>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Matura

Status
Zamknięty.
ramzesa 13,8K

ramzesa

Forum VIP
WOS jest trudny, dużo jest bieżących spraw, można trochę na inteligencję to brać, ale trzeba też wykazać się wiedzą merytoryczną (mówię o poziomie rozszerzonym). Też miałem zdawać, ale w końcu odpuściłem.
 
hajduk 124

hajduk

Forum VIP
A jeszcze co do studniówki, to jaką cenę wam krzyknęli? U mnie stanowczo za drogo: 350zł za 1 os. i 500 za parę, chyba to oleje, bo za takie pieniądze można zrobić wiele innych przyjemniejszych rzeczy ????
ostro... Ogólnie na studniówkę warto iść, zawsze to wspomnienia są, a w Twoim przypadku idź z jakąś z dziewczyną z klasy i wyjdzie, że będziecie płacić tylko za siebie i jakoś to ujdzie. Gorzej jak masz dziewczynę, to już inny temat. Ja tak chciałem zrobić (ale wtedy co uczucie miałem to akurat dziewcze było z mojej klasy, choć i tak się spóźniłem, także nie warto czekać z zaproszeniem.)
Z drugiej strony jak masz iść na siłę, to nie ma sensu, raz tak z kuzynką kolegi poszedłem, to tak się przenudziłem, że masakra.
 
aislinnek 202

aislinnek

Użytkownik
WOS jest trudny, dużo jest bieżących spraw, można trochę na inteligencję to brać, ale trzeba też wykazać się wiedzą merytoryczną (mówię o poziomie rozszerzonym). Też miałem zdawać, ale w końcu odpuściłem.
Nie przesadzaj, nie jest taki trudny, wiedzą to trzeba wykazać się na maturach z fizyki czy biologii, tutaj troche sprytu, inteligencji, lania wody + wiedza ogólna o świecie i piszesz na 50 - 60%, oczywiście nie każdy bierze to jako satysfakcjonujący wynik, ale jeżeli nie zdjae się dla hecy, to wiadomo, że każdy przysiądzie i się wyuczy.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom