>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

MEN'S EHF EURO 2016 POLSKA

Status
Zamknięty.
C 58

cesarz

Użytkownik
No ładnie zrobiłeś. Ja po prostu powinienem zmiddlować underem 52.5, jak tylko była okazja, bo zapowiadała się nerwowa końcówka.
To byłaby rozsądna opcja.
Co myślisz o meczu Francja-Dania? Over chyba się szykuje...
Mam w pamięci jeden pojedynek tych drużyn kiedy to bramki ładowali jedną po drugiej a Hansen i Karabatic rzucali jak chcieli. Choć dziś mogą nie pograć za długo, ale bramki padać powinny. Obrony nie będą grały twardo bo mecz o pietruszkę ????
 
B 1,5K

baltazar_gabka

Użytkownik
Francja - Dania

&quot;Sztuką rządzenia Polakami jest rządzenie ich nastrojami &quot; - Józef Pilsudski. Doskonale to widać na przykładzie tego turnieju. Albo ( według niektórych ) mamy szansa na medale albo po następnym meczu mamy drużynę sprzedawczyków i kelnerów. Wpadanie ze skrajności w skrajność to jak widać norma na tym forum jak i nasza cecha narodowa. Kto jest na 7 i 8 miejscu już wiemy. Teraz czekamy na dalsze rozstrzygnięcia. Trener duńczyków dość mocno narzekał podczas tego turnieju i na terminarz i na przemęczenie swych zawodników. Mimo tego że niektórym wydaje się że to mecz o nic ja myślę że obie ekipy trochę włożą wysiłku w to spotkanie. Dla mnie zwycięzcą tego meczu będzie ekipa Francji...Dlaczego dziś tak mocno jest przez graczy ogrywana, nie wiem...
Francja zdobędzie 5 miejsce kurs 1,75 STS
wynik 29:26 dla Francji.


Jeżeli analiza się przydała kliknij &quot;dzięki &quot;
 
sumada90 18K

sumada90

Forum VIP
Francja - Dania Daniel Narcisse poniżej 3.5 1,60 Betsafe ✅
Narcisse w meczu z Norwegią był najlepszym z Francuzów. Nastrzelał 7/9 ale do zwycięstwa jednak to nie wystarczyło i została gra o 5. miejsce. Dla obu ekip to porażka, nie ma co do tego złudzeń. Liczę na to, że Onesta z Dinardem pozwolą grać młodym w większym wymiarze minut. Na pozycji Air France grać mogą Nyokas oraz Mahe. Obaj bardzo dobrze pokazali się na tej imprezie. Inną sprawą, że Narcisse na początku turnieju miał drobne problemy zdrowotne i był oszczędzany. Liczę że dziś zagra mało, a i pamiętać trzeba, że Dania w obronie grać potrafi i napsuć krwi przeciwnikowi też.
 
M 218

mhb

Użytkownik
A ja jeszcze dziś:

Julen Aguinagalde powyżej 2.5 1.95 unibet do przerwy 4 bramki już ✅✅✅

Dobry kurs. Julen gra na wysokiej 80% skuteczności. Dziś ważny mecz, więc pewnie będzie grać cały mecz w ataku. Koledzy mu ufają u grają dużo piłek. Chorwacji grają często wyższa obroną dzięki czemu przy kole jest więcej miejsca. Linia nie jest zbyt wysoka i myślę, że takie klasy kołowy może ją spokojnie przekroczyć

Niemcy - Norwegia powyżej 55 bramek Pinnacle 2.11 w ostatnie 4 minuty jedna bramka ???? ⛔

Liczę na dobry i otwarty mecz. Oba zespoły grają dużo kontrataku w 2 tempo. Szybko wznawiają. Nie rozwijają swoich akcji jakoś szczególnie długo. Bramkarze potrafią pobronić, lecz nie są też jakiś najwyższym topem światowym. Spotkanie może spokojnie oscylować około 60 bramek. Kurs ciekawy, przy 55 bramkarz zwrot.
 
C 58

cesarz

Użytkownik
Brak Steffena Weinholda i Christiana Dissingera.
Mam wrażenie, że to znacząco wpłynie na postawę Niemców dziś.
Szczególnie brak rozgrywającego Weinholda.

Myślę, że dla Norwegów pojawiła się niepowtarzalna szansa na osiągnięcie czegoś wyjątkowego. Ich gra naprawdę może się podobać. Grają odważnie ofensywnie, ale bronić też potrafią. Bardzo dobry rzut z drugiej linii (Lie Hansen i Tonnesen).
Mocne skrzydła, dobra szybka kontra, jak na Skandynawów przystało.
Reasumując:

Norwegia win ⛔ Jednak Niemcy po dogrywce.
1,95
Betclic

PODAJEMY BUKA, OD KTÓREGO BIERZEMY KURS!/Macko18
 
Otrzymane punkty reputacji: +6
S 9

sebastiano1112

Użytkownik
Tak troche z innej beczki,tak mi się rzuciło w oczy.
Wg mnie największym idiota tych mistrzostw w Polskiej drużynie jest Grabarczyk.
Oglądałem wszystkie mecze Polaków i wydaje mi się(jak się mylę niech ktoś poprawi), że gość łapał kary w każdym meczu za to samo idiotyczne zagranie,czyli pchniecie zawodnika podczas rzutu będącego w powietrzu.Jak można osłabiać drużynę za tak głupie zagranie w każdym meczu,wiedząc że zawsze jest ono karane 2 minutami.
To tak jakbym grając w piłkę nożną wjeżdżał w każdym meczu komuś w nogi od tyłu i nic sobie z tego nie robił łapiąc ciagle żółtą albo czerwoną kartkę.
 
bybejita 307

bybejita

Użytkownik
Tak troche z innej beczki,tak mi się rzuciło w oczy.
Wg mnie największym idiota tych mistrzostw w Polskiej drużynie jest Grabarczyk.
Oglądałem wszystkie mecze Polaków i wydaje mi się(jak się mylę niech ktoś poprawi), że gość łapał kary w każdym meczu za to samo idiotyczne zagranie,czyli pchniecie zawodnika podczas rzutu będącego w powietrzu.Jak można osłabiać drużynę za tak głupie zagranie w każdym meczu,wiedząc że zawsze jest ono karane 2 minutami.
To tak jakbym grając w piłkę nożną wjeżdżał w każdym meczu komuś w nogi od tyłu i nic sobie z tego nie robił łapiąc ciagle żółtą albo czerwoną kartkę.
Niestety największym problemem jest to że prawdopodobnie oglądnąłeś wszystkie mecze polskiej reprezentacji w tylko tym turnieju i to by było na tyle z twojego doświadczania piłki ręcznej, a brak zrozumienia podstaw gry robi z twojej wypowiedzi śmieszki na forumku ???? ????????
A ten Szmal to &quot;gupek&quot; czemu on nogi podnosi w bramce i nie rzuca się jak Dudek, musisz jego też wziąć do plebiscytu na idiotę kadry polski w piłce ręcznej. ????
 
C 58

cesarz

Użytkownik
Hiszpania - Chorwacja
Poniżej 52,5 gola @ 1,85
⛔ Porzucali ????
Betclic

Mecz o wysoką stawkę, co sprawi, że poczynania ofensywne mogą być nieco sparaliżowane. Myślę, że mecz będzie toczył się w dość wolnym tempie, szczególnie na początku nikt nie będzie się chciał odkryć.
Obie ekipy bardzo solidne w obronie. Domagoj Duvnjak i Viran Morros to specjaliści z najwyższej półki w swoim fachu, tak więc środek będzie zagęszczony.

Warto jeszcze wspomnieć o bramkarzach, Sterbik trochę pomuruje, natomiast Alilovic nie zagrał jeszcze dobrego meczu na tych mistrzostwach (może dziś?), a bramkarzem jest dobrym, chyba nikt w to nie wątpi.
 
sumada90 18K

sumada90

Forum VIP
posiada ktos statystyki % rzucanych karnych? ciekawi mnie, czy ktos rzucal karne na tym turnieju gorzej od nas
http://pol2016.ehf-euro.com/statistics/top-teams/#TeamFrame#/liveresults/outputs/targeted/ehf/hbResults/js/mappings/topTeam#TopTeamContent#HBEM16M_TOPTEAM_json#Events.HBM400.Lists.1
Nie było tak źle, jest kilka ekip za nami

Hiszpania - Chorwacja over 51,5 1,77 Unibet ✅
Ja stawiam odwrotnie niż Cesarz. Chorwacja nas zniszczyła obroną ale my pchaliśmy się środkiem. Hiszpanii mocną stroną są na tym turnieju skrzydła i będą rozrzucać na boki. To rozciągnie obronę i nie będzie tak szczelnie jak z nami. Tym bardziej, że druga linia Hiszpanom faluje. Gubią czasem piłki, a Strlek i Cupic pokazali jak kontry wykańczają. Chorwacja z kolei gra w kratkę, na tych mistrzostwach w ich spotkaniach pada dużo bramek. Linia wcale nie jest wysoka, obie ekipy potrafią grać szybko.
 
damianprz 3,8K

damianprz

Użytkownik
Norwegowie frajerzy mieli w końcówce regulaminowego czasu chyba 2 okazje na +2 i nie dali rady
Jak dla mnie mecz przegrał O&#39;Sullivan, to co marnował to głowa mała, strzały w kosmos, loby w poprzeczkę, zmarnowane sam na sam i lekkie rzuty w środek.
Z drugiej strony Norwegowie się wypompowali szybko. Tonnesen zeszedł itd.
No i brakowało tego fajnego typu Norwegia +0,5 w bet365
Chorwacja +1,5 @1,62 wchodzi na luziku
 
B 1,5K

baltazar_gabka

Użytkownik
Hiszpania - Chorwacja
Valverde bardzo dobrze i w sposób przemyślany opisał ekipę Hiszpanii przed tym spotkaniem. Ja również mam wrażenie, że Hiszpanie do tej pory, nie pokazali 100 % swych umiejętności praktycznie w żadnym mecz. Sęk w tym jednak, aby i formy i sił starczyło na cały turniej. Mam wrażenie że w następnych dwóch spotkaniach zobaczymy eksplozje ich dobrej dyspozycji. Z tej pozostałej czwórki myślę że grają najlepszą piłkę ręczną Nie wiem czy widzę ich w roli zwycięzców turnieju, Nad tym się jeszcze zastanowię. Na razie widzę ich w roli finalisty...
Hiszpania awansuje do finału kurs 1,75 STS
Hiszpania 33:29 FT

Jeżeli analiza się przydała kliknij &quot;dzięki &quot;
 
D 85

dominiknd

Użytkownik
chorwacja pierwsze minuty jeszcze chyba na entuzjazmie po meczu z polska, a hiszpania spokojnie punktowala, przeczekala atak i teraz juz prowadzi, niech sobie polacy zobacza jak sie podaje do kolowego, jak sie biega do kontry i wraca do obrony, dalej mnie sciska w zoladku jak sobie przypomne ten mecz i te bezmyslne pchanie sie srodkiem gdize stalo 20 chorwatow, teraz probowali chorwaci bronic tak samo, mimo to kolo dostawalo pilke ZA KAZDYM razem
 
gwiazdarocka 35

gwiazdarocka

Użytkownik
Norwegia złożyła oficjalny protest. Otóż w ostatniej akcji Niemców ,która zadecydowała o tym że to oni wygrali było o jednego zawodnika naszych zachodnich sąsiadów za dużo.


Edit: Poprawiam się w momencie zdobycia gola przez Niemców było wszystko ok,chodzi o te kilka sekund po golu Szwabów,wtedy Niemców było więcej o jednego ale tak czy siak i tak Niemcy są w finale
 
bybejita 307

bybejita

Użytkownik
Tak tak wiemy też oglądamy ???? Imo ***** moga zrobić. Teraz.... Jeszcze po meczu po golu okej można cofnąć, ale nie teraz 2 godziny po meczu ????

Pérez de Vargas No no te ostatnie 2 karne, zaorał ????
Tak więc. Lokomotywa Hiszpania wygra turniej ????
 
marcysko 841

marcysko

Użytkownik
Hiszpania vs. Chorwacja

Jakimś wielkim znawcą piłki ręcznej nie jestem, ale tutaj myślę, że Hiszpania ma większe szanse niż Chorwaci. Wiadomo, że drużyna z Półwyspu Bałkańskiego sprawiła wczoraj niespodziankę przeciwko Biało-Czerwonym wygrywając dwucyfrową różnicą bramek ale ciężko by było nie wykorzystać tylu błędów ze strony gospodarzy. W pewnym momencie statystyka bramek z kontry wynosiła 10:2 dla Chorwatów więc widać jak karcili Polaków za błędy. Manuel Strlek zagrał wczoraj jeden z najlepszych meczów w swojej karierze. 100% skuteczności przy jedenastu rzutach to jest najlepsze podsumowanie. Wspierali go oczywiście m. in. Marić, Horvat i MVP meczu - Ivan Stevanović. Moim zdaniem w meczu przeciwko graczom z Półwyspu Iberyjskiego Chorwaci nie rozwiną aż tak bardzo skrzydeł. To jest półfinał, jeden mecz - wygrywasz albo przegrywasz. Hiszpania ma kilku graczy, którzy grają na naprawdę bardzo dobrym poziomie. Znany z m. in. z polskich parkietów - Julen Aginagalde, Raul Entrerrios, czy chociażby para dobrych bramkarzy - Sterbik i Perez de Vargas. Moim zdaniem Chorwaci nie mogą aż tak bardzo rotować składem jak Hiszpanie, którzy imo wygrają doświadczeniem i chęcią zagrania w finale (dwa lata temu przegrali półfinał).

Typy:

Hiszpania @1.90 1j
Hiszpania/X @1.52 2j
(betsafe)
✅ ✅

ZYSK: +1.94j
 
D 224

dboniem

Użytkownik
Na stronie polsatu można zobaczyć tę akcję całą, wydaje się, że błąd został popełniony na 4-5 sekund przed końcem, wtedy rzeczywiście na boisku znajdowało się dwóch bramkarzy niemieckich (jeden w znaczniku).
Również na sekundę, dwie przed końcem wbiega członek sztabu niemieckiego.
Wszystko teraz zależy od tego, czy w regulaminie zapisany jest odpowiedni punkt co do takiej sytuacji.
 
taiwoffinden 364

taiwoffinden

Użytkownik
&quot;Reprezentacja Niemiec po fantastycznym thrillerze pokonała Norwegów 34:33 w półfinale EHF Euro 2016. W pojedynku dwóch rewelacji turnieju doszło do dogrywki, a na kilka sekund przed końcem zwycięską bramkę rzucił Kai Haefner. Czy jednak w tej akcji wszystko było poprawne? Według Norwegów, w zespole Niemców na parkiecie przebywali jednocześnie zarówno bramkarz, jak i bramkarz lotny.

Analizując jednak wszystkie ujęcia może się wydawać, że wbiegający na boisko w żółtej koszulce wycofany zawodnik po prostu celebrował zdobytą bramkę z resztą zespołu, a podczas rozgrywania piłki oraz rzutu Haefnera znajdował się poza linią boczną. Jak organizacja EHF rozpatrzy wniosek? Oficjalna decyzja ma zapaść do godziny 11:00 w sobotę.&quot;
źródło: polsatsport.pl

https://www.youtube.com/watch?v=QDUU0FAWuj4
 
mobilny 260

mobilny

Użytkownik
Na stronie polsatu można zobaczyć tę akcję całą, wydaje się, że błąd został popełniony na 4-5 sekund przed końcem, wtedy rzeczywiście na boisku znajdowało się dwóch bramkarzy niemieckich (jeden w znaczniku).
Również na sekundę, dwie przed końcem wbiega członek sztabu niemieckiego.

Wszystko teraz zależy od tego, czy w regulaminie zapisany jest odpowiedni punkt co do takiej sytuacji.
Przeciez regulamin mowi jasno ze na boisku moze przebywac odpowiednia ilosc zawodnikow. Mecz jeszcze trwal wiec Niemcy zlamali regulamin. Podobnie jak wywalili Legie z LM, wejscie Bereszynskiego nie mialo wplywu na mecz ale zasady to zasady, jak dla mnie Niemcy out.
 
wawo 6,5K

wawo

Użytkownik
Niesdyskwalifikuja ich, dostana może jakąs kare ale nie dyskwalifikacje. Niemcy zawsze maja chody w EHF i IHF. Ile to już razy dostawali dzikie karty, bonusy itp.
Co do finalu to rzecz jasna typuje podobnie jak w I fazie. Wygraja Hiszpanie. Wtedy swój typ opieralem o dość spore absencje w kadrze niemiec. Jak pokazal turniej mylilem się co do tego, mimo ze wtedy przegrali to na turieju pokazali dużą moc, zespolowość i świetną dyscypline w obronie (jak to niemcy) Mimo kolejnych osłabien które pojawialy się podczas turnieju oni szli dalej, az do finalu.
Hiszpania troche slabo się pokazywala w każdym meczu, oprócz tego pierwszego. Nawet dziś nie zagrali koncertu. Męczyli z Wegrami, meczyli z Rosja. Przegrali z Dania sromotnie. W I fazie meczyli ze Słowenia, wygrali ze Szwecja z która tez męczyli.
Teraz finał. Szeroki skład Hiszpanów kontra okrojony skład Niemców. Dzień przerwy ale to nie wystarczy na regeneracje. Uwazam ze to zdecyduje na korzyść Hiszpanów. Nie sadze by był pogrpm jak w zeszłorocznym finale Francja - Katar ale mysle ze kontrola meczu i pewna wygrana. Napewno Niemcy sie nie poloza i beda usilowali trzymac kontakt i pewnie do czasu sie bedzie to udawalo, ale im wiecej minut minie tym zmeczenie da sie we znaki.
Hiszpania 1.41
Hiszpania -2,5 1.85

bet365
W meczu o 3 miejsce wieksze szanse daje Chorwatom. Norwegowie turniej zycia, przegrana na wlasne zyczenie w regulaminowym mieli dwie akcje na +2. Na koniec pewnie czuja sie skrzywdzeni, ale ile by mieli 5 sekund? Wiadomo gdyby czas zatrzymali plus wykluczenie to może... Chorwaci wrócili z zaświatów dzięki Norwegom no i dzięki blamażowi Polaków. Dziś przegrali, ale kilka dni temu pewnie nimt nie myślal nawet o tym że dziś powalczą o finał. Dostali ta szanse i sami ja sobie w koncu wywalczyli z Nami. Dziś polegli, ale są klasowym zespolem i myśle ze o medal brązowy przechyla szale na swoją strone.
Chorwacja 1.76✅
bet365
 
taiwoffinden 364

taiwoffinden

Użytkownik
Przeciez regulamin mowi jasno ze na boisku moze przebywac odpowiednia ilosc zawodnikow. Mecz jeszcze trwal wiec Niemcy zlamali regulamin. Podobnie jak wywalili Legie z LM, wejscie Bereszynskiego nie mialo wplywu na mecz ale zasady to zasady, jak dla mnie Niemcy out.
Podzielam Twoje zdanie i również uważam, że Norwegii powinien zostać przyznany walkower, ale znając życie tak się nie stanie. Za duża impreza, by EHF sobie na to pozwoliło. Niemcy dostaną po kieszeni i rozejdzie się po kościach.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom