>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

MEN'S EHF EURO 2016 POLSKA

Status
Zamknięty.
L 33

lachim70

Użytkownik
Norwegia - Niemcy 1 @ 2.07 betsafe
Oba zespoły to duża niespodzianka i reprezentują zbliżony poziom. Ale moim zdaniem Norwegia gra o wiele bardziej urozmaiconą piłkę i ograła lepsze zespoły. Oddaje też więcej rzutów w meczu, co wydaje się szczególnie w prespektywie walki o finał dużym atutem. Głównym argumentem dla mnie wydaje się byc fakt że Niemcy są zdziesiątkowani. Już przed turniejem odpadło kilku kluczowych graczy, a podczas trwania mistrzostw dołączyło jeszcze kilu którzy głównie pociągneli ich do półfinałów. Wydaje mi się że braki kadrowe w tym meczu będą widoczne i Norwegia wygra łatwo co najmniej kilkoma bramkami.
 
P 73

phamrol

Użytkownik
Dlaczego kursy na Francję tak rosną? Jakieś roszady w kadrze itp?
Na over w meczu Polska - Szwecja również kurs skoczył.

Nie chce mi się wierzyć, żeby nagle Orzechowski i Masłowski, dwójka zawodników która siedziała cały czas na trybunach, mieli wejść, grać sporą liczbę minut i odmienić naszą grę ofensywną. Brak Lijewskiego to spora strata naszego kulejącego ataku, a Szwedzi w obronie grają dobrze. Jedyne co, to tak jak piszesz, mogą poluźnić szyki bo to mecz o nic.
 
prezes96 27,7K

prezes96

Użytkownik
Na ostatni mecz ze Szwedami Biegler wziął w miejsce Lijewskiego i Glińskiego Masłowskiego i Orzechowskiego. Może buki idą w stronę overa bo to mecz o pietruszkę.

Moim zdaniem bardzo ciekawy typ, który pobieram z zadowoleniem można znaleźć na Ónibecie.

Polska - Szwecja Liczba bramek gospodarzy poniżej 28,5 @1,80 ✅✅✅✅✅✅

Lokata. Jeżeli można jednym słowem opisać ten typ. Andersson mimo, że prawie 40 lat na karku druga młodość w bramce. Do tego twarda szwedzka obrona, która straciła właśnie na tym turnieju najwięcej to 28 bramek. A również trzeba wziąć pod uwagę kulejącą ofensywę polską, gdzie widać było, że jeżeli Kola z Dzidziusiem nie pociągną gry, to zdobycie 20-paru bramek graniczy z cudem.

Przypominam, że w Katarze Szwedzi odpadli właśnie po meczu z Nami, także motyw rewanżu jest ????

Edit. Tak jak mówiłem, lokata ????
 
Otrzymane punkty reputacji: +33
P 323

przemoks

Użytkownik
Moim zdaniem bardzo ciekawy typ, który pobieram z zadowoleniem można znaleźć na Ónibecie.

Polska - Szwecja Liczba bramek gospodarzy poniżej 28,5 @1,80

Lokata. Jeżeli można jednym słowem opisać ten typ. Andersson mimo, że prawie 40 lat na karku druga młodość w bramce. Do tego twarda szwedzka obrona, która straciła właśnie na tym turnieju najwięcej to 28 bramek. A również trzeba wziąć pod uwagę kulejącą ofensywę polską, gdzie widać było, że jeżeli Kola z Dzidziusiem nie pociągną gry, to zdobycie 20-paru bramek graniczy z cudem.
Dla mnie typ mialby sens jakby byl to mecz np. polfinalowy. Bo czy w meczu o 7 miejsce jest sens sie spinac w obronie? Wszystko zalezy od podejscia... ????
 
pawelo1337 20

pawelo1337

Użytkownik
jak mozna pisać ze mecz polska-szwecja jest o nic? no ludzie przeciez zagrali na tym turnieju 6 meczy, a ostatni który ma przypieczętować któreś miejsce z drużyn ma być o nic to ja dziekuje, wiem ze z chorwatami zagrali piach a był to najwazniejszy mecz na turnieju, no ale chyba maja jakies ambicje i sportową złość? oni nie siedzą przed kompem jak Wy i snują teorie, tylko ich praca to walka sportowa, nie pisze tez ze polska wygra, ale wątpie aby jakas z druzyn odpusciła ten mecz
 
zyg-fryd 65

zyg-fryd

Użytkownik
Pora na spotkania półfinałowe. Reprezetnacja Norwegi zmierzy się z Niemcami. Obie drużyny raczej niespodziewanie znalazły się w strefie medalowej, ale analizując ich poczynania na parkietach można śmiało twierdzić, że to nie jest przypadek. Zdecydowanie moim faworytem jest tu reprezetnacja naszych zachodnich sąsiadów. Popełniają jak dla mnie zdecydowanie mniej błędów, wykorzystują lepiej sytuacje bramkowe. Decydujące role myślę, że może tu spelnić Andreas Wolff który rozgrywa jak dotąd świetne Mistrzostw i Hansen i Bjornsen juz nie będą mieli tak łatwo.
Norwegia - Niemcy 2 @ 2,28 ⛔
Norwegia - Niemcy (-1,5) 2 @ 2,90 ⛔
Norwegia - Niemcy 2/2 @ 3,30 ⛔
Unibet
 
Otrzymane punkty reputacji: +6
candida 45

candida

Użytkownik
jak mozna pisać ze mecz polska-szwecja jest o nic? no ludzie przeciez zagrali na tym turnieju 6 meczy, a ostatni który ma przypieczętować któreś miejsce z drużyn ma być o nic to ja dziekuje, wiem ze z chorwatami zagrali piach a był to najwazniejszy mecz na turnieju, no ale chyba maja jakies ambicje i sportową złość? oni nie siedzą przed kompem jak Wy i snują teorie, tylko ich praca to walka sportowa, nie pisze tez ze polska wygra, ale wątpie aby jakas z druzyn odpusciła ten mecz
Tylko osoba która sama nie uprawia sportu, nawet amatorsko i nie stawia przed sobą celów może pisać takie głupoty. Ten mecz jest zdecydowanie o nic Tacy zawodnicy jak Szmal, Jurecki czy Bielecki schodzą powoli ze sceny i to była dla nich ostatnia szansa na wielki sukces (na IO nie mamy szans), oni są rozbici a jedyne o co poprosi ich trener w szatni, to aby wyszli na ten mecz, na który wychodzić wcale ochoty nie mają - balonik był mocno napompowany a już późną nocą zostali rozsmarowani przez wszystkie czołowki gazet w kraju, nie tyle za przegrana co za styl.

Szukanie czeegokolwiek w meczu naszych to loteria - wiele zalezy od postawy Szwedów, nasi moim zdaniem są rozbici psychicznie i bede zaskoczony widzac po nich jakąkolwiek radość z gry.
 
harry-hole 1,4K

harry-hole

Użytkownik
Dlaczego kursy na Francję poszły tak w górę z 1,80 do ponad 2,60??
Onesta szczerze powiedział, że nie ma dla niego znaczenia, czy zajmą 5, czy 6 miejsce.
Ma zamiar zagrać fajne spotkanie, dając czas tym, którzy dotąd grali mało.
Podejść honorowo, bez wrzucania od razu wszystkich młodych na głęboką wodę.
http://www.experts-handball.com/actualites/detail-des-actualites/article/la-tete-ailleurs.html
Osobiście spodziewam się najzwyczajniej w świecie grania przez Francję otwartego spotkania, małej ilości minut dla liderów, większej dla rezerwowych.
Pytanie tylko jak podejdą Dunole.
Naturalny wydawać by sie niby mógł over, ale po pierwsze linia jest wystawiona dość wysoko. Po drugie rezerwowi właśnie paradoksalnie mogą chcieć się pokazać ambitnie i bronić, za to ich błędy w ataku mogą skutkować pudłami, stratami. Overa zostawiam zatem na live.
Pograłem trochę underów Karabaticia, Abalo, Guigou i Narcisse&#39;a, ale wszyscy pospadali już, więc polecać specjalnie nie ma czego.

jakie linie wyłapałeś na tych graczy?
Karabatic 4.5, Abalo 4.5, Gigou 4.5, Narcisse 3.5

Chwilowy OT do późniejszej kasacji.

Dzięki rpg za cynk - dalej wisi. Pytanie czy jeśli do rozpoczęcia meczu nie anulują to po meczu mogą anulować jeśli kupon będzie wygrany?

e: Mi przyjęło 40zł, ale możliwe, że to przez iż mało tam gram.
Znając u n i b e t będziecie mieli zwrot przy trafieniu i wtope przy porażce.
Ewidentny misprint. Limity konta pewnie też dostaniecie tylko.
 
aka-shakal 16,7K

aka-shakal

Użytkownik
Ostatnio mi dość dobrze poszły te &quot;fixy&quot; w ręcznej, więc teraz macie okazję zobaczyć jak typuje typowy Janusz od ręcznej. Do tego w ostatniej kolejce fazy grupowej pucharowej padło dość dużo niespodzianek, więc teoretycznie teraz ze statystycznego punktu widzenia powinni wygrać faworyci.
Norway - Germany
Norwegia DNB ::: 1,87 ::: 1/3 ▶
Chyba najrówniej grająca reprezentacja to właśnie Norwegowie. Pokonali Francję, Polskę, Chorwację i jedynie przegrali 1 bramką z Islandią na początku turnieju, ale taki wypadek przy pracy może się zdarzyć każdemu. O remisie z Maceodnią nie będę pisał. Liczę też na to, że sędziowie nie przepchnął w Polsce Niemców do finału. Podobno w reprezentacji Niemiec są osłabienia kluczowych zawodników z tego co wyczytałem.
Wynik: 27:27
Kto wygra ME?
Norwegia ::: 5,00 ::: 1/3 ⛔
Kurs na Norwegię przed ME wynosił grubo ponad 100. Teraz w mojej opinii to właśnie oni mają największe szanse na końcowe zwycięstwo. Poczytałem trochę opinii o ich reprezentacji i wyglądają najpewniej z wszystkich pozostałych. Chorwacja chyba nie jest aż tak silna jak ją malują, Hiszpanie podobno stracili swój blask, no i właśnie Niemcy... Też mają spore szanse.
Wynik: Norwegia nie wygra
Polska - Szwecja
Szwecja +1,5 bramki ::: 1,83 ::: 1/3 ⛔
Mecz o pietruszkę. Odnośnie naszej kadry to chyba po meczu z Chorwacją wylała się cała prawda o naszej realnej sile. Mecze na styku z Serbią, Macedonią, później jakiś fenomen z Francją która nie gra już o poważną stawkę. Za nami przemawiają jedynie kibice i własna hala, ale czy wygramy? Szczerze mocno w to wątpię.
Wynik: 26:24
Francja - Dania
Dania ::: 1,75 ::: 1/3 ⛔
Jakiś fix chyba, kursy się odwróciły. Gram razem ze wszystkimi...
Czasami warto przemyśleć to, co się pisze, bo wrzucanie na forum takich głupot mija się z celem.../Macko18
@Edit: Racja, ale mój argument w tym typie jest taki jak napisałem. Kursy się odwróciły, widocznie wszyscy grają na Danię, coś musi być na rzeczy. Nie wiem co to jest, ale idę z innymi. Nie chcę kłamać, że gram Danię po wynikach. Przepraszam Macko18, ale tym się sugeruje w tym meczu - KAŻDY MA SWÓJ WŁASNY ROZUM i sam stwierdzi czy gra razem ze mną czy jestem po prostu naiwnym idiotą. ;) Jest to mój ostatni wpis odnośnie tych mistrzostw czyli drugi ogólnie - więc luzik przyjacielu.
Wynik: 29:26
Hiszpania - Chorwacja
Hiszpania ::: 1,88 ::: 1/3 ✅
Nadal mnie nie przekonuje to zwycięstwo Chorwacji nad Polską. Drużyna z Bałkanów przegrała też z Francją na tych mistrzostwach i Norwegią. Hiszpanie zaliczyli jedynie porażkę nad zawsze silną Danią. Mecz taki typowo na styku powinien być, H2H ze wskazaniem na Chorwację. Liczę na swoją intuicję.
Wynik: 33:29
Podajemy buka, od którego pochodzą podane kursy./Macko18

@Edit: Wszystko gram w PinnacleSports, ale odkąd zobaczyłem, że Adblock Plus blokuje tą nazwę (przynajmniej tak miałem wcześniej) to niekiedy po prostu nie podawałem tej nazwy bukmachera z powodu zaoszczędzenia swojego czasu, przepraszam bardzo. Więc mogę napisać teraz - KURSY POCHODZĄ Z PINNACLE.
Dlatego warto dodać w ustawieniach AdBlocka wyjątek dla strony forumka./Macko18

@Edit: Już dodałem ;).
 
macieksokol 1,5K

macieksokol

Użytkownik
A jakie są wasze wybory?

LS : Strlek


Tutaj bez żadnej konkurencji. Solidność godna maszyny, bo zawodnik VTK gra na tym turnieju na takiej skuteczności, że &quot;7&quot; turnieju ma jak w banku. Pierwszy w kontrze, świetny ze skrzydła i dodatkowo wyleczył chyba z karnych dwójkę Horvat/Cupić .

LR: Jurecki


Poza meczem z Chorwacją, który należy wyciągnąć przed nawias, to była najjaśniejsza gwiazda tych Mistrzostw.

P: Noddesbo

Rzeczywiście Syprzak gra świetnie na tym turnieju i mój wybór nieco zaskakuje, ale to subiektywna opinia, więc czemu nie ???? . Na mnie jednak wrażenie robi niesamowita technika Duńczyka grającego na codzień w stolicy Katalonii. Kołowy z nadgarstkiem skrzydłowego jest klasą samą w sobie, mimo, że reprezentacja nie pokazała się z dobrej strony.

ŚR: Duvnjak

Super pokazali się Sagosen i Daamgard, ale gra Chorwata jest bliska perfekcji. Dule gra świetnie po obu stronach boiska.

PR: Jakobsson


Tutaj wyjątkowa bieda, ale Szwed najbardziej wyróżniał się w swojej ekipie, która zagrała moim zdaniem całkiem udany turniej. Lazarov mimo świetnych osiągnięć nie pasuje mi do &quot;7&quot; turnieju, a reszta nie grała jakiś wielkich zawodów.

PS: Reichmann

Dobry turniej zawodnika reprezentacji Niemiec. Pod nieobecność dwójki Gensheimer - Groetzki jest najlepszym strzelcem zespołu i pewnym egzekutorem karnych.

G: Sterbik

Byłem na meczu Hiszpania-Dania i to co wyprawiał podczas tego meczu doświadczony bramkarz, to było coś niesamowitego ???? w innych meczach też nie odstawał od tego poziomu.

O: Morros

Mollgard to nowoczesny obrońca, który gra szybki środek i jest w stanie zagrozić, ale gra defensora Barcy robi ogromne wrażenie. Wyprzedza obrońców i ograniczył łapanie głupich kar, ponadto potrafi pobiec do przodu, chociaż na tym turnieju nie robi tego za często.
 
obc 119

obc

Użytkownik
Polska - Szwecja
Ciężko coś stwierdzić, z jednej strony ostatni mecz w turnieju dla naszych i ostatni dla Bieglera - więc wypadałoby zagrać dobrze dla kibiców i po raz ostatni dla trenera, który mimo wszystko zrobił dużo dla polskiej piłki ręcznej. Boje się tylko że polacy się nie podniosą. Szwedzi też chłopcami do bicia nie są, a może oni odpuszczą, kto wie.
Szwecja + 2.5 STS 1.40
 
T 10

tjcrash

Użytkownik
Polska - Szwecja
Jak dla mnie kursy na to spotkanie to nieporozumienie, za nami bardzo słaby turniej w naszym wykonaniu, jedynie wygrana z Francją zamazuje obraz tych mistrzostw. Serbia i Macedonia pokonane przez nas na farcie, a Francja która nas po prostu zlekceważyła a i ona nie była w mistrzowskiej formie, co pokazały późniejsze spotkania.
Najpierw Norwegia, a później Chorwacja brutalnie pokazały w którym miejscu są nasi sczypiorniści.
Szwedzi w tym turnieju mieli sporo pecha, gdyż najpierw trafili do piekielnie mocnej grupy z dwoma obecnymi półfinalistami (Niemcy, Hiszpania - przegrywając te spotkania naprawdę minimalnie), by w kolejnej fazie dwukrotnie zremisować z trudnymi przeciwnikami - Rosją i Danią, stąd tylko mecz o 7 miejsce dla Szwedów.
Nasi piłkarze ręczni są rozbici, już zapowiadane są zmiany i zagrają dziś Orzechowski czy Masłowski. W głowach Polaków będzie tylko to by dziś nie skompromitować się tak jak kilka dni temu. A Szwedzi? Będą bardzo skoncentrowani i zależy im aby zrewanżować się Polakom za 1/8 finałów Mistrzostw Świata. Są do tego zdolni i myślę że z tak rozbitą ekipą jak nasza poradzą sobie na spokojnie.
Polska - Szwecja typ:2 @2,70 bet365 8/10

edit: to nie był mecz, a obie ekipy urządziły sobie treningową gierkę
 
ranczo0123 466,4K

ranczo0123

ModTeam
Członek Załogi
Polska - Szwecja
Ciężko coś stwierdzić, z jednej strony ostatni mecz w turnieju dla naszych i ostatni dla Bieglera - więc wypadałoby zagrać dobrze dla kibiców i po raz ostatni dla trenera, który mimo wszystko zrobił dużo dla polskiej piłki ręcznej. Boje się tylko że polacy się nie podniosą. Szwedzi też chłopcami do bicia nie są, a może oni odpuszczą, kto wie.
Szwecja + 2.5 STS 1.40
po opodatkowaniu kurs wynosi 1.23 wiec kompletnie mija sie to z celem zeby grac w stsie. w bet365 na to samo wydarzenie kurs to 1.55. pozdrawiam i zycze wszystkim forumowiczom wygranych ????
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
rpg 1K

rpg

Użytkownik
Polska - Szwacja HT/FT 1/2 @80 unibet uni.bet
Typ bez analizy, oddsmaker się chyba pomylił i zamiast 8 dał 80, ale wisi już od godziny, za dyszke można puścić, a limit i tak chyba 13 zł z groszami. Jak nasi wygrają pierwszą połowę z wynikiem na styku to będzie się na pewno ciekawiej oglądało drugą ????
 
Otrzymane punkty reputacji: +4
M 218

mhb

Użytkownik
Polska poniżej 28.5 bramki 1.75 Unibet ✅✅✅

Polacy załamani. Na pewno będą walczyć, ale nie mają już sił. Walka będzie, ale obronie. Na ich twarzach nie widać chęci do gry. Masłowski i Orzechowski naszej ofensywy nie zbawią. Nikt na turnieju nie rzucił Szwedom więcej niż 28 bramek, więc dlaczego mają o zrobić załamani Polacy? Zwłaszcza, że gra w ataku nikt nie była naszą mocną stroną.

Daamgard powyżej 3.5 bramki 1.7 Unibet zwrot zawodnik nie zagrał

Chłopak choć młody dostaję dużo czasu do grania i nie boi się rzucać. Dziś mecz o nic, więc na pewno będzie miał czas do ogrywania się. Wchodzi tylko do ataku, więc na nim musi się skupiać. Francja zagra dziś rezerwami więc i teoretycznie łatwiej będzie im dziś rzucać.
 
harry-hole 1,4K

harry-hole

Użytkownik
live w przerwie

Polska - Szwecja over 50.5 1.85 2/10 bet365 ⛔
26-24, 2 karne zmarnowane w końcówce

Tempo szybkie, rzutów do przerwy aż 49 (tylko 49% efektywności). Bramkarze super odbijają: Szmal 37%, Appelgren 43%.
O niskim wyniku do przerwy zadecydowało pierwszych 10 minut, gdzie padło tylko 5 goli, w kolejnych 20 minutach już 19.
Niech bramkarze troche spuszczą z tonu, a powinno się posypać w takim meczu o nic.
Lekko daję, z 1.5 gola wyżej bym tu wystawił.

HH
 
Otrzymane punkty reputacji: +19
A 8,5K

alex.bp

Użytkownik
Nie udzielam się w tym dziale, bo nie obchodzi mnie piłka ręczna pod żadnym innym względem niż typerskim, ale wtrącę swoje 3 grosze odnośnie tego meczu o nic. Oczywiście, że jest to mecz o nic. Takie mecze są tylko po to, aby zapełnić kalendarz. To samo jest np. w koszykówce, gdzie gra się o miejsca 23-24. Też powiecie, że drużyna ciężko pracowała cały turniej, aby odpuścić mecz o miejsce 23? Bez jaj. Takie mecze mają sens tylko i wyłącznie przy grze o brązowy medal, tak jak w piłce nożnej lub o miejsce dające miejsce np. w kwalach do IO. Wystarczy spojrzeć na to, że w takich meczach zazwyczaj pada sporo goli, bo z drużyn schodzi ciśnienie i nie walczą już tak, jak w meczach o stawkę. Dlatego dziś upatruję otwartej gry Francuzów z Duńczykami. Obie ekipy przyjechały tu wygrać turniej, a dały ciała na całej linii. Na bank 5 czy 6 miejsce nie ma dla nich większego znaczenia w takiej sytuacji. Ten mecz będzie miał dla nich wymiar bardziej prestiżowy, bo spotykają się dwie tak wielkie firmy. Na bank też pograją więcej rezerwowi. Dlatego over 55,5 po 1.56⛔ w Unibecie jak najbardziej do gry.
P.S. Wiem, że mecz Polaków już trwa, ale odnoszę tu się do ogółu, a nie akurat do tego spotkania ;)
2 gole przez ostatnie 5 minut gry, klasa sama w sobie
 
nole 6,1K

nole

Forum VIP
Hiszpania - Chrowacja / awans Hiszpania +++
Niemcy - Norwegia / awans Niemcy +++
@ AKO 3,30 STS

Nie jestem zbyt dużym znawcą ręcznej, ale mecze Niemców i Hiszpanów oglądałem na tych mistrzostwach na żywo z trybun. Według mnie ten kurs łączny 3,30 za te zdarzenia jest bardzo atrakcyjny. Jeśli chodzi o Hiszpanów...przegrali tylko z Danią. Przegrali ten mecz dlatego, bo w połowie 2 połowy zdarzył się jakiś dziwny przestój...Duńczycy zdobyli pod rząd 8 bramek, a Hiszpanie 0. Bramka była jak zaklęta. Reszta meczów rzeczywiście w wykonaniu minimalistycznym. Zgadzam się w pełni z argumentacją Valverde. Z pólfinałów odpadli Francuzi i Duńczycy. Hiszpania ma otwartą furtkę do wygrania tych mistrzostw.Myślę, że dziś atak pociągnie przede wszystkim Aguinagalde. Chorwacja to zespół, który nas zniszczył, ale wczesniej nie grał niczego nadzwyczajnego. Dodatkowo jest w przebudowie.
Niemcy pokonali Danie !!! Dlaczego w tym meczu Norwegia jest faworytem ? Ja tego nie rozumiem. Podejrzewam, że chodzi o fakt pokonania przez Norwegów Francji. Ja oglądałem na żywo wszystkie mecze Niemców i jestem pod mega wrażeniem ich gry. To co wyczyniają bramkarze to kosmos...Wolff na tych mistrzostwach gra niesamowicie. Niemcy wyprowadzają błyskawiczne ataki, mają bardzo szybkich zawodników. Według mnie to mecz 60-40 dla Niemców dlatego pobieram taki kurs na naszych sąsiadów.
 
Otrzymane punkty reputacji: +36
suchyy 562

suchyy

Użytkownik
Polecam lokate na dziś.

Gigou under 4,5 gola 1.45 betsafe , 1.60 toto-mix.✅✅✅ 0 goli easy...

Gigou w żadnym z ostatnich 5 meczów nie przekroczył 5 bramek. Średnio 2-3 na mecz. Wątpie aby dziś nagle rzucił Duńczykom 5 bramek. Gigou przeważnie rzuca z kontr wątpie zeby dzisiaj miał dużo okazji przeciwko Dani. Może sie komuś przyda do jakiegoś AKO.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom