>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - 3 PROMOCJE NA START! ODBIERZ 1060 ZŁ<<<

MEN'S EHF EURO 2016 POLSKA

Status
Zamknięty.
sensejjag 774

sensejjag

Użytkownik
Dyscyplina: piłka ręczna ME
Data, godzina: 20.01.2016 20-30
Spotkanie: Chorwacja - Macedonia
typ: Ivan Cupić over 3,5 gola⛔
kurs: 1,72
buk: unibet
Analiza:
Druga faza grupowa mistrzostw europy. Tu już nie ma przelewek bo każdy mecz jest na wagę medalu. I na początek stają zespoły, które nie maja komfortowej sytuacji, czyli Macedonia i Chorwacja. Ci pierwsi weszli do tej fazy bez nawet punkciku, Chorwaci uważani za faworyta grupy B stracili dwa punkty w meczu z Norwegami. Macedonia nie ma raczej szans by włączyć się o dwa czołowe miejsca. Poza Lazarovem nie ma tam lidera, a sam Kiril, który ma już na karku 37 lat tego wózka nie uciągnie. Chorwaci natomiast nie mogą sobie pozwolić na stratę kolejnych punktów więc od razu ruszą na Macedończyków. Spodziewam się podobnego scenariusza jak w ostatnim meczu z Islandczykami gdzie w pierwszej połowie wręcz zmietli rywala wygrywając tę część gry aż 19-10. Spory udział w tym miał mój faworyt na dzisiejsze spotkanie, prawoskrzydłowy Vive Ivan Cupić, który zdobył w pierwszej połowie meczu cztery gole. I na conajmniej tyle goli licze w dzisiejszym meczu. A na niego raczej można stawiac w ciemno, bo to jeden z lepszych zawodników na świecie na swojej pozycji. W ostatnich latach gra na wysokim poziomie dzięki czemu poza trofeami klubowymi i reprezentacyjnymi sam kolekcjonuje wyróżnienia indywidualne takie jak najlepszy prawoskrzydłowy Igrzysk Olimpijskich w Londynie czy najlepszy prawoskrzydłowy Ligi Mistrzów. Do tego był wybrany nawet najlepszym szczypiornistą Chorwacji (w 2012 roku). Ivan to podstawowy gracz reprezentacji i na pewno dostatnie sporo minut w których powinien oddać kilka rzutów i zdobyć kilka goli. Na tym turnieju narazie zdobył ich dwanascie i moim zdaniem dziś powienien spokojnie dołożyć ich conajmniej cztery-pięć.
 
harry-hole 1,4K

harry-hole

Użytkownik
Macedonia - Chorwacja over 53 1.95 2/10 p i n n a c l e ✅
24-34

Krótko, bo mecz za pół h. Lekki bet na over.
Chorwacja gra dużo szybszy handball niż w poprzednich imprezach.
Miała w turnieju tylko jedną underową połowę (z Białorusią).
Przed rokiem w MŚ 29-26 przy linii 54.
Macedonia też nie gra jakoś strasznie wolno i spodziewam się około 90 rzutów w tym meczu.
Bramkarze statystycznie poniżej turniejowej średniej i efficiency powinno przkroczyć 60%, co przy 90 rzutach da z 55-56 goli moim zdaniem.

Lekko, bo to jednak bałkański pojedynek.

HH
 
Otrzymane punkty reputacji: +30
S 31K

sobolekk

Użytkownik
Passa jak narazie podtrzymana, tylko 1 bet nietrafiony no to cisniemy dalej
Szwecja vs Rosja 1 1,66⛔
Szwecja przed turniejem grala w sparingach tragicznie, tutaj graja juz niezle ale zawsze czegos brakuje, jakby nie patrzyc wygrali ze Slowenia, z Niemcami przegrali po niezlym thrillerze grali jak rowny z rownym, z Hiszpanami takze mecz byl na styku. Rosja niby ma wiecej pktow, ale wygrali ze slaba Czarnogora, no i z Wegrami, jednak ich gra mnie wogole nie przekonuje, Szwedzi sie prezentuja na prawdę przyzwoicie i myślę ze nawet patrzac na potencjal skladu, są stanowczo lepsi H2H na ostatnie 5 meczy 4 wygrali Szwedzi, jest to po prostu naród z wiekszymi tradycjami jesli chodzi o pilke reczna.
 
macko18 12,8K

macko18

Forum VIP
Szwecja-Rosja 3 bramki do przerwy, 0 w drugiej połowie, trochę pecha, bo okazje były
Gorbok over 3.5 1.91 betsafe⛔ 3

Szwedzi mocno faworyzowani w tym meczu, a wydaje mi się, że będzie bardziej wyrównany pojedynek, niż wskazuje na to ocena bukmacherów. Nie decyduję się jednak na granie 1X2 tutaj, a znowu próbuję łapać bramki danego gracza. Pod lupę wziąłem Gorboka, czyli rosyjską armatę na lewej połówce. Na tym turnieju Sergey nie gra na najwyższej skuteczności, jednak oddaje sporą liczbę rzutów, więc okazję na zdobycie kilku bramek powinien mieć jak najbardziej. Do tego dostaje on w każdym meczu sporo minut, gdyż Rosjanie rotują na lewej połówce i środku praktycznie tylko 3 zawodnikami, Dimą Zhitnikovem, właśnie Gorbokiem oraz Atmanem. Jeśli chodzi o liczby tego gracza na tym EURO to prezentuje się to kolejno 3/7 i 60 minut z Danią, 5/9 i 43 minuty przeciwko Węgrom oraz 5/11 i 51 minut z Czarnogórą. Dzisiaj Rosjan czeka ciężki mecz, który jednak powinien być ciągle na styku. Przez to Torgovanov cały czas będzie trzymał na parkiecie swoich czołowych zawodników, czyli właśnie na środku i lewym rozegraniu powinna występować rotacja tylko 3 graczy ze skupieniem na Gorboka na połówce. Przy tych 40-50 minutach Sergey powinien oddać kilka(naście) rzutów i nawet przy słabej 50%-skuteczności nie będzie to wyglądało źle dla tego overa.
 
sumada90 19,8K

sumada90

Forum VIP
Szwecja - Rosja under 52,5 1,70 Unibet ⛔
Spróbuję znów wykorzystać bardzo dobrą obronę Szwedów i nie najlepszy ich atak. Z Hiszpanami znów zagrali dobrze z tyłu, obok Hiszpanii stracili na tych mistrzostwach najmniej bramek. To nie przypadek, tym bardziej że była to najbardziej wyrównana grupa na turnieju. Dziś grają z Rosją i ciężko wynik tej rywalizacji przewidzieć. Sborna oprócz Danii nie miała mocnego przeciwnika, Czarnogóra jednak nie ten poziom, Węgrzy z kolei nie tylko chyba mnie zawiedli. Dziś zobaczymy jak poradzą sobie z twardą obroną. Obaj bramkarze w czołówce statystyk: Kireev nr 1 z 41%, Andersson nr 3 z 35% obron.
Liczę na zacięty mecz ale wielu bramek bym się nie spodziewał.
 
zyg-fryd 65

zyg-fryd

Użytkownik
Szwedzi mnie nie przekonują. Ich poprzednie mecze nie były dobre, były raczej bardzo przeciętne. Szwecja zarówno jak i w turnieju przed ME jak i na samych ME jest słabsza niż można było przypuszczać. Natomiast Rosja według mnie prezentuje dużo lepiej niż przypuszczałem oprócz jedynej porażki z Danią gdzie ich gra nie była zła zanotowali komplet punktów z Węgrami i z Czarnogórcami. Atak i obrona Szwedów mnie nie przekonuje, gra Rosji bardziej mi sie podoba Szelmnienko i Gorbok powinni zagrać znowu dobre mecze do tego kurs na Rosje bardzo fajny.​
Szwecja - Rosja 2 @ 2,85 unibet ⛔
Szwecja - Rosja 2/2 @ 3,60 unibet ⛔
To co zrobili Rosjanie wkońcówce to szkoda słów!
 
harry-hole 1,4K

harry-hole

Użytkownik
Popieram typ sumada90. Gram linie o pół gola niższą, ale po 2.04:

Szwecja - Rosja under 52 2.04 3/10 p i n n a c l e ⛔
28-28, bramkarze dziś totalne dno, 24 i 26%

Szwecja już w katarskich MŚ przed rokiem była underowa ze średnią goli na mecz 48.3 i 4 underami w 6 spotkaniach.
Tutaj w 3 spotkaniach tylko jedna overowa połówka (1 połowa z Niemcami, z 30 golami), poza tym wyraźne undery.
Duża w tym zasługa świetnego bramkarza Mattiasa Anderssona, ale i dośc niskiego tempa rozgrywania co skutkowało średnią 85.7 rzutów w meczach Szwedów.
Rosjanie grają też dobrze w defensywie. W grupie zaliczyli komplet 3 underów. Kireev w bramce robi furorę, bo nie był dotąd ceniony, a tu nagle 40% z Wegrami i 54% z Czarnogórą.
Spodziewam sie meczu na styku, z max 90 rzutami i efektywnością na poziomie niewiele wyższym niż 55%, co powinno utrzymać wynik w okolicy 49-50 goli.

Powodzenia
HH
 
2 44

26dzejo26

Użytkownik
Piłka ręczna ME
18:15
Niemcy-Węgry over 55,5 bramki
2,75⛔
Betsafe
Dotychczasowe spotkania zarówno Niemiec jak i Węgier to nie były mecze w których którakolwiek z tych drużyn dobrze spisywała się w obronie. Poza tym badźmy szczerzy Węgrzy nie maja większych szans na zdziałanie czegokolwiek więcej w tym turnieju, więc pozostaje im grać ładnie dla oka, szybko by przypodobać się polskiej publice, to
mecz drużyn ze wskaźnikiem obron bramkarzy jednym z najniższych w turnieju - opowiednio 27,7% i 27,3%, co pod tym względem daje im 6 i 4 miejsce od końca w tej klasyfikacji. Dodatkowo obie drużyny w klasyfikacji rzutów na mecz plasuja się w czołówce. Wszystko więc wskazuje, że mecz będzie obfitował w duża ilosc bramek. Ja do tego się przychylam i polecam grać po kursie 2,75 over 55,5.
 
Otrzymane punkty reputacji: +9
szkarlatny 1,2K

szkarlatny

Użytkownik
Szwecja - Rosja
Shelmenko over 4,5
2,10 Unibet 3/6 zamulił na początku meczu⛔⛔⛔

Dziś buki wystawiły dobrą linię na podstawowego prawego rozgrywającego rosyjskiego (można powiedzieć nawet że jedynego ;)). Mimo to ponownie uważam że warto zagrać jego over i jest w tym typie value. Na pewno nie ma co szaleć z stawką.
Na pewno głównym powodem dlaczego warto jest zagrać ten typ że tak naprawdę to nie ma on zmiennika i gra prawie cały czas w ataku. Jego statystyki wyglądają następująco z Czarnogórą 5/7, z Węgrami 5/6, z Duńczykami 5/8. Także w każdym z tych meczy pokrył over a szczególnie cieszy skuteczność na poziomie 71% co na jego pozycji to bardzo dobry wynik. Myślę, że powinien dzisiaj też z 6-7 razy próbować pokonać bramkarza Szwedów. Liczę, że podtrzyma swoją skuteczność.

DUBELEK
Szwecja - Rosja
Dibirov over 4,5
1,60 7 bramek
Niemcy - Węgry
Reichmann over 4,5
1,65 5 bramek
AKO 2,64 betsafe/betsson
✅✅✅
Na pierwszy rzut oka wydaje się że to wariacki pomysł. Jednak według mnie warto spróbować lekko pograć taki dubelek. A dlaczego? Obaj zawodnicy są pierwszym wyborem jeśli chodzi o karne w swoich zespołach. Obaj grają na skrzydłach a ich zespoły często grają ze skrzydłowymi.
Dibirov zagra dziś przeciwko Szwecji która w 3 meczach sprokurowała aż 17 rzutów karnych (tylko jeden został obroniony) i straciła 22 bramki ze skrzydeł. Moim zdaniem to może być raj dla takiego skrzydłowego. Jego statystyki w 3 meczach po kolei to 3/6; 6/8; 4/5
Reichmann stanie dziś naprzeciwko Węgrów. Oni z kolei bardzo dużo bramek tracili przez szybki atak i kontry przeciwników. Niemiec ma imponującą skuteczność z karnych trafił 11/12. Tylko on w reprezentacji Niemiec je wykonywał. Węgrzy obronili tylko jednego karnego na 6 wykonywanych przez przeciwników. Mało ich sprokurowali ale myślę że dzisiaj będzie inaczej bo ten mecz to ich ostatnia szansa na zaistnienie na tych ME. Reichmann ma całkiem niezła skuteczność także ze skrzydła 6/9. Liczę że dzisiaj także popisze się podobną skutecznością.
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
domell 454

domell

Użytkownik
Szwecja-Rosja
Gorbok over 3.5 1.91 betsafe
Owszem Macko, Gorbok na pewno spędzi wiele minut na parkiecie, w 3 dotychczasowych meczach dwukrotnie pokrył tę linię jednak muszę odnieść się do kilku rzeczy.
Linię pokrywał z dwoma najsłabszymi ekipami w swojej grupie i przypuszczam że obie te ekipy zajmą dwie ostatnie lokaty w drugiej fazie grupowej.
Drugą ważną rzeczą jest kapitalna gra na tych mistrzostwach Mattiasa Andersona który zajmuje obecnie 3 miejsce w klasyfikacji najskuteczniej broniących bramkarzy. Nawet jeśli Andersonowi nie idzie dobrze to jest jeszcze Appelgren, którego mieliśmy okazję tylko raz zobaczyć w dłuższym wymiarze czasowym w meczu z Niemcami (z Hiszpanią i Słowenią zagrał łącznie minutę i 38 sekund). Osiągnął wtedy niebywałą skuteczność broniąc na poziomie 44%.
Skuteczność bronienia to jedno, gdy przyjrzymy się jeszcze jakie rzuty bronili obaj szwedzcy bramkarze to okazuje się że znakomicie radzą sobie z rzutami z drugiej linii. Co więcej żaden z rozgrywających Niemców, Słoweńców oraz Hiszpanów nie pokrył tej linii (Może poza Weinholdem który rzucił 5 bramek, jednak 1 rzucił po kontrze a 3 rzucił z pozycji skrzydłowego).
Z resztą gra bramkarzy to jedno, przed nim jest jeszcze obrona która straciła najmniej bramek spośród wszystkich ekip na tych mistzostwach. Myślę że o pozycję rzutową łatwo nie będzie.
Na sam koniec jeszcze o Rosjanach, prezentują bardzo słabą skuteczność rzutową, tylko 56% gdzie najsłabsze ekipy Macedonia oraz Czarnogóra osiągnęły 55%. Warto również wspomnieć że Rosjanie byli w moim zdaniem najsłabszej grupie i nie musieli rywalizować tak jak Macedonia z Francją i Polską.
Mimo wszystko życzę powodzenia.
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
harry-hole 1,4K

harry-hole

Użytkownik
Trafnie spostrzeżenia Domell. Szwedzi dali sobie rzucić tylko 10 goli w 36 próbach rywali z 9 metra (28%)! I Gorbok i Shelmenko to głównie 9 metr. Oj mogą dziś potrzebowac bardzo wielu prób do przejścia tych linii. Co prawda Shelmenko z Danią dorzucił gola z koła, z Węgrami nawet 2, a z Czarnogórą i z koła i ze skrzydła, jednak i tak over 4.5 zrobić może nie być mu łatwo. Gorbok to juz typowo tylko 9 metr. 10 goli w 23 próbach, z innych &quot;miejsc&quot; tylko 3 gole i zaledwie 4 próby.

Live w przerwie

Węgry +7.5 2.05 3/10 parimatch ⛔
29-19, straszna niemoc dzis Węgrów

B e t 3 6 5 ma 1.85, więc nawet ładne rk. Niemcy prowadzą 17-9 i mecz mają w kieszeni.
Talant jest zbyt ambitnym trenerem, żeby rzucić juz teraz rękawicę. Coś moim zdaniem Węgrzy po przerwie odrobią (z Rosja w grupie z -4 ht na -1 ft, z Danią remis w 2 połowie).
Wolff też nie może bronić cały czas na 44%, a Mikler powinien coś poodbijać (15% do przerwy).

Powodzenia
HH
 
domell 454

domell

Użytkownik
Jesteśmy po pierwszej połowie meczu Niemcy - Węgry. Tak jak przewidywałem tak też się dzieje, uważam że Węgrzy wraz z Rosjanami nie będą w stanie nawiązać rywalizacji z Niemcami, Szwedami i Hiszpanami (szkoda, bo akurat chciałbym żeby Hiszpanie pogubili punkty i żeby nie udało im się awansować do półfinału). Zdecydowanie dwie najsłabsze ekipy w grupie pod każdym względem.

Szkoda że kurs na Szwecję spadł już z @1,85 na @1,66, mam nadzieję że uda się jeszcze złapać coś koło @1,80 na live i będzie można grać.

obrona Szwedów mnie nie przekonuje
Nie przekonuje Cię póki co najlepsza defensywa na mistrzostwach europy? Nie wiem co w takim razie może Cię przekonać.

Rosja grała w bardzo słabej grupie (poza Danią), natomiast Szwedzi rywalizowali z drużynami które prezentują dobry światowy poziom. Najbardziej wyrównana grupa na tych mistrzostwach i ciężko było przewidzieć która z drużyn odpadnie (ostatecznie nie awansowała Słowenia, niegdyś wicemistrz europy!)

SZWECJA - ROSJA
Szwecja -1,5 @1,90

Krótko bo mecz za chwilkę. Według mnie Rosjanie i Węgrzy nie zapunktują w drugiej fazie grupowej tych mistrzostw. Pod każdym względem skandynawowie prezentują się lepiej. Pisałem Pisałem o tym w powyższych postach.
 
sumada90 19,8K

sumada90

Forum VIP
Kto zdobędzie więcej goli: Marko Kopljar - Valentin Porte 1,80 Unibet ⛔
W pierwszym dzisiejszym meczu zmierzą się Francuzi z Chorwatami. Dla obu ekip jest to bardzo ważne spotkanie dlatego możemy spodziewać się handballu na najwyższym poziomie. Faworytem na papierze są Trójkolorowi jednak nie odejmujmy szans Chorwatom, którzy są w stanie sprawić niespodziankę.
Po pierwszej fazie można stwierdzić, że to nie Duvnjak, a właśnie Kopljar jest bardzo ważnym elementem zespołu. Często bierze na siebie zdobywanie bramek nawet w trudnych momentach. Nie boi się wejść między obrońców, zagrać na zwodzie czy rzucić z dystansu. Jest zawodnikiem kompletnym. Jego skuteczności z 9m zabrakło w meczu z Norwegią i mecz przegrali. W innych meczach grał dobrze. W ostatnim meczu oszczędzany pewnie na dziś.
Valentin w pierwszym meczu ME2016 pokazał się z dobrej strony. Można się było spodziewać, że przyjechał z dobrą dyspozycją, jednak kolejne spotkania to zweryfikowały. Z nasza reprezentacją mało widoczny. Choć zagrał niemal całe spotkanie zdobył tylko dwa gole. Przy twardej obronie może mieć kłopoty z rzutami z drugiej linii. Nie jest on zbyt wysoki i jego największą bronią są wejścia między obrońców. Jego zmiennikiem jest Remili, który bardzo słabo zaczął mistrzostwa ale z meczu na mecz prezentuje się coraz lepiej.
 
B 0

byq1946

Użytkownik
Francja - Chorwacja Over 55.5 2.00 Bet365
Tak jak napisał sumada90 dzisiaj w meczu obu ekip należy spodziewać się szczypiorniaka na najwyższym poziomie. Francja po przegranej z Polakami mocno podrażniona wygrała z Białorusią, ale Chorwaci również nie dali większych szans Macedończykom. Trójkolorowi są faworytem tego meczu, ale kursy nie przekonują mnie do grania na nich dlatego postanowiłem skupić się na bramkach. Nie licząc pierwszych meczów obu drużyn, obie strzelają i tracą sporo bramek. Kurs jak na taki over wg mnie bardzo kuszący i warty zagrania. Uważam, że zapowiada się pasjonujący mecz z dużą ilością bramek.
 
macko18 12,8K

macko18

Forum VIP
Polska-Norwegia Pierwsza minuta pierwsza bramka, ale później już gorzej :/
Syprzak over 3.5 1.91 betsafe⛔ 2

Na tych mistrzostwach linia na bramki Kamila stopniowo rośnie, ale nie ma co się dziwić. Wcześniej bywało jakieś 2.5, jednak po dobrych występach i wyróżnieniu w postaci wybrania go na najlepszego obrotowego pierwszej rundy Sypa jest postrzegany już trochę z innej perspektywy. Jego skuteczność, jak i warunki fizyczne robią wrażenie. Nasz obecnie podstawowy kołowy z roku na rok robi widoczne postępy, a transfer do Barcelony dobrze mu posłużył. Dzięki takiej postawie nasi rozgrywający nie boją się jemu zaufać i często posyłają podania właśnie na koło. Trzeba tutaj wspomnieć, że Syprzak jest praktycznie jedynym wyborem w ataku. Jak wiadomo Shrekowi odnowiła się kontuzja, a Gębali jednak daleko jeszcze do tego poziomu. Atutem tego typu może być fakt, iż najczęściej Kamil zmienia się do obrony, więc spokojnie ma wystarczającą ilość sił, żeby grać cały mecz w ataku. Co do samych liczb w tym turnieju, to Sypa zanotował 2/3 z Serbami, 6/6 z Macedończykami oraz 6/6 z Francuzami. Szczególnie cyferki z tych 2 ostatnich meczów mogą imponować. 100% skuteczność i pozostawione naprawdę dobre wrażenie. Jeśli chodzi o Norwegów i sytuacje z koła ich przeciwników, to wygląda to następująco 6 rzutów Islandczyków(6/6), 8 Chorwatów(5/8) oraz 5 Białorusinów(2/5). Widać po tym, że w obronie Norwegów zdarzają się luki, które umożliwiają stworzenie sytuacji dla obrotowego, a mając na uwadze, że Nasze Orły dobrze to robią, a Kamil popisuje się wysoką skutecznością, to linia 3.5 na bramki Sypy wygląda nieźle.
 
sumada90 19,8K

sumada90

Forum VIP
Panowie mocno zastanawiam się nad typem Syprzak over 3.5 @1.91 co o tym myślicie? ostatnie 2 mecze to bardzo dobra skuteczność dorobek 5/6 goli
Sam się zastanawiałem nad tym typem jednak zrezygnowałem. Dziś rywal z dobrą, klasyczną obroną 6-0. Nasz kołowy musi wykonać mega dużą robotę by rzucić ten over. Trzeba pamiętać, że w poprzednich meczach obrona rywali wychodziła do naszych rozgrywających, dziś tak nie będzie dlatego może iść mniej piłek na koło.
 
robek13 68,5K

robek13

Użytkownik
Polska - Norwegia ✅
Norwegia + 2,5
kurs 1,7
STS

Myślę, że drugiego pod rząd takiego meczu jak z Francją Polacy nie zagrają. Mecz powinien być na styku, będą nerwy i pewnie nasza ekipa zafunduje nam jakiś horror pod koniec meczu. Norwegów nie można nie doceniać, ograli Chorwatów, a poza tym ich styl gry Polakom niezbyt pasuje. Dla mnie mecz będzie się kręcił koło remisu i nie bardzo tu widzę zwycięstwa Polski więcej niż 2 bramkami.

Kurs faktyczny 1.50, gdzie można w Pinnku np. na to samo wziać 1.96, serio??/Macko18
 
M 218

mhb

Użytkownik
Bardzo dobry typ Maćko. Bartka Jureckiego nie ma, a wątpię, żeby Gębala dostał jakiś czas w tak ważnym meczu. Kamil popisuje się super skutecznością i widać, że nasi zawodnicy mu ufają.
Dla mnie dziś
Francja - Chorwacja under 54.5 2.0 Bet365⛔
Tu nie ma już czas na strzelaniny. Każda piłka będzie ważna. Bukmacherzy trochę przeceniają Francję. Chorwacja też nie pokazuje nic nadzwyczajnego, ale jest tam wielu bardzo bardzo dobrych zawodników. Obie ekipy z super bramkarzami. Przy remisie będą długo rozgrywane akcje. W ostatnich 10 latach! między tymi zespołami tylko raz padło więcej nić 54 bramki i było to w meczu towarzyskim. Kursy podwyższony, ponieważ w poprzednich meczach tych drużyn na euro u nas padało dość dużo bramek.
Dla mnie bet dość pewny i mający duże szanse na powodzenie.
 
L 33

lachim70

Użytkownik
Polska - Norwegia powyżej 53.5 @ 2.00
Obawiam się tego meczu bo moim zdaniem będzie to dla Polaków jak do tej pory najtrudniejszy sprawdzian. Aby wygrać spotkanie Polacy będą musieli rzucić ok 30 bramek. Oba zespoły oddają dużo rzutów na mecz, a przy zachowaniu ok 60% skuteczności ok 56 bramek moim zdaniem bardzo realne. Mecze obu drużyn do tej pory kwalifikowały się do over.
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
valverde 9,9K

valverde

Użytkownik
Francja - Chorwacja under 54.5 @ 1.95 Betsafe⛔
Bardzo ważne spotkanie dla obu ekip, które do drugiej rundy przystąpiły z jedną porażką. Kolejna przegrana praktycznie zamyka im szanse na awans do półfinałów. Obie ekipy naszpikowane gwiazdami oraz dobrze broniące (choć w przypadku Francuzów należałoby napisać doskonale broniąca). Francuzi po zimnym prysznicu z Polską w pierwszej połowie starcia z Białorusią pokazali, jak potrafią ograniczyć poczynania rywali. Zaledwie pięć strzelonych bramek to wynik kosmiczny. Z kolei Chorwaci mają nieco słabszą generację niż pięć-osiem lat temu, ale to wciąż topowa europejska drużyna. Spodziewam się zaciętego spotkania zakończonego 2-3 bramkowym zwycięstwem Francuzów np 25-22. Będzie sporo przemyślanych akcji granych do w miarę pewnych pozycji. Nikt nie będzie ryzykował lub nadmiernie podkręcał tempa.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom