>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

Matura

Status
Zamknięty.
t_goral 18

t_goral

Użytkownik
no dokładnie, na rozszerzeniu praktycznie nie ma teorii ???? ale i tak jakos super pewnie sie nie czuje, na matme bylem lepiej przygotowany
znowu wykrakałem podobnie jak z Granicą :/ dobrze, ze angielski ustny został to mnie już chyba nie zaskoczą
 
danny1992 514

danny1992

Użytkownik
Widzę, że mam 7/10 z pierwszej części a nic w ogóle się nie uczyłem fizyki ???? (nie chciało mi się, nauczyciela miałem tragicznego), jak będzie over 50% to będę zadowolony
11 dobrze całe, 12 w połowie, 13 też dobrze całe więc nieźle się zapowiada ????
 
boberek34 0

boberek34

Użytkownik
http://matura.onet.pl/1643586,0,16,,artykul.html
Tutaj krok po kroku dodają odpowiedzi
narazie po 16 zadaniach mam ok 24/32pkt więc nie jest źle
http://matura.onet.pl/1643586,0,18,,artykul.html
czemu tu do obliczeń dają 40tys jak było wyraźnie napisane w zadaniu, że 37tys?
i jak napisałem, że 0 K to jest -273 C to źle?
Ja napisałem, że 8 dni, przecież ósmego dnia jest połowa z 37000. Co do masy, mi wyszło coś koło 4,75 x 10-11g.
Fajnie, że sobie tą temperaturę zrobili po linii prostej. Przecież widać, że te kropki nie są idealnie w linii. Dla mnie -273 C.
 
boberek34 0

boberek34

Użytkownik
Co do tej przemiany jądra jodu, to jak myślicie, bez napisania neutrina zaliczą? Przecież neutrino na nic nie wpływa.
 
danny1992 514

danny1992

Użytkownik
no właśnie też tego nie napisałem i nie wiem... Mam nadzieję, że zaliczą ????
A tak ogólnie to jak oceniasz poziom trudności? Bo ja to nie wiem jak ocenić bo się nic nie uczyłem
 
boberek34 0

boberek34

Użytkownik
Na początku twierdziłem, że trudny, ale jak zacząłem po kolei robić zadania, to nie było już tak źle. Nie mam zwierciadła i transformatora, 7/10 w zamkniętych. Coś koło 70% będzie.
 
lolnik 473

lolnik

Użytkownik
Jutro gegra rozszerzona, ciekawe jak bedzie, a wy ostatnią maturę ustną kiedy macie? Ja dopiero 25 maja :/
 
grzesio 46,2K

grzesio

Forum VIP
16 maj polski ustny
prezentacja sama sie nie napisze :razz:
jutro geo roz.
mam nadzieje ze bedzie malo definicji , duzo P/F , religii i geografii politycznej etc.
Mam nadzieje , ze nie bedzie trzeba wpisywac w tabelke nazw , gdzie dane sa prawie identyczne i panstwa gopodarczo podobnie , a roznia sie drobnym szczegolem
 
danny1992 514

danny1992

Użytkownik
A po co ma iść? Mature ma zdaną jak zda podstawy a ustny z rozszerzenia i tak się nigdzie nie liczy ????
 
piotrex007 91K

piotrex007

Użytkownik
No ja mimo wszystko się wybiorę na rozszerzony ustny, choćby dla beki, mam dopiero 26 i to ostatni egzamin mój, a mam z fajną nauczycielką, to pójdę, coś powiem i zawsze to będzie np. 40% lepiej wyglądało niż 0% :jezora:
Jutro geografia....Pisze rozszerzenie, a nic ostatnio się nie uczyłem i jest stresik ???? Pocieszam się, że próbną bez nauki napisałem na 56%, standaryzację w szkole z geografii na 52%, więc jutro może to 50% będzie, a właśnie dokładnie tyle potrzebuje ????
 
telewizor 24

telewizor

Użytkownik
Jak tam po roz. geografii ? ???? z początku troszkę mina mi zrzedła jak zobaczyłem ten arkusz , ale coś tam się pokminiło i chyba nie będzie tak źle , zobaczymy jak odpowiedzi podadzą ????
 
lolnik 473

lolnik

Użytkownik
Mi tak mieszanie poszło, dawajcie arkusze...... nie ma jeszcze nigdzie. To se przypomne co napisałem, z tymi roślinami co dwie trzeba było wpisać z klasy mi mówili że loiwka i kawa, a ja wpisał mango i herbata :/.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom