedonia pierwsze połowy dobrze się prezentuje. Zawodnicy mają siły, starają się zrobić przewagę przed drugą połówką. To było widać z Francją czy Polską. W drugiej połowie wychodzi zmęczenie i w obu przypadkach tracili. Ponadto moim zdaniem prezentują się lepiej niż ich dzisiejszy rywal - Serbia. Gra w ataku opiera się na paru zawodnikach, nie tylko Lazarov. Jeszcze przed mistrzostwami trochę pisałem na ten temat. &gt;&gt;KLIK&lt;&lt;
Serbowie z nami powalczyli ale z Francją nic do powiedzenia nie mieli. Zespół znany jest z tego, że początki mają dobre, a im dalej w turnieju tym gorzej. Dziś dla obu ekip mecz o pozostanie w turnieju. Serbowie też nie mają takiej długiej i dobrej ławki więc zmęczenie podstawowych graczy Macedonii może być mniej widoczne. Moim zdaniem trzecie miejsce zajmie Macedonia.
Macedonia - Serbia I połowa 1,97 Betsafe ⛔
Macedonia - Serbia 1,89 Unibet ⛔
e/ Mecz może pełen emocji ale poziomem żałosny.
 
duzy-kermit 35

duzy-kermit

Użytkownik
Polska - Francja 5,00 bet 365
Witam, nie będe pisał o składach itp gdyż jest to informacja przerobiona dziesiątki razy, nie wspomnę też o tym jaki poziom prezentuje Francja itp...sami wiecie ???? uważam że Polska po dwóch średnich meczach rozegra dziś fenomenalne spotkanie zakończone pokonaniem Francji ???? warto pograć za 50 zł po takim kursie
 
Otrzymane punkty reputacji: +6
2 44

26dzejo26

Użytkownik
Piłka ręczna 20:30
Chorwacja-Islandia
3,50⛔
Betsafe
spotkanie faworytów grupy, mecz który może zdecydować, że jedna z tych wielkich drużyn odpadnie z turnieju już w tej fazie - co niezależnie od tego która by to była drużyna - byłoby sensacja. Już w analizie meczu Chorwacja-Norwegia, przewidujac wygrana skandynawów wskazałem mankamenty w grze Chorwacji, co do Islandii to no cóż mecz z Białorusia delikatnie mówiac im nie wyszedł w obronie. Nie sadze by w tak ważnym meczu to się powtórzyło i tu w mojej opinii nie będzie równie wysokiego wyniku, przewiduje, że będzie wiele wykluczeń co za tym idzie, zwalnianie gry na czym ucierpia kibicie ogladajac stosunkowo niewielka liczbę bramek (przynajmniej w porównaniu z 77 bramkami w poprzednim meczu). Chorwaci potrafia się zagotować, maja taki typowo bałkański charakter, co kontrastować będzie z chłodnym głowami wyspiarzy (tak Islandia to wyspa i tak wiem, że czesciej ten rzeczownik używany jest do mieszkańców Wielkiej Brytanii). I własnie myslę, że ta zimna głowa przeważy szalę zwyciestwa.
 
L 33

lachim70

Użytkownik
Piłka Ręczna godz.20.30
Francja - Polska 2
Kurs: 4.85

Francja oczywiscie główny faworyt do medalu, ale jak to z nimi bywa rozkręcają się w trakcie turnieju. Obecnie takie zachowanie się potwierdza bo Francja nie gra nic wyjątkowego, wydaje się że na najwyższym poziomie nie gra Karabatic, a od niego nadal zależy głównie dobra gra francuzów. Do tego jest to teoretycznie gra o pietruszke, oczywiście wiecej pkt w dalszej fazie, ale watpie czy Francja obawia się Białorusi w dalszej fazie turnieju. Dodatkowo wydaje mi się że w tym meczu w koncu Polacy powinni rozwiązać nogi i zagrac o niebo lepiej niż w poprzednich meczach. Może obudzi się Lijewski, a jeżeli Sypszak zagra jak 2 dni temu i Jurecki do rzuci to co zawsze wydaje mi się że kurs jest warty grania. Dodatkowo pamietac należy że Polska gra u siebie, a ściany w końcu powinny zacząc pomagać, bo o kibiców jestem spokojny.
 
Otrzymane punkty reputacji: +22
wawo 6,5K

wawo

Użytkownik
Piłka Ręczna godz.20.30
Francja - Polska 2
Kurs: 4.85


Francja oczywiscie główny faworyt do medalu, ale jak to z nimi bywa rozkręcają się w trakcie turnieju. Obecnie takie zachowanie się potwierdza bo Francja nie gra nic wyjątkowego, wydaje się że na najwyższym poziomie nie gra Karabatic, a od niego nadal zależy głównie dobra gra francuzów. Do tego jest to teoretycznie gra o pietruszke, oczywiście wiecej pkt w dalszej fazie, ale watpie czy Francja obawia się Białorusi w dalszej fazie turnieju. Dodatkowo wydaje mi się że w tym meczu w koncu Polacy powinni rozwiązać nogi i zagrac o niebo lepiej niż w poprzednich meczach. Może obudzi się Lijewski, a jeżeli Sypszak zagra jak 2 dni temu i Jurecki do rzuci to co zawsze wydaje mi się że kurs jest warty grania. Dodatkowo pamietac należy że Polska gra u siebie, a ściany w końcu powinny zacząc pomagać, bo o kibiców jestem spokojny.

O czym ty w ogole piszesz. Bzdury wyssane z palca by pod typ sie zgadzalo.
Oczywiscie Francja nie bedzie cisnac z Polska by na spokoju wejsc w II faze z 4 pkt, bo przeciez odrobi sobie punkt z Bialorusia (o ile ta w ogole tam awansuje) - BZDURA
Gra toczy sie o pietruszke wiec Francji nie bedzie zalezec na wygraniu, na wygraniu zalezy tylko Polsce bo graja u siebie i napewno januszerka na trybunach pomoze no i rzecz jasna sedziowie, bo przeciez siedziowie zawsze drukuja pod gospodarzy szczegolnie w meczach o pietruszke - BZDURA
To Francja gra mizwernie i ledwo wygrywa swoje mecze, meczac sie, goniąc rywali przez caly mecz bo przeciez dopiero sie rozkrecaja i dobrze beda grac w II fazie z Bialorusia ( o ile ta awansuje) a w sumie to najlepiej beda grali w fazie medalowej (moze tez z Bialorusia?) - BZDURA
Moze Polacy zagraja mega mecz, moze Lijewski sie obudzi, moze skrzydla cos pograja, moze Jurecki bedzie nadal skuteczny, moze Bielecki nie bedzie mial strat, moze Szmal pomoze, moze... Moze Francuzi wyjda rezerwa bo to mecz o pietruszke i Onesta nie bedzie meczyl swoich zawodnikow w koncu pozniej czekaja ich trudniejsze boje o punkty (juz nie o pietruszke), z Bialorusia (o ile w ogole awansuje) - BZDURA
Kibice i sędziowie - 8 i 9 zawodnik Polskiej Reprezentacji. Sedziowie to pewniak, beda drukowac w meczu o pietruszke pod Polske, zeby januszerka na trybunach sie cieszyla, a najwazniejsze by doprowadzic do nerwowki na koniec by Polska wygrala 1 bramka, wtedy januszerka osiagnie orgazm i w koncu przestanie byc na chwile januszerkom. - BZDURA

Także podsumowując, oprócz steku bzdur wyssanych z palca, gdybaniu i zakladaniu scenariuszy które spelnic mogą się MOŻE to wielu argumentów za wygrana Polaków nie ma. No ale to mecz o pietruszke wiec wszystko jest możliwe...

Ja gram jak zwykle grubaśnie Francja lub remis 1.3

Pozdrawiam Maszynista
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom